u/tzor tedebem Moeilijkheden over candidaats stelling voor Prov, Staten r ^"#ii xieromilliL Vinnige opmerkingen over opvoering „Don Pasquale D.D.D. Nederlands Zaterdagelftal wint Drielandentournooi Commissie van vijf moet nieuwe methode zoeken Commissie Drie-Eilandenplan Noord-Beveland Bezwaren tegen aanvullend crediet voor Guys- tentoonstelling Spanning in ronde van Middelburg Naast de bestaande nu ook 'n nieuwe serie vliegtuigplaatjes Enthousiast spel Togo won van Swift Maandag 31 Mei 1954 ZEEUWSCH DAGBT.AD pagina 2 Huishoudelijke vergadering A.R. Prov. Comité GOES, 39 Mei. Twee zaken hebben voornamelijk aandacht gehad tijdens de huishoudelijke vergadering van het Provinciaal Comité met de afgevaar digden van de A.R. Kiesverenigingen in Zeeland: de teruggang van het ledental welke ook zijn weerslag heeft gehad op de verkiezingsuitslagen der Prov. Staten. Het laaiste punt heeft geleid tot het instellen van een commissie die deze materie zai bestuderen en voorstellen zal doen aan het Prov. Comité. de wereld helpen: staande de verga dering moet een commissie benoemd worden en deze commissie moet vóór November een ontwerp-candidaatsstel- ling voorleggen aan het Prov. Comité. Dan kan het in de kiesverenigingen behandeld worden en by verkregen overeenstemming kan de regeling worden opgenomen in de reglementen, van mening meer over kan bestaan", zodat er in de toekomst geen verschil Bij zitten en opstaan sprak de ver' gadering zich uit voor het instellen van een dergelijke commissie. Hierin wer den benoemd de heren Hoek uit Mid delburg (samenroeper), Balkenende uit Kapelle, Franken uit Axei, Rouw en Troostheide uit Goes. Het ledental, zo bleek uit het verslag van de secretaris, de heer A. I. Cats- man, bedraagt thans 4100. Dit is over 1953 een teruggang van 132 leden en vergeleken met 1 Januari 1950 een te ruggang van 564 leden. Verschillende oorzaken werden hiervoor aangewezen de heer Catsman was van mening dat de onwil van de jonge Hervormden om zich bij de A.R.P. aan te sluiten één der voornaamste oorzaken is. Voorzitter A. Schout was wat minder pessimistisch: hij meende dat de terug gang in vele gevallen te verklaren is uit vertrek naar elders, in hoofdzaak naar de Noordoostpolder en dat de zaak in orde kan komen als de kies verenigingen grotere activiteit aan de dag leggen. De heer Franken uit Axel was van oordeel dat de samen werking in de regering met de P.v.d.A. en de meer practisch dan principieel gerichte propaganda van de laatste ja ren oorzaken zyn dat de liefde voor de partij bij velen is bekoeld. Dit laatste bestreed de heer Het verslag penningmeester, de heer I. Tange, was voor 1953 roos kleurig: een batig saldo van 959,09 Op het ogenblik is er echter een kas tekort van omstreeks S 1.000,als ge volg van de gevoerde propaganda voor de Statenverkiezingen. Het Prov. Co mité zal naar middelen zoeken om dit tekort weg te werken.- Naar aanleiding van dit verslag werd veel critiek geuit op het propaganda materiaal: de heer Hoek (Middelburg) vond de affiche een onding en de heer Rouw (Goes) vond de verkiezings krant een mislukking. Voorzitter Schout zegde toe met deze opmerkin gen in de toekomst rekening te zullen houden. EEN COMMISSIE Aanleiding tot het tweede punt van bespreking: de candidaatsstel- ling, was een brief van de kiesver eniging uit Axel, waarin men er zijn teleurstelling over uitsprak dat de statencentrale Hulst thans niet meer vertegenwoordigd is in de Prov, Staten (door het niet kiezen van de heer De Putter uit Axel). Men was van mening dat dit de regionale be langen van Oost-Zeeuwsch-Vlaande ren zou schaden. Men was natuurlijk bereid dit sportie. op te vatten, maar het oordeel van Axel wat dat deze gang van z-ken in de hand was ge werkt door de wijze van candidaats- stelling: men heeft nu immers de wonderlijke figuur dat de centrales Tholen en Sluis, die samen nog niet zoveel stemmen opbrengen als de centrale Hulst alleen, wel elk een vertegenwoordiger in de Staten heb ben en Hulst niet. Het verzoek van Axel was .dan ook een bevredigen der methode van candidaatsstelling te zoeken. In de up vogende discussie gaf de heer C. Balkenende als zijn mening, dat het hier niet gaat om vertegen woordiging van elke streek, maar om de meest i .schikte mannen in de Sta ten te brengen. De heer Hoek uit Mid delburg was van mening, dat het Prov. Comité ditmaal zijn reglemen taire plicht van leiding geven aan de candidaatsstelling heeft verzuimd. De opmerkingen waren voor de heer A. Schout aanleiding om „stoom af te blazen". „De voorlaatste keer zo zei hij toen het Prov. Comité wel zyr beslissende invloed gebruikte bij de aanwijzing van candidaten, zei men in deze vergadering: „We nemen dat zo niet langer!" Nu hebben we een haast over-democratisch systeem ge volgd en nu ir het weer niet goed, om dat nu iedere centrale het meest erop bedacht is geweest zijn eigen naam naar voren te krijgen. Laten we nu eens en voorgoed dit geharrewar uit KLACHTEN De onzichtbare man raas de ondertussen onafgebro ken door. „Schande!" riep hij. „Ik dacht dat deze twee dieven veilig op het politiebureau zatenen dat niet alleen maar in een hotel als dit klopt men toch eerst behoorlijk op de deurIk ga klachten indienen bij de directeur.. ik laat er geen gras meer over groeien!" En terwijl Pieter en Karolus zich nog over hun duizelende bollen wreven, rende de onzichtbare man woedend zijn kamer uit en snelde naar beneden. „Die man denkt, dat wij met kwade bedoelingen komen en we komen juist met goede!" riep Karolus. „Dat kan hij aan jouw. neus ook niet zien!" ant woordde Pieter. „Maar ik heb een idee; we gaan zijn kamer in en gooien dan alvast een druppeltje uit het „Hokus-Pokus"-flesje in zijn pannetje. Als hij straks dan misschien zijn receptje om weer zichtbaar te worden, klaarmaakt zit het drup peltje er al in!" Zo gezegd zo gedaan. De onzichtbare man had zijn kamer verlaten en onze vrienden hadden dus vrij spel. Daarom opende Pieter maar meteen de kast waar al de wonderlijke spullen van de tovenaar stonden opgeborgen. „Kijk", zei Pieter. „Daar staat het pannetje. Ik zal er meteen een druppeltje uit het flesje indoen!" Ingezonden Mededeling (adv.) Bij monde van de heer Van Splun- der uit Zornemaire (tevens dankend voor de gelukwens met zijn Ko ninklijke onderscheiding) wenste de vergadering de commissieleden sterk te toe bij de uitvoering van hun haast onmogelijke taak KERK EN SCHOOL Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Hoogvliet (Z.H.) toez. A. Talma te 's-Heer Arendskerke. Geref. Gem. Beroepen te Passaic (Ver. Staten) J. F. Dieleman te Yerseke. ■0?' ft Burgemeester A. A. Schuit dit jaar voorzitter. KORTGENE, 29 Mei. Vrijdag avond kwam de commissie Drie Eilan denplan Noord-Beveland bij een in Hotel „de Stadswijnkelder". In deze vergadering is het bestuur van deze commissie samengesteld. De burge meesters van Kortgene en Wissekerke zullen bij beurte optreden als voorzit ter en tweede voorzitter gedurende een jaar. Dit jaar zal burgemeester A. A Schuit van Kortgene voorzitter zijn. Do heer W. v. d. Linde, Plaatselijk Bu reauhouder te Kortgene, zal verzocht worden het secretariaat op zich te ne men. Uit een schrijven bleek, dat het ge meentebestuur van Wissekerke gaarne twee vertegenwoordigers van de ge meentelijke sub-commissies in de com missie Drei-eilandenplan toegelaten wilde zien. De vergadering achtte dit niet nodig, daar de commissie een overkoepelend orgaan is, dat voor de Noordbevelandse belangen in het alge meen opkomt. Mocht het later nodig ziin meer vertegenwoordigers van de diverse sub-commissies op te nemen, dan kan dit geregeld worden. De commissie zal trachten adviseurs aan haar toe te voegen, waarbij ge dacht wordt aan de volgende heren: ir Swaters, hoofdingenieur-directeur van de Prov. Waterstaat; ir J. Post, Rijkscultuurconsulent; ir de Vink, di recteur Planologische Dienst; drs M. C. Verburg, directeur E.T.I.; J. H. Valk, directeur Centrale Dienst Beve lander). Raadsvergadering Vlissingen t VLISSINGEN, 29 Mei. De gemeenteraad van Vlissingen die Vrijdag middag vergaderde heeft B. en W. zij het dan dat er bezwaren werden geuit een aanvullend crediet verleend van f 1500.ten behoeve van de te houden tentoonstelling van werken van de Franse tekenaar en aquarellist Constantin Guys. De heer H. van Rooijen (A.R.) sprak bij de behandeling van dit voor stel zijn teleurstelling uit dat dit aanvullend crediet gevraagd werd. Aan het eerste crediet had de Prot. Chr. fractie volgens hem met enige schroom haar stem gegeven en ook nu wilden zij hun stem niet onthouden, maar toch wilde hij B. en W. verzoeken het in overweging te nemen, daar het in 't algemeen onaangenaam aan doet in dergelijke gevallen een verrassing te voorkomen. Ook de heer M. J. van Poelje (Arb.) vroeg B. en W. in het vervolg een- afgerond crediet te vragen. Burgemeester Kolff antwoordde hierop, dat van de aanvang de gedachte had voorgezeten van de provincie een subsidie te krijgen. Het tekort was zo geraamd dat hier de gemeente en de provincie ieder de helft zouden dra gen. De eigenlijke oorzaak was volgens hem, dat ten gevolge van succes het aantal werken dat geëxposeerd zal worden wat groter is geworden dan was voorgesteld zodat er ook hogere uitgaven aan vervoer, verzekering enz. zullen zijn. Na deze uiteenzetting nam de raad het voorstel zonder hoofdelijke stemming aan. Voor het verbreden van de Koude- kerkseweg werd aan B. en W. een cre diet van f37.950,72 verleend, 2000. werd gegeven voor het invoeren van zwemmen in schoolverband voor leer lingen der 5e en 6e kl. der openbare scholen voor lager, voortgezet lager- en uitgebreid lager onderwijs en voor de leerlingen der beide nijverheids scholen. Een crediet van f 2250.werd verleend voor het aanbrengen van een afscheiding langs de Nieuwe Vlissing- se weg en de Baskensburgweg ten be hoeve van de volkstuintjes op het voormalige vliegveld. Voor de som van f 450.werd aan de Staat der Neder landen een noodwoning met noodstal- ling aangekocht. 3700.werd verleend voor het aanschaffen van een nieuwe motor voor de hij de gemeente in gebruik zijnde wals. Voor de aanleg van een speelweide achter de in aanbouw zijn de R.K. school aan de Adriaen Coorte- laan werd een crediet gegeven van f 2100.Tot verbreding van de van Dishoekstraat tussen de Singel en de Paul Krugerstraat gaf de raad een cre diet van f 2400. De raad besloot een stichting in het leven te roepen onder de naam Stich ting Internaat De Ruyterschool en daarvoor een kapitaal af te zonderen van f 100.De statuten van deze stichting werden vastgesteld. Op voor dracht van B. en W. werden mevr. C. H. L. SpithoutNaerebout, mevr. P. J. Sareisvan Rijn en de heer B. J. Schreuder tot leden van het bestuur benoemd. Op voordracht van het be stuur der Ver. De Ruyterschool wer den gekozen ir E. Struijk, hoofdinge nieur Kon. Paket Mij N.V. te Amster dam, de heer F. J. E. Krips directeur van het Loodswezen in het 6e district te Vlissingen en de heer F. Edens chef afd. Rederij Bataafse Petroleum Mij. Tot bestuursleden van de Stichting Sportpark Vlissingen werden benoemd de heren J. Post, H. B. J. Knoop, M. J. van Poelje en J. P. Ventevogel. De raad benoemde mevr. J. C. den Ha mer-Bos te Arnemuiden tot onder wijzeres aan de Bonedijkeschool. Tot onderwijzer aan de Jacob Catsschool werd benoemd de heer A. J. L. Osté te Westkapelle. Bij het voorstel tot benoeming van de heer J. G. Smits tot hoofd van de openbare school voor voortgezet lager onderwijs vroeg de heer H. B. J. Knoop (V.V.D.) aan B. en W. deze voordracht terug te nemen. Volgens hem was het al verschillende malen gebeurd dat er maar één persoon op de voordracht stond en in dit geval wist hij persoonlijk dat er meer hadden ge solliciteerd. Wethouder Poppe ontraad de het voorstel terug te nemen waarna het voorstel verder in besloten zitting werd behandeld. Nadat de openbare zitting was her opend werd het voorstel in stemming gebracht en werd de heer Smits met algemene stemmen benoemd. RONDVRAAG. Bij de rondvraag hebben verschillen de leden opmerkingen gemaakt naar aanleiding van de opvoering van de opera Don Pasquale te Vlissingen. De heer van Poelje (Arb.) zei o.m. dat in Vlissingen de opvoering van deze opera hoe goed de uitvoering zelf ook was een paskwil is geworden. De voor- Tneezonden Mededeling (adv.) Zuiver en ontsmet uw -huid met de helder vloeibare D.D.D. De f jeukbedaart, de ziekte kiemen worden gedood en de huid geneest. GENEESMIDDEL. TEGEN HUIDAANDOENINGEN MIDDELBURG, 29 Mei. Zaterdag middag organiseerde de W.S.C. Mid delburg voor de tweede maal het Zon neveld-Criterium. Er startten 20 ama teurs en door een klassementssprint over 20 ronden zat de spanning er al dadelijk in. Het was A. J. Braspen nincx, die de voor deze klassement- sprint beschikbaar gestelde beker won, want in de eerste en tweede ronde ging hij als eerste over streep en in de derde ronde ais derde, waardoor hij precies genoeg punten had verza meld. Na 65 ronden lag het peleton nog steeds bijeen, maar toen begon het ge weld. Aangemoedigd door een stevige premie voor het nemen van een ronde sprongen Schraauwen en van Over veld weg. Steeds hoger voerden zij het tempo op. Aanvankelijk zag het er naar uit, dat Hoefnagels en Corthals de beide weglopers zouden achterha len, maar tenslotte moesten zij deze pogingen staken. Toen er nog negen ronden 'gereden moesten worden, kre gen Schraauwen en van Overveld aan sluiting met het peleton, zodat zij hun premie verdiend hadden en dus zéker van de eerste en tweede plaats waren. Wel sprongen Bos en Braspennincx nog weg, maar het was reeds te laat. In een felle eindsprint van meer dan 300 meter bleek Schraauwen de snel ste, zodat hij met de bloemen naar huis kon. Hij deed over de 110 km 2 uur 40 minuten. De verdere uitslag was: 2. M. van Overveld, Hoogerhey- de; 3. J. F. Hoefnagel, Vlaardingen; 4. J. Westdorp, 's-Heerenhoek; 5. W. Bos, Greup; 6. A. J. Braspennincx, Zundert; 7 Jos Heeren, Roosendaal; 8. A. Geluk, Rotterdam; 9. W. van As, Roosendaal; 10, Th. van Wijchen, Goes; 11. J. Cort hals, Aardenburg; 12. C. W. Oosthoek, 's-Heerenhoek. bereidingen waren volgens hem niet goed genoeg geweest en daardoor was de opvoering een mislukking gewor den. De heer J. Marys (A.R.) stemde met de vorige spreker in. Ook hij stel de het mislukken op rekening van de slechte organisatie. De heer Kriete- meijer vond dat het ook te wijten was aan de slechte outillage van het Con certgebouw. Voor de toehoorders was het volgens hem een kwelling om de gehele avond te moeten zitten op een stel keukenstoelen die doordat zij met stangen aan elkaar verbonden waren niet verplaatsbaar zijn. Er moest alles worden gedaan om in Vlissingen een concert- en gehoorzaal te krijgen. Wethouder W. Poppe (A.R.) moest beamen dat het bezoek gering en de propaganda slechts was geweest. Wij hebben teveel vertrouwen gehad in de Z.V.U. aldus spreker. Er zou naar de suggesties die wij hadden gedaan ge handeld worden maar dit is niet ge beurd. Een volgende keer zou het vol gens hem zeker anders gebeuren. Bur gemeester Kolff merkte nog op, dat de Z.V.U. wel had gedaan wat gevraagd is maar dat alles te laat was gebeurd. Wat de laatste opmerking van de heer Krietemeijer betrof zei hij dat de zaal Brittannia hier uitkomst moet brengen. De heer Ventevogel vroeg of de ge ruchten waar zijn dat de Boulevard zal worden verhoogd. De burgemees ter antwoordde hierop dat deze zaak bij de Rijkswaterstaat in studie is en dat deze nog niet beëindigd is. De ge ruchten waren volgens hem voorbarig en zouden zeker nooit verwezenlijkt worden. Ingezonden Mededeling (adv.) Rode Duivels met 2 1 geklopt ANTWERPEN, 29 Mei Het Ne derlandse Zaterdagelftal heeft vanmid dag in het sportpark „Borgerhout" een verdiende 12 zege behaald op het nationale Zaterdagelftal van Bel gië. De oranjebroeken, die deze over winning dubbel en dwars verdiend hebben, zijn bierdoor ongeslagen win naar geworden van bet Drielanden tournooi, dat jaarlijks gespeeld wordt tussen de ploegen van Frankrijk, Bel gië en Nederland en hebben zodoende beslag gelegd op de Coupe Fernand Canelle, die vorig jaar door de Belgen was gewonnen. Zoals bekenheeft Nederland Fra krijk enige tijd geleden in Leiden met dezelfde cijfers versla gen. Ook de Belgen hadden de Fran sen overwonnen (20). Het doelge- middele van de Zuiderlingen was dus iets beter. Zodoende hadden ze slechts een gelijkspel ncdig om de Coupe in hun bezit te houden. De oranjebroeken daarentegen moesten de volle buit bin nen halen en dat hebben ze dan ook gedaan en verdiend want in menig op zicht waren ze de meerdere van de Zuiderlingen. Vooral in technisch opzicht waren ze de Belgen de baas. De Rode Duivels speelden erg nonchalant en waren lang niet zo geestdriftig a ls de Neder- ders, die flink werden aangemoedigd d or hun supporters. Reeds direct nr de aftrap Neder land won de tos lieten de oranje broeken duidelijk blijken dat zij alles op alles zouden zetten om de Coupe mee naar hu, te nemen. In de derde minuut kreeg de S.H.O.-er Schipper reeds een vrije schietkans, maar zijn schot belandde naast de paal. Direct namen de Belgen de aanval over en Y/ilhelm (S.N.L.) kon slechts redden door de bal corner te trappen. Uit deze corner ontstond een gevaarlijke situa tie voor het Nederlandse doel, maar keeper Woudsma greep precies op tijd in en zettte direct z'n voorhoede weer aan het w k. De bal belandde bij Van de Oever, die een voortreffelijke partij speelde. Deze wist zich op listige wijze vrij te spelen, maar de aanval werd afgeslagen. En zo golfde het spel in de eerste minuten op en neer. Maar langzamerhar verzwakte het Belgi sche spel. Steeds meer moesten zy alle krachten in de achterhoede concentre ren om de Hollandse aanvallen af te slaan. Hierdoor werden de Nederlan ders heer en meester in het midden vel. In de tiende minuut ontstond het eerste doelpunt. Via een achterhoede speler en twee voorhoedespelers was de bal in het Belgische strafschopge bied beland. Midvoor v. d. Oever had zic'i aan z'n zware dekking onttrok ken voortdurend werd deze ijverige speler bewaakt door de grote man in de Belgische achterhoede, de Brusselse stopperspil alet en kreeg de bal op de linksbuitenplaats, omspeelde handig een Belgische back en schoot onhoudbaar in (10). Vanaf dit moment waren het steeds dt Nederlanders, die het initiatief na men. Dat wil natuurlijk niet zeggen, dat de Belgen er helemaal niet meer aan te pas kwamen. Integendeel, want zelfs de ITec.rlandse doellat moest nog een keer redding brengen en ook doel man Woudsma was verplicht verschil lende keren handelend op te treden. Voor de rust werd echter niet meer gedoelpunt. VOORSPRONG VERGROOT. Na de thee waren de eerste aanval len op het Nederlandse doel gericht. Maar was het doelman Woudsma niet die redding bracht, dan was er altijd wel een Nederlander, die de Belgen het doelpunten belette. Eerst in de 74e minuut werd de voorsprong vergroot. Na enig paniek voetbal had linksbui ten Schipper de hal gekregen. Hij zwenkte met he* leder naar binnen en schoot van 15 meter keihard in. Hoe hard het schot was moest de Belgische doelman ondervinden. Met een mees terlijke sprong stopte hij de bal, maar moest deze weer loslaten met het voor België ongelukkige gevolg, dat het Ie der over de doellijn terecht k im. De Belgen lei.en nu een geslagen ploeg. Toch hebben ze de voorsprong nog kunnen verkleinen en wel in de laatste minuten van de wedstrijd, toen Van Rompaey een voorzet van zijn rechtsbuiten direct op zijn schoen nam en Woudsma het nakijken gaf (12). Door dit doelpunt werden de Zuider lingen geïnspireerd, maar scheidsrech ter Mertens had reeds zijn horloge ge raadpleegd en enige minuten later blies hij het einde. De Nederlanders hadden gewonnen en verdiend, alleen al omdat ze enthousiast en met volle dige overgave de Nederlandse kleu ren hadden verdedigd. KORFBAL. GOES, 31 Mei De grote klap in het Zeeuwse korfbalwereldje is geval len. Togo is op eigen veld in een mooie partij korfbal Swift I de baas geble ven. Een spannende en faire wedstrijd, waarbij de uitslag tot op het laatst een vraagteken bleef, hetgeen wel af tc leiden valt uit de eindstand; 76. Togo heeft zich daarmee in de eerste klasse aan de kop genesteld. Scspnpolo, dat een ruime zege op Olympia be haalde (72) staat nu gelijk met Swift. Tjoba had wel enige moeite met De Poel, dat nog geen enkele wedstrijd gewonnen heeft en nu met 43 ver loor. Door deze uitslagen is de stand ln de eerste klasse nu als volgt; Togo 5 5 0 0 10 29—18 Swift 4 3 0 1 6 51—13 Scampolo 4 3 0 1 6 27—8 Tjoba 5 2 12 5 23—35 Zeelandia 4 12 1 4 20—16 Olympia 4 10 3 2 12—29 Vitesse 4 0 13 1 11—31 De Poel 4 0 0 4 0 6—29 TWEEDE KLASSE. In de tweede klasse werd slechts één wedstrijd gespeeld. Vopo en Togo II werd beslist in het voordeel van de thuisclub. Togo II kreeg daarbij geen voet aan de grond of beter gezegd, geen bal in de korf, want Vopo won met 50. UITSLAGEN. In de derde klasse luidden de uit slagen A: Swift IIIAtlas 21; Zuid westers—B.K.C. 34. In B: K.V.L.— Swift V (Woensdag gespeeld) 510. In C: Scampolo IIOlympia II 231. Dios-Scampolo III 32 en Zeelandia II—Tjoba II 1—2. In D: Luctor II— Vios II 2—1; Vitesse II—Vopo II 12—2. W.K.V.—Blauw Wit II 11—1. Elto II— Blauw Wit II (Woensdag gespeeld) 3—0. Adspiranten: TogoSwift A I8; Tjoba—De Poel 0—2; Madjoe—Zuid westers A 2—3; Swift Lenig—Animo B 6—3; Swift Snel—Madjoe (Woens dag gespeeld) 22. Nagekomen Advertentiën Heden ontsliep na veel lijden onze lieve Vrouw, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder SAARTJE ADRIAANSE, geboren Reijerse, in de ouderdom van 61 jaar. Mede namens Kinderen, Be huwd- en Kleinkinderen, C. J. ADRIAANSE. Goes, 29 Mei 1954. Wilhelminastraat 4, Goes De begrafenis zal plaats hebben Woensdag 2 Juni, des namiddags om één uur. Heden is ontslapen mijn geachte huisgenoot de heer P. WESSEL, in de ouderdom van ruim 81 jaar. Mejuffr. G. KRIENSE LOKKER. Goes 30 Mei 1954. Voorstad 99. Heden overleed onze oud-firmant de heer P. WESSSEL, in de ouderdom van 81 jaar. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds in ere blijven. KRIENSE WESSEL EN CO. Goes, 30 Mei 1954.

Zeeuwsch Dagblad | 1954 | | pagina 2