CACAO 1000 A. DRIESSEN, Stoombooten „Stad Zierikzee" I en II. VERANDERDE DIENSTREGELING. VERGADERING Liberale Kiesvereeniging De Flacons Dorsch-Levertraan GEBROEDERS CATZ, Rotterdam. 011 SET GELEERDE FRAHSCH L'ILLUSTRATION EUROPÉENNE. Zierikzeesche Stoomboot-Maatschappij. P. O. OLIVIER. Ontzwellingsdrank voor de Herkauwers (Rund en Hein Vee). Bereid door Gebroeders MÉNARD, Uitvinders. F x/> Hoofd-Depöthouder voor geheel Nederland de Heer SEGERS te Rosendaal N.-B., der op Woensdag II Februari, des avonds te 8 ui*e5 ten huize van den Heer W. KANAAR. Punt van behandeling; Ingekomen missive van het Bestuur der Liberale Unie. Namens het Bestuur Mr. A. J. F. FOKKER Secretaris. VAN Drogisten te Groningen en Rotterdam, worden door de Oeneeslieeren als de meest geneeskrachtige aanbevolen* Lees daarover de brochure, welke om iedere flacon is gewikkeld en bij de Depothouders gratis ver krijgbaar is. Geen bereiding- met JPotascb.! Zie attesten. te blijven onderhoudenis de beste maatregel een abonnement te nemen op een Fransch tijdschrift, dat door vorm en inhoud tot lezen dringt. Dit vindt men in Wekelijks verschijnt hiervan een nummer met 4 of 5 platen. De tekst wordt gevormd door romans novellencauseries over letterkundewetenschap of kunstgedichtenenz. De nieuwste romanwelke er in verschijnt: MARIAGE ET FATAMTE trekt algemeen de aandacht; het verhaal blijft voort durend en in klimmende mate boeien. Men abonneert zich voor een geheelen jaargang a f (franco per post f 5,50); de betaling geschiedt per kwartaal. BureauKerkstraat 35te Amsterdam. Doosjes Pillen en Potjes Zalf f 0,80, f 1,85, f 3. f 6,75, f 13,50, f 20,50 zijn op franco aanvrage a contant te bekomen bij alle apothekers in Holland, alsmede in Hollo way's Etablissement te Londen, 533 Oxford Street. Van ZIERIKZEE: Zaterdag1 7 Februari 6 uur. 8 6 8 9 Zondag- Zondag Van ROTTERDAM: Zaterdag 7 Februari 10 uur. Zaterdag 7 12 Zondag 8 12 De Directeur, GrllMen betaalt Ondergeteekende aan hemdie bewijzen kan dat de bij mij ter inzage liggende Getuigschriften verkregen over de uitstekende resultaten van de JElectromotorisclte TAIDHAIS- ui% n.i es, niet echt zijnBij gebruik daarvan geschiedt het tanden krijgen der kindereu zonder de minste pijn. Na toezending van Postwissel ad 9® Cent franco, door Nederland. WAGENINGEN, Chemische Fabriek, ROBERT HOETZ. cm t» o tu H W E-* tea C=J in M C Sd tea Uitlegging over liet nnt van den Ontzwellingsdrank van Gebroeders JIKWItl). De ontzwellingsdrank van Gebroeders Ménard is geschikt en onfeilbaar om de zwelling bij dè herkauwers tegen te werken, wij behoeven deze kwaal niet te beschrijven, ieder landbouwer of eigenaar van vee weet ongelukkiglijk maar al te zeer dat het eene der gevaarlijkste kwalen is en bijzonder een van diegene, welke aanstonds moet worden tegen gewerkt, zoodra men ze bemerkt. Inderdaad deze vreeselijke kwaal in het begin aangegrepen met toediening van den voorgeschreven geneesdrank, is oogenblikkelijk bestreden, terwijl, door het te lang wachten, wanorde in de ingewanden wordt teweeggebracht, en zelfs den dood zou worden veroorzaakt, indien men het hierboven aangegeven onfeilbaar middel niet zou gebruiken. Het is dus gelukkig voor den landbouwer en den vetweider dat men deze kostbare uitvinding gedaan heeft. Geen vrees meer om zijn vee in de weiden te laten grazen of het te voederen of te vetten met kool, knollen, aardappelen, maïs, erwten en boonen enz. Indien het vee een van deze verderfelijke voedsels gegeten heeft en men het bemerkt dat een of meer der beesten gezwollen zijn, dan neme men onmiddellijk zijn toevlucht tot de Üeschdie hem aanduidt, door het opschriftde manier van het te gebruiken; en geeft aan het beest de aangegeven hoeveelheid, welke geheel gereed is. Vijf of tien minuten daarna verdwijnt de opzwelling en het dier mag naar zijn werk of eten teruggaan. Dus ieder verstandig vee-bezitter, die zijn voordeel betracht, zal zich altijd van één of meer flesschen voorzien, om het gevaar dat hem boven het hoofd hangt, aanstonds te kunnen afweren. <3- etnigschrif ten: Ik ondergeteekendeGerardus Verhulst, landbouwer en grondeigenaar te Rosendaal Nd.-Bt.verklaar de ontzwellings drank van de heeren Gebrs. Ménard gebruikt te hebben aan een mijner dikstaande koeien en verzeker dat het dier eenigen tijd na de ingeving volslagen genezen was en den volgenden dag geheel tot zijne melkgeving was terug gekomen. Rosendaal, 16 Maart 1884. (Get.) G. Verhuist. De ondergeteekendeJohannes van Achtmaal landbouwer en grondeigenaar te Hulsdonk onder Rosendaal, verzekert de ontzwellingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben ingegeven aan een koewelke na verloop van drie kwartier geheel genezen was. Dank aan den hoofd-depöthouder, daar hij ons bij tijds in de gelegenheid stelt, zulk een onmisbaar geneesmiddel te verschaffen. Rosendaal8 Mei 1884. (Get.) J. v. Achtmaal. De ondergeteekende, Jan Jongeneelen, landbouwer en grondeigenaar te ICalsdonk onder Rosendaal, verklaart de ontzwellingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben ingegeven aan een jaarlingsche vaars, welke na verloop van 20 minuten geheel hersteld was. Rosendaal, 12 Mei 1884. (Get.) J. Jongeneelen. De ondergeteekende, J. van Eekelen, verzekert de ont zwellingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard gebruikt te hebben aan een tweejarige vaars, welke na verloop van een half uur geheel hersteld was. Hartelijk dankbaar voor zulk een onmisbaar middel. Wouw, 22 Mei 1884. (Get.) J. van Eekelen. De ondergeteekende, Jac. van Roomen, stalhouder en landbouwer te Rosendaal (N.-B.)verklaart de ontzwellings drank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben toegediend aan een dikstaande koe, welke na verloop van 20 minuten hersteld en tot hare melkgeving geheel was teruggekomen. Rosendaal6 Mei 1884. (Get.) Jac. van Roomen. De ondergeteekende, "Wed. C. Uittewilligengrond eigenares te Kruisland onder Steenbergen, verklaart de ontzwellingsdrank van de heeren Gebrs; Ménard te hebben toegediend aan een jaarlingsche os, welke na verloop van een half uur geheel hersteld was. Tevens dank aan den hoofd-depóthouder, welke ons, door zijne tusschenkomst, zulk een kostbaar geneesmiddel verschaft. Kruisland, 27 April 1884. (Get.) Wed. Uittewilligen. De ondergeteekendeMarijn de Nijs landbouwer en grondeigenaar te Kruisland onder Steenbergenverklaart de ontzwellingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben toegediend aan een kalf, welk na verloop van uur volslagen genezen was. Kruisland, 19 Mei 1884. (Get.) M. de Nys. De ondergeteekendeJan Zwanen landbouwer en grond eigenaar te Zeggegemeente Rucphenverklaart de ont zwellingsdrank van de heeren Gebrs. Ménard te hebben toegediend aan een koewelke na 10 minuten geheel hersteld en tot hare melkgeving was teruggekomen. Zegge, 5 Mei 1884. (Get.) J. Zwanen. Prijs per flesch f 3,-. Bij het overmaken van f 2,15 heeft de toezending franco plaats. bij wien alle verdere inlichtingen zijn te bekomenalsook bij de Depóthouders Cbr. WIJSS®! te 's Heer- Arendskerke en M. BE JOWCHE C»Az. te Kruiningen. Snelpersdrukkerij van H. Lakenman te Zierikzee. BREUKEN uadikale genezing, *v Jat U üi desverkiezend wordt overeen gekomen voor een bepaalde prijsbetaalbaar na genezing. Daartoe zijn 20 kamers ter beschikking der patiënten gesteld. WAERSEGERS, heelmeester van breuken. Groenplaats 35te Antwerpen. voor van spijsvertering. De wonderlijke kracht van dit heilzame middel, en de goede resultaten verkregen bij patiënten, die aan ge melde kwalen leden, zouden ongelooflijk schijnen, waren zij niet bevestigd geworden door de tallooze genezingen er door bewerkstelligd, en door het bestendige voordeel uit hun gebruik getrokken. Deze onwaardeerbare Pillen verzachten en versterken het zenuwstelsel, zuiveren het bloed, regelen de. afzonderingen, en versterken het gestel. De kwaal vliegt voor hen weg. Zij zijn geheel samengesteld uit uittrekselen van planten, onvermengd met het eene of andere mineraalachtige of schadelijke bestanddeel. Zij kunnen daarom gerust en volkomen veilig gebruikt worden voor zwakke vrouwen en jonge kinderen. MARQUE DE FABRIQUE '"-„O

Zierikzeesche Courant | 1885 | | pagina 4