n DEZE WERELD STRENGE VORST BRENGT DOOD EN ELLENDE IN EUROPA bicaupkn isafSKh*bt De zelfmoord van Armstrong van Lonöinium tot Lonöon. Geschiedenis van het Britse Imperium. GEVAARLIJK OFFENSIEF IN INDO-CHINA V&n ÖóiQ tOt ÖóiQ D' v Film over gruwelen in Korea De handel tussen W,-Duitsland ca Rusland De verkiezingen in Perzië Examenvragen over Europese integratie Loven en bieden Parijse politic zal aan verkleumde zwervers geen lastige vragen stellen lUIHÏÏïïrt Vreemae zieKte onder het wild Bombardement met licht Japans berggeschut •"■V I 1020 emigranten naar Australië Winterhanden Tunnelbouw te Roosendaal Donderdag 4 Februari 1954 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 3 Verkeer ontwricht PARIJS, 3 Februari Het aantal doden in Frankrijk als gevolg van de koude is gisteren gestegen tot zes en twintig. Bij Le Mans viel een zwerver, die aan de oever van de rivier de Sarthe lag te slapen, in het water. Zijn lijk was bedekt met een dikke laag ijs, toen het werd ge vonden. In Algiers maakte de koude een slachtoffer. In Marokko en Algerie is veel sneeuw gevallen. Nu Frankrijk nog steeds geteisterd wordt door het koudste weer sinds mensenheugenis, meldt men uuit Parijs tien sterfgevallen. Tot de slachtoffers behoort een oud, gepensionneerd echtpaar dat door buren dood gevonden werd in zijn onverwarmde kamer te Vire in Norman- dië. Men verwacht dat de Rivièra later op de dag door felle winden ge troffen zal worden. Tot nu toe is het Zuidoostelijke punt van het land de enige streek die aan de koude golf ontsnapt is. De Parijse nieuwsbladen, die een gezamenlijke campagne begonnen zijn om de zwervers en andere onbehuisden van de stad te helpen, schreven van daag dat vorige nacht niemand op straat was achtergelaten. Ruim 300 mensen hadden de uit nodiging aangenomen om de nacht op een politie-bureau door te bren gen, waar geen vragen zouden wor den gesteld. BELGIË. In België heeft het koude weer in de afgelopen 24 uur drie slachtoffers geëist. Twee vrouwen en een man be zweken op straat. ZUID-SLA VIE In Zuid-Slavië zijn twee internatio nale treinen in de sneeuw vastgelopen, ongeveer veertig km ten Westen van Belgrado. Het waren de Oriënt-expres, van Parijs naar Istanbul, en de Tauern- expres, van Oostende naar Athene Later op de dag konden zij worden bereikt door vier locomotieven. Twin tig kilometer van deze treinen vandaan strandden de sneltrein van Serajewo naar Belgrado en die van Zagreb naar Belgrado. ZWITSERLAND. Te La Brevine in de Zwitserse Jura daalde het kwik tot 27 graden onder nul, in Bazel tot min 22 graden. De warmste plaats in Zwitserland was Ingezonden Mededeling (adv.) Ml o'nhmart lens het nieuwe maag- I Prob?1 mr- ARPAN en U vergeet I snel, zeker i Onthulling van McCarthy. Rusland kreeg Radargeheimen WASHINGTON, 3 Febr. „Majoor Arm strong heeft verleden jaar een lid van mijn subcommissie meegedeeld dat hij er zich ernstig ongerust over maakte, dat sommige van zijn uitvindingen ter kennis kwamen van Sowjetrussische spionnen'" aldus verklaarde senator McCarthy. De 62-jarige majoor Edwin Armstrong, een deskundige en uitvinder op radio- en radargebied, heeft Maandag j.l. te New York zelfmoord gepleegd door uit het raam van de dertiende verdieping van een gebouw te springen. „Armstrong heeft mijn onderzoeker Da vid Schine indertijd meegedeeld, dat in 1945 een particuliere overeenkomst tussen Amerikaanse en Sowjetrussische rege ringspersonen was gesloten, op grond waarvan een Amerikaanse torpedoboot- jager, uitgerust met de nieuwste vindin gen op radargebied, ter beschikking van de Sowjet-Unie zou worden gesteld. Deze overeenkomst is inderdaad, zij het ook enige tijd later, uitgevoerd. Dit heeft ge maakt, dat de Russen onze gelijke werden op BONN, 3 Februari. Onder de hazen in West-Duitsland heerst een geheimzinnige ziekte, die dolheid veroorzaakt. De epide mie, die naar men gelooft, uit Oost-Duits- land afkomstig is, heeft zich reeds tot de Rijn verbreid. Ook vossen en herten blij ken van de ziekte te lijden te hebben. Om verdere verspreiding van de epi demie. waarvoor men tot dusverre geen bestrijdingsmiddel heeft gevonden, tegen te gaan, is men er in enige Westduitse staten, zoals Sleeswijk-Holstein, toe over gegaan, het wild door middel van klop jachten en door de dieren in hun holen te vergassen, uit te roeien. Volgens deskundigen kan het jaren, zo niet tientallen jaren duren, voordat men de epidemie heeft bedwongen. Lugano, waar het slechts één graad vroor. Het meer van Genève is langs de oevers dichtgevroren. ITALIË. In midden-Italië zijn honderden steden en dorpen door de sneeuw van de buitenwereld afgesloten. Triest leed onder een felle Noordoosterstorm, met windstoten tot 170 kilometer per uur. Na de overstromingen in het Noord- Oosten en Zuiden van Italië zijn nu enkele honderden dorpen in de bergen van midden-Italië door sneeuw geblok keerd. Alleen ai in de provincie Cam- pobasso zijn 110 van de 136 dorpen van de buitenwereld afgesloten. OOSTENRIJK. In Wenen, waar 96 schepen van ver schillende nationaliteit om niet door het ijs gekraakt te zullen worden toe vlucht hebben gezocht, vrezen rivier- autoriteiten dat de Donau geheel dicht zal vriezen. ZWEDEN. In Zweden wordt warmer weer ver wacht. In Stockholm vroor het gisteren slechts twee graden. DUITSLAND. Het eerste slachtoffer van de koude in West-Duitsland werd doodgevroren in een stal in Westfalen gevonden. De Rijn en de Elbe zijn dichtgevro ren. De eilanden Juist en Wangeroog voor de Duitse Noordzeekust zijn door het ijs geïsoleerd. Drie vliegtuiger hebben voorraden overgebracht voor de 600 kinderen, die op deze eilanden in sanatoria verblijven. Geallieerde gevangenen worden achtergehouden. WASHINGTON, 3 Febr. Generaal Mark W. Clark, gewezen opperbevelhebber der VN. in het Verre Oosten, heeft in een televisie-uitzending verklaard, dat de Noordelijken in Korea een aantal Gealli eerde krijgsgevangenen achterhouden, teneinde hen te kunnen gebruiken als on derpand bij bepaalde onderhandelingen. De generaal zeide, dat de Noordelijken nooit rekenschap hebben gegeven van on geveer 3.000 verbonden krijgsgevangenen, onder wie tenminste 1000 Amerikanen. De uitzending, een film over wreed heden in Korea begint en eindigt met opnamen van lange rijen lijken, wier handen op de rug gebonden zijn en die schotwonden van achteren vertonen oi ingeslagen hoofden hebben. Er zijn ook lijken, die er op wijzen, dat de gevange nen voor bajonet-oefeningen waren ge bruikt. De commentator van de televisiefilm zegt, dat de film niet het doei heeft het publiek te schokken doch bedoelt verslag uit te brengen over de werking van de communistische geest, opdat de Amerika nen nooit meer in hun waakzaamheid zul len verslappen. De thans vertoonde tele' 'visiefilm, die door het leger gemaakt is, werd de vorige maand niet voor verto ning vrijgegeven met het oog op de deli cate positie van de besprekingen in Ko rea. LONDEN, 3 Febr. De Berlijnse corres pondenten van radio Moskou, Zjisperian, heeft in een uitzending bijzonder de aan dacht gevestigd op een verklaring van Molotof betreffende de handelsmogelijk heden tussen West-Duitsland en de Sow jet-Unie. Naar zijn zeggen wordt deze zaak door de Duitsers van gioot belang geacht. Molotof zei. dat de ontwikkeling der handelsbetrekkingen tussen West-Duits land en de Sowjet-Unie eveneens in het belang zou zijn van Engeland en Frank rijk, omdat zij de druk van Duitse zijde op de koloniale en andere markten, welke tot nu toe door Engeland én Frankrijk beheerst worden, zou verminderen. iinmaiiiiiiiiiiiniiaiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiniHiH^ llll!lllllliiailllffilllMiWllWli!ll!IM g Knut de Grote zetelde toen als koning in Z J. Londen. De Deense invloed had het hoog tepunt bereikt. Een sage vertelt, dat Knut eens wilde proberen de Oceaan in toom te houden, doch toen de golven niettemin over zijn tenen stroomden zwoer hij zijn troon af en droeg nooit meer een kroon. A De koning richtte een bijzondere legecaf- Z deling, „Tinglid" genoemd, op. Leden wa ren ervaren krijgslieden, die voorzien werden van uitstekende wapens, voornamelijk lange Deense bijlen. De Tinglieden waren bereden en volgden de koning overal, zowel in oorlog als in vredestijd. ■■■■■■■lil Bedreiging van Laos' hoofdstad SAIGON, 3 Februari. De 308ste keurdivisie bergtroepen der opstandige Vietminh, ter sterkte van 12.000 man, rukt op in de richting van Loeang Prabang, de hoofdstad van de Indochinese staat Laos. Meer naar het Noorden heeft Vietminh-geschut voor het eerst het belegerde Franse fort van Dien Bien Phoe beschoten. Een anderé Vietminh-opmars betekent een nieuwe afsnijdingsbedreiging voor de hoofdweg van Saigon naar Noord-Laos. Een dorp, dat een rivierpassage in Noord-Cambodja beheerst, werd aangevallen. Een plotselinge opmars in Zuid- Laos bracht de communistische opstandelingen tot op ongeveer 55 kilometer van de grens van dit gebied. Te Saigon meent men, dat deze Vietminh-acties ten doel hebben de opperbevelhebber der Franse Unie strijdkrachten, generaal Henri Navar re, er toe te brengen de onder zijn bevel staande strijdkrachten te ver- WÊÈÊÊÈÊ^Ê mSm mÊÊmm Cf? - ROTTERDAM,3 Febr. Een record aan tal emigranten is gistermiddag uit Rot terdam naar Australië vertrokken Niet minder dan 1020 passagiers heeft het m.s. „Sibajak" van de Kon. Rotterdamse Lloyd aan boord en onder hen bevinden zich 363 kinderen beneden 12 jaar, van wie er 86 nog niet ouder dan twee jaar zijn. Er rei zen dertig ge2innen mee van Nederlandse oud-militairen, die in de tweede wereld oorlog aan de zijde van de geallieerden hebben meegestreden en daarom voor hun emigratie subsidie van de Australi sche regering ontvangen en bij aankomst in Australië ook verder geholpen worden. Slechts 214 passagiers worden bij aan komst in het nieuwe Vaderland in een kamp opgenomen, de anderen hebben al len reeds een onderdak. spreiden, terwijl de Vietminh-troepen, onder bevel van generaal Vobgoejen Giap, naar Loeang Prabang oprukken. Van Franse zijde wordt gemeld dat Franse Uniestrijdkrachten voor de naar Loeang Prabang oprukkende Vietminh-eenheden ordelijk zijn te ruggetrokken, daarbij zware verliezen aan de rebellen toebrengend. Tevoren was het versterkte dorp Moeng Khoea, ongeveer 135 kilometer ten Noord-Oosten van Loeang Prabang aan de rivier Nam Hoea, door Franse Uniestrijdkrachten ontruimd, waarbij leden van het vreemdelingenligioen tegen een numeriek veel sterkere vij and een heldhaftig achterhoedegevecht leverden. De Vietminh heeft Dien Bien Phoe met licht berggeschut van Japanse makelij, dat in China werd buitge maakt, beschoten. „Do Franse Uniestrydkraeliten, die Loeang Prabang verdedigen, hebben op dracht gekregen tot elke prijs stand te houden. Frankrijk zal de hoofdstad van Laos niet prijsgeven", aldus verklaarde de plaatselijke commandant. Strijd in Midden-Laos. Meer naar het Zuiden, in midden- Laos, hebben Franse en Laotische troe pen hevige gevechten met Vietminh- eenheden geleverd. Gemeld wordt, dat de Franse Unie-eenheden, na de com munisten ruim 48 uur met geschut te hebben beschoten en uit de lucht te hebben gebombardeerd, thans de toe stand meester zijn. TEHERAN, 3 Febr. De Perzische reli gieuze leider Kasjani heeft bij de aan vang van de senaatsverkiezingen in Te heran bekendgemaakt, dat hij binnen kort een campagne tegen de regering-Ze- hedi zal beginnen, teneinde in Perzië de vrijheid om patriotten aan de macht te brengen te herstellen. Kasjani, die een belangrijke rol speelde onder de afgezette premier Mossadeq, be schuldigde generaal Zahedi ervan, dat hij de vrijheid onderdrukt en het land ver raders en smerige Britse agenten oplegt» Hij zei, dat de regering onder bescher ming van bajonetten benoemde perso nen had geïnstalleerd. Candidaten mo gen hun kiesdistricten niet bezoeken. Stembussen zijn reeds van te voren volgestopt met gunstige stemmen en elk besluit dat door een dergelijk parle ment wordt genomen, zal, gezien van het Perzische nationale standpunt uit, ongeldig zijn. De senaatsverkiezingen zullen drie da gen duren. Voor deze tijd is de staat van beleg opgeheven. Teheran zal vijftien se natoren kiezen, evenals de provincies te zamen. De dertig overige senatoren wor den, benoemd door de Sjah. Aan expremier Mossadeq is bij de wet verboden deel te nemen aan de verkiezin gen. In het geheim zijn echter in de stad lijsten met de namen van 75 van zijn aan hangers rondgedeeld. Bovenaan deze lijs ten prijkt Mossadeqs naam. De Oostenrijkse regering zal speciala postzegels met een toeslag uitgeven teij bate van degenen, die vorige maand door de lawines zijn getroffen. Ingezonden Mededeling (adv.) K Evenais Scliiermomuuioug is .mie- land door het zware ijs in de Wad denzee volkomen geïsoleerd. Het ei land is niet meer per schip te berei ken. Sinds gisteren wordt tussen het vliegveld Leeuwarden en Ameland een luchtverbinding met kleine vliegtuigen onderhouden. Hoe zwaar het ijs hier is, blijkt duidelijk uit deze foto. De haven van Nes op Ameland geheel in het ijs. Luchtopname ANP-foto. J HARWEL, 3 Febr. Britse geleerden bouwen onder het het betrachten van de strikste geheimhouding drie miniatuur atoomreactors. ROOSENDAAL, 3 Febr. Te Roosendaal zal op 23 Juni de president-directeur van de Nederlandse Spoorwegen, ir F. G. den Hollander de eerste spade in de grond steken voor de bouw van een voetgan gerstunnel onder de spoorlijnen Roosen daalBelgië en RoosendaalZeeland. Reeds vele jaren wachten de Roosen dalers op de bouw van deze tunnel aan gezien de in het centrum van de stad liggende overweg gedurende een groot deel van de dag is gesloten. Op 23 Juni wordt tevens het grote spoorwegfeest, dat Roosendaal tien dagen lang zal bezig houden geopend. Herdacht wordt het 100-jarig bestaan van de lijn Roosendaal-Antwerpen. DEN HAAG, 3 Febr. De minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, heeft aan de daarvoor in aanmerking ko mende schoolbesturen en directeuren van onderwijsinrichtingen geschreven, dat het hem bekend is, dat bij het onderwijs aan vele scholen reeds In ruime mate aan dacht wordt geschonken aan het vraag stuk der Europese integratie. Gezien het belang van deze materie en de actualiteit van dit vraagstuk zal de minister het op prijs stellen Indien de leerlingen van alle dagscholen voor voorbereidend hoger en middelbaar onderwijs, kweekscholen en ULO-scholen bij het onderwijs worden voorgelicht omtrent de plannen op het gebied van de Europese integratie en de vorderingen, die te dezer zake reeds zijn gemaakt. Bij de examens zullen vragen over dit onderwerp niet behoeven te worden ver meden. e besprekingen tussen het Westen en Rusland in Ber lijn zijn een handel geworden, die er zijn mag. „Ik heb in mijn le ven veel diplomaten ontmoet", moet Dulles gezegd hebben, „maar niet één kan in kwaliteit wedijveren met Molotof". En Molotof pp zijn beurt kan zijn collega Dulles deze lof toe zwaaien. Deze twee diplomaten staan dia metraal tegen over elkaar en beiden hebben het fel begeerde product Duitsland op het oog. Dulles wil geheel Duitsland in de Westelijke invloedssfeer betrekken en er een vrij democratisch land van maken. Het enige doel van Molotof is om van Duitsland een Russische satelietstaat te maken. bij bepaalde gelegenheden moet kun nen tonen, dit (aan)bod van de hand gewezen en het gebaar gemaakt, dal hij naar huis wilde gaan. Zoals dat hoort heeft Molotof de si tuatie proberen te redden en met het vriendelijkste gezicht dat hij kon trek- De stand van de gedane zaken in Berlijn is nu zo, dat de zakenmensen, na vriendelijk tegenover elkaar ge weest te zijn en de nodige schouder klopjes te hebben uitgedeeld, nu tot het eigenlijke loven en bieden zijn ge komen. Molotof heeft een zeer hoog bod gedaan door een politiek neutraal Duitsland voor te stellen, dat alle oude verdragen (inclusief E.D.G.) op zij moet schuiven en een leger en politie macht mag onderhouden, dat voldoen de is om de bandieten van de straat te houden. Bovendien stelde Molotof voor, en dat leek toch wel heel royaal, het opbouwen van een Duitse lucht verdediging. Dulles heeft met verontwaardiging, die een diplomaat-(onder)handelaar ken beloofd, dat hij het wel zou maken en als het hem uitkwam een voorstel zou indienen, dat vrije verkiezingen in geheel Duitsland zou inhouden. Nu is het maar wachten op het vol gende bod, waar de tegenstander al of niet zal intrappen doordat hij de truc jes die er achter zitten niet doorziet. Ja, daar in Berlijn wordt een handel tje van de eerste orde gevoerd, een handeltje waarin de handelaar Molotof tal van listigheden achter de hand heeft. Eén van zijn voorstellen zal zijn het instellen van een Regering voor geheel Duitsland. Eén keer zijn de geallieer den op een dergelijk voorstel ingegaan. Dat was in 1945, toen Molotof In hoogst eigen persoon beloofde dat er vrije en ongehinderde verkiezingen in Polen gehouden zouden worden. Wat is er van terecht gekomen in dit land? Vrije verkiezingen zijn onmogelijk. Premier Boleshaw is een Russisch onderdaan, evenals de minister van Defensie, maarschalk Konstatin Rokossowski, Verder zijn alle belangrijke posten bo ven de rang van luitenant kolonel in het leger bezet door Russische officie ren. Precies zo is het in Hongarije, Bulgarije en andere landen verlopen, Vrije verkiezingen in Duitsland mei een echte regering. Maar onderhande laar Dulles weet maar al te goed, dat de hoogste functionarissen in het Oost- duitse regiem genaturaliseerde Russen zijn, al hebben deze mensen dan ook een Duitse naam aangenomen. Zo zijn de President Wilhelm Pieck, de waar nemend premier Walter Ulbricht en de minister voor Veiligheid Ernst Woll- weber volbloed Russen. Dit geheim is uitgelekt. De tactiek van onderhandelaar Mo lotof loopt wel opvallend parallel met de tactiek, die hij zo'n zeven tot acht jaar geleden volgde. Is het een won der, dat men in de Westelijke gelede ren zich bezorgd afvraagt wat nu de bedoelingen zijn van deze geslepen zakenman? De handel gaat door. De handelaren Molotof en Dulles hebben van hun di recties, zeg regeringen, opdracht ge kregen de transactie onder bepaalde voorwaarden af te sluiten. Beiden mo gen niet boven een vastgestelde som gaan. Hoe groot deze wederzijdse koop som is, om deze vergelijking nog even verder door te trekken, kunnen we slechts bij benadering gissen en of het handjeklappen resultaat zal hebben en men tot een overeenstemming zal ko men, is helemaal een vraag. Wel kun nen we het zo stellen, en dat hangt van de opdrachten af, dat de mogelijk heid van een transactie er nog steeds in zit. Maar waarschijnlijk is het niet. iSQe ïïcuUa foengt onó VRIJDAG 5 FEBRUARI 1954. HILVERSUM I. (402 m.) VARA: 7.00 Nws. 7.13 Gram. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.45 Voor de huisvrouw. 9.00 Gym. 9.1Ö Gram. 9.30 Waterst. 9.35 Schoolradio. VP RO: 10.00 „Kinderen en mensen", caus, 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 Voor de kleuters. 10.40 Vocaal dubbelkwart. 11.00 Radiofeuilleton. 11.20 Gram. 11.35 Qrgel en zang. AVRO: 12.00 Promenade» ork. 12.30 Land- en tuinb. med. 12.38 Sport en prognose. 12.48 Gram. 13.00 Nws, 13.15 Med. of gram. 13.20 Amus. muz. 14.00 Kookpraatje. 14.20 Instr. kwintet. 14.5$ Voordr. en muz. 15.15 Pianoduo. 15.30 Musette-ork. VARA: 16.00 Gram. 16.30 Muz. caus. 17.10 Voor de jeugd. 17.40 Gram. 18.00 Nws. 18.15 Verzoekprogr, 18.45 „De Haverkist", hoorsp. 19.00 Voor de kinderen. 19.10 Gemengd koor. VPRO; 19.30 „Mensen en conflicten", hoorsp. met toelichting. 19.50 Ber. 20.00 Nws. 20.05 Boekbespr. 20.15 Studentenliederen. 20.30 Benelux. 20.40 „De vrouwenemacipatie", caus. VARA: 21.00 Voor de jeugd. 21.35 Amus. muz. 22.00 Buitenl. weekoverz. 22.13 Dansmuz. VPRO: 22.40 „Vandaag", caus. 22.45 Avondwijding. VARA: 23.00 Nws. 23.15"24.00 Omr. ork. HILVERSUM H. (298 m.) NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Gram. 7.15 Gym. 7.30 Gram. 7.33 Gewijde muz. 7.45 Een woord voor de dag. 8.00 Nws. en weerber. 8.15 Gram. 8.30 „Tot Uw dienst". 8.35 Gram. 9.00 V. d. zieken. 9.30 Voor de huisvrouw. 9.35 Gram. 10.30 Morgendienst. 11.00 Orgel en sopr. 11.30 Gram. 12.10 Zang en piano, en voordracht. 12.30 Land- en tuinb. med. 12.33 Vocaal ens. 12.59 Klokgelui. 13.00 Nws. 13.15 Metropole-ork. 14.00 „Met oog en oor de wereld door". 14.30 Omr. ork. 15.15 Voordr. 15.35 Mozartvleugel en vi ool. 16.00 Wenken voor de tuin. 16.15 Fluit clavecimbel en viola da gamba. 16.40 Gram. 17.15 Surinaamse volksmuz. 17.45 Fryslan Boppe?", caus. 18.00 Gram. 18.15 Muziekcorps. 18.40 Gram. 18.45 Muz. voor blazers. 19.00 Nws en weerber. 19.10 Rege- ringsuitz.: „Verklaring en toelichting". 19.30 Gram. 20.00 Radiokrant. 20.20 „Zav und Zimmerman", opera. 22.25 „Langs wegen van kunst en schoonheid." 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nws en S.O.S.- ber. 23.1524.00 Gram. BRUSSEL. Vlaams (324 m.) 11.45 Zang en piano. 11.55 Gram. 12.00 Omr. ork. 12.30 Weerber. 12.34 Gram. 13.00 Nws. 13.15 Orgelconc. 14.00 Schoolradio. 15.00 Voor de jeugd. 15.30 Gram. 16.05 Ork. conc. 17.00 Nws. 17.10 Gevar. muz. 18.00 Vlaamse muz. 18.30 Voor de sold. 19.00 Nws. 19.40 Gram. 19.50 Caus. 20.05 Hoorsp. met muz. 22.00 Nws. 22.15 Intern. Radio Universiteit. 22.30 Gram.- 22.55—23.00 Nws. AVRO TELEVISIE UITZENDING. 20.15 Televizier. 20.35 „Make-up",demon stratie. 20.55 ,,'n Amerikaanse in Parijs". 21.2021.45 „De gelukkige huichelaar", TV-spel.

Zeeuwsch Dagblad | 1954 | | pagina 3