NKV -overlegorgaan middelgrote bedrijven tegei bedri De Ni Midden Volv Bedrijfsvolley: KPJ goed gestart nvv-zeelan: uitbreiding EXCELSIOR IN NIEUW NAMEN ZIT BOORDEVOL GOEDE ORDERS Voorlopig bestuur peuterspeelzaal IJzendijke gekozen contactlens - specialist AN VC J. v. Doeselaar generaal kampioen Reisduif MEERDERHEID TEGEN BAALHOEKKANAAL Hulst Oudelartde E. Vermand el overleden in Koewacht Axel Biervliet Vogelwaarde Vogelwaarde krijgt post agentschap Nieuwe eigenaar woontin fabriek Monkeyrit van Vosserijders Sas van Gent Droog VRIJDAG 10 OKTOBER 1975 (Van onze correspondent) HULST In de twee we ken dat de bedrijfsvolleybal- competitie voor dames weer aan de gang is, kan men van werkelijk groot onderling krachtsverschil in de drie klassen nog niet spreken. Na een of twee gespeelde wed strijden zijn de meeste teams nog niet helemaal ingespeeld, wat soms toch wel tot verras sende uitslagen kan leiden. KPJ 1 kende een puik sei- zoenbegin en bekleedt na twee wedstrijden die eerste plaats in de dames eerste klasse. Ly- beert Verstraeten begon de competitie winnend, door Re- mortel Sport met lege handen naar huis te sturen. Tussen sc Morres 1 en PKJ 1 werd het een boeiende en enerverende strijd, welke door de talrijke supporters enthousiast werd meebeleefd. Sc Morres won de eerste set -vrij gemakkelijk met 155, mar KPJ 1 herstel de zich prachtig en slaagde er in via twee IS15 setzeges een misschien enigszins onver wachte maar verdiende zege in de wacht te slepen. De uietslagen: Remortel Sport-Ly- beert Verstraeten 12, Morres 1 - KPJ 1 1—2. Sc Tweede klasse: Hier is het Atek dat voorlopig de leiding heeft genomen, op een punt gevolgd door ve Cactus werd het een gelijk opgaande wed strijd, waarbij beide teams om beurten een set wonnen en zo tenslotte de winstpunten deel den. Atek was oppermachtig tegen een kansloos Jomavo 2 dat in de derde en vierde set geen enkel punt meer wist te maken. Debutant WC 1 begon reeds direct met een overwin ning ten koste van GVC. De uitslagenJomaivo 1 - Vc Cac tus 22. Atek - Jomavo 2 4 0. WC 1 - GVC 3—0. Derde 'klasse: Hako DAP had weinig moeite met een zwak Jomavo 4 dat in vier «ets slechts zes punten wist te maken. Jomavo 3 verging het al niet veel beter tegen Sc Morres 2 dat zeer gemaikkelijk won. WC 2 begon net als het eerste team uitstekend en be zorgde Sc Morres S een zware nederlaag. De uitslagen: Joma vo 4 - Hako DAF 04. Sc Morres 2 - Jomavo 3 40. Sc Morres 3 - WC 2 0—4. DE STEM VAN VRIJDAG 10 O Postzegelsclub Tijdens de bijeenkomst van de postzegel vereniging 't Land van Hulst komende zondagochtend in Den Dullaert houdt J. van der Grift uit Souburg een tentoon stelling van zijn postzegels uit Spanje. Tijdens de bijeen komst worden speciale enve loppen te koop aangeboden ter gelegenheid van de dag van de postzegel aanstaande zater dag. Verder zullen de in schrijfformulieren worden uit gereikt voor de jubileumten toonstelling begin volgend jaar. Tijdens de bijeenkomst, die om halftien begint, en ook voor niet-leden toegankelijk is, worden verlotingen gehou den. Ook de nieuwtjesdienst is weer van de partij. Kinderboekenweek Ter gelegenheid van de kinderboe kenweek wordt zaterdagmid dag in de hal van Den Dul laert een tentoonstelling inge richt met werk van Adrie Hospes, Adrie Hospes is voor al bekend door haar tekenin gen in kinderboeken. Het ini tiatief van de tentoonstelling gaat uit van de bibliotheek en het Zeeuws kunstenaarscen trum in Middelburg. Het hoofd J. Everaert van de Nobelhorst- school in Hulst komt de ten toonstelling om drie uur ope nen. Adrie Hospes zelf is za terdag vanaf half elf in Den Dullaert aanwezig om lessen expressie te geven aan kinde ren die zich hiervoor bij de bibliotheek kunnen opgeven. KABO De Kabo afdeling Hulst heeft zich tijdens een bijzondere ledenvergadering, in het gemeenschapscentrum Den Dullaert te Hulst, uitge sproken voor medewerking van de Kabo (katholieke bond van overheidspersoneel) aan de komende federatie tussen het NKV en NW. Momenteel worden door de Kabo in ge heel het land dergelijke leden vergaderingen gehouden, waarop de leden zich voor of tegen de ophanden zijnde fe deratie moeten uitspreken. Tijdens het aanstaande bonds- congres van de Kabo op 6 november zullen de afgevaar digden van de afdelingen dan hun stem uitbrengen, zoals door de leden is beslist, en dan zal blijken of de Kabo al dan niet aan de federatie zal meedoen. Voetbal De Hulster KNVB-zondag-derde klasser HVV'24 zal zaterdagmiddag, aanvang vier uur, op het fraaie Hulster gemeentelijk sportpark een vriendschappe lijke wedstrijd spelen tegen de KNVB-zaterdag-derde klas ser AZW uit Axel. Welfare-cursus De Rode Kruis-afdelirg Hulst wil even tueel voor vervoer zorgen voor Hulster deelnemers aan de welfare-cursus voor vrijwillig sters. die binnenkort in Axel van start gaat. Belangstellen den kunnen zich wenden tot mej. G. van Hove, Poorters- laan 27, Hulst. Parkietenclub De parkie ten spedaalclub regio „Zeeuwsch-Vlaanderen" hield een ledenvergadering in café de Ster. Er werd uitvoerig ge sproken over de komende ten toonstelling van de speciaal- cluib, welke wordt gehouden tijdens de nationale tentoon stelling te Clinge van 28 tot en met 30 november. Contactbijeenkomst Bur gemeester en wethouders van Borsele zullen op donderdag 16 oktober aanwezig zijn op een contactbijeenkomst met de plaatselijke bevolking van Ou- delande. De bijeenkomst wordt gehouden in het dorps huis en begint om half aeht. Iedereen is welkom, maar de inwoners van Oudelande en naaste omoeving genieten de voorrang bij het stellen van vragen. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het NKV-overlegorgaan Groot Hulst is tegen de ves tiging van basisindustrie langs het eventuele Baalhoekkanaal. „Basisindustrie vraagt doorgaans hoge investeringen, die maar een gering aantal arbeidsplaatsen opleveren. Tevens zijn dit de grote vervuilers", zo schrijft het 'NKV-overlegorgaan in haar lang verwachte reactie op de studie over de toekomst van Hulst. „Wij zijn voorstanders van middelgrote bedrijven, die hoogwaardige arbeidsplaatsen opleveren en die daarom niet direct aan dit kanaal (Baal hoekkanaal, red.) hoeven te liggen. Het aantrekken van dergelijke industrieën is vol gens ons een minder kostbare zaak dan het creëren van in dustrieterreinen voor basisin dustrieën, die een enorme op pervlakte vragen. Middelgrote bedrijven daarentegen kunnen dichter bij de wooncentra worden ontwikkeld", aldus het NKV overlegorgaan groot Hulst, waarbij alle Hulster NKV-centrales zijn aangeslo ten. Het overlegorgaan vindt wel dat er meer industrie in Hulst moet komen. „Wij ver wachten dan ook dat de ge meentenaad de grootst moge lijke aandacht hieraan zal schenken en al het mogelijke zal doen om de bevolking van deze gemeente in de eigen streek aan een behoorlijke be trekking te doen komen", zo wordt gesteld. Het NKV-overlegorgaan pleit nergens in de brief voor het graven van het Baalhoek kanaal. Iets wat de eigen voorzitter J. Blommaert tot nu toe (zoals onlangs nog met veel verve in het gemeentebe stuur) wei heeft gedaan. In (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT In Koe wacht is plotseling op 64-jari- ge leeftijd de heer E.J.M. Ver- mandel overleden. De heer Vermandei was een actief fi guur in het Koewachtse ge meenschapsleven. Hij was se cretaris van de handboogmaat schappij St.-Sebastiaan. Ook als gemeenteraadslid is hij ac tief geweest. Wilhelmlnafonds Tijdens een vergadering in het Axels stadhuis wordt donderdag 16 oktober de landelijke wer vingsactie en de collecte van dit jaar besproken. Dat ge- lieurd door de besturen en con tactpersonen van de afdelin gen in Zeeuwsch Vlaanderen. Burgemeester A. de Kam van Axel opent de vergadering, die om halfaeht begint- Bingo Op zaterdag 11 ok tober houdt de zwemvereni ging „De Braakman" in het café Willem Beukelszoon te Biervliet een bingo-avond. De avond is bestemd voor leden, donateurs en belangstellenden De aanvang van de avond is 19 uur. Herfstschieting tn het Wapen van Zeeland te Vogel waarde is een herfstschieting gehouden. De uitslag: eerste hoge vogel T. Bogaert Vogel waarde, tweede R. Gutenaere Vogelwaarde, eerste züvogel R. Gutenaere, tweede T. Bo gaert, meeste kleine vogels J Serrares Vogelwaarde, presta tievogel mevr. Gutenaere Vo gelwaarde, een eerdere verkorte reactie O'P de studie over Hulst liet het overlegorgaan deze week zelfs weten dat „een groep van onze leden, en zeker niet de kleinste, finaal gekant is tegen het Baalhoekkanaal". Deze groep vreest de grote vervuiling van de toch niet tegen te houden vestigingen van vervuilende industrie en men vertrouwt de beloften van België op dit gebied niet, zodat men ten zeerste be vreesd is voor de leefbaarheid van de streek. Desondanks schrijft het overlegorgaan van mening te zijn, dat actievoeren tegen het Baalhoekkanaal geen zin heeft, omdat dieze materie door de overheid van beide landen in de toip wordt beslist en dat „wij daar geen enkele invloed op kunnen uitoefe nen". Het overlegorgaan wil weer wel een dringend verzoek aan de gemeenteraad richten om er bi' de overheid op aan te dringen, dat de uiterste aan dacht moet worden besteed aan de milieuvervuiling die bij onze zuiderburen bij in dustrievestigingen a-an het Baalhoekkanaal zou kunnen optreden. Men wijst daarbij op de uitsoraak van de industrie bond NKV-voorzitter onlangs in Terneuzen, dat in Zeeuwsch-VIaanderen een mi lieuramp kan optreden, wan neer men niet waakzaam blijft op dit gebied. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE De Vogelwaarde wordt op donder dag 16 oktober een postagent schap geopend. Dit agentschap komt in de plaats van het huidige postkantoor, dat ge vestigd is op het adres Rapen burg 26. Sinds de vroegere postkan- toorhouder, de heer B. Serra- rens in november van het vo rig jaar met pensioen ging, werd het postkantoor bemand door tijdelijke vervangers. De heer G. Serrarens, een zoon var. de vroegere postkantoor- houder, gaat nu als postagent fungeren. Onder zijn verant woordelijkheid zal mevrouw L. van Goethem uit Hulst zich met de post- en geldhandelin gen gaan bezighouden. Het postagentschap wordt te zijner tijd gevestigd in de meubel- showroom van de heer Serra rens, die naast het huidige postkantoor, staat. In afwach ting van het gereedkomen van de verbouwing van de meu belshowroom wordt het posta- genstchao nog een tijdje het huidige postkantoor onder gebracht. Het agentschap Is van maandag tot en met vrij dag steeds tussen halfnegen en vier uur geopend voor alle post- en geldzaken. Er is dan ook gelegenheid voor het ver zenden van telegrammen en het voeren van telefoon ge sprekken. (ADVERT Het echtpaar Van Rooy: „Keihard er tegenaan" (Van een onzer verslaggevers) NIEUW-NAMEN „Het gaat hardstikke goed, we zit ten voor dit jaar al knettervol. Er is al meer verkocht dan we met ons huidige personeel aan kunnen". Eigenaar H. van Rooy van de breigoederenfa- briek Excelsior in Nieuw Na men kijkt tevreden rond in het bedrijf, dat hij een half jaar geleden ais een praktisch failliete boedel overnam. Schipperstruien, damesvesten, kinderkleren en andere ge breide goederen vliegen er, zo we de nieuwe eigenaar mogen geloven, in snel tempo de deur uit. Terwijl Oost-Zeeuwsch- Vlaamse textielbedrijven als Mi'lock en Lybeert-Verstraeten nog steeds aan hun werktijd verkorting bezig zijn wordt er bij Excelsior momenteel op topcapaciteit geproduceerd. Om aan de vraag te kunnen voldoen heeft Excelsior op korte termijn een twintigtal Oost-Zeeuwsch-Vlaamse thuis werkers niodig. De eerste twee zijn gisteren in Hu«t al be gonnen. Ondertussen is het destijds door ontslagen gereduceerde aantal vaste arbeidskrachten op het oude peil van ongeveer dertig' teruggebracht. De overname van het Nieuw Namemse bedrijf heeft overi gens voor de werkgelegenheid in Bussum minder gunstige gevolgen gebaid. Begin van de zomer werd daar het vorige confectiebedrijf H. van Rooy tricot van de huidige Excelsior- eigenaar gesloten. Er werd met zo'n 24 personeelsleden gewerkt. „Niet genoeg om rendabel te kunnen draaien", aldus de heer Van Rooy, vol gens welke in Bussum te wei nig atelierpersonegl te krijgen was. Toen de overname in Nieuw Niamen een succes bleek, werd het bedrijf afge stoten. Van Rooy vestigde zich daarna met zijn vrouw in het Oost-Zeeuwsch-Vlaamse. In Vogelwaarde om precies te zijn. Binnenkort vindt de ver huizing naar Nieuw Namen plaats, waar de voormalige Spar-wir»kel tot huis- en win kelruimte wordt ingericht. In die winkel zullen de geprodu ceerde restanten en de produc ten met kleine foutjes aan de man worden gebracht. Voorlo pig woont het echtpaar Van Rooy met z'n twee poedels eigenlijk meer in de fabriek dan in Vogelwaarde, waar ei genlijk alleen geslapen wordt. Wat is nu het geheim achter de boordevolle orderporte feuille van het Nieuw Namens bedrijf. „We gaan ervan I dat aiies kan. We komen I elke week met nieuwe dj I Bij grootwinkelbedrijven, koopcombinaties en gross kunnen we die dan ir.ee vlot kwijt. Mijn vrouw mij de ontwerpen, dik maak er modelletje van en daar e we mee naar onze klant mag het dan ook nog gi wijzigen. Onze troef is de korte levertijd. Imi uit het buitenland, wat gebeurt, brengt vaak vertijden met zich mee", de heer Van Rooy. Een andere vooi waaraan bij Excelsior de nieuwe eigenaar is „Keihard er tegenaan We hebben hier ook wat we machines bijgezet. B: een maand was de hele ductie gereorganiseerd we hier kwamen stond tdsch alles stiL Er was geen werk". Het is hoogtijd vpor een nieuwe midden klasse. Met een eigen gezicht, eigen hoge kwaliteit. Daarom it Volvo de Volvo 66. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) IJZENDIJKE Tijdens een bijeenkomst in de bejaarden sociëteit te LJzendijke is een voorlopig bestuur gevormd voor de in oprichting zijnde peuterspeelzaal. Tevens wer den drie werkgroepen gefor meerd, die zich onder meer zuilen bezighouden met het zoeken naar een goed onder komen voor de IJzendijkse peuters. Middels een rondschrijven dat via het Wit Gele Kruis was verspreid waren moeders met peuters er op geatten deerd dat een oprichtingsbij- eenkomst was uitgeschreven. Ruim 20 dames waren dan ook aanwezig. Een voorlopige in ventarisatie leerde dat in IJ zendijke 20 tot 25 peuters in aanmerking komen voor het bezoeken van de speelzaal. Op de bijeenkomst was ook een afvaardiging aanwezig, van de stichting peuterspeelzalen West-Zeeuwseh-Viaanderen, die reeds twee peuterspeelza len exploiteert, een in Oost burg en een in Breskens. Vol gens voorzitster mevr. G. Vries heeft IJzendijke vol doende mogelijkheden een peuterspeelzaal levensvatbaar te rraken. „Als de zaak een maal goed draait kan overwo gen warden ook IJzendijke in de stichting onder te bren gen". zo meende zij. Evenals in de vorige bijeenkomsten gaf zij een uiteenzetting over het nut voor peuters een oeu- te^neelzaal te bezoeken. Het voorlopig bestuur in IJzendij ke bestaat uit de dames Hen- drikse (voorzitster), Verhoosel (penningmeesteres) en Van Campen (secretaresse). In de werkgroep die zich bezig zal houden met het zoeken naar ruimte om de speelzaal in on der te brengen zitten de da mes Boussen, De Pooter en De Smet, de werkgroep financiën bestaat uit de dames Buysse en Van Waes, en de werk groep publiciteit wordt be mand door de dames Mammo- la en Cauwels. u eens op het ANVC-bord dat wij voeren. Dat is het bewijs dat wij als erkend en gediplomeerd contactlens-specialist zijn aange sloten bij de Algemene Nederlandse Vereni ging van Contactlens-specialisten. Voor u de meest volledige garantie voor een vakkundige bediening, ais u contactlenzen wilt nemen. Korte Nieuwstraat 3 Hulst, tel. 01140 - 2327 Noordstraat 43 Terneuzen, tel. 01150 4677 (Van onze correspondent! KLOOSTERZANDE - Rally Club De Vosserijdsr Hulst houdt zondag 12 een oriëntatierit in KI zande en omgeving. Deze keyrit" telt mee voor het kampioenschap van de R Ci Vosserijders en wordt ve den in een a- en een b-tt De lengte van de rit ongeveer 45 kilometer et uitgezet door de heren V' uit Sint Jansteen en De Keri uit Clinge. Inschrijven deelname (ook niet-leden i. nen hieraan meedoen) is v; 's middags een uur in de keybar te Kloosterzande s. waar om twee uur de eerste deelnemers van start gaan. Biljart De biljartve: ging het Groene Laken te j van Gent heeft in baar M teit biljartcemtrum competitiewedstrijden den. De uitslagen van wedstrijden zijn als volgtI Verhoeven-J. Mortens 26-ljJ de Blaay-A. v.d. Bergen D. Snelders-J. van Rossuml 13, Ph. van Eetveldt - A Lessine 3-2,2, W. Scheffef Walkiers 19-11, P. v.d. gen-P. Freyzer 17-4. W. J'j mah-A. Franse 8-14, P. kiers-F. de Meester 32-20, Jonkman-E. Beaiurain 13-ï OP de'Markt te Oostburg is een aanrijding ontstaan toe L.G. uit Antwerpen vanaf de par keerplaats achteruit reed en tegen de personenauto van A.M. uit Öostburg botste. Beide au to's liepen zware schade op. H Vooruitzichten voor zaterdag cn zondag, opgesteld door het KNMI op donderdag om 18 uur: droog en vrij zonnig, plaatselijk nachtvorst, maximumtempera turen ongeveer 12 graden. Weersvooruitzichten in cijfers gemiddeld over Nederland. Voor zaterdag: aantal uren zon: 3 tot 10, min. temp: om streeks 5 graden. Max. temp: omstreeks 12 graden. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent, kans op een geheel droog etmaal: 80 procent, j Voor zondag: aantal uren zon: 2 tot 10, min. temp: omstreeks 4 ■graden, max. temp: omstreeks 12 graden. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent, kans op een geheel droog etmaal: 90 procent. (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG Bij de post duivenvereniging De Reisduif te Sluiskil is J. van Doeselaar met een totaal van 2761 pun ten Generaal kampioen gewor den. Tweede werd P. Claes met 2522 punten. 3. A. Bou- chaut jr. 2253, 4. O. Dehiuilsters 2122, 5. Combinatie Smit-Ver- paarte met 2124 punten. Hokkampioenschap oude duiven: 1. A. Bouchaut jr. 1038 punten, 2. P. de Lavoir 967, 3. P. Claes 947, 4. J. van Doeselaar 833, 5. A. de Clerck 626. Aangeduid kampioen schap oude duiven: 1. A. Bou chaut jr. 532 punten, 2. P. Glaes 526, 3. A. van Kerkho ven 442, 4. A. de Clerck 323, 5. P. de Lavoir 322. Hokkampioenschap duiven: 1. Combinatie jonge Smit- Verpoorte 1669 punten, 2. J. van Doeselaar 1468, 3. A. Bou chaut sr. 1160, 4. F. van de Berge 1099, 5. O. Dehulsters 1060. Aangeduid kampioenschap jornge duiven: 1. Combinatie Smit-Verpoorte 45-3 punten, 2. P. Claes 315, 3. A. Snoek 290, 4. J. van Doeselaar 283, 5. A. Bouchaut jr. 254 punten. Kampioenschappen PV Nog Sneller te Breskens: Generaal: 1. I. Riteeo 14046 punten. 2. J. van Gijs 13425, 3. H. Mook hoek 12974, 4. W. Daansen 10760, 5. M. Quaars 9926 pun ten. Du'ifkaimpioenschappen. Vi tesse oude duiven G. van Drie. Vitesse jonge duiven M. Quaars. Fond oude duiven H. Mookhoek. Fond jonge duiven I. Riteeo. Vitesse oude duiven onaangeduid- 1. I. Riteeo, 2839 punten. 2. H. Mookhoek 2603, 3. M. Quaars 2545, 4. J. van Gijs 2394, 5. W. Daansen 2225. Vitesse oude duiven aange duid: 1. I. Riteeo 1991 punten, 2. J. van Oostenbrugge 1413, 3. Ch. de Looze 1302, 4. J. van de Broecke 1257, 5. W. Daan sen 1230. Fond oude duiven. Onaange duid: 1. H. Mookhoek 956, 2. G. Dusarduijn 903, 3. J. van Gijs 817, 4. mejuffrouw Y. Verstraeten 557, 5. W. Daan sen 499 punten. Fond oude duiven aangeduid: 1. H. Mook hoek 893, 2. G. Dusarduijn 757, 3. Y. Verstraeten 557, 4. J. van Gijs 486, 5. W. Daansen 485 punten. Vitesse jonge duiven, onaan geduid: 1. J. van Gijs 2850 punten, 2. Th. de Smit 2461, 3. H. Mookhoek 2421, 4. Gebroe ders Pijcke 2375, 5. P. Blaak man 2340 punten. Vitesse jon ge duiven, aangeduid: 1. I. Ri teeo 1268, 2. J. Faas-de R. 1248, 3. W. van de Slikke 1231, 4. L. Ras 1166, 5. J. van Oostbrugge 1156 punten. Fond jonge duiven aange duid: 1. I, Riteeo 1089 pun ten, 2. J. van Gijs 1081, 3. W. van de Slikke 1008, 4. W. Daansen 917, 5. J. Boeije 892. Fond jonge duiven, tangeduid: 1. I. Riteeo 758 punten, 2. J. van Gijs 629, 3. J. Faas 564, 4. W. van de Slikke 483, 5. J. Boeije 442 punten. Jeugdkam pioenschap 1975: 1. E. Cornells 1313 punten. 2. J. Oosterling 1072, 3. J. Faas 569. Wedvluchten vanuit Quie- vrain: Concours Combinatie Hulst met 96 duiven, hoogste snelheid 1474.42 meter per mi nuut. 1. Th. Peters, 2. J. van Helsland, 3. Gebroeders Van der Vlies, 4, 6 en 9. Th. Cas teels, 5. Edm Willaert, 7 en 8. Gebroeders Krames, 10. Jac. De Potter. De Snelle Duif te Terhole met 35 duiven, hoogste snel heid 1469.- mpm. 1 ent® He ij mans. 2 en 3. Hou. Co-S 4, 6 en 3. A. Vermeulen,' 9. All. Beaurain, 7. A. I laar. Kringkampioenschaippei' Oost-Zeeuwech-Vlaanderen,! Dourdanvluchten. Aang«: duifkampioenschap: Oude vera 1. G. Poppe uit Sint steen. 2. J. Willaert uit C 3. J. Fassaert uit Hulst, 4 van Hijfte uit KoewacKj Aug. Bosmans uit Hei»f Jaarling duiven: 1. Th. I laer uit Sint Jansteen. Rottier uit Sint Janstee Ed. van Goethem uit Sint steen, 4. R. de la Ruelk,; Zuiddorpe, 5 Gebrojn Sturm uit He Het kampioenschap werd ?e';, nen door de Combinatie theunis-Van Helsland Hulst voor Ed van uit Simt Jansteen. Konstanz 351 (min 4), Rhein- felden 231 (min 15), Plittersdorf 383 (min 13), Maxau 440 (mm 7), Plochingen 135 (plus 1), Mann heim 264 (min 2), Steinbach 124 (min 1), Mainz 264 (min 7), Bin- gen 137 (min 2), Kaub 181 (min 2), Trier 235 (plus 3), Koblenz 180 (min 6), Keulen 139 (min 7) Ruhrort 292 (mm 9), Lobith 916 (mm 11), Pannerdense Kop 890 (min 10), Nijmegen 715 (min 10), IJsselkop 838 (min 5), Eefde IJs- sel 366 (min 6), Deventer 246 (min 3), Katerveer- Spooldersluis 33 (min 1), Mon- sin 5438 (min 4Borgharen 3807 (min 21), Belfeld 1088 (min 2), Grave beneden de Sluis 494 (plus 1). hoogwater Morgen, zat. 11 okt. Bergen op Zoom 7.50 en 20.13 Hansweert 6.47 en 19.21 Terneuzen 6.19 en 18.54 Vlissingen 5.50 en 18.26 Wemeldinge 7.41 en 20.0

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2