ZEEUWSCH DAGiBLAD Lïtf,™ ENGELAND BIEDT RUSLAND GARANTIES AAN ver Onderhandelingen over Korea in plaats van politieke conferentie OVEREENSTEMMING OVER SCHELDE-RIJNVERBIN DING Helicopter vervoerde patient uit Noord Beveland Het weer Europa in Het Nederlands in België PROTESTANTS CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND Vandaag belangrijke geheime zitting Kwijtschelding herstelschulden Accoord in Kleine Commissie Landbouwonderzoek van Nederland in W.-Afrika Het „Laatste Nieuws" meldt Kanaal ten Oosten van Bath vk SNIPPER NIEUWS De Russische order aan Engeland l l Uitgave: Stichting „Zeeuwsch Dagblad" Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststr. 90, Tel. 2438 bij geen gehoor voor advertenties 2970, voor redactie 2435. Giro 274289. Kantoren: Vlissingen: Lammensstraat 17, Telef. 2754; Middelburg: Korte Noordstr. 35. Tel. administratie 2009, Tel. redactie 2347; Ter- neuzen: Dijkstraat 26-28 Exploitatie: Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes 9e JAARGANG No. 2702 Abonnementsprijs ƒ0.47 per week, ƒ2.— p. maand, ƒ5.85 p. kwartaal. Losse nummers 13 cent. Advertentieprijs 20 cent per m.m. Rubriek Kabouters 10 et. per woord MAANDAG 8 Febr. 1954 Hoofdredacteur: J. D. TROOSTHEIDE Directeur: JACQ DE 3MIT Medewerkers: Ds W. C. v. Burgeier, Kruiningen; A. 1, Catsman, Aardenburg; Mr W. F. E. Baron v. d. Feltz, Min- delburg; Ds A. Gruppen, Biezelinge; Ds J. S. Hartjes, Vlissingen; J. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuwdorp; J. JJuijssen, Terneuzen; Ds J. Karelse, Goes; J. Laport, Goes; K. C. van Spronsen, Goes; Ds B. G. A. v. d. Wiel, Tholen; R. Zuidema, Goes. zullen de Grote Vier in geheime zitting bijeenkomen om o.a. te spreken over de ontwapening en het Koreaanse vraagstuk. Het is te hopen dat deze conferentie, nu de factor propaganda geen rol speelt, eindelijk resultaten zal afwerpen. BERLIJN, 7 Februari De Britse minister van Buitenlandse Zaken, Eden, heeft gisteren te Berlijn voorgesteld, dat de vier ministers hun besprekingen over het Duitse vraagstuk, staken en overgaan tot de be handeling van een Oostenrijks Staatsverdrag, het derde punt van de agenda. Hiermee zouden de ministers Dinsdag, de eerstkomende vol tallige zitting, moeten beginnen. De Russische minister, Molotof, maak te echter bezwaren en zeide, dat de vergadering van Dinsdag moet worden gebruikt om de gedachten wisseling over Duitsland voort te zetten. Eindelijk werd besloten de kwestie tot Maandag uit te stellen, wan neer de ministers, in gezelschap van slechts enkele medewerkers, in be sloten vergadering bijeenkomen. Op de zitting van gisteren bood de Britse vertegenwoordiger aan, de looptijd van 20 jaar van het in 1942 getekende Brits-Russische verdrag van wederzijdse bijstand te verlen gen, als dit er toe zou kunnen bij dragen, de Russische bezorgdheid over een opkomend Duitsland te verminderen. Eden voegde hieraan toe dat de Westelijke mogendheden, als er andere manieren waren om te helpen, de bezorgdheid van de Sow- jet-Unie voor haar veiligheid weg te nemen, deze gaarne zullen overwe gen. Een beroep op Molotof doende om met het Westelijke plan voor vrije verkiezingen voor een regering voor geheel Duitsland in te stemmen, ver klaarde spreker: „De heer Molotof weet zeer goed, dat wij ons nooit met een agressief Duitsland zullen verbinden". De Russische minister gaf echter geen antwoord op het Britse aanbod, terwijl hij ook niet inging op het vraagstuk van de Duitse éénwording. In plaats daarvan stelde hij voor, alle herstelschulden van Oost- en West- Duitsiand te« schrappen en de bezet- tingskosten te verminderen tot vijf procent van de nationale begrotingen van de beide delen van Duitsland. BÏDAULT BEMIDDELT. De eerst spreker was minister Bi dault, die éen amendement op het plan-Eden voor verkiezingen in geheel Duitsland voorstelde. Deze wijziging beoogt, de voorgestelde commissies van toezicht uit één Westduitser, één Oost duitser en één vertegenwoordiger van een neutraal land te laten bestaan in- plaats van uit vertegenwoordigers van de vier bezettende mogendheden. De Franse minister zei dit voorstel te doen om te zien, of er enige verschil len tusen het Westelijke en het Sow- jet-plan uit de weg kunnen worden geruimd. Sprekend over Molotofs voorstel inzake een voorlopige regering voor geheel Duitsland, bestaande uit ver tegenwoordigers van het Oostelijke en het Westelijke deel, verklaarde Bidault, uit ervaring te weten, wat het betekent met communisten in een regering te zitten. Hij achtte comunistische leden in een kabinet een gevaar. Minister Molotof, die na Bidault en Eden het woord voerde, herinnerde er aan, dat hij in Augustus j.l. een voor stel omtrent de Duitse financiële ver pliehtingen had gedaan, do-h dat dit niet was besproken. Hij zeide, dat de Sowjet-Unie op 1 Januari van dit jaar Oost-Duitsland alle verdere herstelbe talingen heeft kwijtgescholden en dat zij Russische fabrieken in Oost-Duits land aan de regering daar heeft gege ven. Ook waren de bezettingskosten verlaagd tot een som, die niet meer was dan vijf procent van de Oost- duitse staatsinkomsten. Rusland achtte het, aldus Molotof, onjuist, als het an dere deel van Duitsland nog de last van zijn officiële verplichtingen zou moeten blijven dragen. Minister Dulles verklaarde ingeno men te zijn met Molotofs bezorgdheid over de economische positie rn Duits land. Volgens de Amerikaanse minis ter stak de toestand in Oost-Duits land evenwel ongunstig af bij die in West-Duitsland, dat door de V.S. was geholpen. GEHEIME VERGADERING. Maandag a.s. zullen de ministers el kaar in een geheime vergadering ont moeten. Dan zal weer gesproken wor den over het beleggen van een vij mogendhedeneonferentie met commu nistisch China en het bijeenroepen van een wereldconferentie over ontwape ning. De drie Westelijke mogendheden zul len verder een vastberaden poging doen om de Koreaanse impasse te door breken door besprekingen voer te stel len, waaraan behalve de grote vier ook communistisch China en Noord- Korea zullen- deelnemen. Deze conferentie zou dan in de plaats komen van de politieke confe rentie van landen, die bij de oorlog op Korea betrokken zijn. PARAMARIBO, 7 Januari. Van welingelichte zijde wordt vernomen, dat de Kleine Commissie in Paramari bo op alle punten overeenstemming heeft bereikt. Zondag worden alsnog vergaderingen gehouden van de voor zitter der delegaties en de voltallige delegaties over de toelichting op het ontwerp-statuut. De Arubaanse afgevaardigde Raus- quin heeft alsnog de afscheidingskwes tie van Aruba aan de orde gesteld. DEN HAAG, 6 Februari De Ne derlandse regering beeft aan het Fran se centrum van Landbouwkundig en Wetenschappelijk Onderzoek in West- Afrika, gevestigd te Adiopodoume aan de Ivoorkust, een eigen pied a terre gesticht, waardoor de mogelijkheid is geschapen Nederlandse landbouwkun digen in staat te stellen zich te specia liseren met beirekking tot het onder zoek van Afrikaanse problemen. Het ministerie van Landbouw, Vi serij en Voedselvoorziening heeft de bouw van een klein paviljoen aan het nieuwe en zeer moderne Franse we tenschappelijke instituut gefinancierd en jaarlijks zullen enige Nederlandse landbouwkundige ingenieurs voor ver dere studie worden uitgezonden. De nieuwe mogelijkheid tot weten schappelijke ontplooiing in de tropen is van zeer veel belang te achten voor een verdere uitbouw van de Neder landse bijdrage aan de ontwikkeling van de Afrikaanse gebieden, een bij drage welke van Franse zijde op hoge prijs wordt gesteld. Ook voor ons land opent deze samenwerking ruime pers pectieven. De Wagcningse hoogleraar in de tro pische landbouwplantenteelt, prof. C. Cooihaas, heeft als afgevaardigde van de minister van Landbouw op Zater dag 30 Januari j.l. het paviljoen ge opend met het uitspreken van een re- ;le, waarin hij de dank van de Neder landse regering overbracht. Het instituut te Adiopodoume zal tich ongetwijfeld ontwikkelen tot een Afrikaans Buitenzorg en het is zeer verheugend, dat ook Nederland hier ilijvend zal zijn vertegenwoordigd. BPLISSEL, 6 Fel-uari - Naar het „Laatste Nieuws" bericht zou men in de Belgisch—Nederlandse commissie voor de waterwegen tot een ovcreensteming zijn gekomen r betrekking tot de oplossing van het vraagstuk der Schelde-Rijnver binding en zullen de heren Fr. van Cauwelaert en van Steenberghe bin nenkort hun verslag aan de onder scheidene regeringen overhandigen. Volgens het blad wordt in het ver slag de aanleg aanbevolen van een ka naal, dat de landengte van Zuid-Be veland doorsnijdt ten Oosten van Bath, Dit kanaal zou achter een aan te leg gen dam de Oosterschelde oversteken om ten Hoorden van Bergen op Zoom ;ie Brabantse vaste grond te bereiken. Vanaf daar zou het kanaal in Noord- Oostelijke richting lopen tot vlak bij het plaatsje Moerdijk, waar het zou uitmonden in het Hollandsch Diep. Het kanaal zou van Bergen op Zoom tot Standaardbuiten de scheiding vol gen tussen hoge en lage gronden. In het laatste gedeelte tot Moerdijk zou net kanaal uwars door de polders lo pen. In bevoegde kringen te Brussel r I l weigerde men deze inlichtingen te be vestigen of te ontkennen. Inmiddels heeft de Belgische minister van Buitenlandse Zaken in antwoord op een vraag van het Kamerlid De muyter over de noodzakelijkheid snel tot een oplossing te komen betreffende het vraagstuk van de waterwegen, in het bulletin van vragen en antwoor den het volgende verklaard: „De on derhandelingen, gevoerd door de heren van Cauwelaert en van Steenberghe, hebben een zodanig stadium bereikt, dat verwacht mag worden, dat de Bel gische en Nederlandse regeringen op korte termijn in kennis gesteld zullen worden van het resultaat der werk zaamheden. ZWARE AARDBEVING IN MEXICO NeW YORK, 6 Februari. Radio stations van New York maken melding van berichten uit Mexicostad, volgens welke vier steden in de Mexicaanse staat Chiapas zwaar van een krachtige aardbeving te lijden hebben gehad. Gemeld wordt, dat vele personen werden gedood en duizenden gewond, terwijl grote schade is aangericht. De getroffen steden zijn Tila, Jaja- lon, Chilon en Petalcingo, die in oer- woudgebied, ongeveer 160 km ten West van de grens met Guatemala, zijn gelegen. WASHINGTON, 6 Februari De directeur van het Amerikaanse Bureau voor de Werkzaamheden in het Bui tenland (F.O.A.), Harold Stassen, heeft op een persconferentie met betrekking tot het aanbod van de Sowjet-Unie, om voor een bedrag van ruim 4 mil liard gulden aan Engelse goederen te kopen, verklaard, dat de Verenigde Staten gaarne handel in niet-strate- gische goederen tussen Engeland en de Sowjet-Unie zullen zien. Hij voeg de hieraan toe te verwachten, dat de Engelse regering de lijst van door Rus land genoemde goederen aan een zorgvuldig onderzoek zou onderwer pen. Naar het schijnt komen daarop ook strategische goederen als walsin- stallaties voor. H.G. stelt gelden beschikbaar voor woningbouw LUXEMBURG, 6 Februari Het Hoge Gezagsorgaan van de Europese Kolen- en Staal-gemeenschap heeft 'n bedrag van bijna vier millioen gulden beschikbaar gesteld voor de bouw van arbeiderswoningen in de zes landen van de Gemeenschap. De toestand van de Paus. ROME, 7 Februari. De Paus heeft vandaag enkele theelepels voedsel tot zich kunnen nemen. De Duitse Jezuiet Robert Leiber, de secretaris en archivaris van de Paus, heeft de mis opgedragen in de slaap kamer van de Paus. Daarna las pater Leiber de Paus voor uit kranten. Het postkantoor van het Vaticaan heeft het abnormaal druk met de be handeling van stapels brieven en tele grammen uit alle delen van de wereld, waarin o.a. doktershulp wordt aange boden. LONDEN, 7 Februari. In Parys steeg Zondag voor de eerste maal in veertien dagen het kwik boven het nulpunt. In Frankrijk herneemt het verkeer langzaam zijn normale loop, naarmate de massa's opgewaaide sneeuw smelten. In West-Duitsland scheen vandaag de zon, doch het kwik kwam niet bo ven het'vriespunt en er is een waar schuwing uitgegeven voor strenge vorst. Ook in België bleef het vriezen. Langs de kust viel 's avonds sneeuw. In Italië hebben Zondag twee vlieg tuigen voedsel en levensmiddelen neergeworpen bij zes dorpen in de Abruzzen, die door sneeuw zijn inge sloten. Eén dezer dorpen is reeds meer dan een maand geïsoleerd. In Wenen vroor het ook tussen vijf en tien gra den. Uit het Oosten nadert een nieuw koudefront de stad. Uit Casablanca wordt gemeld, dat in het Atlasgebergte 5000 Marokkanen door de sneeuw zijn ingesloten. In een ander berggebied zijn 25 blanke en 300 Marokkaanse houtskoolbranders inge sneeuwd. GOES, 8 Februari Voor het eerst na de ramp daalde gisteroch tend een helicopter op het Goese sportterrein. Het toestel vervoerde een inwoner van de gemeente Wis- sekerke op het thans door het ijs geïsoleerde Noord-Beveland, voor wie opname in een ziekenhuis nood zakelijk bleek. Deze patiënt, de heer de Looff, werd tesamen met de wijkverpleegster, zuster Westrate in enkele minuten tijds naar Goes vervoerd. Ingevolge een afspraak tussen de Commisaris der Koningin en de bevel hebber der Luchtmacht kan Zeeland voor noodgevallen over een helicopter beschikken. Reeds lang tevoren lag daartoe bij het sportveld materiaal ge reed om een landingsplaats af te ba kenen. Zaterdagavond kreeg men van dokter Bruijnzeel uit Wissekerke be richt dat de volgende dag een patiënt vervoerd zou worden. Het toestel vertrok uit de M.L.D.- basis Valkenburg en landde te Wisse kerke op het sportveld. Om ongeveer half elf arriveerde het te Goes waar op het sportterrein de ziekenwagen van de heer Van Strien gereed stond om de patiënt naar het gasthuis te vervoeren. IJS ROND NOORD-BEVELAND. Velen hebben Zaterdag van de ge legenheid gebruik gemaakt om over het ijs van Katse Veer naar Kats te lopen. Men zag ook mensen met fiet sen aan de hand de tocht volbrengen, in het tij te moeten hebben. Een amb- Overigens bleek men wel geducht erg De patiënt wordt uit de helicopter getild en in de ziekenauto gedragen. Geheel rechts (met hoed) de heer J. Oranje, directeur van Gemeente werken te Goes, die de aankomst van het toestel had geregeld. (Foto Zeeuwsch Daglbad) tenaar van de P.T.T., die de post naar de overkant had helpen brengen, merkte tenminste, dat de vloed was inmiddels gaan lopen er een brede strook water aan de wal gaapte. Met behulp van planken kon men hem aan de oever krijgen. Het met de vloed kruiende ijs bood een machtig schouwspel. Krakend schoven de zware schotsen de wal op en bij Katse Veer zelfs zo snel, dat enkele automobilisten die hun wagen op de veerdam hadden geparkeerd, ijlings zich uit de voeten moesten ma ken. Het bootje van de veerman Noord- hoek werd geheel opzij gedrukt en te gen de aanlegsteiger geklemd. Wan neer het ijs hier nog meer gaat kruien is het niet denkbeeldig, dat het wacht huisje ernstig knel zal komen te zitten. Nederlands fregat terug uit Korea AMSTERDAM, 6 Februari. Van middag om kwart voor vijf is uit Ko rea in de Coenhaven te Amsterdam aangekomen Hr Ms fregat „Johan Maurits van Nassau". Het schip is op 21 November 1952 uit Den Helder ver trokken en zou daar ook vandaag te rugkeren. Door de zware ijsgang ech ter heeft men het raadzamer gevonden het fregat naar Amsterdam te dirige ren. Honderden familieleden van de 200 koppen tellende bemanning waren op de kade, toen het schip meerde. Nauwelijks een half uur later, nadat de familieleden aan boord waren ge weest voor een wat intiemer welkom, vertrokken de eerste leden van de be manning voor een verlof van vier da gen. Thans maakt Hr Ms fregat „Du bois" deel uit van de zeestrijdkrachten der Verenigde Naties in de Koreaanse wateren. i koningin krijgt millioenste Gazelle BAARN, 6 Februari De N.V. Ga zellefabriek te Dieren heeft het milli oenste rijwiel, dat de fabriek heeft verlaten, aan H.M. de Koningin aan geboden. H.M. heeft deze fiets willen aanvaarden om er een bestemming aan te kunnen geven. Zij heeft het rijwiel ter beschikking gesteld van de Johan na Stichting te Arnhem. De directeur der Stichting en twee jeugdige bewo ners hebben het geschenk persoonlijk in ontvangst genomen. De nieuwe Oostenrijkse gezant, dr Erich Filz, is dezer dagen in ons land gearriveerd. Hij heeft zijn voorlopige intrek genomen in Hotel des Indes. Volgens een Israëlische milita're woordvoerder hebben Egyptenaren op het schiereiland Sinai Zaterdag een kamp van Israëlisch nomaden in de gedemilitariseerde zone bij Nizana aan gevallen en zich van 18 kamelen mees ter gemaakt. Er had een vuurgevecht plaats waarbij echter geen slachtoffers vielen. De orthodox Iraëlieten in Is raël voeren reeds sedert enkele dagen een campagne tegen de nieuwe door het parlement aangenomen wet, welke de sectie op lijken toestaat voor stu diedoeleinden en proefnemingen. De Soedanese minister van Defensie heeft de verwijdering gelast van afbeeldin gen van Britse vorsten en voormalige Britse bevelhebbers van het Soedanese leger uit de bureaux van het mini sterie van Oorlog en bij alk diensten van het leger. De Duitse historicus prof. dr FriedricL Meinecke is Zater- g op 92-jarige leeftijd te Berlijn overleden. Hongarije zal ten behoe ve van de boeren een nieuwe serie postzegels uitgeven met afbeeldingen van insecten, die schadelijk zijn voor de gewassen. Het dorp Triscobbi in Noord-West Italië, dat een bevolking van 1.131 zielen telt, houdt een vreemd record: In de afgelopen 62 jaar zijn hier slechts tien huwelijken voltrok- ker. In alle gevallen waren de bruiden jonger dan negentien jaar. Oproep van prof. Pee. BRUSSEL, 6 Febr. De Leuvense hoog leraar en voorzitter van de „vereniging voor beschaafde omgangstaal", prof dr W. Pee, heeft voor de leden van de Vlaamse club een lezing gehouden over het gebruik en de uitspraak van het Ne derlands in Vlaanderen. Hoewel het algemeèn beschaafd Neder lands in de voorbije eeuw grote vooruit gang heeft geboekt, is de laatste 50 jaar nauwelijks een verdere evolutie waar te nemen, aldus prof. Pee. Dit is alleen te wijten aan onze eigen bekrompenheid, vervolgde hij, en wij zijn het enige volk in West-Europa, waar nog niet een be schaafd taalgebruik is doorgedrongen. Is het b.v. niet onterend en ongehoord dat vele jonge mensen, nadat zij de middel bare school hebben doorlopen, niet eens beseffen wat beschaafde taal nu eigenlijk is?, vroeg prof. Pee. Nu nog zijn er tal rijke gemeenten in Vlaanderen waar nie mand het algemeen beschaafd Nederlands gebruikt als voertaal. Het is hoog tijd, aldus de bekende Leuvense philoloog, dat hierin iets verandert. Indien wij binnen de 20 jaar niet komen tot een grondige verbetering in het gebruik van het Ne derlands, zei hij, zullen wij nog meer misprezen worden door de Nederlanders en zullen wij in zulk een minderwaardige positie komen te verkeren, dat onze cul tuur verloren zal gaan. In enkele regels melden wij nog DAT gisteravond te Krab- bendijke in een poterbe waarplaats van de heer Smallegange brand is uitge broken, doordat een olie- kachel ontplofte. Met hulp van de buren wist men het vuur met zakken en water te doven, zodat de brand weer de nablussing kon ver richten. De schade beperkte zich tot enkele pakken en zakken. DAT de Vlissingse school jeugd zich heeft ontfermd over de vogels. Zaterdag middag trokken zij erop uit met dozen en korven brood om op verscheidene plaatsen voedsel te strooien. Zeker 2500 kinderen gaven hier mee gehoor aan een oproep van de afd. Zeeland Zuid van de Ned. Vereniging tot bescherming Bravo.' van dieren. DAT door de Kring Vlis- DAT een scheepje van DAT op de vest te Middel burg twee personen Zater dag een been gebroken heb ben nl. de 45-jarige P. S. uit Middelburg en de 25-jarige J. M. uit St. Laurens. Beiden zijn naar het gasthuis ver voerd. DAT ook in Vlissingen het ijs een slachtoffers eiste en wel de 68-jarige B. die een heup heeft gebroken en naar het St. Josephzieken- huis is vervoerd. DAT in Vlissingen door oververhitting van de kachel brand uitgebroken is in een pand aan de Hoge- weg. De bewoners zelf wis ten het vuur te blussen. singen van de Ver. van Poolse Oud-strijders Zater dagavond een Pools-Neder- landse avond is gehouden waaraan medewerking ver leende de vereniging „Polo- nia" uit Breda. De voorzitter J. Minkiewicz heeft in zijn openingswoord ondermeer een beroep gedaan op zijn toehoorders om hulp te bie den aan ongeveer 10.000 Poolse kinderen o.w. vele wezen, die nog in kampen moeten verblijven. DAT Prov. Staten een voorstel ter behandeling krijgen tot aankoop van het pand Visslop D. 400 te Zie- rikzee t.b.v. Prov. Water staat. De eigenaar wil het verkopen voor f5000. een bergingsmaatschappij, dat vanaf Bergen op Zoom eerst door het ijs mee was gevoerd tot onder Yerseke thans door de ijsmassa's ge bracht is tot onder de kust van St. Maartensdijk. DAT het kruiende ijs ern stige schade toebrengt aan de oestercultures te Yerse ke. Oesterputten en pannen- voorraden worden kapot ge drukt. DAT Zaterdag een groep je St. Annalanders de mos selkreek is overgestoken naar St. Philipsland. De laatste keer, dat dit kon was in 1890. Kostganger trachtte hospita te beroven MAASTRICHT, 6 Febr. De Maas trichtse recherche heeft aangehouden de 34-jarige betonwerker P. van D. en de 31-jarige metselaar H. R., die ervan verdacht worden zich te hebben schul dig gemaakt aan poging tot diefstal door middel van geweldpleging. De tweede aangehoudene R. was kostganger bij de 55-jarige vrouw T. H. Met zijn vriend, de andere gearres teerde, had hij het plan gemaakt om bij zijn kostvrouw geld uit de woning te stelen. Zij hebben daartoe bij af wezigheid van de vrouw in de woning gezocht, maar niets gevonden. Zij ver moedden toen, dat zij het geld bij zich droeg. Daarom hebben zij enkele da gen later een slaapmiddel in de koffie gedaan. Deze poging mislukte echter, doordat de vrouw de koffie niet dronk, omdat er een rare smaak aan was. Later is de opzet gebleken. DE BILT ZEGT: Enkele buien. DE BILT, 7 Februari. Verander lijke bewolking met plaatselijk enige regen-, hagel- of sneeuwbuien. In het grootste deel van het land overwegend matige wind uit Westelijke richtingen. Temperatuur om het vriespunt tot lichte dooi. Op- en ondergang van Zon en Maan. Dinsdag: Zon op 8.10 u., onder 17.41 u. Maan op 9.54 u., onder 0.49 u. Hoogwater Dinsdag 9 Februari: Vlissingen: 5.39 u. 2.08 m., 18.09 u. 2.06 m. Terneuzen: 6.12 u. 2.27 m., 18.40 u. 2.27 m. Wemeldinge: 7.27 u. 1.72 m.f 19.53 u. 1.81 m. Zierikzee: 7.06 u. 1.49 m., 19.35 u. 1.58 m.

Zeeuwsch Dagblad | 1954 | | pagina 1