isse 2 afweten Opstelling Feyenoord een vraagteken „WERKSFEER IS WEER ERG SLECHT" Frazier: „Ik ben in vorm EDSTROM EN YAN DER KUYLEN WELLICHT FIT Bundesligaclub Schalke opnieuw voor rechtbank jk spel Alojsius lersplaats FEYENÖORD-AANYOERDER KRISTENSEN BROKAMP KRIJGT Miaden Ramljak mag spelen RAMLJAK ZANDZAKKEN T>!> Tony Roche reserve voor Okker een miljoen gulden aan prijzen INSTELLING Poolse keeper Tomaszewski opnieuw geblesseerd Van Bracht op de tweede plaats Van der Helst naar Tl-Raleigh Hervorming bestuur Feyenoord DE STEM VAN DINSDAG 30 SEPTEMBER 11 17 10 jloeg na rust erg aan- >leef Sluiskil overeind en voor 6—2. Nadat DOW »ls 2 maal gescoord had, Sluiskil de eindstand nog I inze tafeltennlsmedewer- ker) IDELBURG - In Gouda 5t.-Aloysius 1 tegen K. en i de Hoofdklas tefeltennis rachtsinspanning moeten n om aan een eerste neder- e ontkomen. Het zag er ijk na vier partijen vrij litloos uit voor de Graau- en want met een 4-0 ach- od leken de kansen hope- Maar vanaf die stand het getij en achtereen- is scoorden Matthijssen, z en van Dijk tegen Quadt, n en IJsseistein. werd daarna via Quadt Dumez nog 5-3 maar in de e resterende partijen za- datthijssen en van Dijk ;óch nog een gelijkspel uit ïur te slepen. Het gelijke koste de Zeeuwsch- ngen echter wél de leider- ,s want Interlance maakte Ita Lloyd 2 geen fout (2-8). abantse derby tussen PSV rene 1 eindigde in een 3-7 oor de Tilburgse formatie, de overgangsklas G ging ;ter met MZ 1, dat mede- Docos 1 uit Leiden op be- ïad. De Middelburgers wa- uidelijk sterker dan hun en behalve een verlies- van Wondergem tegen Ier Klaauw werd er niets •en. Via de 9-1 zege nam daardoor gedecideerd de g. Vriendenschaar 2 e met 3-7 Wibats 3 en met fde cijfers vertrok Diveko 1 leso 1 in Roosendaal. In H eindigde de Zeeuwse tussen St.-Aloysius 2 en 1, zoals verwacht in een :spel. Van Laere was bij de :lub de sterkste met twee winst terwijl Jeras, zij het ïoeite tegen Bogaert en van zijn drie enkelspelen in omzette. Dert won ook naai. MZ 2 kón het tegen Steeds Hoger 2 niet red- n het verloor met 8-2. Ook Molenaar 1 bleef aan de ïg via een forse 10-0 zege a Korenbeurs 3. Twenty Up 1 verraste STT 1 met 3ij de landelijke jeugd wa le uitslagen der Zeeuwse s: Jongens A-klas: Steeds r-MZ 1 9-1; Scylla-Wilno 1 B-klas: MZ 2-Twenty One 7-3; TTVN 2-St.-Laurens 1 Meisjes. St.-Aloysius- Is Hoger 10-0. at uit 17- en 18-jarige spe- die daar gedurende twee enen op de centrale traning •n zullen trainen. Op deze er kan de afdeling Zeeland een zeer sterke en talent- selctie klaarstomen voor jeugdwereldkampioen- ppen. Na deze selectiedag is u wachten op de definitieve ;lling van de selecties. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM - Het zal nog een groot vraagteken zijn in welke formatie Feijenoord woensdagavond zal aantreden in de returnwedstrijd tegen Ipswich Town in de eerste ronde van het UEFA Cuptoer nooi. Trainer Antoni Brze- zanczyk heeft te maken met blessures van Wim Rijsbergen (enkel) en Theo de Jong (lies). Bovendien bleek maandag middag, toen de Rotterdamse selectiegroep onder handen werd genomen door de Poolse coach dat Wim van Hanegem aan de wedstrijd tegen MW van afgelopen zondag een knieblessure had overgehou den. De kans dat Rijsbergen zal spelen is bijzonder klein. Met betrekking tot Theo de Jong liggen de kaarten iets gunstiger, terwijl Feijenoord-clubarts Abarba- nel maandagmiddag ver klaarde dat Van Hanegem er in ieder geval geen problem zal opleveren. Feijenoord hoeft zich geen zorgen te ma ken woensdagavond niet de beschikking te kunne n heb ben over Miaden Ramljak. De Joegoslaaf liep in de eerste ontmoeting met Ipswich Town een gele kaart op. Aangezien de Rotterdamse voorstopper vorig seizoen ook al met het geel was geconfronteerd tij dens het treffen met Barcelo na, vreesde de Feijenoordlei- ding dat Ramljak wel eens ge schorst zou kunnen worden. Nadat manager Guus Brox er maandag nog eens de regele- menten op na had geslagen, bleek die angst voorbarig. Brox: „De gele kaart die Ram- lak vorig jaar heeft opgelopen is niet meer van toepassing op deze Cupcompetitie. De rege- lementen zeggen namelijk dat een Europa Cupseizoen loopt van 1 augustus tot 31 maart van het daaropvolgende jaaT. Degele kaart die Ramlak vorig jaar tegen Barcelona heeft ge kregen, heeft daarom geen ge volgen meer voor dit seizoen. Ramlak kan dus normaal meespelen". i Wim Rijsbergen: enkelblessure. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM - De sfeer bij Feijenoord, vlak voor het treffen met Ipswich Town is verre van ideaal te noemen. De thuisnederlaag tegen de Engelse Cupvertegenwoordiger (1-2) gevolgd door gelijke spelen tegen NEC (3-3) en MVV (1-1), is er de oorzaak van dat de Rotterdammers nauwelijks enige hoop hebben het karwei woensdagavond tegen Ipswich met kans op succes af te sluiten. Het ontbreekt de Rotterdamse formatie duidelijk aan een goede instelling. Oefenmeester Antoni Brzez- nanczyk liet maandag weten dat zijn ploeg alleen een ronde ver der kan komen in het UEFA Cuptoernooi, wanneer er kei hard gewerkt zal worden. Hij „De meeste spelers missen mo menteel de juiste instelling. Dat is de grote ziekte van het Feije noord van nu. De jongens moe ten bereid zijn zware arbeid te verrichten. Het bestuur van Feijenoord deelt die mening voor honderd procent". De se lectiegroep van de Rotterdam mers heeft echter nogal wat be zwaren tegen de oefenstof van de nieuwe Poolse coach. Jürgen Kristensen, aanvoerder van het Rotterdamse ensemble, die de laatste leken echter tweemaal achtereen na de hervatting moest afstaan aan de Zuidafri- kaanse gastarbeider Steve We- gerle zei maandag: „De werk sfeer bij Feijenoord is ronduit slecht te noemen. Er wordt he lemaal niet met plezier getraind en dat vindt natuurlijk zijn weerslag in het veld". En terwijl Brzeznanczyk zijn captain gisterenmiddag som meerde spoorslags naar de trai ning te komen, bestelde Kristen sen tijdens een onder onsje met de vaderlandse pers nog een to nic en kankerde verder. „De trainer gaat maar zijn eigen MANILLA (ANP) - Met een geroutineerde one-man show voor zijn Philippijnse fans be sloot Muhammed Ali maandag in Manila zijn laatste training DEN HAAG (ANP) - Tony Roche is gecontracteerd als in valler voor het AMRO- tenniscircuit, dat vandaag in Kerkrade begint. Roche wordt achter de hand gehouden voor het geval Tom Ökker, die in Brussel gebles seerd raakte in de wedstrijd Be lgië - Nederland, niet zal kun nen spelen. Tony Roche, de winnaar van het vorige toernooi, speelde dit weekeinde in Praag voor de Davis-beker tegen Tsjecho- Slowakije. In de loop van van daag zal beslist worden of okker al dan niet speelt. voordat hij in de nacht van dins dag op woensdag zijn wereldti tel boksen in het zwaargewicht tegen Joe Frazier op het spel zal zetten. „Het zal de vernietiging van Frazier worden", voorspelde de 33-jarige kampioen. „Smokin' Joe zal na 1 oktober alleen nog zijn zangcarrière over hebben". Ook de 31-jarige uitdager be reidde zich voor het laatst bin nen de ring voor. ,,Ik ben in vorm, ik ben klaar", zei Frazier. Hij weigerde te zeggen in welke ronde het gevecht tot een einde zou komen. „Ergens tussen de eerste en de laatste ronde", gromde Frazier. „Ik zal er zijn, hier en nergens anders". Ali waarschuwde daarentegen de toehoorders: „Kom vooral vroeg kijken want het kan al afgelopen zijn voor het eind van de eerste ronde". Ali, die zondag 101,8 kg op de school bracht tegen 97,7 kg voor Frazier, zei dat hij de dinsdag rustend zou doorbren gen en griezelfilms en westerns wilde bekijken. „Verder zal ik met Herbert Muhammad praten in een donkere kamer en bid den". 1 ADVERTENTIE) ^rtmyrnawol. Dit alles in een hand,ge STSffEn dit mooie sin na 3177 B is 155 x 170 cm en heeft een winkelwaarde v a- 7 - Te winnen In de Nettonete Puzzelektle t.b.v. Nationaal Fonda Sport Gehandicapten. gang. Die oefeningen met de zandzakken zie ik niet zo zit ten". Feijenoord-manager Guus Brox, geconfronteerd met de kritiek van Kristensen aan het adres van Brzeznanczyk repli ceerde: „Ik kan me voorstellen dat de spelers er niet zo gelukkig mee zijn oefeningen te doen die hen niet zo liggen. Maar het moet toch gebeuren. Wij staan volledig achter het werk van de trainer, hij beantwoord nog steeds aan onze verwachtingen. De jongens zullen toch moeten begrijpen dat zij zich dienen aan te passen. Kunnen zij dat niet, dan ben ik mij er al te goed van bewust dat problemen niet zul len uitblijven. Maar die lossen we dan wel weer op". Die próbléfhén zullen onget wijfeld komen,, walmeer Feijê noord ér woensdagavond niet in zou slagen de tweede ronde van de strijd om de UEFA-Cup te bereiken. Maar Brzeznanczyk wil daar nog niets van horen. Hij zegt: „Er is nog van alles moge lijk. Een Europa Cupwedstrijd duurt geen 90, maar 180 of zelfs 210 minuten. Er kan dus nog veel gebeuren. Maar voorop zal moeten staan dat de gehele ploeg alles zal geven. Wij zullen van meet af aan moeten aanval len en het initiatief naar ons toe trekken. Dat is de enige manier om Ipswich ook op de knieën te krijgen. We zullen er wel voor moeten zorgen verantwoord in het offensief te gaan. In de va derlandse competitie spelen we in de thuiswedstrijden veel te gehaast en ongeorganiseerd, terwijl we in uitwedstrijden juist veel te angstig zijn. Komen we dan op voorsprong, dan zijn we te bang om door te drukken. Daar komt natuurlijk bij dat veel elftallen ons nog altijd als het grote Feijenoord zien. Voor hen is het een prestigezaak ons een puntje af te snoepen. De meeste tegenstanders loeren op een foutje in onze defensie. En aangezien er nogal eens steen tjes vallen, krijgen we ook doel punten tegen. En dat leidt nu steeds tot puntenverlies. Woensdagavond tegen Ips wich hebben we in feite niets te verliezen. Dat kan misschien een voordeel zijn". De Rotter damse trainer wil zich zeker geen zand in de ogen laten strooien door de forse nederlaag die Ipswich afgelopen zaterdag op eigen veld van Middlesbo- rough kreeg te incasseren. „Ips wich was natuurlijk al met de gedachten bij de Cupwedstrijd tegen Feijenoord. Maar die En gelsen kunnen zich geweldig voor een bepaalde ontmoeting oppeppen. Dat is hun instelling. Die kunst zal Feijenoord zich de komende dag en ook meester moeten maken. Dan alleen heb ben wij mogelijkheden verder te komen in de UEFA Cupstrijd", aldus de Feijenoord-trainer. Ondanks de minder prettige geluiden van Feijenoord aan voerder Jörgen Kristensen is de frêle Deen toch optimistisch over de afloop van het duel van woensdagavond. Hij: „Wij ver liezen daar niet", zegt Jörgen Kristensen, „misschien dat er daarna weer gelachen kan wor den onder de spelers. Daar is nu nauwelijks iets van te merken". GERARD HACHMANG i Feyenoordtrainer Brezanczyck: problemen (Van onze correspondent) AMSTERDAM - Ajax speelt morgenavond in het Olympisch Stadion in precies dezelfde op stelling de return .tegen Glentoran-Belfast als afgelopen zaterdag tegen De Graafschap. Tenminste als Ruud Krol tijdig hersteld is vanzijn lichte knie blessure en Rénée Notten een plotseling opgekomen griep te boven is. Ajax dus 'mét Willy Brokamp tegen de zwakke Ie ren, die voor het beginsignaal al met 6-1 achterstaan. Rinus Mi- chels hecht er groot belang aan dat Notten en Krol meespelen. Ze zouden, gezien de stand, ge makkelijk gemisd kunnen wor den, maar Michels wil graag alle mogelijkheden benutten om met zijn elftal te experimenteren. Michels zei gisteren tijdens een open dag in de bestuurskamer van Ajax:„In deze fase van de competitie is elke wedstrijd van levensbelang. Hoe meer we spe len, hoe beter. We moeten ten slotte weer tot een succesvolle formule komen". Willy Bro kamp krijgt ondanks een zwak optreden tegen DeGraafschap een nieuwe kans. In tegenstel ling tot zaterdagavond gaf Ri nus Michels dit keer wel een re den op al was het een summiere. „Dat Brokamp zwak zou spelen, was te verwachten. Hij beeft een hele tijd gesukkeld met blessu res en is sinds korte tijd weer fit. Voor hem geldt, net als voor Hulshoff, dat zijn vorm moet groeien door het,'spelen van wedstrijden." Michels ontweek verder alle vragen die betrek king hadden op Brokamp en zijn rol bij Ajax. Hij ging. gejwoon nergens op in. Niet op het niet- gemotiveerd zijn, niet op zijn conditie, niet op de verhouding Michels-Brokamp en ook op an dere problemen die er volgens Michels wél,zijn. Er is ook niet gereageerd, op de op handen zijnde transfer van Brokamp naar de Franse club Racing Strassbourg. Voorzitter Jaap van Praag zei laconiek:„Ik weet nergens van", terwijl het zeker is dat er onderhandelingen zijn geweest en nog bezig zijn. Rinus Michels wilde wel mededelingen doen, over zijn reis naar de inter land Denemarken-Zweden. Mi chels wilde daar. enkele Deense Pedersen) en Zweedse spitsen Sjöberg voor wie ook MVV be langstelling had bekijken. Mi chels:,,Dat was één van de rei zen die ik regelmatig maak om me te oriënteren op het interna tionale voetbal. Toen ik in Spanje zat, kwam ik daar nau welijks aan toe, maar nou wel weer. Ik heb een aantal spelers gewoon bekeken, vooral de spit sen, omdat we er in de zeventien man sterke selectie van Ajax een paar tekort komen, maar ik heb echt niet gepraat over een trans fer van wie dan ook. Ik kijk rus tig rond en er zullen zeker geen paniekkopen worden gedaan". (Van onze sportredactie) EINDHOVEN - PSV zal mor gen voor het tweede duel tegen de Ierse kampioen Linfield naar alle waarschijnoijkheid kunnen beschikken over Ralf Edström en Willy van der Kuylen. •port In 't kort WIELRENNEN: De Neder lander Piet van Katwijk is maandag tweede geworden in een wegwedstrijd voor profs over 150 kilometer in Tienen. De zege was voor de Belgische cou reur Gustaaf van Roosbroeck die de afstand in 3 uur 47 min. aflegde. Van Katwijk had een achterstand van tien seconden. OLYMPISCHE SPELEN: Het Duitse reisbureau, dat in de bondsrepubliek de verkoop van kaarten voor de Olympische Spelen verzorgt, heeft 25.000 onverkochte plaatsbewijzen te ruggestuurd naar Montreal. Het waren meest kaartjes voor voorwedstrijden. De 14.400 kaarten voor atletiek-, zwem-, paardesport- en turnfinales plus openings- en sluitingsplechtig heid waren echter snel uitver kocht. De aanvragen daarvoor overtroffen zelfs ruim het aantal beschikbare plaatsen. WINTERSPELEN: Het be- rgstaatje in de Pyreneeën An dorra zal kunnen uitkomen tij dens de Olympische winterspe len van 1976 in Innsbruck. Het I.O.C. heeft het Nationale Olympische Comité van An dorra voorlopig erkend. HOCKEY: De 24 voorlopig geselecteerde spelers voor het Westduitse Olympische hockey-elftal zullen van 7 tot 9 november in Limburg bijeen komen. De spelers zullen uitge breid medisch worden onder zocht, daarnaast zullen de trainers Klaus Kleiter en Hugo Budinger met de ploeg trainen. Limburg is als plaats van de bij eenkomst gekozen omdat daar een veld met kunstgras is en op een dergelijk terrein zullen ook de Olympische wedstrijden worden gespeeld. Beide spelers raakten afgelo pen zaterdag in het met 1-0 ver loren duel tegen het Rotter damse Sparta geblesseerd, Ed ström moest na een botsing met zijn bewaker Visser met een hoofdwond naar de kant, terwijl Willy van der Kuylen in de tweede helft teveel last kreeg van zijn rug. Zowel Edström als Van der Kuylen trainden giste ren, zij het licht, met de Eindho- vense selectie mee. Trainer Kees Rijvers verwacht dan ook dat beide spelers morgen voldoende fit zijn. „We hebben nog ander halve dag voor de boeg. Dat moet volgens mij voldoende zijn Edström en Van der Kuylen fit te krijgen. De wond aan het hoofd van Ralf zal wel niet he lemaal genezen zijn, maar goed ingepakt kan hij van de partij zijn. Met Willy gaat het al een stuk beter. Zijn rug was wat te zwaar belast geweest en daar kreeg hijmafgelopen zaterdag de rekening voor gepresen teerd". PSV zal morgen dan ook met hetzelfde team als tegen Sparta tegen FC Linfield, de eerste wedstrijd werd met 2-1 gewon nen, aantreden. WARSCHAU (AMP) - Jan Tomaszewski, de doelman van het Poolse elftal, is opnieuw ge blesseerd. Na een periode van tien dagen, waarin Tomas zewski het erg rustig aan had gedaan, speelde hij zondag weer in Stettin met zijn club LKS Lodz tegen Pogon. Pogon won met 1-0. Het heroptreden van Tomas zewski leek zonder problemen te verlopen, maar bij een verre uit trap kreeg hij opnieuw last van zijn dijbeenblessure. Hij vol tooide de wedstrijd niettemin, maar werd na de strijd gesteund toen hij het veld verliet. Of de blessure, die zich opnieuw meldde in duidelijk voelbare pijn, van invloed kan zijn op de samenstelling van het Poolse elftal, dat op 15 oktober in Am sterdam legen Nederland speelt, was nog niet te beoordelen. LA PAZ (ANP) - De Neder landse kampioen Rini van Bracht bezet na de,zevende dag van het toernooi om het wereld kampioenschap driebanden,.dat in La Paz wordt gespeeld, de tweede plaats. Titelhouder Raymond Ceule- mans bleef ongeslagen-. Hij voert na negen partijen, de ranglijst aan met 18 punten. Van Bracht heeft een punt minder;. De stand luidt: 1 Ceulemans (Bel) 9,18 12 1,339; 2 Van Bracht (Ned) 9 17 9 0,919; 3 Kobayashi .(Jap) 9 14 11 1,205; 4 Gonzalez (Col.) 9 12 10 0,875; 5 Legarda (Equ) 10 12 9 0,850. DEN HAAG (ANP) - Etienne van der Helst (22) uit Aalst heeft maandag een prof-contract ge tekend voor de ploeg van Peter Post, TI-Raleigh. Van der Helst zal in de „Ster der beloften" zijn debuut maken bij de beroepsrenners. De Belg heeft dit voorjaar in Olympia's ronde van Nederland de zesde etappe, van Kerkdriel naar Nijverdal, gewonnen. In september werd hij bovendien eerste in twee grote Belgisehe wedstrijden, namelijk: de 'grote prijsrAKllleHr-van Wijnendale-.te 'Drongen en de wedstrijd in Nieuwerkerken. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM - De algemene vergadering van Feyenoord is gisteravond in principe akkoord gegaan met het model tot be- stuurshervórming dat door de ledenraad was voorgelegd. Dat betekent dat de beleidsgroep be taald voetbal plaats zal maken voor een algemeen directeur en dat het hoofdbestuur zal worden getransformeerd tot een raad van commissarissen. De algemeen directeur zal anoloog aan het bedrijfsleven Feyenoord gaan runnen'en aan de president-commissaris pe riodieke verantwoording afleg gen. ESSEN - Meer dan 4 jaar na dc ontdekking van het ge ruchtmakende Bundesliga- schandaal en 2 jaar na de „al gemene verzoening" met de Duitse voetbalbond (DFB) moet de Bundesligaclub Schalke 04 dinsdag, aan staande opnieuw voor het be- klaagdebekje verschijnen. De muis die Bundesliga- schandaal heette, heeft een staartje gekregen. Voor de arrondissementsrechtbank van Essen begint vanaf dins dag een proces wegens mein eed en het afleggen van vaise verklaringen. Allemaal nog betrekking hebbende op het grootste schandaal in de Duitse voetbalhistorie. Ver dachten zijn naast Schalke president Günther Siebert, nog twaalf andere „voetbalfa natici" onder wie enkele spe lers. Ook de Duitse voetbalbond is zeer geïnteresseerd in de af loop van dit proces. Immers, worden de tenlasteleggingen bewezen, dan kan Schalke 04 in het ergste geval er rekening mee houden dat de DFB de club uit Gelsenkirchen uit. de Bundesliga stoo-t. De recht bank zal licht in duisternis moeten brengen-van de onver kwikkelijke omkoopaffaire door Arminia Bielefeld op 17 april 1971 in de uitwedstrijd tegen Schalke 04. De Gelsen- kircher club verloor deze wed strijd verrassend met 1-0. Deze uitslag verbaasde de Duitse voetbalwereld nog des te meer omdat Bielefeld op dat moment in grootste degrada- tiezorgen verkeerde. Na ont dekking van het Bundesliga- schandaal bekenden drie be stuursleden van Bielefeld dat hun club deze wedstrijd had „gekocht". Voor 40.000 DM. Óp 9 november 1971 onthulde de Bielefeld-speler Jürgen Neumann: „Alle spelers bij Schalke hebben een „omkoop som" getoucheerd, behalve doelman Burdenski. De Schalke-speler Slomaniany Fischer, Van Haaren Libuda, Rüssmann, Wittkamp (thans Borussia Mönchen- Gladbach), Fichtel en Lütke- bohmert namen de uitlating van Neumann niet en wilden eerherstel in een civiele proce dure tegen Neumann. In deze civiele procedure getuigden Schalke-president Siebert, de toenmalige penningmeester Heinrich Aldenhoven van Schalke en de spelers Senger en Slomaniany.. Zond er de eed af te leggen verklaarde het viertal dat er „niets gehoord, niets gezien en niets bekend was van een omkoopsom van 40.000 DM". Slomiany herriep echter zijn eerder ingenomen standpunt en zei dat hij wel geld gebeurd had maar dat hij dat in eigen zak gestoken had. Kort daarna trokken de Schalke-spelers de civiele procedure tegen Neu mann plotseling in. Intussen hield de rechter zich bezig met de zaak tegen Bielefeld-president Stute, die geld van zijn vereniging - o.a. de 40.000 DM die Schalke ge kregen zou hebben - verduis terd zou hebben. Het Amtsge- richt in Gelsenkirchen ver hoorde toen onder ede de Schalke-mannen: president Silbert, penningmeester Al- denhoven, de spelers Senger, Sobieray, Galbierz (thans Wuppertal), Fischer, Libuda, Rüssmann, Wittkamp, Fichtel, Lütkebohmert en de Schalke supporter Trompeter. Op nieuw - maar onder ede - ver klaarden zij geen geld aange nomen te hebben of van mani pulaties op de hoogte te zijn. Voor het openbaar ministerie staat het echter thans onom stotelijk vast: „Dat was mein eed". De aangeklaagden houden echter vol dat zij de waarheid hebben gesproken. De officier meent sterk te staan nu de voormalige trainer van Biele feld, Egon Pichaczek, bereid is - in tegenstelling bij vroegere DFB-processen met Kinder- mann - over de affaire te pra ten. 'den voor de Zeeuwse jeugd ben.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 11