assale Iiulde voor afgetreden wethouder Kapellebrugse kermis kan beginnen Ook ovei mWM Concordia Overslag kreeg nieuwe instrumenten JJsebaert winnaar Koewachtse zesdaagse ONDANKS GOEDE GANG VAN ZAKEN SKW Sas van Gent is nog te weinig bekend mmmk Kloosterzande krijgt wellicht activiteitenkalender stad streek i Terneuzen Waterschap biedt begroting aan STIJLKLOKKEN Aardenhurq Succes voor Hulster damesvoetbal Hulst GEDEPU1 Nedei land België moeten san muskusrat bestrijden Vrij koud ZATERDAG 11 OKTOBER 1975 (Van een onzer verslaggevers) HULST Honderden handen kreeg de bij zijn pensionering afgetreden wethouder J. A. Blommaert gisteravond in de burger zaal van het Hulster stadhuis te schudden tijdens de afscheids receptie, die hem door het gemeestebestuur was aangeboden. Veie vrienden en bekenden uit de politiek, de vakbeweging, zijn geboorteplaats Sint Jansteen en vertegenwoordigers van tal van organisaties waren naar het stadhuis gekomen om de heer Blommaert na 29 jaar onafgebroken wethouderschap te felici teren. Dronken bestuurder De Ter- neuzense autobestuurder J. M. reed dronken over de Cho- pinlaan in zijn woonplaats en botste tegen de aldaar gepar keerde auto van C. S„ even eens woonachtig in Terneuzen. M belandde met zijn auto via een tuintje op het trottoir. Burgemeestei P. Molthoff was de eerste, die die kle-urrij-l ke figuur uit het Hulster poli-, tieke leven toesprak. „Een vriend, die ons nooit een dolki in oe rug zou steken, een ver-i trouwensman, een vraagbaak] voor de zwakken, een politicus in alle vezels van zijn bloed, die bekend was om zijn dui delijke taal". Dat waren de bewoordingen waarin burge meester Molthoff de verdien sten vain de heer Blommaert tijdens de vijf en een bailf jaar (ADVERTENTIE) De scheidende wethouder Blommaert (rechts ontvangt van schilderd bord. burgemeester Molthoff een be- SAS VAN GENT Het sociaal kultureel werk in Sas van Gent marcheert best. Na zeven jaar heeft het SK1V een volwassen plaats in de gemeenschap Sas van Gent. liet SKVV-centrum „de Rose- laer" staat af en toe bol van de activiteiten. Toch is SK\V-er Guido de Maaijer nog niet helemaal tevreden over de gang van zaken. liet werk wat het SKW met zo'n vijfentwintig vrijwilligers doet heeft naar zijn mening nog te weinig bekendheid. „We hebben ons tot nu toe te weinig verkocht. We ver spreiden wel de programma's huis aan huis, maar achteraf moet je dan vaak toch vast stellen dat de mensen er nog te weinig weten wat er hier gebeurt. We moeten zoeken naar een manier waarop we de grote massa kunnen op vangen". Hoe hij dat wil gaan doen weet Guido eigen lijk nog niet precies. Activi- te'ten zijn er genoeg en het gebouw „De Ro <1 :;er" is ide aal voor het SKW. „Het is niet verantwoord om nog een groter gebouw neer te zetten. Voor groepsgericht werken is dit gebouw met een aantal verschillende vertrekken pri ma geschikt". Af en toe is er in „de Roselaer" wel eens een beetje ruimtegebrek, zo- ais afgelopen maandag toen zi-.h honderdtachtig kinderen aanmeldden voor een project in het kader van „Dieren dag". Voor vandaag, de dir- rententoonstelling verwacht hij evenveel jonge Sassena- ren en voor morgen, zondag voor het uitstapje naar de d'crentuin schreven zich ook ai tachtig kinderen in. Ook voor de wat oudere jeugd vindt hij dat er in de gemeente Sas van Gent ge noeg te doen is. „Zondag is het soos in Philippine en op Westdorpe heb je Poly Pam. Dat draait goed. In Sas van Gent zelf is al verschillende keren geprobeerd een soos o te bouwen. Er zijn enquê tes gehouden. We wilden het niet op zaterdagavond doen. omdat Poly Pam dan meestal iets doet. Tegen de zondag waren er bezwaren. Nu is er de Weinstube. Die i'. er ook voor de volwasse nen. Je kan het zien als een soort afzakkertje voor het weekeinde. We hebben het cok met kleinkunst gepro beerd. Het draait niet", aldus Guido de Maaijer. Hij ver volgt: „Je kan niet zeggen dat er in Sas weinig te doen is. Hot verenigingsleven draadt toch goed. Kijk maar naar Thor en de Corn Boys". Voor de lagere schooljeugd gaan Guido en zijn mede werkers trouwens de activi teiten in de komende tijd nog uitbreiden. De gehele week kunnen de kinderen binnenkort in „de Roselaer" terecht van vier uur tot half zes 's middags voor handen arbeid, volksdans, natuur ver kennen en andere zaken. Guido de Maaijer vindt dat liet sociaal kultureel werk in Sas van Gent een sociaal en materieel beter leefmilieu ■hept. Ook de opvoeding van de kinderen wordt er raai zijn mening gevarieer der door: „Je spre'dt de op voedingsmilieus: school, ge zin en vrije tijd. Je speelt op d e manier in op de algeme ne leefbaarheid in Sas van Gent". O O (Van een onzer verslaggevers) AXEL Op donderdag 16 i oktober vergadert in het cul tureel centrum „de Halle" te Axel het waterschap Axeler Ambacht. Een van de punten I op de agenda is de aanbieding! van de begroting voor het dienstjaar 1976. Verder komt ook de verbe tering van een stuk weg op de Reuzenhoeksedijk en Beoos- tenblijestraat aam de orde. I m Lange Nieuwstraat 26 Hulst (Van onze correspondent) OVERSLAG Wethouder P. Apers van de gemeente Axel reikte gisteren in het Belgische deel van Overslag de nieuwe instrumenten uit 55-jarig huwelijk Zondag 12 oktober hopen de heer en mevrouw A- de Vriend-Van Ootegem uit Aardenburg hun 55-jarig huwelijksfeest te vie ren. De eucharistieviering van 10 uur in de parochiekerk van Aardenburg wordt uit dank baarheid voor dit huwelijks feest opgedragen. Gelegenheid om de echtelieden te felicite ren bestaat er vanaf 17 uur in café De Geeter-de Vriend aanj de Rijksweg te Eede. durende samenwerking in het Hulster college roemde. Burgemeester Molthoff wees erop, dat lichamelijk leed de i heer Blommaert niet be- spaaro geoleven is, tijdens de laatste periode van zijn wet- boudersloopbaan- Namens de gemeente schonk hij de heer Blommaert een wandbord met daarop de be langrijkste gegevens uit zijn wethouderlijke staat. Namens het college werd daaraan on der grote hilariteit van de aanwezigen nog een drinkser- vies toegevoegd. Het raadslid G. van de Voorde overhandigde de heer Blommaert na een korte toe spraak een voetenbankje na mens „het grootste deel van de gemeenteraad". Wethouder Eeman, die als opvolger voor de heer Blom maert werd gekozen, ken schetste de heer Blommaert, als de man, die moeilijke za ken en dikke rapporten in een! pair woorden klaar en duide-j lijk wist te maken. Oud-burgemeester Reuser van Sint-Jansteen met wie de heer Blommaert voor de her indeling als wethouder samen werkte. prees de levenslust en de vitaliteit van de heer Blommaert. Mevrouw Blom maert zelf. die daarna het woord vroeg, gaf toe heel veel offers te hebben gebracht, voor de politieke hamdel en wandel van haar man. „We hebben die offers er graag voor over gehad, omdat het nu eenmaal zijn ideaal was, waar hij zich mee bezighield", zo zei ze. Ook namens de sport raad werd de heer Blommaert een geschenk aangeboden. (Van een onzer verslaggevers) KAPELLEBRUG Van het feestcomité in Kapellebrug mag de kermis weer beginnen. Organisatorisch zit het uitge breide festiviteitenprogramma, dat de kermis jaarlijks om randt, weer in elkaar. Topevenementen wordein dit jaar wellicht het optreden van Imca Mariina op zondagavond, het optreden van Ben Cramei op maandagavond, het muziek festival op zondagmiddag, ae volksspelen op maandagmid dag en de traditionele voetbal wedstrijd op zaterdag. Duiven vluchten, schietingen en een bal completeren het voor vol gend weekeinde opgestelde pi'ogramma. „Ds mensen zijn hier alle maal 'zo'n beetje aan elkaar gebonden Het is een vaste club". Zo verklaart feestoomi- télid Oscar van Do-rsselaer, de organisatiedrift binnen de kleine Kapellebrugse gemeen schap. „Bovendien", zo zegt hij lukt het de laatste tijd aardig om de gemeenschap uiit het Belgische Paal bij de activitei ten te betrekken, waardoor de kern wat groter wordt. Eerst waren er nogal wat moeilijk heden, maar nu voelen ze, dat wij ook mee willen helpen aan het opzetten van activiteiten in Paal Zelf", aldus Oscar van Dorsselaer, die nu al meer dan 20 jaar (sinds zijn vijftiende) bij het Kapellebrugse feestco mité betrokken is. Het feest comité in Kapellebrug is ove rigens niet alleen als feestcomi té actief. „Als de kermis ach ter de rug is^ worden we oar- navalscomité, de Annewui- tens", zo verklaart Oscar van Dorsselaer. Wanneer het prin senbal achter de rug is, wordt het tijd voor de activiteiten rond sinterklaas. NEDERLAND gaat voor vijf tig miljoen gulden extra hulp verlenen aan Tanzania, Bang ladesh en Ethiopië, ten einde deze landen in staat te stellen kunstmest te kopen. Dit zijn de ontwikkelingslanden die het meest door de oliecrisis zijn getroffen. aan de muziekvereniging Con cordia. Hij werd gisteravond in café Concordia verwelkomd door de secretaris Coenen en voorzitter De Bruyne van de muziekvereniging. Zij brachten dank aan Axel voor de subsidie, waarmee de nieuwe instrumenten voor een deel bekostigd kon worden. De heer Apers zei het te betreuren, dat het altijd op Belgisch grondgebied moet zijn, wanneer er iets in Over slag te doen is. Hij zei er trots op te zijn, dat de gemeente Axel relatief gezien voor een grotere subsidie had gezorgd dan de gemeente Wachtebeke. waaronder het Belgische Over slag ressorteert. Hij ontving voor zijri opmerking luid ap plaus- Van de gemeente Wach tebeke waren gisteravond overigens geen vertegenwoor digers aanwezig. De muziekvereniging Con cordia telt 46 spelende leden, die allemaal een nieuw instru ment in ontvangst namen. Di rigent is de heer A. van Bam- borst, die wordt bijgestaan door zijn zoon. De vereniging is geleidelijk van fanfare overgeschakeld naar een har moniegezelschap. Imca Marina HUISARTSEN Aardenbufg en Oostburg dokter Bruggeman, Nieuw straat 53, Oostburg, Tel, 01170-2121. Axel dokter W. G. C. Kok, Oranjestraat 10, Axel, tel. 01155-1555 (tot zaterdag morgen 8 uur) en dokter C. A. Schiltman, Bastionstraat 36, Axel. tel. 01155-1777. b.-g.g. 01157-1451 (vain zater dagmorgen 8 uur tot zondag 24.00 uur) Biervliet. Hoofdplaat en IJzen- dijke Dokter H.F.M. van der Pas, Hoogstraat 1. IJ zendijke, tel. 011761366. Clinge, St. Jansteen en Koe wacht dokter Adriaan sens, tel. 011402928. Borssele, en Nieuwdorp-Lewe dorp voor de praktijk van dokter G. Aa-rnoutse en dokter E. Klapwijk neemt .dokter G. Aarnoutse waar, Nieuw-dorp, Lewedorp, tel. 01196-12327. Breskens, Groede en Schoon- dijke dokter Hauer, Bres kens, tel. 01172-1566. Cadzand, Retranchement. Sluis en Zuidzande dokter Beek, Zuidzande, tel. 01170- 2424. Driewegen, Hoedekenskerke 's-Heerenhoek en Ovezande de praktijk van de artsen J. Geldiof, J.M.A. Kole, H. Zwartelé, wordt waargeno men door dokter S.E.J. Wöstmann, Nieuwstraat 18a, Ovezande, tel. 01195-450. (tot maandagmorgen 8 uur). Goes dokter F. van Peer, Oostsingel 132, Goes, tel. 01100-5306. Sluiskil. Philippine en Hoek dokter H. Hofstee, Julia- nastraat 10, Hoek, tel. 01154-1345. Hulst dokter W. Eysink, Glacisweg 50. tel. 01140- 2060. Hontenisse en Kloosterzande tot maandagmorgen 8.00 uur, dokter R.G. Buwalda, Cloosterstraat 72, Hontenis se. teL 01148-1277. Kloetinge, Wemeldinge, Ka- pelle-Biezelinge en Katten- dijke de praktijk van de artsen H.J. Entink, D. Vreeswijk en E.F. Facee- ADVERTENTIE) Café-Restaurant '7' VOSKE De zaak voor Uw familiediners. Vis- en vlees specialiteiten. Tafelreservering is aanbevolen. Dinsdags gesloten Bierkaaistraat 8 Hulst Tel. 01140-3444. (Van onze correspondent) HULST Het Hulster da mesvoetbalelftal van t Cen trum is de eerste Belgische damesvoetbalcompetitie, die inmiddels van start is gegaan en die georganiseerd wordt door het damesvoetbalelftal van De Groene Duivelinnen uit het Belgische Koewacht, uitstekend begonnen. De Hulster dames haalden de eerste competitiewedstrijd, thuis tegen het Belgische Wachtebeke, nogal fors uit. Het werd een ruime 6—0 overwinning voor de Hulsterse dames. Collecte De opbrengst van de collecte voor het Prin ses Beatrixfonds. die in Hulst is gehouden, was 668,07 gul den. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De heren A. Bogaert en E- de Cock willen in Kloosterzande een activiteitenkalender in het leven roepen. Onder de verenigingen in Kloosterzande verspreiden ze dezer dagen een oproep om een vergadering te bezoeken, die hierover op 24 oktober om acht uur wordt gehouden in hotel Van Leuven. Alle bestu ren van verenigingen in Kloosterzande of vertegen woordigers daarvan worden verwacht. Het opstellen van een activi teitenkalender is volgens de Initiatiefnemers nodig om tel voorkomen, dat activiteiten mislukken, omdat diverse ver enigingen tegelijkertijd iets organiseren. In liet verleden zou dit nog al eens zijn voor gekomen, zo wordt gesteld. Men wijst erop dat er in Kloosterzande nogal wat acti viteiten plaatsvinden zoals lo terijen, balpennenacties, rom melmarkten. stickervevkopen, concoursen. voorstellingen, competities, carnaval, bamis feesten enz. Het ligt niet in de bedoe ling, zo stellen de initiatiefne mers, om alles aan banden te leggen, maar het gaat er voor al on., dat de verenigingen van elkaar weten, wat er op touw gezet wordt en wanneer het georganiseerde plaats zal vinden. (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG De postdui venvereniging Nieuw Leven heeft een zes dagenkampioen schap gehouden. Daarvoor werd zes zondagen lang een wedvlucht van het Belgi sche Quievrain gehouden. Nu de laatste wedvlucht is gehou den kon de eindklassering hiervan worden opgemaakt. Winnaar is geworden A. IJ- sebaert voor A. do Koster en R. de Laruelle. De verdere uitslag was als volgt: 4. R. van Hijfte. 5. J. de Bruijne, 6. A. de Booij. 7. H. de Vliegher. 8. W van de Bilt. 9 Gebroeders Flegeert. 10, R Bord. Aan dit kampioenschap werd door der tig leden deelgenomen. Bii de postdtilvenvereniginp De postduif te Heikant is het kampioenschap betreffende de gehouden wedvluchten vanuit Quievrain bekend. Als eerste eindigde met een totaal van 37 punten J. Strooband, 2, F. Pierssens 29 en 3. Ch. de Beu- Ie met 24 punten. Uitslagen wedvluchten van uit Quievraiin: Nieuw Leven te Koewacht. In concours 333 duiven, hoogste snelheid 1462 4 meter per minuut. 1. R. van Hijfte. 2. A. de Bruijne. 3 en 5. A. Goers, 4. Th. tnghels, 6 en 10. Cam. de Cock, 7. Gebroeders Elegeert, 8. P. de Bock, 9. G. Schalkens. De Postduif te Heikant met 18 oude duiven, hoogste snel heid 1344.- m-pm 1.7 en 8. F. Pierssens, 2. 5 en 9. J. Stroo band, 3 4 en 6 Ch, cie Beule. De Snelle Duif te Clinge met 56 jonge duiven, snelheid eerste prijswinnende duif 1369 42 mpm. 1 en 9. A. Seg- hers. 2. H. de Coek, 3. Gebroe ders Willaert, 4. A. Jansen en zoon, 5. J. de Burger, 6. M. Willaert, 7. R. van Gaever, 8. J. de Burger, 19. J. Lernout. Kampioenschappen P V De Postduif te Lewedorp. Sprint oude duiven: 1. en 5. G. van Strien uit Wolphaartsdijk, 2 en 3. C. Hermes, 4. J. Polfliel. Vitesse oude duiven: 1. J. Franse, 2. en 5. P. Pieters, 3. J. Polfliet. 4. J. Buizen. Widfond oude duiven: 1. C. Hermes, 2,4 en 5. P. van 't Westeinde, 3. J. Buize. Fond oud» duiven: 1. P. van 't Wes teinde, 2 en 3M G. van Strien. Vitesse jonge duiven: 1,2 en 5. J. Polfliet, 3. A. Driedijk. 4.L. van Klooster. Fond jonge dui ven: 1,2 en 3. P. Pieters. 4. C. Hermes. De wisselstandaard voor ou de duiven werd gewonnen door J. Buize. de standaard voor de jonge duiven ging naar P. Pieters. Eindstand Ge neraal kampioenschap: 1. J. Polfliet 15 punten, 2. P. Pie ters 14, 3. C. Hermes 13, 4. P. van 't Westeinde 12 en 5. G. van Strien met 10 punten. Bij de postduivenvereniging De Bonte Duif te Aardenburg en De Grensvliegers te Eede is het algemeen kampioen schap 1975 gewonnen door R. Braet. Tweede werd J. de Vreeze, derde W. Standaert en zoon. vierde A. de Sutter en vijfde J. van Ommen. Genraal kampioenschap over de Franse wedvluchten werd J. van Om men 2. A. de Zutter, 3. A. Reiniors, 4. R. Braet, 5. R. de Clerck. -"ategorie oude duiven: 1. A. Remiers. 2. J. van Ommen 3. R. de Clerck, 4. J. de Vreeze. 5. A. de Zutter. Jonge duiven: 1. R Braet, 2. J. d'Hont, 3. V. de Vreeze, 4. A. de Zutter, 5. J. van Ominen. Jaarling dui ven: 1. A. Breijaert, 2. O. de v riend, 3. A. Reiniers. 4. H. Cocquit, 5. R. Braet Vitesse jonge en oude duiven, gezame- lijk in de gehouden Doornick- vlnrhten: 1. J. de Vreeze, 2. A. Breijaert, 3. R. Braet, 4. W. Standaert en zoon, 5, H. Coc- uit. Het bestuur van de Lewe- dorpse Kampioenendag heeft besloten dit jaar de te houden jaarlijkse kampioenendag te verplaatsen van de zaterdag naar de zondag. Gebleken is dat op de zaterdag vele mid denstanders en zij die in de agrarische sector werken op'j zaterdag niet aanwezig kunnen ziin om hun duiven te showen. De icamr>ioenend'3>g is nu vast gesteld voor mnebg 9 novem ber te houden in het vereni-| "Tier rfnT-irai'M** T '*'1 Sehaeffer wordt men door dokter A.J, j, hardt, Kon. EmmasW Wemelditmge- tel. 01192., b.g.g. 01100-6857 Hanswecrt, Kruiningen Yerseke dokter P, derman, Yerseke, tel o:J 1300. Krabbendijke en Rillandi dokter C. A. Dol Krabbendijke, tel. 1544. Middelburg dokter zeel, Groenmarkt 17, tel 01180-12635, (zaterdag P dokter M. Reyerse. Se> 29, Middelburg, tel. 14305. (zondag). Vj aanvragen voor 10 Spreekuur voor dringt gevallen van 12.30 tot en 17.30-18.00 uur. Sas van Gent eo. dokt Dieriek, Graaf Jansdij; 185, Westdorpe, tel. 1255 's Heer Arendskerke, haarlsdijk en Heinkeic dokter A. I. Vos, haarlsdijk, tel. 01198-23! Terneuzen dokter P. ten en H. Zuiderbaan, Rijnsstr. 25, tel. 2324. Vlissingen dotkter G Greef, tel. 12121, (tot dag 24 uur) en dokte van Dijk, tel. 13459 zat. 24.00 uur tot zond a uur). Visites aanvragen- 10 uur. Spreekuren i dringende gevallen zats en zond- van 12.30-13.0 17.30-18.00 uur. Zaamslag dokter C. boom, Axelsestraat Zaamslag, tel. 01153-1377 WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, burg, Sluis, Waterlandk en Nieuwvliet zr Of sen, Eikenstraat 7, Zui^ de. tel. 01170-2367. Biervliet, Breskens, Gil Hoofdplaat, Schoondijkt IJzendijke zr. Adfe Karnebeekstr. 1, Gra Tel. 01171-1367. Ellewoutsdijk e.o. -Zuste Foppe, Oosterscheldesj 54, Middelburg, tel. 11900. Goes en Wilhelminadorf Zuster Muller, tel. 01] 13243. Hoek, Sluiskil en Philip: Zuster Villerius, Ksj laan 5, Hoek, tel. 1495. Hulst en Hontenisse - Coisen, tel. 01140-2358. Krabbendijke, Waarde, land-Bath. Kruinii: Hansweert, Sehore en seke Zuster Quaak.5 01130-1828. Noord Beveland en V haartsdijk Zuster Sli) koorn 's Heer Hendriks deren, tel. 01100-16249. Sas van G°nt Zuster Dorsselaar, Beneiuxr 128, tel. 01158-1916. Wemeldinge, Kapelle-Biei ge, Koetinge, Kattendijh Gravenpolder en 's 14 Abtskerke Zuster J van de Hoeven, Dijkwe| straat 20, Kapelle, 01102-1937. Zaamslag. Axel, Oven. Zulddorpe en Koevacht Zuster J. van Exel. Pol straat 13, Zaamslag, 01153-1343. Terneuzen Zuster M. meylen, Langs de Ka 139, tel. 3829. TANDARTSEN Oost-Zeeuws-Vlaanderen Tandarts A H van der ij Walstraat 2, Axel 01155-2332, Spreekuren v 10 00-10.30 uur en 18.00-18.30 uur op zate op zond. van 12.O0-7 uiur. West-Zeeuwsch-VIaandera Tandarts A. van Herk. 0 bung, tel. 01170-14) Spreekuren zat. en van 12.00-12.30 uur Walcheren Tandarts van Oort, Tobagolaa: Vlissingen, tel 01184-11 spreekuren zat en zond. 11 00-12.00 uur. Zuid- en Noord Bevelati Tandarts R. W. Hen i f Lepelstraat 6, Yerseke, 01131-1313. Spreekuren j en zond. van 9-10 uur. DIERENARTSEN Noord- en Zuid Bevelani Dierenarts G. Bone: scher Hoofdstraat 2, le ningen, tel. 01130-1233. Oost-Zeeuw'Sch-Vlaanderea Dierenarts J.F. de Axelsestraat 108, Zaatut tel 01153-1356 en die; M. Schaub, Serlipoensfl 27, Terneuzen, tel 01' 5017. West-Zeeuwsch-Vlaanderen dierenarts H. van de Virj IJzendijke, tel. 1388. Walcheren en deel Noord* veland dierenarts -j Sehofaerts, Vlissingen, 01184-13699. APOTHEKEN Axel Apotheek Axel, tenweg 8, tel. 01155-1' zat. vam 10.00-11.00 W] 16.00-17.00 uur. Verder t lui tend voor spoedge® en recepten. Goes Goese apo® Klokstraat 19, Goes, 01100-7104. MiddelburgApotheek' K. Hummelen, Markt f° 12134. Terneuzen Apotheek sen, winkelcentrum Zuid?] der. tel. 01150-2090. Zat--J opend van 11 30-12.30 1 en 17.30-18.30 uur. Vel] uitsluitend voor spoed® 'en en recepten. Vlissingen Apotheek Dj van de Kleine Mulder, Ssfl 9, tel. 12730 Hulst Apotheek ®j Steenstraat 35. tel. 'ril 4255. Zat. van 14.00- ;1 uur en zond van 16.30-' uur. t'erder uitsluitend spoedgevallen. DE STEM VAN ZAT (ADVERTENT OFF DEAll KT V HIFI-STER! APPARATIJ Hoofdstraat 16 Sl Jsnltoon Hv Tol O1I40*491 Gedeputeerde Schlingeman: (Van een onzer erslaj MIDDELBURG - leerde mr J. Schlingem onderzoeken op welk* de Belgisehe en Nederli tiviteiten tol hel bestri de muskusrattenplaag worden gecoördineerd deputeerde zei dit toe ti statendebat over het g< een provinciale bijdra; 5000 voor deze strijding. naar aanleic een opmerking van de Claeys. De heer Cluevs zei n mistisch te zijn over h van de bestrijdingsacti Nederland omdat - met Zeeuwsch-Vlaanderen ratten vanuit België „Zolang op dit vlak menwerking bestaat tui derland eri België véfwr niet veel Van", aldus Clayes. Verschillende den vonden de bijdraf 5000 van Zeeland wel lage kant. „Ik heb de in< men hetbedrag bij elkax wat voor de bestrijding Is dat niet zo, dan denk i geen groot bezwaar zal Zeeland wat meer gee hierop de reactie van Scblingemann. Vooruitzichten voor en maandag opgesteld KNMI op vrijdag oin 18 tamelijk zonnig en op d< plaatsen droog vrij koi Weersvooruitzichten i gemiddeld over Nederli Voor zondag: aantal u 3 tot 10; min. temp.om: graden. Max. temp.: or 12 graden. Kans op ee periode van minstens 11 procent. Kans op een droog etmaal: 80 proce DEN HAAG-De wat ten van vrijdagmorgen, rieeld door Rijkswa Konstanz 349 (mm 2) R den 230 (mm 1), Plitters (min 13), Maxau 424 (i Plochingen 135 (onv hc-im 253 (min 11), S1 120 (min 4), Mainz 265 Bingen 137 (onv K; (min 3), Trier 235 (on blenz 182 (plus 2) Kei (min 3). Ruhrort 286 (mi bith 909 (min 7| Pam Kop 882 (min 8), Nijnn (min 7), IJsselkop 836 Eefde IJssel 356 (mm venter 240 (min 6). Kt Spooldersluis 22 (min 1 sin 5450 (plus 12), Bi 3798 (min 9) Belfeld 1( 2), Grave beneden de (min 4). MORGEN, zondag 11 B op Zoom 8.37 Hansweert 7.47 Terneuzen 7.19 Vlissingen 6.53 Wemeldinge 8.28 MAANDAG 13 okt B op Zuom 9.43 Hansweert 9.00 Terneuzen 8.32 Vlissingen 8.07 Wemeldinge 9.34

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2