QKiili^ Nieuws uit de Provincie. RICHMOND Arnemuiden doet nog mee Goes gebruikte slechts de helft van de grond van 1940 Weer een andere koploper in de tweede klasse ZX*M*~ comité werkt thans op „volle toeren Alle drie de elftallen van Scampolo gingen Zaterdag met de winst strijken Fransen te Kapelle herdacht Middelburg. Zeven verenigingen nemen deel aan „Achilles'-festivai een Tholen krijgt vismijn Goes jioeiook zij hoort er bij7 li^ig533$5E5SS'>#' Voorgeschreven procedure niet juist genoemd Vele geluk weusen Programma verder uitgestippeld Maagklachten Maandag 17 Mei 1954 ZttLUWSCH DAGBLAD pagina 2 Zeeuwse Korfbalcompetitie GOES, 15 Mei. Hoewel Scampolo dit jaar minder sterk speelt, dan voorgaande jaren, heeft het zich weer bij de koplopers gevoegd. Door een 11 overwinning op Zeelandia, hebben de Zaamslagenaars dit twaalftal en tevens oob Tjoba achter zich gelaten. Togo heeft van Vitesse meer tegenstand ondervonden, dan aanvankelijk was verwacht. Desalniettemin wonnen de Goesenaars met 75, waardoor ze nog in het bezit zijn gebleven van de eerste plaats, direct gevolgd door Swift, dat De Poel een „score-lesje" gaf (15—1). In de tweede klasse is de eerste plaats weer van eigenaar verwisseld. Elto heeft er geen gras over laten groeien nu Volharding vrij was en heeft S.S.S. met een 81 nederlaag naar Noord-Beveland teruggestuurd. Swift II is door een 71 zege op Een dracht (het eerste tegenpunt, dat de Tholenaars hebben gescoord) Vios voorbij gestreefd. DERDE KLASSE Madjoe heeft vorige week twee ge voelige nederlagen moeten lijden. Dinsdag j.l. tegen Swift III (34) en vandaag te Arnemuiden (30). Atlas en B.R.C. versloegen hun resp. tegenstanders A.K.C. en Animo met 3—1 en 3—4. In de derde klasse B. deelden Mad joe II en Swift IV de punten (11) en klopte Zuidwesters II Swift VI met 3—2. Luctor speelde vorige week twee wedstrijden, die beide in winst werden omgezet. Donderdag j.l. ging Scam polo III voor de bijl (121) en van daag Kats (06) Beide elftallen van Scampolo in deze klasse, kwamen met de winst naar huis. Scampolo II klopte Volharding V (16) en het derde twaalftal Zeelandia V met 12. Olympia V bleek voor Dios te zwak (1—5). Blauw Wit II heeft in de loop van de week verloren van Togo III (05) en vandaag van Vios II (07). Het eerste elftal van Kloetinge werd ook al geklopt en wel door Elto (10). Adspiranten: Swift ADe Poel 20; Elto—Vios 5—0; VOPO—Tjoba 2—3; Animo AZuidwesters A 21; Animo BK.V.L. 02. De in de loop van de week gespeelde wedstrijd EltoTjoba, werd door de Kapellenaars met 31 gewonnen, maar zal waarschijnlijk overgespeeld moeten worden. VOETBAL Goes, 15 Mei. Arnemuiden werd vandaag in Terneuzen bijna uitge schakeld in de bekercompetitie. De Tem. Boys hebben goed partij gege ven en wisten hun doel schoon te hou den, maar ook de vissers, zodat de be zoekers reglementair niet uitgescha keld werden. Dit was wel het geval Siet Nieuwdorp, dat op het terrein van e V.V. „Krabbendijke" door Rillandia met 42 werd verslagen. Cortgene en Yerseke III speelden voor de compe titie tegen elkaar en tegen de ver wachtingen in moesten de Yersekena- ren een nederlaag lijden (42). EERSTE KLASSE Togo 4 4 0 0 8 22—12 Swift 3 3 0 0 6 45— 6 Scampolo 3 2 0 1 4 20— 6 Zeelandia 4 1 2 1 4 20—16 Tjoba 4 1 1 2 3 19—32 Olympia 3 I 0 2 2 10—22 Vitesse 4 0 1 3 1 11—31 De Poel 3 0 0 3 0 3—25 TWEEDE KLASSE Elto 6 3 2 1 8 28—16 Volharding 4 3 1 0 7 31— 6 Swift II 3 3 0 0 6 19— 3 Vios 4 2 1 1 5 14— 4 Vopo 3 1 2 0 4 10— 5 Togo II 3 1 0 2 2 10—15 Eendracht 4 0 0 4 0 1—41 S.S.S. 5 0 0 5 0 7—30 HIJ RUIKT HEM! Ja, de onzichtbare man was verdwenen. Pieter en Karolus hadden niets an ders verwacht, maar de politiehond had er nog steeds niet van terug. Het beest snuffelde maar in de rondte en trok een snuit van „zoiets heb ik nog nooit gezien!" „Hij ruikt hem1" fluisterde Pie ter. „Laten we eens rustig afwachten, misschien kan die hond zijn spoor vinden". Nu, dat ging er op lijken. Al snuffelend over de grond liep het beest langzaam de straat uit en Pieter en Karolus volgden hem ongemerkt. Na een kwartiertje stonden ze aan de rand van de stad. De politiehond had het goede spoor blijkbaar nog steeds beet, want h(j begon hard een landweggetje af te rennen zodat de jongen moeite had hem bij te houden. Toen stopte het beest ineens en verdween vervolgens in het kreupel hout. „Ik ben benieuwd waar we terecht komen", fluisterde Pieter. KAPELLE, 15 Mei. Hedenmiddag zijn op de centrale Franse Militaire begraafplaats te Kapelle de in de Mei dagen van 1940 in ons land gesneu velde Franse militairen herdacht. Hiertoe waren op de begraafplaats 'n groot aantal autoriteiten bijeengeko men. H. M. Konigin Juliana was ver tegenwoordigd door vice-admiraal Rost van Tonningen. Voorts waren aanwe zig de vertegenwoordiger van de Franse ambassadeur in ons land, graaf de Bartillat en burgemeester en wet houders van K; pelle. Op de begraafplaats' werd na een korte herdenkingsrede van ds Jospin, de president van het comité „Le Sou venir Francais", de Last Post gebla zen en vonden de kransleggingen plaats, door admiraal Rost van Ton- ningén, door graaf de Bartillat na mens de Franse ambassadeur en door burgemeester H. G. van Suylekom namens de gemeente Kapelle. Verder werden nog enkele kransen gelegd namens „Le Souvenir Fran cais", de organisatie van Franse oud strijders, allicance Francaise de Hol- lande en Mevr. van 't Hof-Kalou, die zoveel heeft gedaan" voor de totstand koming van dit kerkhof. Hierna werden de aanwezigen ont vangen. op het gemeentehuis van Kapelle. Russische order voor „De Schelde" VLISSINGEN, 17 Mei. Als onder deel van de aanvullende handelsover eenkomst tussen Nederland en Sowjet- Rusland heeft de Koninklijke maat schappij „De Schelde" te Vlissingen de opdracht ontvangen van „Transmach Import" te Moskou voor de bouw van drie motorvrachtschepen van 6500 ton dead-weight met ijsversterking. Reeds in 1950 verkreeg „De Schelde" een opdracht voor de bouw van drie van dergelijk schepen, waarvan er zoals bekend een is afgeleverd. Ver. voor Geref. Onderwijs vergaderde Vrijdagavond hield de Ver. voor Geref. Onderwijs in het Schuttershof onder voorzitterschap van de heer J. K. Voogd, haar jaarvergadering. De jaarverslagen van de secretaris, de heer R. Blaauw, en van de penning meester, de heer J. C. Wattel, toon den een gunstig beeld der van de vereniging uitgaande scholen, twee lagere scholen en een ulo-school. Drie nieuwe bestuursleden werden geko zen. Drs H. J. van Alphen kwam in de plaats van de heer T. Winter, de heer C. J. Feij werd gekozen in de vacature van de heer J. W. Kögeler, terwijl de heer A. Meinema de heer F. Damt ^volgde. De heren A. de Lange en R. Blaauw werden herkozen. Tijdens de rondvraag werden klach ten geuit over het gebouw van de r-"'pzrm<1pn Meriertpling 'adv MIDDELBURG, 14 Mei. Zeven verenigingen zuilen deelnemen aan het festival voor drumbands en pij perscorpsen, dat Zaterdag 22 Mei a.s. «al worden gehouden ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Sig naalafdeling der Middelburgse Gym nastiekvereniging „Achilles". Het zijn (behalve „Achilles" zelf) de drumband van „Euphonia" te Goes, het tamboers- en pijperscorps „Excelsior" te Goes, het tamboers- en pijperscorps „Julia- pa" te Middelburg, de Middelburgse Padvindersband, de drumband van „Sint Caecilia" te Vlissingen en de signaalafdeling van de Gymnastiek vereniging „V.T.V." te Vlissingen. Van half 4 tot 4 uur is er in het Ned. Koffiehuis een officiële ontvangst, waarna alle deelnemende verenigingen een wandeling via (steeds verschillen de) routes door de stad maken met als eindpunt de Dam, waar één band zal worden geformeerd, die van 5 tot 6 uur op de Markt voor het Stadhuis zich zal doen horen. Elke band speelt een nummer en tot slot wordt de De- fileermars gezamenlijk uitgevoerd. Om half 8 concerteert „St. Caecilia" op de Markt, waarna de Tirolerkapel uit Vlissingen zal optreden onder lei ding van de heer J. Ardon. Daarna is er een fakkeloptocht door het Vlissing- se corps en de signaalafdeling van „Achilles", die tot besluit van de dag een uitgebreide taptoe voor het Stad huis zuïjen uitvoeren. In het zojuist verschenen program ma komen inleidende woorden voor van burgemeester mr. dr. N. Bolke- stein, van de voorzitter van „Achilles' de heer K. de Vries, en van instruc teur- leider der signaalafdeling, de heer J. de Graaf. THOLEN, 15 Mei. Ten behoeve van de komvisserij is thans ook in Tholen een vismijn ingesteld, waar straks dagelijks de gevangen ansjovis en de zg.n. onvis zal worden geveild. De mosselloods van de heer B. Baay zal Jienst doen als veilingsgebouw. De heer Baay zal optreden als boekhou der, de heer Corn. Schot als afslager. De eerste vangsten van de komvisse rij waren in de afgelopen week gering: enkele tientallen ansjovis en wat bliek. In de botvisserij ging het beter: de besomming was lonend. Ook kreeft werd weer aangevoerd, maar deze vangst is nog niet rijk te noe men. WEINIG ulo-school aan de Nieuwe Haven, dat vlak aan de straat ligt en waarin door hat drukke voorbijgaande verkeer het onderwijs ernstig bemoeilijkt wordt. Ook is het niet mogelijk de lokalen af te sluiten. Spoedige wijziging van deze situatie is echter niet te ver wachten. Gehoopt kan slechts worden dat, wanneer over enkele jaren de Segeerstraat na de verbreding de voornaamste toegangs- en uitvalsweg wordt, het verkeer over de Nieuwe Haven aanmerkelijk zal verminderen. Estafette-loop Het Chr. Lyceum te Goes organi seerde Zaterdagmiddag o.l.v. de heer Goedee een estafette-loop door Goes, die een behoorlijke publieke belang stelling trok. Vijf verschillende teams uit Zeeland namen hieraan deel. Er werd gelopen over de volgende afstanden: 800 m., 400 m., 200 m., 100 m., 100 m., 200 m., 400 m., 800 m. De Zeevaartschool uit Vlissingen toonde zich op alle nummers de sterk- sJo en won practisch onbedreigd. De uitslag luidt: 1. Zeevaartschool (Vlissingen); 2. R.K. H.B.S. (Goes); 3. Lyceum (Zierikzee); 4. Chr. Ly ceum (Goes); 5. Goese Lyceum (Vlam) (Goes). Vacature Gasthuisbestuur Het Bestuur van het Gasthuis heeft, ter voorziening in de vacature van de heer E. N. C. van Riesen, een schriftelijke voordracht bij B. en W. ingediend van de heren: 1. M. Haas donk, dir. Twentse Bank, en 2. G. J. Colenbrander, inspecteur der Raif- feisenbank. s-HEER ARENDSKERKE Collecte. De gehouden collecte voor SIMAVI bracht f 100,85 op. ï*>voo,x De Kloetingse argumenten tegen annexatie KLOETINGE, 15 Mei, De overwe gingen, die de gemeenteraad van Kloe tinge geleid hebben tot het besluit in zake de grenswijzigingsplannen van Goes, waarvan wij Zaterdag melding maakten, zijn neergelegd in een door B. en W. opgestelde nota, waarin de argumenten van G.S. stuk voor stuk zijn besproken. Kloetinge is een eenheid, een levende gemeenschap zo zeggen B. en W. en splitsing zal zo wel voor de Ned. Herv. Kerk als voor het verenigingsleven funest zijn. En men wees bijvoorbeeld op de werk kring van de maatschappelijk werk ster en op de Wijkverpleging. De geestelijke structuur van Goes en Kloetinge verschilt meer dan G.S. aan geven. Onjuist achtte men ook de op merking van G.S. als zou het aantal werkzamen in de ter plaatse niet agrarische bestaansbronnen zeer be perkt zijn. In 1940, zo gaat de nota verder, werd aan Kloetinge 90 ha grond ont nomen en aan Goes toegevoegd. Van dat gebied, is de helft, liggende ten Zuiden van de spoorlijn tot op heden noch voor woningbouw, noch voor enig ander doel gebruikt. Dat in het N.W. niet gebouwd kan worden omdat de grasdrogerij er ligt en zp'n stank verspreidt acht men geen Redenering. Er liggen hier onge twijfeld goede perspectieven voor Goes, zo zei men en een bebouwing in deze hooggelegen polder kan voor het Noorden van Goes van groot be lang zijn, zeker wanneer het Drie Eilandenplan tot stand komt. Het voorstel om grondgebied aan het nen worden vanwege de kostbare boomgaarden-complexen wijst men als onjuist af. Ook rond Kloetinge staan tal van jonge boomgaarden, die ten offer zouden vallen. Bovendien wijst men erop, dat de boomgaarden in het Valckeslot ook niet jong meer zijn. DeKloetingse raad zegt menen te weten, dat het complex boomgaarden in het Valckeslot het vorig jaar aan de gemeente Goes ten verkoop is aan geboden voor de som van 2 a 2.50 per vierkante meter welk aanbod ech ter niet werd aanvaard omdat Goes zulk een groot terrein, plaats biedend voor ca 400 woningen, niet nodig meende te hebben. Tenslotte wordt opgemerkt dat de voorgeschreven procedure inzake grenswijziging niet geheel juist is ge volgd. Het initiatief is van Goes uit gegaan. De raad van Kloetinge wil dit formele bezwaar echter geenszins op de voorgrond schuiven daar het de materiële bezwaren gewichtiger acht. De gemeenteraad van Kloetinge heeft Vrijdag voor men de grenswijzi gingsplannen behandelde, besloten eervol ontslag te verlenen aan "Se heer V/. Oostingh als secretaris-penning meester van het B.A. Voorstellen tot het verkopen van de woning Nieuw- straat 9 voor f 1200.en Kerkplein 3 voor f 2775.werden goedgekeurd, evenals een voorstel tot het aanbren gen van 28 nieuwe lantaarnpalen. De gemeente zal in het belang van de volksgezondheid garantie verlenen aan het bevolkingsonderzoek op t.b.c. en het verschil betalen tussen de ge- Zuiden van de spoorlijn aan Goes toe maakte kosten en de ingekomen gel- te voegen acht men niet duidelijk. Dat den. Het onderzoek kost f 1.25 per per- in het Noorden niet gebouwd zou kun- soon. voor Middelburgs Chr. Besturenbond MIDDELBURG, 15 Mei. Een stroom van welsprekendheid is van middag heengegaan over de hoofden van het bestuur van de Christelijke Besturenbond alhier, die ter ere van het 40-jarig bestaan een receptie gaf in hotel „De Burg". Velen hadden ook nog de daad bij het woord gevoegd en van hun waardering doen blijken door middel van een bloemstuk, waardoor de zaal een zeer feestelijke aanblik bood. Zoveel woorden in deze weinige ruimte weer te geven is ons on mogelijk, toen de vijftiende spreker aan het woord was geweest en als al zijn voorgangers door voorzitter P. -leliefste was beantwoord, zijn wij naar de trein gegaan om de Zaterdagavaond nog te redden voor ons gezin. De zestiende en volgen de sprekers mogen ons dit ver geven Uit alles wat we gehoord hadden was ons trouwens al gebleken welk een kracht er in die veertig jaren is uitgegaan van deze organisatie en hoe hecht verankerd zij is in het leven van Middelburg en Walcheren. Na mens Ged. Staten maakte de heer A. Schout dit duidelijk en hij liet niet na te wijzen op de stuwende kracht die uitgaat van de heer Meliefste als voorzitter. En de heer Roolvink, spre kend namens het verbondsbestuur van het C.N.V., vertelde dat hij speciale opdracht had de heer Meliefste voor al zijn werk te bedanken. In een voor treffelijke speech tekende deze spre ker de taak van een besturenbond: de binding tussen leiding en leden zo zo klein mogelijk te maken. De burge meester van Middelburg, mr N. Bolke- stein, legde in zijn felicitatiewoorden de nadruk op het veranderde karak ter van de arbeidersbeweging: meer gouvernementeel dan oppositioneel; daarom is het tegenwoordig soms wei prettiger werken, maar ook moei lijker. Drie dominees voerden het woord. Ds van Empel, de man die de stoot heeft gegeven tot oprichting van de Middelburgse besturenbond, haalde op prettige wijze oude herinneringen op. Ds F. Don feliciteerde namens de Ned. Herv. Gemeente Middelburg; hij leg de er de nadruk op, dat het dringend noodzakelijk is dat de Christenen b\j het licht van het Evangelie trachten dc grote verschillen die er thans zijn op te lossen. Ds P. van Til wees voor al op het bijvoegelijk naamwoord „Christelijk" in de naam van de jubi lerende organisatie. Vermelden wij tenslotte dat vele afgevaardigden van andere besturen bonden, van vakbonden, van anders denkende organisaties op maatschap pelijk gebied, van de Woningstichtir1' van politieke partijen, enz. het woo. voerden. J KAPELLE Wedvlucht. Met 78 duiven nam de P.V. „O.W.T.B." deel aan een wedvlucht van uit Pt. St. Maxense, afstand 260 km. Be uitslag hiervan was als volgt: 1, 2 en 7 J. v. d. Weyde; 3 en 4 B. Ridderhof; 5. M. J. Nelisse; 6. P. Glas; 8. P. v. d. Vliet; 9. M. Pieterse; 10. A. van Driel. KLOETINGE Het komende Oranjefeest. Op de algemene jaarvergadering van de Kloetingse Oranjevereniging is beslo ten op 31 Augustus a.s. (verjaardag van Prinses Wilhelmina) een Oranje feest te organiseren. In de morgenuren zullen er kinder spelen worden gehouden met tracta- tie, terwijl 's middags de ouderen aan bod komen. Ringsteken en stoeltje rijden te paard staan dan op het pro gramma en andere volksspelen. Te vens overweegt men een behendig heidswedstrijd te houden met trac toren. Getracht wordt des avonds een openluchtspel op te voeren. De muziekvereniging „Excelsior" zal het feest luister bijzetten en o.a. des avonds op de tent concerteren Zv waarschijnlijk komt' ook de Middenstandsvereniging met een spe ciaal programma dat nog nader be sproken zal worden. In verband met de financiering van het feest zal de contributie dit jaar eerder geïnd worden dan voorheen. Tenslotte werd besloten een ernstig protest te laten horen tegen de an nexatieplannen van Goes. KRABBENDIJKE Concert. De muziekvereniging „Con cordia" heeft Zaterdagavond haar eerste zomerconcert gegeven op de muziektent „Groente". Overplaatsing. Met ingang van 17 Mei is overgeplaatst naar het tele foondistrict Breda met als standplaats Breda, de heer Jac. v. Nieuwenhuize, ambtenaar der P.T.T. alhier. WESTKAPELLE Wedvlucht. De P.V. „De Zwaluw" heeft deelgenomen aan een wedvlucht vanuit Quievrain, afstand 126 km. De uitslag was: 1. K. de Vos; 2, 5, 7 en 9 Th. van Alphen; 3. W. Lievense; 4 en 6 W. Bras ser; 8. H. van Sighem; 10. W. Minder- houd. Ingezonden Mededeling (adv.) U moet deze Jteer maar niet te lang zoeken, welke verschilpunten er nu weer in de beide tekeningen verborgen zitten. Want het zijn allebei Mascotte-vloeitjesdus beide van de beste kwaliteit die er maar te maken is. Met slecht papier kunt U de beste shag bederven. Denk daarom altijd aan de 3 kwaliteitspunten van Mascotte, het vloei, dat beter rolt, beter plakt en beter brandt. Om de lekkerste sigaretten van Uw •shag te kunnen rollen. Voor het a.s. feest tt GOES, 15 Mei. Er wordt thans volop gewerkt aan het welslagen van de Z.L.M.-tentoonstelling, de -jeugd- dagen en het openluchtspel, op 17, 18 en 19 Juni a.s, In de Goese veiling bijvoorbeeld stu deren driemaal per week de deelnemers aan het openluchtspel op hun rollen. En het nijvere Z.L.M.-comité zit de laatste tyd ook niet stil. Integendeel. Men werkt op volle toeren en heeft nu reeds de zaak vrij wel in kannen en kruiken, zo is ons gebleken. Het tentoonstellingsterrein is in gedeeld. Op het voorterrein zal een tentendorp verrijzen waar de N.A.K. en de gezamenlijke Zeeuwse graan handelaren, de voorlichtingsdiensten, het onderwijs, de landbouwjongeren, de gezondheidsdienst, de tuinbouw, de coöperaties en de Heidemij allemaal een aparte tent krijgen. Zij worden zo opgesteld dat men van de ene tent naar de andere kan dwalen. PLAATS VOOR 3200 TOESCHOUWERS. Op het middenterrein, waar de de monstraties plaats zullen vinden en waar ook het openluchtspel wordt op gevoerd, zat men met de moeilijkheid om er zó'n tribune op te bouwen, dat men alles goed kon zien, maar dat men tevens genoeg ruimte overhield voor de demonstraties. Het toneel, om maar een voorbeeld te noemen, is 40 bij 12 meter en de tribune 85 meter breed. Men kwam echter tot een oplossing door een sys teem van losse banken, die men na de demonstraties kan neerzetten. ïn totaal kan men zo 3200 toeschouwers een goed plaatsje bieden. Ook aan de geluidsweergave is ge dacht. Die wordt practisch stereofo- nisch doordat men van groepjes van drie microfoons gebruik maakt. Ingezonden Mededeling (adv.) Tob toch niet lanF; Niet minder dan 120 jonge mensen doen aan dit openluchtspel mee en da regisseur, de heer Nobels uit Goes, heeft er dan ook zeker zijn handen wel aan vol. Maar zij komen trouw oefenen da L.J.G.-ers uit Zuid- en Noord-Beve land, uit Walcheren en Zeeuwsch- Vlaanderen. Op het achterterrein worden de landbouwwerktuigen tentoongesteld en gedemonstreerd. Men heeft hier een ruimte van twee hectare. HET GRAMMA. Het programma hebben we reeds eerder in korte trekken besproken. Donderdag is er de hoofdbestuurs- en de algemene vergadering met nadien des middags om 5 uur een ontvangst ten stadhuize. De dag daarop volgt een rijtoer van 80 km door Zuid-Beveland. Van Goes, via 's Gravenpolder door de zak van Zuid-Beveland, terug langs Wolfaarts- dijk, Wilhelminadorp en de Monniken- dijk. Des middags volgen dan demonstra ties met vee, koudbloedpaarden, af gewisseld met dressuurnummers van de landelijke rijverenigingen en een springconcours. Des avonds volgt de eerste opvoering van het openlucht spel. JEUGDDAG. Zaterdag is de dag van de jeugd. Des ochtends krijgt men volksdans- demonstraties en sportwedstrijden en voorts technische en huishoudelijke wedstrijden te zien. De landbouwjeugd kan dan eens goed laten zien wat ze in haar mars heeft. Na een gezamenlijke picknick treedt een groep landelijke ruiters op met een achttal en vrijheidsdressuur. Ook krijgt men ringrjjden te paard en met de sjees te zien en dan komt natuur lijk ook Jacoba van Beieren een kijkje nemen, ondermeer bij de Boogschut ters, haar oude vrinden Het slotnummer vormt een massale gymnastiekdemonstratie en volksdans- demonstratie door niet minder dan 350 leerlingen van landbouwhuishoud- scholen. De heer Goedee uit Goes houdt hier de teugels Men ziet, afwisseling genoeg. Men rekent nu ook op een flinke belang stelling van buiten de provincie en is trouwens reeds druk bezig diverse or ganisaties onder de aandacht te bren gen, dat zij in Goes drie dagen lang iets moois kunnen zien

Zeeuwsch Dagblad | 1954 | | pagina 2