Problemen Feyenoord opgelost Kuiper praat met Post Tonnie Huijzen pakt solo-zege in Hulst Gelijk spel vanOlympia Kikkers klopt YYC in spannend duel HOLZER PRAESES TC VAN ZEBRA Winst Van Velzen en Mosselman Cursussen voor scheidsrechter OEFENSTOF WORDT AANGEPAST (om lékker slank te blijven^ sport Tegen aanklacht van Cruyff Tapijt handelaar verdedigt zich zelf Zege Simon den Exter Olympische mascotte heet Amik ALGEMENE OPROEP AAN SCHEIDSRECHTERS DE STEM VAN WOENSDAG 8 OKTOBER (Van onze sportredactie) ROTTERDAM - De lucht bij Feyenoord is weer enigszins opgeklaard. Gisteren had de spelersraad een gesprek met de beleidsgroep betaald voetbal en trainer Brzezanczyk dat door alle partijen als openharig werd gekenschetst. Jörgen Kristensen: „Het is een open gesprek geweest waar in ieder een zich positief heeft opgesteld. Er gaat de komende weken beslist niet veel veranderen bij ons maar we hebben nu wel wat meer begrip voor elkaar gekregen." Kristensen verder: „Iedereen kent onze bezwaren tegen de oefen- AMSTERDAM (ANP) - Na mens Johan Cruyff, zijn schoon vader Cor Coster en trainer Ri- nus Michels heeft de Amster damse advocaat mr. J.H. Jonker gistermiddag in een kort geding aan de president van de Amster damse rechtbank gevraagd de tapijthandelaar Henk Nieuw koop op straffe van een dwangsom van f 100.000,- voor iedere overtreding tot de orde te roepen. Nieuwkoop had in een zeer grote advertentie in Het Pa rool van 24 september, waarin hij zelf stond afgebeeld in het shirt van Ajax en waarin hij „Johan Kluyff in Studio Tapijt-sport liet vertellen over zijn Spaanse tapijt belevenissen". 1 „Op zich zelf is profiteren van een andere bekendheid of popu lariteit nog niet automatisch een onrechtmatige zaak", aldus mr. Jonkers, „maar dat wordt het wel als er bijkomende omstan digheden zijn". En volgens hem waren die er. Zo wera „Johan Kluyff" in de advertentie geci teerd als zeggende: „Onze vorige trainer, de heer Linkmiechel, was een psycholoog. Die zei tegen me, dat ik in huis een groen tapijt nodig had. Mijn schoonvader die er toevallig bij zat vroeg toen: Wie zal dat beta len. enz. enz. Volgens pleiter was dit een smakeloze misbruik van Cruyff als gratis reclame-object. Hij vroeg derhalve de president ge daagde Nieuwkoop te verbieden op deze wijze ooit weer te adver teren. Henk Nieuwkoop was ter zit ting zonder raadsman versche nen. Hij verdedigde zich in hoogst eigen persoon door een eigenhandig opgesteld pleidooi voor te lezen. „Onder punt 13 staat in de tegen mij uitge brachte dagvaarding, dat ik op smakeloze wijze heb geadver teerd", aldus gedaagde. „Ach over smaken valt te twisten". De president bepaalde de uit spraak op donderdag 16 oktober om 12.00 uur. stof. En die waren echt reëel. Daarom zijn wij ook overeenge komen dat er meer variatie in zal worden aangebracht zodat we weer plezier in ons vak krijgen." Kristensen benadrukte nog dat de beleidsgroep betaald voetbal slechts bemiddelend was opge treden. Brzezanczyk heeft begrepen dat zijn oefenstof niet aansloeg bij ons, en waarom ook niet. Hij heeft toegezegd daarin verande ring te zullen aanbrengen. Nu wachten we maar af wat er in de komende weken gaat gebeuren. Ik geloof dat we pas over twee k drie weken kunnen vaststellen wat het nut van dit gesprek is geweest". Gerard Kerkum, voorzitter van de beleidsgroep betaald voetbal kwam tot dezelfde con clusie: „ach over dit gesprek valt weinig te vertellen, er zijn ook weining besluiten genomen. Het is geen kwestie van water bij de wijn doen geweest. Kristensen heeft gelijk als hij zegt dat we nu meer begrip voor elkaar hebben gehad. Daarom kijken wij als beleidsgroep betaald voetbal de toekomst weer met vertrouwen tegemoet. De spelers blijven za terdag gewoon trainen. Brze zanczyk zal zijn oefenstof be slist niet helemaal omwerken maar hij zal zich wel meer naar de mentaliteit van de West- Europese voetballer gaan rich ten. Trouwens dat trainen op za terdag is beslist ook geen ramp. Toen we wereldkampioen wer den in '70 trainden we ook elke zaterdag. Gerard Kerkum had gisteren ook een gesprek met Wim van Hanegem die zondag niet stond opgesteld en daarover zijn on genoegen had geventileerd, Kerkum: „Ik heb met Willem even terloops een gesprekje ge had. Echt er zijn geen diep gaande moeilijkheden. Als hij zondag fit is, is hij er natuurlijk weer bijwant zo'n speler is voor het elftal nog steeds goud waard. Ik heb ook niet het idee dat Willem boos is. Ik geloof dat hij zich wel degelijk positief wil opstellen." Ondertussen speelt ook nog steeds de kwestie Rep. Kerkum woordvoerder van de beleids groep betaald voetbal omdat manager Guus Brox met keel ontsteking ziek op bed lag stelde gisteren: „Onze belang stelling is wel degelijk serieus maar die zaak loopt nog. Het zijn allemaal nog maar oriënte rende besprekingen. We moeten eerst wachten hoe die zaak in Valencia ligt." Tonnie Huijzen uit Kloetinge op weg naar de zege in de sluitingskoers van Hulst. (Van onze sportredactie) HULST - Tonnie Huijzen uit Kloetinge is op overtui gende wijze winnaar gewor den van de traditionele slui tingskoers van de amateurs te Hulst. De blonde Batavus-coureur had aan het eind van de 100 km lange koers in Hulst een voor sprong van 30 seconden op gebouwd op een vijftal ach tervolgers van wie Bas van Lamoen uit Haarsteeg de spurt om de tweede plaats won. Huijzen, die in Hulst de derde overwinning van dit seizoen binnensleepte zei verheugd na afloop: „Ik moest wel wegspringen. Ik weet dat ik in de spurt niet zo rap ben. Mijn enige kans was om er alleen vandoor te gaan". Zeven ronden voor het einde lukte hem dat. „Voor mij een mooie afslui ting van het seizoen". Huijzen verdiende de over winning zeker. Huijzen was er ook bij toen zich na 30 van de 65 te rijden ronden - de beginfase verliep tamelijk vlak, weinig strijdlust en een compact pelo ton - een kopgroep van 17 ren ners werd gevormd. Een kop groep bestaande uit: Huijzen, van Lamoen, Jacobs, Steur, Ter Harmsel, Tabak, St. Nicolaas, Tuit, Fase, Van Tilburg, Jere- miasse, Beelart, Carroll, Spaans, Lugtenburg, Van Leeuwen en Franken. Het res tant van de ruim veertig gestarte coureurs - een fiks aantal zo laat in het seizoen - werd vrij vlot gedubbeld door de fel jagende koplopers. Met nog slechts een 20-tal ronden te rijden was de hele zaak gedubbeld. In de slotfase regende het ont snappingspogingen. Huijzen - veruit de actiefste in Hulst gis termiddag - slaagde er in samen met Jacobs, Van Lamoen, Ter Harmsel, Steur en Tabak de kopgroep van 17 uit elkaar te rukken. Dit zestal bleef aan de leiding rijden tot een zevental ror.den voor het einde Huijzen voelde dat zijn tijd gekomen was om de definitieve genadeslag uit te delen. De Batavusrenner per ste er nog een felle demarrage uit en liet de concurrentie ineens duidelijk achter zich. Aan de meet bedroeg de voorsprong maar liefst 30 seconden. Een knappe prestatie. Voor het begin van de koers in Hulst werd het KNWU jurylid Rob Kindt uit Terneuzen gehul digd door zijn Zeeuwsch- Vlaamse collega's juryleden omdat hij deze functie al 25 jaar uitoefent. Voor hem was er een aardige attentie namens zijn col lega's. De uitslag luidt: 1. Tonny Huizen 100 km. in 2 uur 25 min 10 sec. 2. op 30 sec. Bas van La moen (Haarsteeg), 3. Michel Ja cobs (Bingelrade), 4. Nico Steur (Blokker), 5. Ton Ter Harmsel (Lage Zwaluwe), 6. Gerry Tabak (Veldhoven), 7. op 42 sec. Kees St. Nicolaas (Dordrecht), 8. Cor Tuit (Valkenswaard), 9. Thijs Fase (St. Annaland), 10. Qerrit van Tilburg (Bergen op Zoom), 11. Wim Jeremiasse (Wemeldin- ge), 12. Ronny Beelart (Kield- recht), 13. Terry Carroll (Phili- pine), 14. Kees Spaans ('s Gra venpolder), 15. Wim Lugten burg (Zuidland), 16. Piet van Leeuwen (Zoeterwoude), 17. Piet Franken (Oosterhout), 18. op een ronde Peer Maas (Roos endaal), 19. Frits van der Enden (Monster), 20. Wim Westdorp (Kapelle). (Van onze hockey- mede werker) TERNEUZEN/HULST - De in Terneuzen gespeelde Zeeuwse hockey derby in de he ren derde klasse E tussen Olym- pia en Middelburg is onbeslist geëindigd: 1-1, Het was een gelijkopgaande wedstrijd met doelrijpe kansen voor beide partijen. De eerste helft werd met een dubbel- blanke stand afgesloten. Na de hervatting nam Middelburg via een strafcorner, benut door Louis van Brink, een 0-1 voor sprong. Na die goal trok het enigszins aangeslagen Olympia massaal in de aanval en dankzij een benutte strafcorner van Mi- chiel Westerlaken werd het 1-1 Het Hulster Rapide speelde in Oud-Beyerland met 0-0 gelijk tegen de Hoekse Waard. De Hul stenaren speelden een bar slechte wedstrijd. Het gelijke spel gaf de krachtsverhoudin gen echter goed weer. In de heren reserve vierde klasse A was het een bijzonder goede dag voor het sterke Wa rande 3 uit Oosterhout. Het won zelf in Roosendaal met 0-8 van Pelikaan 4, terwijl Warande's naaste concurrent, Push 4, in Hulst een volkomen verdiende goed ingespeelde indruk achter liet. Weliswaar werd de eerste set door IJVC op zijn naam ge schreven met 15-10, maar Kik kers reageerde daar goed op en zette de achterstand om in een 1-2 voorsprong. De strijd was echter nog lang niet gestreden. IJVC verzekerde zich in de vierde set van een winstpunt, waarna de spanning in de vijfde set tot het toppunt steeg. De be zoekers namen hierin een 6-14 voorsprong. Uit deze uitzicht loze positie vocht IJVC knap te- Er werd goed verdedigd, maar ^U^och buf-' aan een verdere afbouw van een harde aanval kwam men mees- tal niet toe. Het voornaamste (Van onze volleybal medewerker) TERNEUZEN - De strijd tus sen IJVC en Kikkers (door Kik kers met 3-2 gewonnen) was ze ker de interessantste uit de eer ste klas heren van de Zeeuwse volleybalcompetitie. Het was een bijzonder spannende partij, hoewel het vertoonde spel niet zo goed was. Er werd aan beide kanten bijzonder snel gespeeld, wat de aanvalskracht duidelijk verminderde. zijn om de winnaar aan te wij zen. Het was Marathon, dat als sterkste uit de strijd kwam en via 15-11 met 3-2 zegevierde. In de tweede klasse heren-B stond de topper Roelofs Schel- desport 2 - Nivoc op het pro gramma. Het was vooral in het begin een redelijke wedstrijd, waarin Nivoc de overhand bleek te hebben. Roelofs keek na drie sets tegen een 1-2 achterstand aan. Nivoc kon echter niet lan ger standhouden en ging via 15-7 en 15-6 door de knieën. wapen om de verdediging te ont regelen werd daardoor de plaatsbal. Kikkers reageerde daarop duidelijk beter dan de thuisclub, die een nog niet zo (Van onze sportredactie) BORNEM Henny Kuiper zal op vrijdag 17 oktober een ge sprek hebben met Raleigh- ploegleider Peter Post in aanwe zigheid van Frisol-directeur Nico de Vries. De wereldkampi oen bij de profs wil in dat ge sprek zoals hij gisteravond noemde „spijkers met koppen" slaan. Kuiper heeft afgelopen weekeinde Peter Post laten we ten welke voorwaarden hij stelt bij zijn eventuele overgang naar TI Raleigh. Post heeft op zijn beurt een aanbod gedaan. Mochten Kuiper en Post vol gende week vrijdag niet tot za ken kunnen komen dan zal Kui per op 26 oktober als hij samen met Gerrie Knetemann start in de Trofeo Barrachi verder on derhandelen met enkele Itali aanse sponsors. Kuiper: „Die mannen wilden al eerder praten, maar ik vind het niet elegant om tijdens de onderhandelingen met Post ook nog eens ergens anders te gaan praten. Eerst moet deze zaak zijn afgewerkt - met positief of negatief resultaat - en dan kunnen mogelijke an dere kandidaten aan bod ko men". Overigens schreef Henny Kuiper gisteren in het Belgische Bornem de plaatselijke ronde op zijn naam. In de finale liet hij zijn medevluchters Ronny van de Vijver (2e), Eddy Verstraeten (3e) en Mark Steels (4e) in de steek. In het begin van de koers was Cees Bal actief geweest, maar hij werd op dertig kilome ter van de streep achterhaald ondanks het feit dat hij toch de steun kreeg van Verbeeck en Van Linden. De resultaten van de andere Nederlanders in de koers waren: 8. Jan Breur, Cees Priem, 11. Jan van Kat wijk, 13. Jan Aling, 18. Ger Ha- rings, 19. Ko Blok, 26. Tino Ta bak, TU. DMEAN Holst. (Van onze gymnastiek- medewerker) KAPELLE - Zaterdag werd in De Vroone te Kapelle de tech nische jaarvergadering van de Zeeuws Brabantse Turnkring gehouden. Waarnemend voor zitter, de heer L.C. Wisse, toonde zich in zijn openings woord bijzonder tevreden over de plaatsgevonden evenemen ten, waarvan de deelnamen over het algemeen zeer groot was en waarom het turnpeil behoorlijk was. Ook de opbouw van het keurturnpeil via de beide train ingsgroepen verloopt uitste kend. De resultaten onlangs be haald bij wedstrijden tegen an dere kringen toonden dit aan. Tot zijn grote spijt moest de heer Wisse meedelen dat de heer A. Tieman, voorzitter van de technische commissie, enige tijd geleden om gezondheidsredenen zijn taak voortijdig heeft moe ten neerleggen. Voor de prettige wijze waarop hij zijn functie steeds heeft vervuld werden hem een boekenbon en bloemen aangeboden. Als opvolger van de heer Tie man, de voorzitter van de TC moet in functie worden gekozen, werd door de TC staande de ver gadering de heer L.A. Holzer van de SV Serooskerke voorge dragen. Uitdrukkelijk werd daarbij gesteld dat geen van de thans zitting hebbende TC- leden, wegens drukke werk zaamheden, de taak van voorzit ter op zich kon nemen. De heer Holzer werd met 52 stemmen voor en 23 onthoudingen tot voorzitter gekozen. De verenigingen, die zich van stemming hebben onthouden, meenden, in tegenstelling tot de TC - die de heer Holzer een goede inwerkperiode heeft toe gezegd - en het grootste gedeelte van de vergadering,dat op dit moment moest worden volstaan met de benoeming tot gewoon TC-lid. Op deze wijze zou naar hun mening de heer Holzer beter naar zijn taak als voorzitter kunnen toegroeien. Eveneens op voordracht van de TC werd de heer F. de Roo van de gumnastiekvereniging Vol harding uit Goes tot TC-lid ge kozen. Daarmee is een langdu rige vacature vervuld en is de TC na jaren weer op volle sterkte gekomen. Uitvoerig werd gesproken over de kringkampioenschap pen van de ZeBra en de door stroming naar de wedstrijden van het Kon. Nederlands Gum- nastiek Verbond. Het KNGV heeft de districtswedstrijden af geschaft en daarvoor in de plaats provinciale voorwed strijden ingesteld. De ZeBra heeft dit jaar toestemming ont vangen zijn kringkampioen schappen ook als Zeeuwse kam pioenschappen te mogen be schouwen, met dien verstande dat bij het opmaken van het Zeeuwse kampioenschap de door de Brabantse verenigingen behaalde resultaten niet meetel len. Indien de leden van de bij de ZeBra aangesloten Brabantse verenigingen voor de KNGV- wedstrijden in aanmerking ko men moeten zij van het Verbond in Noord-Brabant deelnemen. Deze nieuwe regeling is door de Brabantse verenigingen „niet bijzonder prettig" ontvangen. Men vreest dat dit de eerste stap is tot losmaking van de Bra bantse verenigingen van de Ze Bra, iets waartegen zij zich met hand en tand zullen verzetten. Ook wat betreft het cursuswe zen heeft men in de Zebra be merkingen op het Verbond. Vooruitlopend op een nieuwe opzet van het cursuswezen heeft het Verbond gemeend reeds nu geen geldelijke bijdragen meer voor de zo succesvolle ZeBra voorturncursussen beschikbaar te moeten stellen. Hierdoor ont staat in dit gedeelte van het cur suswezen een hiaat van een jaar, omdat de ZeBra zelf niet bij machte is daarvoor het beno digde geld beschikbaar te stel len. De technische commissie en de verenigingen betreuren deze gang van zaken ten zeerste. Het werkprogramma voor het siezoen 1976/77 kon ieders goedkeuring wegdragen. Bij voldoende deelname starten binnen enkele maanden de vol gende cursussen: cursus Alge mene Basis Opleiding (ABO), een jeugdvoorturncursus, een cursus turnleidster(der) en een jurycursus. (ADVERTENTIE) Kikkers besliste de strijd via 15-17 in zijn voordeel, wat een 2-3 overwinning betekende. Even Kijken verloor met 3-1 van Marathon, maar deze uit slag geeft toch enigszins een ver tekend beeld. Het heeft Mara thon de nodige moeite gekost om Even Kijken op de knieën te krijgen. De eerste set ging met 15-11 naar Marathon, waarna de voorsprong in de tweede set verder uitgebouwd werd via een zwaar bevochten 16-14 zege. Even Kijken pakte in de derde set het verdiende tegenpuntje, door deze met 11-15 te winnen. Verder kwamen de bezoekers echter niet. Marathon besliste de strijd via 15-13 in een ver diende 3-1 overwinning. In de eerste klasse dames kwam men tweemaal tot een puntendeling. Kikkers moest het onderspit delven tegen Her staco. Kikkers, dat met twee ad- spiranten in de opstelling speel de, slaagde er verrassend in de eerste twee sets te winnen via 16-14 en 15-10. Vooral Nelleke van Donkelaar speelde als 13- jarige daarin een opmerkelijke rol. Hierna was het echter ge daan met het overwixht van de thuisclub. Herstaco herstelde zich via tweemaal 3-15 overtui gend, zodat een vijfde set nood zakelijk werd. Ook hierin toon den de bezoeksters het betere spel te spelen. Via 8-15 werd de strijd beslist in het voordeel van Herstaco. Ook in de wedstrijd tussen Marathon 2 en Even Kij ken bleek een vijfde set nodig te 3-1 nederlaag te slikken kreeg tegen een zich fel verwerend Rapide 2. Bij de rust stond Ra pide 2 reeds met 2-0 voor. De Hulstenaren domineerden de gehele wedstrijd. Dankzij doel punten van Piet Vercauteren en Ronnie d'Hondt kon met een vei lige 2-0 voorsprong worden ge rust. Na de hervatting tilde Han Fassaert Rapide 2 naar 3-0, voor Push 4 de overigens dikver diende eer wist te redden. Olympia 2 speelde op eigen terrein in een aantrekkelijk ge speelde Zeeuwse derby met 2-2 gelijk tegen Middelburg 2. In de dames vierde klasse A behaalde hekkesluiter Prinsen beek op eigen terrein een verras sende 3-1 overwinning op Vlis- singen. De in Middelburg gespeelde topper tussen Middelburg en het momenteel leidende Etten-Leur werd door het laatstgenoemde team nipt met 1-2 gewonnen. Bij de rust stond Etten-Leur reeds met 0-1 voor. Het enige Middel burgse doelpunt werd na de her vatting gemaakt door Ina Hou wing. Al met al een verdiende overwinning voor Etten-Leur dat de gehele wedstrijd het beste van het spel had. Het Terneuzense Olympia dames had thuis niet de minste moeite met streekgenoot Rapide uit Hulst. Het werd een ruime 3-0 overwinning voor de Ter neuzense dames, die zich de ge hele wedstrijd beter hebben ge toond. Bij rust stond Olympia reeds met 2-0 voor. Voor de Olympia-doelpunten orgden Bernadette van Holle, Marina van Damme en Jacqueline Nan- ninga. (van onze paardesportmede- werker) KORTGENE - Springruiter Simon den Exter zorgde te Ba- rendrecht voor zijn zoveelste seizoenzege. Nu was hij met „Rako" de concurrentie te vlug en te behendig af in het spring concours tabel A 1.20 m. MONTREAL (ANP) - Na een oproep aan de Canadezen om voor de bever, de mascotte voor de Olympische spelen, een naam te verzinnen, heeft het Interna tionaal Olympisch Comité (IOC) uit de honderden inzendingen gekozen voor Amik. Amik is het Algonquian woord voor bever. Het algon quian is de basis van de meeste talen gesproken door de Cana dese indianen. Voordat tot de keuze van deze naam werd over gegaan heeft een commissie be staande uit taalgeleerden in Eskimo- en indiaanse talen, het Engels, Frans, Italiaans, Duits, Russisch en Japans bekeken of dit woord in een van deze talen niet een betekenis had, die aan leiding tot misverstanden zou kunnen geven. (Van onze paardesportmede- werker) KRUININGEN - De Kruinin- ger Hackneyrijders W. van Vel zen en A. Mosselman wisten be ide te zegevieren op het concours-hippique voor hack ney's dat te Kruiningen onder auspiciën van de Nederlandse Hippiache Sportbond werd ver reden. Stal Mosselman behaalde de zege in het concours eenspannen hackney's kleine maat limiet klasse 1250,-. Gerard van Delden sr. reeds „Moonshine Lightsome" in deze rubriek naar de zege. In het concours twees pannen hackney's grote maat was het W. van Velzen die met zijn hackney's „Dannelies" en „Marfleet Florescent" te sterk was voor de concurrentie. Aan deze twee zeges wisten de beide Kruiningers overigens nog een respectabel aantal ereplaatsen toe te voegen. „Marfleet Flore scent" van W. van Velzen, gere den door Gerard van Delden sr. •moest in de rubriek eenspannen hackney's grote maat open klasse slechts „Marfleet Cap tain" van Bas Andeweg voor la ten gaan. P. de Wit reed voor Stal van Velzen „Dannelies" naar de vierde plaats in deze wedstrijd. A. Mosselman zag in het concours eenspannen hack ney's kleine maat, open klasse zijn „Nickery Boy" vijfde ge plaatst. In het concours een spannen hackney's grote maat limietklasse 1000,-ging „Ho- lypark What's Wanted" van T. Middelman „Charming Auto crat" van A. Mosselman gereden door Gerard van Delden sr. vooraf. „Nickery Boy" en „Moonshine Lightsome" van A. Mosselman werden in handen van Gerard van Delden sr. derde in de rubriek tweespannen hackney's kleine maat. In het concours tandems hackney's aangespannen voor een twee wielig rijtuig werden „Danne lies" en „Marfleet Florescent" van W. van Velzen tweede en Nicjerv Boy en Moonshine Lightsome van A.C. Mosselman vijfde. (Van onze voetbalmedewerker) MIDDELBURG - Deze maand nog wordt er gestart met de nodige cursussen voor oplei ding tot scheidsrechter van de KNVB-afdeling Zeeland. De eerste cursus begint in Middelburg, op maandag, 20 ok tober in het bondsbureau aan het Molenwater. De aanvang is bepaald op 20.00 uur. De cursus duurt zes weken, met een exa men op maandag 24 november. Docent van de cursus is de heer Bert Leijnse te Middelburg. Zeker is ook al (de data zijn nog niet vastgesteld), dat er op leidingscursussen komen in Zie- rikzee, Goes en één in West- en Oost Zeeuwsch-Vlaanderen. Voor alle cursussen zijn nog aanmeldingen mogelijk. Kandi daten kunnen zich aanmelden bij het bondsbureau van de KNVB-afdeling Zeeland, post bus 296, Middelburg. Aan de scheidsrechterscursus zijn geen kosten verbonden. (ADVERTENTIE) NEDERLANDSE VOLLEYBALBOND KRING TILBURG In verband met het tekort aan gediplomeerde scheidsrechters worden personen, die gediplomeerd volleybalscheidsrechter zijn en in het verleden wedstrijden hebben geleid, vriendelijk verzocht zich aan te melden indien zij bereid zijn en de tijd hebben om ons uit de problemen te helpen. U kunt zich opgeven telefonisch of schriftelijk bij de heer C. Couwenberg, Hoffmannlaan 349, Tilburg Tel. 013-555421.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 15