Nationalistische en communistische Chinezen mogen elkaar aanvallen. 2WITSAL SIROOP In Engeland 260 doden* Buitenlandse pers over Nederland* Grote ongerustheid in Engeland, instemming in Amerika. Telefoonverbindingen met de Zeeuwse eilanden hersteld* In Dordrecht is het leven weer normaal* Bescherm Uw Kinderen De overstromingen in België* Prins Bernhard vloog boven Zeeland* Belangrijke verklaring van Eisenhower. De postverbindingen* Spoorbrug over de Moerdijk voorlopig onbruikbaar. Donderdag 5 Februari 1953 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 3 Langzaam maar zeker komen ook weer de verslagen binnen van onze lanaenjae verslagge vers. Onze Utrechtse correspon dent bevond zich Maandag in ae Hoekse Waard wat van zyn verslag nog niet door de feiten is achterhaald laten wy hier volgen. Het geeft een beeld van gebieden, die eveneens ge troffen werden, maar die reeds weer aan het herstel konden be ginnen omdat het water weer ge weken is. (Van onze Utrechtse correspondent.) We staan op de dijk van de Oude Maas bij Wieldrecht. De bewoners van de huizen op de dijk zijn druk bezig de vloeren te dwijlen en hun meubilair te reinigen. Zij, die onderaan de dijk wonen moeten beginnen met een schop het slib uit de kamers te verwijderen. Hun huizen liepen soms tot de eerste verdieping onder, toen het wilde water over de dijk heen het Dordtsche eiland binnenvloeide. „Treurig mijnheer? Wij leven nog en we redden het wel", zegt een vrouw al voortwerkend. „Daar aan de overkant, daar is het verschrikkelijk. Zoveel ellende is niet om aan te zien". En daarbij wijst ze naar de overzijde van de grauwe water vlakte, waar de torenspits van 's-Gravendeel boven de dijk uitkijkt. 's-Gravendeel, dat 55 doden te betreuren heeft. 's-Gravendeel, dat nog slechts uit een doorweekt stuk dijk bestaat, uit 'n kleine kern temidden van een waterwoestenij, waarboven de daken van de huizen uitsteken.... net *-„j. van wieiareent naai' s ura- venaeet wordt alleen voor het noodver- voer gebruikt. Militairen, Roode Kruiswa gens en nuipcoionnes gaan naar de kant van ue lioetcsche Waard. Als ue pont te rugkeert toont zij op naar dekken een staaltje, een willekeurige greep van de eliencie die aan de overnam neerst. Groe pen evacues drommen daar samen, hui verend in nun dunne doorweekte kle ding; de kinderwagens, kotxertjes en buuuenjes vormen meestal hun gehele aarose oezit. Zieken woruen weggevoerd en arommen koeien, varkens en paarden rennen losgeslagen en ais dolgeworden tegen ae oprit van de Wieldrecntse dijk naar boven. ue mensen worueu voorzien van net aliernoaigste, van warm voedsel en war me Kleding en dan gaan zij met bussen naar «otterdam, waar de Ahoy-hal nog steeds net verzamelpunt is voor de men- selijKe wrakken uit net noodgecned in een wüae cirkel om «otterdam. Ge dieren woraen by boeren in de omgeving on- dergeoraent. „Ge meeste zullen wei ver rekken, de stomme beesten hebben vaak 24 uur tot aan de buik in het water ge staan", zegt een boer. Zo trekt de droe vige stoet van mensen en dieren het Dordtsche eiland in, op weg naar veili ger oorden. NAAK DE OVERKANT. Als de pont met ons weer koers zet naar het benarde dorp, zien we al spoe dig hoe ernstig de toestand daar is. Ach ter de dijk, die zich gewoonlijk in een wijde omarming om de vruchtbare pol ders slingert, is nu slecht water te zien. Water en niets dan water, zo ver het oog reikt, 's Gravendeel zelf is een klein eiland temidden van de verwoesting. De kruin van de oude Striense dijk steekt boven de golven uit. Als we even later over die glibberige dijk lopen, zien we links en rechts in de diepte daken van huizen uitsteken boven een vuilgele wa termassa vol wrakhout en restanten van meubelen. Vrijwel alle huizen, die niet aan de dijk zijn gebouwd, liepen tot bo ven de vloer van de eerste verdieping onder. Hier en daar hangen nog mensen uit de ramen van de bovenverdiepingen. Zij wachten rustig af tot de militairen met hun rubbeboten hen komen afhalen. Hun hele inboedel hebben ze vaak nog op zolder in veiligheid kunnen brengen, maar slechts het allernodigste kan mee in de boot. Op de dijk krioelen nog niet geëvacu eerde bewoners, militairen, Roode Kruis mensen en politieagenten dooreen. Ieder droog hoekje wordt in beslag genomen door angstig loeiend vee. Zelfs in de bangste oorlogsdagen na het zwaarste bombardement zagen we niet zo'n wan- Ingezonden Mededeling (Adv.) Bij gevatte kou direct de Uw kind bedreigende gevaren bestrijden met Woensdag in de vroege ochtenduren bedroeg volgens niet-officiële gege vens het totaal aantal slachtoffers 260. Dit getal is lager dan de vorige op gave, daar gebleken is, dat een aan tal slachtoffers meer dan eenmaal in het eerder gegeven aantal was begre pen. Met vliegtuigen, schepen, vracht auto's en treinen worden millioenen zandzakken aangevoerd om de zee weringen te herstellen. Te Kings Lynn werd de toestand opnieuw gevaarlijk doordat de rivier de Ouse buiten haar oevers is ge treden. Ruim veertig huizen te Wat- lington c-i St. Germans moesten wor den ontruimd. In de vroege ochtend uren van Woensdag steeg het water verder en het dreigde Kings Lynn af te snijden. Op het eiland Canvey werden, nu h t water hier langzaam zakt, door de politie maatregelen getroffen om plunderingen tegen te gaan. De poli tie controleerde alle voertuigen en voetgangers, die het eiland wilden be treden. Alleen het belangrijke verkeer en personen die deelnemen aan het reddingswerk, werden toegelaten. In Oostende, de Belgische stad die het meest van de overstromingen te lyden heeft gehad, hebben brandweer lieden uit alle delen van België en sol daten gewerkt aan het leegpompen van souterrains en het verwijderen van be dorven overblijfselen om het versprei den van ziekten tegen te gaan. Grote hoeveelheden bedorven voedsel en ka potte voorwerpen werden op stapels geworpen en met kalk bedekt. Vanwe ge de aanwezigheid van een groot aan tal ratten is men zeer op zijn hoede. De politie hield iedereen behalve de bewoners en personen die deelnamen aan het reddingswerk buiten de stad om plunderingen en overlast door een grote toevloed van nieuwsgierigen te voorkomen. In de haven van Oostende werden (le gewone werkzaamheden hervat. De loot van Dover liep normaal de haven tinen. hopige situatie als op dit geïsoleerde eiland vol verschrikking, dat siechts door de pont met een veiliger gebied verbon den is. VERNIELING EN DOOD. Van Dordrecht uit wordt brood en drinkwater aangevoerd, want zelf be schikt men hier over niets meer. Temid den van de mensenstroom, die zich over de dijk beweegt, ioopt een kletsnat veu len angstig naar zijn moeder te zoeken. Als door een wonaer werd het beestje gespaard, maar het cadaver van het oude paard zal wei ergens tegen de dijkhelling, aan drijven bij de vele, veie andere over blijfselen van paarden en koeien die door het snel opkomende water werden ver rast. Maar aan het verlies van vee of an der bezit denkt niemand in dit zwaar getroffen dorp. Wel denken zij aan de 55 dorpsgenoten, die zoals nu reeds vaststaat vielen als siachtoifer van deze ontzaglijke ramp. De meesten hebben wel een vriend, een familielid, een goe de kennis onder deze doaen en zo hangt er naast de angst en de radeloosheid ook een sfeer van rouw over deze klei ne, zwaar geteisterde gemeenschap. DORDRECHT. Duidelijk tekent zich nu deze dag reeds het verscnil af tussen de gebieden, die alleen door de snelle stijging van het buitenwater zijn overstroomu en die stre ken, die door dijKdoorDraKen werden ge teisterd. In de eerste gebieden is het meeste leed ai geleden, in ae Hoeksehe Waard, waarover aanvankelijk niemand sprak, staan veel polders blank, ook de polder Oud Bonaventura, die tot aan Btrijen reikt. Maar in Dordrecht, dat Maandag nog een voorname plaats m het nieuws kreeg, heeft het normale leven zijn loop hervat. In de hoofdstraten is het water ver dwenen, alleen een spoor van slik en andere restanten achterlatend. In de zijstraten staan vele gedeelten nog on der water en varen de leveranciers per boot van deur tot deur. Toch heerst daar ook een opgewekte sfeer. Er is nog wel een grote ravage maar er gin gen geen levens verloren en de ergste ellende is immers weer voorbij. Dat is de stemming in de oude Merwestad en in die stemming wordt er overal flink aangepakt om de zaak weer op gang te brengen. Ook het isolement is opgehe ven, want met bussen kan men Rotter dam bereiken. De Moerdijkbrug zal voorlopig nog wel niet bereden kunnen worden en ook de verbinding in de richting Sliedrecht blijft verbroken. Spoor- en autoweg zijn stukgeslagen, het spoorwegemplacement beeld van verwrongen masten en kapotte ten Westen van Dordt toont een droevig rails. Maar Dordrecht is, evenals trou wens Rotterdam, al weer over het ergste heen. '"J De „New York Herald Tribune" schrijft over de overstromingen in Ne derland o.m.: „Het zal een langdurig en moeilijk werk zijn om het binnen gestroomde zeewater weg te pompen en het zal nog meer tijd nemen om de landerijen haar oude vruchtbaarheid terug te geven. Dijken moeten worden hersteld, huizen en fabrieken moeten weer worden opgebouwd. - en dit alles in gebieden, die pas kort geleden de verwoestingen van een oorlog te boven zijn gekomen". „De herwinning van de Nederlandse gebieden, die tengevolge van oorlogs handelingen waren ondergelopen, is ge schied in een tempo, dat de meest op timistische voorspellingen overtrof, dank zij intensieve arbeid en nieuwe technische middelen. Deze zullen nu weer ter beschikking staan van de ge teisterde gebieden, tezamen met de soli dariteit en de daadwerkelijke steun van Europa en Amerika. ROME. Ook de Italiaanse bladen geven uiting aan hun medeleven en aan de bereid heid van Italië om de getroffenen in Nederland, Engeland en België te hel pen. Italië, zo wordt gezegd, kan zich wellicht beter dan enig ander land de betekenis van de watersnood in deze landen voorstellen, aangezien het zelf in November 1951 op dezelfde wijze getroffen is, toen zich grote overstro mingen voordeden in de Po-vlakte, Z.- Italië en op Sardinië. De bladen her inneren er aan dat Italië toen op snelle en doeltreffende wijze door andere landen is bijgestaan. Dit edelmoedige en spontane voorbeeld, zo wordt ge zegd, zal thans door de regering en de bevolking van Italië worden gevolgd. Nederland heeft indertijd Italië een bedrag van 165 millioen lire gegeven, terwijl voorts een grote hoeveelheid graan, honderden stuks vee, duizenden paren schoenen en talrijke motorvoer tuigen werden gezonden. v uegtuigen neooea ecu on schatbare hulp geboden bij het bestrijden van de watersnood. Allereerst hebben zij de noodza kelijke verkenningsvluchten uit gevoerd, dikwijls boven gebieden waarover men nog in het geheel geen gegevens had. En daarna hebben zij levensmiddelen en medicamenten aangevoerd en ge wonden en zieken geëvacueerd uit dorpen die op geen andere wijze bereikbaar waren. Vooral de helicopters hebben prachtige reddingen tot stand gebracht. Deze luchtopname, een A.N.P.- foto, is gemaakt boven Ooltgens- plaat. In de loop van deze week verwachten wij ook opnamen van de Zeeuwse gebieden. Prins Bernhard is gistermorgen te 10.45 uur van het vliegveld Soester- berg opgestegen voor het maken van een oriëntatievlucht over de getrof fen gebieden. Gevlogen werd over de Alblasserwaard, de Moerdijk, het eiland Goeree en Overflakkee, Schou wen en Duiveland, Tholen, Zuid-Be veland, Zeeuwsch-Vlaanderen en daarna terug over Walcheren, Noord- Beveland, Schouwen en Duiveland en Goeree en Overflakkee, om dan over Rotterdam en de Alblasserwaard naar Soesterberg terug te keren. De Dako ta, die de Prins zelf bestuurde, vloog op een hoogte van ongeveer 600 me ter, zodat hij een goed overzicht ver kreeg. De Prins was bijzonder onder de indruk van het beeld, dat hij aan schouwde. Tijdens de vliegtocht zag men bij Vreeswijk de „Piet Hein", die als hospitaalschip op weg is naar de geteisterde gebieden. C.N.V. schenkt ƒ80.000.-. Het Christelijk Nationaal Vakver bond heeft aan het Nationaal Rampen fonds doen weten, dat het C.N.V. en de aangesloten organisaties een bedrag van f 80.000 voor dit fonds beschikbaar stellen. President Eisenhower heeft in zijn eerste verklaring voor beide huizen van het Amerikaanse Congres verklaard, dat de Amerikaanse zevende vloot Formosa niet langer zal „Neutraliseren". Deze mede deling herroept een beslissing van Truman van 1950 en is de eerste beslissing op buitenlandsch gebied van de nieuwe president. Het besluit van Truman had tot doel aanvallen van de Chinese com munisten op Formosa en aanvallen van de Chinese nationalisten, die zich op Formosa hadden verschanst, op het vaste land van China te voorkomen. Eisenhower zei, dat hij er niet langer voor voelde om het commu nistisch vaste land van China te verdedigen. Over het algemeen kondigde Eisenho wer een nieuwe buitenlandse politiek aan, die er onder meer op gericht zal zijn om de eenheid van Europa krachti ger te bevorderen. Ook kondigde president Eisenhower aan dat „de Amerikaanse regering in de toekomst geen enkele verplichting zal erkennen, die tot stand is gekomen bü geheime overeenkomsten met bui tenlandse regeringen in het verleden' Deza overeenkomsten stonden het tot slavernij brengen van volken toe. Over het algemeen neemt men aan, dat Eisenhower doelde op de concessies die aan Rusland zijn gedaan te Yalta en Pots dam. REACTIES. De reacties op deze belangrijke verkla ringen van Eisenhower zijn niet uitgeble ven. De Britse minister van Buitenlandse Zaken toonde zich zeer bezorgd en hij verwachtte dat de gevolgen ongelukkig zouden zijn. Militaire voordelen zou deze beslissing niet opleveren. Generaal Bradley zei, dat,hij er sterk aan twijfelde, dat de Chinezen een aan val op het vaste land zouden doen. De Chinees-nationalistische ambassa deur in Washington, dr Koo, was zeer verrast toen hij de verklaring van Eisen hower hoorde en spoedde zich naar het ministerie van Buitenlandse Zaken om inlichtingen. Het communistische persbureau „Nieuw China" verklaarde, dat Eisenhower er op uit was om de oorlog uit te breiden. De verklaring van de president was een monsterachtige schending van het Hand vest van de V.N. Ook radio Peking liet zich in deze geest uit. De leden van Eisenhower's congres stemden over het algemeen in met de verklaring van hun president. Uit isolement verlost. Technische dienst P.T.T. werkte dag en nacht. Sinds Zondagmorgen vroeg zyn de mannen van de P.T.T. te Goes vrijwel niet meer op bed geweest. Dag en nacht is er gezwoegd om de verloren gegane telefoonverbindingen te herstellen, met als resultaat, dat sinds Dinsdag alle getroffen gebieden, zjj het slechts zeer beperkt per telefoon weer bereikbaar zijn. Nadat het Maandagmorgen reeds was gelukt door middel van een amateur zender contact te krijgen met Zierik- zee, heeft de heer J. van de Laar, hoofd van de telefooncentrale te Goes, die Maandag per boot naar Schouwen was overgestoken, des middags ook een mobilofoonpost in Zierikzee kunnen plaatsen, terwijl Dinsdag een zelfde verbinding Tholen-Goes tot stand kon komen. Deze mobilofoonposten worden nog verdubbeld, terwijl bovendien sinds Dinsdagmiddag drie uur, vijf kabelver bindingen tussen Zierikzee via Colijns- plaat naar Goes hersteld konden wor den. Op deze lijn bleek er namelijk van de twee kabels nog één in tact te zijn. Kortgene heeft sedert Dinsdagmiddag de beschikking over twee aansluitin gen, terwijl Wissekerke, Kats en Co- lijnsplaat na Woensdag weer een be perkt interlocaal verkeer hebben ge kregen. In Zuid-Beveland is het telefoonver keer ook volkomen gedesorganiseerd. Waarde en Rilland zijn nog geheel af gesloten. In laatstgenoemde gemeente beschikt men momenteel alleen over een mobilofoonpost, welke bij de heer Kakebeeke in de Bathpolder staat op gesteld. Met Krabbendijke en Krui- ningen is het contact behouden, hoe wel het telefoonverkeer uiteraard slechts beperkt kan zijn. Ellewoutsdijk, waar de centrale verloren is gegaan, heeft thans twee aansluitingen in Goes. Baar land is geheel onbereikbaar. Waar schijnlijk is hier een breuk in de kabel ontstaan. Veel schade is ook ontstaan aan de interlocale kabels Goes-Terneuzen. Sinds Woensdagmiddag heeft men echter voor deze verbinding de hulp gekregen van de Verbindingstroepen uit Utrecht, die op de Westwal een ver plaatsbare straalzender hebben opge steld. Deze installatie zal vier verbin dingen tot stand kunnengen rbpoaij dingen tot stand kunnen brengen. Te vens arriveerde een zelfde zender van de S.H.A.F.E. uit Fontainebleau, welke als reserve dienst zal doen voor de verbinding met Bergen op Zoom. In Oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen is nogal schade aangericht aan de Isabels te Terneuzen, terwijl in West-Zeeuwsch- Vlaanderen de schade over het alge meen meevalt. Alleen in Breskens werd schade aangericht. Op Walcheren werd met name in Veere en Vlissingen vrij veel schade aan de locale kabels aan gericht. Er is dus nog zeer veel werk voor da P.T.T.-mannen, doch wat tot dusver in record-tijd werd verricht, verdient alle lof. Ongetwijfeld zullen deze herstelde verbindingen het reddingswerk zee* vergemakkelijken. Het I.C.V, betuigt deelneming. In een schrijven heeft de secretaris generaal van het Internationaal Chris telijk Vakverbond ,de heer A. Vanis- tendael aan de minister-president zijn deelneming en die van de bond be toond. „Het is met diepe verslagen heid, aldus de heer Vanistendael, dat ik de berichten betreffende de natio nale ramp, die over Nederland is ge komen, heb gevolgd. Hij verzocht ver der aan de Nederlandse regering de deelneming te willen betuigen van alle by het I.C.V. aangesloten organi saties in Nederland en in de verschil lende andere landen. Hoewel het voor onze Internationale Organisatie op dit ogenblik niet mogelijk is een belang rijke bijdrage te leveren in de steun, heb ik toch gemeend er goed aan te doen reeds een symbolische bijdrage aan het Nationale Rampenfonds te doen toekomen. De Nederlandse orga nisaties, de katholieke arbeidersbewe ging en het C.N.V. hebben reeds be langrijke bijdragen voor ondersteu ning van de getroffenen vrijgemaakt, waarmee eens te meer blijkt dat de arbeidersbeweging een werkelijke or ganisatie is." De postverbindingen per trein van het Westen met Westelijk Brabant en Zeeland vla UtrechtDen Bosch Roosendaal worden steeds beter, in het bijzonder des nachts, aldus deelt de P.T.T. ons mede. Van Rotterdam uit worden de Zuidhollandse eilanden per auto en boot bediend. Het contact met het eiland Rozenburg en met het Ooste lijk deel van de Hoekse Waard is op nieuw gelegd. Met enkele plaatsen op Goeree-Overflakkee bestaan slechts incidentele postverbindingen. Van Dordrecht uit wordt de Al blasserwaard éénmaal per dag be diend. Zulks geldt ook voor Sliedrecht en Hardinxveld. Van Roosendaal uit wordt N.W. Brabant met auto-, rijwiel-, boot- en voetdiensten bezorgd. Voorts 2 maal daags een geregelde autodienst via Antwerpen naar Zeeuwsch-Vlaande ren, Walcheren en Noord- en Zuid- Beveland. Bergen op Zoom verzorgt de post voor Tholen, waarmee postver bindingen per roeiboot bestaat en voor Schouwen-Duiveland, voor welk ge bied het mogelijke wordt gedaan. Van Zierikzee uit is via Bergen op Zoom post verzonden. Ête ïladio- toenql onó tUJDAG 6 FEBRUARI 1953. HILVERSUM I (402 m.) VARA: 7.00 Nieuws; 7.13 Gram.; 8.00 Nieuws en weer- ber.; 8.18 Gram.; 8.50 Voor de huisvrouw; 9.05 Gram.. 9.35 Waterst.; 9.40 Voor de kleuters; VPRO: „Kinderen en mensen", causerie; 10.05 Morgenw.; VARA; 10.20 Gram.; 10.30 Schoolradio; 10.50 Gram.; 11.25 Voordracht; 11.45 Vocaal Dubbel- kwartet; AVRO: 12.00 Zigeunermuziek; 12.30 Land- en tuinbouwmed.; 12.33 Sport en prognose; 12.48 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Med. of gram.; 13.20 Dansmuziek; 14.00 Kookpraatje; 14.20 Pianotrio; 14.50 Voordracht; 15.10 Fluit en piano; 15.40 Orgel en viool; VARA: 16.00 Gram.; 16.30 Voor de jeugd; 17.00 Kinderkoor; 17.20 Muzikale causerie; 18.00 Nieuws; 18.15 „Achter de horizon", hoorspel; 19.00 Gram.; 19.10 „Burgers, boeven en briga diers", klankbeeld; VPRO: 19.30 „Vreugde en verdriet", causerie; 19.50 Berichten; 20.00 Nieuws; 20.05 Boekbespr.; 20.15 Zang en piano; 20.30 „Europa één", cau serie; 20.40 „Aanpassing", causerie; VA RA: 21.00 Cabaret; 21.30 „Het ganse ra derwerk stond stil", klankbeeld; 21.50 Gram.; 22.05 Buitenlands overz.; 22.20 Lichte muziek; VPRO: 22.40 „Vandaag", causerie; 22.45 Avondw.; VARA: 23.00 Nieuws; 23.15 „In huwelijk en gezin", causerie; 23.3024.00 Gram. HILVERSUM 11 (298 m.) NCRV; 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.15 Ochtendgymn.; 7.30 Gram.; 7.45 Een woord voor de dag; 8.00 Nieuws en weerber.; 8.18 Gew. muz.: 8.45 Gram.; 9.00 Voor de zieken; 9.30 Voor de huisvrouw; 9.35 Gram.; 10.30 Morgend.; 11.00 Viool en piano; 11.30 Gram.; 12.30 Land- en tuinbouwmed.; 12.33 Gev. muz.; 12.59 Klokgelui; 13.00 Nieuws; 13.15 Lich te muziek; 13.45 Gram.; 14.00 Schoolradio; 14.30 Gram.; 14.45 Harp, fluit, viool, alt viool en cello; 15.15 Voordracht; 15.35 Gev. muziek; 16.00 „De aanleg van een mooi gazon", causerie; 16.15 Zuid-Afri kaans progr.; 16.30 Gram.; 17.00 Harp- ensemble; 17.30 Militaire causerie; 17.40 Gram.; 17.45 Fries progr.; 18.00 Vocaal dubbelkw.; 18.30 „Een goed woord voor een goede zaak", causerie; 18.35 Gram.; 18.40 Kamermuziek; 19.00 Nieuws en weerber.; 19.10 Regeringsuitz.: Verklaring en Toelichting; 19.30 Gram.; 20.00 Radio- krant; 20.20 Gram.; 20.50 „De Chr. Soc. Beweging op Nieuw Guinea", causerie; 21.10 Neaenandse kamermuziek voor bla zers; 21.40 Strijkork.; 22.15 Kunstoverz.; 22.45 Avondoverd.; 23.00 Nieuws en S.O.S. ber.; 23.15 Het Evangelie in Esperanto; 23.3024.00 Gram. BRUSSEL (Vlaams 324 m.) 11.45 Gram.; 13.15 Orgelspel; 14.00 Schoolradio; 15.30 12.30 Weerber.; 12.34 Gram.; 13.00 Nieuws; Symphonie orkest en solist; 16.00 Gev. muziek; 16.55 Gram.; 17.00 Nieuws; 17.10 Koor en orgelconcert; 18.05 Gram.; 18.25 Causerie; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.40 Gra*i.; 19.50 Causerie; 05 Gram.; 20.15 Symphonie orkest en ,t; 21.45 Gram.; 22.00 Nieuws; 22.10 ...Tie; 22.15 Intern. Radio Universi- 22.45 Gram.; 22.5523.00 Nieuws. De Hoekse Waard in rouw.

Zeeuwsch Dagblad | 1953 | | pagina 3