SANATOGEN Gelukkig mensch die dat zeg- gen kan. Maar U sliep weer slecht, omdat U te moe was en zoo nerveus. Neem eens een tijdje Sanatogen. Zoo velen von den er reeds baat bij, omdat het sterker maakt en de zenuwen al lengs kalmeert. Begin nog vandaag deze weldadige kuur. Uw apo theker of drogist heeft Sanatogen 'm voorraad. TandartsW. Tichelman Antirev. Raadsleden. VleesGhsnymacMne Landhouwersknecht en eenige Arbeiders r- St. H. DE KONING GOEDERENKLERK Heerlijk geslapen C. F. FRUMAU flinke Hulp Groofe zwarfe Vleugel net Meisje GARAGE CARELS v/h GEZ. FEY NOORDSTRAAT 75 - VLISSINGEN Tentoonstelling Schilderijen VRIJE TOEGANG X 'OM J 4» /r Het zenuwsterkend voedsel (Ingez. Med.) DE BERUCHTE MILITAIRE WAGEN. Een doode, een gewonde. Woensdag omstreeks half 1 reed in de P. C. Hoofdstraat te Amsterdam ter hoogte van de Hobbemastraat een militaire vrachtauto plotseling het trot toir op. Een 24-jarig meisje, J. P. uit Amsterdam, werd on middellijk gedood. Een 61-jarige' man, W. H., werd met zware verwondingen door den G.G.D. naar het Wilhelminagasthuis vervoerd. Een jongeman van 23 jaar kon zich, na verbonden tè zijn, naar huis begeven. DE VERMISTE „METEOR" Tot de bemanning van Neder- landsche kustvaarders, evenals tot die van Nederlandsche vis- schersschepen, is het verzoek gericht te willen uitzien naar het vermiste „meteor"-straal- vliegtuig van de Royal Air Force, dat na zijn vertrek van Manston (Kent), naar Neder land, op Maandag j.l., vermist is. De machine, welke volgens meerdere berichten door een R.A.F.-officier op het vliegveld van Eindhoven is waargeno. men, bleek een andere „meteor" geweest te zijn, welke tegelijk met de vermiste van Manston is vertrokken. De vermiste ma chine werd bestuurd door offi cier W. A. Smith. Uitkeering aan nagelaten betrekkingen. In zjjn memorie van antwoord heeft de Minister van Binnenl. Zaken meegedeeld, dat een ont werp van pret in voorbereiding is, welke een toekenning van perio dieke uitkeering aan deelnomers van het verzet en hun nagelaten betrekkingen mogelijk maakt. Het ontwerp is in een vergevorderden staat van voorbereiding. Provineienieuws Benoemingen Waterschappen Bij K. B. zijn benoemd in de provincie Zeeland: tot dijkgraaf van den St. Rie- terspolder (Z.-B.), L. J. de Rijke Jr. te Yerseke; tot dijkgraaf van den Haaften- polder, L. J. van de Zande, te Oud-Vossemeer. Met ingang van 10 Januari '47 tot voorzitter van het bestuur der waterkeering van den Calamiteu- zen Jonkvrouw-Anna-polder, J. S. de Regt te Kats (Kortgene). Met ingang van 10 Januari '47 tot voorzitter van het bestuur der waterkeering van den calamiteu- zen Leendert-Abraham-polder, D. Priester te Kats (Kortgene), uiterlijn tot het einde van het zit tingsjaar, waarin hij zeventig jaar zal zijn geworden. Met ingang van 19 December 1946, tot dijkgraaf van den Oranje-polder (W-), J. Crucq te Arnemuiden. Met ingang van 19 December 1946, tot plaatsvervanger van den dijkgraaf van den Oranje-polder, P. Dekker te Arnemuiden. Met ingang van 27 December '46 tot dijkgraaf van den Adria ns- Johanna-polder, L. J. Mol te Dreischor. Busdienst GoesWemeidinge. Met ingang van Maandag 18 Nov. a.s. zal door de „Auto Mij. Zeeland" 3 maal per dag een dienst uitgevoerd worden van Goes via Kloetinge en Katten- dUke naar Wemeidinge. Dat deze busverbinding een groote verbe tering is behoeft geen betoog, te meer daar Kattendljke nog nim mer In een dienstregeling werd opgenomen. Voor de vertrekuren der bussen verwijzen we naar de advertentie In dit blad. VL1SSINGEN. Voorbarig bericht. In verband met een dezer da gen verschenen bericht, dat de telefoon te Vlissingen ln 1947 ge automatiseerd zou zijn, kunnen wij meededen, dat de geheels in richting door de Dultschers was weggehaald. In Engeland ls nu een geheel nieuwe besteld, waar van met den bouw bereids be gonnen is. Eerst in de tweede helft van i947 zal na restauratie van het daarvoor bestemde ge- kantoor, met de opstelling worden begonnen. Een en ander zal zoo veel tijd vorderen, dat het mins tens 1948 zal zfjn voordat het .Vllssingsche net zal zl)n geauto matiseerd, Vrachtdienst Mij. „Zeeland", Het 400 ton metende Ned. mo torschip Ntlenburgh, thulshooreii- de to Rotterdam, dat door de Mij, Zeeland ls gecharterd voor vracht- diensten vla Vlissingen naar En geland, ls Woensdagavond met machineschade op de reede te Vlissingen blijven liggen. Donder dagmorgen kwam het schip op de haven en werd getracht de scha de te herstellen. Mogelijkdat door de storing verandering in het vaarplan zal ontstaan. De Norse King, Het ruim 10.000 ton metende Noorsche stoomschip Norse King dat een gedeelte van de lading melasse alhier heeft gelost is Don derdag weer naar Cuba vertrok ken. "v GOES. Een Zaterdagsche markt? In de Dinsdag gehouden ver gadering van „De Hanze" kwam o.m. ter sprake het door B. en W. gevraagde advies over een eventueel in te voeren Za- terdagmiddagmarkt, waarom de marktkooplieden verzocht had. den. Veel geestdrift voor zoo'n markt was er niet. Desgevraagd zei de heer Don- ner, voorz. van „Handelsbelan gen", dat deze organisatie af wijzend had geadviseerd uit vrees voor uitbreiding van de zwarte markt en scherpe con currentie in de toekomst. Bij zitten en opstaan werd beslo ten afwijzend te advise-eren. Arrti-Revol. Raadsleden. Wij vestigen de aandacht op de vergadering van A.R. raadsleden, die Zaterdagmiddag te Goes wordt gehouden. Men zie de adverten tie in dit nummer. „Waarheen China?" In het overvolle kerkgebouw der Geref. Kers werd Woensdagavond nder auspiciën va nde plaatselijke Zendingscommissie een goed film programma vertoond, waarvan de Zendmgslilm „Waarheen China" het hoogtepunt vormde. Na een kort openingswoord door den heer J. Steketee werden op namen vertoond van het Zen dingscentrum der Geref. Kerken te Baarn, ter gelegenheid van de opening. Prof. Dr Bavinck hield daarbij een toespraak, die in het Kader van deze film paste. Hierna werd een film gebracht die beelden gaf van een Zweed- sche kerkdienst, waardoor we een prachtige kijk kregen op het groot liturgisch gedeelte dat gebruikelijk is in de Zweedsche kerk. Ter afwisseling werd in het pro gramma de kleurenfilm „Victory parade" ter herdenking van VE- day" in Londen opgenomen, ver toond. Daarna kwam de hoofdfilm „Waarheen China", die de toe schouwers een schril beeld gat van het moeilijke en dieptreunge oestaan van aen Chinees. Deze indrukwekkende beelden overtuig den ons diep van den nood in dit land, dat nog zoo bitter wei nig van het Evangelie heeft ge- noord en van zijn oude tradities is losgeslagen en leeft onder den druk van haar godendom. Dit roept ons toe het Zendingswerk met alleen met onze giften, maar ook met ons gebed te ondersteu nen. Wh kunnen in dit bestek op den inhoud van deze füm niet dieper ingaan, alleen stellen we nog vast dat deze rolprent ook uit nlmisch oogpunt het bezoek ten voile waard is. De avond werd door Ds Stam met dankgebed besloten. We maken er nog op attent, dat deze film hedenavond in Vlissingen draait. NIEUWDORP. Maandagavond J.l. hield de A. R-Jongeren Studieclub een ge slaagde vergadering. Dhr W. Vreue hield een inleiding over het onderwerp „Onze Staatsinrich ting." Van de gelegenheid tot vra gen stellen Werd door verschillen den gebruik gemaakt. Dhr G. da Jager gaf een politiek maand overzicht. Ook hierop volgde nog eenige bespreking. Vier nieuwe leden traden toe. SOUBURG. Tweetal ongelukken. Woensdagavond vonden op den. Vlissingschen weg een tweetal ongelukken plaats, waarvan het eerste ter hoogte van Abeele. De motorrijder K. uit Mid delburg kwam hier n.l. in bot sing met een gToentekar, welke geen licht voerde. De aanrij ding was zoo hevig, dat K. met een arm-, been- en vingerbreuk en verschillende hoofdwonden per ziekenauto naar het zieken huis in Middelburg moest wor den vervoerd Het tweede ongeval was een aanrijding tusschen een bps van de Stoomtram Walcheren en een luxe auto in de omgeving van het wissel, dat gelukkig 'goed afliep, hoewel de auto zwaar beschadigd was, Woensdagavond Werd door de Geref. J.V. „Repos Alleu-rs" een begunstigersavond gehou den onder leiding van den voor zitter der vereen, J. A. Arendse, Na een woord van welkom kreeg A. Arendse de gelegenheid bouw aan de zijde van het Post- tot het voorlezen-van zijn onder- TRIBUNAAL TE GOES. Uitspraken van Woensdag 30 Oct, 1946, Cornelia JL Klooté, typiste te Goes, geen verdere intern,, ontz, rechten, Uitspraken van Donderdag 51 Qet. 1946, WHheJmlna y. d, Berge, zonder beroep te Kapellegeen verdere intern,, verb, verkl. inboedel voorzoo ver in gebruik bij derden, ontz. rechten. Daurus J. Bliek, klemhandelaar te Hoedekens- kerkegeen verdere mtern., ontz. rechten, verb, verkl. ver mogen tot een bedrag van 2U00. Izaak de Laat, ty pograaf te Goes5 j. intern., eind op 14 Nov. 1951, vérb. verkl. inboedel voorzoover in gebruik bij derden, ontz. rech ten. Cornells G. van Wezel, gepens. cand. der N.S. te Lewedorpgeen ver dere intern., verb, verkl. radio toestel, ontz. rechten. Andreas Baarends, scheepswerktuigkundige te Goes: 4 j. intern, eind. op 14 Nov. 1950, verb, verkl. radiotoe stel, ontz. rechten. werp „Jozef de wegbereider van zijn volk". Verder werd o.a. een schets opgevoerd getiteld „Ge temd", die veel succes oogstte. WISSENKERKE. Woensdagavond vergaderde de aideehng Noord-Beveland van het Ned. Roode Kruis on der voorzitterschap van dokter Maas van Colijnsplaat. Uit het verslag van den secretaris bleek, dat de leuze „In elk huis een lid van het Roode Kruis" voor wat Noord-Beveland betreft een heel eind is verwezenlijkt. De penningmeester kon over 1945 een goed slot boeken van f 1287 en over 1946 van f 561), nadat aan het hoofdbestuur een afdracht van ruim 7000 had plaats gehad. D_e periodiek aftredende leden de heeren Klaassen te Kats en H. N. de Nie te Wissenkerke werden bij acclamatie herkozen, terwijl in de vacatures ontstaan door vertrek van de heeren M. Vogelaar en Ds L. Dorst werden gekozen dhr J. J. v. d. Maas, burgemeester te Wissenkerke en Ds v. Aller te Geersdijk, ter wijl het bestuur werd gemach tigd tot benoeming van twee bestuursleden in de plaats van de heeren N. L. van Dalsen en I. Ligthart Schenk. Bij de rondvraag werd besproken de boekenactie van het Roode Kruis voor Indië. Besloten werd op elk dorp gelegenheid totinlevering te openen op na der te bepalen adressen. De teil bate van het Ned, Oorlogsgravencomité in deze gemeente gehouden collecte heeft opgebracht 269.21, waar. van te Kamperland 136.31, te Wissenkerke f 89.40 en te Geersdijk f 43.50. AXEL. Door de plaatselijke commis sie van het T.B.C.-fonds „Draagt Elekauders I-asten" is een filmavond in de Chr. Be waarschool gehouden. Vooral de film, die in beeld bracht de gelijkenis van den verloren zoon genoot in 't bijzonder de aandacht. Ds Couvée, Geref. pred. al hier, sprak in de pauze een op. wekkend wooid. Van dezen mooien avond ko men de baten ten goede aan liet zoo noodige werk van de T.B.C.-bestrijding. Kerk en Zending. afscheid van zgn gemeente te ne men in verhand met z\jn vertrek naar Nieuwe Pekela. KRUIMELTJES Ned, Herv. Kerk. Beroepen te Nieuw-Beijer- land, J. Koole te Genderen; te Zwolle, (voor den N.O. Polder), H. de Boer te Zwolle. Aangenomen naar Hengelo, S. W. de Vries te Nieuw Leusen; naar St. Anna Parochie, S. Kooistra te Beerzerveld. Bedankt voor Overdinkel, S. Kooistra te Beerzelveld; voor Wageningen, C. Wetselaar te Ndgtevecht. Geref. Kerken. Tweetal te Katwijk aan Zee (2e pred.pl.), P. de Ruig te Putten (Gld.) en- R. Ypma te Loppersum; te Genemuiden, C. A. Vreugdenhil te Oud-Vosse- meer en Joh. de Boer te Zuid- Beverland. Beroepen te Bennebroek en te Hengelo (O.), A. A. Leen- houts te Heerenveen; te Fijnaart, A. J. v. Dijk te Kou- dum; te Klundert en te Gene muiden, Joh. de Boer te Zuid- Beijerland; te St. Jacobi-Paro- chie, F. D. Kraan, cand. te 's-Gravenhage, Chr. Geref. Kerk. Bedankt voor Baarn, M. W. Nieuwenhuijze te 's Graven- hage-C. Intrede. Onder groote belangstelling he-eft Ds P, Werges, gekomen van Wemeidinge, zijn intrede gedaan- bij de Vrije Evang, Ge meente te Winschoten, met een predicatie over Ps. 72196. Afscheid. Ds J. Hallewas, Evang. Luth. predikant te Bergen op Zoom, is voornemens a.s. Zondagmiddag Tengevolge van de aard beving in i\loord*Peru zijn volgens de laatste berichten meer dan duizend dooden te betreuren. Kroonprins Olaf en prinses Martha van Noorwegen zijn per lijnvliegtuig uit Oslo te Londen aangekomen. m De Noorsche douane heeft aan boord van het schip „Sta- vangerfjord" bij zijn aankomst te Oslo een groote partij bont, Amerikaausche sigaretten en nylodkousen ontdekt tusschen het „vuile waschgoed". Op de kade stonden reeds autos ge reed om het „vuile waschgoed" op te halen. -■ Te Praag is de berechting be gonnen van Georg Krauss, van wien beweerd wordt, dat hij lid is geweest van resp. de Tsje- cho-Slowaaksche verzetsbewe ging, de Gestapo en den Brit- schen geheimen dienst. De Argentijnsche sleepboot „Salta" is in de haven van Bujenos-Aires uit elkaar ge sprongen. Twaalf personen werden gewond en zeven zijn vermist. Te Leksmond is een 67-jarige man door een vrachtauto aan gereden en op slag gedood. Over de schuldvraag is een on derzoek gaande. Een groep van 465Indo- Europeesche geïnterneerden, waaronder 11 zieken, arriveerde gisteren te Batavia. Zij waren afkomstig uit kampen te La- wang en Blitar (Oost-Java). Naar radio Warschau heeft gemeld zullen op 19 Januari 1947 in Polen algemeene ver kiezingen worden gehouden. Met' bevredigend resultaat heeft het eerste sedert de bevrij ding in België gebouwde vlieg tuig proefgevlogen. In New Delhi moet de politie thans het vuur openen op ieder, die een dreigende houding aan neemt en op elkeen, die het uit gaansverbod overtreedt. In het laatste geval moet één maal ge waarschuwd worden. Volgens de Belgische „Soir" zal van 1 December af de textiel- waren-verkoop in België vrij zijn. De Duitsche generaal Macken- sen, voormalig bevelhebber van het 14e Duitsche leger in Italië, is onder Britsche militaire bewa king te Rome aangekomen, waar hij berecht zal worden. m Dr Rudolf Amelunxen, de eer ste minister van Noord-Rijnland- Westfalen, heeft verklaard, dat de bevolking van dat gebied ge durende de laatste weken slechts 'een rantsoen van 1000 caloriën per dag heeft ontvangen in plaats van de officieele 1550 caloriën. SCHEEPVAART- BERICHTEN 13 Nov.: Gepass. naar Ant werpen m.s. „Frisia" naar New Haven; m.s. „Fiat" van Londen; m.s. „Keizersgracht" van Rotterdam; m.s. „Mary" van Londen, Gepass. van Ant werpen: s.s. „Andijk" naar New Port; m.s. „Fidusia" naar Lon den; m.s. „Neuburg" naar Zee; m.s. „Noordstad" naar Rotter dam. Aangekomen te Vissin gen: „Neenburg" van Rotter dam. 14 Nov.Gepass. van Ant werpen: m.s. „Virgo" naar Oforto; m.s. „Walenburg" naar Helsinki; m.s. „Maartje" naar Londen; Sleepb. „Maas" naar Maassluis. Aangekomen te Vlis singen; „Martha" van Antwer pen. FINANC. BERICHTEN, medegedeeld door Incasso-Bank N.V. Goes. Amsterdamsche Effecten beurs. De betere stemming, die zich gisteren ter beurze baan brak, wist zich vandaag goed te hand haven, zoodat het er naar uit ziet, dat er weer grond in de markt is gekomen. Over het alge meen waren de koersafwijkingen ten opzichte van gisteren gering; ervielen echter enkele fondsen aan te wijzen, die zich in een scherp koershersel mochten ver heugen. Al met al ondergingen de omzetten geen uitbreiding. In den oliehoek waren het zoo wel de gewone- als de pref. aand. Dordtsche Olie, die krachtig in koers konden stijgen. De gew. aand. Dordtsche hoekten een winst van 14% punt bj een koers van 276, terwijl de prefs idem met 18% punt tot 302K pCt. vorbe- teren. Bij aand. Kon. Olie was het avans matiger, n.l. 5 pnt bij oen koers van 311 pCt. Do red. idem golden 308 (303). Claims Kon. Olie noteerden f 616. 606.on idem Dordtsche f271.— (f270.—). Rubbers weinig affairo en wei nig veranderd. Amst. Rubber en Bandar Rubber onveranderd 143 en 113 pCt. Kendeng Lomboe 90 L (29), Sorbadjadi 80 L (80 B) en Sumatra Rubber 130L (132B). Vico's niot gonotoerd. Suikers waren vast van toon, vooral voor aand. H.V.A., die 225 (218) noteerden Java Cultuur on veranderd 107 en Nisu 118 (116) Van de tabakken waren alleen cert. Deli Mij. hooger, n.l. 133 (130%). Deli Bat. M(j. onver anderd 113, terwijl men bij Se- npmbah niet tot noteering kwam. Schoepvaarten hier en daar hooger, o.a. voor Scheepvaart Unie 126 (122) en Stoomv. Ne-' derland 139 (136), Holl. Arn.- Ljjn onveranderd 124, Kon, Boot 150 (149) en Rott, Lloyd 120 (119), Paketten niot genoteerd, Van de actieve industriëoleu waren hooger; Philips 273 (270%), eert. Lovorbros 201% (198), idem Calvö 124 (120) en van Borkol 97% (96%), Aku on veranderd 110, terwijl aand. Ned. Ford bj oen koors van 270 pOt 10 pnt moesten prijsgeven, aand. Fokker niet gonotoerd. Van do .minder couranten kon den verder stjgen: Gew. v. d. Bergh 241 (239), Electro Zuur 163 (161%), Wijers 130 (129) en Vredestoin 117% (116). Lager voor Heinoken 212 L (214)Holl. Beton 252 (257), Kon. Papior 183 (184) en Ned. Gist 335(340). Banken eenigszins verdeeld. Amst. Bank 121 (120), Incasso- Bank 131% (130%), Rott. Bank- verg. 131 (130), Herstelbanken 102% (102-9/16) en Holl. Disc. Mij. oud 112 (onv.) en nieuw 109 (onv.). Holl. Bank Unie lager oud 163 (164) ea nieuw 158 (158%). Verschillende staatsleeningen waren in herstel. 4 pOt. Neder land 1940 I 99-1/16 (99), 3 pCt. idem 1037: 09% (99%) en de 3-3% pOt, idem 1938: 08% (99-1/16). De 3tf pCt, Nederland 1941/43 noteerden onveranderd 09 pOt. De gomeoute-leoningen echter waren lager voor de 3% pOt. Am sterdam 1037 n.l. 100-1/16 (100%), alsmodo voor do 3% pCt, Rotter dam '37, n.l. 100-1/16(100-9/16). Part. Bew. Bel. Nedorland on veranderd f 482.Binnenland f173.— (f172.—) en Overzee onveranderd f 141. Spaarcertificaten 100% (101-1/16) Wat brengt de radia Zaterdag 16 November. HILVERSUM I, 301,5 m.: 7.00 Nieuws7.15 Gymn.7.30 Gram.; 8.00 Nieuws; 10.00 Mor genwijding 10.20 Hoorspel 10.35 Continubedr.11.45 Fam. ber. uit Indië; 12.00 Joh. Jong orgel; 12.35 Eddy Walis; 13.00 Ned. Strijdkr.; 13.40 Muz.; 14.30 Sportpraatje; 14.45 Radio philh. ork.15.45 Boekbespreking; 16.00 Stafmuziekcorps16,25 A.T.C.- uitzending; 17.05 Muz.; 17.30 Om en nabij de twintig; 18.00 Nieuws; 18.30 Ned, Strijdkr.; 19.00 Strijkkwartet; 19.45 We deropbouw; 20.00 Nieuws; 20.08 Dingen v. d, dag; 20.20 Metro- pole ork,; 21,30 Hoorspel; 22.05 Gevar, programma. 23,00 Nieuws. 23.15 Hobby-hoek; 24.00 Sluiting. HILVERSUM II, 415,5 m.: 7.00 Nieuws; 7.30 Morgengebed; 8.00 Nieuws; 8.15 Pluk den dag; 9.50 Orgel; 10.20 Zang; 11.00 De Zonnebloem; 11.45 Gram.; 12.03 Kamermuziek12.30 Lunchcon cert; 13.00 Nieuws; 13.15 Cello recital; 14.00 Orkest; 14.15 Eng. les; 15.15 Jonge kunstenaars; 16.15 Causerie; 17.00 Voor de jeugd; 18.15 Joum. weekover zicht; 18.35 Dinermuz.19.00 Nieuws; 19.15 Zang; 19.30 Buf falo-Bill; 20.00 Nieuws; 20.15 Gram.; 20.30 Lichtbaken; 21.00 R.K.-koor; 22.00 Nieuws; 22.35 Avondgebed22.55 Mozart 23.15 Orkest; 23.45 Orgel; 24.00 Sluiting. Heden overleed te Rotter dam, na een langdurig lijden, onze lievo Dochter, Zuster en Schoonzuster, Mevrouw Stoffelina v. d. Meijden, geb. Visser, in den ouderdom van ruim 60 jaar. Namens do familie: Wed. J. Visser en Kinderen. Wilhelminadorp, 13 Nov. '46. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Zaterdag 16 Nov. te 12 uur. Heden overleed, zacht en kalm, onze innig geliefde Man, Vader en Grootvader, Cornells de Meester, in den ouderdom van 79 jaar en 6 maanden. Namens de familie: Wed. E. do Meester de Koeijer. 's-Gravenpolder, 12 Nov. '46. ARTS, MIDDELBURG. AFWEZIG TOT DONDERDAG. MIDDELBURG. ZATERDAG AFWEZIG. VERGADERING Zaterdag 16 November 1946 's namiddags 2.15 uur, zaal Krijger, Beestenmarkt, Goes. Namens het voorl. Comité, R. ZU1DEMA. Gevraagd ïn klein doktersgezin in Den Haag voor dag en nacht. Br. no. 350, Bureau van dit blad, Middelburg. TE KOOP: een zoo goed als nieuw GASBAKOVENTJE, EEN GROOTE VERGASSER, zeer geschikt voor broedmachine, merk-Putten. 13-DEEL1GE LEGBAKKEN voor kippenhouders. Te bevragen hij L. OVAA, Vlissingschestraat 17, Souburg, Telefoon 2536. TE KOOP: pracht instrument. Te bezichtigen GOLBSCHMEDENG'S Muziek handel, Lange Kerkstr. 41, Goes. TE KOOP: een in goeden staat zijnde „Berkel". Te bevragen: J. BOOT, Slagery, Wissekerke. Gevraagd tegen 1 Maart: een bij J. NOTEBOOM—MOL, F186 's-Heer Arendskerke. Gevraagd een per 1 December a.s., wegens re- evacuatie der tegenwoordige. Mevr. A. A. VISSER—DEES, O 14, Krabbendijke. Gevraagd voor direct: en Heinkenszand - Telef. 227 Komt U een» kijken Ook in Huishoudelijke Artikelen kunt U al iets aardigs koopenJl Klaar ln een paar minuten het bespaart gaa en stroom Een dagelijksch bord H-O of Quaker, voedzaam en smakelijk, verhoogt uvf weerstandsvermogen en ls voor tl een bron van stralende gezondheid en vitaliteit. Het bevat vele onmis bare voedingselementen; het staalt de spieren, maakt niet dik en 1» licht verteerbaar. H-O en Quaker havermout z(jn een Ideaal voedsel voor jong en oud. Vraag in het belang van uw gezin steeds naar een origineel pak H-O or Quaker havermout en let er op, dat ge het krijgt. Neerlands populaire zuinige ontbijt m Kunsthandel KORTE KERKSTRAAT 2 - GOES door den Larenschen Kunstschilder HENRI VAN OS- DELHEZ. Van 16 tot en met 30 November DAGELIJKS van 9-12.30 en van 2 tot 6 uur. PROVINCIALE STOOMBOOTDIENSTEN IN ZEELAND Gedeputeerde Staten van Zeeland roepen sollicitanten op voor de betrekking van voor het veer KortgeneWolphaartsdijk. Jaarwedde voor ongehuwden 1495.tot 2320.inclusief toelagen; voor gehuwden 1800.tot 2490.inclusief toelagen. Bovendien Wordt voor het Practijkdiploma Boekhouden een toelage van 50.toegekend. Sollicitaties vóór 26 November a.s. te richten aan Ge deputeerde Staten van Zeeland, Dam 6 te Middelburg. Zonder PRIJSVERHOOG1NG kunt U door bemiddeling van onze Administratie, Uw advertentiën in alle bladen laten plaatsen. Aministratie „Zeeuwsch Dagblad".

Zeeuwsch Dagblad | 1946 | | pagina 3