loÉpMim Sierkunst GARAGE LOUISSE Agent-Incasseerder J. NUYTEK aankomende Kantoorbediende gesloten. Cleemput Symbool van Zuinigheid Succes - door kwaliteit „Sneeuwbal-trein" voor Europa. Het Leger des Hells ,(joedhfie,^ GOES H. JOC f0 Huishoudster Se KY. ferzekermgslsank es ös AIg.-¥erz.-„Më" „VICTORIA" UIT NOOD „Nieuw EngelMd". I lil AttentieUiffi Magazijn GENEESMIDDELEN Veröaad' en Ziekenverplegingsartikeien IMselie Instrumenten: Chemicaliën Toiletartikelen A. C. VAN DER REST 3e AMBTENAAR TER SECRETARIE. SPECIAAL AÖTOPLAAT- WERK8EDRIJF LASSEN, UITDEUKEN VERNIEUWEN van GW AUTO GESLOTEN zijn. Goip. feüinisMpo Jalstei" IJL Heren Mocte- Artikeien Graveustr. 67 - M'Mirg Tel. 2652 Schouwing Vtfmdw EUEIHISilJt GOES WESTWAL 44 TELEFOON 2175 roor jongens 5 «*rsee M%, TC, M, 20 ee 25 km. in 3, 3%, 3%, S m S'i. ota-. Sn de t.ijden zijn de mstposefc inbegrepen- V*a 4» Gymnastiekvereniging ^AetiiUes" alhier voldeden aan de gesieide eisen de dames 8. Blom- maert, T. *Mf, S. Gillissen, A, Hoogesteger, T. Hubregtse, C. ÏUum. A. Kooman, E. Kooman, M Moens. J, Rijkse, C. v. Ranst, M. Schoolmeester, N. Simons, J. Theune, T. de Troye, J. v. d. Vrede en N. Westerweel. De meisjes: J. in 't Anker, S. Colrjn, A. Cornelisse, E. Cosrjn, S. Cosijn, B. van Dort, E. van Eenen- naam, R. den Engelsmaa, S. den Engelsman, F. Fiegen, C. van Galen, W. van Galen, E. Goed bloed, M, Goedbloed, J. de Groene, Mv. Helleman, J. Hendrikse, B. Hoek, N. Hoogesteger, K. Joosse, T. Kousemaker, N. van Loo, R. Moens, H. v. d. Mijle, M. Leduc, T. Pluijmers, C. Poppe, R. Prince, T. Sinke, T. Snijders, K. Sturm, H. v. d. Ven, A. Verniel, H. Verijzer, N. de Veij, A. Vogelen zang, C. Wielemaker, A, Wolders mi J. Zeventer. De jongens: A. Cal jouw, J. Dingemanse, H. de Graaf, G. Kou semaker, H. Mesu, P. Moens, H. Mondeel, G. Pihl en J. Rlsseeuw. In totaal 17 dames, 39 meisjes en 9 jongens. VUSStNGEKT. Noodvoorziening Ouden van Dagen. Met dit onderwerp trad de heer J. Snoodijk Donderdagavond in het C.J.M.V.-gebouw op vooreen liiet groot aantal aanwezigen. De heer Snoodijk gaf een dui delijk overzicht van déze be langrijke noodwet en zette uit een, dat thans nog veelal de gedachte post heeft gevat, dat het sparen thans door de Rege ringsmaatregelen niet wordt ge stimuleerd en dat de bedrijfs- pensionnering ook in het gedang komt. Volgens spr. wijst alles er op, dat de regering er naar streeft in het definitieve wets ontwerp deze schijn weg te nemen. Filmavond N.C.G.O.V. Donderdag organiseerde de plaatselijke afdeling van de Nat. Christ. Geheel-Onthouders Ver. te Vlissingen een propaganda-film- avond, die geopend werd door de voorzitter, de heer J. Castel. Er werden enige natuur- en ko mische films vertoond, waarna het eerste deel kwam van de hoofdfilm „De onbekende misda diger", w„lke film in Zwitserland speelde en waarin prachtige na tuuropnamen voorkwamen. In de pauze sprak de propagan dist, de heer D. B. van Veen een Vragen van Vlissingse Raadsleden. Schuilkelders en bunkers worden niet afgebroken. Op een vraag van de heer J. Marijs, om de schuilkelders zo spoedig mogelijk te doen oprui men of in ieder geval de ingan gen daarvan voldoende af te sluiten delen B. en W. mede. dat het Hoofd van het S treekbureau tegen het slopen der bunkers ea schuilkelders bezwaar heeft, indien opruiming niet strikt noodzakelijk is. Er wordt nu een plan met be groting opgesteld tot het dicht- metselen van deze objecten. Wachtlokaal Havendorp. Op het verzoek van B. en W. tot het plaatsen van een wacht lokaal voor de buspassagiers bij het Havendorp door de N.V. Stoomtram Walcheren i^ nog niet geantwoord, zo werd op een schriftelijke vraag van de heer J. Marijs meegedeeld. Met het oog op de a.s. winter is op spoe dige behandeling aangedrongen. „Vredehof" wordt plantsoen. De heer J. Marijs vroeg aan B. en W. of en wanneer de be graafplaats „Vredehof" weer in behoorlijke toestand wordt ge bracht. Geantwoord werd, dat deze in de toekomst als plant soen zal worden aangemerkt. Ter plaatse zal niet worden ge bouwd. In ieder geval zullen het Belgische oorlogs-monument '14'18 en de aldaar aanwezige geallieerde graven in een ev. plantsoen worden opgenomen. Iedere beplanting is als gevolg van het zoutgehalte vooralsnog uitgesloten. De grafstenen zijn tijdelijk verwijderd moeten wor den, daar zij beschadigd werden door wegspringende stukken van bunkers, die gesloopt werden. Éénrichtingsverkeer. De heer de Wit verzocht in de laatste raadszitting over te gaan tot afsluiting van de Beurs straat van de zijde van het Bel- larnypark voor het verkeer. De burgemeester deelde mede, dat binnenkort in een aantal straten éénrichtingsverkeer zal worden ingevoerd. Er blykt volgens de heer J. T. Visser (in een aantal vragen aan B. en W.) in de uitvoering van verschillende straatverliehtings- objecten meermalen vertraging te ontstaan doordat tussen B. en W. en de N.V. P.Z.E.M. ver schil van mening bestaat over de uitlegging der concessievoor waarden. Voorbeelden zijn de O. Vl.weg, de Bonedijkestr. en de Singel. Hij verzoekt B. en W. op korte termijn maatregelen te overwe gen om te komen tot een defi nitieve interpretatie, desnoods door tussenkomst van G. S. of een scheidsgerecht. B. en W. delen mede, dat wanneer verschil van mening mocht blijken te bestaan zij ze ker een weg zullen zoeken om uit de impasse te geraken; ech ter mag het gevolg van het me ningsverschil nooit tot vertra ging dor werkzaamheden leiden. Tenslotte delen zij de heer Visser mede, dat gebrek aan ma teriaal oorzaak is geweest van het nog steeds niet plaatsen van vim* lichtmasten langs de toe gangsweg tot het Havendorp. Al het mogelijke wordt echter ge- j daan de verlichting aldaar nog deze winter in bedrijf te stellen. kort woord, waarin htj vooral wees op de jeugdafdeling van de N.C.G.O.V., de Christ. Onth. Jeugd Organisatie. Na het laatste ge deelte van de hoofdfilm sprak na mens de COJO de heer I. Weug, die de jeugd aanspoorde tot prac- tiseh Christendom en opwekte lid te worden van de COJO, waarna de heer Castei met dankgebed sloot. De N.C.G.O.V. kan op een ge slaagde avond terugzien. Ook de kindervoorstelling, wel ke des middags werd gehouden, was een succes. De kinderen ge noten van de grappige tekenfilms en de hoofdfilm, „Het betoverde Huis" viel reuze in de smaak. GOES. Feestavonden Bouwplan Ut. Donderdag- en Vrijdagavond werd in het Schuttershof, ter gelegenheid van de herdenking van de bevrijding van Goes, een feestavond gegeven door de Buurtvereniging Bouwplan III. Na de opening van de avon den door de voorzitter, de heer N. E. van Santé, werd een vro lijk detectivespel opgevoerd, ter wijl de avond verder gevuld werd met verschillende bijdra gen. The Orpheans zorgden voor het muzikale gedeelte van da avond die grote waardering cogstte. KRUIN INGEN. Het comité voor de Niwin-actie alhier kan met voldoening terug zien op het resultaat van zijn po gen om deze actie te doen slagen. De jeugd liet zich niet onbetuigd. Van de 100 Inzenders vermelden we de 11 namen die tot 300 en daarboven kwamen: 1. Corrie PaSman, 430 tulband; 2. Marie Leendertse 380; 3. Marie v. d. Berge, 376; 4. Rinus Polder man 369; 5. Adri van Noorden 348 6. Adrie Wiskerke 347; 7. Adri Jansen 345; 8. Magda Stokman 329; 9. Mineke Verbeek 315; 10, Adri Pasman 304; 11. Kees Stroo- snijder 300. De netto opbrengst bedroeg f 1500.—. DOMBURG. Afspraakje in een handgranaat. Donderdag was de „Hulpverle ningsdienst" te Domburg doende om eén partij onbruikbaar en mo gelijk gevaarlijk materiaal, w.o. oude munitie, op te ruimen. De Rijkspolitie deed aanwijzing van verzamelplaatsen en overhandigde bovendien een gevonden handgra naat. De commandant van de Hulpverleningsdienst wilde, dat ding veiligheidshalve onschadelijk maken, opende het om er de ont steking uit te halen. Groot was zijn verbazing, toen er in piaats daarvan een briefje in de granaat bleek te zitten, waar in een vertrouwelijke mededeling aan een jonge dame te lezen stond. De uitgewerkte algebra- vraagstukken op de achterzijde van het epistel waren vermoede lijk niet voor de aangesprokene bestemd. ZEKRÏKZEE. Dacht men dat de romantiek om het „wtlde zwijn" was beëin digd, door dat er dezer dagen een moordaanslag op was gepleegd met goed gevolg, Vrijdagmorgen zijn itfeer nieuwe sporen ontdekt achter het „Slot" te Haamstede. Sporen die er op wijzen dat het wel een zeer groot exemplaar moet zijn. Moge ook deze „knaap" spoe dig aan de voeten zijner belagers de laatste adem uitblazen. HAAMSTEDE. Woensdag kwam de gemeen teraad onder voorzitterschap van de burgemeester in open bare vergadering bijeen. Een aantal ingekomen stuk ken werd voor kennisgeving aangenomen. Besloten werd sub sidie te verlenen aan de actie tot verdelging der ratten. Meegedeeld werd, dat de aan besteding van het werk aan de haven Burghsluis plaats zal vinden op 28 Nov. a.s. Besloten werd adhaesie te be tuigen aan het adres der ge meente Diever inzake classifica tie gemeenten. Tot lid in de adviescommissie woonruimtewet 1S47 werd be noemd dhr C. Prinse. Aan het hoofd der O.L. school dhr G. J. Spanjaard werd eer vol ontslag verleend. Plet voorstel van B. en W. om voorlopig geen opdracht te ge ven tot het ontwerpen van een tekening voor een nieuw te bou wen O.L. school werd goedge keurd. Daar het aantal leerlingen aan de O.L. school is teruggelopen door vertrek van N.S.B.-kinde- ren, werd aan dhr A. J. Geel hoed per 1 Jan. a.s. eervol ont slag verleend.» Geldlening voor betegeling schoolplein werd goedgekeurd. De gemeenterekening 1944 werd goedgekeurd. Een aantal punten de huis vesting betreffende lokten be spreking uit. Na beantwoording van vele vragen kon de raad zich ook hierin verenigen met het standpunt van B. en W. Verder vmrd meegedeeld, dat de plannen inzake het vliegveld stagneren oo de rijksinstanties. Getracht zal worden een ver harde Duinovertocht aan te leggen achter de Vuurtoren. Bij de rondvraag werd op en kele lantaarns gewezen wier uit straling sterkbelemmerd wordt door het houtgewas. Verplaat sing daarvan wordt voorgesteld. Het straatwerk aan de haven te Burghsluis bracht mede en kele tongen in beweging. Daar na sluiting. Eervol ontslag. Gedeputeerde Staten van Zee land hebben met ingang van 1 Januari 1948 eervol ontslag ver leend aan de heer A. de Land meter, timmerman bij de Provin ciale Stoombootdiensten in Zee land. Benoemingen. Benoemd tot: lid van de Dijk- raad voor de waterkering van de calamiteuze Vliètepolder, als ver tegenwoordiger van die polder J. van der Maas te Wissekerke; gezworene van dë Clingepolder, C. D. Smet te Clinge en tot af gevaardigde. naar de algemene vergadering van Jiet waterschap Hulster en Axeler Ambacht, L. P. Bleijenberg te Clinge; gezwo rene van de Hulster Nieawland- polder, A. F. Vaal te Hontenisse en tot afgevaardigde naar de al gemene vergadering van het wa terschap Hulster en Axeler Am bacht, I. P. Anthonisse te Ter- neuzen; leden van de Dijkraad voor de waterkering van het ca lamiteuze waterschap Scherpe- nisse, als vertegenwoordigers van dat waterschap, P. van der Slik- ke en J. Hage Jacz. beiden te Scherpenisse. Alles wordt er op gezet om voor Kerstmis met de weg ge reed te komen. Op 7 November vertrekt uit Los Angeles een „sneeuwbal- trein" met acht wagons, geladen met voedsel voor Europa. Deze trein zal op weg naar New York, welke reis tien dagen zal duren gestadig groeien. De organisatoren van deze „vrienschapstrein" hopen, dat zelfs hele treinen zullen worden aangekoppeld. Sabotagecomplot in Oostenrijk? Volgens het onder Franse con trole staande blad „Welt am Abend" heeft de Weense politie een groot sabotagecomplot in Oostenrijk ontdekt. Verschei dene zouden gearresteerd zijn. Na een lange ondervraging van drie gearresteerde Oekraï ne rs zou een complot voor het saboteren van onder Sowj et- controle staande fabrieken in Wiener Neustadt bekend zijn ge worden. De beulen van Sachsenhausen. Het Sowjet-Gerechtshof te Berlijn heeft 16 S.S.-bewakers van het concentratiekamp Sach senhausen berecht. Veertien der beklaagden werden tot levens lange dwangarbeid veroordeeld; de andere 2 tot 15 jaar dwang arbeid. In het kamp zouden 100.000 gevangenen om het leven zijn gekomen. De Sowjet-aanklager verwees bij het eisen der straffen naar hel jongste decreet, waarbij de doodstraf in de Sowjet-Ünie werd afgeschaft. Officiële Publicaties. DistrilmtiekriHg Zierlkzee. Zeep en Waspoeder voor vuile arbeid en voor artsen, melkers enz. De Directeur van de distribu tiekring Zierikzee maakt bekend dat in het tijdvak van 3 Novem ber tot en met 15 November 1947 gedurende de bekende zittings uren zeep en waspoeder voor z.g. vuile arbeid en voor artsen, mel kers enz. kan worden aange vraagd. Scheerzeep voor kappers. Herenkappers kunnen geduren de het tijdvak van 3 November tot en met 15 November 1947 aanvraagformulieren voor scheer zeep indienen. Burgerlijke Stand. SEROOSKERKE (W.). Gebo ren: Poulus, z. v. C. Sturm en J. Tisslnk; Abraham, z. v. A. Cevaal en J. Kasse; Tannetje J., d. v. I. L. Francke en S. Huijssoon. Ondertrouwd: B. Wattel, 24 j. en C. Louwerse, 24 j. Getrouwd: L. P. van Dis, 27 j. en C. Boone, 26 j.; P. Sinke, 40 j. en J. Wondergem, 33 j.; J. A. Kurz, 24 j. en F. Meliefste, 26 j. De heer Zegering Hadders in cassatie. De heer R. Zegering Hadders, lid der Eerste Kamer en wet houder van Emmen, die door het Bijzonder Gerechtshof te Assen werd veroordeeld tot een geldboete van f 10.000 of 3 mnd. hechtenis, heeft tegen dit vonnis cassatie aangetekend. De weg naar tlrk. Het einde van het eeuwenlange isolement van Urk komt in het zicht. Nog slechts korte tijd en het zal mogelijk zijn om Urk per auto te bereiken over een vrij behoorlijke weg. SCHAKEN. KoudekerkeMiddelburg III. Uitslag: A .v. d. HeydenG. Mondeel 10; L. de LangeJ. A. Verdonk 0—1; N. MesherH. Holster 01; Chr. SchipperJ. Goedbloed 1—0; Jac. de Witte L. J. Woudstra 10; P. de Witte G. Boot 01; L. VerhageC. W. d'Huy 01; A. Marinusse C. D. Waardenburg 01; Jac. JanseP. J. Bos 10; L. Jaeobse J. J. Meyer 10; totaal 55. Dammen. Donderdagavond werd te Wol- faartsdijk, de eerste competitie wedstrijd 2e klasse, voor de Zeeuwse Dambond gespeeld, tus sen Kamperland II en Nieuwdorp I. De uitslag was als voigt: 1. J. ZwemerJoh. Blanken berg 02; 2. P. SehrierJ. Huis- soon 11; 3. M. J. Leendertse P. Deurloo 02; 4. J. de Smit F. Walhout 0—2; 5. P. J. Wil- derornG. de Jager 026. G. M. LeendertseJac. Blankenburg 2—0; 7. Th. A. Koole—J. v. d. Berge 20; 8. J. F. Bouwense J. Modderkreeke 02; 9. H. de BruineN. Schoolmeester 20; 10. J. WilderomG. Modderkree ke 02; Eindstand 713. Franse Reinette 1124; Sterap pels 1134; Ermgaard 2342; Zoet Campagne 1024; Hollands Zoet 1930; Pomme d'Orange 10; Rembour Mortier 1317; Jacq Lebel 1017; Lanes Prinse Al- bert 1016; Bramley's Seedling 11; Baldwin 12; Hondsmuil 13; Zoete appels 16; Present van En geland 17; Court Pendu 10; Pe ren: Doyenné du Cornice 16—62; Beurré Clairgeau 1035; idem Alexandre Lucas 1543; i dem Bachelier 1217; Comtesse de Paris 1428; Nouveau Pollteau 924; Zwijndrechtse Wijnpeer 16 29; Jodenpeer 920; Chaumon- tel 7'18; Kweepeer 1631; Saint Remy 10-29; Pondspeer 1324; Gieser Wildeman 1313; Kleipeer 11—35; Emil d' Heijst 1429; Be- zy van Sehonauwen 827; Blanke Maagdenpeer 1019; Wintersul- kerij 1017; Winterlouwtje 8%; Winterbergamot 1120; Souvenir de Vaeheur 24; Josephine de Ma lines 1520; Diversen: Druiven 1.05—1.35; Mispels 32—35; Sja lotten 3; Witte Kool 11; Savoye Kool 9)414 alles per kg. Noten 5.20 per 100 stuks. BENDIJKE. Veiling van 31 Oct. Appels: Cox's Orange Pip pin 4070 (onverpakt); Goudrei- nette 1756; Bellefleur 1131; Bramley's Seedling 1319; Glorie van Holland 1642; Jonathan 61 69; Peren: Comtesse de Paris 823; St. ""my 2227; Kleipeer 1220; Pondspeer 1521; Win- terlauwtje 1027; Gieser Wilde- mann 1922; Nouveau Poiteau 510Zwijndrechtse Wijnpeer 1828; Beur-5 Alexandre Lucas 1941; Mispels: 2635. ZIERIKZEE. Veiling van 31 Oct. Andijvie 816; Spruiten 36; Spinazie 26; Savoye kool 1216; Prei 27; Kroten 59; Wijnpeen 79; Gron. Kroon 1231; Jona than 23—50; Seedling 8—16; On tario 1026; Laxton Superbe 20 43; Nouveau Poiteau 1724; Tomaten 2930 alles per 100 kg. Bospeen 16; Knolselderij 16; Bloemkool 19—33 per 100 stuks. V eiiingsberiehten. KAPELLE. Veiling van 31 Oct. Appelen: Cox's Orange Pippin 26 —75; Jonathan 1169; Goudrei- nette 1061; Glorie van Holland 3941; Zure Bellefleurs 13—24; Wat brengt de radio? Dinsdag 4 November. HILVERSUM I, 301,5 M.: 8.15 Zeeland bovenal. 8.30 Reportage Middelburg; 9.15 Morgenwijding. 9.45 Rep. Westkapelle. 11.00 Or gelspel. 11.50 Vaudeville orkest. 12.43 Ensemble. 13.00 Nieuws. 13.15 Septet. 14.00 Met naald en schaar. 15.00 Rep. Herbeplanting. 15.15 Matinee. 16.40 De school bel. 17.00 Dat kun jjj ook. 18.00 Nieuws. 18.30 Nederl. strijdkr. 19.15 Lteredenreeksen. 20.00 Nieuws. 20.05 Reportage vlaggen- parade. 20.15 Dinsdagavondtrein. 21.30 Contact. 22.30 Kamermu ziek. 23.15 The Skymasters. HILVERSUM II, 218 en 415 M. 8.00 Nieuws. 8.15 Pluk de dag. 9.35 Orkestwerken. 10.40 Poëzie. 12.03 Piano. 12.33 Orkest. 13.20 Vaudeville orkest. 14.00 Kamer kwartet. 14.30 Voor de vrouw. 16.00 De zonnebloem. 18.30 Trio. 19.20 Franse melodieën. 20.00 Nieuws. 2012 De gewone man. 20.20 Concert. 22.30 Nieuws. 22.45 Orgelspel. 23.00 Viool en harp. 23.35 Gram. Verloofd: MINA IZEBOUD en HUIB VADER. Gelegenheid tot feliciteren van 3 tot 4.30 uur. Serooskerke (W.), Noordweg 97. 6 November 1947. Heden overleed, na een kortstondig lijden, zacht en kalm, onze geliefde Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Willemina Wielemaker, Weduwe van Izaak Midavaine, in de ouderdom van ruim 79 jaren. Fam. MIDAVAINE. Middelburg, 31 October 1947. Burg. Dregmansstr. 7. KORPS GOES, Ravelijn 12. Dinsdag 4 November: Dag van Gebed en Toewijding, O.I.V. de Zeeuwse Officieren. Samenkomsten 3 en 8 u. n.m. TELEFOON 1447 'f SPECIAALZAAK IN TRICOTAGES Zuiver Wollen DAMESDIRECTOIRS maat 46 6.50 48 6.98 50 8.05 6 pnt. Zuiver wollen DAMESHEMDEN met mouw 9.73 10 punten. LANGE \J<3RSTSTRAAT 51-53 Telefoon 2486 Wilt U voor Uw dochter van 12 t/m 16 jaar een mooi effen STOFFEN JURK met lange mouw? Komt dan, we brengen ze m mooie kleuren en lage prijzen! COGS HAARLEM OF DEN HAAG OF SOUBURG. Haarlem: 32.50 p. m., bev. suite, 4 sl.k., keuken, enz. voor- en achtertuin. Den Haag37.50 p. m., bev. suite, 2 sl.k., badk. balcon. Souburg: 18. p. m., bev suite, 3 sl.k. met zolder en voor- en achtertuin. Gaarne moderne WONING te Vlissingen of Middel burg of Goes en naaste omgeving. Huurprijs tot 32.50 p. m. Brieven onder No. 724, Bur. van dit blad te Goes. Middelburgse Glas- slijperij en Verzilver-Inrichtiag Brakstraat 22 - Tel. 2052 MIDDELBURG Biedt zich oanalleenstaan de juffrouw, 29 jaar, G.G., niet geheel onbem. en be kend met lichte verple ging, als bij Dame of Heer, grote was buitenshuis of als HULP IN DE HUISH. in klein gezin, waar zij als huisgenote wordt behan deld. Geref. Godsd. gewenst. Brieven onder No. A 1850, Bureau van dit blad, Goes. te Amsterdam, roepen wegens uitbreiding, sollicitanten op voor de functie van voor de Afdeling Arnemuiden en omgeving. Aan deze betrekking is verbonden vast salaris en provisie, pensioenregeling en verdere emolumenten. Gegadigden mogen niet ouder zijn dan 35 jaar en moeten 500.borg kunnen storten, over welk bedrag een rente van 3 'sjaars wordt vergoed. Sollicitaties met volledige inlichtingen als leeftijd, werkkring, enz. te richten aan de heer J. v. d. ZEE, Taxandrilaan No. 14, Breda, Post Ginneken, Telefoon 8438. zitten we nog in een j benedenhuis, maar wij doen ons best U i prima kleding te leveren op Uw punten. Magazijn Lange Gisfstr. 11. (benedenhuis). MIDDELBURG. nieuwe kronen en kappen, komen nu elke dag binnen. Ook de apparaten van de Jaarbeurs stromen in huis. Komt ons dikwijls bezoeken i LfiNGE VORSTSTR. 41 GOES TELER 3467 Lange Delft 111 Middelburg brengt steeds het nieuwste; dus voor Uw geschenken het eerst daar gekeken. Op gebied van Lederwaren 1ste kwa liteit. Vazen, pracht decors. Beelden, grote uitzoek. Speelgoederen voor Uw kinderen, ruim gesor teerd. Rooktafels, Rookgarni- turen, Bijouterieën voor ieder wat wils. Schilderijen, mooi en niet duur. Abonneert U op dit blad. Speciale- en Homoëopathische in geweldig grote verscheidenheid! Elastieken Kousen, Breukbanden, enz., Steunzolen. Hoogtezonnen, Infra-rode Bestralingsappa raten, enz.! ook voor Laboratoria. in de gróótste verscheidenheid! Eau de Cologne's, Parfums, Lotions, Crèmes, enz., enz.! 't Is '7i lust om alles te zien èn om ervan te bezitten ASSISTENT-APOTHEKER, Lange Kerkstraat, GOES, Tel. (K 1100) 2468 Burgemeester en Wethou ders van Kortgene roepen sollicitanten op voor de per- 1 December a.s. vacant ko mende betrekking van Jaarwedde: ƒ1605.tot 2010.inclusief de vaste en tijdelijke toelagen ex stbl. G 13 en G 362 van 1946 (3-jaarlijkse verhogin gen). Diensttijd als vast en/of tij delijk ambtenaar ter secre tarie boven de leeftijd van 18 jaren doorgebracht, telt mede als diensttijd. Voor het bezit van het di ploma G-A. I wordt boven dien een jaarlijkse toelage toegekend van 100. Sollicitaties op zegel in te zenden aan de burgemeester van Kortgene, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Voor naar Kapelseweg 1, Tel. 2124 KLOETINGE VAN GEND LOOS, Middelburg, vraagt spoedig een in het bezit van M.U.L.O.-diploma. I Aanmelden ten kantore Latijnse Schoolstraat, Mid-1 delburg. De kantoren van de No tarissen BATTEN, VAN DER HARST, HERTOGS en VAN VERRE, allen te Middelburg, zullen op Dins dag 4 November 1947 de gehele dag asgsiiiaBsra MIDDELBURG. DINSDAG 4 NOVEMBER a.s. is ons bedrijf DE DIRECTIE. J. P. PETERS5V1A ZENUWARTS, 4 en 7 November GEEN SPREEKUUR TE GOES. TE KOOP: EEN TWEESCHARIGE TRACTOR-WENDPLOEG, zo goed als nieuw. Leliën- daalse weg 5, St.-Laurens. voor het betere genre het best bij Adverteert in dit blad. Het Bestuur van het Water schap Ellewoutsdijk brengt ter algemene kennis, dat op Maandag 17 November a.s. SCHOUWING zal worden gehouden over alle uit- en afwateringsmid delen. Ellewoutsdijk, 29 Oct. 1947 Het Bestuur voornoemd, A. J. BRUGGEMAN, Dijkgraaf. A. W. NIEUWENHUIZE, Ontvanger-Griffier.

Zeeuwsch Dagblad | 1947 | | pagina 3