POLITIE EN FINANCIËN DEZE WERELD v&n ö&q tot ö&q Keerpunt in Genève? UtcdcAeAe.it PieAnLeiuud BILLY GRAHAM IN AMSTERDAM De moeilijkheden tussen de zieken fondsen en medewerkers de grote vraagstukken voor de gemeenten Europees leger wordt N.AiViOf leger Het bouwwerk van Eden Burgemeester Haspels pleit voor plaatselijke belastingheffing Helicopters tussen Brussel en Londen Smith brengt verslag uit Krijgt Juin zijn zin? Aantasting van vrij beroep? "V~ Mendes-France is optimistisch Vrijdag 25 Juni 1954 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 3 De vlaggen uitl Dit leeft in ve-niet de beschikbare materialen en Ier hart en op allerlei wijze mankracht de heersende woningtekor- j r a u,ten zoveel mogelyk te bestrijden, wordt het aan de burgers van Alom t00g men aan de arbeid en Walcheren bekend gemaakt. I honderden nieuwe gebouwen werden Er is ook reden voor om vreugde- opgetrokken. De zwaar geteisterde ste- vol te gedenken aan de vernieuwing de" ei\ d°Pe? werden herbouwd en y \\7 i i betere toestanden op woongebied wer- op velerlei gebied van Walcheren. den verkregen. De te dicht bebouwde Deze vreugde wordt nog geaccen-1 kernen moesten niet terugkeren in de tueerd door de intense belangstel- oude toestand. Plannen voor betere linq en het bezoek van Hare Ma-\^gen en woonwijken werden ont- i v j n worpen en na verkregen vaststelling jesteit de ixoningin en de Prins der I daarvan werd er gebouwd. Deze ver- Nederlanden. betering van de door oorlogsgeweld verwoeste wijken maakten het mede Wat is het een troost te e^aren, dat no0(jzakelijk dat gehele nieuwe wijken m dagen van rampspoed ook onze ge- moesten worden gebouwd. Het heeft eerbiedigde Koningin en ia Prins van vele miilioenen gekost aan alle moge hun medeleven oen blijken op een Ujke werken, doch het is ook te zien wyze, die ver uitgaat boven de alge- dat Walcheren weer en beter bewoon- mene belangstelling, die aanwezig is I baar ;s geworden. Of nu alles gereed bi), ieder die min of meer van naby is> ongetwijfeld niet. bekend wordt met het leed dat ande-1 i In bepaalde plaatsen wordt nog hard ren, onze naasten, heeft getroffen. I gewerkt en gebouwd. De woningnood Deze dealneming getuigt van een be- fs in de ste|en nog groot w!arbij wogenheid der ziel. Zo is er ook eeri vooral een stad als vlissingen, waar deelneming m de. vreugde over hetjeen jekor^ js aan beschikbare werk- herstel, hetwe k in deze dagen op- krachten v00r de industrie, met grote nieuw zal bhjken. Tenslotte zal deze moei]ijkheden op dat terrein te kam. vreugde, die zo echt menselijk is, ge- n keefk grond moeten zijn in een stille, diepe dankbaarheid jegens God, die rnetl Toch kan men thans de afgelegde goedheid en zegen nabij was in alle I weg overzien en is het juist nu de moeite en zorg bij alle arbeid tot her- balans ten opzichte van het herstel op stel te maken. Er is reden voor grote dank baarheid. Wie denkt niet terug aan de boom- plantactie? Toen kwam Hare Majes teit de Koningin een boom planten op Walcheren. Nu wil zij ook getuige zijn van de resultaten en zij zal mogen constate ren dat de wildernis als het ware is herboren tot een vruchtbaar land en de puinhopen tot mooie en betere wo ningen en bedrijven. Mensenhanden zijn voortdurend be zig geweest met deze dingen. Wij mo gen en moeten dit alles evenwel zien als een weldaad Gods, Die de moed en kracht schonk om deze taak te reali seren. Het is overbodig, moest het al thans zijn, ons tot bezinning te bren gen, opdat wij het ook nu opnieuw zouden verstaan dat al deze dingen door Gods goedheid en genade tot stand mochten komen. Heeft de ramp van 1953 niet opnieuw doen ervaren hoe afhankelijk wij zijn? Bij alle dank aan de mensen die, in welke verhou ding dan ook, of dit de arbeider is aan de schop, dan wel de meest bekwame technische man, hun plicht deden en een bijdrage tot het herstel of de ver nieuwing leverden, moet er vooral, gelet op de afhankelijkheid, de dank zijn aan de Almachtige, die mensen be kwaamde om dit alles te doen en hun arbeid wilde zegenen. Zij hun arbeid tot een langdurige zegen doch, dat ook in deze dagen bo ven alles worde gesteld, het „Soli Deo Gloria", V. M, Was het geen groots werk hetwelk moest worden verricht? Als wij terug denken aan het tweede halfjaar 1944, dan komt ons de onder gang van het eiland voor de geest. Het werd als het ware het sluitstuk van een vrijwel totale verwoesting op ve lerlei gebied. Met stille eerbied den ken wij aan de vele slachtoffers. Er was al zoveel gebeurd sinds 10 Mei 1940. Wat was er al een puin ge ruimd, waarbij wij slechts willen noe men: Middelburg en Vlissingen. Ten slotte door bombardementen de door braak van de zeedijken, waarbij voor al de gemeente Westkapelle als een puinhoop uit de strijd kwam en voor de bevrijding de zware beschieting van Vlissingen, zodat er slechts één onbe schadigd woonhuis overbleef. Groot was het leed vanwege de vele slacht offers. De verwoesting was ontzettend om te aanschouwenen toch was er vreugde in zovele bedroefde en ang stige harten toen op 4 November 1944 de vrijheid werd bekend gemaakt. Honderden van de nog aanwezigen op Walcheren woonden in beschadigde gebouwen, te midden van puin en res tanten, of zaten bijeen gedrongen in vaak zeer kleine woningen te midden van de watervlakte. Toen dan ook de eerste vreugde over de bevrijding voorbij was, kwamen nieuwe vragen en zorgen. Het deel van Nederland boven de rivieren was nog niet verlost van het juk der bezetter en een zware tijd brak daar aan. De vragen kwamen of en hoe Wal cheren hersteld zou worden. De dijk- gaten werden steeds breder en dieper en het binnenstromende water richtte steeds meer verwoestingen aan. Maatregelen moesten worden geno men om de bevolking te beschermen te midden van dit als in een binnen zee veranderd eiland, of verblijvende in niet tot bewoning geschikte zwaar beschadigde gebouwen. Velen werden geëvacueerd naar een meer bewoonbaar oord. Wie zal peilen wat in deze harten is omgegaan. Hun huis verwoest, bescha digd of verlaten en het land over stroomd. Met een weinig kleding en de meest noodzakelijke levensbehoeften werden honderden weggevoerd. Zouden zy spoedig kunnen terugke ren naar hun huis en hof? Velen heb ben getwijfeld. Toch leefde er de hoop dat het weer eens goed zou worden en Walcheren weer als voorheen als de tuin van Zeeland zou kunnen worden genoemd. De gebeden en verzuchtin gen tot God om hulp en steun waren er ook, met daarnaast de bereidheid om te werken aan herstel en vernieu wing. Het werd een zware beproe- vingstijd want het duurde weken en de weken werden maanden, doch ten slotte werd de noeste arbeid gezegend en kwamen de dykgaten dicht. Intus sen had het zoute water rond een jaar lang de verwoesting voort doen gaan, doch het eiland kwam weer droog en de boten konden worden vervangen door wagens en andere voertuigen om over de met slik bedekte wegen te gaan. Wat moest er een moed en volhar ding opgebracht worden om te gaan ruimen, puin en slik, ja bergen slik. Ieder die het gezien heeft zal nimmer deze trieste aanblik vergeten. Helaas verkeert thans als gevolg van de ramp- naoht in 1953 nog een deel van de pro vincie in deze toestand. Doch toen en nu werd en wordt aan gepakt op een wijze die de grootste bewondering moet afdwingen. Het herstel van Walcheren werd flink en fors aangevat, ja het kwam tot een vernieuwing op allerlei gebied. De landerijen werden opnieuw verka- -ld, waterlopen en wegen verbeterd. -emand zal willen ontkennen dat er met grote voortvarendheid en met de beste bedoelingen werd aangepakt om grote verbeteringen aan te brengen. Ongetwijfeld heeft het veel strijd ge kost om deze vernieuwingen te aan vaarden en aan critiek was geen ge brek, doch nu in deze dagen de balans wordt opgemaakt, zal er toch dank baarheid, ja grote dankbaarheid moe ten zijn voor het vele goede en de grote zegen aan Walcheren en de be woners gegeven. Heel veel van wat werd verbeterd is nog in een beginstadium. De bomen en planten moeten nog tot verdere ont wikkeling komen en er zullen er nog meerderen moeten worden geplant. Het land brengt echter weer de vruch ten op en het vee graast in de verbe terde weidevelden. De noodboerderijen zijn vervangen door nieuwe bedrijfs gebouwen en de bijbehorende wonin gen zullen veelal belangrijk beter zijn dan de gebouwen die werden ver woest. Een grote bouwactiviteit werd ont wikkeld. Zodra het mogelijk was, be gon in 1945 het herstel van woningen, eerst het zogenaamde lichte herstel, daarna de zwaar beschadigde herstel bare panden en tenslotte de nieuw bouw. Op deze wyze was het mogelyk Congres Groen van Prinsterer" (van onze §-redacteur). HUIS TER HEIDE, 24 Juni. Op het conferentie-oord „De Witte Hei" begon gisteren het achtste congres van „Groen van Prinsterer", de vereniging van A.R. burgemeesters, wethouders en gemeente-secretarissen. De voorzitter, burgemeester J. C. Haspels van Bussum, verwelkomde het vroed gezelschap en richtte in zyn openingswoord de schijnwerper op twee grote en nog steeds onopgeloste vraagstukken voor de gemeenten: de politie en de financiën. De voorzitter constateerde, dat het door de Ver. van Ned. Gemeenten aangeboden ontwerp-Politiewet de regering nog niet bracht tot een al dan niet gewijzigd indienen van dit ontwerp. De centralisatie in de gedaante der Rijkspolitie handhaaft zich en zy maakt ook belangryke vorderingen in gemeenten met een eigen politiekorps. Het Politiebesluit 1945 heeft ook in deze laatste gemeen ten voor het centraal gezag mogelykhedeji geopend om zich in aangelegenheden van gemeentelijk bestuur te mengen. Ook dit moet by de totstandkoming van een duurzame wettelijke regeling verdwijnen, aldus spreker. Wat de gemeentelijke financiën be treft, ook het nu reeds een jaar lang aanhangige wetsontwerp zal geen ob jectieve uitkeringsnormen brengen. Volgens de Memorie van Antwoord zullen de uitkeringen de behoeften van de verschillende gemeenten op de voet kunnen volgen en uiteraard wordt hierdoor de mate van de behoeftebe vrediging door het centraal gezag be paald. Voor objectieve normen zou eerst plaats zijn als in de ontwikkeling der gemeenten „een zekere rust is ingetreden". Als er sprake zal blij ven van gemeentelijk leven, wil dat dus zeggen: nimmer, aldus de heer Haspels. Reeds nu moeten wy een regeling hebben, waarbij het subjec tieve element een veel geringere plaats inneemt. Spr. pleitte voor een spoedige terug keer naar eigen verantwoordelijkheid voor de gemeentebesturen, mede door plaatselijke belastingheffing. Tegen dit laatste worden veel bezwaren gehoord. Nu zyn de belastingen in principe over al gelijk, maar joist dat is onbillyk. De bewoner van een grote stad met een hoog voorzieningspeil betaalt nu even veel als de bewoner van Zandweg wijk B. nummer zoveel, waar wegdek, riole ring noch straatverlichting is. Ook hier geldt: hoe meer centralisatie, hoe min der democratie. Prof. Diepenhorst gaf in zijn referaat een veelkleurig beeld van de huidige maatschappij. Als typerende kenmer ken noemde hij o.m. de versnelling van het leven, dat bovendien veel ingewik kelder werd, de massavorming en de verstedelijking, de toegenomen afhan kelijkheid van het individu van aller lei instanties en de vele vrije tijd die om passende besteding vraagt. Voorts wees hij op de gevolgen van de in dustriële ontwikkeling voor de gezin nen, de gewijzigde omgang tussen de geslachten, de snelle ontkerstening en de toenemende vervlakking en unifor mering van het gehele leven. Veel BRUSSEL, 24 Juni. De Sabena is voornemens binnenkort een dienst met helicopters op Londen- te openen. Op 26 Juni zal een proefvlucht worden ge maakt van Brussel (Groendreef) naar Londen (Waterloo Station). De Belgische helicopter verwacht de afstand van Cap Gris-Nez naar Dover, waarover Bleriot in 1909 31 minuten deed, in 16 minuten af te kunnen leggen. Het gehele traject van Brussel naar Londen zal in 2.45 uur worden verwezenlijkt. WASHINGTON, 24 Juni. De onder minister van Buitenlandse Zaken Walter Bedell Smith heeft gistermiddag op het Witte Huis in tegenwoordigheid van president Eisenhower aan dertig voor aanstaande parlementsleden zowel demo craten als republikeinen, verslag uitge bracht over de resultaten van de confe rentie van Genève. Alle belangryke fi guren van het Huis van Afgevaardigden de Senaat waren aanwezig. Niet J. L. maar B. J. In ons verslag van de vergadering van de Chr. Mid- dens'tandsvereniging Goes en Omstre ken in de krant van gisteren staat een storende fout. Niet de heer J. L. Cok werd tot voorzitter gekozen, maar de heer B. J. Cok uit de Leliestraat. winstpunten staan hier z.i. niet tegen over. De vraag is nu: wat is de taak der gemeenten tegenover deze cycloon? Ook zy hebben te maken met de ver schuiving in de richting van de wel vaartsstaat. Vroeger verzekerde de overheid aan de onderdaan vrijheid van leven, van conciëntie, van woning, Nu komt de onderdaan tot haar met de pretentie van een recht op onderwijs, op vacantie, op arbeid en geluk. Hoe zullen hier de juiste grenzen getrokken kunnen worden? Alleen door een diep gaande bezinning, aldus prof. Diepen horst. Door een nieuw doordenken van de hele bestuurlijke taak, zowel naar de geestelijke als naar de stoffelijke zijde. Belangrijk is b.v. hoe de jeugd onze samenleving ziet, want dat zal over 20 jaar maatgevend zijn. De zorg voor buurthuizen, voor sportterreinen, voor ruimte ten behoeve van kerk- en scho lenbouw behoort wel degelijk tot de taak der gemeente. Zij moet zich nooit in de plaats stellen van de kerk, schoolbestuur of jeugdorganisatie. Wel moet het gemeentebestuur zijn taak echter breder, stuwender en ook gees telijker zien dan voorheen. Als dit door onze gemeentebestuurders niet wordt ingezien, staan we voor een verloren zaak. Billy Graham spreekt te Am sterdam. Een gedeelte van het Olympisch Stadion te Amster dam, waar de Amerikaanse Evangelisator, Billy Graham, Dinsdagavond een massale bij eenkomst hield. Voorstel in Frans Parlement PARIJS. 24 Juni. De dissidente Gaul list Edmont Barrachin, heeft in de Na tionale Vergadering een ontwerpresolu tie ingediend, waarin de landen, die het E.V.G.-verdrag hebben ondertekend, worden uitgenodigd wijzigingen in deze overeenkomst te overwegen. Het is de eerste maal, dat een concreet alternatief voor de E.V.G. in het Franse Parlement wordt voorgesteld. Het voorstel van Barrachin volgt op een mededeling van premier Mendes- France, dat twee van zijn ministers wer ken aan een compromis inzake het om, streden Europese-Iegerplan. In het plan-Barrachin wordt gezegd, dat het Europese leger moet worden ge plaatst onder leiding van de N.A.V.O. Deze organisatie alleen zal de algemene defensiepolitiek van Europa kunnen be palen en beslissingen over het operatio nele gebruik van de Europese strijd krachten kunnen nemen. Het voorstel is in wezen gelijk aan de denkbeelden, welke de opperbevel hebber van de NAVO-strijdkrachten in de Centraal-Europese sector, maar schalk Juin, naar voren heeft gebracht. Barrachin wil het bovennationale com missariaat vervangen door intergouver nementele organen, die op dezelfde wijze als de Navo-raad moeten worden opge bouwd. Enquêtes moeten oplossing brengen UTRECHT, 24 Juni. In de gisteren in Utrecht gehouden jaarvergadering van de Centrale Bond van onderling beheer de Ziekenfondsen deelde de voorzitter de heer J. C. van Lienden mede, dat er thans een aantal enquêtes wordt gehou den teneinde te komen tot een juiste be rekening van de kosten der praktijken van groepen ziekenfondsmedewerkers. Bij de huisartsen is het onderzoek reeds beëindigd. Het rapport over deze groep van medewerkers is binnenkort te verwachten. De onderhandelingen voor het afsluiten van een definitief contract voor deze groep zijn inmiddels begonnen. Verwacht wordt dat het volgend jaar de thans bestaande voorlopige regeling ver vangen zal kunnen worden door een die dan drie jaar zal duren. Over de praktijkkosten van de specia listen zijn reeds voorlopige conclusies van het nog niet beëindigde onderzoek voorgelegd. Deze komen vrijwel overeen met het standpunt van de Ziekenfondsen over het vraagstuk der honorering. Of hiermede de afscheiding van een groep specialisten uit hun organisatie zal ein digen, moet nog worden afgewacht. Bij de apothekers is een nieuw onder- Ingezonden Mededeling (adv.) Voor dat de Britse minister van Buitenlandse Zaken, Eden, met premier Churchill naar de Verenigde Staten is vertrokken om president Eisenhower te bezoeken, heeft hij door zijn verklaringen een enigszins verrassend licht geworpen op de conferentie van Genève. Eden gaf toe, dat Korea een vol slagen mislukking was geworden, maar er bestaat een redelijke kans dat aangaande Indo-China toch overeenstemming zal worden be reikt. Zodra de militaire deskundi gen een wapenstilstandsplan heb ben opgesteld, zo zei Eden, zal hij terugkeren naar Genève. Het meest interessant van de verklaring was, dat ze een glasheldere onthulling in hield van het Engelse standpunt op de Geneefse conferentie en aan toonde welk een, we zouden haast zeggen, fantastische rol de gerouti neerde Britse diplomaat op deze conferentie heeft gespeeld. Haast huiveringwekkend was het, dat eerst Woensdagavond in het Lager huis bleek, hoe ver dit Britse stand punt van het Amerikaanse afwijkt. We moeten Eisenhower en Chur chill veel wijsheid toewensen om het eens te kunnen worden, zodat een waarborg wordt geschapen voor het verder slagen van de besprekin gen in Genève over Indo-China. De conferentie in Genève heeft ge leid tot verbetering van de Brits-Chi- nese betrekkingen, zei Eden in het Lagerhuis. De contacten tussen beide landen in Genève vormden een wer kelijke bijdrage aan een vreedzaam naast elkaar bestaan. Uit andere uit latingen van Eden werd in Londen de conclusie getrokken, dat Churchill bij Eisenhower zal aandringen op een er kenning van Rood-China. Niets meer en niets minder. Het is moeilijk te zeggen, hoe Eisen hower hierop zal reageren. Mendes France heeft door zijn bezoek aan Tsjoe en Lai Peking in feite erkend. Deze erkenning ziet Eisenhower als een prestigekwestie voor zijn eigen land en voor de Verenigde Naties. Eden heeft een verbluffende rol ge speeld in Genève. Hij is zijn eigen weg gegaan zonder zich veel van de Ver enigde Staten envan Rusland aan te trekken. De Brit is, ondanks alle heersende verwarring, uitgegaan van de idee van de Gemene Best. Dit is opmerkelijk. Eden heeft de van eeuwen her bestaande relaties uitgebuit, hij heeft aangetoond, dat de Britse Ge mene Best nog geen paskwil is. Het voortdurend contact met onze Aziatische partners in het Gemene Best, die niet op de conferentie ver tegenwoordigd waren, is van onschat bare waarde gebleken, zei Eden. De Britse minister van Buitenlandse Zaken heeft recht zo te spreken, want de vroegere problemen van het Britse Gemene Best dekken voor een groot deel de huidige Aziatische problemen, waarmee de Westelijke mogendheden worstelen. Na dit gezegd te hebben ontwikkel de Eden verder zijn ideeën. In Zuid Oost-Azië kan geen veiligheid bestaan zonder de goede wil van de vrije Azi atische landen. Dan maakt Eden zijn standpunt bekend, dat een permanente organisatie van Zuid Oost-Azie niet geheel aan haar doel kan beantwoor den zonder de steun van de zgn. Co- lombomogendheden, die juist tijdens de Geneefse conferentie vergaderden. En deze mogendheden zijn India, Pakis tan, Ceylon, Birma en Indonesië. Zal Eisenhower ook voor dit denk beeld zijn te winnen? De Amerikaanse president wil, kort gezegd, een verde digingsgemeenschap in Zuid Oost- Azië. Engeland staat een bondgenoot schap voor. Dat is een groot verschil van opvatting, dat zich toespitst op het meedoen van India en Indonesië. Nogmaals, in Washington zal heel wat gepraat moeten worden. Eden is een idealist, maar een idea list, die weet wat hij wil, als hij maar enigszins kans ziet zijn idealen te ver wezenlijken. Van de grond af constru eert hij een machtig bouwwerk, waar in de volken van de wereld in vrede naast elkaar kunnen leven. En het is geen geheim, dat de afwerking van dit bouwwerk de ontmoeting moet zijn tussen Churchill, Eisenhower en Ma lenkof. Zal dat bouwwerk ooit gereed komen? Eden streeft ernaar, wetend, dat hij de vrijheid van de Westelijke wereld geen. ogenblik in gevaar mag brengen. zoek van de bedrijfskosten nodig gewor-' den, omdat de basiscijfers van 1949 zijn verouderd. Ook hier wordt gehoopt op een nieuwe driejarige overeenkomst, in gaande 1955. Bij de tandartsen ligt het moeilijker. Be tandartsen hebben zelf door een eco nomisch bureau een studie van de prak» tijkkosten laten maken, doch de zieke* fondsen achten dit niet voldoende, conclusie, dat de praktykkosten hier dt helft van het inkomen uitmaken, kan naar de mening; van de ziekenfondsen niet voldoende worden aangetoond. Het een en ander heeft het instellen van een nieuwe enquête nodig: gemaakt. De heer van Lienden zeide nog da| bij het vorderen van het onderzoek et meer bezwaren komen tegen het ver strekken van gegevens, omdat dit door de medewerkers gezien wordt als een aantasting van het vrije beroep. De ziekenhuizen zijn volgens de heer van Lienden in principe bereid de nodig# inzichten te geven in hun prijsba» rekening. Na onderhoud Chinese en Franse premier BERN, 24 Juni. De Franse pre mier, Pierre Mendes France, en de Chinese premier, Tsjou en Lai, hebben gisteren gedurende bijna twee uur met elkaar gesproken op de Franse am bassade te Bern. Mendes France zeide na afloop, dat het onderhoud hem hoop had gegeven, dat de conferentie te Genève werkelijk vorderingen kan maken. Tsjou en Lai was thans niet in uni form gekleed, zoals tijdens de verga deringen te Genève, maar hij had voor deze gelegenheid een grijs costuum aan. Over het onderhoud zei Mendes France„Wij hadden geen discussie, maar een vrij gesprek over de toe stand in Indo-China. De openhartige en volledige meningsuitwisseling tus sen ons geeft mij het vertrouwen, dat de conferentie van Genève werkelijke vorderingen kan maken". Hij zei, een optimistisch geluid te willen laten ho ren. Er waren alleen Indochinese kwesties besproken. De premier hoop te, dat de bijeenkomst het herstel van de vrede in Zuid-Oost-Azië zou be vorderen, Mendes France heeft na het onder houd nieuwe instructies gegeven aan de Franse delegatie naar de conferen tie over Indo-China. Men wilde echter geen nadere inlichtingen geven over de beleidsherziening. In sommige Franse kringen meent men, dat de nieuwe instructies van invloed kunnen zijn op de militaire besprekingen tussen het opperbevel van de strijdende partijen in Indo- China. Toen een correspondent van A.F.P. Tsjoe en Lai vroeg, hoe zijn indruk van het onderhoud met Mendes France was, antwoordde de Chinese minister van Buitenlandse Zaken laconiek „Goed". Cambodjaanse regering biedt ontslag aan. PNOM PENH, 24 Juni. De pre mier van Cambodja, Pen Noeth, heeft koning Norodom Sihanoek het ontslag van zijn Kabinet aangeboden. Men weet nog niet of de vorst dit ontslag zal aanvaarden, of dat hij er bij Pen Noeth op zal aandringen een gedeelte zijner ministers door andere te ver vangen.

Zeeuwsch Dagblad | 1954 | | pagina 3