TALRIJKE WANDELAARS TROKKEN ER ZATERDAG OP UIT Militaire groepen sloegen uitstekend figuur Renooy en Rietman wonnen in de duinen te Vrouwenpolder WANDELAARS Zeeuws Zaterdagelftal verloor van de Zwolse ploeg Een eerste prijs voor Chr. Sportver, O.K.R. Goes En nu volgend jaar! Yersekc III kampioen in klasse 2 B i TCoe vind ie Twm? LIKDOORNS WONDEROLIE Maandag 9 Juni 1952 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagïna 2 Daar zaten ze dan Zaterdagmiddag, de ruim 200 tippelaars, die hadden deelgenomen aan de Tweede Wandeltocht, die het Zeeuwsch Dagblad vanuit Goes organiseerde. Vief en onder luid applaus van de honderden toeschouwers waren ze de zaal van de Graanbeurs aan de Grote Markt binnengestapt. Met een zucht van behagen strekten zij de benen, sommigen met een wat pijnlijk gezicht. Waren zij voldaan, de organisatoren waren het niet minder. Er was geen enkele uitvaller en het Roode Kruis heeft slechts bij 20 personen blaren behoeven te prikken. De mcesten hadden de 30 km, een hele ruk, getippeld, doch allen waren het er over eens, dat het een mooi parcours was. dee, alsmede de leden van de jury, de heren E. A. Hensbergen en C. van Weele, dank gebracht voor hun mede werking. De prijzen werden als volgt behaald: le pr. Chr. S.V. O.K.K., Goes 50y2 p. De leidster mej. M. C. Vreeke kwam de wisselbeker ln ontvangst nemen en kreeg eveneens een kleine zilveren be ker; 2e pr. Pers. Ver. „De Schelde", Vlissingen 49 p., leider de heer C. N. v. d. Weyde eveneens een beker; 3e pr. Nat. Reserve 48(£ P- een lauwertak; 4e pr. C.O.A.K., Middelburg 48 p.; 5e pr. C.J.M.V., Hans weert 48 p., leider J. Stoutjesdijk; 6e pr. Souburgse Chr. Sportver. 45 p. leider A. van Beveren; 7e pr. „Scheldetippelaars", Klooster- zande 44(4 p.; Voor deze groepen was een medaille beschikbaar. 8. Chr. Ly ceum, Goes 44 p.; 9. Kath. Sportver. „Kasporgo", Goes (senioren) 43]/! p.; 10. „Hazewind" van Vrederust te Ber gen op Zoom o.Lv. C. Fossen, de groep die in alle opzichten goedgemutst bleek te zijn, 41p.; 11. Tech. school, Oostburg 41 p.; 12. Chr. School, Ka- pelle 40(4 p.; 13. „Kasporgo", Junioren, Goes 39 p.; 14. Wandelclub „Nieuw Middelburg' 38(4 P-I 15. Chr. school, Goes, 38 p.; 16. Prfiises Beatrixschool, Goes 34(4 P. Na de prijsuitreiking heeft de heer de Smit nog een woord van dank ge sproken tot 2e luit. Viergever van het Rode Kruis, die met zes man de ver zorging van de tippelaars op zich had genomen. Ook de politie kreeg een woord van lof. Zo ligt de Tweede Zeeuwsch Dagblad Wandel- en Fietstocht weer achter ons. Het volgend jaar zullen beide tochten op Walcheren, vanuit de Zeeuwse hoofdstad, wór den georganiseerd. De- eerste deel nemers hebben zich daarvoor reeds opgegeven. Vroeg genoeg uiter aard, maar het is een teken, dat de tochten bij de deelnemers in de smaak vallen. Daarom zeggen we, wat ons betreft: Tot het volgend jaar vanuit Middelburg en dan met minstens 1000 deelnemers. Voor de wandelaars liggen nog meer festijnen in het verschiet, waarop we graag nog even willen wijzen. Daar is allereerst de avond vierdaagse, die binnenkort wordt gehouden in verschillende delen van onze provincie. We willen de deel nemers aan onze wandeltochten raag opwekken daaraan mee te oen. Hetzelfde geldt voor de op Zaterdag 19 Juli a.s. te organiseren Kringtocht van de Wandelbond door het Noordelijke en Oostelijke deel van Zuid-Beveland. Sergt. majoor A. Knol van de C.O. A. K. uit Middelburg, die met 29 man voor de Vierdaagse traint en van deze dag gebruik maakte om zijn jongens nog eens even flink de benen te laten strekken, was van mening, dat 't par cours uitermate geschikt was als trai ning voor de komende landelijke wan delmars. Zijn opmerking deed ons veel plezier. Want geloof ons, het was geen gemakkelijke karwei om drie wandel en twee fietsparcoursen uit te zetten in dezelfde streek, zonder dat men in de knoop raakt. Natuurlijk, er kleef den aan de organisatie fouten. We hebben met deelnemers gesproken, die wensen uitten en waardevolle tips ga ven, waarmee we een volgend jaar re kening kunnen houden. Het belangrijkste was, dat allen het er over eens waren, dat het weer een fijne middag geweest was, met droog, zonnig en toch koel weer, waardoor men met volle teugen kon genieten van hetgeen de Zak van Zuid-Beve land aan natuurschoon te bieden heeft. DE PARCOURSEN. Bij de start tussen 2 en 3 uur bood de Markt een levendig beeld. Alle groepen trokken naar 's-Gravenpolder, waar de 15 km.-lopers, een kleine 100, rechtsaf sloegen om over 's-Heer Abts- kerke en door de Poel naar Goes te rug te keren. De 20 km.-wandelaars, eveneens een kleine 100, liepen van 's-Gravenpolder naar Nisse en vandaar via 's-Heer Arendskerke naar Goes. De 30 km.-verslinders trokken naar Ovezande, niet regelrecht, doch langs de fraaie welen, die tussen beide plaatsen liggen. Na Ovezande tippelde inen naar Heinkenszand, waar 10 mi nuten verplicht werd gerust. Tenslotte Sing het via 's-Heer Arendskerke naar loes. De anders zo stille gemeenten Jvaren ineens vol leven, toen de troep jes wandelaars door de gemeenten trokken. Menige toeschouwer voelde de lust opkomen om ook mee te tip pelen. Grote stappen gauw thuis. Zo dach ten deze jonge deelnemers aan de wandelmars er blijkbaar over, want ze zetten er van meet af aan flink de pas in. Heinkenszand kreeg een primeur. Heinkenszand kreeg een onverwach te muzikale primeur. Want de Nat. Reserve, district Zeeland, tippelde ook mee en de drumband van de Nat. Res., die uit Den Bosch was overgekomen £>m de wandelmars luister bij te zetten, heeft de twee pelotons, die onder lei ding stonden van kapitein R. Fassaert, het dorp ingehaald en uitgeleid. Aan het eind van de zg. Oudekamer- seweg werden de Nat. Reservisten door de drumband opgewacht. Het was een uniek gezicht, toen de troep langs de Weel onder de hoge bomen kwam aan- gemarcheerd. Zowel onze filmopera teur als onze fotograaf waren enthou siast over dit schouwspel. Trouwens, de inwoners van Hein kenszand waardeerde dit alles even zeer. IN GOES. In Goes, waar de Chr. Harmonie „Hosanna" op de tent voor de muziek zorgde, maakten de Nat. reservisten met de drumband nog een extra tip pel tje door de stad, waardoor nog meer belangstellenden kwamen toestromen. Zij kregen een welverdiend applaus, deze kranige tippelaars. Kranige tippelaars, ze waren er ve len. Zo bijv. de twee militairen uit Breda, met volle bepakking, de 30 km. hebben gelopen. Een hunner had zijn vrouw meegebracht, die de 30 km. ook maar heeft meegelopen. Zij kreeg van de directeur van ons blad, de heer Jacq. de Smit, een extra pluim en een aandenken. Er zijn trouwens nog meer extra prijzen uitgedeeld. De heer René Kint, de leider van de „Scheldetippe laars" uit Kloosterzande had op zijn wandelboekje precies 970 km. geno teerd staan, toen hij met onze mars startte. Hij maakte dus/de 1000 km. vol. Ook hij kreeg een pluim en een surprise. Het was volkomen verdiend. DE PRIJSWINNAARS. De sportieve harten klopten sneller toen Zaterdagavond de heer de Smit de prijswinnaars bekend maakte. Voordien had hij de leiders van deze tocht de heren A. C. Veenis en J. Goe- KRONING KONINGIN ELISABETH IN 1953. Zaterdag is in alle steden van Groot Brittannië een proclamatie voorgele zen, waarin bekend werd gemaakt, dat koningin Elisabeth op 2 Juni 1953 zal worden gekroond. De „Noord-Beveland" wordt Zaterdag te water gelaten. Naar wij vernemen zal de nieuwe pont op het veer Wolphaartsdijk Kortgene, die de naam „Noord-Beve land" zal dragen, op Zaterdagmiddag a.s. te water gelaten worden. Dit zal geschieden op de IJsselwerf van BUj- kers Aannemings Bedrijf N.V. te Go- rinchem, waar de pont werd gebouwd en welk bedrijf geassocieerd is met de N.V. Kon. Mij „De Schelde" Vlissingen. „Kasporgo" een naam om de tong over te breken. De naam bezorgde de jury hoofdbrekens en eindelijk kwam men er achter, wat het betekende. Minder moeite kostte het deze vlot marcherende groep om het prachtige parcours uit te lopen en met vele anderen de wandeltochten ook dit jaar weer tot een groot succes te maken. DE ZEEUWSE MOTORTERREIN KAMPIOENSCHAPPEN. 5000 TOESCHOUWERS VOLGDEN WEINIG ENERVERENDE STRIJD. Voor naar schatting 5000 toeschouwers werden in de duinen van Vrouwen polder Zaterdag de Zeeuwse motorterreinkampioenschappen gehouden. Tal van autoriteiten, o.m. de Commissaris van de Koningin, jhr mr A. F. C. de Casembroot, gaven van hun belangstelling blijk. De bezetting was vrij goed, maar er waren nogal wat pechvogels en mede daardoor was er weinig strijd en dus weinig spanning. In alle klassen gingen de winnaars met een grote voorsprong door de finish. Precies om half vijf werden de deel nemers in de lichte klassen gestart. Zij moesten zes ronden rijden, maar had den daaraan op dit zware circuit de handen meer dan vol. Koops uit As sen nam dadelijk de kop om deze niet meer af te staan. Reeds na een ronde had hij 100 meter voorsprong en deze werd na iedere ronde groter. Hij won in 26 min. 29 sec. De uitslag was: 1. W. Koops, Assen; 2. J. v. d. Mei, Garre- dijk; 3. M. Medema, Norg; 4. H. Ver maas, Rotterdam; 5. G. H. ter Avest, Zevenaar; 6. H. Wendt, Amsterdam. ZWARE KLASSE. Hierna was de beurt aan de zware klasse Junioren, die 8 ronden moesten rijden. Aanvankelijk vormde zich een kopgroep, bestaande uit Turk, Wil- lemsen, Poppelaars en de enige deel nemende Belg Dupont. Poppelaars moest echter al spoedig de strijd sta ken wegens een lekke band. Jammer genoeg had Turk even pech, waardoor de Belg een flinke voorsprong kon ne men, die hij niet meer afstond. Tot overmaat van ramp kreeg ook Turk een lekke band en hoewel hij nog en kele ronden dapper volhield, moest hij tenslotte ook opgeven. De uitslag was: 1. Dupont, België, 38 min. 55 sec.; 2. J. Willemsen, Winsum; 3. P. Wieringa, Den Hoorn; 4. R. Vo gelzang, Bedum. SENIOREN. In de lichte klasse senioren ontstond al dadelijk een vinnig gevecht, dat het beste deed hopen. Na de eerste ronde had Koops uit Assen de leiding, maar het gehele veld zat hem dicht op de hielen. Na de derde ronde vormde zich een kopgroep, waarin Koops, Burik, Ingezonden Mededeling (adv.). Reserveer 18, 19, 20 en 21 JUNI a.s. voor deelname aan de N.W.B.-AVOND VIERDAAGSE TE GOES. Afstanden (als gewoonlijk) voor de jeugd 4 x 10 km en voor de groten 3 x 15 en 1 x 20 km Inschrijfgeld voor de jeugd (10 t.m. 13 jaar) 1.voor de ouderen (boven 13 jaar) 2. Inschrijvingen kunnen geschieden bij: A. C. VEENIS, Leliestraat 91, Goes, Telefoon 3035. Vertrek van de Grote Markt 6.30 uur n.m. voor de jongeren en 7.00 unr n.m. voor de ouderen. Dus tot ziens op 18 Juni. P.S. Zij, die op Zaterdagmiddag geen vrij hebben, worden in de gelegenheid gesteld de 20 km reeds op DINSDAG 17 JUNI te lopen. Zjj dienen hiervan echter tijdig kennis te geven. Renooy en Selling. Laatstgenoemde raakte door pech achter, maar de andere drie streden wiel aan wiel verder. Tenslotte viel ook Koops terug, waarna Dick Renooy de leiding nam. Het veld was inmid dels aardig gedund en de spanning was er volkomen uit. Dick Renooy won on bedreigd in 44 min. 35 sec. De uitslag was: 1. Dick Renooy, Amersfoort; 2. F. Selling, Amsterdam; 3. R. Koops, Assen; 4. G. van Burik, Apeldoorn; 5. A. Veerdag, Amersfoort; 6. G. Westerveld, Apeldoorn; 7. Len- gers, Driebergen. RIETMAN FAVORIET. Tenslotte was de beurt aan de zware klasse senioren met 12 deelnemers. Reeds dadelijk gingen Rietman en Baudoin, als van ouds, aan de kop. Na de tweede ronde had Rietman een voorsprong van 14 seconden op zijn concurrent. In de volgende ronden ver grootte hij deze voorsprong nog en reeds in de vierde ronde had hij de achterhoede weer te pakken. Intussen leverden Ab Koning en de Belg Smessaert een felle strijd om de derde plaats, maar toen Koning kwam te vallen moest hij de strijd staken. Ook hier was toen de spanning ver dwenen, want wel trachtte Baudoin zijn achterstand nog in te lopen, maar deze was al te groot, zodat Rietman met 15 seconden voorsprong als eerste door de finish ging, in de tijd van 46 min. 48 sec. De uitslag was: 1. H. Rietman, Doe- tinchem; 2. F. Baudoin, Leende; 3. R. Smessaert, Maldeghem (B.y; 4. J. A. Clynck, Helmond; 5. Th. Witberg, Monster; 6. W. ter Avest, Doetinchem; 7. B. H. Olie, Waddinxveen. Zeeland in de finale verslagen Bronzen plaquette als beloning voor eervolle tweede plaats. Zaterdag j.l. werden op de terreinen van de V.V.C.D.N. te Driebergen de eindwedstrijden gespeeld in het tournooi van de Zaterdagelftallen van de afdelingen van de K.N.V.B. Voor deze eindwedstrijden hadden zich geplaatst de elftallen van de afdelingen van de K.N.V.B. Haarlem, Utrecht, Zeeland en Zwolle. Zeeland, die het vorige seizoen als eerste was geëindigd en daardoor voor één jaar in het bezit was gekomen van de zilveren beker, moest deze thans verdedigen en had een zware taak, omdat alle andere deelnemers er op gebrand waren de beker te ontfutselen. Door de verre reis en ongelukkige loting, wie elkaar het eerst zouden be kampen, heeft Zeeland in de eerste wedstrijd te veel van haar krachten gevergd en hoewel ze in de finale aan moest treden tegen Zwolle, moest ze hiertegen het loodje leggen, maar ein digde toch in het eindtournooi op de tweede plaats en mocht een mooie pla quette in ontvangst nemen. De loting voor de wedstrijden was als volgt: Zeeland tegen Utrecht en Zwolle tegen Haarlem. De uitslagen der wedstrijden waren als volgt: ZeelandUtrecht 33 (Zeeland wint met strafschoppen); ZwolleHaarlem 11 (Zwolle wint met strafschoppen). m Verliezersronde: UtrechtHaarlem 3 3 (Utrecht wint met strafschoppen). Witmaarsronde: ZeelandZwolle 0 4. Eindstand: 1. Zwolle; 2. Zeeland; 3. Utrecht en 4. Haarlem. ZEELAND—UTRECHT (3—3). In de wedstrijd ZeelandUtrecht bleek de Zeeuwse voorhoede vanaf het begin goed op schot te zijn. Kriekaard schoot al spoedig rakelings langs het doel en nog geen twee minuten waren verstreken of C. de Kok loste een schot, dat doel trof. Dommisse kwam echter in botsing met de Kok, waar door hij enkele ogenblikken op het veld bleef liggen. Hoewel hij besloot verder te spelen, ondervond hjj hier van toch regelmatig hinder. De Utrechtenaren, die eerst wat verken den, kwamen daarna spoedig los en toen Vermerris een fout maakte, was het 11. Even later, toen de Utrech tenaren weer 'n gevaarlijke aanval had den opgebouw, was keeper Bolleman op zijn post en redde schitterend. On danks de herhaalde Utrechtse aanval len was het Zeeland, dat opnieuw de leiding wist te veroveren, toen Dom misse tussen twee Utrechtse verdedi gers werd „gekraakt". De strafschop werd benut. Met de stand 21 kwam de rust. Na de rust werd uit een fraaie com binatie Tatenhove-Dommisse-de Kok het derde Zeeuwse doelpunt geboren. Door een fout van Walraven wisten de Utrechtenaren de score tot 32 op te voeren en later was het van Wijk, die met een onhoudbaar schot Bolle man voor de derde maal wist te pas seren. Strafschoppen brachten de beslissing. Zeeland wist tweemaal, de Utrechtena ren slechts éénmaal te doelpunten, waardoor het Zeeuwse elftal de finale bereikte. Ingezonden Mededeling (adv.). KQRFBAL. Swift alleen aan de kop. De uitslagen van de Zeeuwse Korf- balbond luiden als volgt: Iste klasse: ZeelandiaS.S.S. 10; TogoVios 41; ScampoloSwift 1 5. 2e klasse: Swift IITogo II 42; VitesseDe Poel 52. 3e klasse A: ZuidwestersB.K.C. 22. 3e klasse C: EltoScampolo II 43; VopoVolharding 43. 3e klasse D: Elto II—S.S.S. III 3—1; Tjoba II—W.K.V. 2—4; V.Z.O.D.—Kats 0—7. Adspiranten A: ScampoloSwift A 03; VopoDe Poel 13. Adspiranten B AnimoASwift Snel 2—2; K.V.L.—Zuidwesters 0—1. Toen de keurige ploeg van „O.K.K." uit Goes aan de start verscheen, ver moedde ze allerminst, dat zjj enkele uren later de grote wisselbeker zou hebben veroverd. Dat de jury een juist oordeel heeft geveld, door deze groep de eerste prijs toe te kennen, zal niemand, na het zien van deze foto, durven betwisten. In de beslissingswedstrijd, die in Wol- faartsdijk tussen Arnemuiden H en Yerseke III werd gespeeld, hebben de laatsten hun rivalen van het Walcherse vissersdorp een verpletterende neder laag toegebracht. Een 83 overwin ning voor de Yersekenaren gaf niet alleen reden tot juichen voor de over winning van deze wedstrijd, maar bo venal voor het behaalde kampioen schap. PROMOTIE 2e KLASSE. Zoals wij verwacht hadden is het aan 's-H. Arendskerke II niet gelukt zijn eerste puntje binnen te slepen en moesten zij met een 32 nederlaag de meerdere in Mevo I erkennen. De stand is hier thans: Mevo I 4 2 2 0 6 11—8 Yerseke III 3 2 1 0 5 11—6 Tern. Boys I 3 1113 11—11 's-H. A.Kerke II 4 0 0 4 0 7—15 KERK EN SCHOOL Aangenomen naar de Geref. Kerk van Souburg G. D. L. Brederveld te Mechelen. In één woord primal Fijn zeg, na zo'n wilde galop even uitblazen met een heerlijke Strand. ERNSTIG ONGEVAL TE OUD-VOSSEMEER. Gistermiddag is op de weg Oud- VossemeerTholen de heer van Klun- dert uit Oud-Vossemeer met zijn per sonenauto tegen een boom gereden. Hij moest met een dubbele beenbreuk, een gebroken arm, inwendige kneu zingen en een zware hersenschudding in het ziekenhuis te Bergen op Zoom worden opgenomen. Zijn toestand is zorgwekkend. De auto werd bijna ge heel vernield. De Rijkspolitie stelt een onderzoek in naar de oorzaak. SCHILDERIJ VAN DE VIER PRINSESJES. Koningin Juliana heeft toestemming verleend om een schilderij te laten vervaardigen van de vier prinsesjes. De Tilburgse schilder Theo Swage- makers is opdracht verleend, dit eer ste schilderij van de vier prinsesjes te maken. Het verzoek hiertoe werd eni ge tijd geleden ingediend door het Stichtingsbestuur van Breda Oranje stad 1952. DE FINALE. Het elftal uit Zwolle is er in ge slaagd in de finale de Zeeuwse ploeg een 40 nederlaag toe te brengen. Daarvoor zijn twee factoren aan te wijzen. De voorhoede was veel minder productief dan in de eerste wedstrijd en bovendien deed de vermoeidheid zich spoedig gevoelen. Enkele malen hadden de Zeeuwen bovendien pech, daar goede schoten o.m. van Kriekaard naast gingen of door de keeper ge stopt werden. Jammer, dat Marijs zelfs een strafschop niet wist te be nutten, door in handen van de doel- verdediger te schieten. 'Tngez. mededeling, adv Weg met onhandige likdoornringen en gevaarlijke scheermesjes. Een nieuw vloeibaar middel, NOXACORN, neemt de pijn weg in 60 seconden. Eeltplekken en eksterogen verschrompelen met wor tel en al. Bevat gezuiverde wonderolie, jodium en het pijnstillende benzo- caïne. Een flesje NOXACORN Antisep tisch Likdoornmiddel van f. 1.35 be spaart U veel ellende. Wat brengt de radio? DINSDAG 10 JUNI 1952. HILVERSUM I (402 M.): KRO: 7.00 Nieuws; 7.15 Gram.; 7.45 Morgengebed en liturgische ka lender; 8.00 Nieuws en weerberichten; 8.15 Grain.: 9.00 Voor de huisvrouw; 9.30 Waterstanden; 9.35 Gram.; 9.40 „Lichtbaken", causerie; 10.00 Voor de kleuters; 10.15 Gram.; 10.40 Schoolradio; 11.00 Voor de vrouw; 11.30 Schoolradio; 12.00 Angelus; 12.03 Gram.(12.30—12.33 Land- en tuinbouw- mededelingen)12,55 Verkiezingstoespraak; 13.00 Nieuws en Katholiek nieuws; 13.20 Militaire causerie; 13.25 Metropole orkest en solist; 14.45 Gram.; 15.00 Schoolradio; 15.30 „Ben je zestig?" 16.00 Voor de zieken; 16.30 Ziekenlof; 17.00 Voor de jeugd; 17.15 Felicitaties voor de jeugd; 17.45 Regeringsuitzending: dr C. A. O. van Nieuwen- huyze: „De openbaring van de Koran"; 18.00 Nieuws; 18.15 Actualiteiten; 18.20 Sportpraatje; 18.30 Promenade orkest en solist; 19.00 Vaude villeprogramma; 19.30 Verkiezingstoespraak; 19.45 Gram.19.50 „Dit is leven", causerie20.00 Nws en weerberichten; 20.08 De gewone man; 20.15 Omroeporkest en solisten; (In de pauze plm. 20.50 Vraaggesprek); 21.25 Pianorecital; 21.55 De Radiodokter; 22.05 Gram.; 22.45 Avondgebed en liturgische kalender; 23.00 Nieuws; 23.1524.00 Gram. HILVERSUM II (298 M.) AVRO: 7.00 Nieuws; 7.15 Ochtendgymnastiek; 7.30 Gram.; VPRO: 7.50 Dagopening; AVRO: 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 9.00 Morgenwijding; 9.15 Gram.; 9.25 Voor de huisvrouw; 9.30 Gram.; 10.50 Voor de kleuters; 11.00 Voor de zieken; 11.30 Clavecimbelrecital; 12.00 Orgelspel; 12.30 Land- en tuinbouwmedede- lingen; 12.33 Voor het platteland; 12.40 Pianoduo: 13.00 Nieuws; 13.15 Mededelingen of gram.; 13.20 Dansmuziek; 14.00 Voor de vrouw; 14.30 Gram.; 14.40 Schoolradio; 15.00 Gram.; 15.30 Onze Ame rikaanse Buren16.00 „Dit is mijn lievelings melodie", enquête; 16.30 Voor de jeugd; 16.50 Kinderkoor; 17.15 Pianorecital; 17.45 Gram.; 18.00 Nieuws; 18.15 Lichte muziek; 18.55 „Paris vous parle"; 19.00 Pianospel; 19.15 Jazzmuziek; 19.45 Verkiezingstoespraak; 20.00 Nieuws; 20.05 Amuse mentsmuziek; 21.05 „Ik weet, ik weet, wat U niet weet"; 21.20 Rode Kruis prijsvraag; 21.40 Disco causerie; 22.15 Discogram; 22.45 Buitenlands over zicht; 23.00 Nieuws; 23.15 „New York Calling"; 23.20-24.00 Gram. BRUSSEL (Vlaams 321 M.): 11.45 Gram.; 12.30 Weerberichten; 12.33 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Tuinbouwkroniek13".20 Gram.; 14.00 Schoolradio; 15.30 Gram.; 17.00 Nieuws; 17.10 Gram.; 17.15 Voor de kleuters; 17.30 Sopraan en piano; 17.50 Boekbespreking; 18.00 Jeugd en muziek; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws en persoverzicht; 19.40 Gram.; 19.50 Kroniek; 20.00 Hoorspel; 21.30 Gram.; 22.00 Nieuws; 22.15 Amusementsmuziek; 22.45 Gram.; 22.55—23.00 Nieuws. NCRV-TELEVISIEUITZENDING. 20.15—21.45 1. Dertigduizend; 2Padvinderspro gramma; Pauze; 3. „In de uitdragerij"; 4. Dag sluiting. Nagekomen Advertentiën Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder MARIA VAN MOOLENBROEK, AVed. van Chr. Dekker, in de gezegende ouderdom van 88 jaren. Ps. 103 9 ber. Arnemuiden: Z. CORNELISSE—DEKKER. C. CORNELISSE en kinderen. Serooskerke: M. STEENBLOK—DEKKER. Z. STEENBLOK en kinderen. Arnemuiden: CHR. DEKKER, kinderen en kleinkinderen. Serooskerke (W.), 7 Juni 1952. Na een langdurig, doch geduldig gedragen lijden, is onze zuster in Christus JOZINA VAN VEEN— geb. de Looff, in de ouderdom van bijna 57 jaar, bevorderd tot Heerlijkheid. En alzo zullen wij altijd met den Heere wezen. 1 Thessalonicenzen 4 17d. Heilssoldaten en officieren van Korps Goes. Goes, 7 Juni 1952. Heden nam de Heere tot Zich mijn lieve, zorgzame Man MAARTEN HOUTERMAN, in de ouderdom van 75 jaar en ruim 5 maanden, na een gelukki ge echtvereniging van 44 jaar. Wed. M. HOUTERMAN— GESCHIERE. Biggekerke, 8 Juni 1952. Koudekerkseweg 29. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Zwager, Oom, Be huwd- en Oud-oom, de heer MAARTEN HOUTERMAN, in de ouderdom van 75 jaren. De Heere sterke de achtergeble ven weduwe in haar eenzaamheid. Fam. HOUTERMAN. Fam. GESCHIERE. Biggekerke, 8 Juni 1952.

Zeeuwsch Dagblad | 1952 | | pagina 2