FRANSE STAKINGEN VERLOPEN Naumann uitgeschakeld Huizen voor het rampgebied Dichting Westelijk gat bij Ouwerkerk nog niet gelukt VEEMARKT OP VISMARKT TE MIDDELBURG Sjah van Perzië vraagt hulp van iedereen Nieuw Rijksgebouwencomplex te Goes Nationale Vergadering komt niet bijeen Wiener Sangerknaben te Middelburg 1 SNIPPER NIEUWS Grote zaal voor vergaderingen PROTESTANTS CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND De „Metro" rijdt weer „Sabena"~vliegtuig in de Ooster-Schelde neergestort Mossadeq zit in de gevangenis Raad van 's-Heer Arends- kerke nam belangrijke besluiten Uitgave: Stichting „Zeeuwsch Dagblad" Hoofdkantoor: Gees, L. Vorsistr. 98, Tel. 2438, bij geen geb oor voor advertenties 2970, voor redactie 2435. Giro 274289. Kantoren: vlissingen: Lammensstraat 17, Telef. 2754, Middelburg: Korte Noordstr. 35. Tel. administratie 2009, Tel. redactie 2347; Ter- neuzen: Dijkstraat 26—28 Expl- itatie: Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes. ZEEUWSCH DAGBLAD 9e JAARGANG, No. 2563 Abonnementsprijs 0.44 per week, 1.85 p. maand, 5.45 p. kwartaal Losse nummers 13 cent Advertentieprijs 20 cent per nun. Rubriek Kabouters 10 ct. per woord DINSDAG 25 AUG. 1958 Hootdredacteur: J. D. TROOSTHEIDE Directeur: JACQ DE SMIT Medewerkers: Ds W. C. v. Burgeier, Kruiningen; A. 1. Catsman, Aardenburg; Mr W. F. E. Baron v. d. Feltz, Mid delburg; Ds A. Gruppen, Biezelinge; Ds J. S. Hartjes, Vlissingen; J. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuwdorp; J. Huijssen, Terneuzen; Ds J. Karelse, Goes; Drs J. Kwekkeboom, Goes; 3. Laport, Goes; Ds B. G. A. v. d. Wiel, Tholen; R. Zuiaema, Goes. Op- en ondergang van Zon en Maan: Woensdag:: Zon op 5.41 nder 19.42 u. Maan op 19.57 i nder 7.55 u. Hoogwater Woensdag 26 Aug.: Vlissingen: 2.37 u. 2.43 m., 14.47 u. 2.40 m. Terneuzen: 3.06 u. 2.60 m., 15.21 u. 2.55 m. Wemeldinge: 4.30 u. 2.05 m., 16.47 u. 1.92 m. Zierikzee: 4.20 u. 1.78 m., 16.31 u. 1.66 m. PARIJS, 25 Aug. Het Christelijke Vakverbond voor de spoor wegarbeiders heeft Maandagavond zijn ieden aanbevolen het werk onmi 'iellijk te hervatten. Van de zijde der spoorwegen werd Maan dagavond laat medegedeeld, dat de toestand aanzienlijk is verbeterd in het Zuid-Westen en Oosten. In Toulouse hebben de spoorwegarbeiders, die aangesloten zijn bij de C.G.T., Maandagavond na een vergadering besloten de staking op te schorten en onmiddellijk aan het werk te gaan. Op de grote stations te Parijs rekent men er op, dat ruim 100.000 reizigers zullen kunnen worden vervoerd, en dat er morgen minstens 100 treinen naar alle richtingen uit de hoofdstad zullen vertrekken. In andere grote spoorwegcentra is de toestand echter nog verward. Voorts zullen met ingang van van daag door militairen bestuurde vracht auto's uit de dienst worden genomen, naar aanleiding van de verbetering bij de „metro" en de busdiensten. Doch nu hebben de bij de C.G.T. aan gesloten taxichauffeurs besloten mor gen voor 24 uur in staking te gaan. De staking bij de gas- en electrici- teitsbedrijven duurt, met goedvinden van de desbetreffende vakorganisaties, nog voort. SOWJETS HEBBEN KRACHTIGE LUCHTMACHT. WASHINGTON, 24 Aug. De Ame rikaanse minister voor de Luchtmacht, Talbott, heeft Zaterdag op een bijeen komst te Washington verklaard, dat de Sowjet-Unle een krachtige luchtmacht bezit, die in staat is onmiddellijk ato- mische aanvallen te doen op elk punt In Europa en de Ver. Staten. Hij deelde mede, dat de prestaties van de eerste Amerikaanse zware straalbommenwerper, de Boeing B 52, na vluchten van in totaal meer dein 700 uur, de verwachtingen overtreffen. Ook verklaarde Talbott, dat, hoewel de luchtmacht enige typen gelelde pro- jectlelen ln productie had, de vervaar diging en het gebruik ervan kostbaar was. MIDDELBURG, 24 Augustus. De Wiener Sangerknaben hebben een faam, die welhaast spreekwoordelijk is geworden. Eigenlijk is dat geen wonder, men zou hier bijna van een beroepskoor kunnen spreken. Wat stem aangaat worden deze jongens zorgvuldig geselecteerd. Ze krijgen onderricht van de beste musici. Het is dus begrijpelijk dat er iets bijzonders gepresteerd wordt. Natuurlijk kan men aanvoeren, dat het specifiek kin derlijke, het spontane element ver loren gaat, dat men tot op zekere hoogte van muzikale dressuur kan spreken. Maar daarom mcot men dit koor ook niet als een gewoon knapen koor beschouwen, veel meer als een koor dat ver boven het normaal kin derlijke uitgaat. /anavond werd dit in de Nieuwe Kerk te Middelburg bewezen. Er werd daar gezongen met een soepelheid, en een discipline, mede tengevolge van een uitstekende ademhalings- tech '_-k en articulatie, waarop menig koor van volwassenen jaloers kan zijn. Het programma dat in hoofdzaak uit kerkmuziek bestond, gaf o.a. en kele polyfone werken van Scarlatti, Palestrina, Gallus e.a. Vooral hierin blonk de verfijnde techniek uit. Prach tig wr.ren de tegenmelodieën afgewo gen tegen de hoofdthema's, waarbij weergaloze zuiverheid het geheel hel der en doorzichtig als van kristal maakten. Van de homofone werken blonken vooral enkele volksliederen uit en het prachtige Jugend van Brahms. Met het, wel haast onvermij delijke Wiegenlied van Mozart als toe gift werd het concert besloten. De vrij forse toegangsprijs bleek geen beletsel te zijn, want de Nieuwe Kerk was zo vol, dat velen zich met een staanplaats tevreden moesten stellen. Dinsdagavond zingen de Wiener Sangerknaben in de Grote Kerk te Het Franse Parlement zal niet in een spoedzitting bijeenkomen om de toestand te bespreken. Nog geen der de deel van de Ieden van het Parle ment had een verzoekschrift inge diend. Tijdens de vergadering, waarin dit besluit werd genomen, was het ge bouw door met traangasbommen en wapens uitgeruste politiemannen om singeld. In de buurt hielden zich so cialistische demonstranten op, maar er deden zich geen relletjes voor. BONN, 24 Aug. Dr Werner Nau- manns politieke ster is even snel ge vallen als zij gerezen was. Het samen spel tussen de Britse bezetting en de landelijke regering /an Noordrijn- Westfalen in Dusseldorp heeft Goeb- bels' gewezen staatssecretaris in zijn wedloop naar de parlementaire im muniteit gestuit. Nadat de Britse be zetting de haar resterende bevoegd heden om over de politieke zuivering van hooggeplaatste nazi's te beschik ken aan de Duitsers heeft overgedra gen, heeft men in Dusseldorp korte metten met Naumann en zijn candi- datuur voor de Westduitse Bondsdag gemaakt. Het Kabinet gelastte een admini stratieve „zuivering" van Naumann en deze werd daarbij prompt in de twee de catagorie der zondaars van Hitler's regiem geplaatst. Dat houdt in, dat Naumann niet alleen het passieve en actieve kiesrecht verliest, doch dat hij ook geen lid meer mag zijn van enige politieke partij, noch zich op enigerlei wijze op het politieke pad zal mogen begeven. Nog meer voor aanstaande Nazi's zullen het lot van Naumann ondergaan. (Zie ook pag. 3.) 500 RODE-KRUISWONINGEN WORDEN BESCHIKBAAR GESTELD. DEN HAAG, 24 Augustus. Het Nederlandse Rode Kruis kan de slachtoffers van de watersnood, die tengevolge van de overstromingsramp van 1 Februari hun woning zijn kwijtgeraakt, ongeveer 500 prefabri cated houten huizen aanbieden. Het Zweedse Rode Kruis zendt er 237, het Noorse 200, het Finse 30 en het Deense Rode Kruis zal tenminste 30 a 40 huizen zenden. Het is de bedoe ling van deze Rode Kruisverenigingen dat de huizen ten goede zullen komen aan hen, die daarvoor op sociale gron den het eerst in aanmerking komen. Op het ogenblik zijn verscheidene van deze huizen reeds in aanbouw. De meerderheid moet echter nog komen. Voor het gebied in Zeeland, dat nog onder water staat, worden 78 huizen gereserveerd. Het Rode Kruis heeft vanmiddag in Den Haag een vergadering belegd met de burgemeesters en de advi seurs uit de gemeenten, waar Rode Kruiswoningen zullen verrijzen. De heer A. van Emden, de directeur van het Nederlandse Rode Kruis, leidde de vergadering. Hij verklaarde, dat het Rode Kruis het liefst ziet, dat in beginsel overdracht van de woningen gescheidt aan de eigenaar-bewoner, die de nieuwe woning in eigendom zou nemen. Indien niet voldoende eigenaren- bewoners in de betrokken gemeenten volgens de gestelde richtlijnen in aan merking komen, dan zou de mogelijk heid bestaan, de desbetreffende wo ningen te verhuren. Het Rode Kruis schenkt de boven bouw. De overige kosten, waaronder als voornaamste die voor de fun dering, dienen door de begiftigde be taald te worden. Bij de aankomst uit Rome van de Sjah van Perzië op het vliegveld van Teheran, bewezen velen hun onwankelbare trouw in hun vorst. Onze foto laat zien de jongere broeder van de Sjah, Abdorreza, die de hand kust van de Sjah, na zijn aankomst op het vliegveld van Teheran. GOES, 24 Augustus. Na de reeks van tegenslagen gedurende het af gelopen weekeinde heeft de Rijkswaterstaat met een bewonderingswaardig doorzettingsvermogen de pogingen voortgezet om het Westelijke gat voor Ouwerkerk te dichten. Al het beschikbare materiaal heeft men ingezet om alsnog onder ongunstige weersomstandigheden het water te overmeesteren. In de nacht van Zondag op Maandag heeft men in het duister opnieuw een element, bestaande uit een serie caissons, aangesleept om het gat te blokkeren. Maar weer zat het niet mee. De gebeurtenissen van Zondagmid dag herhaalden zich en verschillende caissons gleden in het water. Vanmiddag om half vier bij kerend hoog water heeft de Rijkswaterstaat opnieuw een poging gewaagd het gat te dichten. Direct succes heeft men nog niet gehad. Het is nog niet gelukt het gat te dichten. Maar de toe stand, zo verzekerde men ons, is niet meer zo ongunstig als een etmaal ge leden. Ook vannacht- zet men de strijd voort en het laat zich aanzien, dat het eindelijk succes niet meer lang op zich zal laten wachten. De grootste moeilijkheden schijnt men overwonnen te hebben. VOORSTEL AAN DE RAAD MIDDELBURG, 24 Aug. De raad van Middelburg zal Dinsdag 1 September a.s. een voorstel tot instelling van een veemarkt te behande len krijgen. B. en W. hebben daarvoor op het oog de Vismarkt („hoewel deze naam in dit verband wellicht wat wonderlijk aandoet", zeggen zij), welk terrein zij uitermate geschikt achten. Het ligt in het centrum van de stad, niet ver verwijderd van de gewone weekmarkt, terwijl aan- en afvoer van het vee geen enkele moeilijkheid geeft voor het verkeer. In de ontwerp-verordening op de veemarkt stellen zij voor over te gaan tot in stelling van een marktcommissie, bestaande uit een lid van hun college als voorzitter, de directeur van de Slachthuis-Keuringsdienst een ver tegenwoordiger van de afdeling Walcheren der ZX.M., een vertegenwoor diger van de C.B.T.B. en twee vertegenwoordigers van de afdeling Zee land van de Ned. Bond van Veehandelaren, allen te benoemen door B. en W. Goes. B. iVJ Het Britse hooggerechtshof in Duitsland heeft gisteren vier Duitsers tot gevangenisstraffen van twee tot vijf jaar veroordeeld wegens spion- nage voor de Russische inlichtingen dienst. De Italiaanse Tweede Kamer heeft Maandagavond haar vertrouwen uitgesproken in de regering van premier Pella. Slechts de communis ten en de linkse socialisten stemden tegen de regering, terwijl de neo fascisten en de sociaal-democraten zich van stemming onthielden. Het station van het Argentijnse plaatsje Las Lenas, in de provincie Mendoza, is Zondag j.l. onder een la wine bedolven, waarbij vijf personen om het leven kwamen. Te San Francisco zijn de eerste, door de com munisten op vrije voeten gestelde voor malige Amerikaanse krijgsgevangenen van de Koreaanse oorlog, aangekomen. Het betrof hier 328 man, die per militair transportschip hun bestem ming bereikten. De kosten van inrichting van het terrein zijn gering. Volstaan kan wor den met het aanbrengen van enkele palen met bevestigingsmiddelen voor het vee, terwijl het aanmaken van 'r verrijdbare los- en laadbrug nood zakelijk wordt geacht. Afzetting kost niets, aangezien er tussen de Vismarkt en de straat hekwerken staan. De totale kosten bedragen niet meer dan f 660.n.l. f 160.voor de palen en f 500.voor de brug. Er is bij het ontwerpen der verordening uitgegaan van een maandelijkse markt, maar B. en W. verzoeken de bepaling der frequentie van de markt aan hen over te laten. In genoemde verordening zijn en kele bepalingen opgenomen, waar door tegelijk de reeds jaren bestaan de pluimveemarkt wordt geregeld, terwijl ook voor de handel in varkens (biggen) regelen zijn opgenomen. De moeilijkheden op dit terrein (verkoop op particuliere stoepen, in particu liere garages en uit de wagen) zijn daarmede tevens uit de weg geruimd. Verkiezingscampagne in W est-Duitsland. ADENAUER VEROORDEELD DOOR CIVIELE RECHTBANK. BONN, 24 Aug. Ook rechtbanken spreken een woord mee in de West duitse verkiezingscampagne. Thans heeft zelfs de Civiele Kamer van het Gerecht in Bonn niemand minder dan de Bondskanselier dr Adenauer veroordeeld. De Bondskanselier had in een verkiezingsrede van twee so cialistische propagandisten beweerd, dat zij tienduizend mark voor de partfjkas uit de Sowjet-zone in ont vangst zouden hebben genomen. Een der socialisten, Heinrich Schroth uit Solingen, heeft deze bewering onwaar genoemd en een klacht tegen Adenauer ingediend. De rechtbank heeft de Bondskanselier vandaag het recht ontzegd de gewraakte bewering te herhalen. Vóór 9 uur mag het vee niet op de markt worden gebracht en na 5 uur 's middags mag mén het daar niet meer hebben. Het rundvee krijgt een plaats aan de Noordzijde van het ter rein, de varkens krijgen ruimte in het Zuidwestelijk deel en het overige vee krijgt plaats daartussenin. Het vee mag alleen vanaf de Turfkaai worden aangevoerd. Er zal gezorgd worden voor een overdekte lokaliteit en voor de nodige reinigings- en ont smettingsmiddelen. PILOOT VOND DE DOOD, KRABBENDIJKE, 24 Augustus. Vanmorgen omstreeks kwart voor elf is een vliegtuig een les- toesfel van de Belgische Luchtvaart maatschappij „Sabena", de O.O.S. O.K. in de Ooster-bchelde neerge stort. De machine viel op ongeveer 75 m, uit de wal op de slikken te plet ter. De piloot, de heer Raymond Brisbane, kwam om het leven. Omstanders zagen plotseling het toestel een rare wenteling maken en naar beneden schieten, boven de Ooster-Schelde. Het vliegtuig stortte achter de dijk op de schorren neer. De rijkspolitie van Krabbendijke, die op een onderzoek uitging, moest on verrichter zake terugkeren, daar het water om twaalf uur opkwam. Later toen het water weer afliep en het toestel weer droog kwam te liggen, is men er in geslaagd het toestel te naderen. TEHERAN, 23 Aug. „De Perzische schatkist is zeer leeg, on verwijlde hulp is dringend noodzakelijk", verklaarde de Sjah gisteren op een tuinfeest in de tuinen van zijn Paleis van Saadabad. „Wij vragen niet enig speciaal land om hulp en wij zijn geen bede laars. Wij moeten echter, om het land te kunnen redden, thans hulp hebben", zo voegde hij er aan toe. „Wij zijn bereid hulp van iedereen te verwelkomen". De Sjah beschuldigde de regering-Mossadeq er van een verschrik kelijke erfenis te hebben achtergelaten. De misdaden der afgezette regering zullen binnenkort bekend worden gemaakt. De vorst deelde voorts mede dat Maandag zal worden voortgegaan met de verdeling van kroonlanderijen on der arme boeren. De Sjah is hies twee jaar geleden op eigen initiatief mee begonnen. De Sjah herhaalde er zeker van te zijn dat 99 .'ocent der Perzen zijn bewind steunt. Het paleis van de vorst wordt ech ter nog door vechtwagens en bewa pende schildwachten bewaakt. De waarde van de Perzische reaal steeg Zondag tot tachtig voor een dollar. Voor de val van de regering- Mossadeq was de reaal gezakt tot honderdveertig voor een dollar. De vraagstukken, waartegenover de nieuwe Perzische regering zich ge steld ziet, worden te Washington zeer nauwkeurig bestudeerd. Men ver wacht, dat elk Perzisch beroep om financiële hulp in de Verenigde Sta ten welwillend zal worden ontvangen en dat hierop onverwijld zal worden gereserveerd. De voormalige Perzische premier Mossadeq is Maandag van de officiers club in Teheran, waar hij sedert de omverwerping van zijn regering ver bleef, naar een niet nader genoemde gevangenis overgebracht. CHR. MIDDENSTANDSBOND GOES WIL OOK GROOTS OPGEZETTE ACTIE. GOES, 24 Augustus. Na „Han delsbelangen" en „De Hanze" heeft ook de Chr. Middenstandsbond „Goes en Omstreken" in een gisteravond gehouden vergadering het voorstel van de Contact-commissie, om gedu rende een 13-tal weken een zegel actie te houden, besproken. Ook deze vereniging kon zich niet verenigen met het voorstel en sprak zich uit voor een groots opgezet plan. Enkele suggesties in die richting waren: het aantrekkelijker maken van Goes en het beschikbaar stellen van een huis als hoofdprijs. Deze laatste suggestie werd ook in de laatste vergadering van „Handelsbelangen" geopperd. Tenslotte werd op voorstel van de heer T. Fabery de Jonge, besloten de contact-commissie het plan voor te leggen om een gezamenlijke vergade ring te beleggen van alle bij de drie verenigingen aangesloten winkeliers. Naar aanleiding van een verslag, dat de heer A. de JagerTolhoek uit bracht van de algemene vergadering van de Chr. Middenstandsbond te Rot terdam, werd voorts gesproken over het cadeaustelsel, de tekorten, waar mee de bond te kampen heeft en over het jaarverslag, dat volgens de me ning van de vergadering te kostbaar uitgevoerd was. Tot lid vf n de contact-commissie werd in de plaats van wijlen de heer H. Wolzak, gekozen de heer W. Pieters. In zijn openingswoord heeft de heer A. de JagerTolhoek, die de voor zitter, de heer J. Snoodijk, die wegens ziekte verhinderd was de vergadering te. leiden, enkele woorden gewijd aan het overleden lid der vereniging en de contact-commissie, de heer H. Wolzak. Ter nagedachtenis van het over leden lid werden staande enkele ogen blikken stilte in acht genomen. CONCENTRATIE VAN LANDBOUWDIENSTEN GOES, 24 Augustus. Naar wij vernemen is de mogelijkheid groot, dat binnen afzienbare tijd begonnen zal worden met de bouw van een groot complex voor de huisvesting van de verschillende Rijksdiensten op het gebied van de landbouw welke nu over tal van gebouwen zijn verspreid in de meente Goes, Het departement van Landbouw, Visserij en Voedsel voorziening heeft omtrent deze aan gelegenheid reeds contacten gehad met het Goese gemeentebestuur en binnenkort zal een definitieve be slissing vallen. Men is het eens ge worden over de plaats, waar dit grote gebouw zal worden opgetrok ken in één der nieuwe stads gedeelten. In het complex zullen worden ondergebracht de Rijkslandbouw- en de Rijkstuinbouwvoorlichtingsdienst, de Plantenziektenkundige Dienst, het Veeteelt- en Zuivelconsulentenschap, het Provinciaal Voedselcommissariaat, de Cultuur Technische Dienst, de Rijksdienst voor Landbouwherstel en waarschijnlijk ook de Dienst Herver kaveling Zeeland. Behalve de nodige bureauruimte zal er ook een grote zaal komen, waarin flinke vergade ringen gehouden zullen kunnen worden. DE AMBACHTSSCHOOL. Hoe de zaak zich precies zal ont wikkelen kon ons nog niet worden medegedeeld, aangezien de plannen met de Ambachtsschool nog niet ge heel van de baan zijn. Zoals men weet heeft het in de bedoeling gelegen in dit gebouw de diverse diensten te cen traliseren. Uitgesloten Is deze mogelijkheid nog niet, maar het departement van Landbouw prefereert de bouw van een geheel nieuw complex, omdat dan geheel naar de bestaande behoeften zal kunnen worden gebouwd, terwijl bij ingebruikname van de Ambachts school altijd nog heel wat verbouwin gen zullen moeten plaatsvinden. De kansen op een nieuw complex zijn dus het grootst. Daarbij worden nog besprekingen gevoerd over de vraag, of dit gebouwd zal worden door het Rijk of door de gemeente. In ieder geval zijn de tot heden ge voerde onderhandelingen tot tevreden heid van beide partijen verlopen. DE P.T.T. Naar wij voorts vernemen is het plan om het gebouwencomplex neer te zetten bij de Westwal, op het ter rein achter de oude Gereformeerde Kerk, van de baan. De grond hier is eigendom van P.T.T. Tussen Land bouw en P.T.T. zijn onderhandelingen gevoerd tot overname daarvan, maar deze onderhandelingen zijn op niets uitgelopen, omdat P.T.T. nog altijd het plan heeft hier in de toekomst 'n postkantoor te bouwen. Een combina tie van postkantoor met Rijksdiensten op het gebied van de landbouw bleek bij uader inzien tech niet wenselijk. 's-HEER ARENDSKERKE, 24 Aug. In de heden gehouden raadsverga dering van 's-Heer Arendskerke deel de de voorzitter mee, dat de minister gunstig' heeft beschikt op het verzoek tot het aanstellen van een vierde leer kracht aan de O.L.-school. In verband hiermee werd besloten het bestaande gymnastieklokaal te verbouwen tot vierde leslokaal, terwijl er tevens een vijfde leslokaal vrij komt, dat inge richt zal worden als lokaal voor hand werken en handenarbeid. Eveneens werd besloten het bestaan de verenigingsgebouw te verbouwen en hieraan de bestemming van gym nastieklokaal te geven. Aan het ver enigingsgebouw zullen enkele verbete ringen aangebracht worden. Vervolgens werd besloten over te gaan tot verbouw van de oude school te 's-Heer Hendrikskinderen tot ver enigingsgebouw en tot het tegelijker tijd aanbrengen van een vijftal douchecellen. Een deskundige zal ver zocht worden een plan op te maken tot verbouw van het gemeentehuis. Van Ged. Staten was een schrijven ingekomen waarin werd medegedeeld, dat de toegekende subsidie in de kos ten van de torenrestauratie zal bedra gen 10 van de rente van f 300.000 en 5 van de resterende kosten. Daar dit de laatste vergadering in oude sa menstelling was heeft de voorzitter de scheidende leden te weten de heren J. Snoodijk, G. op 'tHof, M. Wiskerke en J. P. Lindenbergh toegesproken en dank gebracht voor de goede samen werking. Eén der leden bracht hierna de voorzitter dank voor z'n woorden. DE BILT ZEGT: Winderig en koel. DE BILT, 24 Aug. Wisselend be wolkt met plaatselijk enkele buien. Tijdelijk harde, overigens krachtige tot matige wind, aanvankelijk Zuid westelijk later tussen West en Noord- West. Weinig verandering in tempe ratuur.

Zeeuwsch Dagblad | 1953 | | pagina 1