eed Gemeente debet aan vertraging winkelonderzoek STIJGENDE VRAAG NAAR TWEEDE WONINGEN BIETENOOGST WEER IN VOLLE GANG Autoshows in Hulst en Terneuzen De Stem/De Vrije Zeeuw I DE STEM VAN WOENSDAG 29 OKTOBER 1975 Opper Hendrickx naar Made PROTEST TEGEN KOMST VAN SCHROOTBEDRIJF IN ZELZATE tmw M mw Inspraak Hoek in Register van onbeheerde panden Romeo en Julia in Terneuzen EXPO IN DE BLIDE Vismijn Breskens >p gevraagd! stad iel gevraagdl huwelijken| üêra Ipvl BRUGGETJE OOSTKOLR VERDWIJNT TerHole Sas van Gent Terhole Sas van Gent Breskens GEBRUIKT drumstel p«N I laan 95, Roosendaal 37760. <4 I DERLAND B.V. ~jsen goed geschoolde [MJPLASSERS EN riEWERKERS verkrijgen onder mi lollicitaties te richten aan i 111011, Utrecht, t.a.v. de afd I lale firma laat u bijverdienen in de j Bezit u een auto, jimaal 21 jaar en publiek omgaan, len 11.00 en 13.00 antoor. Telefoon I. Bijzonder pret- jowel voor dames ■ie reclame willen Ir exclusieve pro- leen Colportage, lering. JG GEZOCHT.. i kennismaken met de levens, lagt u eens vrijblijvend inlich. wijze van EUROPA sr persoonlijke huwelijkscon. 4TIS INFORMATIE ONIELAAN 275, BREDA IOEFT GEEN KRANS het duizenden geslaagden kun- I Jjbliciteit. U persoonlijk sturai lingen. Nederlands Huwelijk D UNION I' Afd. Breda: Delbergen 53,t Raad van Toezicht). S V - ]M M '■:w f (Van een onzer verslaggevers) HOEK Op woensdag 12 no vember kunnen de bewoners van de wijk „Oud Vlissingen" in Hoek suggesties en vragen kwijt over de plannen die de «meente Terneuzen met deze buurt heeft. Vertegenwoordi- rers vau de gemeente geven 's avonds in de gehoorzaal van jiet voormalige gemeentehuis van Hoek tekst en uitleg over die plannen. De aanvang van de inspraakavond is 20.00 uur. De plannen die de gemeente Terneuzen met Oud-VIissingen I heeft betreffen voornamelijk de aankleding van het gebied I via aanplantingen en nieuwe bestrating. Dit alles gebeurt in het kader van de Zjg. rehabili tatie, het verbeteren van de woning en de woonomgeving. Nog onlangs verklaarde de Terneuzense gemeenteraad Oud-VIissingen tot rehabillta- tlegebied. Dat wil zeggen, dat voor de bewoners van de hul zen in dit gebied speciale sub sidieregelingen van kracht zijn om hun huizen op te knappen. Doorgaans komt het er op neer, dat het subsidie bedrag rond de 35 procent ligt, 35 procent van de totaal ge- maakte onkosten tijdens ae verbetering van het huis. Ook de subsidieregelingen komen tijdens de geplande inspraak avond aan de orde. (Van onze correspondent) T TERNEUZEN - Morgen (donderdag) wordt begonnen met het afbreken van het bruggetje tussen de Rose- graent en De Blokken te Ter neuzen. In de plaats daarvan komt de brug, die gedurende vele Jaren over het Axelse Ka naal heeft gelegen. Uitbreiding van de haven van de Nedei- landse Stikstof Mij. nv te Sluiskil noodzaakte de verwij dering, die nogal wat stof deed opwaaien. De werkzaam heden duren tot ongeveer half december. (Van onze verslaggever) TERNEUZEN - Het hart van het gemeentebestuur is niet helemaal blank voor wat betreft de vertraging, die is opge treden bij het winkelonderzoek ten behoeve van de binnenstad. B. en W. van Terneuzen schreven deze week een stevige brief aan de uitvoerder van het onderzoek, het Centraal instituut voo> Midden- en Kleinbedrijf in Amsterdam. In de brief dringt de gemeente met klem aan op een snelle afronding van het onderzoek. Het CIMK wacht echter nog steeds op een consU' menten-enquête, verricht onder toezicht en met medewerking van de gemeente. Die enquête is een belangrijk onderdeel van het hele onderzoek. In de brief aan het CIMK vraagt de gemeente bovendien om een tussenrapport om al wat houvast te hebben. „Als het 2o gaat als het CIMK zich voorstelt, dan kan het wel fe bruari of maart volgend jaar In de kerk te Terhole trouwde instructeur Rens Nijskens van het majoretten- peïoton Kloortje met Wilma Berrevoets uit Walsoorden. Reden voor de majoretten en hun drumband om in actie te komen. Bij de kerk werd een ereboog gevormd en de drum band gaf enkele roffels weg. Trimclub De tour-en trimclub Sas van Gent hield haar algemene ledenvergade ring in zaal Planetarium te Sas van Gent. Periodiek aftre dend tijdens de bestuurs verkiezing waren voorzitter P. Pielaet en bestuurslid W. de Maertelaere. Beiden werden herkozen. Het bestuur werd nog met twee plaatsen aange vuld door de heren E. Bomme- 15,jn en H Dhaene. De activi teiten voor de eerstkomende tijd zijn als volgt: deelname aan de tourtocht „Chitnel", de Mergelland route, tour du Flic, en aan alle georganiseerde evenementen voor trimmers in Zeeland. De renner die voor de vereniging de meeste offi ciële kilometers gereden had was B. Roegiest met 1932 ge volgd door J. Staelens met 1930. Het ligt ook in de bedoe ling om naast een tourtocht een avondtweedaagse te orga niseren De jaarlijkse feesta vond is voorlopig gepland op half februari. NKV De vrouwenafdeling Sas van Gent van het NKV hield in het verenigingsge bouw de Roselaer te Sas van Gent, haar ledenvergadering met daarop aansluitend een le zing en voorlichtingsavond. Tijdens deze vergadering trad de voorzitster mevrouw Ver planken om gezondheidsrede nen af. Voor al haar verdien sten die zij in deze jaren als voorzitster voor de afdeling Sas van Gent verwezenlijkt heeft, kreeg zij een mood bloemstuk overhandigd. De vergadering benoemde me vrouw Samijn als nieuwe voor zitster. Mevrouw Hemelsoet- Bambost werd benoemd tot secretaresse. De lezing gehou den door mevrouw Ottie Wik kerink-Snitzier uit Axel, han delde over het onstaiain van de parels, mineralen, synthetische stenen, agaten, diamanten, fos sielen en schelpen. Tussendoor kregen de aanwezige dames gelegenheid om vragen te stel len worden", zo stelde gisteren de gemeente-voorlichter J.C. Ro besin. „Er is met klem ver zocht of ze het dit jaar nog willen afronden. Het hele on derzoek is een belangrijke peiler voor het structuurplan voor de binnenstad", zo lichtte hij verder toe. Volgens hiet CIMK is de vertraging van het onderzoek te wijten aan de langzame ordering van 't consumenten onderzoek bij de gemeente Terneuzen. Woordvoerder Ro besin ontkende dat gisteren „We lopen niet achter", zo zei hij. Hij voegde eraan toe, dat het de eerste keer was, dat de gemeente een dergelijke en' quête ter hand nam. Overigens zei hij, dat het wel moeite heeft gekost Om mensen te vinden, die met de enquête vragen de straat opgingen. Dat 13 nu gebeurt via het Gewes telijk Arbeidsbureau in Ter neuzen. Op het ogenblik wer ken tussen de vijf en tien mensen aan de uitwerking van de enquête. CIMK-woordvoerder W.L. van Peursen zei gisteren, dat de consumenten-enquête oor spronkelijk gepland was voor deze zomer „Toen is het tegengevallen. Daardoor is er enkele maanden vertraging ontstaan. De opleveringster mijn van ons hele onderzoek is afhankelijk van die consu menten-enquête". De heer van Peursen zei, dat hij niet een beschuldigende vinger naar de gemeente wilde opheffing „Het is overmacht", aldus de CIMK-man. De winkeliers van de Noordstraatpromenade staan overigens niet achter het voor stel van de gemeente aan het CIMK om een tussentijds rap port uit te brengen. Een woordvoerder van het bestuur van de Noordstraatpromenade zei gisteren niets te voelen voor een gang van zaken zoals in de binnenstad waar de ge meente vast begonnen is in afwachting van het definitieve plan. „Wij willen spijkers met koppen", aldus de heer Ververs TERNEUZEN Tweede wo ningen vinden op dit moment gretig aftrek in de gemeente Terneuzen. De oorzaak van de stijgende vraag is een veror dening, die het onbegrensd aankopen van tweede wonin gen aan banden legt. Op 25 september aanvaardde de ge meenteraad van Terneuzen in dit verband een speciale rege ling. Deze verordening is ech ter nog niet van kracht. Aspi rantkopers maken op die ogen blik graag gebruik van de tijd die rest om nog gauw een weekendhuisje in Terneuzen op de kop te tikken. Belgen, Dudters, Nederlan ders en ook een Fransman zijn al op het gemeentehuis in Ter neuzen geweest om te vragen wat er precies in de lucht hangt. Het ging hier voorna melijk om belangstellenden voor huisjes in Iloek en in de binnenstad van Terneuzen. De verordening tweede wo ningen, zoals die door de ge meente is opgesteld, noodzaakt elke aspirantkoper van een vakantiewoning om zijn aan vraag aan het college van b en w. ter beoordeling voor te leg gen. De regeling is vooral be doeld om leegloop van vooral kleinere kernen en buurt schappen te voorkomen. B. en W. kunnen van geval tot geval bekijken of de aanvrager in aanmerking komt. De door de raad goedge keurde regeling ligt echter nog steeds ter goedkeuring bij Gedeputeerde Staten van Zee land. Pas wanneer dit college de handtekening onder het stuk zet en waneer het nieuwe besluit via advertenties gepu bliceerd is, wordt de regeling van kracht. Dat kan best tot half of eind november duren, zo vertelde gisteren gemeente lijk voorlichter J.C. Robesin. Hij stelde dat er niet direct sprake was van een run op tweede woningen, maar wel van een sterk gestegen inte resse. Volgens de gemeentelijke woordvoerder zit er nog wel een voordeel aan die plotselin- gen ontwikkeling: „Als de mensen nu een tweede woning kopen en ze knappen zo'n huis op via de subsidieregeling dan knapt de buurt op en bovendien kan het betreffende huis later weer als pand voor vaste bewoning worden ver kocht." Binnen de gemeente Terneuzen zijn zo'n 325 huizen in gebruik als tweede woning of weekendverblijf, waarvan T5 a 100 in de verschillende kernen en de rest in polders kernen en de rest in polders of in buurtschappen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De gemeente politie Terneuzen beschikt over een lijst van onbeheerd staande panden en gebouwen in de gemeente. Die lijst, zo'n drie jaar geleden opgemaakt, Is sterk verouderd. De oorzaak hiervan is mede, dat veel mensen bij verhuizing het nieu we adres van een beheer der van een bepaald gebouw vergeten door te geven In het sleutel-adressenre- gister van de politie bevinden zich, om maar wat te noemen, scholen, kerken, winkels en tweede woningen. Bij al de ze panden houdt de politie een extra oogje in het zeil. Ge beurt er iets, dan kan de eige naar of beheerder direct wor den opgetrommeld via het sleutel-adressenregister. Het nadeel van het systeem is, dat bij het veranderen van beheerder, de nieuwe man vaak nalaat om zijn adres op te geven. Het register zou daarom eigenlijk helemaal moéten worden herzien. Daar voor heeft de politie echter te weinig mankracht. Overigens kunnen alle inwo ners van Terneuzen gebruik rnaken van deze service-verle ning van de politie. Wanneei ze bijvoorbeeld op vakantie gaan, kunnen ze het sleutela dres van de tijdelijke beheer der aan de politie doorgeven. Deze houdt dan een extra oog je op de woning en weet in gevat van nood direct de sleu tel of beheerder te vinden Voor vakantiegangers beschikt de politie in dit verband ovei het z-g. vakantieregister. Bejaardenbond In het dorpshuis ls de katholieke bond van bejaarden en gepen sioneerden afdehnig Terhole bij elkaar geweest Dat ge beurde onder voorzitterschap ven de heer B. van Hooff. De bijeenkomst begon om twee uur met het optreden van een zangkoor uit Heikant, wiei prestaties bij de ongeveer 40 bejaarden erg goed in de smaak vielen. Om drie uur werd er koffie gedronken. Daarna zongen de bejaarden zelf nog wat liederen. Begon nen werd met kerkgezangen, geëindigd met volksliedjes. S.K.W. - De verschillende activiteiten, die de stichting Sociaal Cultureel Werk Sas van Gent voor de jeugd orga niseerde in verband met ae herfstvakantie zijn succesvol veriopen. Dinsdag werd er een bezoek gebracht aan het recre atie en natuurgebied 't Zwin. Aan deze excursie namen on geveer 55 geïnteresseerden deel. Woensdagmiddag was er poppenkast voor de kinderen van Klas I, 2 en 3. Deze voor stelling verzorgde Freek Mer- rynen uit Gent. Honderdnegen enzestig kinderen bekeken deze poppenkast. Donderdag waren er voor alle klassen van het lager onderwijs wedstrij den rolschaatsen en vliegers opiaten. Ongeveer 40 kinderen namen hieraan deel. 's Avonds was er een film voor de tie ners met Louis de Funès. Deze werd bezocht door dertig tie ners Biljart - De biljartvereni ging „Het Groene Laken" uit Sas van Gent hield afgelopen vrijdag weer verschillende competitiewedstrijden in naar lokaliteit „Reseda" te Sas van Gent- De uitslagen van deze wedstrijden zijn als volgt Ph. van Eetveldt- J. Van Ros sum 15-10, J. Th. Lessine-A. van Bergen 15-13, J. de Blaay- W. Scheffer 32-31, J. Martena- G.Snelders 19-19, E. Beauraln A. Franse 1111, G. Snel ders-W. Jonkman 20-13, Franse J. Martens 927. E. de Clercq-P. van de Bergen 24- 22, E de Clercq-C.Verhoeven 33-22. Terneuzen - „Romeo en Ju lia" het bekende liefdesdrama van Shakespeare wordt op vrijdag 7 november opgevoerd ln het Zuidlandtheater in Ter neuzen door het Stadstoneel Rotterdam. De regie van het stuk is in handen van Rene Lobo. Hij heeft het stuk, oor spronkelijk een tragedie, be werkt als een „geinstuk", waarin de komediekant de bo ventoon voert. „Romeo en Julia" nieuwe stijl ging op 20 spetember ln ae Rotterdamse Schouwburg in première Hoofdrolspelers zijn Canci Geraerds als Julia en Michel van Rooy als Rome u. De aanvang van de vooi- stelling is 20.00 uw. Op donderdag 30 oktobei start het „Kiekkot" met een serie van drie vertoningen van „Touche pas a la femme blan che" van Marco Ferrerie. De film behandelt een stuk Ame rikaanse geschiedenis, neerge plant in het centrum van Pa rijs, in kuilen, gegraven voor ae aanleg van de metro. De film is een grote klucht met een kritische ondertoon hui zen en daarmee hele volks stammen moeten plaatsmaken voor de immer oprukkende vooruitgang In „de Ink" houdt de heer J.C. Boot op vrijdag 31 okto- Ber een ZVU-iezing over hel onderwerp: Dieren en plan ten in het landschan van Sohouwen-Duiveland. De aah- vang is 20.00 uur. Op donder dag 6 november draait de Ter neuzense filmliga de „Lasi picture show", een beeldprent van Peter Bogdanovich. Dt vertoning in het Luxortheatei In Terneuzen begint om 20.00 uur. De film van Ferrer) draait donderdag 30 oktober Ir, het Zuidlandtheater te Ter neuzen, oo vrijdag 31 oktobei in Chez René te Oostburg eti on zaterdag 1 november in de Halie te Axel. De aanvang is steeds 20.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) ZEEUWSCH-VLAANDEREN Wie zijn ogen goed de kost geef' kan thans her en der op het Zeeuwsch-Vlaamse land „g.ommende monsters" bezig zien met het binnenhalen van de bietenoogst. Stuk voor stuk zijn die machines bedoeld om de oogst snel en goedkoop te laten verlopen, produkten van de vindingrijkheid van de Zeeuwsche loonwerkers en boeren. Enige tijd geleden waren een negental specifieke combi naties bijeengebracht op een perceel bieten in Sluiskil om daar hun capaciteiten te tonen aan honderden boeren, die af komstig waren uit Nederland, België en Noord-Frankrijk. Een dergelijke demonstratie kon alleen in Zeeland plaats vinden, omdat de negen com binaties allemaal in Zeeland ontwikkeld waren. Op één uitzondering na wa ren het alle zesrijige rooiers, dat wil zeggen in een werk- gang worden zes rijen bieten met een totale breedte van 3 meter gerooid. De verschillen behalve specifiek techni sche omdat ze individueel ont wikkeld waren, lagen hierin dat de ene combinatie zes rij en bieten van blad en kop ontdeed, de bieten uit de grond rooide, om ze vervol gens op een meerijdende kip- kar te deponeren (een zoge naamde één-fasesysteem) en de andere combinatie een tw»e-fasesysteem h-ad wat in zoverre afwijkt dat de rooiei de bieten in plaats van op de Wagen aflevert gewoon op de grond deponeert. De één-fasecombinaties we- kén onderling ook weer af omdat de ene combinatie de bieten op een kipkar laadde en de andere ze verzamelde in een grote bunker (capaciteit 8 ton) om ze pas aan het eind vau de werkgang te lossen in een Kipkar. Wet zou echter verwarrend gaan werken om nog diepen op de technieken in te gaan. Een vast gegeven was dat de ze kolossale machines mex mo toren van 150 p.k. in Zeeland aangepast zijn. Het grootste gedeelte echter was ook in Zeeland gebouwd. Het aller nieuwste, want ook hierin staat de ontwikkeling niet stil, was een zelfgebouwde lader die 6 meter breed opraapt, rei nigt en op de meerijdende kipkar brengt. De-ze machine ls in de afgelopen winter in Aa-denburg op een drietal boerderijen ontwikkeld en ge bouwd. Bovendien was dit enorme apparaat uitgerust met banden van 60 centimeter breed, wat gezien het natte najaar van vorig jaar een noodzakelijkheid is. De om standigheden toen hebben de ontwikkeling van deze machi ne versneld omdat bleek dat niet de van oudsher bekende eenrijige rooiers de strijd te gen de modder a-ankonden, maar dat het de immens grote mm-sters waren die het on danks hun omvang klaarspeel den om de bieten uit de grond te krijgen. De eisen die de boor aan de machines stelt zijn dat bij het werken de bieten zo weinig BERGEN OP ZOOM Roxytheater 20.00 uur; My name is nobody 14 J. Luxortheater 20.00 uur: Charlie Varriok 18 J. Etcetera, Molstraat 10a Henk Potters exposeert schil derijen en aquarellen. Geo pend dag. van 13.30-17.00 uur, vrijd. ook van 18.00-21.00 uur, za. en zo. van 13.30-18.00 uur. (t.m. 30 okt.). MIDDELBURG Citytheater 20.00 uur; Don't look now. Zeeuws Kunstenaars Cen trum, Lange Noordstraat 50 Expositie J. van Schageti, „Beeld of teken?" Geopend dl. t.m. zat. (t.m. 12 dec.). TERNEUZEN Koffiehuis Artikhof Boet seer- en schilderkunst van de Terneuzense Freddy Dehui- sters-Regeko. Geopend ma. t.m. zat. van 9.30-18.00 uur, vrljd. tot 22.00 uur (t.m. 31 okt.) SAS VAN GENT - Opper wachtmeester van de rijkspo litie C.J. Hendrickx uit Sas van Gent is met ingang van 1 november benoemd tot adju dant-groepscommandant der rijkspolitie te Made en Drim- melen. De heer Hendrickx kwam op 1 augustus 1964 als post- oommandant te Westdorpe en weid op 1 april 1974 vervan gend groepscommandant te Sas van Gent. (Van oJize adverteerders) HULST-TERNEUZE In de snowroom van de garages Cappendijk te Hulst en Reno- ca te Terneuzen vindt dit weekeinde de presentatie plaats van de nieuwste aai, ■winst in de Renaultstal, de R 30 TS. Tegelijkertijd worden in beide garages de andere Renault-modellen voor 1876 gepresenteerd. Vrijdag en za terdag kan men zowel in Hulst als in Terneuzen terecht. Zon dag alleen in Hulst. TERNEUZEN In het be jaardencentrum „De Blide" te Terneuzen wordt op woensdag 12 en donderdag 13 november een tentoonstelling gehouden van werk breien, haken, bor duren, enz. dat door de bewo ners werd vervaardigd. De tentoongestelde stukken zijn allemaal te koop. Met de op brengst ervan worden hobby- materiaal en andere hulpmid delen voor de hobbyclub ge kocht. Dit jaar is er een speci al actie om voor de bewoners een wedstrijdbiljart te kunnen aanschaffen. Tijdens de ten toonstelling zijn er allerlei at tracties en kansspelen, waai- mee de bezoekers leuke prl; zen kunnen winnen. De ten toonstelling is op beide dagen toegankelijk van 14.30 tot 17.00 uur en van 18.30 tot 21-00 uur. ANTWERPEN Sportpaleis 20.00 uur: „Holiday on Ice". (Van een onzer verslaggevers) ZELZATE Het gewestelijk Comité Leefmilieu te Zelzate heeft een bliksemactie op touw gezet tegen de mogelijke bouw van een schrootbedrijf op de grens van de gemeenten Zelzate en Wachtebeke. Het gaat hier om een smeltoven voor aluminium. Volgens het Gewestelijk Comité Leefmi lieu hoort het bedrijf op het terrein voor de basisindustrie. De bliksemactie is inmiddels ondersteund door zo'n driehon derd hamdteikenigen zijn. Het comité wil met zijn ac tie bereiken, dat het gemeen tebestuur van Wachtebeke een ongunstig advies over het be drijf uitbrengt bij de Besten dige Deputatie, een soort ge deputeerde staten. Het Gewestelijk Leefmilieu onder aanvoering van Leon Laureijs heeft ook aangevoerd, dat zowel Zelzate als Wachte beke al zodanig in de indus- trië'e troebelen zitten, dat het schrootbedrijf er beslist niet meer bij kan. Bovendien is de vestiging gepland in gebied van landbouw- en natuurzo- nen. Aan de vismijn te Bres kens werd aangevoerd: 22733 kg export garnalen 1,67-2.53, 19583 kg binnenlandse garna len 1.67-2,58, 1360 kg bot 0,40- 0,53, 3145 kg schar 0,72-1,27, 12191 kg schol 0,72-1,80, 6917 kg tong 6,49-13,09, 1386 kg tarbot 3,40-12,13, 672 kg griet 1,51-5,80 9716 kg kabeljauw 0,71-2,61 11162 kg wijting 0,57- 1,65, 51 kg rog 1,25-3,66, 8 kg makreel 1,13, 1971 kg poon 0,49-0,70, 16 kg haai 1,91, 15 kg ham 6,50-8,01, 23 kg baars en herder 1,50-7,61, 88 kg tongschar 3,01-3,90, 24 kg inktvis 1.86-2,79, 839 kg steen- boix 0,40-0,54. Wit-Qeie Kruis Door het Wit-Gele Kruis te Breskens is in het wijkgebouw een verga dering gehouden, welke speci aal was uitgeschreven om tot een besluit te komen de afde ling op te heffen en aan te sluiten bij de basiseenheid West Zeeuwsch-Vlaanderen. Ook tijdens deze, tweede, ver gadering was een miniem aan tal leden aanwezig. Slechts drie bestuursleden nadden al les voor het zeggen en deze namen dan ook de besluiten om de afdeling op te heffen en toe te treden tot de basis eenheid West ZeeuWsch- Vlaanderen. Benoeming De oud-B-es- si nan der B E. de Paus, thans als internist werkzaam aan het St.-Josephziekenhuis te Eind hoven, is met ingang van 1 november benoemd tot weten schappelijk ambtenaar aan de universiteit van Nijmegen, af deling inwendige ziekten. mogelijk beschadigd worden Gezegd mag worden, dat in wel positieve of negatieve bietenrooigebied zeker niet (verlies van suiker) en zo Sluiskil alle negen getoonde verschillen waren. Voor de betekenen dat daarmee een weinig mogelijk grond tussen modellen aan deze eisen vol- hear ing. A. Remijn destijds eind is gekomen aan de vm- en aan de bieten zit (om de deoen, wat niet betekent dat aanleiding op te merken dat dingrijkheid van de Zeeuwse transportkosten te drukken). er voor de praktijkmens toch de laatste ontwikkelingen op loonwerkers en boeren. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN .- Nieuwstrsst 9, tel. 01150 - 7920 (4 lijnen; HULST: Steenstraat 14. tel. 01140 3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat tel. Olluo 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag tm. vrijdag 8.16- 12.30 en 13.30- 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m, vrijdag van 19.00 - "0.00 uur, tel. (076) -122341; zondag van 2C.00 - 22.00 uur, tel. (076) 122341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch Vlaanderentel. 01140 3751 Midden-Zeeland: tel. 01100 - 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 8, Terneuzen tel 01151. 7920: privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel 01150 6745. algemeer redacteur Zeeland drs J Bouwmans, kantoor Klokstraat 1 Goes tel 011(10 28030. privé Zuidvlietstraat 53, Goes. tel. 01100 28138 redacteur Midden-Zeeland G v. Ber- kel, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel 01100 28030 privé Voor burcht 37. Kapelle te! 01102-2320: redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone P de Schtpper. kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel. 01150 7920 privé Noordstraat 45. Hoek, tel 01154- 1556; redacteur voor Oost-Zeeuwsch Vlaanderen H Postma. kantoor Steenstraat 14. Hulst tel. 01140 -3751: privé Walmolenstraat 12, Hulst, tel 01140 - 4159 Redacteur voor West Zeeuwsch-VlaanderenR. van der Hein, Melkweg 40 Oostburg, tel 01179 3370: foto-Journalist voor 7ee- land C. .1 de Boer, kartoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01159- 7920: privé Langs de Kreek 58. Terneuzen te) 0) 150-3137: src-rt- redactie ZeelandA. Koomen. Troelstralaan 8. Axel tel 01155 - 2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: W Hendriks, tel 01140-3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, tel 01150 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5