Volksfeest in Kloosterzande VLOTTE SHOW WINTERMODE IN HULST Scholieren uit Zoetermeer in Axel Krii civi INTEE STAR! Beroe zaak SFEERRIJKE BAMISQUIZ CENTRUM DAMES WINNEN MET 16-0 WELFARE CURSUS IN TREFPUNT Meer geld nodig voor voetbal veld Tcrlioie Zwemvierdaagse Axel levert 393 medailles op Heikant Sue 'ces voor mojoretten KOT verslaat t Centrum Activiteiten schouwburg Hulst BEJAARDEN AXEL TONEN HUN WERK Burgerlijke Stand van Hulst Jpif ?d vissers De Platzak wonnen in Koewacht „ZIJN DII GELD WI Zonnig Zeehengeiwedstrijii De zeehengelclub De Knorhanen houdt zondag 5 oktober de achtste viswedstrijd in de Westersehelde. Ei- wordt ge vist bij Ossenisse tussen het oude en het nieuwe gemaal. Dat gebeurt tussen half twee en half vijf 's middags. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE „De carnaval is voor 1976 verzekerd. Het kan niet meer font gaan", zo verklaarde gisteravond een opgetogen Wies Bogaart, in carnavalstijd prins Wannes van de Kloorianen. Ai halverwege de bamisfeesten, die Kloosterzande momenteel in haar ban houden, is de carnavalsstichting dik te vreden over liet geld, dat de diverse activiteiten in het laatje hebben gebracht. „Het is nu al voldoende om onze grootse plan nen voor het komend jaar uit te kunnen voeren", zo werd ver klaard. Verschillende malen is de grote feesttent op het Marijke- plein (met daaraan gekoppeld een middenstandsbeurs) de af gelopen daiglen al bomvol ge weest. Na de mosselmaaltijd, het optreden van de Drie Pin ten, de ouderwetse verkoping bleek de tent zondagavond bijna te klein om alle publiek tijdens de disc-jodkeywed- strijd te bergen. Peter van Delft uiit Terhole ging toen met de hoogste eer strijken. ,-Een zeshonderd bezoekers trok het evenement" 20 schat ten de organisators. Een zevental dise-.jookeys namen het tegen elkaar op voor het voornamelijk jonge publiek. De ouderen in de tent hadden het aanvankelijk nog wat moeilijk met het keiharde geluid, maar naarmate de avond vorderde werd er ook door hen flink meege— swingd. Gisteravond tijdens de ba- misquiz verbroederden jong en oud in daverende toejuichin gen voor de zeven buurtpioe- gen die getoetst werden op hun kennis van kranten- nieuws. televisieprogramma's enz. De quiz, flitsend gepre senteerd door Bert Baart en Loek vajn Geersdale, zorgde voor een waar volksfeest. Spandoeken, mascottes en kunstig gemaakte jokers om lijstten het gebeuren. De uitslag van de disc-joc- keywedstrijd: 1 Peter v. Delft, 2. Jos Neve uit Hengstdijk, 3. Evert Rademakers uit Kloos terzande, 4. Jac de Booy uit Hulst, 5. Roger Picavet uit Hulst, 6. Harry Verschuren uit Kloosterzande en 7. H. D-u- rinek uit Vogelwaarde. De uitslag vtn de bamisquiz: 1. Moncheybar, 2. Groenendijk en familie Van Kruissen. 4 Klondijke. 5. de Baddes, 6. Ken- nedysingel en 7. Walsoorden. Disc-jo-ckey-wedstrijd in bamistent (Van een onzer verslaggevers) HULST Maar liefst vijf Hulster middenstanders toon den in het cultureel centrum ,,'dDen Dullaert" in Hulst hun visie op de komende heri'st- en wintermode: Reiss v.d. Berghe met damesmode, Re- mortel Sport met boetiekmode, George Meersschaert met he renmode, Jetty met kindermo de en Joris met schoenen en tassen. Modehuis Reiss v.d. Berghe toonde klassieke ensembles, deux-pièces en chemisiers voor de niet zo h eel jonge vrouw. Voor de jonge modebe wuste vrouw was er keuize uit vlotte japonnen, overgooiers, broekrokken en combinaties met pullovers in T-lijn met wijde, afhangende mouwen. Veel bewondering kreeg het gebreide angora-ensemble met ra-nddess-in in raf. In de man telmode veel wijde modellen, meestal met afknoopbare ca puchon, velours d'antique, tweed-, en suède mantels en zwierige loden capes Een erg mooi model was cTe zachtgroene mantel met wijde rug en semi-pellerine. Remor- tel toonde de boetiekmode met gebreide ensembles, overslag jurken in kimonostijl en ko- jrerrotoken met lang loopsplit, gecombineerd met pullovers, blouses en vesten. Veel waar dering kreeg de paarse ve- loursrok met gedessineerde blouse en lang gestreept mo hair vest. Bij de mantels za gen we o.a. kimono- en over- slagj assen, een wijde cameljas met blinde sluiting, een grijze mantel in tubelijn, de brede revers en kraag versierd met veel stiksels en een suède- mantel in aparte platte plooien in de rug. Herenmode George Meersschaert toonde een zeer gevarieerde collectie: van de modetrend volgende jongeman tot de wat oudere, het meer klassieke kostuum prefereren de. Voor de eerste groep waren er sterk getailleerde kostuums met grote revers en twee-rij- sluiting in ouderwetse streep met dito gestreept overhemd, naast sportieve tweed- en rib fluwelen kostuums met opge zette zakken en kleine rug- ceintuur. In de vrijetijdskledimg wa ren er combinaties van panta lon met souspull. vest en shwal in previes dezelfde tint en blousons in gemuite stof, suède en leer. Erg geslaagd was het groene loden kostuum, waarvan de schouders en zak ken afgezet waren met suèdl- ne. Volgens George Meers schaert gaan de heren meer kostuums met vesten dragen. Op de show ir. Den Dullaert waren deze kostuums ruim schoots vertegenwoordigd. Bij de jassen waren het de wijde, vrij lange en voor iede re leeftijd geschikte trenchco ats die de toon aangaven. Bij de kindermode van Jetty za gen we voor meisjes zowel als voor jongens velours- en rib broeken, gecombineerd met bouclé vest, sweater of twm- set. Erg vrolijk waren het blauwe flanel jurkje 111 tolklo- restijl en het roestbruin ge bloemde ensembietje bestaan de uit rokje en lange blouse. Ook bdj de kinderjassen bleek de trenchcoat favoriet naast ribfluwelen mantels en warm- gevoerde regenmantels. Voor de jongens waien er onder andere pigskin- suède en ve lours jacks. De bijpassende laarzen (overwegend grijs), tassen ep schoten waren van die firma Joris. (Van onze correspondent) HULST Het Hulster dames voetbalelftal van 't Centrum heeft in het Belgische De Kliiige in een vriendschappe lijke voetbalwedstrijd met niet minder dan 016 gewon nen van het damesvoetbalelf tal „Fort Bedmar" uit het Bel gische De Klinge. De Hulsterse dames hebben de gehele wedstrijd gedomi neerd. Bij de rust stonden zij reeds met 07 voor. Voor de Hulsterse doelpunten zorgden. Marion Taelman (7x), Tilly Vink (6x), Marian Pieters (2x) en Regina Taelman (lx). (Van een onzer verslaggevers) ST. JANSTEEN Bij een grote belangstelling ts zondag middag de onlangs opgerichte majorettengroep voor het eerst opgetreden in het openbaar Nadat de muziekvereniging Heikamp op Belgisch grondge bied nabij het café „Het Speelhof" een concert had uit gevoerd, volgde op Nederlands grondgebied een gezamenlijk optreden. De show van de in rood witte uniformen gestoken ma joretten onder leiding van me vrouw Van Hooye uit Hulst was een volledag succes. De muziekvereniging Hei- kamp heeft aan deze majoret- ten een 90 tal actieve leden- Voorzitter R. Martinet is dan nook trots op dit gezelschap. Inmiddels hebben 32 jongeren zich gemeld om de nieuwe muziekopleiding te gaan vol gen die per 1 oktober van start zal gaan. (Van een onzer verslaggevers) HULST De Hulster top- biljartclub 't Centrum heeft in een in het café van Cor Nagt- zaam te Hulst gespeelde vriendschappelijke topbiljart- wedstrijd met 1012 verloren van stadgenoot KOT. De persoonlijke uitslagen zijn als volgt, 't Centrum KOT 1012, R. Taelman - A. Picavet 11, P. Carpentler A. de Wilde 1—1, N. Nagt- zaam - P. Timmermans 20, W. van Bunder - Fr. Stroo- band 20, J. Schelfout - J. de Burger 02, Th. Schauwaert W. Koemans 11, P. Mortier - F. Timmermans 11, A. de Kerf - R. Blommaert 02, C. Burm - E. Roovers 02. E. Luyckx - V. van Vlierbergtie 2-0 en C. Nagtzaam - G. de Feber 02. (Van onze correspondent) AXEL In het bejaarden dienstencentrum 't Trefpunt aan de Singelweg wordt op maandag 13 oktober gestart met een cursus Welfare-werk van het Rode Kruis. Het is de bedoeling, dat de cursisten worden opgeleid om zieken en bejaarden te begeleiden met allerlei vormen van creatieve bezigheden, om zodoende deze groepen mensen wat afwisse ling en ontspanning te bezor gen. Er worden 14 lessen gege ven 's middags vam 2 tot 5 uiur. Het eerste uur zullen di verse deskundigen algemene voorlichting geven wat betreft de omgang met zieken en be jaarden. Wat de praktische za ken betreft komt Rode-Kruis- leidster mevrouw Ruigrok uit Müddel'burg iedere week naar Axel om de cursisten de vaar digheid en behendigheid bij te brengen. De cursus is niet al leen bedoeld voor mensen uit Axel, maar belangstellenden uit de omgeving van Zaxel zijn ook van harte welkom. Ook heren die belangstelling hebben voor het welfarewerk kunme-n zich voor deze cursus opgeven. Wil men eerst wat inlichtingen dan kan men terecht bij Trefpunt-leidster mevr. T. Versteeg-Bouwman. Men kan zich nog opgeven tot 10 oktober Na afsluiting van de cursus krijgen de deelne mers een insigne en zijn daar mee opgenomen in het korps van de Rode Kruis vrijwilli gers. (Van een onze-r verslaggevers; ST.-NIKLAAS In de stadsschouwburg te St. Ni klaas vinden de komende veertien dagen enkele vermel denswaardige activiteiten plaats. Vandaag, dinsdag, brengt Het Nederlands Toneel Gerat er een satire van Gogol „De Revisor". De toegangs prijs is 90 frank. Op donder dag 9 oktober brengt KVS- Brussel „Don Juan" van Mo lière. De toegangsprijs is op nieuw 90 frank. Op zaterdag 11 oktober volgt een optreden van Luk Bral met zijn orkest In het voorprogramma treedt de plaatselijke oabaretgroei 1 Alfa op. De toegangsprijs is 70 frank. Al deze voorstellingen beginnen 's avonds om acht uur. Vrouwengilde Op uitno diging van het Katholiek Vrouwengilde in Hulst geeft de heer M. Hoogsrivten uit Dordrecht woensdiagavCnd een lezmg over „monumenten en monumentenzorg". Daarbij zullen ook dia's worden ver toond. Ook de heren zijn op deze avond welkom. De lezing wordt gehouden in het ge- meenschapscentrum Den Dul laert en begint om acht uur. Ook met-leden hebben toe gang. Het vrouwengilde is mo menteel bezig met het werven van collectanten uit zijn mid den om tussen 20 en 26 okto ber op pad te gaan ten behoe ve van de Nierstichting. Jongerendienst ln teken missie Zaterdagavond j.l. 1» in de basiliek te Hulst een Jongerendienst gehouden over het thema „Handen heb je om te geven". De centrale gedach te was de missie in deze tijd Voorganger Dick van de Riet, die als missionaris werkzaam is in Zaïre, wees in zijn predi katie op de aard van de missie in 4975. Hij en zijn medewei- kers trachten door het stichten van landbouwcoöperaties de levensomstandigheden daar te verbeteren. Na de dienst werd de tentoonstelling in liet Klein Patronaat van produkten uit de missie door velen be zocht. Bridge De bridgeclub Hulst heeft in het Hulster ge meenschapscentrum Den Dul laert de vijfde winter-bridge- competitie wedstrijd van het seizoen 1975-1976 gespeeld. De uitslagen zijn als volgt. Groep A Howell 8 (7 paren) - 24 spellen - maximum score 96 punten: 1 mw. Biesbroeck - hr. Blommaert 62 pnt. 64,58 pet; 2 mw Borm - hr. Dujar- din 56 pnt. 58,33 pet.; 3. H. H. Sniverinck - Burggrave 52 pnt. 54,17 pet.; 4 het echtpaar Deltour 46 pnt. 47,92 pet. en 5 H. H. Reunis-d'Houdt 42 pnt. 43,75 pet. Kerf 145 pnt. 53,70 pet. Groep B Howell 10 (12 pa ren) - 27 spellen - maximum score 270 punten; 1 het echt paar Beusenberg lf>0 pnt 59,26 pet; 2 D. D. Molenaar - de Booy 153 pnt - 56,67 pet; 3 het echtpaar Heyndrickx 151 pnt 55.92 pet; 4 D. D. van Roosma len - Beaart 150 pnt 55,56 pet: 5 het echtpaar Wendels 149 pnt 55,19 pet: 6 D. D. Wee- maes - Verstraeten 147 pnt 54.44 pet en 7 het echtpaar De Kerf 145 pnt 53,70 -ct. (Van een onzer verslaggevers) TERHOLE Burgemeester en wjethouders van Honte-nisse willen nog eens 5068 gulden beschikbaar stellen voor de aanleg van het voetbalveld in Terhole, voor de oprichting van een afrastering en het aanbrengen van trainingsyer- lichtinjg. Al eerder had de gemeente raad 8000 gulden beschikbaar gesteld. Dat bleek, zoals ver wacht, niet genoeg. De voet balclub bleek voor de aanleg nog 1600 gulden te kort te hebben. Dat willen B. en W. nu bijjaassen. Het bedrag zit inbegrepen bij de 5068 gulden, die men beschikbaar wil stel len. De gemeenteraad beslist woensdag. Veel van de werk zaamheden rond het veld zijn door leden van de voetbaWub zelf ver-richt. (Van onze correspondente) AXEL Een groep van 80 middelbare scholieren uit de derde klas havo van het Erasmus-college in Zoetermeer is gistermid dag in Axels jeugdherberg De Bleye Haghc neergestreken. Met hulp van de 5 begeleidende leraren is er een ambitieus program- Zeeland te krijgen. Gisteren bijvoorbeeld heeft men eerste de ma opgezet om in vijf dagene en zo goed mogelijk beeld van Delta-expo in Stellendam bezocht en heeft men een kijkje ge nomen m Veere. Middelburg stond natuurlijk ook op het programma en da-ar' heeft de gro-ep het provincie huis, de abdij en het stadhuis bezocht. Vanmorgen is het ge zelschap in vijf groepen ge splitst, namelijk kunst en cul tuur, historie, Schelde-verkeer, milieu en industrie en biolo gie. De kunst- en oultuurgroep heeft vandaag bezoeken ge bracht aan de kunstschilders de Bodt uit Za-amslag en Met- zers in St. Jansteen. Woensdag gaat men de grens over en worden Gent en Brugge met een bezoek vereerd. Donder- dag weer naar Gent, maar nu om een audiovisueel spel bij te wonen en samen met de groep historie, die d-ie dag het museum Volkenkunde in Gent zal bezoeken, naar de Scho-uw burg te gaan. De gro-ep historie bezoekt vandaag Hulst en het gemeen tehuis en de Boèrenkamer in Axel. Woensdag wordt west- Zeeuwsch-Vla-anderen verkend en staan het landbouwmuseum in HeiUe en Aardenburg op het programma. De groep Schelde ver keer krijgt hef ook nog druk. Vandaag krijgt men voorlichting van Rijkswater staat in Perkpolder en worden de sluizen in Hansweert be zocht. De hele woensdag is uitgetrokken om kennis te ma ken met het Loodswezen in Vlissingen en Breskens, ter wijl donderdag de Terneuzen- se Havendienst en (per boot) Walsoorden worden bezocht. De milieugroep zi-t vandaag In Terneuzen met een bezoek aan het stadhuis en een wan deling naar en rondleiding op het terrein van Dow Chemical. Woensdag gaat de greep naar Breskens en 's-Heer Arends- kerke (milieu-onderzoek Del tadienst) en 's middags gaat men de Oosterscheldewe-rkeo bekijken. Donderdag wordt de oversteek Terneuzen-Sloeha- ven gema-akt en wordt de kerncentrale in Borssele be zocht. De biologiegroep ga-at van daag al go-ed van start met een tocht naar het Verdronken Land van Sapftinghe. Woens dag een beetje bijkomen op een modern agrarisch bedrijf in Zaamslag en donderdag kennismaken met de oester mossel- en champignonteelt in (Van een onzer verslaggevers) AgEL De handwerksters van de r.-k. Bejaardenbond in Axel houden woensdag de jaarlijkse toon- en vérkoop- dag. De tentoonstelling vindt plaats in het bejaardenza-a-ltje aan de Wulstraat. Van twee tot ongeveer zes u-ur kan men da-ar terecht. Yerseke. Vrijdagmorgen ver trekken de middelbare scho lieren weer richting Zoeter meer. Dit is de tweede keer dat de Axeilse jeugdherberg bezoek heeft van het Erasmus- college uit Zoetermeer. Ook het voriig jahr heeft er een groep gelogeerd. (Van onze correspondent) AXEL Als haringen in tonnetjes stonden de 393 zwemlustigen die de zwem- vierdaagse in Axel hadden uitgezrtvommen plus de nodige belangstellenden en officials samen gepa-kt in de kantine van AZVV. Deze laatste slijta geslag moet het uithoudings vermogen van de deelnemers bijna nog meer op de proef hebben gesteld dan de 500 meter die ze iedere dag moes ten zwemmen om in het bezit te komen van de medaille. Er kon geen kip meer bij zodat het uitreiken van de medailles (verplaatst vanwege de te verwachten weersom standigheden) door wethouder P. Th. Ape-rs hoofdbadmeester Mattelé KZC-voorzitter C. Rom bouts en hoofdopzichter C. van Gremiberg niet zonder ge drang' en tenen-getrap gepaard ging. Wethouder Apers sprak er zijn vreugde over uit, dat er zoveel mensen (402 deelne mers waarvan er negen de vier da-gen niet hebben uitge- zwommen) van dit sportieve evenement hebben gebruik ge maakt. De bijeenkomst had een feestelijk karakter, door dat er heel wat fleurige boe ketjes van eigenaar verwissel den Allereerst waren daar de heer en mevrouw Mattelé, die va iwe-ge hun 20-jarig dienst verband door wethouder Apers in het zonnetje en de bloemetjes werden gezet. Ver der kregen het jongste deelne mende meisje, de zesjarige Martine van Maarleveld, de jongste jongen de 7-jarige Willy Mieras, de oudste dame de 71-iarige mevrouw de Feij- ter-va-n Hormon en de oudste deelnemende heer de 76-jarige heer J. de Jager behalve hun medaille ook een boeket btnemèn. Ook verschillende medewerkers en o-rgmasatoren van de Koewachter zwemclub kregen een bloemetje aangeboden. Wethouder Apers deelde verder niet zonder trots mee dat het nieuwe Axelse zwembad Het Plaatje dat op 13 iuni. van dit jaar werd geopend het afgelnnen seizoen niet minder dan 68 000 bezoekers heeft gehad. CLINGE Getrouwd: R. de Block en T. de Rechter, G. Pleunis en E. de Mul, M. Gocusens en v. Blommaert. Geboren: Karin, d.v. A. van der Walle en T. Verschuren, Alain Marsschelm, Mirella, d.v. R. Wullaert en E. Broe- kaert. Greetje Blijweert, Doni- que Pauwels. Overleden: M. Segers, wed. van F. Kint, T. van Bunder, K. Verstraeten e.v. J. Blom maert, M. Pilaet wed. van P. Verhelst. GRAAUW Getrouwd: A. de Rijeke en E. Maas, J. Ver- straten en M. Raes. Geboren: Björn z.v. J. Leer- a.ert en R. Vlasveld, Anniek d.v. O. Kips en Y. Locke- feer. Overleden: A. Dankaert, wed. van J.de Block, A. Brac- ke e.v. E. van de Poe-1, J. de Koning, wed. van L. Dan kaert. HEIKANT Getrouwd: B. van Bunder en A. Somers, B, Mortier en M. van der Ha, E. van de Sompel en G. de Nee- ker. Overleden: L. Kegels e.v. M. Verschoren, M. Meijs e.v. A, Ferket. HULST Getrouwd: L, Colsen en H. de Caluwe, A van Arenthals en J. de Rijeke, j G. van Groningen en M. Fri- cot, Th. Weemoes en L. van Swieten, W. Kint en L. Roets, W. Marcus en M. Pieters, E. Reyns en V. Vlassenroot, M. I Beerens en D. Bosnians, J. Bakker en H. Bouwmans, A Aertgeers en M. van de Ma- nacker, E. Cortvriendt en J. I Baert, P. Burm en A. Corne-1 lissens, F. Loof en J. Schuren, A. Adam en A. Lampo, H. Piessens en J. Platjouw, E. van Puyenbroeek en M. Ver- I meire, A. van Dorsselaer en E. Hermans, F. van de Vijver en M. Smet, C. van Goethem en I J. van Landeghem, F. Nautsen en C. Cap. Geboren: Mischa, d.v. R. vac I Wesemael en H. de Theyc-, Tanja, d.v. E. Luycks en M, Vlassenroot, Diana, d.v. J. Le-1 gerqaat en E. Epskamp, Erwin, z.v. -Th. d'O-lieslagers en C. I van Puyvelde. Joannes, z.v. J.l van Baal en A. van de Wile, Peter, z.v. Ch. Rooms en M. I Peeters, Evert, z.v. A. de Maatl en M. Ferket, Debby, d.v. Af van Dorsselaer en M. van Dorsselaer, Stephan, z.v. P, van Sikkelerus en P. van Ti-1 chelt, Jordi z.v. M. van Dries-1 sr-he en M. van Jetegem, Ma-1 rio z.v. A. Hemelaar en T. I Snonselee, Penny. d.v. M. de Wiilde en K. de Keyzer, Patsyl d.v. E. Sorber en M. Heirweg, Bojoura, d.v. G. Bogaert en K. de Rijk, Marcel, z.v. H. Me'-I chevs en M. Fiók, Maik, d.v. E l de Klerk en M. Colman. Overleden: A. Aerts e.v. S1 de Roeck.' C. van Heerswijnf-1 hels e.v. Z. Expeels, R. Baart, wed. v. P. Jansen. L. Uitter-f hoeve e.v. M. de Rijk. NTETTW NAMEN Ge l trouwd: C. Bosman en R. van| de Walle. Geboren: Saskia, d.v. W.| Reinders en J. Coenen. St. JANSTEEN Ge-I f-ouwd: B. Seghers en M, Pharaziin. R. de Bruvne en H l van Houte. W. Pollet en J.l Janssens, Th. de Winter en J.| Modde. Geboren: Nathalie, d.v. KJ van UHon en .T. d'Hooghe. I OverledenJ. Janssens. J Verschelden. (Van onze correspondent) KOEWACHT De bengel vereniging De Platzak of Westdorpe heeft met grolt overmacht het jeugdkampioen schap hengelen op de Konij- nenputten te Koewacht Sf' wonnen. 74 jeugdleden vat vijf verenigingen deden aai de wedstrijd mee, die dit jaar was georganiseerd door dl Koewachtse hengelverenif ging. GOA u-it Axel werd tweedii de organiserende club werdl derde. Op de vierde plaalsj eindigde Zuiddorpe en De O11I de Ha-ven uit Biervliet kwaul op de laatste plaats. De eerstil acht plaatsen in he-t individuel le klassement werden allemaalI ingenomen doo-r vissers u;t| Westdorpe. Eerste werd Fran's| Rogiest, 2. M-ichel Roigiest, 31 Patrick de Vos, 4. Roderick Verhoosel, 5. Christianne Soet-I hart. 6. Ronny Droesbeke, Denis v-an H-ècke. 8. Mare <1'] Winne. 9. J. de Nijs (Axell® 10. Edwin de Bock (Westdol-I pel. II. Adri Oveirdul" (Axel), 12. Theo Missegheri| (Koewacht). 13. Ronny He'-* m-an (Zuiddorpe), 14. D. dRI Engelsman (Axel), 15. A. Hei-I man (Zuiddorpe). Het hooC^l aantal punten per visser was- 62. hef laagste 9. In 1976 wordt het kamplj oensch-ap in Westd-o-rpe gehou den. DE STEM VAN DIN Discussie op de eer MIDDELBURG - D| landse vrouw zal zie mende maanden een moeten vormen met b- tot de wenselijkheid of niet oprichten van 1 iigers beroepsleger do- derlandse staat. Dit zei mevrouw J.l Wel-Beije, hoofdbe| van de nationale vrou en als zodanig lid missie Mommersteegl dagmiddag tijdens del Vooruitzichten voor| dag en donderdag c door het KNMI op maa 18.00 uur. Zonnige perioden enl gend droog. Ongeveer I temperaturen. L Weersvooruitzichten! gemiddeld over Nederll Voor woensdag: Aarf zon 2 tot 8. Min. tert streeks 10 gr. Max. teij streeks 17 gr. Kans op periode van minstens m procent. Kans op eel droog etmaal 60 proceï Voor donderdag: Aas zon 1 tot 8. Min. terj streeks 10 gr. Max. tei| streeks 18 gr. Kans op periode van minstens t procent. Kans op eel droog etmaal 70 procel waterstanden Konstanz 381 min 1 felden 257 onveranda tersdorf 406 min 18, ML min 14, Plochingen 11 randerd, Mannheim Steinbach 120 plus 2, R min 7, Blngen 161 min '17 min 1, Trier 241 pil blenz 198 min 27, Kei Jbin 9, Ruhrort .345 pil bith 963 min 5, Pannen! 932 min 7, Nijmegen 71 IJsselkop 864 min 5, Ef 395 plus 2, Deventer I randerd, K. Spooldersluis 38 min l| 3460 onveranderd, B 3842 min 39, Belfeld f 18, Grave beneden dej min 10. hoogwater MORGEN, woensdag ber. Bergen op Zoom 12.00 Hansweert 11.07 en 23 terneuzen 10.39 en 23 Vlissingen 10.12 en 22, Wemeldinge 11.51

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2