Lien Buurtwerk Zandstraat op een laag pitje EEN KLEINTJE SCHEEPVAART De Stec/De Vrije Zeeuw W. Oostburg „uitholling B. en tegen van gemeenten dagelijks leven derlanti bij het Vernieuwing van Oud- Vlissingen in Terneuzen Veel bezoek voor Land in Zicht Regionale vogelexpo in Sluiskil stad streek l/IAKKELIJK! Nederlaag voor Sluiskilse topbiljart „Op de ponteneur Heemkundige kring in Aardenburg Oostburg Vergadering onderwijs commissie Hobby expo in Terneuzen Breskens Terneuren Uzendljke Dow en Philips? hielden antorallv Veel belangstelling voor verbetering van woningen Sas van Gent Zaamslag Vissen 0111 kampioenschap in Sluiskil „STADHUIS OP STELTEN' DINSDAG 14 OKTOBER 1975 er weten Krediet. !o ja, ABN-kantoor emene Bank rdam. 99 (Van een onzer verslaggevers} OOSTBURG De gemeen- teraad van Oostburg zal zich volgende week donderdag be zighouden met het conceptont- ontwerp van wet over de re organisatie van het binnen landse bestuur. Zoals be kend behelst dit concept een herindeling in 26 provincies tnieuwe stijl). Zeeland zou hierbij als een provincie ge handhaafd blijven. In het concept worden een «antal taken herverdeeld, iets wat de Vereniging van Nedei- landse Gemeenten als een uit holling van de taken van de Igemeenten ziet, omdat veel es- I sentiele gemeentelijke taken naar de provincies-nieuwe-stijl 1 zullen overgaan. „De gemeen- ten zullen degraderen tot wei nig levensvatbare instanties", zo staat in het voorstel aan de Oostburgse raad te lezen- Tegen dit concept is be zwaar aangetekend door de Vereniging Nederlandse Ge- I meenten, die zijn bezwaren in een aantal stellingen heeft i neergelegd. Het college van Oostburg vraagt de gemeente- I raad die bezwaren te onder- I schrijven, waarna ze ter ken nis worden gebracht van G.S. en andere instanties van wie het college dit noodzakelijk acht. De raad zal zich donderdag avond ook buigen over een extra-subsidie die B. en W. zich voorstellen te geven aan de Stichting ZOMA. Ook zal de raad een subsidieverorde ning voor sportverenigingen gaan bespreken. Kredieten worden de raad gevraagd voor gedeeltelijke aanleg van de toegangsweg naar het spoi't- park Schoondijke (127.000), voorbereiding reconstructie Badhuisweg Cadzand (55.000) en bouwrijp maken grond ten I oosten van de Melkweg I (1.150 000. Medewerking wordt de raad I gevraagd voor de bouw van I een fietsenstalling bij de I christelijke lagere school in I Breskens. Voor de bouw van I een afscheidingshek en aan- I schaf overgordijnen in de r.-k. I kleuterschool wordt de raad I een krediet van 3.538,55 ge- I vraagd. Indien de raad dit goedkeurt zullen een drietal gemeente woningen aan de bewoners worden verkocht- Het betreft de woningen waarvoor perder geen toestemming tot verkoop door G.S. werd gegeven, omdat de verkoopsprijs beneden een bepaalde taxatieprijs zat. Voorgesteld wordt nu de hut zen tegen deze taxatieprijs - die drie jaar geleden is vast gesteld te verkopen. (Van onze correspondent) SLUISKIL De Sluiskilse topbiljartclub heeft weer een nederlaag moeten incasseren. Ditmaal tijdens een vriend schappelijke wedstrijd van Tovak uit Koewacht. De eind stand liegt er niet om: 7-13. De individuele uitslag is ver der: L. de Schepper-C. Maer- tens 0-2, W. Aerts-D. Drubbel 0-2, L. Dallinga-F. de Vlieger 2-0, J. van Waes-P. van Gas sen 1-1, H Verbiest-B. Rom- boud 0-2, R. Boelens-A. Cop- pieters 0-2, M. Dallingt-E. Suy 2-0. A van de Voorde-A. Grijp 1-1, G. Pladdet-J. Buis 1-1, J. Klaassen-F. Buis 0-2. In het algemeen klassement voor het individuele kampi oenschap van de S.T C. staat ha vijf wedstrijden M. Dallin ga op kop: 1. M. Dallinga 7 punten, 2. P. Rammeloo 6, 3. L. Dallinga 6, 4. Van de Voor de 6, 5, W. Aerts 5, 6. J van Waes 4, 7. A. de Brouwer 4, 8. G. Pladdet 4, 9. H. Verbiest 3, 10. J. Klaassen 3, 11. L. de Schepper 3, 12. R. Boelens 3 en 13. R. van Opdorp 1 punt. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „Op de ponteneur" zo heet een bun del verhalen van de Terneu zense Janneke Dierx-Harms Haar verbalen zijn eerder ge publiceerd in de Provinciale Zeeuwse Courant „Op de ponteneur" is een vrouwelijke blik op een grote verscheidenheid aan dingen Van het dagelijks leven. De prijs van de bundel is 6,90 gulden. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De stichting Heemkundige Kring uit Sas van Gent hield afgelo pen zaterdag een excursie naar Aardenburg. Maar liefst zo'n vijftig geïnteresseerden vertrokken 's morgens om on geveer negen uur vanuit Sas van Gent In Aardenburg bracht het gezelschap eerst een bezoek aan het gemeente lijk museum. Ir. J. A. Trimpe- Burger gaf de nodige uitleg over de geschiedenis van Aardenburg. Hierna vertrok het gezelschap naar de St. Baafskerk, waar men onder geleide van een deskundige de sacrestre, schilderijen en de bekende beschilderde graven bezichtigde. Het laatste punt van deze excursie was een kijkje nemen bij de restanten van de Romeinse burcht. Aan vankelijk lag h et in de be doe ling dat het gezelschap hierna nog een bezoekje bracht aan het landbouwmuseum te Heil- le, maar vanwege tijdgebrek moest men hiervan afzien. (Van een onzer verslaggevers) ZANDSTRAAT Hei buurt- en clubhuiswerk in Zandstraat staat op dit ogenblik nog op een laag pitje. Voor de nabije toekomst zijn er echter plannen om dit werk in de buurtschap een steviger basis te geven. Op het ogenblik organiseren vrij willigers van het SKW-Sas van Gent tweemaal per maand activiteiten in de gang van de rooms-katholieke lagere school. Het gaat hier om een handenarbeid- en filmmidciag. Wat betreft verenigingsle ven is zandstraat volledig aangewezen op Sas van Gent en Philippine. „De meeste kinderen gaan nu naar die plaatsen. Dat is elke beer een soort pendel", zo vertelt de heer F. de Vos, hoofd van de tweemans lagere school van Zandstraat. H.j legt de situatie verder uit: „Hier is helemaal niks. Er kan wel wat komen. De verenigingen uit Sas van Gent willen hun activiteiten best naar hier u.tbre.den, maar- dat is afhankelijk van de accommodatie". Gp het ogenblik is de gang van de lagere school het enige onderkomen voor verenigings- en clubactiviteiten in Zand straat. De heer De Vos over die ruimte: „De kinderen zit ten de hele week in die school. Het is niet zo leuk als ze in het weekend hun vrije tijd ook nog in school moeten doorbrengen". Een aantal mensen in Zand straat, waaronder de heer De Vos speelt nu met de gedachte om het gebouwtje achter de school, het zogenaamde „Pau- lushuis" om te bouwen tot buurthuis. Dit tamelijk verval len bouwwerk is nu eigendom van de katholieke kerk. Er is geen verwarming en geen licht aanwezig. Dm het geoouwtje wat op te knappen denkt men in Zand straat subsidie te vragen bij de gemeente Sas van Gent. De film- en handenarbeidmidda- gen m Zandstraat staan m onder supervisie van Bettie Joose van het SKW in Philip pine. Bettie Joose ziet wel toekomst in activiteiten in Zandstraat. Ze zegt zelfs al te denken aan een soort koffie huis en een disco in een eigen buurthuis. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op donder dag ïfl oktober vergadert in het Terneuzense gemeentehuis de commissie onderwijs, sport en cultuur. Oo de agenda staat Onder meer het verlenen van 'kredieten voor de aanschaf i van leermiddelen voor de Zon- heschool in Terneuzen en voor de Prins Willem-Alexander- School eveneens in Terneuzen Verder komt ook het deelrap port over de Otheense Kreek *an de orde De aanvang van - l deze or-oni- - lissievei gadering is 19 30 uur. (Van onze correspondent) TERNEUZEN „Het beoe fenen van een hobby is niet alleen een mogelijkheid tot zelf-expressie, het is een prachtig middel om de span ningen van het dagelijkse werk af te reageren." Dit was een van de redenen waarom de plantmanager van Philips Terneuzen, de heer F.B.A. Bo- narius, zaterdagmiddag zei met plezier de eerste hobby tentoonstelling in de bedrijfs kantine te willen openen. Mevrouw Bonarius haalde daarna een handle over, waar door er een miniatuur molen begon te draaien. De Philips; hobby isten, die aan deze eer ste tentoonstelling meedoen, kregen heel wat goedkeurin gen te horen. Er hangen zeer verdienstelijke schilderijen, scheeps- en andere modellen, fineerwerk, opgezette vogels, handwerk, boetseer- en beeld houwwerk, houtsnijwerk en pentekeningen. Voor het pu bliek is deze tentoonstelling tot en met zaterdag 25 oktober 's zaterdags van 15.20 tot 17 00 uur en 's zondags van 14-00 tot 17.00 uur toegankelijk. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Volgens het door het gemeentebestuur van Terneuzen opgestelde schetsplan betreffende de wijk Oud-VIissingen te Hoek, om vattende Oud-Vlissingen, een gedeelte van de Molendijk en de Noordstraat (ongeveer vijf tig woningen), is het de be doeling om het gebied klein schalig te houden, hetgeen in hoofdzaak wil zeggen dat de mensen er met plezier kunnen blijven wonen. Momenteel ls er opvallend weinig groen, er zijn duidelij ke niveauverschillen in het gebied en hier en daar is het ook moeilijk bereikbaar. Er bevinden zich enkele -leeg staande panden en hier en daar is de verkrotting duidelijk zichtbaar. Het Terneuzense ge meentebestuur wil, nu er ook een mogelijkheid iis om de woonomgeving te verbeteren, wat ongeveer tweeduizend gul den per woning gaat kosten, en door de gemeente wordt be taald, meer ruimte scheppen voor tuintjes, nabij de wonin- straat is er een voetpad ge- gen, Oud-Vlissingen zelf moet 'n echte woonstaat worden, met meer parkeergelegenhe'd, om geven door zoveel mogelijk groen. Er zijn mogelijkheden voor aangepaste nieuwbouw Ter hoogte van de Lijsterbe sstraat is er een voetbpad ge dacht, omgeven door een groenstrook. Scouting Zaterdag heeft de Scouting Oostburg het zes de lustrum gevierd. Tijdens de bijeenkomst in het clubge bouw werden twee leidsters geïnstalleerd t.w. tot akela mej. A. Mailkens en tot raksie mej. G. Martens. Aan akela B. Luteijn werd een zilveren waarderingsmedaille uitgereikt voor haar 25 jaar leidster- schap. 's Middags werd ter gelegenheid van diit zesde lus trum voor alle leden een zes kamp gehouden en werd de dag 's avonds besloten met een receptie. Zeehengelen De henge laarsvereniging Ontspanning Na Inspanning (ONli houdt op zaterdag 18 oktober een zeehengel wedstrijd bij de wa tertoren in Terneuzen. Het is de zesde en tevens laatste wedstrijd die dit seizoen mee telt voor het clubkampioen schap. De drie uur durende wedstrijd begint om 12 uur. Na afloop vindt de prijsuitrei king plaats in het clublokaal La Belle Vue in Terneuzen- Schaken Op donderdag 9 oktober werden in clubgebouw Pro Rege de volgende wed strijden gespeeld voor de ex terne competitie: Terneuzen 2- terneuzen 3. Uitslagen: A. Paauwe-A. Ke'elaar 1-0, R van Alten a-B. Bramer 1-0, .1 van Kamnen-G.J. Groenendijk 1-0, W. Stadhouders-P. Hoe- vestadt 1-0, C. van Ta+enhove- K. Motegraaf 1-0. A. Stadhou- ders-G. van Weert 1-0. niet oogekomen-P.J Neele 0-1, H Mercx-B. van Adriehem 1-0. Totaal j-1. Terneuzen 1- H.W.P. (Sas van Gent)2: K Cohen-.T. v.d. Vreede 1-J, J. de Zwart-H Oosterhout remise, A. Beih/uizen-J. Maes 3-0, C Provoost-K. 'Laforte 0-1. J. Ra- be-II. Cardon remise, J. Dees- W. Gordon remise. I Kumarïe- R. Meloen 1-0. H. Provoost-W. Riemens remise Totaal 5-3 Naast dit programma werden nog 4 partijen voor de interne comoetitie gespeeld; Poule A. P. de Ruvter-C, van Tatenho ve 1-0, I. Kumarie-J. Rabe (gesoeeld 7 oktober) 0-1. Pou le B: H. Mercx-H. Berrevoets 0-1. J. Witmans-A. Paauwe 0- I, E. van Altena-A. Stadhou ders remise. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het kanaal Gent-Terneuzen en de Wester- schelde hebben in de loop der tijden een niet weg te wissen stempel op Terneuzen gedrukt. En van ingrijpende betekenis geweest op het sociale en maatschappelijk leven. Diverse bedrijven, openbare diensten en nie.t in de laatste plaats bij vele Terneuzense burgers is een schat aan infoi- Fractieberaad Vanavond (dinsdag) houdt de progressie ve fractie in de Oostburgse gemeenteraad een openbare fractievergadering in Hofzichtj in Zuidzande een dia-avond. Jeugddiensten De stich ting streekjeuigdcentrale voor Zeeuwsch-Vlaanderen wil, in samenwerking met de her vormde, de gereformeerde en de evangelische kerken in Breskens een commissie in stellen, die in het komende seizoen een aantal kerkdien sten voor jongeren gaat vei- zorgen. Een bespreking, om tot een representatieve groep te komen, wordt gehouden op woensdag 15 oktober in de hervormde kerk. Het is de be doeling op 18 januari in het kader van de week voor de eenheid der christenen, de eerste samenkomst te hou dien. 7"i'!zartde *t Duumpje Natuurbe- scnermingsveremging 't Duumpje West-Zeeuwscti- Vlaanderen houdt vanavond (dinsdag) in hotel De Zwaan in IJzendiike. Op deze bijeen-1 komst, die om 19.30 uur be-l glnt, wordt de agenda voor' komende raadsvergaderingen! hespreken Belangstellenden zijn v?" -elkom, zo laat! de fr - LT. i De bijeenkomst, die om 19.30 uur begint, wordt verzorgd door de heer C. Riemslag. Hij vertoont zijn laatste dia's van flora en fauna in De Braak man, waarbij een paar zeer zeldzame opnamen zitten. (Van onze correspondent TERNEUZEN De perso neelsvereniging van Dow en Philips hielden onder auspi ciën van de Zeeuwsrh-Vlaam- se Automobielsport Club (ZE VAC) gezamenlijk een auto- rally. In de morgenuren gin gen de deelnemers een vooi een van start op het parkeei terrein van Dow Chemical voor een rit van circa veertig kilometer. De finish van het eerste gedeelte was gelegen bij het Braakman-restaurant, waar de lunch werd ge bruikt. Hierna werd in Philippine gestart voor het tweede ge deelte van de rit, om na vele gezellige problemen te finis hen nabij de Vlaanderenhal te Sas van Gent. Hier zat de boerenkape] de deelnemers op te wachten om deze terwijl de rekenkamer de uitslag bere kende gezellig bezig le hou den Omstreeks half zes reikte de heer Vaes de wisselbaker uit aan het winnende team. De overige individuele prijzen werden aan de winnaars uit gereikt door de secretaris van de personeelsvereniging van Dow Chemical, de heer D. van Overbeke. Uitslag: 1. D. van Hoorn (Dow) met 275 strafpunten. 2. D. Hendrikse (Dow) 350, 3. P. Wieland (Dow) 353. 4. G. Lohman (Dowz 331, 5 C. de Regt (Dow) 390. 6. mevrouw Westen-brink (Philips) 403. 7. J. de Wisneitaere (Philips) 409, 8. A. Aarboudse (Dow) 457, 9. P. van Alem (Dow) 480. 10. A. Willaert (-Dow) 510 strafpumten. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In het ka der van de rehabilitatieplan- nen van het gedeelte ou-d-Ter- neuzen en in de buitenkernen, zijn er o-p het ogenblik ruim twintig aanvragen voor woon- veriieteringen door het ge meentebestuur ontvangen. Éeri klein gedeelte daarvan zijn van de bewoners van de bui ten kernen. Onderwijs De oudercom missie voor het lager onder wijs in de gemeente Sas van Gent waarin vertegenwoordigd zijn afgevaardigden van alle ouaercummissies van de lagere scholen van de gemeente is voor het eerst in vergadering bijeen gekomen. Voorzitter werd de heer J. Klok van de oudercommissie Zandstraat, secretaresse werd mevr. van Vliet, oudercommissie openba re lagere school Sas van Gent, en secretaris de heer A. Sai neel, oudercommissie St. Mi- chaelschooi. De punten die werden be sproken waren de volgende onderlinge verhouding scho lengemeenschap Sas van Gent, belangstelling ouders in het onderwijs, school verzekering schoolsoortdag 1976. school zwemmen en de statuten van de diverse oudercommissies- De bedoe'ing van de bijeen komst was dat de ideeen af komstig uit dit overleg door de aanwezige afgevaardigden in de oudercommissies ter sprake zou worden gebracht. matie aanwezig als even zo veel bewijzen van liiief en leed, v-atn welvaart en welzijn ei van voorspoed en rampen, die de gemeenschap zijn overko men. In 1977 is het 150 jaai geleden dat het eerste kanaal van Gent naar Terneuzen werd -geopend. Als bijna- geen andere waterweg is dit kanaal de belichaming van samen werking en tegenstelling tus sen Nederland en België en aanleiding tot aktie en bewe ging. De wat fragmentarische ten toonstelling die vanaf vandaag (dinsdag) tot 23 november in het Terneuzense museum wordt gehouden, geeft een compleet overzicht mrar is be doeld als een uitn-odging aai ieder, die over materiaal be schikt. Met de medewerkin van de bedrijven, openbare diensten en particulieren hoopt men over twee jaar een grootse tentoonstelling te kun nen organiseren. De huidige teuteionstell'ng is open van dinsdag tot en met zaterdag va 14 tot 17 uur. HSVO De hengelaarsver- eriiging Sport en Ontsnapping houdt oo zaterdag 18 oktober een clubwodstriid zoebpp^en aan de Westerschf^de bij bet buurtschap De Grite. Deze achtste wedstrijd in bet sei zoen is de voorlaatste die meetelt voor bet kampïoen- sch^n van de vereewmg. De w^ftrijd duurt van 12 tot 15 uur. BERGEN OP ZOOM Roxy, 20.00 uiur, Inpikken! en wegwezen, 14 j.; Luxor,- 20.00 uur, Serpico, 18 j. Openoare uibiiothaea Eras mus, Hofstraat 2a, expositie „Van eencellige tot vis op postzegels". Geopend dinsdag t.m. vrijdag van 13.00-17.00 uur; woensdag en vrijdag ook van 19.00-21.00 uur; zaterdag van 1-0.00-12.00 uur. Het Mar kiezenhof, expositie ter gele-, genheid van de opening Schel de Rijnverbinding. Geopend maandag t.m. zondag van 14 00-17.00 uur tja. 25 okto ber). GOES Grand, 20.00 u-ur, De nonnen van Sant Arcangelo, 16 j. HULST Den Dultaert, 20.00 uiur, „Thuis" van Hugo Claus. Den Dullaert, expositie over het „Jaar van de Vrouw" be staande uit affiches, posters, boeken en foto's. Geo-p.: ma, d-i„ woe„ vrij. en zat. 10.00 12.00 en 13.09-17.30 uur; ma. en vrij. ook 19.00-23.00 uur (t.m. 25 okt.). MIDDELBURG City-theater, 20.00 uur, In Tirol gaat de ontucht vrolijk verder. V an onze correspondent; SAS VAN GENT Dc- schilderije'nexpositie „Land in Zicht" die o-p initiatief van de gemeente Sas van Gent, inge richt was in de bovenzaal van het cultureel centrum de Spcye te Sas van Gent, heeft een behoorlijke belangstelling te verwerken gekregen. Op deze tentoonstelling die van 3 tot en met 12 oktober gehou den werd, waren schilderijen te bezichtigen van redelijk be kende schilders. De belang stelling viel niet tegen. Over de totale expositieperiode kwamen zo'n tweehonderd be zoekers en een driehonderd- vijftig scholieren een kijkje nemen op de expo-sitie De col lectie kwaim tot stand op initi atief en onder de verantwoor- delijlkheld van het ministerie wan cultuur, recreatie en maatschappelijk werk. Het idee o-m deze col'ectie in Sas van Gent te exposeren was afkomstig van welzijnsamble- naar R. Kattouw. Kuiperspoorttheater, 18.00 uur, Workshop Jazz Big Band. Vleeshal, expositie beelden de kunst van de laatste jaren, met nadruk op oonceptkunst, fotokunst, video, mailart, bo dy-art. en publikaties t.m. 20 oktober). Zeeuwsch Kunste naars Centrum, Lange Noord straat 55, expositie J. van Schagen „Beeld of teken?" Georend dinsdag t.m. zaterdag t.m. 12 december. OOSTBURG Ledeltheater, 20.00 uur, Flossie, Venus uit Zweden, 18 j. ROTTERDAM Schouwburg, 20.15 uur, Ne derlands Danstheater. Piccolo Theater, 20.15 uur, Toneelraad Rotterdam met „Bill Ward", soloprogramma. De Doelen (Grote zaal), 20.15 uur, Rot terdams Philharmonisch Or kest, o.l.v. Edo de Waart. De Doelen (Kleine zaal), 20.15 uur, Kamermuziekveren'giing Trio a Cordes Francais. Thea ter De Lantaren, 20.30 uur, Onafhankelijk Toneel met „De Groene Kakatoe". SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, Jan Haas exposeert grafiek en te keningen. Geopend dageiijiks van 9.00-12 00 en 13.30-18.00 uur) t.m. 26 oktober). TERNEUZEN Luxortheater, 20.00 uur, Het mysterie van de zeven gouden vampiers. 14 j. VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur, Inpik ken en wegwezen, 14 j. Open Hof, 20.30 uur, „De- truire dit elle M. Duras" Filmhuis Jeugd en Mu ziek). Rellamypark, Welfare State, dagelijks zang en muziek in de stad. 12 en 17 okt. grote processies. 17 okt. slotmanifes tatie (t.m. 17 okt.). ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, 20.15 uur, „De jongste dag" door De Haagse Comedie. (Van onze correspondent) SLUISKIL Op zaterdag 25 OKtober opent in cafe Üai- linga een regionale vogelexpc- sitie de deuren. Deze vogel- tentoonstelling, de eerste in het seizoen in Zeeland wordt opgezet door de vereniging Dc Siuiikilse Vogelvrienden. Te zien zijn alle soorten parkie ten, kleuraanaries, tropische vogels en bastaarden, tropi- scne duiven, kwartels en pa pagaaien. Het bestuur van de Sluiskil se club van vogelliefhebbers verwacht nogal wat van de tentoonstelling. Gepland is dat er zeventien kampioenen in de eigen kweekklasse uitkomen, verder zeven kampioenen in de klasse overjarige kweek en zeven kampioenen in de open klasse. Verder is er nog een klassement verdienste en een verkoopklasse van alle soorten vogels. Een S'uiskilse bloe menhandel zorgt via een bioe- menshow voor de nodige groe ne aankleding. Financiële steun kriigt de expositie van de Sluiskilse middenstands vereniging De Driehoek. Het programma voor de tentoon stelling ziet er als volgt uit: donderdag 23 oktober het in brengen van de vogels, "rijdag 24 oktober de keuring van de vogels, zaterdag 25 oktober openstelling voor het publiek van 14-22 uur en zondag 26 oktober eveneens pennend van 14-22 uur. De pr^su't-eik'ng vindt zondagavond om 19.30 uur plaats. (Van onze correspondent) SLUISKIL Op zondag 19 oktober houdt de zeehengei- sportolub „Sluiskil" de vijfde en laatste clubwedstrijd van het seizoen. Deze wedstrijd telt mee voor het clubkampi oenschap 1975. Er zal gevist worden oo het parkoers aan beide zijden van het sluisje te Sluiskil. De inschrijving moet gebeuren voor zaterdag 18 ok tober 19 uur. De inschrijving en de prijsuitreiking vinden p'aats in het clublokaal café Dallmga te Sluiskil. De aan vang van de wedstrijd is 12.30 uur. (Van onze correspondent). SAS VAN GENT Tijdens een vergadering van de perso neelsvereniging „Stadhuis op stelten" van het gemeente per soneel te Sas van Gent, zijn de activiteiten wan de vereni ging voor de komende tijd be kend gemaakt Het programma ziet er a a volgt uit: 17 oktober houdt de personeelsvereniging haar feestavond in café „Het Oud Raedhuys" te Westdorpe. Lz verband met de onafhankelijk heid van Suriname, zal men in de maand november een dia- avond houden over dit land. Tegen de feestdagen eind dit Jaar, houdt de personeelsvere niging voor haar leden een kerst-lcaarting. Voor februari volgens jaar staat een bezoek aan de ijsrevue te Gent op het programma. Het ligt in de be doeling om in maart een ex cursie op touw te zetten. In april volgt dan de jaarlijkse ledenvergadering. In mei brengt men een bezoek aari het land van Saeftinghe. Voor tussendoortje heeft het be stuur nog een bowling en een kaartavond op het programma staan. Tevens zal er door mid del van een enquête onder de leden getracht worden aan de weet te komen wat er zoal op ontsjaanninigsgebied leeft. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel 91150 7920 (4 lijnen; HULST Steenstraat 14, tel 0114c 3751 (3 lijnen), GOES. Klokstraat 4, tel OilUÜ 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag trn vrijdag 8.15 - 12 30 en 13.30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE EXPLOITATIE B-eda Maandag t.m. vrijdag van 19.00-20.00 uur, tel. (076) - 122341; zondag van 20.00-22.00 uur, tel. (076)- 122341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch Vlaanderen, tel. 01140 3751 Midden-Zeeland: tel, 01100 14444. REDACTIE Chet Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen tel 01156 7920: privé Lurentztaan 50. Terneuzen, tel 01150 5745 algemeer redacteur Zeeland drs J Bouwmans, kantoor Klckstraal 1 Goes tel 01100 28030 privé Zuidvlretatraat 53 Goes rel 01100 28138 redaeteur Midden Zeeland G v. Ber- kel. kantoor Klokstiaat 1, Goes, lel 01100 28030 privé Voor burcht 37 Kapelle tpl 01102 2320 redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone P de Schipper, kantoor Nieowstraal 9 Terneuzen, tel. 01150 7920. privé Noordstraat 45, Hoek, tel 01154- 1556; redacteur voor Oost Zpeuwsch Vlaanderen H Postma, kantoor Steenstraai 14 Hulsi tel 01140 3751, privé Walmolenstraat 12, Hulst, tel 01140 4159 Rpdacteu» voor West Zeeuwsch-Vlaanderen R. van der Hein, Melkweg 40 Oosthurg. tel 01170 3370: foto-journalist voor vee- and C. i de Hoer kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel 0U59- '20 privé Langs de Kreek 58 rerneuzen lel 01150-3137: srvrt- redactie Zeeland: A. Koomen. Troelstralaan 8. Axel, tel. 01155- 2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland W Hendriks tel 01140 -3751. ADVERTE.NTIE-EXPI.OTf ATIE Inspecteur Zeeland L Menu, tel 01150 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5