fALCO" en q\W Nog meer acties van schippers komende dagen niet ondenkbaar Ongerustheid in Sluis over kruispunt Clubgebouw bij jachthaven kost vier ton ZWAKS STRAFFEN VOOR VERVUILERS De Stec/De Vrije Zeeuw lAND BELGEN EN NEDERLANDERS EENSGEZIND ALS NOOIT TEVOREN m 10,- ®MER8Ï6.15 BUa.4.75 m 5.50 1.25 99 WJB gg 79 »::;::i.59 msi Dierendag in Sluiskil Bridge - uitslagen IN BRESKENS HAKT Ag St. Jaristeen Heikant Sas van Gent Hulst Westctarpe Ciinge Terneuzen WOENSDAG 8 OKTOBER 1975 5 rauiDO ^0. :H Ifl' ssenIII j voor5.50 De bezetting is voorbij. De strijders van Nederland en België (links) groeten elkaar. (Van onze correspondent SLUISKIL Op zaterdag 11 oktober houdt het sociaal kultureel werk te Sluiskil de traditioneel geworden „dieren- r dag Sluiskil". Onder leiding van een veearts en een keur- meester 'kunnen de kinderen 's middags hun dieren in het Gildehuis laten keuren. Aan I de keuring is een diploma ver- toonden. j Op alle scholen in Sluiskil wordt een tekenwedstrijd over I dieren gehouden. De ponyclub I „de Brugruitertjes" uit Sas Ivan Gent is uitgenodigd om 's morgens een demonstratie te geven en de kinderen van Sluiskil de gelegenheid te ge- I ven kennis te maken met de i pony's en deze te berijden. De vertoning van een dierenfilm besluit de dag. Het onderwerp van de film is: „Hoe ben ik ©red voor mijn huisdier". De I organisatie van deze dierendag is mede in handen van „de Dierenbescherming Zeeuwsch- Vlaanderen". Biljartwedstrijd De top- biljartclub Zondagsvermaak J speelt op zaterdag 11 oktober I om acht uur de eerste wed- 1 strijd in café Sport. De tegen- J stander is het Centrum uit Hulst. Carnaval De stichting I Steens Carnaval houdt dondèr- j dag een vergadering in café j Ottjes. Men begint om half negen. Aan de orde komen 1 ondermeer de stickerverkoop en de te houden oliebollen ac tie. Ook de organisatie van het prinsenbal op 15 november komt aan de orde. Parochiekerk De restau rantje en verbouwing in de Steense parochiekerk is nu zo- I ver gevorderd, dat de muren van de doopkapel vooraan in J de kerk van een verflaag werd voorzien. Voordat men I de rest van de kerk wil schu- I deren kunnen de parochianen nog op- of aanmerkingen ma ken op de kleur van de verf. Het kerkbestuur, dat de sug- I gesties tot eind deze week in I ontvangst neemt wil daarmee I zo mogelijk rekening hou- I den. - Hengelen - 15. Strobbe I heelt de zaterdag gehouden clubwedstrijd van de Hei-kant- I se hengielvereniging de Knor 1 ?en gewonnen. Hij behaalde 1 "85 punten. De heer Strobbe J komt uit Heikant zeil. Er wer- I den tijdens de wedstrijd 78 I vissen gevangen. Er waren 21 I deelnemers. De verdere uitslag: 2. E Braem Heikant 945. 3. mej. N de Neve Stekene 505, 4. B. de I Neve Stekenen 475, 5. F. Ijsac- 'terp Vogelwaarde 435, 6 mevr. N. Braem-Thuiij Heikant I *35. 7. A. Aarts Sint-Jansteen 42Ü, 8. A. de Hollander Hei I kant 400. 9. F. van Zwaai Hulst 300, 10. B. Betram Hei kant 280. Boiling De bolclub van de personeelsvereniging O.- N.A. uit Sas van Gent, heeft voor haar leden een bolwed- strijd georganiseerd op de bol baan nabij het Stationsplein te Sas van Gent. De uitslag is als volgt: i, F. Pieters, 2. R. He- meisoet, 3. J. v.d. Berghe, 4. M. van Mijnsberghe, 5. O. de Caluwe, 6. V. Nelen, 7. H. Haers. 8. G. v.d Bilt, 9. E. Lippens, 10. P. Baart. Nieuw bestuur Tijdens de algemene ledenvergadering van de carnava-lsstichting „de Betekoppen" uit Sas van Gent zijn enkele nieuwe bestuursle den benoemd. Het dagelijks bestuur is nu als volgt samen gesteld: voorzitter Wim Reme- ry, vice-voorzitter Jan Reme- ry, secretaris Cees Smits, pen ningmeester Wim Tak en com missaris materiaal Frans Lui- me. De aftredende leden wa ren A. de Smit en E. Vermast. Tevens werden op deze verga dering de nieuwe leden van de jeugdraad en seniorenraad voorgesteld, ook kwam de Vlaamse kermis op 11 en 12 oktober nog ter sprake, die in de Vlaanderenhal te Sas van Gent gehouden wordt. Competitie-sjoelen De Hulster sjoelclub „Wij blijven actief" heeft in het café van Ron de Vilder te Hulst de eerste competitiewedstrijd sjoelen gespeeld. Er hebben acnt dames aan deelgenomen. De einduitslag luidde als volgt: 1. mevr. R. Michielsen- v.d. Velde, 2. mevr. E. Keyser- Vermeiren, 3. mevr. M. Scha- wert-v.d. Kelen, 4 mevr, T. Kayser-Polfliet, 5 mevr. R. Kayser-Pienbroeek. Topbiljarten De Hulster topbilj-airtclub 't Centrum, ge vestigd in het café van Cor Nagtzaam te Hulst, zal de ko mende weken enkele vrien- schappelijke topbiljartwed- strijden spelen tegen topbil- jartclubs uit de buurt. Het schema komt er als volgt uit te zien: 11 oktober: Zondagsvermaa-k (St,-Jansteen)—'t Centrum (Hulst); 18 oktober: 't Cen trum (Hulst)Steense Toe pers (St.-Jansteen): 25 okto ber: Steense Toepers (St.-Jan- steen)'t Centrum (Hulst). 1 november: 't Centrum (Hulst)' Bossche Toepers (Vogelwaar de): 15 november: 't Centrum H i -1stZo-nda-gsvermaak (St-Jansteen); 22 november: Bossche To-epers (Vogelwaar de)'t Centrum (Hulst). Gouden bruiloft —Het echt paar A. Goethals-Thomaes uit de Singel vierde dezer dagen zijn vijftigjarig huwelijksfeest, 's Middags werd in de paro chiekerk van O.L.V. Visitatie te Westdorpe een eucharistie viering uit dankbaarheid ge houden, waarna een goed be zochte receptie volgde in „Het Oud Raedhuys". Het muziek gezelschap „Eikels worden Bo men" braohte het jubilerend paar 's avonds een klinkende serenade, waarna het feest verder in familiekring werd voortgezet. lOVan onze rorresp-andeiit) TERNEUZEN De eerste wedstrijd van de parencompe titie, afdeling Zeeuwseli- Vlaanderen van de Nederland se Bridgebond wérd te Ter- neuzen gespéeld in hotel „des Pays Bas", met als wedstrijd leider de heer H. Voorhans. De uitslag luidde: Hoofd klasse: 1. Heren Meeusen-Yse- baert (Luotor) 126 punten, 2,; Dames Drenth-Ouiwemeel (Oost-burg) 1-20, 3. mevr. M-aat-heer Vergouwe (Luetor) 113, 4. Heren Risssèuw-Ver-1 straeten (Oostburg) 112, 5.' Heren Bode-O-uweneel (Oost-i burg) 1,11, 6. Dames Risseeuw-j Verstnaeten O-ostiburig) 111, 7. j mevrouw Biesforoeck-de beer i Blommaert (Hulst) 103, 8.' Heren Remery-Verh-aegen., (Sas van Gent) 102 punten. Het gemiddelde bedroeg 108 punten. Eerste klasse: 1. mevr. Bre-. vet-de heer Schijve (Oost- burg) 1,97 punten, 2. Heren Reunis-Dhonit (Luetor) 184, 3. de heer Van Lamgeveide-mevr. V. d. Linde (Luetor) 180, 4. Heer en mevr. Van Dijk- G-riesse (Luetor) 173, 5. Heren Koopman-Heyndrikx (Hulst) 171, 6. Dames Aaron-son- Vroone (Hulst) 171, 7. Heer en mevr. Hamelink (Luetor) 170. 8. echtpaar Touw (Lue tor) 168, 9. Dame-s Pieters- Riisseeuw (Oostburg) 166, 10. Dames Voorh-ans-yerschellinig (Luetor) 164. 11. echtpaar Nij- enhu'is (Hulst) 160, 12. echt paar V.d. Windt (Luetor) 157, 13. Da-mes Jurriëns-V-an Fraas- sen (Luetor) 156, 14. Heren Adriaanse-Korteweg (Luetor) 135 punten. Het gemiddelde bedroeg 168 punten. 9 Zwarte vlag of niet: een mosseltje proeven is altijd even lekker. Prognostiekwedstrijd Aan de in café de Landbouw te Ciinge gehouden prognostiek wedstrijd hebben in totaal 226 personen deelgenomen. Er waren in totaal 29 winnaars. De extra prijs werd gewonnen door F. Claes. (Van onze correspondent) SLUIS De afdeling Sluis van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen wil aan de bevoegde instanties een pro testbrief schrijven naar aanlei ding van een aantal verkeers ongevallen die met de regel maat van de klok plaatsvinden op het kruispunt Sluis-Heiüe van ae nieuwe rondweg om Sluis. In het afgelopen zomer seizoen was het bijna iedere week prijs, waarbij verschil lende gewonden naar het zie kenhuis in Oostburg moesten worden overgebracht en énke- ie weken geleden viel het eer ste dodelijke slachtoffer te be treuren Bijna alle ongelukken zijn te wijten aan het niet inacht- nemen van de voorrangsreg-els of onbekendheid met de situa tie ter plaatse. De ANWB heeft haal' verlichte richting- aanduidingsborden geplaatst, maar verder is de verlichting van dit kruispunt beperkt. De raad van Sluis heeft reeds in april een jaarlijkse bijdrage van ƒ6.000 in de kosten van verlichting gevoteerd, maar de verlichting is nog niet ge plaatst omdat de rijksoverheid de hiervoor aangevraagde kre-> die ten niet aan Rijkswater staat verstrekt. In de augus- tusvergadering van die raad kon wethouder J. du Fossé niet meer meedelen dan dat hij enkele besprekingen met Rijkswaterstaat heeft gehad en dat het wachten slechts is op de kredieten, die reeds maanden geleden zijn aange vraagd. Volgens WV-seoretaris A, van Beijstervéldt ontstaan cp het betrokken kruispunt ook wel eens problemen. „De rich- ti-ngaa-nduiding „Sluis" schept vooi' verkeer vanuit de rich ting Sint-Anna ter Muiden verwarring en meermalen komt hot voor dat men, als gevolg van een ve-rkeerde in terpretatie op de verboden lin kerrijbaan komt, wat tot ui terst gevaarlijke situaties aan leiding geeft", zo zegt hij. De gedachte die onder meer bij de ouderraad van de Sluise scholen' heerst is dat het kruispunt beveiligd moet wor den door verkeerslichten of als dit onmogelijk blijkt door tenminste knipperlichten. „De bestaande situatie kan niet worden gehandhaafd, daarvan zijn wij hier wel overtuigd. Maar hoelang zal het duren voordat Rijkswaterstaat to-1 dezelfde overtuiging komt"? zo vroeg men zich af in Sluis. (Van een onzer verslaggevers) SAS VA-N GENT - Om de staking van de Belgische bin nenschippers kracht bij te zet ten en om te verhinderen da de binnenvaart lading kwij raakt aan het wegtransport, legden Belgische en Nederland.' se schippers eensgezind als nooit tevoren gisteren alie acti viteiten aan de grensovergang bij Sas van Gent stil. De prik- actie zelf kwam neer op een soort „staande vergadering" op de openbare weg. Voor de komende dagen zijn nog meer soortgelijke prikak- ties niet ondenkbaai. Toen eenmaal de eerste vrachtwa gens gestopt waren sloot de rest zich vanzelf aan. In de richting Zelzate stond het ver keer zelfs verschillende rijen dik te wachten, zodat de weg naar beide kanten vol met au to's stond. Tegen negen uur rukten de schippers van Nederlandse en Belgische kant naar de grens- kantoren op. De Belgische bin nenvaarders droegen een zwarte vlag mee. Enkele au to's die noig door de menselijke afsluiting dreigden te glippen werden met vereende krach ten teruggeduwd. Een Hol- landse juffrouw die met haar1 „eend" langzaam door de haag van demonstranten duwend de grens wilde passeren ging op deze wijze vlot retour naar België, een flinke schipper op „de voorplecht" van haar eend meenemend. Ondertussen groeide de rij waohtende au to's aan tot aan de Z-uickChe- mie bij Sas van Gent en aan de andere kant tot aan de brug van Zelzate. De Neder landse gemeente-rijks en wa- te rp-oiitie volgde de activiteiten van de schippers maar kwam verder alleen in het geweér toen een chauffeur met zijn vrachtwagencombinatie bij hel zien van de blokkade terug draaide en een lichtmast raak te. De Belgische rijkswacht bleef met haar rollend mate rieel steken in de rij wachten de auto's en was spoedig inge sloten. Toen een van de schap pers een zakje nog verse mos selen bij het grenskantoor ont dekte werd snel een proviso risch feestmaal ingericht. Het zelfde kantoor kreeg trouwens ook druk bezoek van demon stranten vanwege de aanwezi ge koffie-automaat. Chauffeurs van personenau to's die aan de Nederlandse kant door de blokkade trach ten te komen kregen van poli tie en schippers een lakoniek „achter aansluiten meneer" te horen. Het „schipper mag ik doorrijden ja of nee" als vari ant op een bekend liedje mocht niet baten. Rond kwart voor elf, stipt twee uur na de start van de demonstratie kwam de order tot opheffing van de blokkade. De verbroedering was een feit. Op de grens omhelsden de Ne derlandse en Belgische aktie- leidei elkaar. Met een „Ge komt vanmiddag maar naar Gent", werd afscheid geno men. 's Middags kwamen de schippers daar wederom in touw. Duizend demonstranten, schippers met hun families, Belgen en Nederlanders, dele- j gaties uit Antwerpen, Luik en' Brugge trokken op naar de vrijdagmarkt. Verder hielden ze nog een zitstaking van een uur op het Jakobsplein, een van de drukste verkeers knooppunten van de stad. Ze gingen hier niet weg voordat de Gentse burgemeester van Daele werd opgehouden door de sit-in. Van de Gentse bur gemeester kregen ze de toe zegging voor een gesprek over de binnenvaartproblemen los. De schippers voerden spandoe ken met slogans tegen minis ter Chabert en het Belgisch Verbond van Ondernemers. AXEL Jeugdhaven 14.00 uur; Tekenfilms. BERGEN OP ZOOM Roxy 14.00 uur: Ali Baiba en de 40 rovers, a.l. 20.00 uur: Heb medelij Jet. 18j. Luxor 20.00 uur: Het jaar van de kreeft. 13g. Openbare bibliotheek Eras mus, Hofstraat 2a Expositie „van eencellige tot vis op postzegels". Geopend dinsdag t.m, vrijdag va-n 13.00-17.00 uur; woensdag en vrijdag ook van 19.00-2-1.00 uur; zaterdag van 10.00-12.00 uur. Het Mar kiezenhof Expositie ter ge legenheid opening Sohelde- Rijnverbinding. Geopend; maandag t.m. vrijdag van 14.00-17.00 'uur: zater- en zon dag van 14.00-17.00 uur (t.m. '5 oktober MIDDELBURG Vleeshal Expositie beel dende kunst van de laatste jaren, met nadruk op concept kunst, fotokunst, video, mai laft, body-art en publicaties (t.m. 20 oktober). Zeeuwsch Kunstenaars Centrum, Lange Noordstraat 55 Expositie J. van Sehagen „beeld of teken"? Geopend dinsdag t.m. zaterdag t.m. 12 december. ROTTERDAM Ahoy'Complex 10-17 en 19-22.30 u: „Femina", interna tionale consumentenbeurs. Hofplein Theater 20.15 u: Toneelraad Rotterdam met „De Snob", blijspel van Carl Sternheim. Theater de Lanta ren 20.30 u: Onafhankelijk Toneel met „De Groene Kaka- toe". SAS VAN GENT Galerij Uilenspiegel Jan Haas exposeert grafiek en te keningen. Geopend dagelijks van 9.00-12.00 en 13.30-18.00 uur; woensdagmiddag gesloten (t.m. 26 oktober). (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Een clubge bouw bij de jachthaven in Breskens zal een investering van rond vier ton vergen. Dit, werd duidelijk tijdens de gis-1 termiddag gehouden vergade-j ring van de beheersraad van de jachthaven waarin een schetsplan voor een clubge bouw ter tafel kwam. De jaar lijkse kosten van een eventu eel te stichten gebouw zouden, aldus voorzitter A. Schipper moeten drukken op de exploi tatie van de Haven in casu liggelden van de jachten. Commissielid G. van Schaiicik wilde deze lasten niet laten drukken op de liggelden voor de sportvissers omdat die van het gebouw geen gebruik zullen maiken. Zoals de heer Stey-art het uitdrukte: „Het clubgebouw is voor de heren van de jachten. Wij als sport vissers hebben er geen be hoefte aan al juich ik het wel toe dat het gebouw er kan komen". Blijkens mededeling van de directeur gemeente werken, de heer J. Tooms zal getracht warden het gebouw met DACW-subsidie te reali seren. Burgemeester Schipper noemde het afgelopen seizoen, het eerste vair de nieuwe jacht haven, buiten verwachting goed. „Er is veel belangstel ling geweest, zoals blijkt uit de binnengekomen havengel den". Uitvoerig stond de beheers raad stil bij de op handen zijnde sluiting van de haven nu het seizoen achter de rug is. De heer P. Vroon memo reerde dat eerder in de com missie er over gesproken was de haven ook op een bepaalde datum te sluiten voor de sportvissers. „Wij moeten deze mensen ook een beetje tegen zicnzelf in bescherming ne men", zo merkte hij op. De hee-r Steyart wees erop dat er voor de sportvissers het sei zoen eigenlijk pas in novem ber begint en dat een voorge stelde datum van 1 januari de sportvisser eigenlijk slecht uitkomt. De heer I. Hullu liad alle begrip voor de sportvissers. „Hun seizoen loopt tot ver in het voorjaar en op 1 januari de sportvissers uit de haven verwijderen gaat mij te ver". De heer Tooms wees op een schrijven van provinciale wa terstaat waarin sta-at dat geen bezwaar bestaat de sportvis sers het gehele jaar door de haven te laten gebruiken mits zij verklaren dat het la ten liggen van hun boten oip eiigon risico ge-beurde. Burgemeester Schipper stel de voor tijdens de volgende vergadering van de beheers raad het probleem van de SDortvissers nader te bekijken. Ter s-prake kwam ook de ver vuiling van de jachthaven. De heer Tooms legde de suggestie op tafel de terzij nertij'd te be noemen havenmeester ook aan te stellen als onbezoldigd veldwachter opdat hij met enige ktracht kan optreden te gen overtreders. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De kanton rechter te Terneuzen, mr. C.J.M. van Hees, veroordeelde gisteren de Duitser J.II.M. van het schip President George Auberger, conform de eis van de officier van justitie mr. E. Gelderland, tot een boete van 2.000 gulden, wegens het ver vuilen van het water van de Temeuzense veerhaven. De wachtmeesters P. Schout en J. Wondergehem van de rijkspo litie te water hadden op 18 januari 1975 geconstateerd dat vanuit liet schip afgewerkte smeerolie was geloosd. Op het water lag een olie- laag van 70 meter lengte en 20 centimeter N breed. Toen zij de lenspomp lieten aanzetten kwam er eerst olie en vervol gens water uit. De schipper was niet verschenen. Kapitein J.F. van de Alp herat kwam getuigen tegen de Griekse kapitein van het zee schip Sofia Colocotronis, die eveneens niet ter rechtzitting aanwezig was. De kapitein van de Apherat. van waaruit eerst dieselolie en vervolgens stookolie in de Colocotronis moest worden overgepompt, veronderstelde dat de beman- 'ning van het Griekse schip onvoldoende geschoold was, een fout had gemaakt, ten ge volge waarvan er op 23 febru ari 1975 een overloop ontstond en 300 a 400 liter in het vaarwater naar de Westsluis was terecht gekomen. Ook de Griek werd, ingevolge de eis van de officier van justitie, mr. E. Gelderman, veroordeeld tot het betalen van 2.000 gul den boete. De werktuigbouwkundige van de kustvaarder Malatia, W.T. uit Dokkum, eveneens niet verschenen, was er de schuld van dat er op 10 maart, toen het schip in het Noorder dok te Terneuzen lag, afge werkte olie in het Kanaal Gent-Terneuzen was terecht gekomen. In de gangboord van een nevenliggend schip stond olie over een afstand van 30 a 35 meter. Eis en uitspraak eveneens 2.000 gulden. Ook schipper D.A. van het motortankschip Emblève was niet aanwezig toen de zaak van de watervervuiling door olie aan de orde kwam. Het schip lag aan de Dowsteiger te Terneuzen om olie te lossen. Wachtmeester ie klasse van de rijkspolitie te water, M.L. Dieleman, zei dat toen men bemerkte dat de zaak fout gmg, de pomp onmiddellijk werd stilgelegd. Achteraf bleek dat een plug van de oliepomp was- losgetrild. Hier door was er 200 a 250 liter olie in het water terecht geko men. Zowel de officier van justitie als de kantonrechter wilden er rekening mee hou den dat alles was gedaan om verdere vervuiling te voorko men. Eis en uitspraak 500 gul den. Dierenshow Tin het win kelcentrum Zuid te Terneuzen wordt o-p dinsdag van 14.00 tot 1-6.00 uur voor schoolkinderen een sho-w van hun huisdieren geho-udien. De deelnemer* moeten zich v-a-n te voren laten inschrijven ie een van de win kels of in het buurthuis de Soete Inva-l. Ieder dier wordt bekeken op de verzorging. De eigenaars van de best verzorg de dieren krijgen een oorkon de en eem prijs. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150 - 7920 (4 lijnen; HULST: Steenstraat 14, tel. 01140 3751 (3 lijnen); GOES Kiokstraat 4, tel. 011U0 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag tm. vrijdag 8.15 12.30 en 13.30- 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m vrijdag van 19 00 20 00 uur, tel. 01600-22341; zondag van 20 00 - 22.00 uur. tel 01600 22341 BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch Vlaanderen, tel. 01140 3751 Midden-Zeeland: tel. 01100 - 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 0115(> 7920; privé Lorentzlaan 50. Terneuzen. tel 01150 5745. algempen redacteur Zeeland drs. J Bouwmans, kantoor Kiokstraat 1 Goes, tel 01100-28030. privé Zuidvlietstraat 53. Goes. tel. 01100 - 28138 redacteur Midden-Zeeland G v. Ber- kel, kantooi Kiokstraat 1, Goes, tel. 01100 - 28030, privé Voor burcht 37. Kapelle tel 01102-2320: redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel. 01150 7920, privé Noordstraat 45, Hoek, tel 01154- 1556; redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen H Postma, kantoor Steenstraat 14. Hulst tel. 01140 -3751; privé Walmolenstraat 12, Hulst, tel 01140 - 4159 Redacteur voor West Zeeuwsch-Vlaanderen R. van der Hein, Melkweg 40 Oostburg. tel 01170-3370; foto-journalist voor Zee land C. J de Boer. kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01159- 7920: privé Langs de Kreek 56. Terneuzen. tel 01150-3137; sport redactie ZeelandA. Koomen, Troelstralaan 8. Axel, tel. 01155 - 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland W Hendriks, tel. 01140 - 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, tel. 01150 - 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5