ST. NICOLAAS-ÉTALAGE cTmborn's naagzout J. DE JONG ZIJSTRA REKENINGEN, Visite-Kaartje s den Heer Sylvius Boas, St. Nicolaas-Pakketten van f I,en f 2,50 per stuk. ALS SURPRISE De Doekhandelaar S. OCHTMANJz. heeft de eer te berichten dat zijne St. Nicolaas-Étalage gereed is, en houdt zich beleefd aanbevolen voor een druk bezoek. Borstpastilles Staal wijn. Rhabarber, Slijm-Maagpillen Boterpoeder Auxilium Orientis, Epilepsie, Vallende ziekte, Razernij, Borst- en Maagkrampen. Schetsen en Vertellingen HEINS. Hoe men van Kippen 500 voordeel 's jaars kan trekken, Tegen het aanstaand NIEUW - J A AR worden ter Snelpersdrukkerij van II. L A- KENMAN, Havenplein, A 331—332, geleverd alle soorten van in verschillende formaten, met of zonder flauwlijnen. alsmede in alle mogelijke soorten. Beveelt zich verder beleefd aan tot de levering van alle soorten DRUKWERK, als: Wissels, Xwi- tantiën, Circulaires, enz. enz. Enveloppen op naam gedrukt tegen zeer civielen prijs, £>0 cent; per xoo en hoogerbij duizendtallen aanmerkelijk minder in jprijs. Van eene spoedige en nette uit voering kan men zich verzekerd houden. Onder minzame aanbeveling II. ZAKENMAN- .A. a n Friedrichstrasse 22, 1, te BERLIJN Gut Dewitz, bij Taucha, Kr. Leipzig, 30 September 1875. Uw geëerd schrijven, zoomede de laatste bezending, heb ik ontvangen. De patiënte gevoelt zich zeer wel en er zijn ook geen aanvallen van Kramp meer voorgekomen. In de blijde hoop dat de pijn het jonge meisje niet meer zal bezoeken, zeg ik u hiermede voorloopig mijn hartelijksten dank voor uwe vriendelijke en met zulk goed gevolg bekroonde hulp en betreur het zeer dat ik wat gij zelf ook zult begrijpen uw uitgesproken wenschen niet wel kan involgen, daar de ziekte der patient tot dusver altoos geheim ge houden is; zij is een mij verwante wees en daar ik mij haar lot op deze wijs heb aangetrokken, mocht ik haar niet prijs geven aan de praatjes der menschen wat des te meer het geval zijn zon, omdat ik door mijn zaken in vele streken van Duitschlaud bekend ben. Niettemin acht ik mij jegens u verplicht, uw heilmiddel en kuur zooveel mogelijk telkens aan te bevelen, waartoe zich bij den uitgebreiden kring mij ner bekenden wel dikwijls de gelegenheid zal opdoen. Onze plicht als Christenen beveelt ons, ja zelfs iedereen, (vooral op zulke wijze) aan lijdenden raad en hulp te verleenen. Ik verzoek u mij binnen de eerste li dagen nog een bezending Auxilium Orientis te be zorgen. Van de thee, die volgens het voorschrift gebruikt wordt, is tot nu toe, een doos vol verbruikt. Met hoogachting I-I„ 3R, E1TZ, Bauunternehmer. Ongesteldheid der maag en der lever. Zelden wordt een man behoorlijk gewaardeerd gedurende zijne leeftijd, maar wanneer zijnen naam op eenmaal roemruchtig wordt dan moet inderdaad zijn genie of goed geluk ons verwonderen. Hij wordt met eer bekroond die het menschelijk geslacht vrijwaart voor pijn, ziekte en ontaarding. Niet alleen is dit veel beteekenend triomf behaald geworden in Groot-Brittanie, maar ook in Amerika in Holland in de Oost en West Indien waar deze onvergelijkelijke Pillen noodzakelijk zijn geworden in elk huisgezin. Slechte spijsvertering zoo heerschend in de verzengde luchtstreek geneest terstond door dit machtig, genees middel hetwelk in Suriname en Java is ingevoerd geworden in de hospitalen, en duizenden, welke geene andere uitkomst voor hunne ellende zagen dan het graf, betuigen er hunne dankbaarheid voor. Doosjes Pillen en Potjes Zalf 0.80, ƒ1.85, ƒ3. 6.75, f 13.50, 20.50 zijn op franco aanvrage a coutant te bekomen bij alle apothekers in Holland, alsmede in Holloway's Etablissement te Londen, 533 Oxford Street, vroeger 244 Strand. heeft de eer U te berichten dat de gereed isU wordt beleefdelijk uitgenoodigd dezelve te bezichtigen. Behalve groote "Versclici- cleillieicl en veel nieuws, heb ik gemaakt Deze pakketten hebben de volle winkelwaarde van den gulden en één rijksdaalder, en bevatten van een tot vijf voorwerpen, geschikt voor eigen gebruik of met ST. NICO LAAS cadeau te geven. liggen in elke honderd pakketten van eén gulden drie bons, wie dat treft krijgt boven den inhoud van zijn pakket eene fraaie Bloemenstaander, Beeld of een paar Vazen, ter waarde van f O,— f lO,— In elke honderd pakketten van dén rijksdaalder liggen vijf bons, wie dat treft krijgt een paar bronzen Beelden, Bloemenstaander, Tafellamp, Hoolitafel of Vazen, ter waarde van f ï7/.tot f 20. Men bestelle spoedig, voordat de voorraad geplaatst is. vereenigt in zich de eigenschappen van het Carlsbader, Emser en Mariënbader zout en bewijst uitmuntende diensten bij hoofdpijn, verstopping en slechte spijsvertering, benevens de kwalen, die daaruit voortkomen, zooals maagpijn, migraine, aambijen, en in 't algemeen de ziekten, waartegen men zich van laxeermiddelen bedient. In verzegelde doozen a cents, uit drop, salmiakzout, mout, anijs, zwavel en extract van slaapbollen samengesteld en goed van smaak zijnde worden door alle doctoren bevonden het beste middel tegen hoest, schorheid, keel- en borstpijn te zijn. In 1/1 en I/2 doozen a £>0 en 30 cents, in proefzakjes a IS cents. Het is van algemeene bekendheid, dat ijzer een onmisbaar bestanddeel van ons bloed is. Waar het in te geringe hoeveelheid voorhanden is, zijn kwaadsappigheid, bleekzucht en klierziekten de natuurlijke gevolgen Van alle zoogenaamde ijzerpraeparaten is deze oplossing de geschikste. Één eetlepel bevat 0.15 gram ijzer in een licht verteerbaren vorm. De flacon kost f 1. per doos met 50 pillen 35 ceïlts. verkort den tijd van het karnen, maakt de boter vaster, beter van smaak, fraaier van kleur en verhindert het sterk worden. In pakken voldoende voor 500 kan melk a 30 cents. Bii ieder artikel is eene uitvoerige gebruiksaanwijzing. Bovenstaande artikelen zijn te bekomen bij M. S. POLAK te Zierikzee. Eu in de bekende depots in de andere plaatsen. Emmerik. H. VON GIMBORN. bereid uit nog onbekende kruiden van het Oosten, van buitengewone geneeskracht, onderzocht door de eerste autoriteiten in Chimie en Medicijnen, geneest de in het hoogste stadium van onge neeslijkheid getreden sa Voor 't gebruik van mijn preparaat verzoek ik een speciaal bericht der ziekte, en daarop zend ik het preparaat, benevens uitvoerige ge bruiksaanwijzing en opgave der regelen voor de kuur, na ontvangst van het bedrag, dadelijk toe. Ik waarschuw uitdrukkelijk tegen die lieden, welke slechts op de beurs der arme patiënten speculeeren, daar zij als specificum tegen boven genoemde kwalen niets dan een oplossing van bromkalium geven. NB. Onbemiddelde lijders worden mei billijkheid S I L V I U S BOAS, Uitvinder van 't Auxilium Orientis, Specialist voor zenuw- en kramplijden. Spreekuren 810 voorm. en 24 nam. Berlijn, SW., Friedriclisstr. 22. I. Etage. J. MUUSSES Co. te Purmerende hebben uitgegeven en alom verkrijgbaar gesteld W aleliersclxe door Prijs f 0,00. Heden verschenen de 3de druis: van naar het Fngelsch van KINARD B. EDWARDS, door J. LIE SE. Prijs 7 5 Cent, Te bekomen aan het bureel van dit blad. MS?"* 1)6 MARECHAUSSÉE te Paard FRERICHS te OSS wenscht zich door een geschikt persoon te vervangen, ver- eischte gezond en sterk lichaamsgestel, goed lezen en schrijven. Zij die reeds zes jaren of als milicien bij een bereden gedeelte hebben gediend, komen in aan merking. Te bevragen met franco brieven aan bovengenoemdeu Marechaussee. Snelpersdrukkerij van H. Laken man te Zierikzee.

Zierikzeesche Courant | 1875 | | pagina 4