VERGADERING VAN DEN GEMEENTERAAD ZIERIKZEE, Juist overeenkomende met de vertoonde gelden en gelds waarden. 2°. dat op den 18 dezer in het openhaar is aanbesteed: het onderhouden, gedurende vijf achtereenvolgende jaren, van de klokken, speel- en uurwerken der gemeente en dat de minste inschrijver was A. de Yos Jz. voor f 549, aan wien Burgem. en Weth. het werk hebben gegund. Bij monde van den heer Boeije wordt narneus de daartoe benoemde Commissie verslag uitgebragt, omtrent de reke ning van het pensioen- en weduwenfonds der gemeente ambtenaren en bedienden over 1886. Het advies der Commissie strekt tot vaststelling dezer rekening in ontvang opf 471,93 in uitgaaf op448,495 en met een goed slot vanf 23,433 Dienovereenkomstig wordt besloten. Ter behandeling van een bezwaarschrift tegen het eerste suppletoir kohier van den hoofdelijken omslag voor 1886, en ter behandeling van het kohier van den hoofdelijken omslag voor 1887, wordt de vergadering met gesloten deuren voortgezet. De openbare vergadering heropend zijnde, wordt door den Voorzitter geschorst tot des avonds te 7% uur. VOORTGEZETTE TE gehouden den 25 April IS S 7, tics avontls to h uur. Voorzitter Mr. J. P. N. Ermerins, Burgemeester. In deze zitting zijn afwezig de heeren Moolenburgh, Six en ~W. A. Ochtman. De openbare vergadering wordt door den Voorzitter geopend en dadelijk geschorst. De zitting wordt met gesloten deuren voortgezet. De openbare vergadering weder geopend zijnde, stelt de Voorzitter aan de orde de vaststelling van het kohier van den hoofdelijken omslag voor 1887. Met algemeene stemmen wordt dit kohier vastgesteld op f 21882. Na omvraag sluit de Voorzitter de vergadering. Snelpersdrukkerij van H. LAKENMAN te Zierikzee.

Zierikzeesche Courant | 1887 | | pagina 6