Rector Jansen nam afscheid DRAADLOZE ALARMERING VOOR SAS VAN GENT EEN NOODZAAK Succesvol jaar voor gebroeders Zegers De Stec/De Vrije Zeeuw „PETRUS' HOOP IN BANGE DAGEN" prijzen I cartikelen 139] 119 59 B 9 2061 85 oeP 118 9 9 Tyrant 1381 L19 115 6 9 9 8 IpastaJï225 340295 S, 665 295 papier m] 139 ieep 230189 :r bus 65 55 Zestig jaar getrouwd in Hoek iceert VéGé oordeel. EXPOSITIE IN DE SPEYE Kampioenschappen Sas van Gent Erwtensoep eNasiGoreng «e stad streek Activiteiten heemkundige kring Sas van Gent Punten- schieting Activiteiten SKW „We kennen elkaar van de schoolbanken' In Oostburg Commissie bespreekt subsidie aan ZOMA Commandant vrijwillige brandweer: Bromfietser aangereden Groene Kruis Terneuzen vergadert Hengelen in Hoek WERKPONTON AANGEVAREN Granaat gevonden Sas van Gent Westdorpe DINSDAG 30 SEPTEMBER 1975 'pon< 1781 Hesje 175cc. 129 n familiezak kaas of pinda 85 ide geuren '125 grote bus 655 ^1^25 vinkelbedrijf, dat in het jiteert, voornamelijk in ir. ig van de supermarkt- ï-Vlaanderen, kunnen norden: bedrijfsleider in aamer- sollicitanten voldoen aarden: n soortgelijke functie citeiten armee gelijkwaardig ni- 40 jaar jnderzoek kan deel uit- procedure. an: EDAH N.V., Kanaal afdeling Centrale dienst N.O 82 (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De stichting Heemkundige Kring Sas van Gent heeft al van activiteiten voor de komende maanden op het programma staan. Een daarvan is de jaar vergadering op 30 september, aanvang 20 uur, in het cultu reel centrum „de Speye". Na de pauze en bet huishou delijke gedeelte zal A. Voer man een tweetal films verto nen. Onderdwerpen: Sas van Gent en Zeeu-wsch-Vlaande ren. Op 11 oktober is er een excursie naar Aardenburg, vertrek om 9 uur. Hier volgt een bezoek aan de St. Baafs- kerk. Ook zal een bezoek ge bracht worden aan het ge meentelijke museum alsmede aan de op gang zijn de opgra vingen van de restanten van een Romeinse burcht. Op 21 oktober is er een dia avond over Oud-Sas in zaal .Planetarium" te Sas van Gent Aanvang 20 uur, de di a's tijdens deze avond zijn af komstig uit de verzameling van E. Sarneel. Op 1 novem ber: een tentoonstelling in het cultureel centrum „De Speye" te Sas van Gent vanaf 14.30 tot 21 uur. Tentoongesteld worden schilderijen, etsen, te keningen, aquarellen en gra vures over Sas van Gent. Op 2 november is deze tentoonstel ling geopend van 14 tot 20 uur. De heemkundige kring doet nog een oproep aan dege nen, die in het bezit zijn van een schilderstuk of een teke ning van Sas van Gent en dit voor twee dagen beschikbaar louden willen stellen voor de eerder genoemde tentoonstel ling. Opgave aan het adres Oostkade 25, tel. 1716. Op 16 december om 20 uur in „de Speye" een lezing door P.J. Brand over het onderwerp: „De omwikkeling van de ves ting Hulst". (Van onze correspondent) PHILIPPINE In café Ma- finct te Philippine werd een aanvang gemaakt met een pun- tenschieting waaraan door vier Zeeuwsch-Vlaamse schutters verenigingen wordt deelgeno men. Op de eerste schieting waren de schutters van de ont vangende sociëteit zeer succes- Zij namen met tien schut- ters deel en wisten in totaal 9 punten te verzamelen, waarbij tij het gehele hoogspel voor kun rekening namen. Als tweede klasseerde zich na dit eerste treffen Hofziciht uit IJ- tendijke eveneens met negen Punten bijeengeschoten door 11 schutters. Ook de Vriend schap uit Hoofdplaat vergaar de negen punten, maar zij kalden 13 schutters in de strijd. Bepaald slecht op dreef waren de schutters van café Dallinga uit Sluiskil die met 15 man sterk slechts tot acht pinten kwamen. De hoogvogel werd afgeschoten door H. Ver- mast van De Herleving uit Pkil'opine. die tevens de tweede zijvosel voor rijn re kening nam, de eerste zijvocel was voor ziin plaatsgenoot A. Rammeloo, terwiil de meeste kleine vogels (vier steks) om haam kwamen van mevrouw Van Riemn van café Dallinga uit Sluiskil. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In de aula van de scholengemeenschap Pe trus Hondius in Terneuzen nam gisteren rector A. J. Jansen of ficieel afscheid van leerlingen, leraren, ouders en verscheidene onderwijskundige autoriteiten. De heer Jansen was tweeëntwin tig jaar rector aan de scholengemeenschap. Van twee jonge leerlingen van de school kreeg de scheidende rector bij het begin van de afscheidsbijeenkomst in koor te horen dat hjj „Petrus' hoop in bange dagen" was geweest Als eerste in een rij van negen sprekers kwam de heer A. Luikmga aan het woord. Ab chef van de afueling tuks- ondierwijs van net ministerie herinnerde hij de aanwezigen eraan dat de heer Jansen in 1953 aan de school was gestart met een kleine driehonderd leerlingen. „Dat zijn er nu zo'n duizend", aldus de heer Luikinga. Hij siprak zijn waar dering uiit voor de manier waarop de rector in het verle den en steedis het ministerie toegemoet getreden was. De inspecteur van het voortgezet onderwijs in Zeeland, de heer C.H.J. Rijk, wees op de veran dering die de functie van rec tor in de loop der jaren heeft ondergaan. In dit verband ver telde hij dat bijvoorbeeld de nieuwe onderwijsmethoden op het Petrus Horndiius in goede aarde waren gevallen. Hij schetste ook vast een profiel van een nieuwe rector. Deze zou moeten beantwoorden aan een aantal eigenschappen van de heer Jansen: Het geven van voldoende vrijheden aan de docenten, een open oog en oor i*oor inspraak van leerlin gen en lerare i de neohsnbeas ding en het vertonen van een grote humaniteit jegens die le raren en leerlingen. Ook een van de oud-leerlin gen de heer O. Berrevoets uit Terneuzen leeft zich uit in een proeve van welsprekendheid. Juist toen hij op zeer beelden- (Van onze correspondent) ZAAMSLAG Het werk- bestuur Zaamslag van de Cen trale Stichting voor Sociaal en Kultureel Werk in de gemeen te Terneuzen ontplooit zater dag 4 oktober (dierendag) en kele activiteiten, die met deze dag in verband staan. Alle kinderen, diie een dier bezitten, worden 's middags om twee uur uitgenodigd met hun dier naar het „Klup-uus" te komen. De kinderen, die geen dier hebben, mogen een ztekening maken en daarmee naar het „Klup-uus" komen, of een spandoek maiken en daar mee meelopen met de harmo nie De Volharding, die ter ere van deze dag een rondgang door het dorp zal maken. Om tien uur 's morgens wordt er een film vertoond en 's avonds is er een instuif voor volwas senen. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Op Ini tiatief van de gemeente Sas van Gent i ser op vrijdg 3 oktober tot en met zondag 12 oktober een expositie in het cultureel centrum „de Speye" te Sas van Gent. Deze exposi- ti e draagt als titel „Land in Zicht". Ongeveer 22 landschap schilderijen zullen tentoonge steld worden. De hoofdmoot van deze collectie bestaat uit twee tegenstellingen: één deel zal gevormd worden door schilderijen met een realisti sche stijl het andere deel door schilderijen waarin het land schap als zodanig nauwelijks te herkennen valt. Een lyrisch natuurgevoel is uitgedrukt in grillige kleurvlekken en een spontane ldjnvoerinig. de wijze duidelijk maakte hoe de rector cioor ae lee. lingen in het verleden ervaren was, werd de hitte in de zaal hem te machtig. Hij viel flauw en moest in wat frissere lucht bij zijn positieven worden ge bracht. Voor een muzikale af wisseling tussen de rij van sprekers door zorgden Gert de Meyer op gitaar, Clement van den Bulk, klarinet en Arie Karreman, piano. Onder diegenen die veel lo vende woorden over de rector spraken waren verder de heer H- de Meijer namens het be stuur van de avond-mavo, de heer H. de Jonge namens de leraren van de Petrus Hondi- tisscholenigemeenschap, de heer L.F. Rijk namens het huislioudelijke personeel en de heer H. de Jon e namens de oudercommissie. Van vele zij den kreeg de heer Jansen ook cadeaus overhandigd. In zijn slotwoord zei de rector, dat hij de vrijheid op school als een principe had proberen te han teren. Die vrijheid was hem dierbaar geweest Als dank kreeg hij verder nog een da verend „Lang zal le leven" aangeboden. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De tour- en trim-club „Sas vam Gent" hield afgelopen zondag haar clubkampioenschappen voor trimmers etn liefhebbers. Beide categoriën moesten res pectievelijk een tijdrit, sprint en een criterium afleggen om uit te maken wie zich de club kampioen 1975 mocht noemen. Bij de trimmers waren de af standen als volgt: 200 meter sprint, 4,5 kilometer tijdrit en 27 kilometer criterium De uitslag in deze categore in het onderdeel sprint was: 1. E. Bommelijn, 2. R. Thomas. 3. H. Dhaene, 4. E. Bobelijn, 5. N. Beyt en 6. P. Pilaet Onderdeel tijdrit trimmers: I. P .Pilaet, 2. J. van Passel, 3. R. Thomas, 4. W. Dumez, 5. L. Soethaert, 6. H Dhaene. Onderdeel criterium: 1 J. van Passen, 2. H. Dhaene, 3. W. Dumez, 4. W. de Maerte- laere, 5. L. Soethaert, 6. H. van Hurck. Totaal eindstand: 1. H. Dhaene, 2. E. Bommelijn, 3. J. van Passel, 4. L. Soethaert, 5. W. Dumez, 6. N. Neyt, 7. M Claeys, 8. W. de Maertelaere, 9. H. van Hurck en 10. B. Rogiest. Clubkampioenschappen lief hebbers, onderdeel 200 meter sprint: 1. B. Thomas, 2. A. Jonkheim, 3. E. de Rijke. 4,5 kilometer tijdrit: 1. E. de Rij ke, 2. A. Jonkheim, 3. B. Tho mas. Criterium 36 kilometer: 1. E. de Rijke, 2. B. Thomas, 3. A. Jonkheim. Totaalstand 1. E. de Rijke, 2. B. Thomas, 3. A Jonkheim. Zowel de nummer een de nummer twee bij de trimmers als de overwinnaar bij de lief hebbers mochten een beker in ontvangst nemen uit de han den van de voorzitter van de trimclub de heer P. Pilaet. De overige deelnemers kregen een boeket bloemen overhan digd. De prijsuitreiking vond plaats in café „De Engelen roos", het clublokaal van de trim- en tourclub. (Van een onzer verslaggevers) HOEK „We kwamen bij elkaar op de schoolbanken en we zijn nooit meer van elkaar vandaan geweest. We kunnen mekaar niet missen". Het vrouwelijke deel van het echt paar A. Deij-van Drongelen in Hoek is het roerend met haar man eens. Gisteren vierden ze op bescheiden wijze het feit dat ze zestig ja-ar met elkaar getrouwd waren. Burgemees ter J. Aschoff kwam de twee feliciteren en de familie kwa-m uitgebreid op bezoek. De heer Deij runde jaren lang een enigen loondorse-rsbe- drijf in Hoek. Het echtpaar woonde zevenenveertig jaar lang in de Noordstraat even eens in Hoek. Beiden zijn ge boren en getogen „Hoekene- zen". Nu wonen ze in een bejaarden woning aan de Iris straat Mevrouw Dedj-van Drongelen is 79 jaar oud, haar man wordt op 2 november 81. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De commis sie financiën uil de gemeente raad van Oostburg komt vrij dag 3 oktober om 16 uur bij een in het gemeentehuis. Be sproken zal worden het toe kennen van de aanvullende bijdrage aan de stichting ZO- MA in het nadelig saldo van de uitvoering van de operette Ëi-ne Nacht in Venedi'g. Zoals bekend werd tijdens de laatste raadsvergadering een desbe treffend voorstel ingetrokken omdat er in het voorstel een fout geslopen wias. De finan ciële commissie zal zich ook bezighouden met een wijziging van de subsidieverordening aan sportverenigingen. (Van een onier verslaggevers) SAS VAN GENT Om in de toekomst bij brandalarm efficient te kunnen optreden is het noodzakelijk dat de brand weerkorpsen van de gemeente Sas van Gent de beschikking hujgen over draadloze alarme- ringsapparatuur Dat is de me- Jtog van de heer E.L. «e *r»end, commandant van de ^.iwillige brandweer van Sas van Gent, vastgelegd In een Opport getiteld: Wat beteke- Mn draad'*»"-* verbindingen toor «v 't*euws-Vlaamse brandweren en voor de brand weer van Sas van Gent. „Gezien de brandrisico's in de kernen Philippine, West- dorpe en Sas van Gent behoeft het uiteraad geen betoog, dat het korps van Sas van Gent eerst aan de beurt komt om over draadloze alarm-ontvan- ge% te beschikken", zo schrijft commandant De Vriend in zijn rapport. Voor de drie kernen van Sas v-an Gent zou dat betekenen dat er zo'n vijfenvijftig a zestig alarm- ontvangers zouden moeten worden aangeschaft. De alar mering zou dan draadloos kunnen geschieden via een centrale meldingspost in Ter neuzen. In eerste instantie kan wel de huidige alarmering ge handhaafd worden. De sirenes moeten dan draadloos gestuurd worden terwijl voor Sas van Gent gebruik gemaakt kan worden van de zogenaamde brandwekkers. Het is de vraag of deze wekkers die gehuurd worden van de PTT ook draadloos te akt ivoren zijn. Aan draadloze communica tie-middelen, die er naar de meni-nig van de heer De Vriend In Sas van Gent moe ten komen zijn portofoons en mobilofoons. Het gemis van bijvoorbeeld portofoons is vol gens de heer De Vriend al meerdere malen tot uiting ge komen tijdens branden in de Glasfabriek en bdj de CPC. Met het rapport probeert de Sas van Gent en de raad erop heer De Vriend de gemeente te wijzen wat er in de komen de jaren voor de plaatselijke brandweer nodig is om deze maar voldoening te laten func tioneren. (Vain een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG Bij de postduivenvereniging Een dracht Maakt Macht te Ter neuzen hebben de gebroeders Zegers een succesvol seizoen achter de rug. Zij wonnen niet minder dan zeven van de twaalf kampioenschappen. Bij het Algemeen duifkampioen schap oude duiven klasseerden zes van hun duiven zich bij de eerste tien. De kampioenschappen in de diverse categorieën zijn als voiligt: Vitesse oude duiven: 1. Gebroeders Zegers 374 punten, 2. A. Scheele 303, 3. A. Meeu- sen 288, 4. P. Scheele 282, 5. W. van Hoeve 232, 6. A. de Bruijne 218, 7. D. Deurwaar der 182, 8, J, Riemens 154, 9. J. de Kraker 94, 10. F. Ver- helst 87 punten. Midfond oude duiven: 1. Ge broeders Zegers 874 punten, 2. P. Scheele 740, 3. D. Deur waarder 670, 4. A. de Bruijne 598, 5. A. Scheele 583, 6. W. van Hoeve 570, 7. A. Meeusen 442, 8. F. Verhelst 388, 9. J. Riemens 340, 10. J. Bareman 272 punten. Fond oude duiven: 1. Ge broeders Zegers 187 punten, 2. P. Scheele 136, 3. A. de Bruij ne 100, 4. D. Deurwaarder 86, 5. W. van Hoeve 84 punten. Navluohten oude duiven: 1 J. de Joimge 114 punten, 2. A. de Bruijne 112, 3. Gebroeders Zegers 110, 4. D. Deurwaarder 103, 5. A. Meeusen 98, 6. A. Scheele 94, 7. P. Scheele 87, 8. P. van der Peijl 58, 9. J. Buijze 57, 10. J. Bareman 54 punten. Navluchten jonge duiven: 1. W. van Hoeve 823 punten, 2. P. Scheele 775, 3. A. Scheele 767, 4. A. Meeusen 724, 5. J. Bareman 719, 6. D. Deurwaar der 687, 7. Gebroeders Zegers 645, 8. L. den Hamer 641, 9. F. Verhelst 624, 10. P. van der Peijl 544 punten. Duifkampioenschap Vitesse oude duiven: 1 en 8. A. Scheele, 2 4 en 5 en 6. Gebroe ders Zegers, 3 P. Scheele, 7. W. van Hoeve, 9. A. Meeusen, 10. A. de Bruijne. Midfond oude duiven: 1. 2, 3 en 7. Gebroeders Zegers, 4 en 9. P. Scheele, 5. A. de Bruijne, 6. A. Scheele, 8. F. Verhelst, 10. P. Scheele. Fond oude dui ven: 1 en 3. Gebroeders Ze gers, 2. W. van Hoeve, 4. P. Scheele, 5. A de Bruijne. Algemeen duifkampioen schap oude duiven: 1,2,5.6,8 en 10. Gebroeders Zegers, 2. P. Scheele, 3 en 7. A Scheele, 9. F. Verhelst. Duifkampioenschap jonge duiven: 1. J. Bareman, 2 en 10. A. Meeusen. 3. F. Diele- man, 4 en 6. P. Scheele, 5 en 8. A. Scheele, 7. F. Verhelst. Duifkampioenschap navluch ten: 1. A. de Bruijne, 2 en 8. D. Deurwaarder, 3. P. Scheele, 4. J. van de Berge, 5. A. Verduijn, 6. P. van der Peijl, 7. J. van de Berge, 9. Gebroe ders Zegers, 10. A. Scheele. Generaal kampioenschap: 1. Gebroeders Zegers 2190 pun ten, 2. P. Soheeie 2020, 3. A. Scheele 1779, 4 D. Deurwaar der 1728, 5. W. van H^eve 1709, 6. A. Meeusen 1619, 7. A. de Bruijne 1530, 8. F. Ver helst 1107, 9. J. Bareman 1068, 10. J. Riemens 759 punten. Jeugdkampioenschap: 1. Pe ter Zegers 1630 punten, 2. Mi ke Zegers 1511, 3. Jaap Scheele 1484, 4. Tony Scheele 802, 5. Gerrit de Bruijne 771, 6. Simon vam Hoeve 767 pun ten. (Van onze oorrespondent) TERNEUZEN De brom fietsbestuurder A. van M. uit IJzendijke, werd maandag middag om twee uur, toen hij over het fietspad in de Axel- sestraat te Terneuzen reed, op het kruispunt met de Van Steenbergenlaan, aangereden door een achteruitrijdende au to, die werd bestuurd door J.B. uit Biervliet. De brom fietser moest met een been wonde maar het Julianazieken- hu-is worden gebracht. Later kon hij naar huis terugkeren. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het Ter- neuzense Groene Kruis houdt op vrijdag 3 oktober een ver gadering in het wijkgebouw aan de Van Steenbergenlaan Een punt van behandeling is het voorstel om het kruiswerk in de kanaalzone in volle om vang te doen uitvoeren door die kruisvereniging „Kanaalzo ne Zeeuwsch-Vlaanderen". De aanvang van de vergadering is 20 uur. (Van onze correspondent) HOEK De hengelaarsver- enieing Snort en Genoegen te Hoek houdt op zondag 5 okto ber in de Westerschelde tus sen Terneuzen en Hoek haar jaarliikse grote internationale zeehengelwedstrijd Gevist zal worden in een drie uur duren de wedstrijd, die om 13 uur begint. De prijzen zullen zo spoedig mogelijk na afloop worden uitgereikt in cafetaria De In stuif te Hoek. Het is de laatste wedstrijd in dit jaar die mee telt voor het kampioenschap van de Westerschelde Federa tie (WSF). zodat na deze wed strijd ook de kampioenen van de Federatie bekend ziullem zijn. Ook zij zullen na aflop vam de wedstrijd in cafetaria De Instuif gehuldigd worden en hun prijs hiervoor in ont vangst kunnen nemen. BERGEN OP ZOOM Luxortheater 20 u.: The Mackintosch Man, 18 j. Roxy- theater 20 uHet jaar van de kreeft, 18 j. Het Markiezenhof exposi tie ter gelegenheid opening Schelde-Rijnverbinding. Geo pend: ma. t.m. vrijd. 10.00 - 12.00 en 14.00-17.00 uur; za. en zon. 14.00- 17.00 uur (t.m. 25 okt.). Tweede Hal Stadhuis kunstwerk van de maand, van A. Neijendorf uit Bergen op Zoom. Geopend maandag t.m. vrijdag van 8.30 - 12.30 en van 13.30 - 17.30 uur (t.m. 30 sept.). sept.)m GOES Grand 19.30 u: De Peet vader II, 14 j. HULST Bioscoopgebouw 20 u: Uncle Tom, 18 j. G.Verie Van Geyt Steen straat 20, Beatrijs Jouret ex poseert grafiek. Geopend werkdagen 9.00 - 12.00 en 14.00- 18.00 uur (t.m. 30 Sept.). MIDDELBURG Citytheater 20 uur Break out. dende kunst van de laatste Vleeshal expositie beel dende kunst van de laatste jaren, met nadruk op concept kunst, fotokunst, video, mai- lart, body-art. en publicaties (t.m. 20 okt.). Zeeuws Kunste naars Centrum Lange Noordstraat 50, expositie J. van Schagen „Beeld of te ken?". Geopend dinsdag t.m. zat. t.m. 12 december. OOSTBURG Ledeltheater 20 uur Wol kenkrabber in vlammen, 14 j. ROTTERDAM Piccolo Theater 20.15 u „Antigone" vtn Sofokles. Schouwburg 20.15 uHet Nationale Ballet. Hofplein Theater 20.15 u: Toneelraad Rotterdam met „De Snob", blijspel van Carl Sternheim. Theater de Lantaren 20.30 u: Miekerry Circuit 8:84 Thea tre Company - London met „Lay off", musical. TERNEUZEN Luxor 20 u: Flossie, Ven us uit Zweden, 18 j. (Von onze correspondent) TERNEUZEN Het 3000 brt metende Griekse zeeschip Odysseus, dat op weg was naar België is maandagmorgen bij het invaren van de zeesluis tegen de werkponton van de firma Van Splunder gevaren en heeft daarbij vrij veel ma teriële schade veroorzaakt. De rijkspolitie te waiter stelt een onderzoek in. (Van onze oorrespondent) BIERVLIET Op het erf van landbouwer E. Gilliet in de Piaulir.apolder te Biervliet werd maandag een mortiergra naat, afkomstig uit de Tweede Wereldoorlog gevonden. Het oorlogstuig werd op de boer derij op een veilige plaats op geborgen, tot de miijnoprui- mirngsdienst het komt afhalen. VLISSINGEN Alhambra 20 ui Andy Warhols iJracula, 18 j. Open Hof 20.30 u: film „Sneeuwklokjes in septem ber". VOGELWAARDE J. Vernimmen 13.30 u( schieting voor bejaarden. ANTWERPEN Middelheimpark Middel- heiml heimlaan, expositie beeld houwwerken en tekeningen van negen leden van het werkcomité Middellaan als mede de 13e Biënniale voor beeldhouwkunst met speciale aandacht voor Turkije, Indo nesië en Japan. Geopend van 10.00-19.00 uur (t.m. 4 okt.). Kaarting De uitslag van de onlangs gehouden kaarting van de kaartclub „Klavertje Vier" iin hotel Rotterdam te Sas van Gent is als volgt: L A Inghels 52 punten, 2. C. Ferket ,3. M. de Jaeger, 4. P. Tak, 5. R. Seghers, 6. H. Ste vens, 7 W. de Maertelaere, 8. A. Vermeersch, 9. J. Dhaens, 10. P. de Vries. De poe lelprijs was voor R. Samijn met 31 punten, de prijs van de verlo ting voor W. de Maertelaere. Feestavond Zaterdaga vond hield de zwem- en polo- vereniging „De Bruinvis" uit Sas van Gent, haar jaarlijkse feestavond in café „de Enge lenroos" te Sas van Gent. De jeugdleden konden zich op deze feestavond vermaken met bin go. Voor de oudere leden was er gelegenheid tot dansen op de muzikale tooien van het Hammond Trio uit Sas van Gent. Scouting De leden van Scouting Westdorpe hebben door middel van een hiuis aan- huis-aktie bij de ingezetenen steun gevraagd voor de kabou- tergroep en de welpen. Veel Westdorpse gezinnen verleen den htm medewerking door het bestellen van kerst- en nieuwjaarskaarten. Nabestel lingen kunnen alsnog gedaan worden bij de actieleider, de heer B. Audenaer, Reedijk- straat 106 te Westdorpe. Gouden bruiloft Op maandag 6 oktober viert het echtpaar A. Goethals-Thomaes, wonende aan de Singel te Westdorpe, het gouden huwe lijksfeest. Na de receptie, die van vijf uur tot half zeven in ,,Het Oud Raedhuys" wordt ge houden, brengt de Westdorpse muziekvereniging „Eikels Wor den Bomen" een muzikale se renade aan het jubilerend echt paar. Karabijnsport De kara bijnschuttersclub „Oud Raed huys" uit Westdorpe nam te Loochristie (B) met twee ploegen deel aan de kampi oenschappen van de Bloemen- streek. Een ploeg, bestaande uit M. de Jaeger, O. de Jaeger, L. de Jaeger en W. Jansen, wist beslag te leggen op de derde plaats. Mleke de Jaeger, die de laatste tijd veel van zich doet spreken, door haar talrijke successen hij het karabijnschaeten, werd indivi dueel kampioene bij de dames. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel 01150 - 7920 (4 lijnen- HULST- Steenstraal 14, tel 01140 3751 (3 lijnen); GOES. Klókstraat tel 01100 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag tm. vrijdag 8.15- 12.30 en 13.30 -17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m vrijdag van 19 00 20 00 uur. tel 01600 22341- zondag van 20 00 22.00 uur, tel 01600 22341 BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch Vlaanderen tel. 01140 3751 Midden-Zeeland teL 01100 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9. 7lT,U,Z,nn 0!15t' 7920: Privé Lorentzlaan 50. Terneuzen. tel 01150 5745. algemeer redacteur Zeeland drs J Bouwmans, kantoor Klókstraat 1 Goes tel 01100 28030 privé Zuidvlietstraiit 53 Goes tel 01100 28138 redaeteur Midden Zeeland G v Ber- kel. kantoor Klókstraat 1, Goes, tel 01100 28030 privé Voor burcht 37 Kapelle tel 01102 2326 redaeteur voor Terneuzen en Kanaalzone P de Schipper kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel. 01150 7920 privé Noordstraat 45. Hoek. tel 01154- 1556; redaeteut vooi (Vist '/.ee.jwseh Vlaanderen H Postma kantoor Hu,Tter 1,1140Hïi59 01,40 3751 PriV' Walm0,en3traa, 12- Redacteur voor West Zeeuwsch-Vlaanderen R. van der Hein, Melkweg 40 Oosthurg. tel 01170 3370 foto-journalist voor 'ee- C." de Boer kartoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel 0115!»- '920- privé Langs de Kreek 56 Terneuzen tel 01,50 31.37: sr>. rt- redactie Zeeland' A Koomen Troelstralaan 8 Axel. tel. 01153- 2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland - W Hendriks tel 01140 3751. ADVERTENTE-EXPI OITATIE Inspecteur Zeeland 1 Menu tel 01150 5839

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5