T ZEEUWSE PLAKKEBORD REXALCO? Nieuws uii de Provincie. 3? Z*T*L kampioen van Zeeland PROP AG A ND A-ACTIES IN ZEELANDS STEDEN TEGEN GOESE FIETSENDIEF ACHT MAANDEN GEËIST 0*B*W*]VL herdacht haar 125-jarig bestaan HAfllEfl hand Gelei „De Schelde" opende „Helpt U zelf'-werkplaats GRABBELTON J NOTEERT U Vijfduizend arbeiders werkten aan herstel WiRYENS UW OPTICIEN Feestgeschenkfraaie historisch-heraldische kaart van Zeeland Jaarlijks neemt het aantal slachtoffers door alcohol-gebruikers toe Oefende Amsterdamse masseur in Zeeuws- Vlaanderen onrechtmatig de geneeskunde uit? Middelburg. Goes bruinisse Zaterdag 24 April 1954 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 2 Wie in een boomgaard werkt, mag er van eten", wordt wel eens opgemerkt. En inderdaad, de eigenaar zal er zijn personeel helemaal niet kwaad om aankijken als hij ziet als een van deze een pracht van een aardbei of pruim de weg naar de maag laat gaan. Nu slaat het gezegde slechts op boomgaarden, maar is, als we het niet te letterlijk nemen, toch ook van toe passing op Vlissingens grootste boomgaard, De Kon. Mij. „De Schelde". chines worden vermeld. ter niets anders doen dan De leiding van deze werk- meelevend enkele pessimis- plaats berust bij een com- tische uitspraken te bezi- missie, die voor het algehele gen, waardoor ze nog meer toezicht een opzichter heeft in de put geraakte, vooral aangesteld. omdat het arme mens altijd Natuurlijk is men bij ge- Zo klaagt over rheumatiek. bruik iets verschuldigd aan Vanmiddag kon ik echter, de Mij., maar dat is om in toen ze even bij ons langs padvinderstermen te zeggen kwam om een beetje zout te slechts een heitje voor 'n lenen, tot m'n grote blijd- En dat heeft de directie goed ingezien. "Want altijd hebben de personeelsleden wel eens een „eigen" kar weitje op te knappen. Kegel- matig kwamen er aanvragen binnen om na werktijd werkzaamheden te mogen verrichten. Daarnaast waren Om dit alles in de hand te werken en de beunhazerij tegen te gaan! rs er deze week een „Helpt U Zelf"- werkplaats geopend. Hierin kunnen terecht, personeels leden boven de 18 jaar, op alle werkavonden en Zater dagmiddagen. Zij behoeven karweitje De koekoek is reeds actief. „Aan de kust vrij veel bewolking, nu en dan zonne schijn, maar in de loop van morgen hier en daar regen buien." Bij het horen van' deze Biltse weerterminologie zakt schap een erg optimistisch geluid laten horen. „Het zal nu vlug moai weer wor den", heb ik haar gezegd. Het was te begrijpen, dat ze het niet zo één twee drie kon aannemen. Maar toen ik haar vertelde, dat we waren opgebeld door de heer Boogaards uit Nisse, die ons konde deed van een zeer „actieve" koekoek in er veelvuldige verzoeken om hiervoor slechts het gasten-"" nen. „Wanneer zal het nu onze moed weer in de schoe- zijn gemeente, kon ze niets kleine opdrachten te laten uitvoeren. En ten derde en hierbij staat dan in het personeelsblad van „De Schelde" te lezen: laten we maar eerlijk zijn om het beunhazen tegen te gaan. Donderdagavond zal het Engelse fanfare-orkest „Fo- den Motor Works Band" in de Middelburgse Concert en Gehoorzaal een concert geven. De Engelse gasten zullen des middags om half vier door B. en W. op het 'stadhuis worden ontvangen. Ook dit jaar zullen in de maanden Juni, Juli en Augustus weer zomeravond concerten worden gegeven op de Bossche St, Jans beiaard. Onder de zeven beiaardiers, die hiervoor zijn uitgenodigd, bevindt zich ook een Zeeuw, n.l. de heer Piet Broerse te Vlis- singen. In de Scherpenissepolder zijn deze week de herverka velingswerkzaamheden be gonnen. Voorlopig strekt het werk zich alleen nog uit tot het graven van wa terleidingen. boek in te vullen, waarin te- toch eindelijk eens zomer vens gebroken gereedschap- worden", zei vanmorgen pen en ongelukjes met ma-m'n buurvrouw. Ik konech- Studenten, journalisten, zakenlieden en juristen bezoeken Zeeland. Het is al meer gezegd: onze provincie is wèl in trek dit jaar. Zij blijkt op velen een zeer grote aantrekkingskracht uit te oefenen en dat is alleen maar te waarderen. Het karakter der bezoeken is verschillend: de studenten komen kennis nemen van de ontwikkelingsplannen, die er op vele gebieden bestaan en die hen in staat moeten stellen vergelijkingen te maken met andere streken en landen. De journalisten willen over wat zij in Zeeland hoorden en zagen schrijven, de zakenlieden komen zich op de hoogte stellen van de toestand, waarin het Zeeuwse bedrijfsleven verkeert, terwijl de juristen over hun vak gaan praten, maar daarbij niet verzuimen zich zo breed mogelijk te oriënteren om trent de problemen, die in deze provincie bestaan. Als door dit alles slechts wordt bereikt, dat diverse misverstanden uit de wereld worden geholpen, zullen de bezoeken niet tevergeefs zijn.. Misverstanden, in derdaad. Want nog altijd heerst in sommige kringen buiten Zeeland de gedachte, dat hier het leven zo ongeveer stilstaat en dat de ontwikkeling van het maatschappelijke leven ver ten achter komt bij an dere delen van het land. Misschien is dat op enkele punten het geval, maar in zijn algemeenheid is het zeker niet waar. Aan voorlichting zal het de be zoekers niet ontbreken. Want ieder staat klaar om de gewenste inlichtingen te verstrekken. En er is heus wel het één en ander over Zeeland te vertellen'. anders doen dan een vreug dedans maken rond onze goed verwarmde haard kachel. Middelburg: Woensdag middag a.s., 2 uur, ontspan ningsmiddag voor ouden van dagen, georganiseerd door de N.C.V.B. Deze bij eenkomst wordt gehouden in het Geref. Jeugdgebouw, Singelstraat. Middelburg: 'tZand, Ned. Herv. Kerk, Dinsdag 27 April a.s., vergadering stich ting „Vrederust". Spr. ds D. Slagboon. Aanvang 8 u. Goes: Propaganda-avond C.J.M.V. in samenwerking met C.J.M.V. van Kapelle, „Prins van Oranje", 8 uur (hedenavond). Vlissingen: Ingebruik name gebouw Ziekenfonds (hedenmiddag). Westkapelle: Hedenmid dag ingebruikname gemeen tehuis. Middelburg: Hedenmiddag veilinggebouw, Zeeuwse ta- féltenniskampioensehappen 1953. Kortgene: Hedenmiddag opening nieuw gebouwde school door de heer Taze- laar, hoofdinspecteur L.Q. te Den Haag. SCHOOLVOETBAL GOES, 23 April. Vandaag werden te Oostburg de Zeeuwse kampioen schappen schoolvoetbal in de hoogste afdeling verwerkt. Er werd een halve oompetitie gespeeld tussen de kampi oen van West Zeeuws Vlaanderen (Ly ceum Oostburg), Oost Zeeuws Vlaan deren (Jansenius Lyceum Hulst), Wal- pheren (Machinistenschool Middel burg), Zuid Beveland (Zeeuws Tech nisch Instituut Goes) en Schouwen (Lyceum Zierikzee). De uitslagen wa ren: West Zeeuws VlaanderenWalche ren 01; Oost Zeeuws Vlaanderen Zuid Beveland 00; SchouwenWest Zeeuws Vlaanderen 00; Walcheren Oost Zeeuws Vlaanderen 12; Schou wenZuid Beveland 11; W. Zeeuws VlaanderenOost Zeeuws Vlaanderen 10; SchouwenWalcheren 06; West Zeeuws VlaanderenZuid Beveland 1; SchouwenOost Zeeuws Vlaan deren 04; Zuid BevelandWalcheren 2—1. De titel ging dus naar het Zeeuws Technisch Instituut uit Goes, dat geen enkele wedstrijd verloor, er twee gelijk speelde en twee won. De eindstand is: 1. Z.T.I. Goes, 6 pun ten; 2. Jansenius Lyceum Hulst, 5; 3. Machinistenschool Middelburg, 4; 4. Lyceum Oostburg, 3; 5. Lyceum Zie rikzee 2. Verslag Gew. Arbeidsbureau Zierikzee. ZIERIKZEE, 23 April. Aan het yerslag van het Gewestelijk Arbeids bureau 1953 te Zierikzee ontlenen we het volgende: Het gewest heeft de gevolgen van de watersnood wel in zeer sterke mate ondervonden. Van seizoeninvloeden, zoals anders in een agrarisch gebied was dit jaar geen sprake. De werkloos heid daalde tot ongekend lage cijfers en de werkgelegenheid nam een om vang aan als nimmer te voren, waar door duizenden werkkrachten van el ders moesten worden aangesteld, zo wel voor het rayon Zierikzee als Tho- len. Het aantrekken en huisvesten van de benodigde arbeidskrachten stelde zeer hoge eisen aan de daarbij betrok kenen. Vele bedrijven in diverse be drijfstakken moesten noodgedwongen worden stilgelegd. Anderen konden slechts gedeeltelijk werken. Het Ar beidsbureau kon op bescheiden wijze medewerken aan het herstel van de rampschade. Extra voorzieningen moesten worden getroffen als gevolg van de ramp. Na het afvloeien van het „natte" personeel moest weer worden begonnen om krachten aan te trekken voor de Dienst Landbouwherstel. In de topperiode hebben in het rayon Zierikzee by Dykherstel plm. -1400 streekarbeiders en 4000 vreemde arbei der» gewerkt. Op het einde van het jaar waren deze getallen voor Zierikzee 1100 en van elders 1600. By Landbouwher- 1 bedroegen de aantallen werkzame rhten op het einde van het jaar op -louwen-Duiveland plm. 720 streek- beider» en 700 van elders. Ingezonden Mededeling (adv.) LANGE VORSTSTRAAT 106 GOES TEL. 2159 Jubileum op verzekeringsgebied in Zeeland MIDDELBURG, 23 April. Een in de gehele provincie Zeeland bekende instel ling heeft vandaag haar 125-jarig bestaan herdacht. Het is de Onderlinge Brand waarborg Maatschappij voor Zeeland, gevestigd aan de Houtkade te Middelburg, weike vanaf 1829 zich - naast enkele andere en kleinere onderlinge maatschappgen niet een veel beperkter regionale werkingssfeer - heeft beziggehouden met het ver zekeren der eigendommen tegen brand van duizenden Zeeuwen. Historisch is de situatie zó gegroeid, dat onderlinge maatschappijen als de Ö.B.W.M. zich voor het grootste gedeelte toeleggen op de verzekering van agrarische objecten, met name boerderijen. Vanmiddag werd in Hotel „De Burg" een receptie gehouden, waarop bestuur en directie van zeer veie zijden gelukwensen mochten ontvangen bij dit bijzondere jubileum. Ier gelegenheid van het bereiken van belangrijke gift geschonken aan de Zee uwse collecte voor de Zeeuwse jeugd. Hpt werkterrein der maatschappij, dat zich tot 1942 uitstrekte over heel Zee land, werd in dat jaar uitgebreid met de Zuidhollandse eilanden, Noordwest Bra bant en het Land van Heusden en Altena. In 1947 kwam er een samenwerking tot sfand met de Zeeuwsche Brandwaarborg Maatschappij van 1824, gevestigd te Zie rikzee, waardoor de basis aanmerkelijk werd verbreed. Kort voor de laatsteoor log, in 1939, werd vanuit de O.B.W.M. op gericht de Algemene Zeeuwse Verzeke ring Maatschappij, die zich belastte met de verzekering te^en brand van voorna' melijk niet-agrarische objecten en met alle andere soorten van schadeverzeke ringen. Deze maatschappij werkt in heel Nederland. Pas twee jaar geleden werd tussen de O.B.W.M. en de Z.L.M. een samenwerking tot stand gebracht voor de verzekering' der bij deze landbouworganisatie aange sloten leden. Daarbij benoemde de Z.L.M. twee commissarissen. De deelhebbers ma ken de hoogste macht uit. Zij keuren -o.m. de jaarstukken goed. Het bestuur als zo danig berust bij een raad van commissa rissen, waarin zitting hebben mr A. J. van der Weel als voorzitter; mr H. F. Lantsheer, Oostkapelle; Joh. Pilaar,.Goes; ir M. A. Geuze, Poórtvliet en mr J. F. G. Schlmgemann, Goes. Vanaf 1 Januari 1936 is jhr mr T. A. J. W. Schorer directeur. Voor hem was dat de heer "J. F. de Wijs. EEN KAART. Ter gelegenheid van dit jubileum is een bijzonder fraaie historisch-heraldische kaart van Zeeland vervaardigd, die de oude en nieuwe geschiedenis van onze provincie op originele wijze uitbeeldt. Daarop zijn b.v. (met de jaartallen) aangegeven alle zeeslagen, landingen, plunderingen, de bevrijding, dijkdoorbra ken, veldslagen, belegeringen, oproeren, bombardementen, inhuldigingen, met de havens, de forten, de specifieke producten, van bepaalde plaatsen, de oune kerken, de beroemd geworden Zeeuwen, de eerste trein, kortom: alles wat behoort tot de „historische inventaris" van Zeeland, waarbij Re folklore niet is vergeten. De gegevens werden Verstrekt door de meenten ontbreken niét op deze kaart, Bibliotheek, en de kaart werd gemaakt door en naar een ontwerp van de lieer A. P. Maas, tekenaar bij de Planologische Dienst. De wapens van alle Zeeuwse ge meenten ontbreken heit op deze kaart, die - behalve naar de leden - ook naar alle scholen in Zeeland is gezonden. Ingezonden Mededeling (Adv.) AANBESTEDING Werken aan de Westkapelse zeedijk. MIDDELBURG, 23 April Door de Polder Walcheren werd gisteren aanbe steed het uitvoeren van werken tot ver vanging van een stortsteen-asfaltglooiing door met asfalt gepenetreerde basalt glooiing op de Westkapelse zeedijk. Er werd als volgt ingeschreven: Gebr. v. 't Verlaat, Nederhardinxveld 171.365; C. v .d. Klippe, Vlissingen 179.000; B. Stegink, Vlissingen 172.088; L. J. Dek ker, Vlissingen 173.000. Geen alcohol bij snelverkeer GOES, 23 April. De "Vereniging voor Aleoholbestryding by het Snelver keer (V.A.S.), die door middel van woord en geschrift het publiek en dan in het bijzonder bestuurder» van motorvoertuigen en bromfietsen ervan wil over tuigen, dat het gebruik van alcohol, de onveiligheid van de weg verhoogt, zal deze zomer weer in een aantal plaatsen een grote propaganda-uctie voeren, lil Zeeland is men deze week te Vlissingen begonnen. Middelburg komt a.s. week aan de beurt, terwijl het in de bedoeling ligt de aandacht van de Inwoners van Goes In de week van I tot en met 8 Mei eens extra te vestigen op het gevaar van het gebruik van alcohol. de propagandamiddelen be- liezen, waarbij dan nog moeten worden geteld een 400 zwaar- en lichtgewon den en de materiële schade, die onge veer f 2000.000.— bedraagt. Het „onder invloed" rflden heeft ook nog andere gevolgen, zoals een proces-verbaal we gens het overtreden van art. 26. 1 van de Wegenverkeerswet, dood door schuld en het toebrengen van lichamelijk let sel, met- als gevolg: gevangenisstraf, boete, Intrekking rijbewijs voor een be paalde trjd, inbeslagneming van het motorvoertuig. Van de 6112 onherroepelijke veroor delingen wegens overtreding van art. 2S. 1 van de Wegenverkeerswet In 1952, kwamen niet minder dan 5004 81 pet.) op rekening van de alcohol. In de eer ste twee kwartalen van 1958 werden In totaal 2679 onherroepelijke veroordelin gen uitgesproken, waarvan 2057 of 76.5 pet. wegens het rgden onder In vloed van alcohol. Tot de veroordeelden behoorden niet alleen bestuurders van motorvoertuigen, inaar ook bromfiet sers en wielrijders. Tot hoort een propaganda-zuil, die 6.50 m hoog is. De basis en borden zijn beschilderd met slagzinnen en deze zullen te Middelburg opgesteld wor den op met Markt. GEEN ALCOHOL. „Geen alcohol bij snelyerkeer." Dat is de leuze van de vereniging, want het aantal verkeersongevallen, dat ieder jaar In ons land plaatsvindt is een groot vraagstuk geworden. Verschillen de verenigingen en tal van deskundigen op allerlei gebied schenken hier aan dacht aan. Van belang hierbij is, dat men weet, welke oorzaak aanleiding tot een ver keersongeval is geweest. Soms is de oorzaak direct aan te wijzen, b.v. het gebruik van alcohol door de bestuurder van een motorvoertuig enkele uren vóór en tijdens en rijden. Alhoewel het aantal verkeersongevallen, waarbij de bestuurder „onder invloed" was, ln ver houding tot het totaal aantal verkeers ongevallen gering is, mag toch worden vastgesteld, dat door deze oorzaak jaar lijks een tiental mensen het leven ver- Ingezonden Mededeling (adv Een vorstelijke hand verzorging Rechtbankzitting te Middelburg MIDDELBURG, 23 April. „Een man met een avontuurlijke geest, voor wie de veste Goes van tijd tot tijd te eng wordt", aldus typeerde een rapport van het Leger des Hells J. B. uit Goes, die zich Vrijdag voor de Middelburgse rechtbank moest verantwoorden terzake van rijwieldiefstal. De officier van justitie, mr J. L. Andreae, zag in B. evenmin een misdadiger, daarentegen wel mogelijkheden tot reclassering. Acht maanden gevangenis straf, waarvan vier maanden voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar en onder toezichtstelling van het Leger des Heils, zo luidde aan het slot van zijn gematigd requisitoir de eis. Noch de verdediger, mr J. J. van der Weel, noch verdachte hadden hier veel aan toe te voegen en de raadsman vroeg dan ook zijn cliënt conform de eis te veroordelen. Onder invloed van sterke drank had B. op 20 Februari te Hulst een heren rijwiel ontvreemd, dat hij daarna in Goes trachtte te verkopen. Eén voor schot van 25.op de fiets was reeds in drank omgezet, maar daarna was van „zaken doen" weinig meer geko men. De affaire kwam thans aan het licht, de eigenaar kreeg de fiets terug VERGADERING V.IL, RING WALCHEREN. MIDDELBURG, 23 April. Gister middag vergaderde in 't Geref. Jeugd gebouw de Ring Walcheren van de Vrije Universiteit. Het voornaamste punt van de agenda was de mededelin gen over de actie voor het Jubileum- Millioenenplan. Verschillende plaat sen: Vrouwenpolder, Veere, Seroosker- ke, Koudekerke, Sint Laurens en Vlis singen zijn zo goed als of geheel klaar en komen tot of boven het streef-be- drag. Opgemerkt kon worden dat aller- wege veel liefde en offervaardigheid aan de dag wordt gelegd, mede door de velerlei propaganda. De vergadering di« bij verhindering van de voorzitter, ds W. J. Meister, on der leiding stond van de heer P. Boon Sr., was goed bezocht, vooral door de dames, en had een vlot verloop. en B. moest zich thans voor de uit zijn „avontuurlijke geest" voortspruitende daad verantwoorden. „GENEESKUNDIGE" In hoger beroep stond terecht H. v. B. uit Amsterdam, destijds door de kantonrechter te Terneuzen veroor deeld tot zes geldboeten van elk 150,- of zes maal een maand gevangenisstraf. B., masseur van beroep, zou onrecht matig de geneeskunde hebben uitge oefend door aan patiënten na het stellen van een diagnose adviezen te verstrekken. Een en ander had zich af gespeeld in Zeeuws-Vlaanderen. V. B. voerde aan, dat hij zijn patiënten niet had behandeld, doch zich had beperkt tot het verstrekken van adviezen. De officier van justitie achtte het moeilijk te bepalen, waar hier de grens lag van „kwakzalverij", doch achtte het ten laste gelegde bewezen en vroeg be vestiging van het vonnis van de kan tonrechter. De verdediger, mr Van Everdingen uit Amsterdam, betwistte de geldigheid van de dagvaarding, om dat gesproken werd over het beroep van „geneeskundige". Dit beroep zou na een in 1878 uitgevaardigde nieuwe wet op de geneeskunde, ^waarin van „arts" wordt gesproken, niet meer be staan. Hierin zag pleiter een mogelijk heid tot ontslag van rechtsvervolging. Mocht deze mogelijkheid niet bestaan, dan vroeg mr Van Everdingen terug brenging van de strafmaat tot een ge ringe geldboete. Uitspraak in beide zaken op 7 Mei a.s. Ingezonden Mededeling (Adv.) Uitvoering „Medioburgum" Onder leiding van mej. J. C. Ver meulen en de heer J. A. Minet heeft ■de Gymn. en Schermvereniging „Me dioburgum" gisteravond een zeer ge slaagde uitvoering gegeven in het „Schuttershof". Het geboden program ma was afwisselend en de afzonder lijke onderdelen stonden elk op een hoog peil. Vooral de adspirant-leden mochten zich in een warme belang stelling verheugen. Met name de he renoefeningen en de baloefening van de dames werden op zeer correcte wij ze uitgevoerd. „Medioburgum" dat, zo als de heer Joziasse in zijn openings woord zei, een bloeiehde vereniging is, kan dan ook terugzien op een avond die, wat inhoud en uitvoering betreft, alleszins geslaagd mag worden ge noemd. Geslaagd. Te Amsterdam zijn geslaagd voor het diploma machinezettên, de heren C. J. vanUere en P. de Munck, werkzaam bü Oóstefbaari en le Góintre. AXEL Rijkspostspaarbank. Gedurende Maart 1954 werd op het postkantoor te Axel en de bijkantoren op spaarbankboekjes inge legd voor een bedrag van 44.366,12 en terugbetaald 47.254,85. Het aantal inleg gingen bedroeg 431, dat der terugnemin gen 179. Gereedschapspaketten. Woensdagmid dag heeft de heef F. C. Hanse, districts- vertêgenwoordiger van de Prov. Voed- selcommissaris op de stichting „Schelde- monden" de door Canada geschonken ge reedschapspakketten uitgereikt. De goe deren werden in ontvangst genomen door de voorzitter van de Coördinatie-commis sie van de Stichting van de Landbouw, de heer P. L. Krepel. Burgemeester Mi- chaëlis heeft daarna de eerste pakketten uitgereikt HEINKENSZAND Bazar. Op 28 en 29 April wordt in ge bouw „Mavanatha" een bazar gehouden t.b.v. de Prot. Kleuterschool. Verschil lende leuke attracties zullen zorgen dat het geld uit de beurzen der bezoekers wordt gelicht. A MAAR T EN SDI jK Jaarvergadering Coop. Boerenleenbank. In de jaarvergadering van de Coöp. Boe renleenbank, waarin tevens het 40 jarig bestaan werd herdacht, werd het be stuurslid J. M. Mulder herkozen, evenals het lid van de Raad van Toezicht, de heer G. D. Kloet. Tijdens de vergadering deed de voorzitter de mededeling, dat een pand op de Markt was aangekocht voor kantoor en woning. VEERE Raadsvergadering. Maandagmiddag om twee uur zal de gemeenteraad bijeenkomen. Als be langrijkste punt vermeldt de agenda een voorstel tot de bouw van een brandweerkazerne. WAARDE Solistenwedstrijd. Aan de te houden on derlinge solistenwedstrijd te Krabbendij- ke zullen een aantal muzikanten van „Vooruit" deelnemen, WESTKAPELLE Benoeming. De heer C. Westveer te Ba- rendrechi is alhier benoemd tot Groeps commandant de Rijkspolitie. Ingezonden Mededeling (adv.) Wij verkochten van één van de grootste fabrieken van luxe klemlederwaren al enige duizenden dames-portemon- naies van f. 5.90. Dit zijn portemonnaies met moderne knipsluiting en geld- portefeuille, gemaakt van echt saffiaan (beter kunt U niet wensen) èn van uitge zocht glad rundleder. Een pracht-portemonnaie (met twee diepe vakken voor het nieuw uitte komen zilvergeld) solide, mooi afgewerkt en ideaal voor elke huismoeder, als cadeautje voor een ver jaardag of voor Moederdag. Nu was bij deze fabriek door een fout in het schema de productie beduidend groter dan voorde orderportefeuille nodig was en daarom konden wij voor éénmaal het over schot kopen voor een prijs, die belangrijk lager is dan normaal. Een gedeelte van onze post orderklanten zonden.wij reedf een circulaire maar deze aan bieding is zo bijzonder, dat iedereen, niemand uitgezon derd, hiervan op de hoogte moet zijn. Onze postorderklanten kun nen hem bestellen: satfiaan- leder in de kleur rood en groen of in .glad ründleder in zwart, bruin en rood, voor de tijdelijke prijs van Alle goederen worden onder rembours verzonden (boven 25 gulden franco). Bij retour zending binnen een week ontvangt U het betaalde geld omgaand terug. WINKELCENTRUM BINNENWEG TELEFOON K 1800-82660 ROTTERDAM IEDERE MAANDAGMORGEN GEOPEND, 'V

Zeeuwsch Dagblad | 1954 | | pagina 2