DULLES BETUIGT AMERIKA'S VREDESWIL Nog geen spoor van mevrouw MacLean Ontvanger Directe Belastingen te Middelburg vierde zilveren jubileum Debat over wet watersnoodschade begint 14 October Hoiuuvtifk doe ik óók mee!! Hier is mijn nieuwe abonné: PROTESTANTS CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND Het debat in de Algemene Vergadering is begonnen Uitnodiging aan Rusland zijn bedoelingen duidelijk te maken Rusland heeft nieuwe typen atoombommen Europese vlag: 15 gouden sterren 7 weede Kamer A L SNIPPER NIEUWS A Dodelijk ongeval te Wolfaartsdijk Uitgave: Stichting „Zeeuwsch Dagblad" Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststr. 90, Tel. 243C, by geen gehoor voor advertenties 2970, voor redactie 2435. Giro 274289. Kantoren: Vlissingen: Lammenss+raat 17, Telef. 2754, Middelburg: Korte Noordstr. 35. Tel. administratie 2009, Tel. redactie "347; Ter- neuzen: Dijkstraat 2628 Expl- 'tatie: Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes ZEEUWSCH DAGBLAD 9e JAARGANG No. 2584 Abonnementsprij* j 0.44 per week, 1.85 p. maand, f 5.45 p. kwartaal Losse nummers 13 cent Advertentieprijs 20 cent per m.m. Rubriek Kabouters 10 ct. per woord VRIJDAG 18 SEPT. 1953 Hooldredacteur: J. D. TROOSTHEIDE Directeur: JACQ DE SMIT Medewerkers: Ds W. C. v. Burgeier, Kruiningen; A. I. Catsman, Aardenburg; Mr W. F. E. Baron v. d. Feltz, Mid delburg; Ds A. Gruppen, Biezelinge; Ds J. S. Hartjes, Vlissingen; J. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuwuorp; J. Huijssen, Terneuzen; Ds J. Karelse, Goes; Drs J. Kwekkeboom, Goes; J. Laport, Goes; Ds B. G. A. v. d. Wiel, Tholen; R. Zuiuema, Goes. Op- en ondergang van Zon en Maan: Zaterdag: Zon op 6.20 u., onder 18.47 u. Maan op 17.05 u., onder 0.51 u. Hogwater Zaterdag 19 Sept.: Vlissingen: 10.27 u. 1.30 m., 23.09 u. 1.57 m. Terneuzen: 10.55 u. 1.49 m., 23.36 u. 1.76 m. Wemeldinge: 11.53 u. 1,19 m., u. m. Zierikzee: 11.34 u. 1.02 m., u. m. XTEiV-YOBK, 17 Sept. Het grote debat in de Algemene Vergadering den Ver. Naties ls vandaag ingezet met een rede van Amerika's minister van Buitenlandse Zaken, Foster Dulles, die zijn beschouwingen begon met de verklaring, dat de Ver. Staten volkomen bereid zijn te onderzoeken op welke wijze een eind kan worden gemaakt aan de spanning. Hij voegde daaraan echter direct toe, dat het geboden ls, dat de Sowjet-leiders hun bedoelingen duidelijk laten uitkomen. Dulles noemde enkele punten, die hij aanmerkte als toetsstenen van een nieuwe Russische politiek, n.l. een her enigd en vrij Korea, de kans voor Indo-China om op vreedzame wijze on afhankelijk te worden, een herenigd en vrij Duitsland en Oostenrijk, de onafhankelijkheid der Russische buurlanden en het onmogelijk maken van het gewelddadig opzij schuiven van onafhankelijke regeringen door de Russische communistische partij. de Ver. Naties in steeds toenemende mate een instrument des vredes zullen worden." De Algemene Vergadering heeft de kwestie van Zuid-Afrika's apart heidspolitiek op haar agenda ge plaatst. Een protest tegen het op nemen van dit onderwerp door de Zuidafrikaanse afgevaardigde Jooste werd met 46 tegen 7 stemmen bij 7 onthoudingen (w.o. Nederland), verworpen. Dulles zei, dat, indien de S.U. en communistisch China hun aspiraties opgeven, het mogelijk moet zijn Ko rea zodanig te herenigen, dat de Kore- anen in staat zijn onbelemmerd hun eigen zaken te regelen. „Wij zijn gedwongen te betwijfe len", zo zei de minister, „of de com munisten wel van plan zijn zich te schikken naar de bestandsbepalingen en of zij inderdaad bereid zijn hun strijdkrachten uit Korea terug te trekken". VIJANDIGE GEEST. „De V.S. begrijpen de wens van het Russische volk om vrienden te bezit ten en zich niet omringd te zien door vijandig gezinde volken. Wy voorzien echter, dat, tenzij het Kremlin zijn politiek wijzigt, juist die vijandige geest in de Russische buurstaten zal ontstaan, welke de Sowjetregering niet wenst", zo vervolgde hij. Over de reeds vroeger ingediende ontwape' LONDEN, 17 Sept. - De Sow jet Unie heeft in de afgelopen paar weken proeven genomen met ver scheidene nieuwe typen atoombom men. Dit heeft het Russische pers bureau „Tass" Donderdag bekend' gemaakt. Kleine ambtenaren in Frankrijk krijgen loonsverhoging. PARIJS, 17 Sept. De Franse ministerraad heeft Donderdag een decreet goedgekeurd, waarbij de lo nen van de slechtst betaalde ambte naren in staatsdienst zullen worden verhoogd. Ongeveer 300.000 kleine ambtenaren zullen een loonsverhoging krijgen van tenminste 3000 francs per maand. De regering bevestigde opnieuw, dat zij tegen een algehele loonsverho ging is, maar voor het verhogen van de lonen van de laagst betaalde ar beiders, voorzover daardoor de prijzen niet zullen worden beïnvloed. Leiders van de christelijke vak vereniging hebben verklaard, dat de voorstellen van de regering onvol doende zijn en het vraagstuk over de lonen niet oplossen. Het candidatentournooi. EUWE NAAR DE ZEVENDE PLAATS. ZURICH, 17 Sept. Nu de afge broken partijen in het candidaten tournooi schaken gespeeld zijn en er voor vele spelers elf ronden achter de rug zijn, heeft het algemeen klasse ment een wijziging ondergaan. Onze landgenoot Euwe staat op de 7e plaats met 5% punt uit 11 partijen. Res- hevsky leidt met 7j^ punt uit 11 par tyen, gevolgd door Smyslov met 7, Najdorf met 6, Boleslavsky, Keres en Petrosian elk met 5y2 punt uit 10 par tijen. DE HEER G. A. ROMIJN BEGON ALS JONGSTE BEDIENDE MIDDELBURG, 17 Sept. - De Ontvanger der Directe Belastingen te Middelburg, de heer G. A. Romijn, is vanmiddag een grootse huldiging bereid in de Bogardzaal ter gelegenheid van het feit, dat hij ningsvoorstellen door Amerika merkte Dulles op, dat deze niet volkomen onveranderlijk zijn. Twee voorwaarden zyn echter on misbaar, n.l. de aanwezigheid van vol doende waarborgen, dat de voor schriften door alle landen worden nagekomen en de mogelijkheid, dat ontduiking der voorschriften of schen ding der overeenkomsten zonder mankeren aan het licht wordt ge bracht. DE ATOOMBOM. Over de atoombom zei Dulles: „Na tuurkundigen hebben middelen ge vonden, die, als zij worden ontwik keld, het leven van de oppervlakte van deze planeet kunnen wegvagen. Deze woorden kunnen letterlijk wor den opgevat. De verwoestende kracht, die in de materie ligt besloten, moet worden beheerst door menselijke wijs heid en idealisme. Deze alleen staan tussen ons en een planeet zonder leven. Er zijn vele problemen in de wereld, maar er is er geen, dat te vergelijken is met dit universele pro bleem van het voor uitroeiing behoe den --an het menselijke ras". Over de huidige spanning zei hij: Om te vermijden wat provocatief zou kunnen zijn, wil ik mij beperken tot een enkel samenvattend feit: sinds 1939 zijn 600 millioen mensen van een 15-tal landen in het Sowjet-kamp van dictatuur gebracht en in geen enkel geval is dit gebeurd door vrijwillige actie van de betrokken volken. In de geschiedenis is geen verschrikkelijker feit te vinden". NAMENS EISENHOWER. „President Eisenhower heeft een diepgeworteld vertrouwen in de Ver. Naties", zo besloot Dulles, „hij heeft dat vaak verklaard en hij heeft mij verzocht het bij deze gelegenheid nog eens te zeggen. De president wil, dat Amerikaans-Spaans verdrag wordt 23 September getekend, SAN SEBASTIAN, 17 September. In gewoonlijk goed Spaanse ingelichte krin gen meende men Woensdag te weten, dat de economische en militaire verdragen tus sen de Verenigde Staten en Spanje op 23 September te Madrid zullen worden onder tekend. Dit is medegedeeld, na afloop van het tweede onderhoud, dat de Spaanse minister van Buitenlandse Zaken, Artajo, en de Amerikaanse ambassadeur in Spanje, Dunn, te San Sebastian hebben gehad. STRAATSBURG, 17 Sept. De Raadgevende Vergadering van de Raad van Europa heeft, nadat jaren lang zonder resultaat gestreden is over de vraag, welke vlag boven het verenigde Europa zal waaien, thans besloten een eigen vlag te gaan voe ren. De politieke commissie heeft voorgesteld onmiddellijk een Europese vlag in gebruik te nemen, bestaande uit een azuren veld met een kring van vijftien gouden sterren. In Straatsburg wenst men deze vlag als vlag van de Raadgevende Verga dering reeds uit te hangen, voordat de Raad van Ministers heeft kunnen beslissen, of dit ontwerp inderdaad tot Europese vlag zal worden gepro moveerd. Door het snelle ingrijpen van de chef van het Italiaanse ministerie van Buitenlandse Zaken, Michele Scamaoca (derde van rechts), kon de ambas sadeur van San Salvador, Don Amedeo Canessa, die struikelde, voor een val worden behoed. Het incident geschiedde, toen de ambassadeurs van San Salvador, Costa Rica, Honduras, Nicaragua e» Guatemala de plech tige kranslegging bijwoonden bij het graf van Si; bekende Soldaat in Rome ter gelegenheid van de herdenking van de onafhankelijkheid van de Zuidamerikaanse centrale republieken. MOSSADEQ ZAL TOCH TERECHTSTAAN. TEHERAN, 17 Sept. Van wel ingelichte zijde is Donderdagochtend vernomen dat Mossadeq toch zal te rechtstaan en wel voor een uit vijf generaals samengestelde krygsraad. De zitting zal openbaar zijn en over 14 dagen beginnen. McCarthy gaat trouwen. WASHINGTON, 17 Sept. -r Sena tor McCarthy zal op 29 September te Washington in het huwelyk treden met mej. Jean Kerr, een voormalige assistente van zijn bureau. McCarthy is 43 jaar. Hij werd in 1946 gekozen als Senator. Mej. Kerr is 29. Zij werd in 1945 gekozen tot het knapste meisje van de „George Washington"-universiteit. MOTORONGEVAL EIST TWEE SLACHTOFFERS. BERGEN OP ZOOM, 1.7 Sept. Een motorongeval heeft vanmiddag het leven gekost aan twee inwoners van Breda, de heren Bernaards en Zeggelen. Het ongeluk gebeurde bij het Liesbos op de verkeersweg Roo sendaalBreda, waar de motor, be stuurd door B. en op de duo Z„ plot seling voor en bromfietser moest uitwijken. In volle vaart vloog de motor tegen een boom. Korte tijd later zijn beide mannen aan de ver wondingen overleden. In de nacht van Woensdag op Don derdag is in het ziekenhuis te Bergen op Zoom overleden de heer H., die vorige week by het oversteken van de weg door een vrachtauto werd aangereden en ernstige verwondingen opliep. Tussen Halsteren en Nieuw Vos meer heeft zich vanmiddag eveneens een ernstig ongeval voorgedaan. De -er Wens uit Bossenhoofd kwam op - motor (met als duo-passagier zijn ^.aatsgenoot Dekkers) aangereden, toen uit een zijweg de landbouwer E. S. uit Nieuw Vosmeer, zonder voorrang te verlenen, met een trac tor de rijweg opdraaide. De motor reed op de tractor en beide mannen werden van de motor geslingerd. Met zware verwondingen werden zy naar een ziekenhuis in Breda vervoerd. De heer W. bleek geen rijbewijs te be zitten. De stakingen in Indonesië. VELE BEDRIJVEN REEDS GEDESORGANISEERD. DJAKARTA, 17 Sept. Het alge meen landbouwsyndicaat heeft mede gedeeld, dat de ondernemers niet door de Sarboepri van de voorgenomen staking op de ondernemingen in ken nis waren gesteld. Een door de com missie ter beslechting van arbeids geschillen genomen beslissing injzake een loonsverhoging werd door de werkgevers nagekomen, ondanks de zware lasten. De vakbond acht zich echter niet aan de beslissing gebon den. De staking zal, wanneer zij door gezet wordt, niet nalaten ernstige terugslag te geven op de uitvoer. Het programma van de staking schijnt zodanig te zijn opgesteld, dat afwis selend één of twee dagen niet wordt gewerkt en andere dagen op critieke uren het werk wordt neergelegd. Daartussendoor zijn er dagen, waarop normaal wordt gewerkt. In vele ge vallen zal dit leiden tot een volkomen desorganisatie van de bedrijven. Vereenvoudiging loonadministratie nog niet in kannen en kruiken (Van onze parlementaire redacteur.) BINNENHOF, 17 Sept. Op 14 October a.s. zal de Tweede Kamer de J wet op de watersnoodschade in het openbaar behandelen. Op 20 October begint men met de algemene beschouwingen over de Rijksbegroting. Dit zal men doen zonder een schriftelijke voorbereiding. Deze beschouwingen zullen gecombineerd worden met de behandeling van de belastingwetten en de huurverhoging. Dit program heeft voorzitter Kortenhorst vanavond medegedeeld in de vergadering der Tweede Kamer. Een groot deel van de middag en de gehele avond tot de vroege mor gen behandelde de Kamer enige wetsontwerpen, die tot strekking heb ben de loonadministratie te vereenvoudigen. De hoofdbedoeling is, dat de loon belasting, de vereveningsheffing en de premieheffing voor de sociale ver zekering zoveel mogelijk over een zelfde loonbedrag worden berekend. Zo zal de loonstaat sterk vereenvou digd worden en te gebruiken zyn zo wel voor de belastingen als voor de verschillende instanties, die met so ciale verzekeringen te maken hebben. Welk Kamerlid zou bezwaar hebben tegen zoiets? Maar een herziening kan niet zo technisch zijn, of er schuilt een addertje onder het gras en dit maal in het grasveldje, dat de K.V.P. zich speciaal heeft toegeëigend. Het was n.l. de mening der regering, dat de leeftijdsgrenzen voor het beëindi gen van de kinderbijslag (16 jaar) en van de kinderaftrek (17 jaar) gelijk- LAUSANNE, 17 Sept. - De auto, waarmee mevrouw MacLean Vrijdag uit Genève vertrok - naar haar zeggen om het weekeinde te De besprekingen te Bangkok over het naar Formosa overbrengen der Chinees-nationalistische troepen in Noord-Birma, overblijfselen van het voormalige 26ste Kwomintang-leger, zijn afgebroken. De Birmese vertegen woordigers zijn teruggeroepen. Ba taljons van de Franse Unie zijn met steun van tanks, vliegtuigen en ar tillerie, een grote actie begonnen in het gebied van Hoeng Yen, 40 km ten Zuiden van de hoofdstad van Ton- king, Hanoi. -• De Ver. Staten hebben meer atoombommen in voorraad dan piloten en vliegtuigen om ze op het land van een aanvaller te laten neer komen, aldus heeft de Amerikaanse democratische Senator Russell ver klaard. India zal ongeveer 600 mi litairen extra naar Korea overbren gen voor het bewaken van de krijgs gevangenen in de gedemilitariseerde zóne. Ollenhauer, voorzitter van de S.P.D., heeft het voorstel van de po litieke commissie van de Raad van Europa voor directe Frans-Duitse be sprekingen over de Saarkwestie en een acht-mogendheden-conferentie over dit vraagstuk „onaanvaardbaar" genoemd. Montreux door te brengen is in een garage te Lausanne terugge vonden. De auto was daar Vrijdag gestald. Van mevrouw MacLean en haar kinderen is nog geen spoor gevonden. Degene, die de auto bracht me vrouw MacLean zelf of iemand, die op haar leek deelde de garage houder mee, dat zij de auto over een week zou komen halen. Vervolgens was zij met de drie kinderen naar het station gegaan. Inmiddels heeft de politie de in houd bekendgemaakt van een tele gram, dat Woensdag door de moeder van mevrouw MacLean was ontvan gen. In deze boodschap, die vanuit Territet, nabij Montreux, was verzon den, betuigde mevrouw MacLean haar spijt over het feit, dat zij haar moe der niet eerder op de hoogte had ge steld van haar plannen om nog enige tijd langer weg te blijven. De politie gelooft echter niet, dat dit telegram werkelyk door de vermiste is verzon den, omdat degene, die het te Ter ritet aanbood, niet op mevrouw Mac Lean leek. geschakeld moest worden. Voorgesteld werd beide grenzen op 16 jaar te stellen. Haar argument was dat an ders van coördinatie geen sprake kan zijn. De heer Lucas (K.V.P.) zag de grote gezinnen-politiek door deze technische wijziging doorkruist wor den. Hij kon niet begrijpen, dat de regering 6 millioen gulden hierby op strijkt ten koste van de grote ge zinnen. HOOGLOPENDE STRIJD. De strijd liep hoog. Staatssecretaris van den Berge wilde niet ingaan op de suggesties van de heren Stapel kamp (A.R.) en Blikkert (C.H.) bij de komende belastingontwerpen deze materie alsnog bevredigend te rege len. Met een dergelijke toezegging zouden zij de verlaging van de leef tijdsgrens accepteren. Het bleek, dat ook de heer Lucas niet tegen de ver laging was, maar dat hij onmogelijk de 6 millioen kon prijsgeven. De Staatssecretaris deed echter geen en kele toezegging. Hij beloofde, dat dit probleem over enige weken nog aan de orde zal komen, maar in welke vorm werd niet duidelijk. Wel werd duidelijk, dat de Kamerleden bard zullen moeten vechten om de 6 millioen te besteden aan de grote gezinnen. Het grote ar gument was, dat de regering nu ge komen is met belastingverlaging van 190 millioen, maar dit maakte op de heer Lucas geen enkele indruk, om dat hy vasthield aan zijn 6 millioen, AMENDEMENTEN, Het dreigende amendement-Lucas verscheen. In alle wetsontwerpen moest het cijfer 16 vervangen worden door 17, maar ook nu gaf de Staats secretaris geen terrein prijs. Een op lossing was moeilijk te vinden, daar er te weinig leden waren om te kunnen stemmen. Nog moeilijker werd het, toen de heer Ritmeester (V.V.D.) gesteund door de heer Hofstra (Arb.) nog na 12 uur met een amendement kwam om het extra-kind uit de ver schillende wetten te doen verdwijnen. Dit amendement zou oorspronkelijk niet ingediend zyn, maar nu de heer Lucas zijn spel tot het uiterste bleef spelen, hield de heer Ritmeester dit tegenspel niet achterwege. Hij ver weet de heer Lucas, dat deze de uit voering van de coördinatiewetten per 1 Januari a.s. onmogelijk dreigt te maken. Ten kon de Kamer er hele maal niet meer uitkomen. Voorzitter Kortenhorst sloot de vergadering, na dat hy aangekondigd had, op Woens dag a.s. in het openbaar de zaak ver der af te handelen. 25 jaar geleden (als jongste bedien de) bij de Belastingdienst zijn werk begon. Uit de vele toespraken van zijn medewerkers bleek duide lijk de grote waardering, die men voor de jubilaris heeft en niet min der kwamen deze waardering en hoogachting tot uiting op de daar na volgende officiële receptie, waar zeer velen uit alle kringen der Zeeuwse bevolking de heer Romijn kwamen feliciteren met zijn jubi leum. De Bogardzaal was geheel gevuld met ambtenaren van alle onderdelen van de Belastingdienst, toen het waar nemend hoofd van de Inspectie, de Inspecteur P. v. d. Berg, het woord nam en als chef van de jubilaris diens loopbaan in korte trekken schetste. De heer Romyn begon als jongste bediende in Domburg, waar hy ook geboren werd. Vandaar ging hij als klerk naar Eindhoven. Nadat hij de Rijkscursus voor commies met goed gevolg had doorlopen, deed hij het groot-ontvangersexamen. Na in diverse plaatsen als Ontvanger werk zaam te zijn geweest kwam de heer Romijn in 1948 naar Middelburg. De heer v. d. Berg wenste de jubi laris van harte geluk met de bekro ning van zijn werk en het bereiken van de voor hem hoogst bereikbare rang. Hij prees zijn grote begaafdheid en overhandigde hem een mandaat, waarvan het merkwaardige was, dat de Ontvanger der Directe Belastingen te Middelburg werd gemachtigd aan deze Ontvanger een bepaald bedrag uit te betalen. VELE SPREKERS. Daarna hield de heer J. Bonthuis, Inspecteur der Registratie en Succes sie, een geestige toespraak van dank en waardering en vervolgens werd het woord gevoerd door de heer G. van de Heide, de Vlissingse collega van de heer Romijn. De heer J. D. A. Notebaart, kassier, was de volgende spreker en daarna spraken de heren J. H. Drioel, chef dienstgeleider, na mens de buitendienstambtenaren, A. K. Louws, bureauchef, namens het administratief personeel der Inspectie, en A. D. Grims, controleur, die op rijm de levensloop van de jubilaris tekende en daarby vele anecdotes gaf. De vader van de heer Romijn was de laatste spreker. Met enige trots gewaagde hij van de geestkracht en het doorzettingsvermogen van zijn zoon, die reeds van jongsaf ambitie bleek te hebben voor het belasting vak en die door hard werken bereikte wat hy zich voorstelde. De jubilaris zelf heeft daarna allen bedankt voor het gesprokene en ook voor de vele cadeaux, die hem waren aangeboden. Nadat men nog enige tyd gezellig bij een was geweest volgde een receptie. DE BILT ZEGT: Weersverwachting, geldig van avond: Iets warmer. Half tot zwaar bewolkt maar vrij wel overal droog weer. Matige wind tussen Zuid en Zuidoost. Iets hogere temperaturen dan gisteren. De drie Westelijke Hoge Commis sarissen in Duitsland zullen in een nota aan de Russische Hoge Commis saris diens voorstel om regeling van de kwestie der paspoorten voor in terzonaal verkeer over te laten aan de West- en. Oostduitse regeringen verwerpen. Man uit Nijmegen onder zand treintje geraakt. GOES, 17 Sept. Hedenavond omstreeks zeven uur, is op de zee dijk bij het Wolfaartsdijkse Veer een ongeval gebeurd, dat aan de 23-jarige Joh. Hendrik Christ uit Nijmegen het leven heeft gekost. Samen met een aantal andere werk mensen, allen werkzaam bij de Gront- mij, keerde Christ terug van het her stelwerk aan de zeedijk naar de bus, waarmee zij huiswaarts zouden rijden. Zoals anders waren zy daartoe op het zandtreintje geklommen. Christ stond, samen met zyn vader, voor op de locomotief. Bij het rode licht, waar de rails een bocht maakt, verloor hij het evenwicht. Hij trachtte zich nog vast te houden, doch werd een eindweegs meegesleurd en deerlijk gewond. Met een wervelfractuur werd hij opgenomen en overleed kort daarna. Het slachtoffer is gehuwd en vader van een kind. Het stoffelijk overschot is overgebracht naar St. Joanna te Goes. Uweet het toch nog wel? De maand September zouden wij gebruiken om nieuwe abonné's te werven op „Zeeuwsch Dagblad". Het is de maand van vriend schap voor ons aller dagblad en iedere abonné probeert een nieuwe abonné te winnen. En de opgave van een nieuwe abonné is dan te zien als een „vriendschapsdaad" voor Uw dagelijkse gast. Vele abonné's zorgden voor deze daad van vriendschap. Bent U daar ook onder ofmoet Uw nieuwe abonné nog komen? Zo ja, dan zouden wij zeggen: doet dat nu eerst even af. Kent U dat spreek woord van: „Na gedane arbeid is het zoet rusten"? Toe, maak eerst die nieuwe abonné. Dan bent U en dan zijn wij tevreden. Ja, dan zijn we écht tevreden Als U de nieuwe abonné hebt verzoeken wij vriendelijk bet onderstaande omlijnde gedeelte zo vlug mogelijk toe te zenden aan de afdeling abonnementen van „Zeeuwsch Dagblad", Lange Vorststraat 90, Goes. Naam: Adres: Woonplaats: wenst een week/maand/kwartaal-abonnement*) op „Zeeuwsch Dagblad. Opgegeven door abonné: Woonplaats: Doorhalen wat niet wordt gewenst.

Zeeuwsch Dagblad | 1953 | | pagina 1