HET LOOPT NU AL MIS IN GENEVE ver Ned. Christ. Landarbeidersbond viert jubileum België heeft weer een coalitie-kabinet Buitenlandse studenten bezoeken Zeeland co I- PROTESTANTS CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND (LvdnödAQ =3 Dissonant in het voorspel tot de conferentie Grote Vier kunnen geen overeenstemming bereiken over een algemeen secretariaat Russische kapitein meldt zich bij de Amerikanen Voorzitter Stokman benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau Spoedig voorstel tot vermindering der militaire diensttijd Westelijken in Parijs bijeen Zeeuwse streekdag op „Keukenhof" Zij oriënteren zich op alle terreinen van het Zeeuwse leven In enkele regels melden wij nog Uitgave: 'v'.chting „Zeeuwsch Dagblad" Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststr. 1*0, Tel, 2438 bij geen gehoor voor advertenties 2970, voor redactie SlO'i. Giro 274289. Kantoren: Veringen: Lammensstraat 17, Telct 2734; Middelburg: Korte Noordat)-. 3S. Tel, administratie 2009, Tel. redactie 2347; Ter- neuzen: Dijkstraat 26-28 Exploitatie: Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes ZEEUWSCH DAGBLAD 10e JAARGANG No. 2764 Abonnementsprijs ƒ0.47 per week, 2.p. maand, 5.85 p. kwartaal. Losse nummers 13 cent. Advertentieprijs 22 cent per m.m. Rubriek Kabouters 10 et. per woord Hoofdredacteur: J. D. TROOSTHEIBS VRIJDAG 23 April 1954 Directeur: JACQ DE SMIT C. v. Burgeier, Kruiningen; A. I. Catsman, Aardenburg; Mr W. F. E. Baron v. d. Feltz, Mió- >pen, Biezelinge; Ds J. S. Hartjes, Vlissingen; I. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuwdorp; Medewerkers: Ds W. delburg; Ds A. Gruppen, J. Huijssen, Terneuzen; Ds J. Karelse, Goes; J. Laport, Goes; K. C. van Spronsen, Goes; Ds B. G. A. v. d. Wiel, Tholen; R. Zuidema, Goes. viert de Ned. Christelijke Land- arbeidersbond in Utrecht het veertig jarig bestaan. Ook velen uit onze provincie zullen naar de jubileumvergadering trekken om getuige te zijn van het feest. Op»- nieuw is een mijlpaal bereikt, ditmaal door een christelijke or ganisatie, die strijd op het agra risch front. Van de speciale A.N.P.-correspondent GENEVE, 22 April. De conferentie van Geneve, die Maandag gaat beginnen, zal moeten functionneren zonder centraal secretariaat. De tot standkoming van een secretariaat is gestrand op de eis van de Sowjet-Unie dat er vertegenwoordigers van China in opgenomen wor den waardoor de conferentie dus officieel een conferentie van de grote vijf zou worden en op de weigering van de Westelijke grote drie om die eis in te willigen. De speciale correspondent van het A.N.P. vernam vandaag uit ge zaghebbende bron, dat het Europese bureau van de Verenigde Naties geen rekening meer houdt met de mogelijkheid, dat er te elfder ure nog een centraal secretariaat zal worden gevormd. Bij het treffen van voorbereidende maatregelen gaat men van nu af van de veronderstelling uit, dat de delega ties van de landen, die in Korea tegen het communisme hebben gestreden, op de conferentie in organisatorische en technische zin zullen samenwerken. Dit zou betekenen, dat zij een eigen gemeenschappelijke persdienst en do cumentatiedienst zullen krijgen en ook een gemeenschappelijk secretariaat met een gemeenschappelijke conferentie begroting. Donderdag hebben er reeds besprekingen tussen vertegenwoordi gers van verschillende van deze lan den plaats gehad over verdeling van de kosten. De Turkse directeur-gene raal van Buitenlandse Zaken, Adnan Kural, die als Turks gedelegeerde Woensdag in Geneve is aangekomen, zou het aanstaand hoofd van het ge meenschappelijk secretariaat der Wes telijke landen worden; hij zou voor deze post al candidaat zijn gesteld door de Verenigde Staten. EN DE COMMUNISTEN? Omtrent eventuele plannen voor eenzelfde soort van samenwerking tus sen de Russische, Chinese en Noord- koreaanse delegaties tast men nog ge heel In het duister. Het zou voor de hand liggen, dat ook zij naar buiten gemeenschappelijk zouden optreden, maar er wordt toch ook rekening ge houden met de mogelijkheid, dat China in dit opzicht liever zelfstandig zal willen handelen, al was het alleen maar ter onderstreping van zijn eis tot erkenning als grote mogendheid met dezelfde status als de grote vier. In dien dit het geval zal blijken te zijn zouden er dus niet slechts twee, maar drie of misschien zelfs vier secretari aten met bijbehorende pers- en docu mentatiediensten komen. Men kan zich voorstellen, hoeveel moeilijkheden hieruit zullen voort vloeien als men bedenkt, dat het bu reau van de V.N. zijn technische en organisatorische diensten nu niet zal kunnen verlenen aan een conferen tiesecretariaat met centrale bevoegd heden, maar die diensten gelijktijdig ter beschikking van verschillende groepen van delegaties zal moeten stellen. EEN ROMMELTJE De honderden journalisten, die in Geneve nu uit alle hoeken van de we reld binnenstromen, zullen hierdoor ook niet bij de conferentie als zodanig kunnen worden geaccrediteerd. Zij krijgen wel een perskaart van de V.N., maar die kaart zal hun nergens toe gang geven. De journalisten zullen bij elke dele gatie afzonderlijk om accreditatie moe ten verzoeken en men kan dus ver wachten, dat een aantal van hen wel bij de Westelijke, maar niet bij de com munistische persconferenties zal wor den toegelaten, terwijl een andere groep zich in tegenovergestelde situatie zal bevinden. Het is meer dan waar schijnlijk, dat dit zal leiden, tot de meest verwarrende tegenstrijdigheid in de berichtgeving over wat er op de conferentie werkelijk wordt gezegd en gedaan. Hoe groot de verontwaardiging over deze gang van zaken in perskringen is, blijkt duidelijk uit een artikel in het „Journal de Geneve" van Donderdag. Dit gewoonlijk zeer bedachtzame blad schrijft nl., dat uitnodigende mogend heden „nog nooit zo zielig zijn tekort geschoten" bij de uitvoering van hun taak als de grote vier, onder wier aus piciën de conferentie van Geneve zal worden gehouden. En het voegt daar bij: „Het is onbegrijpelijk, maar waar, dat de ministers van Buitenlandse Za ken van Frankrijk, Engeland, de Ver enigde Staten en de Sowjet-Unie, on danks hun ervaring in het organiseren van ontelbare internationale conferen ties, zulk een incompetentie aan de dag leggen". Waardevolle inlichtingen over de M.V.D. BONN, 22 April. Kapitein Khokof van de M.V.D., het Russische ministerie van de Binnenlandse strijdkrachten, aan wie was opgedragen leden van de Witrussi- sche organisatie in Frankfort uit de weg te ruimen .heeft zich met twee Oostduit sers bij de Amerikanen gemeld in plaats zich van zijn taak te kwijten. De drie mannen hebben de Amerikanen uitvoerig ingelicht over de werkzaam heden van de M.V.D. De wapens, die de mannen bij zich hadden, waren van zeer bijzondere aard. In de kogels bevond zich vergif. Voordat Khokof voor zijn opdracht ver trok heeft hij zijn vrouw op de hoogte gebracht van zijn voornemen om zich te melden. Ook heeft hij nog maatregelen getroffen om vergelding tegen zijn vrouw te verhinderen. De Russische kapitein heeft de Ameri kanen waardevolle inlichtingen verschaft over de wijzigingen in de M.V.D. na de val van Beria. Ook heeft hij inlichtin gen gegeven over de moord op Trotsky in Mexico. Te Gothenburg, een grote haven aan de Zweedse westkust, zijn Donderdag ongeveer twee duizend havenarbeiders in staking gegaan. Het scheepvaarver- keer werd daardoor stilgelegd. 40 jaar Chr. sociale strijd op het agrarisch front (Van onze redacteur) UTRECHT, 23 April. In een sfeer van vreugde en dankbaarheid heeft de Ned. Chr. Landarbeidersbond gisteren te Utrecht een begin gemaakt met de viering van het 40-jarig hestaan. In de morgenuren kwam de Ledenraad bijeen, 's middags werd een receptie gehouden, waar tal van afgevaardigden gelukwensen kwamen aanbieden. Het hoogtepunt van deze bijeenkomst was wel het moment, dat de voorzitter, de heer P. Stokman, het onderscheidings teken van ridder in de Orde van Oranje Nassau op de borst gespeld kreeg, Vandaag (Vrijdag) komen 2000 leden naar de Domstad om de grote jubileum bijeenkomst bij te wonen. Daar zullen spreken prof. dr R. van Dijk en de voorzitter van het C.N.V., de heer M. Ruppert. In de Ledenraad gaf de voorzitter een overzicht van hetgeen in de afge lopen 40 jaar is gebeurd en tot stand gebracht. Bestuursbeleid en jaarstuk ken werden goedgekeurd. De raad machtigde het bestuur om richtlijnen op te stellen voor de wer king van een fonds „Hulp in nood", dat wordt ingesteld om leden te steu nen, indien zij in moeilijke omstan digheden komen te verkeren. Op de begroting was een bedrag van 10.000 uitgetrokken als eerste stor ting in dit fonds. Op voorstel van het hoofdbestuur werd een statutenwijziging aanvaard, waardoor dit bestuur voortaan uit ma ximaal 15 (tot dusver 13) leden zal kunnen bestaan en het dagelijks be stuur uit maximaal 7 (tot dusver 5) leden. De bestuurders A. Alderlieste en I. Vermaas werden vervolgens tot lid van het hoofdbestuur benoemd in de aldus gecreëerde plaatsen. De heer A. A. Hummel werd benoemd in de vacature, die ontstaat door de pensionnering van de Groningse hoofdbestuurder H. de Groot, die hij ook in Groningen zal opvolgen. Tenslotte werden de heren A. de Vries en A. Alderlieste benoemd tot lid van het dagelijks bestuur. Het bestuur wijzigde zijn voorstel om de contributie voor alle groepen met 10 cent per week te verhogen nog voor de discussie hierover in die zin, dat slechts een verhoging van vijf cent werd gevraagd. Ook dit voorstel werd na brede bespreking aanvaard. DE RECEPTIE 's Middags recipiëerde het bestuur in een rijk met bloemstukken versierde zaal. Eerste spreker was de heer P. Voesterman, chef van het Kabinet van 't Zal niet lang duren, zeggen de katholieken de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid. Sprekend namens de minister verklaarde de heer Voester man, dat de huidige positie van de landarbeider mede te danken is aan het werk van de vakorganisaties, die steeds de strijd voor recht en vrede in de arbeid hebben gevoerd. Hij huldigde de N.C.L.B., maar ook zijn voorzitter, die als zoon van een dijkwerker te Wissekerke geboren werd en die de nood in de arbeiders gezinnen van nabij heeft gekend. Ten slotte deelde hij mee, dat het H.M. de Koningin had behaagd de heer Stok man te benoemen tot ridder in de orde van Oranje Nassau en onder daverend applaus speldde hij hem het eremetaal op de horst. Nadat de bondssecretaris, de heer H. Oudekerk, de gedecoreerde het offici ële onderscheidingsteken had overhan digd, feliciteerde vice-voorzitter D. Meijer namens de N.C.L.B. de heer Stokman met deze onderscheiding. Namens het C.N.V. sprak de voor zitter, de heer M. Ruppert, die er na zijn felicitatie aan herinnerde, dat de N.C.L.B. sedert enkele jaren niet meer de grootste organisatie in het C.N.V. is. Op de interruptie van de heer Oude kerk „Dat komt wel weer!" antwoord de spr. met de wens, dat deze voor spelling door een flinke groei van het ledental in vervulling zou gaan. De heer C. van den Engel overhan digde het bestuur namens 690 afde lingen een bedrag van 10.716,04 dat als jubileumgeschenk in het fonds „Hulp in Nood" moet worden gestort. De heer C. J. v. d. Ploeg sprak namens de Ned. Katholieke Landarbeiders bond, de Agrarische Bedrijfsvereniging en het Pensioenfonds voor de Land bouw en overhandigde een electrisehe klok voor het bondskantoor. De heer Chr. van den Heuvel bracht de geluk wensen van de Chr. Boeren- en Tuin- dersbond en van de Chr. Emigratie centrale over. Namens de bij het C.N.V. aangesloten bonden voerde de heer A. Meines het woord en voor de Alg. Ne derlandse Agrarische Bedrijfsbond sprak de heer S. v. d. Ploeg. Tenslotte bood de heer Th. Lith namens het per soneel van het bondskantoor het be stuur een fraai uitgevoerde landkaart aan, waarop het ledental van de N.C.L.B. in elke afdeling op duidelijke wijze in beeld is gebracht. Donderdagavond was er een feeste lijke samenkomst, waarop het woord werd gevoerd door ds Van der Sluys uit Apeldoorn en door de heer H, Oudekerk. PARIJS, 22 April. De ministers van Buitenlandse Zaken van de Weste lijke grote drie hebben vandaag te Pa rijs twee uur achter gesloten deuren geconfereerd. Naar men meent te we ten hebben zij voornamelijk gesproken over Korea en Indo-China, nu die vraagstukken in Geneve ter tafel zui len komen. Zaterdag komen de minis ters weer bijeen. Volgens welingelichte kringen moet nog beslist worden, hoe de kwestie Indo-China te berde zal worden ge bracht. Men gelooft, dat de Amerika nen van mening zijn, dat het Koreaan se probleem eerst dient te worden af gehandeld. Ook moet men nog beslissen welke landen verder voor de besprekingen over Indo-China zullen worden uitge nodigd. Dulles schijnt de vraag te hebben opgeworpen hoe lang de Westelijken te Geneve zullén blijven om de op rechtheid te toetsen van de door de communisten uitgesproken wens om vrede in Azië te krijgen. De „Keukenhof sinds enkele wc keu de trekpleister voor liefhebbers van bloemenpracht uit binnen- en buitenland heeft gisteren bezoek ontvangen van de jonkvrouwe aan wie eens de mooie buitenplaats be hoorde: Jacoba van Beieren. In het gevolg bevonden zich ditmaal de Commissaris der Koningin in de provincie Zeeiand, Jhr mr A. F. C. de Casembroot, het Westkappelse dameskoor en de Zeeuwse Kruisboog schuttersvereniging „Jacoba van Beiereu", die als lijfwacht voor haar patrones optrad. Het werd daar in de „Keukenhof" een warreling van Zeeuwse en Middeleeuwse costumes, die aan de bloemenpracht een bij zondere charme verleenden. Op de foto ziet men hoe leden van „Jacoba van Beieren" de hoge gaste les geven in het boogschieten in de pauze van de wedstrijd, die zij in „Keukenhof" hielden. Voor het verslag van deze dag verwijzen wij naar pag. 2. Ontvangsten door Prov. Bestuur en Gemeenten MIDDELBURG, 22 April. Deze week brengt een groep van 18 studenteit (dames en heren) een bezoek aan Zeeland. Zij komen bijna allen uit het buitenland en studeren aan Nederlandse universiteiten. Onder hen zijn er uit de Ver. Staten, Duitsland, Polen, Suriname en Israël. Het bezoek wordt georganiseerd door de Foreign Students Service in the Netherlands en het is reeds de tweede maal, dat onze provincie in het studie- en excursiepro gramma van deze organisatie werd opgenomen. Het gezelschap, dat in de Jeugdherberg te Domburg logeert, maakt deze week een speciale studie van het maatschappelijke, het economische, het sociale en het culturele leven in Zeeland. Aangezien een groot deel van de groep afkomstig is uit de z.g. min der ontwikkelde gebieden, houdt men zich in het bijzonder bezig met het nagaan van hetgeen in Zeelan4 met betrekking tot de oplossing van bepaalde problemen geschiedt, met het bezien van de overeenkomst, die er tussen hun eigen land en ons gewest wellicht bestaat en met het bestuderen van moge lijkheden voor de ontwikkeling van het eigen land met voorbeelden uit Zeeland voor ogen. Dinsdagmorgen heeft mr J. F. Horn- NAAR SCHOUWEN EN DUIVELAND stra, directeur van de Stichting Zee land, de dames en heren het één en an der verteld over de sociaal-culturele aspecten van de ontwikkelingsplannen in onze provincie en daarna volgde een ontvangst door het Provinciaal Bestuur in de Statenzaal. Daar heeft de Com missaris der Koningin, jhr mr A. F. C. de Casembroot, zijn blijdschap uitge sproken over de belangstelling, die er bij het gezelschap bleek te bestaan voor het werk en de plannen, die Zeeland heeft om de zware tegenslagen te bo ven te komen. De Commissaris verge leek de rampgebieden met een patiënt, die op de operatietafel wacht op het in grijpen van de dokter. Hij was zeer dankbaar voor de hulp uit het buiten land en verklaarde, dat alles geschiedt om de getroffen gebieden weer zo snel mogelijk op de been te helpen. Een student uit Amerika dankte de Com missaris voor zijn woorden. BRUSSEL, 23 April. In de afge lopen nacht is de nieuwe premier van België, de socialist Van Acker, gereed gekomen met de vorming van de socia- stisch-liberale coalitieregering. In liet kabinet hebben 9 socialisten en 7 liberalen zitting, zoals ook al werd verwacht. Het zijn zeven Vlamingen, zeven Walen en twee Brusselaars. .De socialisten hebben o.m. Buiten landse Zaken (Spaak), Binnenlandse Zaken (Vermeijlen), Onderwijs (Col- lard), Landsverdediging (Spinoy), Ar beid (Troclet) en Volksgezondheid (Leburton) voor hun rekening geno men. De liberalen kregen o.m. Justitie (Lilar), Financiën (Libaert), Econo mische Zaken (Rey) en Landbouw (Lefebre). 1 De nieuwe ministers zullen vandaag de eed van trouw afleggen. Minister Spaak gaat dan onmiddellijk naar Pa- rjjg om de besprekingen over de, N.A.V.O. bij te wonen. Het schijnt, dat de regering de eerste tijd zo weinig mogelijk wil tornen aan hetgeen de katholieken tot stand heb ben gebracht in de laatste jaren. Wel kan spoedig worden verwacht, dat een voorstel aanhangig wordt ge maakt om de dienstplicht van 21 tot 18 maanden te verminderen, daar beide partijen dit aan hun kiezers hebben beloofd. In het buitenlands beleid, aldus ver klaarde minister Spaak, zal geen wijzi ging komen. In katholieke kringen is men van mening, dat dit kabinet geen lang le ven beschoren zal zijn, omdat er al tijd grote tegenstellingen zijn ge weest tussen socialisten en liberalen en men aanneemt, dat deze contro versen spoedig weer voor de dag zullen komen. DAT Zeeland binnenkort een geheel nieuwe visserij zal krijgen. Verleden jaar heeft men nl. proeven geno men voor de visserij op ans* jovis in kamers of zoals men in Friesland zegt „kommen". In de Oosterschelde zullen nu voorlopig 10 a 12 kamers uitgezet worden voor de vis sers van Tholen, Bergen op Zoom en Yerseke. De moei lijkheid is nu nog aan wie deze kamers moeten worden toegewezen, maar dat is een zaak van het Visserijbestuur in Middelburg. DAT Zondagmorgen half tien ds J. van Leeuwen door dr Streder uit Den Haag zal worden bevestigd als Her vormd predikant van Krab- bendijke. Des middags om half zes doet ds Van Leeu wen zijn intrede. DAT gistermiddag de Yer- sekse brandweer voor de tweede maal in 24 uur ge alarmeerd werd. De jeugd had een slootkant naast de garage van de fa Prins in brand gestoken waardoor een grote hoeveelheid afge werkte olie, gepaard gaande met een flinke rookontwik keling in vlammen opging. De brandweer was de toe stand snel meester. DAT in de gisteravond te Yerseke gehouden vergade ring van „Handelsbelangen" besloten is een flinke zomer- verkoopactie te organiseren. Een braderie op het Kerk plein en de Paardenmarkt en de komst van een heli copter zullen een en ander stimuleren. DAT de heren A. de Lan ge, K. Goudzwaard en M. Meyboom in de gisteravond gehouden bestuursvergade ring van de Chr. Besturen bond, afdeling Goes, als be stuurslid zijn herkozen. Op deze in de „Prins van Oran je" gehouden vergadering vergadering, die op 28 April heeft voorts de heer I. v. d. Reepe te Baarland een in leiding gehouden over „In dustrialisatie en werkgele genheid". DAT de heer J. van Groe- sen, commies-titulair hij de N.S. te Vlissingen is be noemd tot stationschef 4e klasse te Schaesberg. De be noeming gaat op 1 Mei a.s. in. DAT in de plaats van de heer K. W. Everwijn is be noemd tot directeur van de muziekver. „Con Amore" te Noordgouwe, de heer G. v. d. Weele te Bruinisse. DAT de zwem- en bad- club ,,'t Sas" te Goes heeft besloten een reddingsbri gade op te richten. Een ge diplomeerd instructeur van de Kon. Ned. Bond tot het redden van drenkelingen stelt zich daartoe ter be schikking. Tijdens de jaar- a.s. wordt gehouden zullen hierover nadere mededelin gen worden gedaan en zal er reeds gelegenheid zijn zich op te geven als adspirant- lid. DAT zuster C. Veling, wijkverpleegster van het Groene Kruis te Zierikzee m.i.v. 1 Augustus a.s. is be noemd in gelijke functie te Dubbeldam. DAT het carillon van de Zierikzeese stadhuistoren weer nieuwe wijsjes laat ho ren. De Goese beiaardier, de heer W. L. Harthoorn, heeft er de laatste dagen hard aan gewerkt om alles in orde te krijgen. Op de hele uren hoort men thans het Schouwse volkslied weer klinken, op de halve uren het „Het zonnetje schijnt zo heerlijk schoon" en bij kwart voor „Mooi Holland", dat hoog boven het stadje klinkt. Woensdag zijn de studenten op Schouwen en Duiveland geweest. Zij werden eerst op het stadhuis van Zie rikzee ontvangen, waar burgemeester jhr mr J. W. Schuurbeque Boeije een overzicht gaf van de bijzondere pro blemen, waarvoor het eiland nog altijd staat. Ir M. de Vink, directeur van de Prov. Planologische Dienst, heeft daar na een uiteenzetting gegeven van het reconstructierapport, waarbij hij zei het te betreuren, dat de bevriezing der kleine kernen waarschijnlijk wel niet zal doorgaan, tengevolge waarvan het scheppen van nieuwe mogelijkheden voor de komende geslachten veel moei lijker zal worden. Des middags maakte het gezelschap een tocht naar Ouwer- kerk en Nieuwerkerk onder leiding van de gemeente-archivaris P. van Be- veren en van Wika Klaassen. IN MIDDELBURG Vandaag heeft het gemeentebestuur van Middelburg de studenten in de Burgerzaal van het Stadhuis ontvan gen. Nadat burgemeester mr dr N. Bol- kestein een begroetingswoord had ge sproken en een studente uit Israël voor de ontvangst had bedankt, werd een lopende lunch aangeboden. Daarna heeft wethouder jhr mr T. A. J. W. Schorer het één en ander van de stad verteld en speciaal over de bouw, de verwoesting, de herbouw en de inrich ting van het Stadhuis inlichtingen ver strekt. Drs M. C. Verburg, directeur van het E.T.I., heeft tenslotte een in leiding gehouden over de bevolkings politiek vroeger en tegenwoordig, zo wel internationaal als nationaal en ge westelijk gezien. Bepaalde voorheen al leen het economische motief de vesti ging van bevolking in bepaalde ge bieden, thans spreken ook sociale, geestelijke en culturele factoren een hartig woordje mee. In het kort heeft de heer Verburg ook iets medegedeeld over doel en werkwijze van de diverse Zeeuwse organen, welke zich met de maatschappelijke en economische op bouw en ontwikkeling van de provin cie bezig houden. DE BILT ZEGT: Aanhoudend droog weer DE BILT, 22 April. Droog en vrij zonnig weer. Zwakke tot matige wind tussen Noord en Noordoost. Dezelfde temperaturen als gisteren of iets ho gere. Hoogwater op Zaterdag 24 April: Vlissingen 5.30 u. 1.68 m., 17.47 u. 1.50 m. Terneuzen: 5.56 u. 1.87 m., 18.16 u. 1.71 m. Wemeldinge: 7.07 u. 1.50 m., 19.27 u. 1.33 m. Zierikzee; 6.49 u. 1.28 19.06 u. 1.12 m.

Zeeuwsch Dagblad | 1954 | | pagina 1