Adenauer doet nieuwe voorstellen voor onderhandelingen met de Sowjet-Unie Zuidbevelandse appelen werden zonder machtiging uitgevoerd Zuid-Slavië dreigt Italië met tegenmaatregelen A A C.O.A.K.-kazerne heet du „Generaal-Majoor Berghuijs Kazerne Hoiuudifk Am ik óók mee.!! k SNIPPER NIEUWS Hier is mijn nieuwe abonné: PROTESTANTS CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND Vlak voor de verkiezingen in West-Duitsland E.D.G. onderdeel van nieuw V. N.-orgaan en uitgebreid economisch ruilsysteem Ambtelijk ea justitieel onderzoek wordt ingesteld N.S. hebben „stille verklikker' in dienst Atoomelectriciteit voor 5 ct per kilowatt „Ouwerkerk" vraagt twee maanden Uitgave: Stichting „Zeeuwsch Dagblad" Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststr. (Hk Tel. 2488, bH geen gehoor voor advertenties 2870, voor redactie 2435. Giro 874289. Kantoren: yiisaisgen: L&mmensstraat 17, Telef. 2754, Middelburg: Korte Noordstr. 85. Tel. administratie 2008, Tel. redactie 7347; Ter- neuzen: Dijkstraat 2628 Exploitatie: Oosterbaan Le Cointre N.V, Goes ZEEUWSCH DAGBLAD 6e JAARGANG, No. 2573 Abonnementsprijs j 0.44 per week, ƒ1.85 p. maand, ƒ5.45 p. kwartaal Losse nummers 13 cent Advertentieprijs 20 cent per mun. Rubriek Kabouters 10 ct. per woord ZATERDAG 5 SEPT. 1953 Hoofdredacteur: J. D. TROOSTHEIDE Directeur: JACQ DE SMIT Mudewerkers: Ds W. C. v. Burgeier, Kruiningen; A. 1, Catsman, Aardenburg; Mr W. F. E. Baron v. d. Feltz, Mid delburg; Ds A. Gruppen, Biezelinge; Ds J. S. Hartjes, Vlissingen; J. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuwdorp; J. Hujjssen, Terneuzen; Ds J. Karelse, Goes; Drs J. Ewekkeboom, Goes; J. Laport, Goes; Ds B. G. A. v. d. Wiel, Tbolen; R. Zuiaema, Goes. Op- en ondergang van Zon en Maan: Maandag: Zon op 6.- u., onder 19.15 u. Maan op 5.05 u., onder 18.39 u. Hoogwater Maandag 7 Sept.: Vlissingen: 1.36 u. 1.86 m., 13.43 u. 1.82 m. Terneuzen: 2.02 u. 2.04 m., 14.13 u. 20. Om. Wemeldinge: з.11 u. 1.66 m„ 15.27 u. 1.53 m. Zierikzee: 3.00 u. 1.43 m., 15.11 1.29 m. BONN, 4 September De Westduitse Bondskanselier, dr Adenauer, heelt Vrijdag de binnen- en buitenlandse pers in kennis gesteld van nieuwe voor stellen voor onderhandelingen met de Sowjet-Unie. Hij heeft de gedachte ge opperd, dat de Europese Verdedigingsgemeenschap als regionaal verbond In het kader van een nieuw op te richten organisatie van de Ver. Naties in een op een verdrag gebaseerde verhouding gebracht zal worden met de regionale verbonden van het Oostelijk blok. Verder strekken de voorstellen van Adenauer tot het tot stand brengen van een veelomvattend economisch ruil systeem tussen de gemeenschappelijke Europese markt en het economisch gebied van de Sowjet-Unie. De Westelijke mogendheden zijn van de voorstellen direct op de hoogte ge bracht. Adenauers perschef, Von Eckardt, zeide te menen, dat zij een rol zullen spelen bij eventuele vier- mogendhedenbesprekingen in de naas te toekomst, waarvoor Lugano als plaats van samenkomst is voorgesteld. Men kan aannemen, aldus de perschef, dat ook de Sowjet-regering via de Westelijke mogendheden van Aden auers voorstellen kennis zal krijgen. DE ACHTERGROND. Adenauer vat zijn gedachten aldus samen: De Sowjet-regering zelf noemt de vrees voor een aanval op de Sowjet- Unie en de zorg voor handhaving van de vrede de drijfveer voor haar han- De publicatie in „Het Vrije Volk" 's-GRAVENHAGE, 4 September Op vragen van het Tweede Kamerlid Van Rijckevorsel in verband met de door „Het Vrije Volk" gepubliceerde gegevens over de Rijksbegroting 1954 heeft dr Drees, mede namens minister Van de Kieft, het volgende geant woord: 1. De door „Het Vrije Volk" gedane mededelingen zijn ten dele juist, ten dele onjuist. Aangenomen moet worden, dat de schrijver niet de beschikking heeft gehad over het ontwerp voor de Millioenennota, maar enige gegevens los heeft ge kregen, welke, in onderling ver band gebracht, hem tot zijn con clusies hebben geleid. De regering kan bezwaarlijk een verder gaande tegenspraak geven dan in het antwoord op de eerste vraag besloten ligt. Wilde zij aan geven wat in de bekendmaking juist en wat onjuist is, dan zou zij gege vens uit de Millioenennota moeten verstrekken, voordat deze aan de Staten-Generaal worden overge legd. Zij meent daartoe niet te moe ten overgaan. De regering heeft opdracht gegeven zowel een intern ambtelijk als een justitieel onderzoek in te stellen. De resultaten daarvan moet zij af wachten alvorens een oordeel uit te spreken. 2. De baUonactie voor het Oosten WERELDRAAD MOET TOESTEMMING VRAGEN BONN, 4 September De Ameri kaanse Hoge Commissaris in Duitsland, Conant, heeft de Wereldraad van Ker ken te Amsterdam dringend verzocht toestemming aan de bevoegde West- Duitse autoriteiten te vragen alvorens het voornemen ten uitvoer te brengen om door middel van ballonnen Bijbels uit de Bondsrepubliek naar Tsjecho Slpwakije te zenden. Conant heeft dit verzoek gedaan met bet oog op de internationale reacties, die het gevolg van de actie zouden kunnen zijn. De Amerikaanse regering, zo zei hij, is overigens te allen tijde een warm voorstandster van versprei ding van Bijbelse lectuur. (Van onze Utrechtse redacteur) UTRECHT, 4 September De Ne derlandse Spoorwegen en Van Gend Loos hebben tegenwoordig een „stil le verklikker" in dienst, die rapport uitbrengt over de wijze waarop het personeel is omgesprongen met de goe deren, die ter verzending werden aan geboden. Vaak kwam het voor, dat bij de N.S. klachten werden ingediend, omdat bepaalde zendingen zwaar be schadigd op de plaats van bestemming waren afgeleverd. Thans worden in de z' idingen van deze firma's schokbre- kers geplaatst, die precies registreren wat er tijdens het vervoer met de kis ten of pakketten is gebeurd. Zo kan worden vastgesteld, of eventuele be schadigingen inderdaad aan N.S. of Van Gend Loos te wijten zijn en de betreffende beambten kunnen ter ver antwoording worden geroepen. Van daar, dat het personeel dit apparaat als verklikker betitelt. Soms wordt door de N.S. ook zo'n verklikker geplaatst in een zending, zonder dat van afzender of geadres seerde klachten zijn binnengekomen, alleen by wijze van steekproef. Reeds is geconstateerd, dat dit een grote pre ventieve werking heeft. Het personeel wordt veel voorzichtiger, nu het weet, dat in een onschuldig uitziende kist het fatale apparaat verborgen kan zijn. delen. Het is niet aan te nemen, dat Rusland zich voor de vorming van de E.D.G. met inbegrip van twaalf Duitse divisies werkelijk bedreigd voelt. Mo gelijk vreest zij de V.S. en de wereld invloed, welke die uitoefenen. Wanneer er echter werkelijk om deze reden een behoefte aan veiligheidswaarborging bij de Sowjet-Unie bestaat, dan is het Westen daargelaten de noodzaak om voor eigen veiligheid te waken be reid hieraan bevrediging te schenken. LIVERPOOL, 4 September. Britse atoomdeskundigen hebben reeds een kern- krachtcentrale gebouwd, die electriciteit kan leveren tegen vijf cent per kilowatt. De elec triciteit kan echter alleen tegen deze prijs geleverd worden, wanneer de militaire auto riteiten bereid zijn plutonium te kopen, dat voor het maken van atoombommen wordt gebruikt en dat weer geproduceerd wordt uit uranium, dat weer als brandstof voor de centrale dienst moet doen. Dit is meegedeeld op een wetenschappe lijke conferentie, die vandaag in Liverpool wordt gehouden. BURGEMEESTER ALS BABYSITTER EINSTERWOLDE, 4 September Hoe groot de woningnood in Finster- wolde is, werd vanmiddag gedemon streerd, toen burgemeester Tuin voor de zoveelste keer een vrouw, die ver gezeld was van haar moeder en een paar maanden oude baby, moest te leurstellen voor een woning. Toen de burgemeester even afwezig was, scho ven zij de kleine met wagen en al de burgemeesterskamer in, waarna zij zich snel verwijderden. De politie oest de vrouwen thuis sommeren de baby weg te halen. De kleine was bij controle van oma drijfnat en werd ten gemeentehuize nog eerst van een droge luier voor zien De Britse en Amerikaanse kolonies te Moskou zijn in quarantaine gesteld, omdat de gouvernante van het gezin van de Britse handelsraad, die ook les geeft op de Brits-Amerikaanse school, aan kinderverlamming bleek te lijden. DUITSE VEERBOOT OP DRIFT KOPENHAGEN, 4 September Op de Baltische zee, tussen het Deense plaatsje Gjedser en Grossenbrode in Sleeswijk-Holstein, heeft de nieuwe Duitse veerboot „Deutschland" motor storing gekregen, zodat zij met 400 pas sagiers aan boord stuurloos ronddreef. Een loodsboot bracht met grote moei te zeven monteurs naar het schip. Zij konden de machines voorlopig re pareren, zodat de „Deutschland" naar Grossenbrode kon varen. Generaal Dean werd 68 uur ondervraagd PANMOENDJON, 4 September De Amerikaanse generaal Dean, de hoogste geallieerde officier, die door de communisten in Korea gevangen werd genomen, heeft na zijn vrijlating gezegd, dat hij dadelijk na zijn gevan genneming 68 uur achtereen was on dervraagd. Daarna had hij mogen rus ten en vervolgens werd hij weer vier uur lang ondervraagd. Hij zei niet ge slagen te zijn, maar de communisten hadden er wel mee gedreigd. Amerikaanse bedwong Het Kanaal voor de derde maal CALAIS, 4 September De 33-jari- ge Amerikaanse, Florence Chadwick, is er voor de derde maal in geslaagd Het Kanaal te bedwingen. Na Donder dagavond bij St Margarets Bay aan de Engelse kust te water te zijn gegaan, zet te zij Vrijdagmiddag bij Cap Blanc Nez voet aan wal. Haar tijd van 14 uur 43 minuten be tekende een record voor de tocht. Haar onmiddellijk ondernomen poging om van Frankrijk terug te zwemmen naar Engeland, moest zij opgeven. Nadat zij twee en een halve mijl had gezwom men kreeg zij last van kou en van kwallen. Zorgvuldig zijn de politieke tegenstanders van Adenauer met zwart potlood aan het werk geweest. Zij gaven hem een flinke lok over het hoofd en dat kleine, bekende snorretje op de bovenlip, en de gelijkenis tussen de bovenste drie portretten en die van Hitler is treffend. Men vermoedt, dat de communis ten die -tijdens de verkiezingscampagne beweren, dat Adenauers anti- Sowjet-politiek gelijk is aan die van Hitier en het land naar de oorlog zal voeren verantwoordelijk zijn voor deze verandering van de Kanselier. De tekst naast de foto luidt: „Deze eed leg ik af voor het gehele Duitse volk: „Wij zullen niet rusten totdat geheel Duitsland weer verenigd is in Vrede en Vrijheid". De foto werd genomen in Frankfurt. HAAGS GERECHTSHOF HIELD ZITTING TE MIDDELBURG Bevestiging van vonnissen tegen veiling-administrateur en fruitexporteur gevraagd MIDDELBURG, 4 September Voor het Haagse Gerechtshof, dat in Mid delburg een economische zitting hield, stonden vandaag terecht de admini strateur van de Veilingvereniging „Zuid-Beveland", J. G. C. en de fruit exporteur uit Den Haag R. J. T., op beschuldiging van overtreding van het Voedselvoorzleningsbesluit door uitvoer van appelen naar het buitenland, zonder dat daarvoor een geldige machtiging was uitgegeven. In December van het vorige jaar diende deze zaak voor de Economische Politierechter te Middelburg. De V.V.Z.B. werd toen veroordeeld tot 1.000 en het storten van een waarborgsom van 5.000 voor de tijd van twee jaar. C. werd ver oordeeld tot 200 subs, een maand hechtenis en T. tot 400 en het storten van 1.000 voor de tijd van twee jaar. Er werd vandaag bevestiging van de vonnissen gevraagd. De procureur-generaal ging eerst de gang van zaken nog eens na. T. had op 31 Juli een partij appelen gekocht, welke hij gedeeltelijk onder de toen geldende minimum-inkoopprijs voor exportfruit van f 0,15 betaalde. Daarbij kwam, dat deze minimumprijs op 1 Augustus plotseling door het Be drijfschap werd verhoogd. Het was niet mogelijk het fruit opnieuw te veilen, omdat het daarvoor te druk was en de appelen bovendien al in een wagon ge laden waren. T. betaalde aan de teler het verschil, dat op de dag van aan koop bestond tussen de werkelijke aankoopprijs en de minimumprijs. Hij betaalde ook de veilingkosten, zodat Het conflict in de Vrij Herv. Gem. te Ijsselmuiden OUDERLING BOER MAG DE SLEUTELS BEHOUDEN ZWOLLE, 4 September De pre sident van de Zwolse rechtbank, uit spraak doende in het derde geding in het geschil bij de Vrij Herv. Gemeente te Ijsselmuiden, heeft de eiser, ds T. Wakker niet ontvankelijk verklaard. De eis hield in, dat de ontslagen ouder ling J. Boer enkele kerkattributen, waaronder de sleutels, die hij onder zijn beheer had, moest afgeven aan de nieuwe kerkeraad. De president over woog, dat de functie van zakelijk lei der, die het beheren van gelden en het voeren van de pen inhield, niet verbonden is aan het lidmaatschap van de kerkeraad. Aan de processen schijnt overigens geen eind te willen komen. Nu heeft de oude kerkeraad weer hoger beroep aangetekend tegen de beslissing van de president van de rechtbank van 19 Augustus j.l., waarbij de schorsing van ds T. Wakker en 35 leden der ge meente tot onrechtmatige daad werd verklaard. Scheuring in Geref. Gemeente te Scherpenzeel 's-GRAVENHAGE, 4 September Ook in de Geref. Gemeente te Scher penzeel is een scheuring voorgekomen. Drie van de zes kerkeraadsleden zijn uitgetreden, omdat zij zich niet kon den verenigen met de beslissingen van de synode. Een minderheid heeft zich achter de uitgetreden ouderlingen ge schaard. De uitgetreden groep verga dert in een boerenschuur. GROTE SPANNING IN TRIEST Scherpe reacties op verklaring van minister Dulles BELGRADO, 4 September Zuid-Slavië heeft vandaag verklaard, dat, als Italië voortgaat met zijn militaire betogingen langs de Zuidslavisch-Italiaanse grens, Zuid-Slavië gedwongen zal zijn overeenkomstige maatregelen te nemen. In een nota wordt gezegd, dat het slechts aan de grote lankmoedigheid van de Zuidslavische regering te danken is, dat tot dusver geen tegenmaatregelen zijn gelast. Westelijke waarnemers verwachten dat de spanning Zondag haar hoogte punt bereiken zal, als president Tito een bijeenkomst van 200.000 personen te Okroglica, bij de Italiaanse grens in het gebied van Gorizia, zal toespre ken. k r i Kolonel Michael McCoy van de Amerikaanse luchtmacht heeft Vrijdag met een straalbommenwerper van het type B-45 een nieuw transatlantisch record gevestigd: hij vloog in 9 uur en 13 minuten van Fairford in Enge land naar Tampa in Florida. Prins Bernhard is benoemd tot curator der Nederlandse Economische Hogeschool te Rotterdam. Het bestuur van de Stichting van de Arbeid heeft o.a. naar aanleiding van het desbetreffende ad vies van de S.E.R., besloten in de ko mende maanden overleg te plegen over de toekomstige loonvorming. Minis ter Mansholt heeft gistermiddag de bloemen- en fruittentoonstelling „De Gouden Poort" te Amsterdam geopend, die is georganiseerd t.g.v. het 25-jarig bestaan van het Algemeen Verbond van Volkstuindersverenigingen in Ne derland en van het 35-jarig bestaan van de Bond van Volkstuinders te Am sterdam. Op de Waaldijk te Herwij nen (Betuwe) is gistermiddag een vrachtauto, geladen met graszoden, plotseling van de zes meter hoge Waal dijk naar beneden gereden. De chauf feur, de 23-jarige J. de Gits, werd op slag gedood. Zijn vader, die naast hem zat, bekwam o.a. een dubbele been breuk. Volgens een bericht uit Triest bou wen Italiaanse genietroepen verster kingen bij de Italiaans-Zuidslavische grens. In het gebied van Gorizia zou den Italiaanse tanks en in Venezia Giulia Italiaanse militaire patrouilles gesignaleerd zijn. De politie van Triëst, die onder toe zicht staat van het geallieerde militaire bestuur, heeft alle verloven opgeschort en neemt voorzorgsmaatregelen naar aanleiding van uitlatingen van de bur gemeester van Triëst, Gianni Bartoli, die gezegd heeft, dat ook het volk des noods de straat zal opgaan en onder zijn leiding op krachtige wijze uiting zal geven aan zijn trouw en Italiaanse wezen. De Italiaanse bladen hebben scherp gereageerd op de verklaring Triëst van de Amerikaanse minister van Buiten landse Zaken. De correspondent te Washington van het invloedrijke Milanese blad „Cor- rière Delia Sera" schrijft, dat Dulles eens te meer het duidelijke, maar pijn lijke feit heeft bevestigd, dat er geen officiële Amerikaanse gedragslijn In zake Triëst bestaat. In politieke kringen te Belgrado is de verklaring van Dulles met betrek king tot de driemogendhedenverkla- ring van 1948 over Triëst met zekere voldoening ontvangen. SOBERE MAAR INDRUKWEKKENDE PLECHTIGHEID MIDDELBURG, 4 September „Generaal-Majoor Berghuijs Kazerne". In stijlvolle letters prijkt deze naam van de vroegere commandant van de Schooi voor Militaire Administratie, de op 15 April JJ. overleden Inspecteur M. A., boven de ingang van de C.O.A.K.-kazerne. Op verzoek van de minister van Oorlog heeft het gebouw, voordien bekend onder de naam „Legeringsgebouw Korte Noordstraat Middelburg", deze naam gekregen. De weduwe van de overleden Generaal-Majoor heeft vanmiddag, in tegen woordigheid van haar zoons, de Majoor N. Berghuijs en de Kapitein J. Berg huijs, deze naam onthuld. Het was een sobere, doch indrukwekkende plech tigheid met een parade als slot. het leek, of het fruit opnieuw geveild was. Hij kreeg van C. een machtiging, zonder dat er rekening mee werd ge houden, dat de minimumprijs gestegen was. Deze machtiging was dus ongel dig. De heer F. A. Vader, controleur van de C.C.D., had deze onwettr nde- ling achterhaald en proces-vm.- .:1 op gemaakt. Nadat de heren Jonker, secretaris van het Bedrijfschap en Vader als ge tuigen gehoord waren, gaf T. een re constructie van het geval. Hij had in de veronderstelling verkeerd volkomen legaal te handelen. De procureur-gene raal kwam tot de conclusie, dat hier sprake was van een ernstige overtre ding, omdat de goede verhouding van Nederland met de buitenlandse han delsrelaties in het nauw was gebracht. Hij gaf toe, dat het Bedrijfschap voordien wel vaker door coulant op treden tegenover exporteurs in over treding van het Voedselvoorzlenings besluit was geweest, maar zag hierin geen reden om de V.V.Z.B. onschuldig te verklaren. Hij was van oordeel, dat hier van knoeierij mag worden gespro ken. Mr C. M. Kegge bepleitte vrij spraak na een uitvoerig pleidooi, waar in hij opmerkte, dat verdachten niet in strijd met de voorschriften hadden gehandeld. Uitspraak op 17 September a.s. in Den Haag. 's-GRAVENHAGE, 4 September De Dienst Dijkherstel Schouwen-Dui- veland deelt mede, dat de tegenslag, ondervonden bij het dichten van het Oostelijke gat bij Ouwerkerk, genoopt heeft het oorspronkelijke dichtingsplan te herzien in deze zin, dat er voorlopig van wordt afgezien het gat, waar de tegenslag werd ondervonden, te dich ten. Besloten is eerst de nieuwe afslui ting nabij de oorspronkelijke dijkdoor braak tot stand te brengen, waarna het eerstgenoemde gat, dat dan stroomloos zal zijn geworden, kan wor den gedicht. Met de reeds aangevan gen uitvoering van dit herziene plan zal een tijdsduur van anderhalf tot twee maanden zijn gemoeid. DE BILT ZEGT: Weersverwachting, geldig tot van avond: Vrij zonnig In de ochtend plaatselijk mist, ove rigens droog en vrij zonnig weer. Wei nig wind. Iets warmer 's middags. Slachtoffers van de vliegramp in Frankrijk niet herkenbaar. BARCELONNETTE, 4 Sept. De over blijfselen van de 42 personen, die Dins dag bij het vliegtuigongeluk in Frankrijk om het leven zijn gekomen, zijn zodanig verminkt dat zij niet ge'indentifieeerd kunnen worden. Daarom zullen zij waar schijnlijk in een massagraf worden bijge zet. Nadat de officieren, onderofficieren en manschappen op het binnenplein zich hadden opgesteld in orde van In spectie, heeft brigade-generaal G. J. de Leur een korte levensbeschrijving ge geven van de overleden generaal. Op 1 Augustus 1927 kreeg de le luit. Berg huijs het commando over de S.D.O.A die op 1 April 1933 werd verplaatst naar Middelburg. Met dankbaarheid gewaagde hij van het werk van deze commandant, die op 1 Juli 1939 de school verliet na een benoeming tot Inspecteur. Tijdens de wereldoorlog geraakte Generaal-Majoor Berghuijs in krijgsgevangenschap. Na de bevrijding zette hij zich direct weer in voor de belangen van zijn dienstvak tot hij op 1 September werd gepensionneerd. Hierna volgde de plechtige onthul ling, waarbij Mevrouw Berghuijs werd geassisteerd door Maj. Potteboom, de schoolcommandant. Generaal-Majoor de Leur wenste haar geluk- met deze dag, die naast een droeve herinnering toch ook veel heugelijks bevatte. Tot Majoor Potte boom en de andere officieren en man schappen richtte hij eveneens woorden van gelukwens. Kaptein Berghuijs sprak woorden van dankbaarheid voor het eerbewijs aan zijn vader. Hij was vervuld van trots en dankbaarheid, maar hoopte bovenal, dat de naam een symbool zal mogen worden en de manschappen zal mogen inspireren. Hierna volgde een défilé, dat werd afgenomen door Ge neraal de Leur en Kolonel J. van En gelenburg als vertegenwoordiger van de Chef Generale Staf. Aan het défilé namen deel een compagnie van de S. R.O.M.A., twee kadercompagnieën, en een peloton van de luchtmacht. Pa rade-commandant was Kapitein P. G. G. Frederiks. Onder de aanwezigen merkten we voorts op B. en W. van Middelburg, de Kolonel Broekhuijsen, commandant Maritieme Middelen te Vlissingen, alsmede enkele andere naaste verwanten van Mevrouw Berg huijs. De Noordatlantische Raad heeft mee gedeeld, dat zijn z.g. correlatieve pro gramma voor militaire productie is uitge breid tot marinevaartuigen en legeruit- rusting voor een bedrag van 620 millioen dollar. Natuurlijk herinnert U zich nog ons schrijven aan U. abonné op „Zeeuwsch Dagblad". Dat gaat over die September-maand, die wij zouden reser veren als de maand van pure vriendschap voor „Zeeuwsch Dagblad". En iedere abonné wint dan een abonné voor dit christelijk dagblad in Zeeland. Geen enkele abonné mag achterblijven. Want, wie achterblijft zou onderdoen voor al die anderen in echte vriendschap voor de krant. En dat wil toe hgeen enkele abonné. Als U de nieuwe abonné hebt verzoeken wij vriendelijk -et onderstaande omlijnde gedeelte zo vlug mogelijk te zenden aan de afdeling abonnementen van „Zeeuwsch Dagblad", Lange Vorststraat 99, Goes. Naam: Adres: Woonplaats: wenst een week/maand/kwartaal-abonnement*) op „Zeeuwsch Dagblad. Opgegeven door abonné: Woonplaats: Doorhalen wat niet wordt gewenst

Zeeuwsch Dagblad | 1953 | | pagina 1