de loupe au rZEN HieUWS uit de Provincie. pas op voor luchtjes Droeve plechtigheid op de Goese dodenakker* MATROZENSHAG In de Goese ontvangstcentra is het rustig geworden* Onder O iandt landt land.... Eensgezindheid. Schobbers. Aan onze geëvacueerde abonné's Middelburg. Vlissingen. VERKOUDHEID BLOEOSOMLOO^ Dank aan de Friezen. J VAN MARKT Donderdag 5 Februari 1953 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 5 24 doden in massagraf bijgezet „Jezus Christus is onze enige troost." Gistermiddag zijn op de alge mene begraafplaats te Goes 24 ver dronkenen in een massagraf aan de schoot van de aarde toevertrouwd. Familieleden van de overledenen en talloze belangstellenden maakten deze begrafenis van de 24 slacht offers mee, waarvan er slechts 15 waren geïdentificeerd. Het kistje van de vier maanden oude Maaike Giezen opende de lan ge lij van kisten. Slechts enkele bosjes tulpen dekten het massagraf. Do burgemeester van Goes, mr W. C. ten Kate betuigde namens de in woners van Goes de diep gevoelde deernis met de getroffenen. In zijn toespraak gingen zijn gedach ten uit naar de familieleden van de overledenen van wie de namen be kend waren. In het bijzonder herdacht burgemeester ten Kate de vele familie leden van de onbekende doden, welke familieleden hun dierbaren de laatste eer niet konden bewijzen. „me, ii,.cl voor ons een troost zjjn zo zei burgemeester ten Kate, „dat alles komt uit Gods hand. Hier hebben we geen blijvende stad. Alles moeten we aan hem toevertrouwen". Ds W. C. v. Burgeier, Ned. Herv. pred. te Kruiningen las aan het graf voor het twaalfde hoofdstuk uit de klaagliederen van Jeremia. „Gods Woord leidt ons ook thans aan dit graf", zo sprak ds Burgeler. „Al Gods golven en Zijn ba ren zijn over ons heengegaan en hebben ons getroffen. Wij woonden in een land van vrede en voorspoed. Wij leefden on bezorgd verder. Toen kwam plotseling God. Hij trof ons dodelijk. „Zo gij al leenlijk vertrouwt in een land van vre de, hoe zult gij het dan maken in de verheffing van de Jordaan", zegt Gods Woord. De verheffing van de Jordaan kwam en velen kwamen om. Nu komt 't Met grote ontroering en grote blijdschap ook hebben we de kansel- boodschap gelezen, die Zondag a.s. in honderden kerken van velerlei ge zindte zal worden voorgelezen. Ont roerend is deze oproep tot veroot moediging, omdat hier regelrecht ge wezen wordt op Hem, uit Wiens' hand ook deze ramp ons is toebesehikt. En omdat hier ook regelrecht gewezen wordt op de oorzaken: „Laten wij onze schulden belijden en bidden om genade en vergeving!" Schulden belijden dat is een moeilijk werk. Voor ieder persoonlijk is dat moeilijk en voor een volk als geheel is dat moeilijk. Ieder is im mers zo snel mogelijk geneigd alleen de schuld van een ander te zien. En zo is het ook met iedere groep. Het feit, dat nu al deze kerken tezamen deze schuldbelijdenis uitspre ken is misschien al een schuldbelijde nis op zichzelf. Want hoe kan God aan al deze verdeeldheid ooit een welbehagen hebben? De eensgezindheid waarmee ons volk de strijd tegen de elementen heeft aangepakt, roept herinneringen op aan de oorlogsjaren. Met dit ge lukkige onderscheid zoals Dr Drees opmerkte dat het toen ging tegen mensen en nu tegen het water. Door deze eensgezindheid kan iets groots tot stand worden gebracht. Nu al is een bedrag van enkele millioenen bij elkaar het zal (misschien) genoeg zijn om de eerste nood te lenigen. En daarna zullen met behulp van tal van wetten, zoals na de oorlog, de getrof fenen weer op het paard worden ge holpen. Dat zal offers vragen van het ge hele volk. Een offer dat veel zwaar der zal zijn dan het in de eerste op welling, onder de indruk van de nood gegeven geld hoe dankbaar we daarvoor ook zijn kunnen. Want ons land is in deze ene nacht weer jaren teruggezet in zijn opbouw van wat de oorlog vernietigde. Men denke slechts aan de woningbouw. Met Gods hulp kunnen we ook dit weer te boven komen. Maar dan zul len we alle kleinzieligheid over boord moeten zetten zonder op allerlei voor deeltjes voor eigen groep of eigen partij bedacht te zijn. We vertrouwen dat ons volk deze geestkracht zal kunnen opbrengen, Reeds nu komen berichten binnen van mensen die zich, in verlaten hui zen en in gebieden waarin misschien nog ontzielde lichamen ronddrijven, niet ontzien te roven wat van hun gading is. In de bezettingstijd zijn verraders eens betiteld als „onvader landslievende schobbers" voor deze mensen hebben we geen beter woord. Wij weten niet welke bepalingen uit ons wetboek van strafrecht hierop be trekking hebben mochten onver hoopt de bepalingen te licht zijn, dan hopen wij, dat men vandaag nog voor de geteisterde gebieden een straat van beleg afkondigt, zodat men straffen kan zoals een landverrader wordt ge straft. Want ook voor deze schobbers is geen plaats meer in onze samen leving! Van de 24 slachtoffers, welke ter aarde zijn besteld, konden er 15 worden geïdentificeerd. De na men van deze slachtoffers luiden: Maaike Giesen, 4 maanden, Wol- phaartsdijk. M. J. v. d. Male-Raamsdonk, Nieu werkerk. Wed. Hoek van Dijke, Wolphaarts- dijk. Gysbrecht Heijnsdijk, Wolphaarts- dijk. Jac. Heijnsdijk-op 't Hof, Wol- phaartsdijk. Dina van Damme, geb. 12 Novem ber 1877, Wolphaartsdijk. Adriana van Damme, 23 Juni 1901, Wolphaartsdijk. Cornelia Mol-Janssens, 19 Octo- ber 1875, Oudelande. Elisabeth Geleedst, 11 April 1887, Wolphaartsdijk. Helena de Jonge-Boogerd, Ouwer- kerk. Adriana de Bill-Krabbe, 70 jaar, Nieuwerkerk. Jan Lievense, 92 jaar, Nieuwer kerk. Toos Kleemans-Kate, Nieuwer kerk. Lina Zorge, Nieuwerkerk. Jaantje Bolyn, Ouwerkerk. er op aan of ons geloof sterk is. God leert ons nu, dat we alleen op Hem moeten vertrouwen en alle aardse din gen moeten vergeten. Op Hem moeten we vertrouwen. Het zaad, dat in dit graf gezaaid wordt, zal misschien rijke vruchten dra gen voor ons volk. Misschien zal ons volk nu leren met Hem rekening te hou den. Zo kan misschien uit dit graf vre de en voorspoed bloeien. God trooste V allen. Dit moeten w(j weten, dat onze Enige Troost beide in leven en sterven is, dat wij, niet ons eigen, maar het eigendom zjjn van on ze getrouwe Zaligmaker Jezus Christus, Die ons verlost heeft van ai onze zon den en ons zal leiden naar Zijn eeuwig Vaderhuis". „De stem des Heeren heeft geklon ken", zo zei ds Koolstra, Geref. pre dikant te Kruiningen, voordat hij on der doodse stilte de Geloofsbelijdenis las. Ds Koolstra besloot deze immense droeve plechtigheid met het lezen van het Onze Vader. Hierna volgde de stille rondgang van de nabestaanden langs het massa graf, waarbij zich tonelen afspeelden, die zich niet voor dit verslag lenen. Burgemeester mr W. C. ten Kate, dankte allen voor de belangstelling. BEROEPINGSWERK. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Zwijndrecht - (vac. J. Godthelp), W. L, Tukker te Delft. Bedankt voor Utrecht (vac. J. B. Groenewegen), H. W. Waardenburg te Rotterdam. Geref. Kerken. Aangenomen naar Vleuten-De Méern, J. Banga, cand. te Noordbergum, die bedankte voor Castricum, Heerhugo- waard, Heinkenszand, Numansdorp en voor Woldendorp. Geref. Gemeenten. Beroepen te Aagtekerke, H. v. Gilst te Elspeet. Oud-Geref. Gemeenten Bedankt voor Aalburg, T. Woudwijk te Rotterdam-Zuid. Geref. Kerken onderh. art. 31 K.O. Beroepen te Gees, H. W. Noordman, cand. te Kampen. WAT 'N PRACHT MUZIEK De in zilveren en rode sterren gehulde violiste met de bloem in heur haar, die reeds tweemaal zo er barmelijk in haar spel was gestoord, dacht eerst, dat zij zelf zo mooi speelde, maar raakte daardoor zó de kluts kwijt, dat ze pre cies alle noten verkeerd aanstreek. „Nee", zuchtte ze toen, „dat is onmogelijk t dit moet een vergissing zijn, want zó ver ben ik nog niet gevorderd". Ze haalde de strijkstok van haar viool om even adem te halen. „Nee maar, dat ben ik helemaal niet!" riep ze halfluid en kreeg toen eindelijk pas Pieter in de gaten. Ongeveer hetzelfde ging het met de dirigent. Jahij voelde-wei de verande ring die er plaats greep. Het orkest speelde als nooit tevoren en die viöol! Heer lijk, wat een muziek! De man zwaaide zijn dirigeerstok in extase en keek be wonderend naar de dikke violiste. Zijn ad§m stokte echter, toen hij haar zag staan met de viool in haar handen. Toen kreeg ook hü onze vrienden in de ga ten. „Op zo'n manier ben ik overbodig", kreunde hij. Hij gooide zijn stokje In Doremie'i vleugel en schreide bittere tranen. „Het is teleurstellend", sprak hij schor, „maarwat een pracht muziek i" Als je goed muziek maakt, ga je er helemaal in op. Doremie en Pieter wisten ook niet beter of ze zaten nog tussen de spinnewebben onder het podium. Het eerste deel van het vioolconcert liep echter op zijn eind en nadat de laatste n oten waren gespeeld en met een flink en degelijk accoord beklonken, zagen onze twee vrienden pas de duizendkoppige me nigte. Doremie schrok zich een hoedje, hij slingerde de emmer op zij en kroop onder de vleugel en Pieter begon het te duizelen en hij werd knalrood tot aan het begin van zijn rug. Ingezonden Mededeling (adv l VAK ROSSEM'S Uiteraard is het voor de administratie van ons blad niet mogelijk te we ten welke abonné's er zijn geëvacueerd en naar welke plaatsen en adressen zij vertrokken zijn. Natuurlijk willen wij onzerzijds gaarne zorg dragen, dat deze abonné's op hun evacuatie-adres het „Zeeuwsch Dagblad" ontvangen, hetzy per post of via onze bezorgèr ter plaatse. In verband daarmede ver zoeken wij aan alle geëvacueerde abonné's faun nieuwe adres zo spoedig mogelijk op te geven aan onze agent ter plaatse of per briefkaart aan het hoofdkantoor van ons blad. Zodra wfl deze adressen hebben zullen wij er zorg voor dragen, dat de krant op het juiste adres wordti bezorgd. Voorts diene men er wel reke ning mede te houden ,dat op het ogenblik nog niet op alle door de waters nood getroffen plaatsen postbestelling plaats vindt. Maar we hopen, dat dit van korte duur zal zijn. Ingezonden Mededeling (Adv.) Wanneer men 't avonds nog kan ruiken dat U kool, ui of gebakken vis hebt gegeten of als bijvoorbeeld de tabakslucht van de vorige avond 's morgens nog merkbaar is dan heeft U vergeten Air-Wiek te gebruiken. Air-Wiek geeft de luchtjes geen kans, want het bevat O.4.! chlorophyl eD zorgt voor een steeds frisse woning MENS04 *ET EEW f/7NE Vraag uitsluitend dc originele flacon Air-Wick I f. 2.40 oproep van ciassis Ijzendijke. De praeses der Classis Ijzendijke roept alle Hervormden op, zich a.s. Zondag in de kerkdiensten te willen verenigen in dank aan God voor de verkregen uitred ding in stormgevaar en voorbede voor de nabestaanden van slachtoffers en te bid den om kracht tot herstel van geleden schade. De uren der kerkdiensten znllen plaatselijk worden bekend gemaakt. 25-jarig jubileum bij Vitrite. Op 1 Februari j.l. was het 25 jaar ge leden, dat de heer P. de Visser, thans chef van de tekenkamer, als jong teke naar zijn intrede deed bij de Vitrite. Hoe wel, onder dramatische omstandigheden werd dit feit Maandag j.l. in een bijeen komst met de directie en een groot aan tal medewerkers uit het bedrijf herdacht. De directeur, de heer ir J. P. Berdenis van Berlekom noemde de heer de Visser in zijn toespraak een van de meest ge waardeerde medewerkers en prees in hem zijn enthousiasme en constructief vernuft. Hierna bracht ook directeur B. A. Hesselink de jubilaris zijn felicitaties. Namens de heer Kranen, die momenteel in het buitenland vertoeft en andere'be ambten voerde de heer Haag het woord. Hij schetste de heer de Visser als de lo pende technische vraagbaak voor ieder een en noemde hem een opgewekte mede werker. De heer Kunst bracht hierna de gelukwensen van de verdere beambten over en bood hem namens de beambten een exemplaar van de kleine Winkler Prins aan. Ook voerden nog het woord de heren Hendriks en Meliefste. De heer de Visser dankte de directie en verdere aanwezigen voor hun waar derende woorden en cadeaux. Voedsel en kleding uit Zaandam aangekomen. Gistermorgen is in de buitenhaven van Vlissingen het Noorse kustvaartuig „Stong" met voedsel en kleding uit Zaan dam aangekomen. Het schip werd met be hulp van leerlingen van de Zeevaart school gelost. Uit het ruim kwamen o.m. 800 pakken kleding, 250 stormlampen, 6000 kg margarine en vet, gecondenseerde melk, 750 spaden en verder nog penicili- ne en petroleum. De voorraad is opgeslagen in de haven en zal met boten gedistribueerd worden naar de noodgebieden vaa Schouwen en Tholen. AAGTEKERKE Interkerkelijke samenkomst. In de Geref. Gemeente werd een interkerke lijke gebedsure gehouden. Voorgangers waren ds Theunissen, ds Pontier en ds Rijksen te Middelburg. Aan de uit gang werd een collecte gehouden voor het Nationaal Rampenfonds. Medegedeeld werd, dat er een huis aan huiscollecte zal worden ge houden. AXEL Gouden jubileum. Vorige week Za terdag herdacht de heer D. A. v. d. Berge de dag, dat hij 50 jaar geleden in dienst trad bij de aannemersfirma P. A. van Hoeve. De jubilaris, die tevens zijn 65e verjaardag vierde, werd met zijn huisgenoten door de patroon afgehaald om dit heuglijk feit ten huize van de heer van Hoeve te vieren. De heer v. d. Berge ont ving o.m. een enveloppe met inhoud. O.- EN W,-SOUBURG „Vlijt en Volharding". De muziek vereniging „Vlijt en Volharding", al hier, die op 7, 14 en 21 Februari a.s. haar jaarlijkse uitvoeringen zou ge ven, heeft deze afgelast. De gelden, die anders voor de, uitvoeringen zou den zijn gebruikt, ten bedrage van f 250.zijn gestort op rekening van het Nationaal Rampenfonds. Bravo „Vlijt en Volharding!" Dank- en bidstond. In de Geref. Kerk werd een dank- en bidstond gehouden, waarin voorgingen ds Bre- derveld en ds de Stoppelaar. Na het dankgebed werd staande het Wilhel mus gezongen. Ingezonden Mededeling (Adv.) Als de verkoudheidsklemen zich vast zetten, raken uw ademhalingsorganen verstopt. Het natuurlijke afweermiddel, de bloedsomloop, raakt in de knel. U krijgt het benauwdde besmetting woe kert voort. Geef de microben geen kans. Ga ze te lijf met MENTHO-REX. Wrijf borst, keel en rug er flink mee in en de 8 genees krachtige oliën van MENTHO-REX ja gen het bloed weer door de weefsels, MENTHO-REX verdrijft de kou via de bloedsomloop, zonder dat u iets hoeft in te nemen. Grote pot Menthp-Re* 1*2* „Om stil van te worden" zei een van de mannen, die Woens dagmorgen een blik wierp in de Goesse Graanbeurs, waar in de af gelopen nacht dertien trucks uit Friesland een eerste zending goe deren en levensmiddelen uit het hoge Noorden hadden gelost. Inderdaad, het is ontroerend om te zi$n op welk een grootse wijze de Friezen het getroffen Zeeland te hulp zijn gekomen. Meters hoog liggen de dozen en kist en met dekens en kleding, ma trassen, bedden,, ledikanten, kachels, kinderwagens, wie gen, schoenen, beschilderde kin derklompjes en wat al meer op geslagen. Veel gebruikte goeder- ren, doch ook spiksplinternieuwe kleding en talloze bedden zijn evenzo vele tastbare bewijzen van 't medeleven van de milde Friezen. Honderden slachtoffers die van al les berooid zijn en slechts het ve ge lijf konden redden, zullen hier mee op prachtige wijze geholpen kunnen worden. Friesland zij ver zekerd van de hartelijke dank van de honderden naamloze slacht offers!! Stilte na de storm. Vluchtelingen worden naar Oostburg doorgezonden. In de ontvangstcentra te Goes, waar de laatste dagen vele honderden vluch telingen z(jn „verwerkt", te Woensdag een betrekkelijke rust ingetreden. De stroom van slachtoffers uit Schouwen, die in Yerseke en Wemeldinge worden aangevoerd, wordt thans direct doorgezonden naar Middelburg, waar de eva cuatiecommissaris de verdere bestemming bepaalt. Momenteel worden de meesten in de richting Oostburg afgevoerd. „Het enige werk dat we momenteel nog hebben is het oplossen van krepeer- gevallen", zo vertelde ons ds Strating. Toen Maandag en Dinsdag de grote toevloed kwam hebben velen onderdak gekregen in huizen, waar dit amper mogelijk was. Het was een oplossing voor enkele dagen, doch thans komen de vragen los om hierin verandering te brengen. Gelukkig beschikt men nog over vele adressen, zodat met veel plooien de zaak geregeld kan worden. Nu de taak voor Goes als ontvangst centrum dus practisch beëindigd is, werd „De Prins van Oranje" als zodanig op geheven. Momenteel worden daar de vluchtelingen geregistreerd, die Vrijdag en Zaterdag een voorlopige uitkering zullen ontvangen op basis van de door de regering gegeven voorschriften. Ook op de commandopost van het Roode Kruis in het stadhuis is door de maatregel van Middelburg een be trekkelijke periode van werkeloosheid ingetreden. Anders is het echter in het inlich tingencentrum aan de Lange Kerk straat. Doorlopend worden de dames en heren hier nog bestormd met vra gen van mensen, wier familie uit. el kaar gerukt is en die thans om in lichtingen omtrent verblijfplaats van ouders of kinderen komen. Velen moeten helaas teleurgesteld worden, doch talloze malen is het gelukkig ook mogelijk aan de angstige onzeker heid van de vragers een eind te ma ken. „U kunt zich niet indenken, welk een grote voldoening ook dit voor ons is", zo merkte ons een der heren op. Op onze tocht langs de hulpdiensten in Goes vertoefden we nog een ogen blik in de wandelkerk. Een diepe stilte hangt er in de grote kathedraal. Stil doen daar de mannen en vrouwen van het Roode Kruis hun werk; bergen en identificeren van slachtoffers. Juist waren de eerste 24 slachtoffers naar DE NATIONALE RAMP. Naar wij vernemen is nog gisteren vanwege het Centraal Bureau van Ge ref. Diaconieën te Utrecht een circu laire uitgegaan aan alle Geref. Kerken in Nederland om a.s. Zondag een col lecte te houden voor de noodgebieden. en veiling MIDDELBURG, 3 Febr. Fruit: Jo nathan 326; Goudreinette 818; Golden Delicious 1112; Lombart Calville 21; Zure Bellefleur 45; Ap pels kroet 49; St. Remy 67; Confe rence 5; Court Pendu 35; Comtesse de Paris 12; Beurré Hardy 10; Gieser Wildeman 8; Harms Harkes 56; Pe ren kroet 3—4; Groenten: Andijvie 98; Bloemkool C 20; Uien per kg. 14—23; Kroten per kg. 514; Witlof 6780; Veldsla 195205; Sla per kg. 125133; Rodekool 720; Wijnpeen -810; Spruiten 4373; Prei 2039; Boere- kool 823; Savoyekool 1434. hun laatste rustplaats gebracht en op nieuw stonden weer een rij van kisten en brancards met vijftien slachtoffers, die de strijd tegen de woeste golven niet hebben kunnen volhouden PADVINDERSKEUKEN. Zo gaat Goes voort hulp te bieden waar dit mogelijk is. En nog steeds komen ook aanbiedingen voor hulp van buiten Zeeland. Woensdagmiddag arriveerde nog een groep padvinders uit Zeist. Tot Maandagavond had deze wakkere ploeg, voorzien van een keu kenwagen, zijn diensten in Zuid-Hol land verricht en op het eerste seintje was men weer in de wagen geklom men om naar Zeeland te vertrekken. Nauwelijks in Goes gearriveerd, volg de daar de order; naar Kattendijke. En onvermoeid gingen de jongens op nieuw op weg om daar de mannen, aan de dijk van voedsel te gaan voor zien. Want ook daar moet het werk onverminderd voortgaan. Nagekomen Advertentiën Geëvacueerde leerlingen van een H.B.S., Lyceum of Gymnasium buiten Goes, zijn hartelijk welkom op het Christelijk Lyceum voor Zeeland te Goes, indien zij tijdelijk een plaats wen sen in een der klassen van deze school. Zij kunnen zich dagelijks melden bij de rector, Bergweg 4, Goes, die trach ten zal, bij gebrek aan schoolboeken en dergelijke, daarin te voorzien. De Landbouwhuishoudschool te Ove- zande Is tot nader aankondiging GESLOTEN. De Bedrijfsvereniging voor het Kle dingbedrijf maakt bekend, dat geëva- cueerden, uit de door de watersnood geteisterde gebieden, die uitkering ge nieten of daarop aanspraak maken van bovengenoemde Bedrijfsvereni ging zich onder vermelding van naam, geboortedatum, oorspronkelijk adres en evacuatie-adres, kunnen wenden tot de onderstaande adressen: Breda, Boeimeersingel 14, telefoon K 1600—4804. Dordrecht, Vorensaterstraat 41, tele foon K 1850—8523. Rotterdam, Dordtselaan 160a, tele foon K 1800—76908. Den Haag, Bezuidenhoutseweg 173, telefoon K 1700—724270. Degenen, voor wie deze adressen moeilijk of niet bereikbaar zijn, kunnen zich rechtstreeks wenden tot het hoofdkantoor van de Bedrijfsvereniging, Koningslaan 35 te Amsterdam, telefoon K 2900—719777. AUTO MIJ „ZEELAND" N.V. NOODDIENSTREGELING VOOR NOORD-BEVELAND, Ingaande 4 Februari 1953. Boot uit Veere A 8.55 10.15 13.10 15.10 16.40 Kamperland Veer V 9.00 10.20 13.15 15.15 16.45 Kamperland V 9.05 10.25 13.20 15.20 16.50 Wissenkerke V 9.10 10.30 13.25 15.25 16.55 Colijnsplaat V 9.25 10.40 13.40 15.40 17.10 Kats A 9.30 10.55 15.50 17.20 Kats V 9.35 12.15 15.15 17.20 Colijnsplaat V 9.45 12.25 13.45 16.05 17.30 Wissenkerke V 10.00 12.40 14.00 16.20 17.45 Kamperland V 10.05 12.45 14.05 16.25 17.50 Kamperland Veer A 10.10 13.10 14.10 16.30 Boot naar Veere V 10.20 13.15 14.25 16.45 TIJDELIJKE DIENSTREGELING DRIEWEGEN—GOES, ingaande 4 Februari 1953. Driewegen V Ovezande V Kwadendamme V 's-Gravenpolder V Goes A Goes V 's-Gravenpolder V Kwadendamme A Ovezande V Driewegen Goes A A 6.55 6.58 7.08 7.15 7.27 7.30 7.39 (8.08) 7.47 7.52 7.55 7.58 8.08 8.15 8.27 8.30 8.39 (9.08) 8.47 8.52 8.55 8.58 9.08 9.15 9.27 11.30 11.39 112.08) 11.47 11.52 11.55 11.58 12.08 12.15 12.27 12.30 12.39 (13.08) 12.47 12.52 12.55 12.58 13.08 13.14 13.27 13.30 13.39 (14.08) 13.47 13.52 13.55 13.58 14.08 14.15 14.27 15.30 15.39 (16.08) 15.47 15.52 15.55 15.58 16.08 16.15 16.27 16.30 16.39 (17.08) 16.47 16.52 16.55 16.58 17.08 17.15 17.27 17.30 17.39 (18.08) 17.47 17.52 17.55 17.58 18.08 18.15 18.27 19.15 19.24 19.32 19.45 19.50 20.37 ATTENTIE. Kwadendamme is rechtstreeks slechts te bereiken met de dienst van 19.15 uur. Verdere verbinding hier mee is alleen mogelijk door eerst mede te rijden naar Driewegen, waarna men op de tussen haakjes geplaatste tijden te Kwadendamme arriveert. AUTO MIJ. „ZEELAND" N V. Tel. 2200 Goes.

Zeeuwsch Dagblad | 1953 | | pagina 5