uit deze gemeente heeft overgebragt naar Stavenisse en stelt namens Burgem. en Weth. voor, afschrijving van den aanslag te verleenen voor 3 maanden of f 2,10. Dienovereenkomstig wordt besloten b. een adres van Commissarissen van het Harmonie gezelschap sKunst en Eer", waarbij zij met het oog op den ongunstigen toestand der financiën van het gezelschap, en wijzende op de dienstendie daardoor zoowel aan de schutterij als aan het publiek worden bewezen, verzoeken, de jaarlijksche toelage aan de vereeniging uit de gemeente kas toegekend, van f -100 op 200 te brengen. De Voorzitter stelt voor, dat dit adres zal worden gevoegd bij de stukken der gemeentebegrooting voor 1888, bij de behandeling waarvan door Burgem. en Weth. omtrent het verzoek advies zal worden uitgebragt. Aldus besloten 3°. dat bij de op den 15 Augustus 1.1. gehouden open bare aanbesteding van het leggen van 3500 M2. winter- krammat, met bijleveriug van schorgrond enz. op den Oost- en den Westhavendijkden Seheepstimmer- en den Visschersdijkde minste inschrijver is geweest J. van Strien te Zierikzee voor f 799 en dat hem het werk is gegund. Yoor kennisgeving aangenomen. Door den heer Zuurdeeg wordt verslag uitgebragt, namens de Commissie belast met het onderzoek der gemeente rekening over 1886. De Commissie vestigt er de aandacht op, dat in strijd met de voorschriften de bijlagen der rekening geen door loopend nummer dragen, doch dat de bijlagen der Ontvangsten op zichzelve zijn genummerd en die der Uitgaven met een nieuw nummer beginnen. Deze vergissing zal nog behooren te worden hersteld. Overigens heeft de Commissie geene op- of aanmerkingen op de rekening, waarom zij voorstelt, bij voorraad den ontvang te bepalen opf 116524,345 de uitgaaf op110829,14 en het goed slot opf 5695,205 De Voorzitter geeft te kennen, dat de opmerking dor Commissie gegrond is, dat de onjuiste nummering der bijlagen ook door Burgem. en Weth. was ontdekt en dat deze voornemens waren de bijlagen te doen verbeteren. Met algemeene stemmen wordt daarop overeenkomstig het voorstel der Commissie besloten. Burgem. en Weth. hebben zich van medestemmen ont houden. Namens Burgem. en Weth., biedt de Voorzitter den Baad aan, de door hen opgemaakte begrooting wegens de inkomsten en uitgaven der gemeentebedragende in ontvang en uitgaaf f 114978,99, met Memorie van Toelichting, be nevens de begrootingen van het Burgerlijk Armbestuur en van de dienstdoende Schutterij, allen voor 1888. De Baad stelt deze stukken tot onderzoek en verslag in handen van de heeren ZuurdeegSchneiders van Greijffens- werth en Fokker. Zullende de gemeentebegrooting overeenkomstig de wet ter inzage gelegd en algemeen verkrijgbaar gesteld worden. Na omvraag sluit de Voorzitter de vergadering. Snelpersdrukkerij van H. LAKENMAN te Zierikzee.

Zierikzeesche Courant | 1887 | | pagina 6