doe méér met Zo’n paar mooie op di f 12.90 3 A^usc 157.5 Style Master shirts, waar de kwali teit afstraalt, bewijzen U, dat betere kwaliteit en lage prijs hand in hand kunnen gaan. modelletjes 16" FORMIDABEL! I f9.75 UT I MATROZEN SHAG n Ishii 't echt S^J^t I kunt U eigenlijk niet missen. I - Aanbesteding nette bakkersbediende Hand in hand I WBiyrmGinia i F life:. c c Verspuy 9SF S PERSONEEL gevraagd Metaalbewerkers Bankwerkers yiJJIIII»!^ i l:y fe I I KABOUTERS A Vrijdag 11 Februari 1955 ZEEUWSCH DAGBLAD kaas| de w JESS J - 3 oxo N.V. „Nationaal Bezit van Aandeelen Kon. Mij De Schelde” te Vlissingen. Jasmijn- model- Biedt zich aan: pagina 5 =--«3 De Luxe: Lange Delft 11, MIDDELBURG Sportief modelletje. Geheel spijkerloos. In grijs suede Chique pump. Vlot model. In ter i of doen wan- i aandelen Gemakkelijk voorjaars- schoentje. imjt In zwart suede KWALITEIT 50. Keesje laat zich geen twee keer uitnodigen. Hij windt de doek een paar keer om zijn hoofd en legt er een stevige knoop in. Zo, lijkt hij nu niet net een Arabier?! Hij moet er zelf om lachen. „En nu gaan we maar lekker eten”, nodigt de hoofdman hem uit. Oei, pas nu er over eten gepraat wordt voelt Keesje hoe zijn maag ramelt. Hij was zijn honger door alle avonturen bijna helemaal vergeten. Net als de hoofdman doet gaat hij op zijn hurken voor de mooie hut zitten. Vrou wen brengen kleine mandjes met lekkere meelkoeken, en nappen met geitenmelk. Keesje vindt het heerlijk. Echt avontuur lijk is het. Wat zouden 2ijn vriendjes thuis graag in zijn plaats zijn. Brieven onder No. A 4350, Bureau van dit blad te Goes. 2 halfwas Smidsknechts 2 ongeschoolde krachtej 3 Leerjongens Fa IZ. CAPPON - Hein, kènszand. j door de Weleerw. Heer Ds L. H. W. Theunissen, in de Ned. Herv. Kerk te Aagtekerke, des nam. 2.15 uur. Aagtekerke, Bakkerij No. 12, Domburg, St. Jan ten Heere B 10 b, 10 Februari 1955. Vlotte comfortabele instep. In zwart suede 49. „Ik.... ik voel me ineens zo raar in mijn hoofd.... zo.... zo.... duize lig”, zegt Keesje flauwtjes. „Oh, maar dan weet ik wel hoe het komt. Maak je maar niet bezorgd, dat zal ik wel gauw verhelpen”, belooft de hoofdman. „De Afrikaanse zon is erg warm, veel warmer dan bij ons thuis. Asl blanke jongen moet je hier wat op je hoofd dragen. Anders krijg je zonnesteek”. Hij verdwijnt gauw in zijn hut en komt terug met een prach tige met de hand geweven doek. „Wind die maar om je bol”, zegt hij, „dan zal 'iet wel beter gaan. Onze eigen merkover- hemden, de z.g. Vaste allround of kreukvrij boord Glanzende effen popeline Gevoerde borst Enkele of dubbele manchet Sanfor Moderne flat. In rood en 4 zwart leder Filialen te: GOES, Lange Kerkstraat 47. VLISSINGEN, Walstraat 68. MIDDELBURG. L. Delft 42. 51. Als het eten afgelopen is loopt Keesje wat rond in het dorp. Aan het einde daarvan is een soort hek. Het is een dikke bamboestam, die over een paar steunpilaren ligt. En daarvoor staan een paar opgeschoten negerjongens en meis jes, die heel somber kijken. Keesje stapt er maar eens op af. „Wat is er met jullie” vraagt hij vriendelijk. „Wij zijn met onze handen aan deze paal vastgebonden,” zegt er een met zwakke stem. En wij krijgen in twee dagen geen eten en drinken!” Ja nu ziet Keesje dat zij allen hun handen op hun rug hebben. „Maar wat hebben jullie dan misdaan?” vraagt hij verwon derd. ique pump. Vlot model, diverse calfsleder soorten en modetinten Ondertrouwd: MARINUS CORNELIS DE SMIT en JOHANNA BAKKER hebben de eer, mede na mens wederzijdse ouders U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op D.V. 24 Febr. a.s., om 2 uur. Huwelijksinzegening Jaarlijkse Algemene Vergadering van Aandeel houders op Maandag 28 Febr. 1955, te 12.00 uur, in Hotel Noord- zeeboulevard, Boulevard de Ruyter 2, Vlissingen. De punten van behandeling en het Jaarverslag liggen ten kantore der Maatschap pij te Vlissingen voor Aan deelhouders ter kennis neming. Houders van gewone aan delen worden alleen ter vergadering toegelaten of kunnen zich aldaar doen vertegenwoordigen, wan neer zij hun aandelen ten minste drie dagen vóór de vergadering tegen re<;u de poneren of doen deponeren. Aandelen kunnen ook ge deponeerd worden bij de Nederlandsche Handel- Maatschappij N.V. te Am sterdam en te ’s-Graven- hage, bij de Amsterdamsche Bank N.V. te Amsterdam en bij de Rotterdamsche Bank N.V. te Rotterdam en Amsterdam, waar van 11 Februari a.s. af de Agenda alsmede het Jaarverslag in afdruk berusten en ver krijgbaar zijn. De Voorzitter van de Raad van Beheer. Vlissingen, 10 Februari 1955 N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde” Scheepswerf en Machine fabriek te Vlissingen. Prijs: Jaarlijkse Algemene Vergadering van Aandeel houders op Maandag 28 Febr. 1955, te 10.30 uur, ten kantore der Vennootschap te Vlis singen. De punten van behandeling liggen aldaar voor aandeel houders ter kennisneming. Houders van blanco aan delen worden alleen vergadering toegelaten kunnen zich aldaar c vertegenwoordigen, neer zij hun uiterlijk drie dagen vóór de vergadering bij de Vennoot schap deponeren of doen deponeren. Aandelen kun nen ook tegen regu gede- ponedrd worden bij de Ne derlandsche Handel-Maat- schappij N.V. te Amsterdam en te ’s-Gravenhage, bij de Amsterdamsche Bank N.V. I te Amsterdam en bij de Rotterdamsche Bank N.V. te Rotterdam en te Amster dam, waar van 11 Febru ari a.s. af de te behandelen Agenda alsmede het jaar verslag in afdruk berusten en verkrijgbaar zijn. DE DIRECTIE. Vlissingen, 10 Februari 1955 Wat een uitkomst 1 Geen tijdrovende (en kostbare) voorbereidingen meer om man en kinderen eens te verwennen met een heerlijk bord bruine bonensoep. OXO komt als eerste aan de markt met een verrukkelijke bruine bonensoep, het oër-Hollandse gerecht, zo kant en klaar voor het gebruik. Dit nieuwe OXO product heeft dezelfde kenmerken als alle andere OXO soepen: sublieme kwaliteit, vol maakte zuiverheid en een heerlijke, natuurlijke smaak. OXO bruine bonensoep, een smakelijke verrassing. Uw .winkelier heeft ze vanaf heden in voorraad. I .Éft I rijp belegen Namens Gedeputeerde Sta ten van Zeeland zal op Vrijdag 25 Februari 1955, te 11 uur, te Middelburg, Londense kaai 13, worden aanbesteed: Het verbeteren van de Provinciale weg Middel burg-Westkapelle, gedeel te Middelburg-Koude- kerke, no. 15 f Provin ciaal Wegenplan, lang ongeveer 986 m, met bij komende werken. Het bestek ligt van ten minste tien dagen vóór de dag der aanbesteding ter lezing ter Provinciale Grif fie te Middelburg, Dam 6, op het bureau van de Hoofd- ingenieur-Directeur van de Provinciale Waterstaat te Middelburg, Londense kaai 13, en bij de Technisch hoofdambtenaar van die dienst te Middelburg, Mo lenwater 111. Het is van gelijk tijdstip, zolang de voorraad strekt, ter Provinciale Griffie ver krijgbaar voor 5.— De Nota van inlichtingen ligt van Woensdag 23 Fe bruari 1955 af ter inzage op het bureau van de Hoofdingenieur-Directeur en in afschrift bij de Tech nisch hoofdambtenaar voor- noemd. Middelburg, 1 Februari 1955 Officiële Publicatie. Gemeente Middelburg. Burgemeester en Wethou ders van Middelburg, overwegende, dat in Meidoornlaan, tegenover de Jasmijnstraat, een bord mo del 15 Is aangebracht, aan duidende een geslotenver klaring voor het verkeer met alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee in de richting van de Noord- singel; overwegende, dat dit bord ter plaatse ongewenst is, daar het verkeer uit de Ro zenstraat en de Jasmijn straat belet wordt de Mei doornlaan in de richting Noordsingel in te rijden; overwegende, dat in het smalle gedeelte van de Mei doornlaan, dat 76 m. lang is en 2.85 m. breed, het ver keer het best gediend is door de instelling van een doorgaansverbod vanaf de zijde Noordsingel naar de J asmij nstraat/Rozenstraat overwegende, dat de Mei doornlaan gelegen is binnen de bebouwde kom der ge meente en in beheer is bij de gemeente; gelet op artikel 5 van het Wegenverkeersreglement besluiten I. Het bord model 15 in de Meidoornlaan, tegenover de Jasmijnstraat, te doen ver wijderen; II. Vast te stellen een door gaansverbod voor het smal- 1 le gedeelte van de Mei doornlaan voor het verkeer vanaf de zijde van de Noord singel naar de j straat/Rozenstraat len 47 en 48). Middelburg, 9 Febr. 1955. Burgemeester en Wet houders voornoemd, J. W. KÖGELER, Burgemeester wnd. J. PH. KOENE, Secretaris. Dit besluit is toegezonden aan Gedeputeerde Staten van Zeeland, de Hoofdinge nieur-Directeur van de Rijkswaterstaat in de pro vincie Zeeland te Middel burg, de A.N.W.B., de K.N.A.C. en de K.N.M.V. TE KOOP: Een volbloed vaarskalf, prima afstam. Dorpzicht, Ga- pinge. Koolrapen (consumptie), Sam. de Visser, Noordweg 123 Serooskerke (W.) 1 Schotelkunstmeststrooier, 3 zaaimachines, met autostuur, 3 schijfeggen. Marcusse, Tel 254, Oudelande. GEVRAAGD: Schildersknecht, Schilder- bedrijf Vlieger, Grijpskerke. j Zo spoedig mogelijk net Dagmeisje, Milhous-de Kok, I Vogelzangsweg 28, Goes. DE ERKENDE VAN ROSSEM

Zeeuwsch Dagblad | 1955 | | pagina 6