Geruchten officieel tegengesproken. Het verkeersvraagstuk. De militaire toestand in Indië. PROTESTANTSCH CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND Britsche stap inzake Linggadjati? De toekomst van Duitschland. Spoorwegen en autobussen. Incident in den sector S oerabaja Maatregelen tegen Koning Peter. Ondergrondsche activiteit in Duitschland Uitgave Stichting „Zeeuwsch Dagblad" Hoofdkantoor: Goes, L. Vorst- str. 70i Tel. B438, Giro 274289 Kantoren: Vlissingen, Waletr. 33, Tel. 108Middelburg, Rou- aansohe Kaai 10, Tel. B009 Neuzen Vlooswijckstr. Tol. 8058 ZEEUWSCH DAGBLAD 2e JAARGANG No. 589 Abonnementsprijs f 3,30 per kwartaal Advertentieprijs 12'. oent per m.m, Rubriek Kabouters 5 «ent per woord. Maandag 10 Maart 194/ Hoofdredacteur: R. ZUIDEMA Dlrpotsur: JACO. OH 3MIT Met vaste medewerking van: BARON Mr W, F E. v. d. FEIT7 t« Middelburg, Pr K. HUIZENGA te Middelburg, Ds J. KARELSE te Goes, D» R. SkOFSTRA te Vlissingen en Pi W, YROSGINPEWiY te PeertvM Or- ondsrqa-r var y7on er Maan. Dinedag. Zon op 7 06 u,, na der 17.30 u, Maan np 0.05 onder 8.55 u Hoog water te Vlisslnaen Dinsdag 11 Maart*. 4.38 u, J.0P m., JT.0J LP? St. Reuter meldde gisteren het vol gende „Een woordvoerder van het Engelsohe ministerie van buitenlandsche zaken heeft Zaterdagavond bevestigd, dat de Britsche regeering er on-i langs bij de Nederlandsche regeering en de Indonesische nationalistische leiders op aan heeft gedrongen om over te gaan tot de onderteeke-j ning van het accoord van Cheribon, dat de basis zal moeten vormen voor een nieuwe constitutie voor Ne- derlandsch-lndië. Deze Britsche stap is eer» 10-tal dagen geleden gedaan via de Nederlandsche ambas sade te Londen en den Brit- schen consul te Batavia. Bij Informatie te bevoegder plaatse in Den Haag vernam het A. N. P., dat van een stap, als waarover dit reuterbericht spreekt hier niets bekend is. Van de zijde der Nederlandsche ambassade te Londen wordt ont kend, dat de Britsche regeering door middel van deze ambassade •en stap bij de Nederlandsche re geering zou hebben gedaan met betrekking tot Linggadjati. Een functionaris van de Neder landsche ambassade te Londen ontkende, dat van de Britsche re geering eenigerlei mededéeling is ontvangen met betrekking tot de onderteekening van de overeen komst van Linggadjati. Van de zijde der Nederland sche ambassade te Londen wordt nog verklaard, dat de overhandi ging van een Britsche nota naar aanleiding van bet incident met het Engelsche schip „Empire Mayrover" het eenige contact van jde laatste weken tusschen het Bri- sche mtinisterie van Buitenland sche Zaken en de ambassade heeft gevormd. Ter ambassade wordt met den meesten nadruk tegen gesproken, dat deze nota eenigerlei verwijzing naar de overeenkomst van Linggad jati zou bevatten. 1 Ook de Britsche ambassade te ■Den Haag heeft bevestigd, dat er geen stappen zijn gedaan door den ■Britschen ambassadeur te Den (Haag met betrekking tot Lingga djati. Het standpunt van de Britsche regeering, zoo vervolgt de woord voerder, is wel tot uitdrukking ge. bracht door den minister van Bui tenlandsche Zaken in een rede op £27 Februari in het Lagerhuis. 'Daarin zeide hij het te betreuren, dat de ovreenkomst, in October j.L door de Nederlanders en de Indo nesiërs geparafeerd, niet getee- Icend was. Bevin voegde hieraan toe, al dus de Britsche woordvoerder, dat de voedsel- en grorrdstoffenposi- tie van de wereld zoodanig was, dat, indien deze overeenkomst zou worden geteekend en uitgevoerd en de stroom van Ned-Indische goederen weer voor_ de wereld markt ter beschikking zou komen, dit een aanzienlijke verlichting zou brengen voor de velen, die thans gebrek lijden. Daarom, zonder zich te willen mengen in andermans rechten, gaf Bevin uitdrukking aan de ernstige hoop, dat deze regeling spoedig zou worden voltooid. De „Mayrover" en Linggadjati. Zelfbestuur voor Riouw. Tien dagen geleden is een rróta ■ingediend over het aanhouden van Britsche schepen, waaronder de „Mayrover", Deze nota van de Britsche regeering werd ingediend door den Britschen ambassadeur te Den Haag, sir Nevlle Bland. Daarin stond niets over Lingga djati. ijifl De resident van Riouw heeft aan de Nederlandsch-Indische re geering voorgesteld om dit gebied met toepasselijk verklaren van een desbetreffende bepaling in het Staatsblad den status van zelfbe- sturend landschap toe te kennen. Duitsche industrie, ef den levene standaard. De geallieerden moeten alles in het werk stellen om den Duit- schers een werkelijke democratie 'te geven; zij moeten Duitschland doen gevoelen, dat het werkelijk deel uitmaakt van de familie der volken. Er is veel te zeggm voor het plan om Duitschland in een aan tal staten te splitsen, doch alleen als dit door den vrijen wil van de Duitschers zelf gebeurt. En ten vijfde moeten de geallieerden Duitschland niet met een schrij nend gevoel van onrecht en wrok over de kwestie der grenzen la ten, en wel in het bijzonder wat de Oostgrens betreft. Het oordeel van Lord Beveridqe. Lord Beveridge, een der leiden de Britsche sociale hervormers, die onlangs een bezoek aan Duitschland heeft gebracht, 'heeft in een rede te Londen verklaard, dat er S grondvoorwaarden zijn om van Duitschland een vrede lievend, land te maken. Er moet geen kunstmatige be perking worden opgelegd aan de Massakerkhof van Javanen ontdekt. In de omgeving van Palembang is een massakerkhof ontdekt, waarop honderden Javanen, voor malige Romusha's (dwangarbei ders voor de Japanneezen) zijn begraven.' Het terrein is waar schijnlijk opzettelijk gecamou fleerd door aanplant van doorn struiken. Door den gravendienst zullen de lijken naar ;tn aan te leggen eereveld worden overge bracht. gegaan, daar etf geen uitbetaling hebben gekregen van de overuren, welke zij in verband met 8o Ita- liaansche leening voor den weder opbouw hebben moeten maken, m. Gedurende het komende jaar zal Engeland naar schatting 2.500.000 pond uitgeven voor den geheimen dieiiBt. •m De spoorlijn Lyon—Geneve is in de Fransche alpen bij Seyssel door overstrooming onderbroken. •a B(j Neuss aan den Rjjn is een veerpont met 25 passagiers ge zonken. Negen passagiers zijn gered. Omtrent het lot der ande ren heeft men nog geen zekerheid. De ministers van Onderwijs en Landbouw in Engeland heb ben zich genoodzaakt gezien de regeling voor het tevJerk stellen van schoolkinderen bij' het dringende seizo ens werk als nog te handhaven. De export van Amerikaansche boeken naar Nederland zal door het Amerikaansche ministerie van Buitenlandsche Zaken worden vergemakkelijkt. Deskundigen verklaren, dat de laatste uitbarsting van den Etna, die twee dagen duurde, als voor bij kan worden beschouwd. Radio Moskou deelt mede, dat er een nieuwe koudegolf over de Sowjet-Unie is gekomen. In Frankrijk zullen nieuwe bankbiljetten van 50 en 100 frs worden uitgegeven. Door bemiddeling van keizer Haile Selassie is er een einde ge komen aan eer. staking van twee maanden bij Ethiopie's eenige spoorlijn tusschen Addis Abeba en Dzjiboeti. Over een groot deel van de wereld zijn de radioverbindingen door zonnevlekken en magnetische storingen verbroken. Bij een treinontsporing in cen traal Birma zijn 28 personen ge dood en 14 gewond. Op het Noorsche stoomschip „Trondheim", dat op weg was naar Hamburg, heeft zich 31 km buiten Bremerhaven een ontplof fing voorgedaan. De uit 22 kop pen. bestaande bemanning werd gered, doch het schip zonk. Te Parijs is een staking van bankpersoneel uitgebroken, welke in andere steden navolging heeft gevonden. Meer dan twintigduizend Ber- lijnsche gasverbruikers zijn afge sloten wegens achterstallige boete voor rantsoen-overschrijding. Een pont over den Rijn bij Dusseldorf is tengevolge van het breken van een stalen tros gezon ken. Van de 29 personen, die zich op de pont bevonden, werden ze ventien gered, De oberkellner van een der res taurants te Nijmegen, zekere H., kwam dezer dagen door de glad heid in het centrum van de stad met zijn achterhoofd op den trot toirband te vallen. Hij was on middellijk dood. Ta Batavia werd door luitenant-generaal Spoor het vaandel met do versierselen der Militaire Willemsorde, dat in 1942 door H. M. de Koningin aan W wapen der Kon. Militaire Luchtvaart van het K.N.I.L. werd geschonken, doch tengevolge van de Japansche bezetting niet kon worden uitgereikt, eerst thans overhandigd aan generaal-majoor Klengen, ióór den oorlog commandant van het wapen der Kon. Militaire Luchtvaart. Een uitvoerige verklaring van den militairen woordvoerder te I Batavia meldt het volgende Te Palembang blijft de toestand rustig. In de omgeving van M e d a n traden sluipschut ters op. De republikeinen gaan hier voort met het bouwen van stellingen op de demarcatielijn. Omtrent het incident bij Pen- gambon in den sector Soera- b a y a wordt o.m. het volgende gemeld Binnen de demarcatielijn bevond zich een patrouille van 6 man, waarvan 4 door de Nederlandsche troepen werden gesommeerd Ne- derlandsch gebied te verlaten, het geen geweigerd werd. De republi keinen namen zelfs een dreigende I houding aan, terwijl de twee ande ren die op een afstand waren ge- volgd, het vuur op de Nederlan- ders openden waarna ook de eerste vier begonnen te schieten. Hier door werden twee Nederlanders gewond. De Nederlandsche patrouille be antwoordde het vuur waardoor 4 republikeinen werden gedood, ter wijl de twee anderen vluchtten. ■De Nederlandsche troepen namen een knie mortier, twee Amerikaansche geweren, twee karabijnen en eenige steek wapens in beslag. Te Polomhangkeng op Celebes hebben onze troepen contact ge kregen met het restant van een rondzwervende bende, waarvan drie personen werden gedood.'Aan de Nederlandsche zijde werden geen verliezen geleden. Op Noord-Bali werden 6 ter roristen gearresteerd. VREES VOOR ATOOM OORLOG. De republikeinsche senator Lodge heeft de regelmatige commissie van den Amerifeaanschen Senaat gewezen op de mogelijkheid van een bliisemaanval op Washington in een toekomstigen oorlog. Hij zeide, dat een Atoomoorlog het noodzakelijk zou kunnen maken twee vice-presidenten te kiezen, van wie een buiten Washington zou moeten verblijven. METEOOR IN OOST- SIBERIË. Bij het spoorwegstation Iman, aan de l(jn GhabarofskWladi- wostok is een groote meteoor ge vallen. Het terrein rondom den krater, waaruit een wolk van stoom opstijgt, is bedekt met om gevallen boomea. KRUIMELTJES „Walking dolly" is de naam voor een nieuwe soort pop, welke niet alleen kan ilapen en praten, doeh ook kan.... loopen. Zij werd ontworpen door twee mannen uit de verzetebeweging, de heeren Smit en Stilkenboom, die hun vinding ter beschikking van hun invalide vrieaden en medewerkers uit den bezettingstijd willen ■tellen, Bij het plotseling oversteken van een weg te Koog a. d. Zaan is het-vijf jarig dochtertje van de familie Keet door een passeeren- de trailer gegrepen en aan te bekomen verwondingen .overleden. b. De wereldfederatie van de de mocratische jeugd heeft een be roep op de jeugd van de geheelo wereld gedaan om een campagne tegen het bewind van Franco te voeren. De bedienden van 8 groote banken te Rome zjjn in staking Aan de memorie van ant woord aan de Eerste Kamer be treffende de begrooting van Verkeer voor 194/ ia het vol gende ontleend: De minister stemt gaarne in met de waardeering door vele leden uitgesproken voor de prestaties van de N.V. Neder landsche Spoorwegen bij den herbouw: van haar bedrijf. De N.S. staan hierbij voor een uiterst moeilijke taak, bij welker vervulling ongetwijfeld rekening moet worden en ook is gehouden met de be langen van alle deelen van het land. Met betrekking tot de op merking van eenige leden, dat een snelle spoorwegverbinding tusschen het centrum des lands en de Zuidelijke en Noorde lijke provinciën van het groot ste belang wordt geacht, kan worden medegedeeld, dat dit bij voortduring de aandacht van de directie van de N.S. en van het departement heeft. Een wetsontwerp tot het doen vervallen van het vierde uitvoeringsbesluit van den secretaris-generaal van het de partement van Waterstaat van 1 Juni 1940, waarbij de bepa lingen van de wet autovervoer personen, betreffende de ver leening van vergunningen voor autobusdiensten en gToepsver- voer buiten werking zijn ge steld, heeft het departement reeds verlaten. Zoodra het uitvoeringsbesluit zal zijn vervallen, zullen de belanghebbenden overeenkom stig de wet autovervoer perso nen weder een aanvraag voor een vergunning kunnen indie nen. De tegenwoordige directie der N.S. is van meening, dat voldoende waarborgen tegen ander vervoer dan per N.S. tusschen twee plaatsen, welke ook rechtstreeks door den spoorweg worden verbonden, alleen kunnen worden verkre gen, wanneer de beide paral lel loopende vervoermiddelen in één hand zijn. Het sinds de bevrijding door de Nederlandsche Spoorwegen met autobussen langs parallel wegen bewerkstelligde mieuw vervoer van personen vindt zijn grond in de ontoereikendheid van het railverkeer, als gevolg van de door den bezetter in het spoorwegbedrijf aange richte verwoestingen. Er zal tegen worden ge waakt, dat de tijdelijke N.S. verbindingejn schade toebren gen aan de streekvervoerders. Een ontwerp van wet betref fende het vervoer van goede ren met motorrijtuigen, bevindt zich in ver gevorderde voorbe reiding. Er wordt naar gestreefd, dit ontwerp zoo spoedig tno- gelijlk bij de Staten-Generaal in te dienen. De import en aanschaffing van a u t o 's is een aange legenheid, welke de bijzondere aandacht heeft. In een door den minister ipgesteld ont- werp-verkeersinvesteeringsplan 1947 zijn daarvoor dan ook belangrijke bedragen uitgetrok ken. Met zijn ambtgenoot van Fi nanciën heeft de minister thans aan regeling getroffen, volgens welke d'e aan den staat wegens overtreding van de douane voorschriften toegevallen mo torrijtuigen zoo spoedig moge lijk wederom in circulatie ko men. Ex-koning Peter van Joego slavië is van zijn nationaliteit ver vallen verklaard en al zijn bezit tingen z'n geconfisceerd verklaard volgens een door het presidum van de Joega-Slavische nationale vergadering gepubliceerd decreet. Het decreet betreft ook de naaste verwanten van ex-koning Peter. Volgens uitspraak van een Hof van den Britschen bestuursraad te Lubeck zijn elf Duitschers schuldig bevonden aan het bezit van wapenen, propaganda voor 't militarisme en ondermijning van het Britsche militaire bestuur. Zij werden bovendien schuldig bevon den aan onwettige politieke acti viteit, tot doel hebbend in Duitsch land een met het nationaalsocialis- me gelijk te steil...» regiem te ves tigen. De veroordeelden maakten deel uit van de ondergrondsche „Deutsche Freiheitspartei". Op hun programma kwam o.m. voor de bestrijding van het communis me en van alle „vreemde elemen ten". #chtn te slachten dienen 'der halve tijdig de vtreschte mach tiging tot het verriohten van een huisslaching bij den plaat- •elijken bureauhouder aan te vragen. HUISSLACHTINGS- REGELING 1947-1948. Voor het seizoen 1947/48 gelden voor het afgeven van aanhoudvergunningen voor liuis- slachtingsvarkens aezelfde richt lijnen als het vorig jaar. Der halve komen voor een huis- slachtingsvergunning in aan merking personen, die hun hoofdberoep in den land- of tuinbouw hebben t.w. exploi tanten van land- en/of tuin bouwbedrijven, mits zij het be heer op deze bedrijven per soonlijk voeren, en de arbei ders in de land- en tuinbouw bedrijven. Voorts personen, die het vorige jaar in de gelegen heid werden gesteld een huis- slachtingsvarken aan te houden op grond van het feit, dat men een oppervlakte cultuurgrond in eigen exploitatie had, waaruit een aanmerkelijk deel van het inikomen werd getrokken en waarop voldoende voeder voor het mesten van een varken werd geteeld. Diegenen, die het vorige jaar een huisslach- tingsvergunning hebben gehad met de bepaling, dat ze vóór 1 November moesten slachten, komen dit jaar niet in aanmer king voor een vergunning. DONAU TREEDT BUITEN HAAR OEVERS. De Donau is in de omgeving van Bratislawa, de hoofdstad van Slowakije, buiten haar oevers ge treden. Verscheidene plaatsen zijn onder water komen te staan en er is aanzienlijke schade aangericht. De rivier is bijna twee meter ge wassen. VLIEGTUIGEN VERONGELUKT. Tengevolge van het slechte zicht is een viermotorig toestel 'van de R.A.F. Zondag op het eiland Ischia in de golf van Na pels tegen een berg gevlogen. Al le 10 inzittenden kwamen om het leven. Te Cacablanca is een militair vliegtuig neergestort. De twee in zittenden zijn om het leven ge komen Een Fransch militair vliegtuig is Zondagmiddag tijdens een oefenvlucht te Kouribga nabij Casablanca neergestort. De beide piloten kwamen om het leven. RADIO-MA KASSA R DOOR BRAND VERWOEST. Zaterdag is het radiostation Makassar, een der sterkste zen ders van Indië, door brand vol komen verwoest. Men meent den brand te moeten wijten gan een terroristischen aanslag. GROOTE BANDJIR IN SOLO. Naar de „Nieuwsgier" meldt, is de Bengawan in het Solosche buiten haar oevers getreden met fatale gevolgen. Dit is de ergste I bandjir, die het stroomgebied van i deze rivier heeft geteisterd. Zij steeg op den 26sten 3 m, op den 27sten nog eens 2 m. Er worden 15 personen vermist en er is zeer veel vee verdronken. De ichade aan huis en erf is groot. De weg Solo-Sonogiri is afgesneden. DE TOESTAND VAN DE RIVIEREN. Niet zonder spanning is aan de groote rivieren het begin van den dooi tegemoet gezien. De laatste berichten zijn niet ongunstig. Dank zjj mede het prachtige werk van de ijsbrekers loopt tot nu toe alles naar wensch. Te Nij megen kwam gisteravond het wa ter nog niet aan de bekistingen. De brug te Arnhem, waarover men zich bezorgd had gemaakt, liep tot nu toe geen gevaar. SLACHTSEIZOEN VOOR ZELFVERZORGERS. Houders van huisslachtings- vergunningen voor het seizoen 1946/1947 dienen er rekening mede te houden, dat het slaoht- seizoen voor zelfverzorgers voor vleesch per 1 April a.s. wordt gesloten. Zij, die in ditj seizoen nog een. varken wen- DE BILT ZEGT: Stijging van temperatuur. Weersverwachtinng, geldig tot Maandagavond: Voor het Noord-Oostelijk ge deelte van het land: In den vroegen ochtend matige tot strenge vorst met hier en daar I nevel en mist. Laser op den dag wat toenemende bewol king en tot om het vriespunt oploopende temperatuur. Aan vankelijk weinig wind, later toenemende wind tusschen Zuid en Oost. Voor het Zuid-Westelij k ge deelte van het land: In den vroegen ochtend lichte vorst tot temperatuur om het vries punt. Later op den dag stijgen de temperatuur. Op sommige plaatsen tot meer dan 5 graden boven het vriespunt. Toene mende bewolking en plaatselijk mist. Later hier en daar eenige regen. Matige tot krachtige wind tusschen Zuid en Oost. Te Groningen werd Zondag avond nog 7 gr. vorst gemeld; te Den Helder 4 gr. DE K0LEN5LAG. Zondag 35.100 ton kolen naar boven gehaald. Met een opkomst van gemid deld 73 procent van het vaste personeel hebben de Limburgsche mynen by den tweeden Zondags dienst een productie gehad van 35.100 ton. Deze hoeveelheid is geiyk aan die van een normale dagproductie en ligt rond 9000 ton hooger dan die van den eers ten werk-Zondag op 2 Februari. Er is weer ontzettend hard ge werkt. De individueele prestaties lagen stukken hooger dan nor maal. Iedereen gaf het uiterste tot leniging van den kolennood in het Noorden. De Spoorwegen hebben tof des avonds 8 uur 28 treinen met in totaal 1170 wagons van gemid deld 19 ton het land ingevoerd. Op normale Zondagen zijn het Blechts 7 treinen, zoodat tot 8 u. gisteravond reeds 21 extra kolen- treinen hadden gereden, welk ge tal in den naeht tot 32 zou wor den opgevoerd. Kerk en Zending. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te. Ulrum, A. M. Nortier te Den Andel; te Asch, H. de Zwart te Wirum; te Den Ham, J. H. de Vree te Rijn- zaterwoude; te Ken'kdriel, G. den Duyn te Oud-Alblas. Bedankt voor Giessendam- Nederhardinxveld, L. Vroegin- dewey te Waddinxveen. Geref. Kerken. Beroepen te Culemborg, C. L. Ruben te Zevenhoven; te Gent (België), A. L. Bos te Oolt- gensplaat; te Wommels, J. A. V. Netten, cand. te Weesp. KetrkelIJk conflict, Ds. J, W. Verhey, pred der Vrfje Evang, Gem. te 's-Graven- hage, is met 63 leden uitgetre den. ZU hebben nu een Geref. Evang. Gemeente gesticht en zijn voornemens contact te zoeken met de Geref. Kerken (Art. 31 K. Do Wed. Herv. Gem. In de hoofdstad. Het voorstel van den kerke- raad der Ned. Herv. Gem, te Amsterdam om over te paan tot de stichting van vier nieuwe predikantsplsatun i» door het college van kerkmeesters goedgekeurd. Het ligt in het voornemen om een evangelisa tiepredikant te beroepen voor de arbeidersbevolking benooi- den het IJéén voor de Jor- daanwijken; een tweede zie kenhuispredikant en een predi kant voor de Rivierenbuurt. De Generale Synode heeft voor de financiering van deze nieuwe predikantsplaatsen steun toegezegd, zoodat eerst over 15 jaar deze plaatsen geheel voor rekening der Amsterdamsche gemeente zouden komen. Het ligt ook in het voornemen der synode voor Amsterdam een studentenpredikant te beroe pen. De Amsterdamsche ge meente zal dan totaal 46 predi- fcantsplaafsen tellen. Rehabilitatie van Ds Hendrik de Cock. De volgende heeren Dr M. H. A. v. d. Valk, Ned. Herv predi kant te Rotterdam, Ds J Fokkema Ned. Herv. pred., lid van de. 2e Kamer St. Generaal te Delft, Ds B. Sluiter, Ned. Herv. pred. te Midlum, Wr W. Volger, Ned. Herv. pred. te Amsterdam, Mr W. F. Schokking wethouder te Amsterdam en Mr A. B. Roos- jen, lid der Tweede Kamer St. Generaal te Amsterdam, hebben zich tot de -Generale Synode der Ned. Herv. kerk gewend met het verzoek Ds Hendrik de Cock, in 1834 Ned. Herv. pred. te Ulrum, posthuum te rehabiliteeren. Zij ba seeren hun adres op het geschrift van Dr W. Volger: De leer der Ned. Herv. kerk, waarin hij aan getoond heeft, dat in de ambts vervulling van Hendrik de Cock, geen overtreding van eenige regle mentaire bepaling is te Ontdekken. Nagek. Advertentie. Heden overleed te Bergen op Zoom op 58-jarigen Jeef- tyd onze geliefde Zuster, Be huwdzuster en Tante, Johanna Panny. Be begrafenis zal plaats hebben op 11 Maart a.s. om half twee op de Algemeene Be graafplaats te Krabbendijke. Namens de verdere Familie, P. M. Panny, Zierikzeè. 7 hfaart 1947. Heden overleed in volle ge- loofsverzekerdheid onze gelief de Vader, Behuwd- en Groot vader, Louwrens Hendrik Koppejan, Weduwnaar van P. Spruyt, in den ouderdom van 80 jaar. Souburg H. Koppejan. P. W. Koppejan Harthoorn en Kinderen. Middelburg C. Meliefste—Koppejan. P. Meliefste. Souburg: A. Koppejan. C. Koppejan Van Vlaanderen en Kind. Souburg, 8 Maart 1947. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een kort stondig lijden onze innig ge liefde Zuster, Behuwdzuster en Tante, Mejuffrouw Jannetje Cornelia Blok, in den ouderdom van 66 jaar en 5 maanden. TJit aller "naam, Johanna Blok Jd. Billand, 8 Maart 1047, (*t Zuiden) A 20.

Zeeuwsch Dagblad | 1947 | | pagina 1