KRUININGEN-PERKPOLDER VAART WEER Felle brand op „Vrederust r Beperkte vergadering over Koreaanse vraagstuk „Wilhelmus" verboden lied in Indonesië Kolenloodsen en nieuw arbeids- lokaal gingen in vlammen op PROTESTANTS CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND Minister Algera ontknoopte het lint De Prins Hendrik" volbracht Zaterdag eerste tocht sinds 15 maanden Zaterdagochtend had Dulles een onderhoud met Molotof Atoumkanon-raketten hebben verbluffende uitwerking Millioen voor werken op Walcheren Vietminh neemt drie steunpunten üitgave: Stichting „Zeeuwsch Dagblad" Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststr. 90, Tel. 2438 bij geen gehoor voor advertenties 2970, voor redactie 2435. Giro 274289. Kantoren: Vlissingen: Lammensstraat 17, Telef. 2754; Middelburg: Korte Noordstr. 35. Tel. administratie 2009, Tel. redactie 2347; Ter- neuzen: Dijkstraat 26-28 Exploitatie: Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes ZEEUWSCH DAGBLAD 10e JAARGANG No. 2772 Abonnementsprijs 0.47 per week, 2.p. maand, 5.85 p. kwartaal. Losse nummers 13 cent. Advertentieprijs 22 cent per m.m. Rubriek Kabouters 10 ct. per woord MAANDAG 3 MEI 1954 Hoofdredacteur: J. D. TROOSTHEIDE Dirfecteur: JACQ DE 3MIT Medewerkers: Ds W. C. v. Burgeier, Kruiuingen; A. 1. Catsman, Aardenburg; Mr W. F. E. Baron v. d. Feltz, Mia- delburg; Ds A. Gruppen, Biezelinge; J. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuwdorp; J. Hujjssen, Terneuzen; Ds J. Karelse, Goes; J. Laport, Goes; K. C. van Spronsen, Goes; Ds B. G. A. v. d. Wiel, Tholen; R. Zuidema, Goes. brengt een onzer redacteuren verslag uit van een hoogtepunt in de geschiedenis van Zeelands herstel: de officiële ingebruik name van het veer Kruiningen- Perkpolder. Het was Zaterdag een dag van vreugde en dank baarheid, vooral dankbaarheid omdat 't God heeft behaagd al len, die aan dit herstelwerk hebben gearbeid te steunen en te sterken. KRUININGEN, 1 Mei. Van de kerktoren en van de kranen, van de schepen en van de vlaggemast op het veerplein heeft vandaag het rood-wit-blauw gewapperd in de frisse voorjaarswind. Als een symbool van de blijdschap, dat na vijftien maanden voor het eerst de boten weer konden varen tussen Kruiningen en Perkpolder. Om precies 10 minuten voor half 12 vanmorgen werden de trossen van de „Prins Hendrik" losgegooid en was de eerste tocht naar de overkant van de Wester- Schelde begonnen. Klokslag 11 uur had de minister van Verkeer en Waterstaat, mr Algera, het lint in de vaderlandse kleuren, dat aan het begin van de brug naar de fuik was gespannen, ontknoopt. Vele inwoners van Kruiningen keken toe, hoe met deze handeling een nieuwe periode op het punt van de verbindingen in Zeeland werd ingezet. Een uur later begon de eerste vaart volgens de officiële dienstregeling. Het leek, of ieder zijn tocht naar Zeeuwsch-Vlaanderen had uitgesteld tot dit ogenblik, zó druk was het op de boot. Er was weer een belangrijke stap gezet op de weg naar het volledige herstel van de slagen, die Zee land in het begin van 1953 hadden getroffen. Minister Algera, die de tocht uit Den Haag per auto had gemaakt, was ver gezeld van de hoofdingenieur-directeur van Rijkswaterstaat, ir G. B. R. de Graaff. Tientallen genodigden woon den deze dag bij. Behalve de Commis saris der Koningin, jhr mr A. F. C. de Casembroot, waren er de leden van Ged. Staten, ingenieurs van Rijks- en Provinciale Waterstaat, de aannemers van het werk en de uitvoerders, ver tegenwoordigers van beide Kamers van Koophandel in Zeeland, afgevaardig den van de Stichting voor de Land bouw, van het vervoerswezen, van de Prov. Stoombootdiensten, van het Loodswezen, van de Marine, van de wederopbouw, van vreemdelingenver keer enz. Minister Algera werd naar de veerbrug geleid door de Commis saris, burgemeester A. Schipper van Kruiningen en de hoofdingenieur-di recteur van de Rijkswaterstaat in Zee land, ir J. H. van der Burgt. VROLIJKE MUZIEK. Aan de aanlegplaats bij Perkpolder stond „Sint Cecilia" vrolijk te spelen, toen de „Prins Hendrik" aankwam Honderden waren hierheen gekomen om van dit historische ogenblik getui ge te zijn. En het was zoals burge meester C. J. van Hootegem van Hon- tenisse het in zijn welkomstspeech tot de minister uitdrukte: „Wij hebben nog nooit zo met spanning naar de boot uitgekeken ais vandaag! Wij zijn erg dankbaar, dat U ons deze boot komt brengen. In U dank ik de landsregering en in U, mijnheer de Commissaris, het Provinciaal Bestuur voor al hetgeen is verricht. Ook voor de prachtige dienst regeling, die we hebben gekregen". De burgemeester verklaarde eerst wel eens te hebben gedacht, dat het veel vlugger kon, maar achteraf was hij tot de conclusie gekomen, dat het een wonder is, dat het enorme werk reeds nu gereed kwam. „Wij zijn nu weer vaster met Nederland verbonden en ik hoop vurig, dat door deze veer dienst de welvaart van Zeeland mag worden bevorderd. Het bedrijfsleven heeft in de afgelopen tijd vaak ten kos te van geweldige offers de zaken gaan de kunnen houden en ik hoop, dat het op de één of andere manier nog een schadeloosstelling zal ontvangen", zo zei de heer Van Hootegem. DANKWOORD. Minister Algera antwoordde, dat ook bij zich bewust was van het grote be lang van dit ogenblik. Hij dankte voor de prettige ontvangst en zei, dat het hem zeer gespeten had het vorige jaar het verzoek om z.g. pseudo-verbindin- gen niet te hebben kunnen inwilligen. „Maar wat U nu krijgt, gaat daar ver boven uit",.aldus de minister. Nadat het uitgebreide gezelschap in Café Hasselman een door Rijkswater staat aangeboden verversing had ge bruikt, werd de terugtocht aanvaard. Ged. Staten boden daarna een lunch aan in Restaurant „De Uitkijk", waar over en weer vele goede woorden wer den gesproken. VREUGDE EN DANKBAARHEID. De Commissaris der Koningin was de eerste spreker. Hij noemde deze dag voor heel Zeeland, maar het meest voor Zeeuwsch-Vlaanderen, een dag van grote vreugde en dank baarheid. Nog maar enkele weken geleden dacht de Commissaris, dat het werk niet op tijd klaar zou ko men. Hij was één der weinige pessi misten en verloor een wedden schap! In ijltempo is dag en nacht gewerkt om op tijd gereed te zijn. Vijftien maanden lang was Zeeuwsch-Vlaande ren van deze goede verbinding ver stoken en er is heel wat over gedelibe reerd en gekibbeld. De grootste waardering en eerbied had de Commissaris voor de wijze, waarop het bedrijfsleven zich door de moeilijkheden heensloeg. Het nieuwe veerplein is er één van Amerikaanse afmetingen. De aanleg ervan hield'zó nauw verband met de exploitatie van de Stoombootdiensten, dat de Provincie bij elke lijn belang had. Het had de Commissaris bijzonder aangenaam getroffen, dat er steeds een zeer nauw contact bestond tussen Rijkswaterstaat en Ged. Staten met de directeur der Stoombootdiensten over de plannen* menigeen kon daarvan le ren! Namens alle Zeeuwen, vele Neder landers en ook vele Belgen bracht de Commissaris tenslotte de minister, de Rijkswaterstaat, de aannemers, de uit voerders en alle arbeiders hartelijk dank voor hetgeen zij in het belang van de welvaart van Zeeland presteer den. MINISTER ALGERA. Minister Algera zei zich gaarne aan te sluiten bij de woorden van dank aan het adres van de Rijkswaterstaat („al klinkt dat misschien wel wat eigen aardig!") en alle anderen, ook de Dienst Dijkherstel en de afdeling Brug gen. „Dit is geen ijdel woord. Er is gewerkt zo lang en zo hard men kon Daaraan is dit succes te danken. Maar er zou niet veel van terecht zijn geko men, indien er geen samenwerking zou hebben bestaan met het Prov, Bestuur, de waterschappen en tal van particu liere instanties. Juist door deze samen werking kon dit resultaat worden be reikt". Min. J. Algera „Drie dingen in Zeeland hebben vooral tot de verbeelding gesproken: Ouwerkerk, Schelphoek en Kruinin gen. Kruiningen is een begrip gewor den van kunnen en vaardigheid. Na de climax der sluiting beleven wij ook vandaag een hoogtepunt. Verschillende delen van Zeeland worden nader tot elkaar en tot overig Nederland ge bracht. Als de dienst goed function- neert zai hij zeker verkeersaantrek- kend werken". ,Ik hoop, dat van dit veer in toe nemende mate gebruik zal worden ge maakt en ik wens het Prov. Bestuur van harte geluk. Met elkaar zijn wij steeds bezig op elke manier de ver bindingen in Zeeland te verbeteren", zo eindigde mr Algera zijn rede. NOG MEER DANKWOORDEN. Burgemeester Schipper dankte even eens allen, die medewerkten aan het herstel der veerverbinding en consta teerde met dankbaarheid, dat de zee dijk in Oostelijke richting van de veer haven zodanig is verhoogd, dat mense lijk gesproken in de toekomst een ramp kan worden voorkomen. Hij sprak de hoop uit, dat deze verhoging in Weste lijke richting ook spoedig haar beslag zal krijgen. Tenslotte heeft ir C. A. L. Horst- mann, voorzitter der Kamer van Koop handel voor Zeeuwsch-Vlaanderen, na mens het gehele Zeeuwse bedrijfsleven de landbouw en het vreemdelingenver keer bedankt. Nog even sprak ir Horst- mann over de busdienst op Breda, waarvan de instandhouding niet af hangt van de minister, maar van hen, die in Zeeuwsch-Vlaanderen wonen. Tenslotte bracht hij een dronk op Ko ningin Juliana als „onze grote voor gangster, in wie wij als volk onze een heid vinden". Drukke diplomatieke activiteit GENEVE, 2 Mei. De conferentie van Genève heeft tijdens het weekeinde officieel niet vergaderd, maar dat neemt niet weg, dat de gedelegeerden toch een drukke diplomatieke activiteit hebben ontwikkeld, In bet middelpunt van deze activiteit stond de geheime „vergadering van zeven", die Zaterdag middag op voorstel van Eden is gehouden, volgens conferentiekringen belegd, om minister Dulles in staat te stellen tenminste een beperkte ver gadering over Korea bij te wonen, voordat hij naar Washington zou ver trekken. De communisten stemden eerst anderhalf uur vóór het begin der voorgestelde bespreking met het Britsé plan in. Tijdens deze vergadering, die twee uur en twintig minuten duurde, en die werd bijgewoond door de Grote vier, communistisch China en de beide Korea's, is het Koreaanse vraagstuk besproken. loop, vermoedelijk als gevolg van de geheimzinnigheid, die in verband met deze vergadering is betracht. De bij eenkomst was echter minder sensa tioneel dan deze geruchten willen doen voorkomen. o SPRINGFIELD, 2 Mei. De staf chef van het Amerikaanse leger, gene raai Ridgway, heeft te Springfield (Missouri) verklaard, dat het nieuwe atoomkanon van het leger atoomgra- naten kan afschieten, die vrijwel de zelfde vernietigende uitwerking heb ben kan ais de bom, die in 1945 op ïlirosjima werd geworpen. Met het kanon kunnen ook gewone granaten worden afgeschoten. Volgens de stafchef zal het niet lang meer duren, of het leger te velde zal de beschikking hebben over eenheden met raketten en geleide projectielen, Hoge Commissaris was op de hoogte DJAKARTA, 1 Mei. Sinds enkele dagen is men in Indonesië te weten gekomen, dat het ten gehore brengen van het Wiiheimus op de Nederlandse Nationale feestdag uitsluitend is toegestaan in de ambachtswoningen van de hoge commissaris en de commissarissen van het koninkrijk. Van deze pijnlijke maatregel kwam men op de hoogte toen de voorzitter van de Nederlandse vereniging te Bogor, prof. L. W. Kuilman, in de sociëteit r gelegenheid van de verjaardag van de Koningin, een toespraak hield, jdens zijn toespraak maakte prof. Kuilman bekend, dat het krachtens een slissing van het ministerie van Buitenlandse Zaken niet was toegestaan net Wilhelmus te zingen. Direct na deze bekendmaking heeft men zich gewend tot het Nederlandse Hoge Commissariaat. Dit bleek reeds geruime tijd geleden geprotesteerd te hebben tegen dit pijnlijk besluit. Hierbij was gewezen op het discriminerende karakter van deze maatregel, die alleen ten aanzien van het Nederlandse volkslied werd genomen, zomede op de omstandigheid, dat de Indonesische gemeenschap in Nederland ten aanzien van het „Indonesia raya" aan generlei beperking is gebonden. Benevens deze „vergadering van zeven' was er ook nog een bespreking tussen Dulles, Casey en Webb, de mi nisters van buitenlandse zaken van de „Anzus"-groep (Australië, Nieuw Zee land en de V.S.), besprekingen van de Vietnamese minister van buitenlandse zaken, Nguyen Quoc Dinh, eerst met Bidault en daarna met Dulles en Eden, twee samenkomsten van de Westelijke Grote Drie en een bijeenkomst van Molotof en Tsjou en-Lai met hun voor naamste adviseurs. Zaterdagochtend heeft Dulles nog een onderhoud gehad met Molotof, naar uit conferentie-kringen verluidt om twee vraagstukken te bespreken, n.l. Eisenhowers plan voor samenwer king op het gebied der atoomenergie en het bespreken van de onderhande lingen over Korea en Indo-China. Dulles zal via Milaan naar zijn land terugkeren. Hij zal daar de Italiaanse premier Scelba ontmoeten met wie hij de kwestie Triëst zal bespreken. VERGADERING VAN ZEVEN Over „de vergadering van zeven" zijn allerlei wilde geruchten in Om- Het initiatief er toe is genomen door Eden, die Dulles er aan heeft herin nerd dat bij de Berlijnse conferentie de beste resultaten zijn bereikt op ge heime zittingen met beperkte deelne ming. Eden vond dat iets dergelijks ook te Genève moest worden geprobeerd omdat men op voltallige zittingen, 'zo als die verleden week zijn gehouden, alleen maar tijd verloor met acade mische verklaringen. Het zal Eden vermoedelijK enige moeite hebben ge kost, Duiies over diens tegenzin om „en petit comité" met Tsjou en-Lai te vergaderen te doen heen stappen Maar het is hem gelukt en nadat Mo lotof ever het plan was gepolst werd besloten, de groep van zeven bijeen te •roepen om te zien wat er op deze wijze kon v/orden bereikt. Zondagmiddag half vier 9» BERGEN OP ZOOM, 3 Mei. - uit de vijver moest gaan oppompen. Een felle brand die Zondaqmiddaq Poor steeds de belendende kolenlood- 1 1C 1 C con «0+ Vimiflciri nriet vnon ni+Kroi_ van halt vier tot half zeven heett gewoed en die zowel aan de stich- tingsbrandweer als aan die uit Ber gen op Zoom de handen vol heeft gegeven, heeft een der kolenopslag- plaatsen en een der nieuwe arbeids- lokalen met de grond gelijk ge maakt. In het lokaal is bovendien veel kostbaar materiaal, o.a. gym- nasnekwerktuigen, verbrand. De schade is nog niet te overzien. De brand werd ontdekt door een der omwonenden, die een paar kinderen luid roepend hoorde weghollen. Toen men ging kijken ontdekte men dat een der houten loodsen, waarin kolen zijn opgeslagen, in brand stond. Direct werd dex brandweer van de Stichting gealarmeerd. De leiding zag echter wel dat dit moeilijk werk zou worden (de loods stond midden tussen heel droge dennebomen en er stond een felle wind) zodat men assistentie vroeg van de Bergense brandweer. Deze rukte onmiddellijk met groot materiaal -uit en gezamenlijk trachtte men het vuur te bestrijden. De kolenloods stond in middels al geheel in lichterlaaie en de vlammen waren al overgeslagen naar een der nieuwe arbeidslokalen van de patiënten. Gelukkig joeg de wind de vlammen, die huizenhoog oplaaiden juist van de zijde af, waar de brandbare bomen stonden; in het omgekeerde geval was de schade niet te overzien geweest! De brandweer trachtte aanvankelijk het vuur meester te worden met vijf stralen op de waterleiding; de druk was echter te gering zodat men water sen nat te houden wist men uitbrei ding naar die kant te voorkomen, het arbeidslokaal brandde echter tot de grond toe af. Niets heeft men hieruit kunnen redden: de f eestattributen die waren opgeslagen, de gymnastiektoestellen van de vereniging en ander kost baar materiaal werden een prooi van het vuur. Tegen half zeven kon men zeggen dat men de brand meester was en kon een gedeelte van de Bergense brand weer naar de kazerne inrukken, ter- Wijl de rest hielp bij het nablussings- werk. De brand trok grote belangstelling en vele autoriteiten waren aanwezig, zowel van de Stichting zelf als uit Bergen op Zoom. Onder anderen zagen we de burgemeester en de commissa ris van politie. Nadat West Bromwich Albion in de Cup-finale Preston North End met 32 had geklopt kende het enthousiasme geen grenzen meer. De spelers tilden hun aanvoerder, Len Miiler, met de Cup in zijn handen, op hun schouders, om zo beker en aanvoerder aan het voetballegioen in Wembley te tonen, Kort tevoren had Miller de beker uit handen van de Engelse Koningin-moe der ontvangen. In enkele regels melden wij nog DAT een aanvaring op de Westerschelde Zaterdag aan vier mensen het leven heeft gekost. Het was de lichter Corot", die in aanvaring kwam met een Noors schip en vrijwel onmiddellijk zonk. Onder de omgekome nen bevond zich de Neder landse Rijnloods Rosa uit Dordrecht. Drie personen konden worden gered. DAT een aantal Belgische toeristen, die in de bossen in de omgeving van Bergen op Zoom hadden gepicknickt, een flinke bosbrand hebben veroorzaakt, waarbij ruim 7000 vierk. M. hei en jonge aanplant verloren ging. De brand was vermoedelijk te wijten aan een achteloos weggegooid eindje sigaret. Toen de Belgen het vuur za gen, was het te laat. Ze trachtten het nog te bhjssen, waarbij een der dames'zelfs vrij ernstige brandwonden opliep, maar ze zagen er geen kans meer voor, want het vuur greep snel om zich heen. Twee uur lang is de brandweer, geassisteerd door honderden vrijwilligers met het blussingswerk bezig ge weest. Tegen de Belgen is proces verbaal opgemaakt. DAT op 25 Juni a.s., als de Koningin naar Middelburg komt, de Zeeuwse vissers vloot een grote vlootdemon- stratie zal geven. Alles wat Zeeland aan vissersschepen bezit zal gepavoisseerd in Middelburg komen te liggen, deels bij bet station, deels aan de Londense Kade. De Commissie van Dertien heeft de plannen in voorbereiding. DAT het anderhalf jarig dochtertje van de familie v. d. H. te Yerseke Zaterdag bij het oversteken van de weg onder een melkkar is ge raakt. Dokter Polderman die eerste hulp verleende, con stateerde inwendige kneu zingen. DAT het muziekgezelschap „Concordia" Zaterdagavond een serenade gebracht heeft aan de heer C. van Lange- velde te Krabbendijke, om dat deze zijn 40-jarlg dienst- jubileum bij de P.T.T. vier de. Men maakte gelijk maar een rondgang door het dorp, omdat er geen Koninginne- viering was geweest op Krabbendijke. DAT in de ouderdom van bjjna 90 jaar te Bergen op Zoom is overleden de heer D. J. Taal, een der oprichters van het Chr. Militair Tehuis te Bergen op Zoom en ruim 55 jaar bestuurslid van de Chr. militaire vereniging. Hij was drager van het kruis van verdienste van het Ne derlandse en van het Hon gaarse Rode Kruis voor zijn werk voor de Belgische vluchtelingen heeft hij een onderscheiding ontvangen. DAT de heer Th. Bloos te Souburg aan de Rijksuniver siteit te Groningen geslaagd is voor het candidaatsexa- men geneeskunde. DAT de vertegenwoordi gende ploeg van de Zeeuws- Brabantse Turnkring Zater dag in Den Haag een neder laag heeft geleden tegen de Haagse turners. De heren wonnen met gering verschil, de dames verloren echter met niet minder dan 25 pun ten. In het Individueel klas sement eindigden Jac. v. d, Sande als No. 1 en zijn broer als No. 2 met 0,1 punt verschil. DAT U een uitgebreider verslag plus meer sport nieuws kunt lezen in het Sportplakkebord van mor gen. DAT Zondagmiddag uit de Eendracht te Tholen, nabij de hofstede van de heer van Dalen, het lichaam van een man is opgehaald. Hij was gekleed in een grijs costuum en naar de mening van de geneesheer was hij nog niet lang overleden. Zijn leeftijd werd geschat tussen de 30 en 40 jaar. De politie weet nog niet wat de oorzaak van dit I Polder Walcheren vergaderde* MIDDELBURG, 1 Mei. In de al gemene vergadering van het bestuur van de Polder Walcheren zijn vanmor gen alle voorstellen van het dagelijks bestuur zonder discussie aanvaard. Men besloot allereerst tot aankoop van een strook duingrond te Zoutelande van het Rijk. Aan de Kleverskerkse- weg te Middelburg zal grond voor een materialenplein worden aangekocht en bij de Schone Waardin te Ritthem zal een poldermagazijn worden gebouwd, waartoe een crediet van 11.000, werd verleend. Het voorstel om da keur op de duinen wederom ongewij zigd vast te stellen werd aangenomen. Het dagelijks bestuur ontving voorts een aanvullend crediet van 210.000, voor de vervanging van in totaal 115 meter stortsteenasfaltglooiing door met asfalt gepenetreerde basaltglooiing aan de Westkappelse zeedijk. Ook het verreweg belangrijkste voorstel lokte geen bespreking uit. Zo werd voor de werken bij Zoutelande, n.l. de verho ging en ue verzwaring van de zeewe ring aan het Noorderstrand en aan het Zuiderstrand van de Noordwatering in opdracht van de minister van Wa terstaat een bedrag van 4% mil lioen gulden op de begroting geplaatst, terwijl voor een tweetal andere wer ken bedragen van 856.000,en 750.000,werden gevoteerd. Ver wacht wordt, dat het Rjjk in de meest ruime mate tegemoet zal komen in de kosten van deze werken. Strijd in kritiekste fase. SAIGON, 2 Mei. Na een zevental weken van vrijwel onafgebroken ge vechten is de strijd om Dien Bien Phoe in zijn kritiekste fase gekomen. Zater dagavond heeft de Vietminh het groot ste deel van de 40.000 man, die zfj rondom de vesting had samengetrok ken in de strijd geworpen. Hierbij heb ben de opstandelingen na urenlange nachtelijke gevechten drie steunpun ten veroverd. Voor de eerste maal zijn de opstan delingen dus een massale aanval be gonnen tegen alle stellingen rondom het kamp, niet alleen tegen de posten, welke rondom het hoofdkwartier van generaal de Castries liggen, maar ook tegen de versterkingen van het Zuide lijke verzetscentrum. Zes steunpunten van de twintig, die het gehele verdedi gingsstelsel telt, hebben tegelijk de voornaamste stoot van de aanval moe ten opvangen met handgranaten, mi trailleurs en in gevechten van man tegen man. De Castries heeft bevel ge geven om na iedere aanval van de Vietminh een tegenaanval te doen. DE BILT ZEGT: DE BILT, 2 Mei. Wisselend be wolkt met enkele regen- of hagelbuien. Matige tot krachtige zuidwestelijke wind met flinke stoten en sommige buien. Vrij koud. Op- en ondergang van Zon en Maan: Dinsdag: Zon op 5.05 u., onder 20.10 u. Maan op 5.32 u., ondtr 23.04 u. Hoogwater Dinsdag 4 Mei: Vlissingen: 2.26 u. 2.35 m., 15.54 u. 2.43 m. Terneuzen: 2.57 u. 2.54 m., 15.29 u. ;.60 m. Wemeldinge: 4.22 u. 1.90 m., 16.53 u. 1.98 m. Zierikzee. 4.10 u. 1.63 ongeval is geweest. lm., 16.39 u. 1.72 m.

Zeeuwsch Dagblad | 1954 | | pagina 1