Nieuws uit de Provincie. L I Dit zijn mijn kinderen Levensve BURGERLIJKE STAND Vlissingen Zierikzee. VAN MARKT Vrijdag 12 Maart 1954 iUWSCH DAGBLAD pagina K.V.P.-leden geroyeerd. Tijdens een bestuursvergadering van de afdeling Vlissingen van de K.VJ?. is besloten twee leden, de heren F. Schets en A. A. BousSen, te royeren die beide /oor de a.s. Statenverkiezing in Zeeland een candidatuur hebben aanvaard voor een vrije katholieke lijst van arbeiders. Er werden voorts drie leden geschorst, omdat zij aan het stellen van candidaten voor deze lijst hebben medegewerkt door het plaat sen van hun handtekening. Het bestuur van de afdeling was krachtens de bepalingen van het alge mene reglement op de K.V.P. tot deze maatregel verplicht. Het besluit van het bestuur om deze personen te roye ren, is voor de heer P. Wanst aanlei ding geweest te bedanken als lid van de K.V.P. Hij heeft dientengevolge niet langer zitting als lid van deze partij in de Vlissingse gemeenteraad. Een beslissing over een eventueel bedan ken als raadslid heeft hij nog niet ge nomen. Chr. Kleuterschool krijgt nieuw gebouw. In het Ned. Herv. Verenigingsgebouw kwam de Chr. Kleuterschoolvereniging „Rehoboth" bijeen. De voorzitter, de heer A M. den Boer deelde, na de opening onder meer mede, dat alle voorbereidin gen getroffen zijn voor de bouw van de nieuwe kleuterschool maar dat het wach ten is op de aannemer. Hopenlijk kunnen de kleuters vóór de zomer het gebouw betrekken. Met dankbaarheid gedacht de voorzitter de geschenken in allerlei vorm «n de financiële bijdragen, die na de famp ontvangen werden en waardoor de leermiddelen op hoger peil zijn gekomen, dan voor die tijd het geval was. Spr. heette in 't bijzonder welkom zr Fuykschot uit Goes en het nieuwbenoem de hoofd der school, mej. L. v. 't Hoff. Uit het jaarverslag van de secretaris, de Jieer E. H. Mulder, bleek, dat na de ramp het onderwijs spoedig werd hervat met 67 leerlingen. Evenals de heer den Boer gedaan had, prees ook de secretaris de activiteit van het personeel, in het bij zonder dank brengend aan mevrouw Jz. v d. Kwast-van Overbeeke, die steeds klaar stond, de school met de daad bij te staan. Een groepje van 12 kleuters, die samen een muziekcorpsje vormden, bracht op alleraardigste wijze enkele bedjes met en zonder „orkest" begelei ding ten gehore, o.l.v. mej. Streutkens. Volgens de heer M. Fondse, penning meester, sloot het jaar 1952 met een batig saldo van f 19.45, maar het jaar 1954 staat minder gunstig voor, want in hoofd zaak door verdubbeling van de salaris sen, moet rekening gehouden worden met een tekort van f 4000.Getracht zal worden, nieuwe leden erbij te winnen. De aftredende bestuursleden, de heren êen Boer, Mulder en Fondse werden her- ozen. Na de pauze vertoonde zr Fuykschot lichtbeelden uit het kleuterhuis te Lei den en een tweetal films over het kin derspel, waarover zij van te voren enige toelichting had gegeven. De heer A. C. v. d. Berg sloot deze vergadering, met dankzegging. Geslaagden. Op het te Bergen op Zoom gehouden examen, slaagden voor het diploma jnaohineschrijven, de dames B. Brou wer, M. J. Lems, A. Gudde, J. Ver- kaart, A. Berrevoets, J. de Koning, G. Legemaate, M. v. Oeveren. A. v. Velt- hoven, J. Gilden, H. v. Geesbergen en C. den Dekker en de heren: P. M. Hoek, J. v. Velthoven, W. Gudde, B. Simmers, B. A. de Zeeuw, A. Tromper en Chr. Leijdekker, allen te Zierikzee. De dames N. Krabbe te Noordgouwe, K. Flikweert te Schuddebeurs, B. de Waai en de heer H. de Waal te Ooster- land. het diploma stenografie slaag den L. Eindhout en mej. M. J. Lems, beiden te Zierikzee. Allen werden opgeleid door de heer K. Koetsdijk uit Stavenisse. BROLl WERSHA VEN Botsing. Aan de Langendijk had een aanrijding plaats tussen een vrachtauto van de heer Vaane en de personenauto van dokter Terpstra. De schade aan de Sersonenwagen is aanzienlijk. Persoon- jke ongelukken deden zich niet voor. De politie stelt een onderzoek in. Lezing. In de consistorie der Ned. Herv. Kerk werd een gemeente-avond gehou den, die geopend werd door dr Sperna Weiland. Vervolgens hield de plaatselijke maatschappelijke werkster, mej. Hesse link, een causerie over „Maatschappelijk werk en gezinsverzorging". Tenslotte werd een film vertoond over de opleiding tot gezinsverzorgster en de plaatsing en werkzaamheden in het gezin. BURGH 50-jarig bestaan Coöp. Landbouwver eniging. In een buitengewone ledenver, gadering werd te Burgh het gouden ju bileum gevierd van de Coöperatieve Land bouwvereniging „Concordia en Con fidentie". De voorzitter van de vereniging de heer P. L. Vis, verwelkomde verschil lende autoriteiten en afgevaardigden en gewaagde van de vele ups en downs, die de vereniging heeft meegemaakt, al is er reden tot tevredenheid over het vele, dat voor de landbouw in de omgeving kon worden gedaan. Spr. stond stil bij de wij zigingen in het landbouwbeleid, door aan koop van kunstmest en zaaizaden en be steedde aandacht aan het Boerenleen bankwezen. Spr. is van mening, dat nog meer werkkrachten dienen te worden aangesteld en deed de suggestie, een afd. van de Plattelandsvrouwen op te richten. De secretaris-penningmeester, reeds 37 j. in deze functie, de heer T. L. Jonker; gaf een historisch overzicht van de ver eniging. Het enige nog in léven zijnde lid' van de „oude garde" de heer W. G. Boot, was ter vergadering aanwezig, en sprak zelfs nog een woordje. Burgemeester A. v. Citters en tal van andere sprekers voerden het woord en brachten hun ge lukwensen over. Nadat de voorzitter alle sprekers had dank gebracht, werden en kele films gedraaid, o.a. over Canada. heeft mevr. dra De kam-Bouma, psycho loge en beroepsadviseuse te Goes, gespro ken over „Moeilijkheden en mogelijkhe den in verband met school- en beroeps keuze". In de pauze werd het werk der leerlingen bezichtigd en nadien demon streerde mej. S. Dikkenberg met het zgn. flanelbord. KRABBENDIJKE „VXO.S." neemt deel aan competitie. De korfbalvereniging „V.I.O.S." heeft in haar algemene vergadering besloten om met 3 elftallen aan de competitie deel te nemen en wel met het eerste 12-tal in de 2e klasse; met het tweede 12-tal in de 3e klasse en met de adspiranten in de adspi- ranten-klasse. Voorts zal op 2e Paasdag worden deelgenomen aan de seriewed strijden te Roosendaal. NIEUWDORP Jaarverg. Besturenbond Heinkenszand e.o. De Besturenbond Heinkenszand e.o, van het C.N.V. kwam in jaarvergadering bijeen in het verenigings gebouw te Nieuwdorp o.l.v. de waarnemend voor zitter de heer A. Braamse. Namens het hoofdbestuur sprak de heer van Mastricht. Leden van de N.C.L.B. te 's-Heer Arends- kerke voerden op het toneelstukje „Het vrouwtje van Stavoren" en een dubbel mannen-kwartet uit Nieuwdorp zorgde voor muzikale afwisseling. Deze avond werd gesloten, door ds A. P. v. d. Made, Ned. Herv. predikant te Nieuwdorp. ÜOSTERLAND Instuif. In de Conferentiezaal bood het comité „Instuif" aan de jeugd een ge zellige avond aan. Leden der C.J.V.F. en C.JJVLV. te Bruinisse, hadden spontaan aangeboden het toneelstuk op te voeren: „Worst en Aristocratie". Als attractie voerden de heren Henk Kok en Kees Ju- melet een zangsolo uit, begeleid door de heer J. v. d. Berge („Multimonica"). Ié der der deelnemers ontving namens hét comité een aardige surprise. SIRJANSLAND Z.V.U.-avond. In de pastorie werd de bekende film „Het is middernacht Dr Schweitzer" vertoond, waarvoor grote belangstelling bestond. De heer L. Klink sprak een openingswoord. 57. ANN ALAND Blindenavond. Voor de propaganda- avond van de Ned. Blindënbond die al hier is gehouden bestond grote belangstel ling. De bondspropagandist, de heer Joh. v. d. Berg. die zelf blind is. hield een rede, waarin hij steun vroeg voor het zo belangrijke werk van deze bond. Ook de clameerde hij enkele gedichten. De avond werd verder gevuld met het vertonen van een tweeetal films en met zang van het Herv. Koor „V.Z.O.S.". Burgemeester v. d. Bos heeft deze avond gesloten met een woord van opwekking. Uitslag Verkeersexamen. Dinsdag werd op de beide lagere scholen te Sint-Anna- land schriftelijk verkeersexamen afgeno men. Van de 36 deelnemers op de School met den Bijbel slaagden er 27, terwijl er van de 15 leerlingen van de o.l. school 13 het examen met goed gevolg aflegden. Het practische gedeelte zal binnenkort worden afgeno™~~ .Wi&r.Nis Gemeente-avond. i\a beëindiging van de bidstond voor het gewas in de Ned. Herv. Kerk te Wissekerke werd Woens- dagayoaid in het gymnastieklokaal een gemeente-avond gehouden o.l.v. ds Boon stra, die sprak over de Doop. In deze bij eenkomst heeft de president-kerkvoogd, de heer Jac. Dieleman, een uiteenzetting gegeven over de kerkverwarming waar aan momenteel gewerkt wordt. Medege deeld werd dat het in de bedoeling ligt om in Augustus aan de verbouwing van het verenigingsgebouw te beginnen. De inkomsten der kerkvoogdij bedroegen f 11.720,20; de uitgaven f 10.669,34. Verder werd voorgesteld om tot op richting van een mannenvereniging te komen. Nadat alle vragen ov§r verschil lende onderwerpen waren beantwoord, sloot ds Boonstra deze druk bezochte avond. iVhMELDlNGE CO LIJN SP LAAI Vergadering Middenstandsvereniging. Onder voorzitterschap van de heer P. G. van der Weele hield de middenstands vereniging haar jaarvergadering in café „Coomans". De aftredende bestuursleden P. G. van der Weele en M. D. de Pree werden bij acclamatie herkozen. De ver gadering mocht op deze avond verwelko men de heer C. Kleinveld uit Delft welke sprak over „Credietmogelijkheden en cre- dietmoeilijkheden i. d. middenstand". Ver der was op deze vergadering nog aanwe zig de K.N.M.B.-medewerker mr D. J. W. J. Kluiver. HEINKENSZAND Ouderavond Chr. School. Tijdens de ouderavond van de Chr. .School alhier Herv. Vrouwenverenigingjubileerde. In het Herv. Jeugdgeouw heeft de Ned. Herv. Vrouwenvereniging „Dorcas" onder voorzitterschap van mevr. van Ieperen, het 15-jarig bestaan herdacht. De vereni ging werd in 1939 door mevr, de Bruijn- de Vries opgericht, met medewerking van mevr. Dronkers-de Koster en vele ande ren. Uit de verslagen van de secretaresse mevr. van der Cingel-Felis en de pen- ningmeesteresse mevr. P. Dekker-Kosten bleek, dat het ledental vanaf de oprich ting met ruim 50 leden gestegen was en dat de kas van de penningmsesteresse met een batig saldo sloot. De heer C. M. Korporaal, ouderling der Ned. Herv. Kerk, bood naméns de kerkeraad de voor zitster een enveloppe met inhoud aan. De heer A. de Schipper, president-kerkvoogd, feliciteerde de jubilerende vereniging met haar 3e lustrum. Vervolgens had zang, samenzang, voor drachten en een voorstelling van de Elf provinciën plaats. Vooral het laatste oog- ste veel bijval. De afgevaardigden van de Ned. Chr. Vrouwenbond en de Vrij Evang. Gemeente boden namens hun resp. verenigingen hun gelukwensen aan. Ds van Ieperen sloot deze fijne avond. Uitvoering. Woensdagavond werd in de Ned. Herv. Kerk te Wemeldinge een zang en muziekuitvoering gegeven door het Ned. Herv. Kerkkoor, het koor varl de Vrij Evang. Gemeente, het muziekcorps O.K.K." en de bazuinblazers onder lei ding van de directeur A. van der Cingel. Deze avond werd geopend door ds J. G. van Ieperen. Daarna werd gezongen door het kerkkoor begeleid door het muziek corps een lied van het vesperkoor v. Bor- tiansky. Het Vrij Evang. koor zong de liederen „Vriendschap" en „Glorysong". De heer P. Scheffers gaf een piston solo De Vreemdeling van Galilea" begeleid door de heer C. Philipse op het orgél. Het kinderkoor zong „Nieuwe Knopjes" van C. van Rennes, het Vrij Evang. koor „Blijf bij Mij" van Shaw. Het kerkkoor met koperbegeleiding zong „Dé hruidê- gom tegemoet". De heer C. Philipse gaf een orgelsolo „Mars uit Athalia" van Mendelsohn-Barth. Het laatste nummer was „Boven de Sterren" dat prachtig ge speeld en gezongen werd door „O.K.K." en het kerkkoor. De Beurs noteerde gisteren SLOTKOERSEN AMSTER- DAMSCHE EFFECTEN. 10074 Nederland 1953 Nederland 1947 Dollarlening 1947 94 Inveat. Certif. 9954 NederL 1926/64 cum. 9934 Grootboek 1946 9634 Cult. H. I. Bk 68li Nat. Handelsbank 12444 Ned. Handel Mij A.K.U. Bergh's Jurg. Berkel*s Patent Calvé Delft Fokker Gelder Zonen Kon. Hoogovens Ned. Ford Ned. Kabelfabr. Philips GloeiL Do 6 cum pref. 10034 9834 94 9934 9934 m 6834 12434 179 17934 19134 19334 273 275 13754 138# 145 14554 158 158 20154 20354 176 17634 268 270 230 231 233J4 236 Unilever Wilton- F ij enoord Biliton I rubr. Biliton II rubr. Dordtsche Petr. Dito, pref. Kon. Olie Moeara Enim Dito, onderaand. A'dam Rubber Bandar Rubber Deli Bat. Rubber Kendeng Lemboe Oost Java x Rubber De Oostkust Serbadjadi HolL Am. Lijn 170 17234 25654 25754 19854 196 265 37334 267 37454 - 379 39754 401 632 641 39554 400 126 12754 118 11554 66 3954 118 4754 K. J. Ch. Paketvrt 121 148exd 148 Kon. Boot Kon. Paketvaart Kon. Rott. Lloyd Ned. Sch. Unie -Ommerens Schvrt Stvmij. Nederland H.V.A. Java Cult. NJ.S.U. Vorstenlanden Deli Bat. Mij. Deli Mij. Senembach Muller Co. Amsterd. Bank Esconjpto Bank. Rotterd. Bank Twentsche Bank Overzeese Gas Borneo Sumatra Internatio Am. Radiator Am. Smelting Anacpnda Copper Bethl. Steel Chrysler Ford Canada General Motor» Hudson Motor Intern. Nickel Kennecott Nash Kelvinator Rep. Steel Stand. Brands U.S. Steel North. Am. Cornp. Cities Service Cont. Oil Midcont. Oil Philips Oil Shell Union Tide Water Baltimore Miss. K. Texas New York Centr. Canadian Pac. 13654 125 13134 13454 178 14654 11854 56 75 1934 12154 13734 126% 134 13734 180 147 11934 5554 76 1954 10854 H654 9154 18234 18554 6454 17354 18454B 96 108 152 1654 182 184 63 17354 18554 9454 10954 153 16 3034exd 3154 3334 3354 5454 54% 6254B 6234 64 934 37 7054 1454 4954 30 40J4 2154 9054 6454 9tt 3734 7154 1434 5054 2934 4154 2134 9034 7054 7054 90 2134 2054 454 2254 24 90 2134 20 454 23 24 N O a QJ Q] D- O O g B tn o. IA g w S a. TT o cr O H o p B Sf SU p p ia <o o 2. er TJ- PP CO Q. en voor hèn leef ik, voor hèn werk ik. Mijn heden is hun toekomst. En hun toe komst is ook zonder mij verzekerd. Toen wij trouw den, besloten mijn vrouw èn ik een levensverzekering te nemen. Die geeft ons zekerheid voor de toe komst wèt er ook gebeurt! Inlichtingen worden verstrekt door de Levensverzekeringmaatschappijen en haar tussenpersonen IN DE ZAK De kapitein stelde zich verdekt naast de ingang van het gebouw op en wachtte op de dingen, die komen gingen. Erg lang duurde dit overigens niet, want onze vrienden begon nen slaap te voelen na deze veelbewogen dag. Ze na men hartelijk afscheid van de burgemeestersvrouw. Karolus ging op Pieter's muts zitten en zo stapten ónze vrieüdën de straat op. Nu sloop de kapitein op zijn tenen naderbij en plotsfloep.daar schoot de zak over hen heen. Karolus verdween het eerst en toen Fieter. Ze schrokken, zó erg, dat ze vergaten om hulp te ruepen, iets waar de kapitein blijkbaar op gerekend had. Hij tilde de zak op, slin gerde het zware ding over zijn schouders en stapte er snel mee naar zijn schip. „Zó!" bromde hij. „Nu komt MIJN beurtIk zal jullie eens laten zien, wie het slimste isHij opende een klein deurtje in het vooronder en schudde de zak leeg. „Monden dicht!" snauwde hij tot het tweetal. „Ik kom zo terug!" Toen liet hjj Pieter en Karolus alleen en sloot de deur goed af. GOES. Geboren: Ronald H.f z.v. A. van N. de Voogd; Marinka A. L.f z.v. F. W. H. Sabben en P. G. Wolthuis; Aafje A.; d.v. Hussem en M. Verhulst. Kolenlichter in het Zijpe naar boven gehaald. BRUINISSE, 11 Maart. Na verschil lende vergeefse pogingen is het van morgen aan de drijvende kraan „Grutto" van het bergingsbedrijf J. van de Akker uit Rotterdam gelukt de veertien dagen geleden gezonken ko lenlichter Baanhoek van Volkers aan nemersbedrijf te Sliedrecht te lichten. Geassisteerd door de sleepboot Temi van de bergingsmaatschappij heeft men de kolenbak naar de slikken van A.J. Polder gebracht. Maandag j,l. was, reeds de kraan, die op de bak was ge monteerd, naar boven gehaald en bij de haven van A.J. Polder neergezet. J. A. Hundersmarck en W. A. den Uijl te Kapelle; Brechgina K. Y„ d.v. A. J. Kole en R. Bouma; Marcus N., z.v. J. M. de Regt en L. J. Hamelink; Adriaan P„ z.v. P. van Langevelde-en G.-J; Catsman; Jo- hannis J., z.v. M. Flikweert en C. J. Heij- boer te Nieuwerkerk; Alphons H. J„ z.v. C. Raas en G. J. W. van de Poel. Gehuwd: M. J. Meijer, 26 j. en C. Maas, 27 j. Overleden: F. Stam, 88 j„ wedn. v. Ch. S. van "Wijngaarden; P. Sterk ,86 j., wed, v. A. Boddingius; W. Zwemer, 79 j., echtg. v. H. Boot te Hansweert; P. C. van Sprang, 78 j„ echtg. v. P. Schrijver; C. Meijaard, 86 j„ wedn. v. M. Spruijt te Oudelande; F. Hoogstraten, 80 j„ echtg. v. A. van Pienbroek. VLISSINGEN. Geboren; Cornelia M., d.v. L. Baak en M. de Bart; Maria, d.v. H. van Belzen en M. Oosthoek; Cornelia E., d.v. A. J. Siwalette en A. Teterissa; Jacobus B. C., z.v. J. C. Dunnes en J. P. H. de Willigen; Adrians J. W., d.v. A. Cla- risse en J. M. H. Raats;' Johannes C., z.v. D. A. Marckelbach en M. Kuijper; Pieter H., z.v. L. J. Geldof en S. Blaas; Bernar- dus C., z.v. C. B. Steenkiste en M. J. Kal le; Cornelia T. A., d.v. A. Stroo en A. Paauw; Helena, d.v. B. Meerman en Z. C. Tissink; Henricus J. I., d.v. I. Stelwagen en C. M. Grassens; Elisa G. C., d.v. B. Schuren en M. S. Heijman; Elisabeth M. E., d.v. D. Flipse en A. H. Berrevoets; Johanna E. M., d.v. B .T. Middendorp en Ondertrouwd; C. P. van Houts, 25 j. en J. W. Lako, 28 j.; J. de Rooij, 31 j. te Middelburg en B. Kramp, 21 j,; J. W. Meerbeek, 26 j. te Utrecht en J, J. Bos telaar, 24 j. Gehuwd; A. de Groot, 41 js en C. J. van Eek, 40 j.; H. Wildeboer, 24 'j. en H. Verweij. DOMBURG. Geboren: Anna M.' P. en Cecilia M. A., drs.v. H. C. A. Godefrooy en D. M. T. Bakker; Willem, z.v. J. Klei- nepier en M. van Eijzeren. Overleden: J. Vreeke, 82 j„ wedn, v. P. Schout. '^-GRAVENPOLDER, Geboren: Suzan- na, d.v. M. A. Anthonise en V. C. Buyze. Ondertrouwd; M. de Visser, 61 j. en A. W. de Rijcke,. 61 j.. Overleden: G. Meijaard, 96 j., echtg. v. C. Burger; J. Verhage, 81 j., echtg. v. P. Jongenengel.. 's-HEER ARENDSKERKE. Geboren: Gerard L., z.v. J. Nieuwenhuijse en A. N. Dieleman; Jan J., z.v. J. de Dreu en N. Witte; Maatje J., d.v. J. G. op 't Hof en I. A. Leijs; Evert M., z.v. P. Wiskerke en J. C. van Liere; Jacoba E., d.v. W, Vreke en H. C. van Stee; Dingeman M„ z.v. H. Welleman en D. J. Bal. Gehuwd: J. Lamper, 24 j. en M. "C. Lo- kerse, 26 j.; J. J. van Houdt, 24 j. en C. J. Lindhout, 20 j.; P. de Valck, 34 j. en J. M. Polfliet, 28 j.; C. Nieuwenhuijze, 24 en P. J. de Kok, 21 j. Overleden: H. Grimminck, 77 j., wed. v. E. Vreeke; J. Slabbekoorn, 57 j., echtg. v. M. Schipper; F. J. van den Bulck, 72 j.; M. Meulbroek, 71 j., wed. v. G. Braam; L. Valkier, 74 j. HOEDEKENSKERKE. Geboren: Anna M. D., d.v. M. G. Verbeek en M. Rent meester; Johanna A. S., d.v. F. Looij en A. M. de Jonge; Johanna F. A., d.v. J. P. Raas en A. M. Franse. Gehuwd: C. M. Baarends, 25 j. én V. fa. Peeters, 28 j. KKABBENDIJKE. Öehofên:' Jannie, d. v. J. J. Pieper en M. Kriekaard; Johanna E., d.v. P. Boon eh Mi C. Rakers; Johan- -nes L., z.v. L. Soeting en C. C. van Schalk; Pieternella, d.v. C. van Weele en A. J. van der Maas. Ondertrouwd: P. Meeuwsen, 22 j. en M. Weststrate, 23 j.; A. Moerbeek, 23 j. en A. F. M. de Kok, 31 j. Gehuwd': L. M. van Koeveringe, 29 j. en A. de Bat, 25 j.; C. D. Wabeke, 25 j. en E. K. Vogelaar, 24 j.; M. I. Oom, 30 j. en M. Kok, 24 j. Overleden: A. Versprille, 63 j., echtg. v. J. J. Vos; J. Jacobusse, 71 j., echtg. v. A. Allewijn; A. Koppejan, wed. v. J. Cu- see, 76 j.; A. de Jager, 80 j., wed. v. J. K. van den Brink; L. Grootjans, 88 j., echtg. v. A. Zeevaart. KOUDEKERKE. Bevallen: C. Reijnier- sede Witte, z. Overleden; M. Marinusse, 77 j., echtg. v. S. Clarisse; J. Vreeke, 82 j., wedn. v. P. Schout; A. C. van Visvliet, 36 j.; M. Boogaard, 22 j.; L. Rëijmëfse, 44 j.; J. ve lijn, 36 j., wed. v. A. Geossen; G. H. .is, 61 j., echtg. v. W. P. Piëte'rsen; u. uc en veiling BERGEN OP ZOOM, 10 Maart Groenten en fruitveiling: Waspeen 11 20; prei 2639; kroten 56; savoye kool 12; witlof 4981; spruiten 31 58; boerenkool 3037. Appelen: Goud- reinette 3039; Jonathan 3334; Gol den Delisious .27—37. Peren: St. Remy 31—41. AANBESTEDINGEN Herstel gemeentewoningen te te Zierikzee Door de Centrale Dienst Noord-Zeeland is in opdracht van het gemeentebestuur van Zierikzee aanbesteed het herstel van zeven gemesnfcewoningen aan de Lange Blokweg en de Beatrixschool aan de Pachtweg. Ingeschreven werd als volgt: P. B. van Velthoven, Zierikzee f 44.950 en 9990; Aannemersbedrijf H. Stouten, Brou wershaven 54.200 en 10.600; M. Hoorn, Duivendrecht 59.950 en 10.300; Van Dom- Burg en Gebr. Geve, Rotterdam 54.800 en 12.000; J .C. M. van der Walle, Hulst 58.896 en 12.819; F. Paul, Apeldoorn 72.380 en 14.875. Het werk is nog niet gegund. Eerste bedrag betreft de woningen; tweede bedrag de school. V/aard, 90 j., echtg. v. S. D. Rinn; J. Lous, 8 ij., wed. v. riuibregise.

Zeeuwsch Dagblad | 1954 | | pagina 7