WIE GAAT ER MEDE??? ZIERIKZEE ROTTERDAM ZIE RIKZEE-ROTTERD AM Dat zijn pakken Kinderboeken. Spotprijs. Buitengewoon mooi en goedkoop. Pak 1 kost f 1,75. Pak 2 kost /'4,25. Pak 3 kost f 4,25. HUISHOUDSTER. EENE FLINKE KEUKENMEID, Het nieuwste Pakket. Zierikzeesche Stoomboot-Maatschappij. Stoombooten. „Stad Zierikzee" No. 1 en 2. Gewijzigde Dienstregeling. Stoomboot ZEELAND. dubbel zijn ze 'fc waard. OPRUIMING VOOR SPOTGOEDKOOPE PRIJZEN! Als ze niet bevallen graag weêr liet geld terug. Pak Kinderboeken No. 1 voor 1,75. XO keurige, fraaie Prentenboeken, alle met gekleurde platen, vol ver halen en gedichtjes. 1. GoeverneurVersjes en Plaatjes voor jonge maatjes. 2. Schmidt, Vertellingen voor de jeugd. 3. Andersen, Sprookjes voor kin deren. 4. Zonderlinge reizen en lotgev. van ridder tlippocras, een vreemde ge schiedenis met 24 platen. o. Avonturen van Hans, Kluchtig Kinderboek. 6. Christ o ff el Columbus, Iloe Ame rika ontdekt werd. 7. Kinderpret, Allerlei vermakelijk heden. 8. Pias ais Soldaat, Kluchtig Kinder boek. 9. Feestdagen, Verhalen voor de jeugd. 40. De Poppenkast, Verhalen voor de jeugd. Bovenstaande zijn geen nietige, kleine boekjes, maar dege lijke mooie Kinderboeken voor eiken leeftijd. Ieder boekje kost anders van at f 0,60 tot '1.nu allen te zamen f 1 AY SS. Pak Kinderboeken No. 2 voor 4,25. ÏO flinke deelen fraaie, degelijke geschikte Jongensboeken, allen van de beste schrijvers. 1. Andnessen, twee groote Vorsten uit vroegeren tijd en andere ver halen. 2. Andriessen, de twee neven, een der episoden uit den Krimoorlog. 3. Meijer, de Ontdekking van Ame rika. 4-5. Tochten en Ontdekkingen door John Franklin, een degelijk werkje voor de jeugd. 2 deelen. G-7. Otterloo, Reizen rondom de we reld, nuttig en aangenaam boek voor de jeugd. 8. Van Westhreene, Ising en G. Keiler, Prettige verhalen voor de jeugd. Andriessen, verhalen v. d. jeugd, door F. Hoffman, met gekleurde platen. Ch. LambShakspeare, bewerkt voor de jeugd, verhalen met gekl. platen. JP59. Bovenstaande zijn geen laffe, kleine boekjes, maar allen mooie, degelijke Leesboeken, de meeste ieder voor f 1,90 per stuk, nu 9. 10. Pak Kinderboeken No. 3 voor 4,25. ÏO kloeke, flinke boeken, ook zeer geschikt voor meisjes, allen van de ■meest gewilde schrijvers. 1-2. Agalha, verhalen voor de jeugd, keur van vertellingen, 2 deelen of verzamelingen, 3. Evangeline, De bevende Berg, een verhaal voor de jeugd. 4. OverbeekKoningin Sophie of het welbesteed leven eener voortreffe lijke Vorstin, met fraai gekleurde platen. 5. Suzanna, Blikken in het meisjes leven, verhalen. 6. Schippers dichtbundel v. d. jeugd, ruim 200 Kindergedichten. 7. De kompl. Moeder de Gans, allen sprookjes door Schenkman. 8. Miss Mulock. Het lamme Princesje, eene vertelling rnet gekl. platen. 9-10. Agatha. Vertellingen en No vellen, Verhalen en Schetsen, 2 flinke Deelen met fraaie platen. Nota Bono. Dit pak 10 dege lijke dln. zeer geschikte Meisjes boeken, ook wel voor Jongens ge schikt, ieder Deeltje circa van f 1,90, nu alle 10 voor slechts f 4,.^£5. alle 10 voor f 10 gloednieuwe, degelijke flinke Boeken bevat ieder Pak. Bij 2 Pakken is ieder Pak 2SÏ Cent minder; alle 3 Pakken of de 30 Deelen te zamen voor f O. Wat niet bevalt kan men terugzenden en men krijgt dadelijk zijn geld terug. Op den te zenden Postw. schrijft men de Nummers der verlangde Pakken, benevens «Kinderboeken." Spoed s. v. pl. bij Grolbi*. COHEN, Magazijnen van Goedkoope Boeken te Arnhem of te Nijmegen. Voor slechts f 1,25 in plaats van 1,90 dat allerfraaiste Boek voor onze Hollandsche Jongens en voor onze Hollandsche Meisjes. Wie Gaat er Mee op Reis door Nederland, groot formaat, met 43 keurige gekleurde Platen, dus bij elke provincie, behalve aangename beschrijving, een fraaie gekleurde Plaat, waarop al het merkwaardige, dat er te zien valt, is voorgesteld, als: Gezicht op Amsterdam, Art is, Den Dam, De Amsterdamsche Brandweer, Standbeeld van Vondel en van Rembrandt, Het Kasteel te Muiden, N.-Iloll. Chais, N.-Holl. Costumes, Stoomgemaal, Muisje van Czaar Peter, Gezicht op Haarlem, Amersfoort, In Utrecht en In 't Baarnsche Bosch, Viaduct te Rotterdam, Overmaasche Costumes, Koninklijke Grafkelder te Delft, Standbeeld de Zwijger, De Loterijzaal, Het Huis ten Bosch, Scheveningen, de Leidsche Academie, Stadhuis te Middelburg, Kasteel Moermont, Standbeeld de Ruijter, Zeeuwsche Costumes, Markt in Noord-Brabant, Roermond, Maastricht, Limburger Binnenvertrek, Arnhem, Kasteel Doorwerth, Bronbeek, Een Papiermolen, Geldersche Huifkar, Valkenhof, Stadhuis te Deventer, Zwolle, Overijselsche Costumes, Assen, Geitenhoedster, Schaapherder, Hunnebedden, Stadhuis te Groningen, Martinitoren en Groote Markt, Groninger en Friesche Costumes, Gevangenis te Leeuwarden, Hardrijderij op Schaatsen, Hindelooper Binnenvertrek. Dat alles kunt ge aan uwe Kinderen laten zien voor de luttele uitgaaf van slechts f Als nu de oudsten in dat mooie Boek zitten te lezen en te kijken, dan (ik spreek hier hij ondervinding), willen de jongsten ook een mooi Boek. Welnu, niet enkel de naam, dat bij mij alles zoo goedkoop is, doch de daad zal ik weder bij het woord voegen, oordeel zelf. Ieder, die het eerstgenoemde, fraaie Kinderboek Op reis door Nederland, in plaats van f 4,90, voor slechts f 1,35 koopt, ontvangt er bovendien bij, de drie navolgende keurige, groote Prentenboeken, navolging van de zoo gezochte GREENAWAV's, met allerliefste Versjes van F. II. VAN LEENT, zijnde: No. 4. Kijkjes om ons heen. No. 2. Uit de rijke Kinderwereld. No. 3. Zonnige Daagjes. liet is secuur de waarheid, deze drie groote Prentenboeken met 18 keurige Platen zijn pas uitgegeven voor f '1,50, ze zijn, dat staat vast, afzonderlijk f 4,50 waard, zoo zeiver als ge dit wonderlijke aanbod zit na te lezen, en toch gaan deze drie groote fraaie Prentenboeken van f ISO. hoe ongehoord het ook is, present aan ieder die het prachtvolle boek Op Beis door Nederland voor slechts f 1,S3£5, in plaats van f 1,9 O koopt. Men bedenke nu wel, dat het haast Öint-IN'icolfl.ïlSï wordt, de aanvragen zullen dus buitengewoon groot zijn, wie niet teleurgesteld wil zijn, zorge voor spoedige bestelling. Aan den Winkel afgehaald alles voor f 1,25, voor buiten de Stad met slechts 4 0 Cents tegemoetkoming in de vracht, die mijzelf meer kost, dus liet groote pak franco thuis door het geheele land op ontvangst van Postwissel van slechts f X,3o», waarbij staat: Op Beis door Nederland. Zoolang de voorraad strekt, te bekomen bij D. BOLLE, Bazaar van Goedkoope Boeken, Hang b/d. Vischmarkt, te Botterdam. Al de BOEKEN, aangeboden door de firma's Gebr, Cohen te Arnhem of te NijmegenD. Bolle te Rotterdam en Gebr. Koster te Amsterdam, worden tot dezelfde prijzen geleverd door den Boekhandelaar A. C. DE MOOIJ te Zierikzee. Iemand van middelbaren leeftijdProt. Godsd.van goede getuigen voorzien biedt zich aan als Adres met franco brieven onder letter L aan het Bureau dezer Courant. Te 's BAGE wordt met 4 Februari a.s. gevraagd die een goeden burgerpot kan koken en tevens genegen is huiswerk te verrichten. P. G. Loon f 90, verval en waschgeld. Zonder goede getuigen onnoodig zich aan te melden. Brieven aan het Bureau van dit blad. Zes splinternieuwe 1° Kinderhoeken, elk met tö gekleurde Platen, als: Mo. X. öe geschiedenis van Ta'uida's Fop. Mo. 2. ïïet Dierenboek. Mo. «5. Marlekijn en Polichinel. Mo. S. De Gestoorde Frijsuitdeeling. Mo. S>. 2&e ondeugende tdrfaaia. Mo. De twee Mamernden. 't Zijn mooie, keurige Boeken die geregeld 30 Cents per stuk waard zijn toch wordt dit nieuwste pakket aangeboden, de Zes Boeken met 36 fraai gekleurde Platen, voor slechts f Ö.90, en toch worden weder als vroeger met St. Nicolaas een aantal Cadeaux voor de Kinderen in de Pakketten verspreid, als: Bons voor f 5, f 4 0, gouden of Zilveren Horloges, terwijl in al de andere pakketten een Bon is ingelegd, waarop de kinderen driehonderd gulden kunnen present hebben, dus in elk Pakket altijd vast een Bon op den koop toe. Men bestelle, eer dat de voorraad is uitgeput. Aan den Winkel contant. Voor buiten de stad franco thuis op ontvangst Postwissel van slechts ƒ0.90, waarbij staatBet Nieuwste Pakket. O. BBOLIjE, Bazaar van Goedkoope Boeken, Hang b/d Vischmarkt, te Üotterdaui. DIESrST EN TUSSCHENGELEGEN PLAATSEN. directe verbindingen met Amsterdam en Brouwershaven. November 1884. Van Zierikzee: Van Rotterdam: Woensd. 19 'smorg. 8.u. 's morg 9.30 u. Donderd. 20 9.30 Vrijdag 21 8. Zilt. s.— 9.30 Zondag 23 9. Q. Maandag 24 8.— 10.30 Dinsdag 25 8. 9.30 Woensd. 26 8.— 9.30 Donderd. 27 9.30 Vrijdag 28 8.— Zat. 39 S. 9.30 Zondag 30 9.— 9.- Passagiersvracht tusschen Zierikzee en Rotterdam i,uv, vum- kajuit f 4,—. Retourbilj ettenook voor de Tusschenveeren op de beide Stoombooten geldig voor ééne maand. Amsterdam, adres: de II.II. J. v. d. Maaden Co., Rotterdam Dordrecht, Zierikzee Erven G. Vos. S. Bouman. Directeur P. 0. OLIVIER. EN T USSC11ENGELEGEN PLAATSEN. directe verbindingen met Amsterdam en Brouwershaven. November 1884. Van Zierikzee: Van Botterdam: Woensd. 49 sm. 40.u# Vrijdag 21 40. Maand. 24 40. Woensd. 26 40. Vrijdag 28 40. PASSAGIERS TARIEF. Dond. 20 sin. 9.—u. Zaterd. 22 9.— Dinsd. 25 9.— Dond. 27 9.— Zaterd. 29 9.— Enkele reis. Paviljoenf 2. Groote kajuit. 4.50 Voorkajuit 4. Retour kaarten. Paviljoen f 3. Groote kajuit. 2.50 Voorkajuit 4.50 Agenten: Amsterdam, D. P. Kievits; Rotterdam, J. A. v. d. Schuijt, Kantoor: Haringvliet Noordzijde Hoek Pauwensteeg; Dordrecht, J. Bouman; Zierikzee, den Directeur A. VAN GASTEL. Snelpersdrukkerij van H. Laken man te Zierikzee.

Zierikzeesche Courant | 1884 | | pagina 4