Speler voor tien jaar geschorst INTERNATIONALE WIELERKALENDER HUIZEN olleybal i Hulst Van de Broek in amateurselectie CHAGRIJIVIG KEURSLIJF EIGEN GANG Nederlaag voor volleybalteams zilverei i derde Ik wil niet door geld worden geleefd Vreemd om geenDAFte overwegen! Dus'tis vreemd om geen proefrit te maken. sport Rusland en Japan geven de toon aan bij w.k. judo Ilie Nastase klopt Laver een miljoen gulden aan prijzen De Stem eekeinde •Marathon 4; Scaldina 2 \n i; KapeUe 2-PNL 2; vl Marathon 5; Effect 5-AKF i ffect 7-SAR 2. 4 •ijdag 24 oktober: Dames: B V ulst-Voorwaarts (19.30 Uut.: :ren: SBK-Operatie '71 (2i r Zeeuwse Honk. ir); Het :heldesport (21.30 uur, jheldesport 2-BV Hulst 3.30 uur). erste klas: Blauw Wit I-aj ;ady I, Ondo I-Stormvogels I vift III-Togo, Olympia Animo II. weede klas: Zaamslag I-Animn I, TOP I-AtlasI, Togo II-T,ob I. Zuidwesters II-Luetor I 3C-Volharding I. ïrde klas: All Ready II-Blauw it II, Swift IV-Noad, Toen ^Stormvogels II, Seolto II. erde klas: Atlas li-Volhard™ TOP II-Tjoba IV, Ondo II. lamslag II, Stormvogels III. ympia II. nioren: Animo-Seolto, >go-Ondo, Stormvogels! oba. itermans (Avanti) won toch g vrij gemakkelijk met 15-10 15-4. Jan Fraanje ging tegen jen Falkenier kansloos tenon- i' met 15—4 en 15-5. Omdat de derlaag tegen Avanti al hele- tal verwacht werd, was de in- van de Terneuzenaren verre a optimaal. Vermoedelijk was t er ook de oorzaak van dat rn-ouw Elliot in een teleur- ■Ilende partij met 11-4 en -0 door Nel Ririhema (Avanti) rd weggespeeld. Jok Brigitte van der Water i het niet redden. Ze verloor mevrouw C. Duden met :8 en 12-10. In de dubbelspe- waren de BC Terneuzen- •lers ook niet succesvol. Mor- zullen ze beter voor de dag leten komen als het Gorkumse ptum op bezoek komt in Ter- rzen. ïdat hij de eerste vier partijen rk speelde finishte hij toch g met een respectabel mo- ine van 1.62 en 8 matchpun- (Van onze sportredactie) IULST De eerste ronde van jeugdvolleybalcompetitie - oernooivorm in het district :land van de NeVoBo is in es afgewerkt en nu staat de :ede ronde voor de deur, die Hulst zal worden gehouden, ïdaag worden in sporthal i Dullaert in Hulst de wed- ijden gespeeld voor hel ede toernooi. De leiding be- bij de sectie Jeugdzaken het district Zeeland van de V'oBo. )e wedstrijden zijn verdeeld ?en jongens- en een meisjes- ile. Hieraan kan alleen wor- deelgenomen door adspi- iten. Bij de meisjes nemen elf ms aan het toernooi deel en de jongens twaalf formaties, totaal worden er vijf toer- udagen gehouden, waarna totaalklassement wordt op- naakt. 'oor scholen vindt een afzon- lijk aantal toernooien plaats, rrvan het eerste wordt ge iden op 15 november in Mid- burg. let toernooi in Hulst begint 10.00 uur. De laatste wed- jden staan op de kalender land om 17.00 uur. HOCKEY HEREN )ERDE KLASSE E 5-7 Hoekse Waard 5-7 Olympia 5-7 Cadetten 5-6 Voorne 1ERDE KLASSE D 5-8 Goes 5-7 De Waele 5-7 Oeda 5-7 HSD Zierikzee serve vierde klasse A 6-11 Middelburg 2 6- 9 5- 8 5- 7 6- 6 Cadetten 2 Zwart Wit 3 Pelikaan 4 ES IERDE KLASSE A 4-8 Rapide 4-6 Zwart Wit 4-6 Prinsenbeek 5-6 5-6 4-4 4-1 5-0 5-5 5-5 5-1 5-0 5-5 4-2 4-2 7-0 4-2 4-2 5-0 ne STEM VAN ZATERDAG 25 OKTOBER ITALIË ZONDER CAPELLO (Van onze speciale verslaggever) WARSCHAU - De Italiaanse ploeg zal morgenmiddag in de sleutelwedstrijd voor groep vijf van het Europese voetbalkam pioenschap tegen Polen in War schau moeten aantreden zonder Capello. De aanvaller van Ju venilis heeft een knieblessure en moest ook woensdag al de Euro pacupontmoeting met Borussia Mönchen Gladbach missen. De Italiaanse spelers die in Europacupverbana hebben ge speeld arriveerden pas gister middag in Warschau. De plotse ling opgekomen dichte mist maakte het donderdagavond laat onmogelijk dat het toestel uit Rome op het vliegveld van de Poolse hoofdstad landde. Er moest worden uitgeweken naar het 2 90 kilometer zuidelijker ge legen Krakau. Gisteren rond het middaguur werd de tocht naar Warschau voortgezet. Spelers en officials verblijven in het nieuwe buiten de stad gelegen Novotel-hotel. Hoewel door de late aankomst nog niet kon wor den getraind en nog enige onze kerheid bestaat over de vorm van de spelers is het waarschijn lijk dat Italië morgenmiddag in de volgende opstelling zal uit komen: Doel: Zoff; Achter: Gentile, Facchetti, Bellugi en Rocca. Midden: Bentti, Antognoni en Cuccureddu. Voor: Causio, Anastasi en Pulici. In vergelijking tot de ploeg die op 27 september 0-0 speelde tegen Finlandvoor het Europese kampioenschap zou de formatie dan op vijf plaatsen zijn gewij zigd. Kazimierz Gorski mocht dan zeggen dat het Poolse elftal wel niet veel zal afwijken van het team dat vorige week met 0-3 van Nederland verloor, tijdens de persconferentie die alleen toegankelijk was voor Poolse journalisten bleven toch de no dige vraagtekens staan. In het bijzonder ten aanzien van de be zetting van het middenveld gaf hij weinig zekerheid. Een vast staand feit is eigenlijk alleen dat Kazimierz Deijna morgenmid dag in het uitverkochte Dziesieciolecia-stadion, dat zo'n 80.000 toeschouwers kan herbergen, op het middenveld zal staan. Maar voor die weten schap was geen persconferentie nodig geweest. Gorski zorgde gistermorgen voorts voor een grote teleurstel ling bij zo'n 500 veelal jeugdige supporters, die naar het stadion waren gekomen om naar de training van de Polen te kijken. Urenlang hebben ze gewacht, doch Gorski, die had laten we ten om elf uur te zullen komen, verscheen niet. De complete tv- trein en de persfotografen gaven er na lang wachten als eersten de brui aan. De autogrammenja- gers hielden stand tot de inval lende duisternis duidelijk maakte dat de spelers gisteren in het stadion niet meer in actie zouden komen. Zowel voor Polen als Italië geldt dat slechts een ruime zege werkelijke mogelijkheden biedt om de laatste acht van het toer nooi om het Europese kampi oenschap voor landenteams te bereiken. Gorski is zich, andere uitlatingen in het recente verle den ten spijt, zeer wel bewust dat hij zelfs bij winst allerminst mag rekenen op een plaats in de kwart finales. „De belangrijke factor is dan", zo verzucht hij: „Spelen Cruijff en Neeskens op 22 november in Rome tegen Ita lië. Zonder Cruijff verliest het Nederlandse elftal 40 procent van zijn kracht. Maar je zal zien dat de KNVB toch zijn zin krijgt en dat Barcelona zijn competi tiewedstrijd voor die dag weet te verplaatsen. Ik ga er zonder meer van uit dat het tweetal tegen Italië zal spelen. En wat denk je dan? Zou dan een Itali aans elftal - aangenomen dat wij het zondag uitschakelen - nog de mentale kracht hebben die wed strijd, waarbij het voor hun al leen nog maar om de eer gaat, te winnen? Ik hoop van wel, maar mijn gezonde verstand heeft een andere mening". ZEIST (ANP) - Bondsama- teurtrainer Arie de Vroet heeft zijn definieve selectie samenges teld voor de wedstrijd tegen Frankrijk in de voorronde van het Olympische voetbaltoer nooi. De selectie bestaat nu uit: Van Veenendaal (FC Amsterdam), Cordewener (EHC), Meertens (Emmen), La- haye (Heer), Spermon (Hermes DVS), Karstens (Noordwijk), Den Hollander (Quick Boys), Van de Broek (RKC). Van Vliet (Slikkeveer), B. Buvens en Hokke (Spijkenisse), Van Gel der, Peters en Prinssen (Unitas), Drent (Germanicus) en Van der Horst (ZFC). Duijndams laatste winterseizoen (Van onze sportverslaggever) POELDIJK - Leo Duy ndam, een van Nederlands beste baanrenners en misschien zelfs wel de beste, heeft vast besloten na dit winterseizoen niet meer op de piste terug te keren, ofschoon hij nog jarenlang goud geld zou kunnen verdienen in de zesdaagse. Maar geld vindt Leo Duindam dan ook zeker niet het belangrijkste in het leven. WENEN (Reuter UPI AFP) - Japan, dat door Endo al een titel had behaald in het zwaar gewicht, en de Sovjet-Unie, de twee toonaangevende judona ties, hebben op de tweede dag van het toernooi om de wereld kampioenschappen te Wenen alle beschikbare gouden en zil veren medailles ingepalmd. De finale in het halfmiddengewicht was een Russische aangelegen heid en bij de middengewichten moesten Japanners uitmaken wie het hoogst aangeslagen eremetaal in ontvangst mocht nemen. De tweevoudige triomf in het middengewicht vergoedde veel voor Japan, nadat een dag eer der Ishibashi in de halfzwaar- gewichtklasse een verrassende nederlaag tegen de Fransman Rouge had geleden. Shozo Fuji, die vrijdag voor de derde keer in successie 's werelds sterkste •middengewicht werd, had over-" igens veel moeite met zijn land genoot Yoshimi Hara. Fuji won het duel op beslissing van de scheidsrechter. Op zijn weg naar de wereldtitel had Fuji afgere kend met de Fransman Coche, die uiteindelijk met een bronzen plak genoegen moest nemen. Ook de Rus Aleksei Volosov kon de Japanner niet stoppen. Vol gens het boekje werd de Rus ver- slagen. ihj de halfmiddengewichten moesten de Japanners de Russen voor laten gaan en tevreden zijn met brons. De eindstrijd ging tussen Vladimir Nevzorov en Valeri Vojnikov. Nevzorov, Eu ropees kampioen, was de finale binnengestapt door onder meel de Japanner Kuramoto te vers laan Het goud was voor hem, nadat hij zijn landgenoot op ip- pon versloeg. Oe Nederlanders kwamen er niet aan te pas. Boersma, Kneg- jens, Baselmans en Essink verlo ten allen hun eerste partij. (ADVERTENTIE) Leo Duyndam kapt ermee, omdat hij een hekel heeft gekre gen aan de zesdaagse. Duyn dam: „Ik voel me nooit mezelf als ik een zesdaagse rijd. Ik heb zelfs een bepaalde angst om er naar toe te gaan. Je hebt een be paalde klasse, en dan moet je je persé waar maken. Dat is een soort complex voor mij gewor den. Het vreet aan me. Daardoor doe je het na verloop van tijd gewoon met tegenzin". Privé omstandigheden heb ben ook een rol gespeeld bij Duyndams beslissing. ,,lk heb ook nog een zaak (een boetiek red.), die goed draait. Met elkaar wordt het teveel. Ik heb wel per soneel, maar je moet toch be paalde dingen zelf doen. Boven dien gaan mijn vrouw en ik een beetje langs elkaar heen leven. Zij merkt hoe het aan mij knaagt en ziet het ook niet meer zitten. Je wordt allebei ontevreden en chagrijnig en op het laatst ga je niet meer van elkaar houden. En dat wil ik beslist niet op het spel zetten". Leo Duyndam, die de laatste jaren de grote trekpleister waf van de zesdaagse van Rotterdam - duizenden westlanders trek ken ieder jaar naar het sportpa leis Ahoy om hun idool te aan schouwen - is eigenlijk nooit op zijn gemak geweest in het wie- Ierwereldje en speciaal niet in dat van de pistiers. „Ik heb me nooit zo thuis gevoeld in het mi lieu. Anders had ik beslist ook veel meer kunnen bereiken. Ik kan echter niet in zo'n strak keurslijf lopen. Ik waai niet met alle winden mee. Ik heb een per soonlijke mening. Dat hebben die andere mensen niet zo. Een fatsoenlijke strik kun je niet voeren. Dan voel je je eenzaam. Dat is ook een van de redenen dat Ik zo moeilijk de zesdaagsen doe. De meeste anderen streven een doel na ten koste van alles. Dat kan ik niet. Ik ben er wel achter gekomen dat ik niet zake lijk ben en dat heeft mij door allerlei manipulaties hopen geld gekost. Maar daar geef ik niet zo om. Het koersen moet mij in de eerste plaats voldoening geven. Geleefd worden door geld vind ik niks. Dat is op de baan echter verschrikkelijk, nog veel erger dan op de weg. Ik heb zovelen op de baan zien veranderen door het geld. Ik vind het een groot pluspunt, dat dat mij niet over komen is, dat ik mezelf ben ge bleven". Leo Duyndam, die deze win ter gesponsord wordt door Akai, wil wel 's zomers nog wat blijven rijden, maar hij is nog nieSvan plan nog eens uit te komen voor een ploeg. En dat hem dat ernst is blijkt wel uit het feit, dat hij een aanbod om voor de nieuwe Italiaanse ploeg Sanson te gaan rijden - daarvoor had Ole Ritter, de vaste koppelgenoot van Duyndam na de zesdaagse van Frankfurt, gezorgd - heeft afge slagen. De reden dat Duyndam niet gesponsord op de weg wil verschijnen is, dat hij in het ver leden een hoop ellende heeft ge had met ploegen. „Ik heb het het fijnste gehad bij Goudsmit- Hof f. Pellenaars is de enige ge weest, die mij goed heeft aange voeld. De rest is echter een grote blamage geweest". Duindam, die onder Pellenaars een etappe in de Tour-de-France won, doelt dan op Alsaver, waarvoor hij niet eens heeft gereden, omdat zijn kontrakt werd ontbonden na een controverse met Tom Vis sers over deelname aan de zes daagse van Rotterdam, en Fri- sol, waar hij vorig jaar tegen het eind van het seizoen buiten werd gezet. Die laatste affaire vindt Duyndam nog steeds verschrik kelijk. „Net nadat ik de Ronde van Zuid-Holland had gewon nen kwam er een ploeg voor mij, maar ik mocht niet weg van Fri- sol. Nadat ik echter 15 koersen gewonnen had en voor ontzet tend veel reclame gezorgd had voor een paar centen, schopten ze me echter buiten als een stuk vuil. Omdat ik niet in de ploeg paste, zeiden ze. Weet je waar om? Omdat Cees Priem zo'n ver- Leo Duyndam (op deze archieffoto links geflankeerd door Eddy Merckx)- „Ik heb me nooit zo thuis gevoeld in het milieu". schrikkelijk jaloerse figuur is. Die kon het gewoon niet hebben, dat ik in zijn ogen in de winter een smak geld verdiende en het op de weg ook nog beter deed dan hij. Dat ik bij Frisol moest vertrekken moest ik nota bene nog uit de krant vernemen ook. Nadat al die ellende met Als aver daarna nog volgde, dacht ik: Een ploeg hoeft van mij nooit meer. Ik weiger om een speelbal te zijn". Zuiver voor zijn plezier wil de Poeldijker doorgaan. Aan hele maal stoppen heeft hij geen moment gedacht. „Ik wil blijven fietsen, al is het om te trimmen, omdat ik het nu eenmaal een prachtige sport vind. En zo'n kermiskoers als in Putten- Kapclle is voor mij iets gewel digs. Dan zit je, tenminste als je het met de baan vergelijkt, in een vrijere wereld. Je kunt he lemaal je eigen gang gaan. Nee, het koersen zou ik niet helemaal kunnen missen. En als ik het op nieuw zou mogen doen, dan zou ik weer coureur worden. Maar dan zou ik bepaalde dingen wel anders doen". HEIN GROOTHUIS HILTON HEAD - De Roemeen Ilie Nastase heeft het herenen kelspel van het wereldinvitatie- toernooi in Hilton Head, Zuid Carolina, gewonnen. Hij ver sloeg in do eindstrij de Austra liër Rod Laver met 5—7,7—6, 6-4. Door deze overwinning heeft Natase, die in de eindstrijd niet alleen tegen Laver maar ook tegen een voortdurend fluitend publiek had te vechten, zich met Laver aan de kop van het klas sement geplaatst. De winnaar zal een bedrag van 40.000 dollar toucheren, In het damesdubbelspel triomfeerde de Amerikaanse combinatie Chris Evert en Ro semary Casals over het Brits/- Australisehe duo, Virginia Wade en Evonne Gooiagong met 7-5, 6-1. Evonne Goolagong heeft zich tevens in de finale ge plaatst van het damesenkelspel, tegen Chris Evert, on in het ge mengd dubbel met Rod Laver. De andere finalisten zijn Nas tase en Rosemary Casals. NIJMEGEN De Nijmeegse amateurvereniging Krayenhoff is door de strafcommissie van de KNVB-afdeling Nijmegen ste vig aangepakt. Naar aanleiding van incidenten die zich enkele weken geleden hebben voorge daan, waarbij arbiters lichame lijk letsel opliepen, heeft de strafcommissie forse straffen uitgedeeld. Wegens het toebren gen van ernstig lichamelijk let sel aan scheidsrechter Van As uit Beuningen tijdens de wed strijd Krayenhoff 2 - BVC 2 (Be ek) werd Krayenhoffspeler Th. Jacobs voor tien jaar geschorst. F. Janssen mag tot 1 april van het volgend jaar niet spelen, terwijl F. Hendriks zes duels aan de kant moet blijven. Beiden wegens trappen naar een legen- stander. Het Krayenhofflid A. Nachte gaal, die arbiter Berenbroek jr. tijdens de ontmoeting Nij meegse Boys - Krayenhoff (vete ranen) een trap had gegeven werd tot 21 oktober 1978 ge schorst. Zowel het tweede team van Krayenhoff als het vetera- nenelftal krijgen twee punten in mindering, terwijl de vetera- nenploeg tevens een voorwaar delijke schorsing opgelegd krijgt tot 1 januari 1976 met een proeftijd van twee jaar. Het be stuur van Krayenhoff had met betrekking tot de diverse straf fen die betrokken spelers boven het hoofd hing overigens zelf al ingegrepen door hun leden al voorlopig buiten spel te zetten. Zo werd Jacobs voor het leven geschorst en Hendriks en Jans sen tot aan de ledenvergadering van volgend jaar augustus. De scheidsrechters uit de afdeling Nijmegen hadden in een eerder stadium hun leden geadviseerd wedstrijden waarbij het tweede en het veteranenteam betrokken waren te mijden. (ADVERTENTIE) U wilt veiligheid. In deze tijd hoort een auto allereerst veilig te zijn. U wilt zuinigheid. Economisch in energieverbruik en onderhoud. U wilt comfort. Makkelijk te besturen en aangenaam om in te rijden. Behoorlijk wat ruimte. Terecht verwacht u heel wat van uw auto. Er is een DAF dealer bij u in de buurt. DAT - VOL VO Personenauto Nederland B V Beesrl BASKETBALL - Kees Akerboom van Sperry Reming- ton zal vermoedelijk voor drie maanden uitgeschakeld zijn. De meest prominente van de echt- Nederlandse spelers liep voor het seizoen in de oefenwedstrijd tegen Mae uit België een pols blessure op. Akerboom is omdat de pijn in zijn pols bleef nadat hij de competitiewedstrijden tot nu toe had meegespeeld, op nieuw onderzocht. Dit onder zoek wees uit dat een beentje in de pols is gebroken, waardoor hij in het gips moet. TENNIS - Tony Roche giste ren in de kwartfinales van het internationale tennistoernooi te Perth (indoor) uitgeschakeld door de Amerikaan Brian Gott fried. °or 1 kunt u reeds meedoen met deze nationale puzzelaktie ■D.V. Nationaal Fonds Sport Gehandicapten, en één van de Prachtige prijzen winnen, waaronder deze kampioen lichtgewicht /a599 ^er licbtgewicht met vrije arm, type 527, winkelwaarde En als u geen prijswinnaar bent, heeft u toch geen pech, want r is al een elektrische Singer zigzag voor 369,-. Te winnen In de Nationale Puzzelaktie t.b.v. Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. BELGRADO (ANP) - De Ne derlandse herenploeg heeft gis teren in Belgrado de goede pres tatie van de afgelopen dagen niet voortgezet. In een eenzijdig duel was de ploeg kansloos tegen Oost-Duitsland: 0-3. De dames deden het niet beter. Joe goslavië was, eveneens met 3-0 te sterk. PARIJS (AFP) - De interna tionale bond van organisators van wielerwcgwedstrijden heeft in Parijs de voorlopige kalender vastgesteld voor het seizoen 1976. De data moeten echter nog worden goedgekeurd door de in ternationale wielren unie (UCI), die eind november daarover in Genève vergadert. De enige Ne derlandse klassieker, de Amstel Gold Race, is voorlopig vastges teld op 27 maart, maar omdat deze datum precies tussen het einde van de Catalaanse Week en het begin- van de ronde van België valt, heeft men 17 april als alternatief gesteld. De Prof ronde door Nederland is vast gesteld van 25-29 augustus. De voorlopige kalender ziet er, wat betreft de belangrijkste evenementen, als volgt uit; februari: 15-21 Ronde van Andalusië (proloog 14 februari), 26-2 maart Ronde van Sardi nië. Maart: 1-6 Ronde van de Levant. 4 Sassari - Cagliari, 6 Omloop van het Volk en Milaan-Turijn, 8-14 Parijs - Nice (proloog 7 maart), 19 Milaan - San Remo, 22-26 Ca talaanse Week, 27 (of 17 april) Amstel Gold Race, 28-1 april Ronde van belgië. April: 4 Ronde van Vlaanderen, 6 Gent - Wevelgem, 11 Parijs - Roubaix, 15 Waalse Pijl, 18 Luik - Bastenaken - Luik, 28—18 mei Ronde van Spanje (pro loog 27 april). Mei: 2 Kampi oenschappen van Zürich, 5-9 Vierdaagse van Duinkerken (proloog 4 mei) en Ronde van Romandië. 15—17 New York - Washington, 21-13 juni Ronde van Italië, 23 —Bordeaux Parijs, 25-31 Progrès Daup- hiné (proloog 24 mei). Juni: 9-18 Ronde van Zwitserland, 10-13 Midi Libre (proloog 9 juni), 11—14 Ronde van Luxemburg (proloog 10 juni), 20 Natio nale kampioenschappen, 25-18 juli Ronde van Frankrijk (pro loog 24 juni). Augustus: 21 De drie Valleien, 25-29 Ronde van Nederland (proloog 24 au gustus). September: 5 we reldkampioenschap, 9-15 Ronde van Catalonië (proloog 8 september), 10 Criterium aer Azen, 12 of 22 Parijs - Brussel, 28 Tours - Versailles, 28-2 oktober Ster der beloften. Ok tober: 3 Grand Prix des Na tions, 4 Ronde van Emilië, 9 Ronde van Lombardije, 10 Dwars door Lausanne, 17 Grote Prijs van Lugano, 24 Trofeo Baracchi.- L SCOT. .SCOMPETITIE AMATEURVOETBAL EERSTE KLAS E 1 van Berlo Geldrop, Kui pers Sparta'25, met 5 doelp.. 2 van Empel NOAD, Meijers UNA met 4 doelp.. 3 H. Bouw meester Baronie, Simon Ha- rinck Middelburg. H. Wijs Middelburg met 3 doelp. Clubscore: 1 UNA met 12 doelp. 2 Geldrop - Middelburg met 10 doelp. 3 NOAD met 9 doelp. TWEEDE KLAS B 1W. Roks Rood-Wit met 5 doelp.. 2 Mathijssen Cluzona, Boomaars Sprundel met 4 doelp.. 3 Bouwens Mad. Boys, R. d. Bruyn Rood-Wit, Bruur- mijn RWB, J. v.d. Bos SC Gas tel, K. Havermans SC Gastel, Vergouwen SC Gastel, A. Sie- reveld Vlissingen met 3 doelp. Clubscore: 1 Rood-Wit met 12 doelp. 2 SC Gastel met 11 doelp. 3 RAC Sprundel Vlis singen met 10 doelp. DERDE KLAS lTh. Netten Berkdijk met 7 doelp. 2 Milliano SVSSS met 6 doelp. 3 Th. Luibregts Sarto, A. Broeders WVO met 5 doelp. 4 Holleman Beek-Vooruit, J. Schets Beek Vooruit, B. v. Ier- sel Sarto, J. Coolen Sarto, R. v.d. Velden Uno Animo met 4 doelp. 5 G. Netten Berkdijk, C. v.d. Laken TAC, B. Vromans Uno Animo, C. Oonincx UVV'40, J. v.d. Ven VCW, Fr. Hendrikse WVO, A. v.d. Ouwe land WVO, met 3 doelp. Clubscore: 1 Sarto met 16 doelp. 2 WVO met 14 doelp. 3 Berkdijk met 13 doelp. DERDE KLAS D IR. Baks Meto, H. Vaders Vosmeer, K. Verkaart Zierik zee met 6 doelp. 2 J. v. Leeu wen RKVVU met 5 doelp. 3 P. Taelman HVV, B. Pentury Jong Ambon, J. Berrevoets Zierikzee met 4 doelp. 4 H. Herman Axel, J. de Roo Goes, P. Mol Goes, J. Giljam Vos meer, met 3 doelp. Sclubscore: 1 Zierikzee met 13 doelp. 2 HVV - Jong Ambon, Vosmeer met 10 doelp. 3 Goes, Meto, Odio, RKVVU met 9 doelp. VIERDE KLAS F 1 G. v. Veldhoven Be Ready, J. Broeien Boeimeer, Wesel Roosendaal. A. v. Dongen Vir tus, met 5 doelp. 2 J. Schellen Be Ready, Fr. Dils Zundert met 4 doelp. 3 P. Marijnissen Bavel, R. v. Liebensteyn Inter nos, Th. de Rijk Internos, H. Backx RKDVC, L. v. Hasscl Zundert met 3 doelp. Clubseore: 1 Zundert met 14 doelp. 2 Virtus met 11 doelp. 3 Be Ready Roosendaal met 10 doelp. VIERDE KLAS G 1 A. v. Nispen Hoeven met 7 doelp. 2 Levolger Alliance, v. Schilt Halsteren, H. Raats RSV, met 5 doelp. 3 v. Nijnat- ten Alliance, N. Prins Hoeven, Koopman MOC, met 4 doelp. 4 Rockven Halsteren, J. Bergs, Halsteren, W. Stroop Kruis land, A. MAchielse Oudemo len, Gelens Oudemolen, v. Vooren Zeelandia met 3 doelp. Clubscore: 1 Hoeven met 15 doelp. 2 Alliance met 14 doelp. 3 Halsteren met 13 doelp. VIERDE KLAS H 1 A. v. Ruiten RCS met 8 doelp. 2 R. Ingels Biervliet met 6 doelp. 3 R. v. Goethem Clin- ge, R Nijsen Zeeland Sport met 5 doelp. 4 T. Huibregtse Domburg, T. v. Iersel Dom burg, P. Huibregtse Domburg, H. Begijn Philippine, P. v. Wa terschoot Hontenisse, J. Jonkman Hoofdplaat, T. Buijs Koewacht, H. Gabrielse Noormannen, R. Slakovic Zee land Sport, J. Krips Zeeland Sport, met 3 doelp. Clubscore: 1 RCS met 16 DOELP. 2 Zeeland Sport met 14 doelp. 3 Clinge, Domburg, koewacht met 10 doelp. ZATERDAGVOETBAL l-2-3e KLAS 1 D. Francke De Meeuwen, J. v. Nierop AZVV, L. de Blaay Hoek, J. Kiel Hoek, R. Oostdijk Krabbendijke, J. Lesage Wit-Zwart met 4 doelp. 2 Th. Hanny AZVV, R. Brust Good Luck, N. Hage WHS, Th. Moer land WHS, met 3 doelp. Clubscore: 1 AZVV met 14 doelp. 2 Arnemuiden, Hoek, Krabbendijke, WHS met 10 doelp. 3 De Meeuwen, Dinte- loord, Kloetinge, Wit-Zwart met 8 doelp. ZATERDAGVOETBAL VIERDE KLAS A-B 1 J. Ras Sluis met 8 doelp. 2 P. de Waard Kapelle, P Simons Tern. Boys, met 5 doelp. 3 J. Ruskens FCH, R. Hoebeke Nieuwland, J. Poley Yerseke met 4 doelp. 4 P. v. Baal BVC'54, R. v. Gils BVC'54, H. Hoppenbrouwers BWR, A. Verheyen The Gunners, R. Ripzaad The Gunners, J.K. Zegers Kapelle, J. de Rijke Nieuwland, R. Moolenbroek Nieuwland, M. Boekhout Sluis, J. Blok Wolphaartsdijk, L. v. Ast Yerseke met 3 doeip. Clubscore: 1 Sluis met 17 doelp. 2 Yerseke met 16 doelp. 3 Tern. Boys met 12 doelp.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 27