RUSLAND VOOR EN V-S. TEGEN CONFERENTIE OP HOOG NIVEAU Houding rood-China bepalend voor toelating tot de V,N* Prins Bernhard ontving ruim anderhalf millioen gulden Grotewohl (uit een ander vaatje tappend) wil in Augustus reeds bespreking met West Duitsland Vreugde bij Stevensluis V*N* schonden het bestand Voor het Rampenfonds Tante Bella van Welgelegen onderscheiden Ambachtsschool te Axel? PROTESTANTS CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND Malenkof telegrafeerde Churchill Kans voor 217.000 vluchtelingen in V.S. Twee vliegtuigen in botsing Vrouw te Rotterdam vermoord SNIPPER i i NIEUWS Uitgave: Stichting „Zeeuwsch Dagblad" Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststr. do, ïel. 2438, bij geen gehoor voor advertenties 2970, voor redactie 2435. Giro 274289. Kantoren: Vlissingen: Lammensstraat 1?, Telef. 2754, Middelburg: Korte Noordstraat 35. TeL administratie 2009, Tel. redactie 2347; Ter- neuzen: Dijkstraat 2628 Exploitante: Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes ZEEUWSCH DAGBLAD 9e JAARGANG, No. 2541 Abonnementsprijs 0.44 per week, 1.85 p. maand, ƒ5.45 p. kwartaal Losse nummers 13 cent Advertentieprijs 20 cent per nun. Rubriek Kabouters 10 ct. per woord DONDERDAG 30 JULI 1953. Directeur: JACQ DE SMIT Hoofdredacteur: J. D. TROOSTHEIDE Medewerkers: Ds W. C. v. Burgeier, Krutningen; A. I. Catsman, Aardenburg; Mr W. F. E. Baron v. d. Feltz, Mid delburg; Ds A. Gruppen, Biezeltnge; Ds J. S. Hartjes, Vlissingen; J. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuwdorp; J. Huijssen, Terneuzen; Ds J. Karelse, Goes; Drs J. Kwekkeboom, Goes; 3. Laport, Goes; Ds B. G. A. v. d. Wiel, Tholen; R. Zuiaema, Goes. Op- en ondergang van Zon en Maan: Vrijdag: Zon op 4.29 u., on der 20.33 u. Maan op 22.07 u., onder 11.50 u. Hoogwater Vrijdag 31 Juli: Vlissingen: 5.13 u. 2.35 m. 17.27 u. 2.20 ni. Terneuzen: 5.44 u. 2.52 m. 18.02 u. 2.38 m. Wemeldlnge: 7.01 u. 2.04 m„ 19.19 u. 1.81 m. Zierlkzee: 6.46 u. 1.79 m., 18.56 u. 1.58 m. LONDEN, 29 Juli. Malenkof van Rusland zou aan de Engelse premier, Sir Winston Churchill telegrafisch hebben meegedeeld, dat hij het voorstel van Churchill om een conferentie van de Grote Vier in de herfst te houden, steunt. Dit weet het Engelse blad „Daily Sketch" te melden en het Franse dagblad „l'Aurore" meldt vandaag op zijn beurt uit Moskou, dat Rusland binnenkort uiting zal geven aan zijn bereidheid deel te nemen aan deze conferentie van de viermogend- heden, maar dan alleen maar op het hoogste plan. Dit blad vestigt er de aandacht op, dat het telegram van zijn correspondent waarin dit wordt gemeld, de Russische censuur zonder wijziging heeft gepas seerd. Uit Londen wordt tevens bericht, dat diplomatieke kringen in deze stad menen, dat president Eisenhower ten sterkste is gekant tegen spoedige besprekingen met Rusland op het hoogste niveau. Zij leiden dit af uit een verklaring van de Britse waarnemend minister van Buitenlandse Zaken, Lord Salis bury, afgelegd in het Hogerhuis. In deze verklaring, waarin hij zich ver weerde tegen socialistische beschuldi gingen, dat hij tegen de viermogend- nedenconferentie zou zijn, zei Lord Salisbury, dat Engeland op de on langs te Washington gehouden con ferentie officieel de suggestie naar Communistische beschuldiging, PANMOENDJON, 29 Juli. - De communisten in Korea hebben de Geallieerden er van beschuldigd op acht verschillende plaatsen de order „staakt het vuren" te hebben geschonden, Deze beschuldiging werd Woensdag bij de militaire be standscommissie ingediend. De Ge allieerden hebben de beschuldiging van de hand gewezen. De militaire bestandscommissie zal Donderdag in Panmoendjon bijeenkomen. De communisten verweten de Geal lieerden, dat zij met drie vliegtuigen boven de bufferzóne hadden gevlogen en vier kanonschoten en drie schoten met oen mitrailleur hadden gelost. De communisten zeiden niet, dat er scha de was aangericht. De laatste schending zou zeven en een half uur na het van kracht wor den van de order „staakt het vuren" zijn voorgevallen. Inmiddels worden langs het gehele front door Geallieerden en commu nistische soldaten bunkers vernield, voorraden oude ammunitie opgebla zen en stellingen voor kanonnen en mitrailleurs opgeruimd. Mannen van beide partijen door kruisten het gebied tussen de linies op zoek naar gesneuvelden en niet- ontplofte granaten. BREDASE VLUCHTELING GEARRESTEERD. HANNOVER, 29 Juli. In een stadje nabij Giittingen, Uslar, in W. Duitsland, is gisteren een man gear resteerd, die na verhoor toegaf Van der Neut te zijn, die uit de gevange nis van Breda is ontsnapt. Hij had ongeveer zes maanden onder de naam Wilhelm Braun in Vahle vertoefd. De strafkamer te Bonn zal verder zijn zaak behand- delen. WASHINGTON, 29 Juli. Het Ame rikaanse Huis van Afgevaardigden heeft Dinsdagavond met 221 tegen 185 stem men een wetsontwerp goedgekeurd tot toelating in de volgende drie jaar van ten hoogste 217.000 vluchtelingen uit Communistische landen en andere emi granten in de V.S. boven het vastgestelde immigratiequotum. President Eisenhower had verzocht 240.000 vluchtelingen extra te mogen toelaten. Volgens het door het huis goedgekeur de voorstel zijn in het extra-quotum be grepen 4000 wezen onder de 10 jaar, on der wie 100 Koreaanse oorlogswezen. De senaat moet nog een beslissing ne men. Verwacht werd, dat dit Woensdag zou geschieden. Dinsdag is een amendement van senator McCarran aangenomen, dat voorziet in de toelating van 2000 Chine se vluchtelingen en het aantal vluchte lingen uit geallieerde Westeuropese lan den met 2000 vermindert. Enkele leden van het congres hebben betoogd, dat het wetsontwerp de deur opent voor communistische agenten. voren heeft gebracht van een bijeen komst van de „Grote Vier". Eén land zou gekant zijn tegen dit voorstel en de diplomatieke kringen wisten haast zeker dat dit land niet Frankrijk was en dus de Verenigde Staten. Lord Salisbury zei in het Hoger huis: „Als er ooit enig verschil van mening is geweest tussen mij en de andere ministers van Buitenlandse Zaken te Washington, was dit om dat ik voortdurend de voorstellen, welke Churchill op 11 Mei heeft ge- daa- heb gesteund. Een woordvoerder van het Witte Huis heeft inmiddels verklaard, dat door Engeland niet officieel een voor stel is ingediend inzake een vier- mogendheden-conferentie met Rus land, naast de voorgestelde conferen tie van ministers van Buitenlandse Zaken. Grotewohl heeft in een officiële regeringsverklaring gezegd, dat zo spoedig mogelijk, liefst nog in Augus tus, overleg moet worden gepleegd tussen de beide delen van Duitsland over de nieuwe Duitse Kieswet, op heffing van de persoonlijke beperkin gen bij het interzonaal verkeer en uitbreiding van de interzonale handel. De besprekingen zouden, volgens Grotewohl zo gevoerd moeten worden, dat een komende conferentie der vier grote mogendheden reeds over een positief resultaat als basis zouden beschikken. Onrust bij de beroepsvervoerders, STAKING BIJ VAN GEND EN LOOS IN ROTTERDAM. ROTTERDAM, 29 Juli. Bij Ve Gend en Loos in Rotterdam is van morgen korte tijd gestaakt omdat de werknemers ingelicht wilden worden omtrent de stand van de onderhan delingen over de arbeidsvoorwaarden bij het wegvervoer. Nadat vertegen woordigers van de Unie-verkeer deze inlichtingen hadden gegeven, werd het werk hervat. Tijdens „aanval" op vliegveld. BRüGGEN, 29 Juli Hedenmor gen omstreeks elf uur zijn boven het vliegveld Brüggen bü een luchtgevecht een Amerikaanse Sabre en een Britse Meteor NF/11 met elkaar in botsing gekomen. De vliegtuigen vielen neer in de buurt van het vliegveld. De Amerikaanse piloot is er nog wel in geslaagd zich in zijn schietstoel naar buiten te schieten, doch niet om zich van deze stoel te ontdoen en zijn para chute te openen. Hij stortte neer en werd op slag gedood. De twee inzittenden van de Meteor wisten zich, eveneens buiten het vlieg tuig te werken (de NF/11 had geen schietstoelen) doch de navigator werd, toen hij naar buiten sprong, door de staart van het vliegtuig getroffen en op slag gedood. De piloot landde met zijn parachute, doch werd gewond en had een shock. Zijn toestand is niet levensgevaarlijk. Het ongeluk gebeurde op ongeveer duizend voet hoogte, toen de Sabre het vliegveld Brüggen trachtte aan te vallen en de Meteor dit wilde verhin deren. Er ontstond een luchtgevecht; waarbij de Sabre de staart van de Me teor raakte en beide toestellen naar beneden stortten. MINISTER LUNS VERTELT OVER ZIJN REIS (Van een onzer verslaggevers.) DEN HAAG, 29 Juli. In de Aziatische landen preveleert de oplossing van het Koreaprobleem boven de oplossing van de grote problemen tege lijkertijd. Zou het Koreavraagstuk van de baan zijn, dan is volgens deze landen de grond pas rijp om aan de andere problemen te denken, zo z i vanmiddag de minister zonder portefeuille, mr Luns, die in een persgesprck vragen wenste te beantwoorden, naar aanleiding van zijn reis naar het Verre Oosten. Hij zeide, dat de Aziatische landen de wens koesteren om twee China's tot de Verenigde Naties toe te laten, het nationalistische en het communistische. Dit standpunt ging minister Luns op dit moment iets te ver. De regering heeft zich er nog niet over uitgesproken, maar veel zal afhangen van de internationale ontwikkeling en van de houding van rood- China. Nogmaals verklaarde de minister met klem, dat er geen militaire of politieke afspraken met Australië over Nieuw-Guinea zijn gemaakt. De hoofdpunten voor een mogelijke sa menwerking die op technisch vlak zal liggen zijn slechts besproken. De uitvoering wordt gelegd in han den van de administraties der beide landen. Zo zal er gewerkt worden aan een betere aansluiting van het Australi sche luchtnet op het Nederlandse en een betere aansluiting voor het scheep vaartverkeer. In principe is besloten om de resultaten van wetenschappe lijke geologische onderzoekingen uit te wisselen. Verder is gebleken, dat Australië belang stelt in onze gezondheidszorg, terwijl beide landen ook de bestuurs- techniek zullen bekijken. Het is dus niet de bedoeling een formeel verdrag te sluiten. De afspraken gaan er van uit, dat beide landen van elkaar kun nen leren. De samenwerking hangt af van de vriendschappelijke gevoelens jegens elkander. Dat hierdoor de mo gelijkheid bestaat, dat Nieuw-Guinea zich gaat ontwikkelen' tot één groot gebiedsdeel, kon minister Luns niet bevestigen, daar de bevolking zelf in de toekomst de status van het gebieds deel zal bepalen. De Nederlandse regering staat uiterst gereserveerd tegen een ontplooiing van Japan op Nederlands Nieuw- Guinea. Daarvoor is de oorlog te kort achter de rug, zo zei minister Luns. De mogelijkheden voor investerin gen op Nieuw-Guinea zijn vrij groot. De olie-industrie wordt sterk uitge breid, terwijl ook de nikkellagen tot ontwikkeling kunnen komen. Het tachtig meter brede gat in de Noordelijke zeedijk van de pol der „De Vier Bannen" op het Dui velandse deel van Schouwen-Duive- land is Dinsdagmiddag gedicht. Niet in het minst de arbeiders gaven spontaan uiting aan hun vreugde over het welslagen van het moeilijke karwei. ROTTERDAM, 29 JuU In de Atjehstraat te Rotterdam-Katendrecht is in haar woning het stoffelijk over schot gevonden van een ongeveer 32- jarige vrouw, die met een handdoek bleek te zijn gewurgd. Het vreselijk gebeuren werd ontdekt door een 11-ja rig buurmeisje dat gewoonlijk' bood schappen doet voor het slachtoffer. Er is weinig van haar verleden be kend, doch volgens de politie had zij zich voorheen uitgelaten, dat zij de weduwe was van een Surinamer, die in Korea is gesneuveld. Gisteravond heeft men de vrouw nog gezien en haar hospita heeft haar op haar zol derkamer twee hoog achter horen stommelen. Niemand heeft gezien of zij met gezelschap naar binnen is ge gaan. De vrouw werd gevonden naast haar bed, gewikkeld in een deken en hieruit leidt de politie af, dat er een worste ling heeft plaats gehad. Zij is met een handdoek of een zakdoek gewurgd. De politie heeft met kracht een on derzoek ingezet. Ir A. P. Lindenbergh verlaat Zeeland. De Hoofdingenieur der N.V. Pro vinciale Zeeuwsche Electriciteits-Mij, ir A. P. Lindenbergh, is met ingang van 1 November a.s. benoemd tot Technisch Adjunct-Directeur van het Provinciaal Electriciteitsbedrijf Noord- Holland te Bloemendaal. MEISJE DOOR BANDIETEN HET BOS INGESLEEPT. (Van onze correspondent.) BERGEN OP ZOOM, 29 Juli. Vanmorgen is in de bossen van Kui pers bij Bergen op Zoom een 20-ja- rig meisje M. v. d. P. door onbeken de mannen aangevallen. Het meisje, dat per fiets op weg was naar Ber gen op Zoom werd door de onver laten het bos ingesleept en vrij ern stig mishandeld. Zij kon later naar huis terugvluchten. Het gebeurde op nog geen 100 meter van haar woning. De politie werd gewaarschuwd. Later op de morgen -rden een paar lif ters bjj de Zeeuwse weg aangetrof fen, die aan het signalement beant woordden. De politie rekende de man nen in. Het waren de 27-jarige C. van de M. en de 28-jarige C. J. R., beiden ongehuwd, zonder vaste woon plaats. Zij waren 's morgens uit Mid delburg gekomen. VLIEGTUIG VERONGELUKT. (Van onze correspondent.) BERGEN OP ZOOM, 29 Juli. Op de vliegbasis Woensdrecht is van middag een Fokker F11 lesvliegtuig tijdens een oefenvlucht verongelukt, waarbij de bestuurder, de 27-jarige sergeant-majoor vlieger-instructeur H. Thierry uit Voorburg om het leven kwam. Sergeant-majoor Thierry was gehuwd. De instructeur was met een Fokker S.A. landingen aan het beoefenen. Bij het heropstijgen na een landing gleed het toestel af. Vermoedelijk werd het gegrepen door een zijwind. In het wrak zat de instructeur die een schedelbasisfractuur had opgelopen. Hij kon worden bevrijd maar is kort daarna aan de verwondingen over leden. Z. K. H. Prins Bernhard aanvaard de namens de rampslachtoffers en namens het gehele Nederlandse volk de hulp. De Prins uitte de verzeke ring dat deze geste van het Zuid- Afrikaanse volk zeer zeker bijzonder geapprecieerd zal worden en een ge weldige indruk zal maken. DEN HAAG, 29 Juli. Vanmiddag heeft Prins Bernhard als voorzitter van het Rampenfonds een cheque van f 1.665.164,72 in ontvangst genomen, welk bedrag de ambassadeur van de Unie van Zuid-Afrika hem namens het Zuid-Afrikaanse volk en de rege ring aanbood. De ambassadeur, kolonel P. I. Hoogenhout, liet de aanbieding ver gezeld gaan van een, in het Afrikaans uitgesproken korte toespraak, waarin hij de nauwe verwantschap tussen het Zuid-Afrikaanse en het Neder landse volk, ontstaan door vriendschap en afstamming, aanhaalde. Er waren enkele bedragen in deze som van ruim anderhalf millioen, waaraan de gevers graag een bepaal de bestemming hadden willen geven. Zo schonk de gemeente Middelburg in Zuid-Afrika pdst 557.4.10 aan de gemeente van dezelfde naam in Zee land. De Gereformeerde Kerk schonk pdst. 3566.13.9 aan het bureau van deze kerk in Utrecht. De Langenhovenskool in Pretoria gaf aan de vereniging voor uitgebreid Christelijk onderwijs te Zwolle 178 pond. De gemeente Dordrecht krijgt van de gemeente met dezelfde naam in Zuid-Afrika pdst. 300. BENELUX-KLOMPENBEURS TE CLINGE GEOPEND. CLINGE, 29 Juli. De twaalfde Zeeuwse klompenbeurs, die ditmaal in Beneluxverband wordt gehouden, is vandaag officieel geopend door de Commissaris der Koningin, jhr mr A. F. C. de Casembroot. De klompen industrie uit Nederland en België was hierbij ruimschoots vertegenwoordigd alsmede de klompengroothandel uit beide landen. Tevens waren aanwezig nagenoeg alle leden van de Vereni ging van burgemeesters en secretaris sen in Zeeuwsch-Vlaanderen, die juist deze dag een bijeenkomst hadden. Na het welkomstwoord van de voor zitter der beurscommissie, de heer C. J. Zeegers, volgde de opening door jhr mr de Casembroot. De Commissa ris der Koningin zei o.m., dat eigen lijk iedere Nederlander met deze oer oude industrie moest meeleven. Hij hoopte dat de klompenbeurs aan haar doel zou beantwoorden. Verder spraken de burgemeester van Clinge, de heer P. M. Vercaute- ren en de heren Oert en van Vliet namens de klompenindustrie en de klompenhandel, die beide op meer dere samenwerking aandrongen. Hier na werden de stands op de beurs in ogenschouw genomen. ff Tomatenexport naar Engeland stopgezet. DEN HAAG, 29 Juli. Het extra contingent van duizend ton voor de myo r van tomaten, dat het Engelse ministerie van Handel gisteravond toestond voor de maand Juli, blijkt reeds te zijn uitgeput. In verband hiermede heeft het Bedrijfschap voor Groenten c Fruit de uitvoer van to maten naar Engeland stopgezet met ingang van Donderdag 30 Juli 1953. Reeds uitgereikte en niet gerealiseer de uiti oermaehtigingen verliezen op dat tijdstip hun geldigheid. OpMaan- Augustus a.s. zal de tomaten /k11 lag 3 uitvoer naar Engeland worden hervat.te verliezen en te worden gearresteerd, De beide huizen hebben de Amerikaanse defensiebegroting, groot 34.371.541.000 dollar goedgekeurd. - In de Koreaanse oorlog zijn 1502 Ca nadese militairen buiten gevecht ge steld, 291 van hen sneuvelden. Me dici bestuderen het geval van een zevenjarige Italiaanse jongen, Sil- vestro Reis genaamd, die na een dag van hoge koorts plotseling eigen schappen van een volwassene heeft gekregen, zoals een diepe stem en baardgroei. De distributie van gra tis voedselpakketten in Berlijn aan Oost-Duitsers is tot 13 Augustus ver lengd. 26 oppositie-afgevaardigden van het Perzische Parlement zijn in het gebouw van de Kamer gevlucht. Zij zijn bang hun onschendbaarheid MEJ. B. SCHNEIDER 30 JAAR WERKZAAM BIJ „KINDERZORG". SEROOSKERKE (W.), 29 Juli ,,'tWas een goede juffrouw en zij heeft ons altijd best te eten gegeven." Het was een getrouwde man, oud-pupil van „Kinderzorg", die ons dit vanmiddag toevertrouw de, toen mej. B. Schneider, in het kindertehuis „Welgelegen" te Se? rooskerke (W.) beter bekend als Tante Bella, werd gehuldigd, om dat zij 15 Juni 30 jaar aan „Kinderzorg" verbonden was. Maar het mooiste moment van de gehele huldiging beleefden we, toen kinderen een grote met groen en bloemen versierde kruiwagen de zaal bin nenreden en anderen pakjes met geschenken aandroegen. Tante Bella was zichtbaar ontroerd en de kinderen kregen van haar een dikke zoen Nadat de vice-voorzitter, ds H. M. Strating, de vele genodigden en oud pupillen had verwelkomd, kreeg de burgemeester van Serooskerke, de heer P. Dregmans, het woord. „Er gaat rust van U uit en de kin deren zijn dol op U", zo begon de burgemeester. „Ook het gemeente bestuur is erkentelijk voor hetgeen U in de inrichting doet." Maar ook de regering is daarvoor erkentelijk, zo vervolgde hij, en het doet m'J genoegen U te kunnen mee delen, dat het H. M. de Koningin heeft behaagd U de eremedaille in zilver van de Orde van Oranje Nassau te verlenen. God geve, aldus besloot de heer Dregmans, dat U deze onder scheiding nog lange jaren mag dra gen". Hij spelde haar daarna de ver sierselen op. VEEL WAARDERING. Hoe groot de waardering voor het werk van tante Bella is bleek ook uit de andere toespraken. Namens het bestuur zei ds Strating, dat men dank baar is voor hetgeen zij gedaan heeft. „Uw grootste kracht ligt in het stil zijn, uw bescheidenheid en grote lief de," zo typeerde hij haar. „Met dit alles heeft U bereikt, dat velen van U zijn gaan houden. Wij mogen God danken, dat U in deze inrichting werkzaam zijt". Ds Strating bood daarop een enveloppe met inhoud aan. Treffend om zijn eenvoud was ook 'iet woord van de oud-voorzitter, ds J. de Vries te Goes, die destijds bestuurslid was, toen mej. Schneider werd benoemd. Hij herinnerde er aan hoe zij ko mend uit Duitsland, in Middelburg kwam, een gezin met kinderen zocht en tenslotte in „Kinderzorg" werd aangesteld. Vervolgens spraken nog mr C. F. Huijsman, referendaris van het mini sterie van Justitie, de adj.-directeur van „Kinderzorg", de heer G. M. Schlüter, waarna de kinderen hun ge schenken aanboden en mej. G. I. Bruijnzeel namens het personeel van de inrichting in Middelburg. De voor zitter van de vereniging van oud pupillen, de heer H. Smoor te Dom burg, sprak eveneens, waarbij hij ook een geschenk overhandigde. Sober waren de dankwoorden van mej. Schneider, voor wie deze dag temid den van zoveel dankbare pupillen en oud-pupillen ongetwijfeld tot een on vergetelijke in haar bewogen leven is geworden. AXEL, 29 Juli. In een gister avond te Axel gehouden vergadering van het bestuur der Chr. Nat. School vereniging is besloten met alle ten dienste staande middelen te ijveren voor de vestiging van een Christelijke ambachtsschool te Axel. Dit streven werd met algemene stemmen goedgekeurd en wordt voor het Land van Axel gezien als een zaak van groot belang, die men zo spoedig mogelijk wil trachten te rea liseren. De komende actie voor de stichting van deze school is begrijpelijk om tal van redenen. Uit de gemeente Axel die nagenoeg 8000 zielen telt en verstoken is van iedere vorm van nijverheidsonderwijs bezoeken te zamen 92 leerlingen een ambachts school in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen, n.l. niet minder dan 75 de neutrale school te Terneuzen en 17 de R.K. technische school te Hulst. Door de stichting van een Chr. am bachtsschool in Axel wordt mede gezien deze cijfers een dermate stimulerende invloed verwacht, dat niet de geringste twijfel behoeft te bestaan omtrent een "oldoend aantal leerlingen voor deze school. De nog steeds voortgaande mecha nisatie in de landbouw en de daar mee gepaard gaande vermindering van werkkrachten in deze sector, wettigen gegronde verwachtingen omtrent een steeds groter toeloop van leerlingen naar het nijverheidsonderwijs. Voorts worden de ligging van het Land van Axel vlak bij de kanaal- zóne, de toenemende industrialisatie in deze streek en de groei der bevol king mede gezien als gerechtvaardig de gronden om het volgen van am- bachtsonderwijs in Axel mogelijk te maken. DE BILT ZEGT: Plaatselijk enkele buien. DE BILT, 29 Juli. Veranderlijke bewolking, met plaatselijk enkele bui en. Matige wind tussen Zuid en West. Weinig verandering in temperatuur.

Zeeuwsch Dagblad | 1953 | | pagina 1