Experiment basketbal competitie goed geslaagd PLATJÖUW IN FINALE BANDSTOTEN EERSTE KLAS Jengdkoers Kloosterzande zilveren Sluit uw camera met op! Karin de INijs sport Oplossing' Volleybal competitie van start De Stem DE STEM VAN ZATERDAG 27 SEPTEMBER (Van onze sportredactie) HULST - De volleybalver eniging Morres/Hulst - met een aantal van 121 spelende leden de grootste volleybal vereniging van het district Zeeland - vergt een uitge breide organisatie. Het be stuur van Morres/Hulst weet zich gesteund door een tiental assistenten die zelf tot de niet-spelers behoren. Die organisatie bij Morre s/Hulst zit als volgt in elkaar: Voorzitter: L. Provoost; secre taresse: A. Prummel; pen ningmeester: T. de Witte- Everaard; thuiswedstrijden; F. Hoefnagels; vervoer: N. Parren; coördinatie dames teams: M. Hermans-Burm en T. de Witte-EVeraard; coördi natie herenteams: R. van Goe- them en V. Colsen; coördinatie BeVoBo-teams: mej. A. Meul- dijk en J. Everaert; coördina tie aspiranten teams: V. Colsen en J. Everaert; trainers heren; R. van Goethem en V. Colsen; dames en jeugd: J. Everaert; aspiranten: E. Burm; pupillen (binnenkort) Marion de Poor ter; coach eerste damesteam: E. de Witte; coach tweede da mesteam: E. Audenaert. MORRES HULST HOU TEAM IN EERSTE KLAS Jo Everaert met een aantal van zijn pupillen die een cursus bij hem volgen voor teister bij de volleybalwedstrijden. Everaert: ,,Nu ik in de lappenmand zit heb ik daar net mooi tijd voor1'. (Van onze sportredactie) AXEL - Het experiment van een basketbalcompetitie in Zeeuwsch-Vlaanderen voor uitsluitend teams in Zeeuwsch-Vlaanderen is bij zonder goed geslaagd. Vorig seizoen werd dit voor het eerst opgezet, in verband met de problemen die er ontstonden met reizen, vervoer en het ver stek laten gaan van vereniging van Walcheren. Aanvankelijk had men niet verwacht dat een competitie zonder de teams van Walcheren zo'n succes zou worden. Nu gebleken is dat het wel degelijk kan, gaat men door, mede gezien de enthou siaste reacties van de diverse verenigingsbestuurders van de aangesloten clubs. Aanvankelijk was er een wat stroef begin vorig seizoen. Tot en met eind december zag het er naar uit, dat er met slechts vier herenteams en drie da mesteams gespeeld zou wor den, terwijl er één herenteams in Oostburg in oprichting was. Voor het begin van de competi tie zou ook dit team zich aan sluiten. Het grote succes bleek al na de eerste helft van de competitie bij de heren, toen de stand op de ranglijst duide lijk aantoonde dat er van krachtsverschil tussen de teams onderling nauwelijks sprake was. Dit garandeerde een boeiend competitiever loop. Uiteraard hadden de or ganisators in Zeeuwsch- Vlaanderen in die beginpe riode enkele moeilijkheden te overwinnen. Probleem was het aantal scheidsrechters. Bij ie dere wedstrijd moest er van ieder team één speler arbitre- De belangstelling voor de basketbalsport in Zeeuwsch- Vlaanderen nam echter steeds meer toe en halverwege de competitie hadden zowel SBK (Sas van Gent) als Schcldes- port (Terneuzen) de beschik king over zoveel spelers, dat men het bestaande team kon opslitsen en met twee teams in competitieverband kon gaan spelen. Voor het scheidsrech- tersprobleem werd een goede oplossing gevonden. Bij iedere wedstrijd werd een scheidsrechter van een on partijdige vereniging aange wezen. Dit bleek mogelijk, omdat de districtsscheidsrech- terscommissie in Terneuzen een cursus hield, die vijftien geslaagde arbiters opleverde. Het eerste toernooi dat in Zeeuwsch-Vlaanderen werd gehouden in februari moest aantonen of men een achter stand qua niveau had opgelo pen ten opzichte van de teams op Walcheren. De grote ver rassing was wel het spel van Scheldesport 2, met spelers tussen de 15 en 18 jaar. De Terneuzense formatie verloor in de finale maar net van het Vlissingse Scheldemond, dat enkele spelers in de basisop stelling had, die normaal in de landelijke competitie spelen. Dit toernooi toonde duidelijk aan dat het besluit om op eigen benen te gaan staan juist was geweest en er geen achterstand qua spelpeil viel te constate ren. Ook dit jaar zal er op ver zoek van alle verenigingen ia Zeeuwsch-Vlaanderen weer zo'n toernooi worden gehou den. De competitie van de da mes verliep zonder strubbe lingen, al bleek wel dat het aanwezige potentieel zwak was. Slechts Axel, Hulst en Terneuzen konden een dames team op de been brengen. De Scheldesportdames waren veel te sterk. Ze wonnen al hun wedstrijden. Bij de heren daarentegen viel de beslissing pas in de laatste wedstrijd, waarin Hulst het Oostburgse Operatie '71 - een jeugdig team - klopte. Nu de tweede competitie voor de deur staat ziet de toe komst er zonniger uit dan ooit voor het basketbal in Zeeuwsch-Vlaanderen. Dit is vooral te danken aan de con tacten met het bestuur van het district Zeeland en de verschil lende districtscommissies. In het verleden werden alle func ties bezet door vertegenwoor digers uit Walcheren. Omdat in alle commissies nu een ver tegenwoordiger uit Zeeuwsch-Vlaanderen zitting heeft, is het duidelijk dat dit moeilijk bereikbare deel van Zeeland meer bij het district betrokken wordt. Men heeft nu in Walcheren blijkbaar meer interesse voor de gang van zaken in het basketbalwe reldje van Zeeuwsch- Vlaanderen. „Toernooien Op het programma voor het komende seizoen een mini- toernooi en een bekertoernooi, naast een toernooi dat door Zeeuwsch-Vlaanderen wordt georganiseerd. De scheids- rechterscommissie heeft ver schillende cursussen op het programma staan, waarvan er een in Zeeuwsch-Vlaanderen gehouden wordt. Voorts zullen alle scheidsrechters dit sei zoen begeleid en beoordeeld worden. De "competitie Begint" met:" acht herenteams, te weten: BV Hulst (twee teams), Operatie '71 (Oostburg), SBK (Sas van Gent), Scheldesport uit Ter neuzen (twee teams), Voor waarts (Axel) en debutant Het Zeeuwse Honk uit Terneuzen. De honkbalvereniging Het Zeeuwse Honk ziet in de bas ketbalsport een fraaie „over winteringsmogelijkheid", omdat de competitie voor de honkballers gedurende de wintermaanden toch stil ligt. Bovendien kwamen de Ter- neuzenaren tot dit besluit, omdat de competitie geheel in Zeeuwsch-Vlaanderen kan worden afgewerkt. Voor de dames blijft de bas ketbalcompetitie een moei lijke zaak. Ook hier een debu terende ploeg: weer Het Zeeuwse Honk, Toch blijft het aantal damesteams op drie ge handhaafd. Naast Het Zeeuwse Honk zijn dit het Axelse Voorwaarts en BV Hulst. De dames van Schel desport hebben naar andere mogelijkheden gezocht omdat hun overmacht vorig seizoen in Zeeuwsch-Vlaanderen veel te groot was. Zij gaan nu in de districtscompetitie spelen en ontmoeten daar de teams van Walcheren. Nu zal moeten blijken of men datgene van de verenigingen van Walcheren mag verwachten, wat drie jaar lang voordien niet gelukt is. Namelijk het consequent naar Zeeuwsch-Vlaanderen blijven komen. In Zeeuwsch- Vlaanderen rekent men er in ieder geval op dat er niets meer mis kan gaan. (Van onze sportredactie) HULST - Behalve het Axelse Voorwaarts - dat zijn eerste team terugtrok uit de eerste klasse van het district Zeeland van de NeVoBo en vrijwillig afdaalde naar de derde klasse, wegens een gebrek aan goede spelers-kampte voor het begin nog een team met soortgelijke problemen: Morres/Hulst. Jo Everaert, de promotor van de volley' port in Hulst, kampte met dezelfde moeilijkheden. „Alleen kunnen wij ons team in de eerste klasse handhaven", zegt Everaert, „omdat wij over een grotere kern van jeugdspelers beschikken". Everaert, zich op krukken door zijn huis bewegend - de Hulsterse sportleraar aan de LTS blesseerde zich een paar weken geleden ongelukkig tijdens de training en staat nu al enige tijd op non-actief - zag zich aan het eind van het vorige seizoen voor een uittocht van eerste team-spelers bij de heren geplaatst. Everaert: „Inderdaad werden wij toen ook benaderd door het Axelse Voorwaarts om via een fusie tot een team te komen dat landelijk in de derde divisie kon gaan spelen. We hebben er over gesproken in onze vereniging, maar het kon gewoon met. Trainer Huub Burms veran derde van werkkring en ging in De Bilt wonen. Dat was de eerste die we kwijt raakten. Frans Louwen studeert nog in Breda en zijn ouders verhuisden naar Middelburg zodat dat nummer twee was waar we met meer over konden beschikken. Mare de Lyon studeert in Nijmegen. Hij in de tweede divisie C en het tweede team in de derde divisie F. ik Morres/Hulst met de heren in staat om landelijk in de derde divisie te opereren. Nu hebben we nog een uittocht gehad van studerenden. Maar ik mik op de LTS al duidelijk op de jeugd, die meer hier in deze omgeving blijft studeren en werken. Er is een bredere basis". Everaert rekent er op binnen drie jaar zover te zijn met het herenteam. Wat de dames van Morres/Hulst betreft zijn er he lemaal geen problemen, als enige vereniging in Zeeuwsch- Vlaanderen slaagt Morres/Hulst erin twee damesteams te forme ren die in de landelijke competi- is daar lid geworden van een. tie spelen. Het eerste damesteam vereniging die landelijk in de in de tweede divisie speelt. Nu is ie nog reserve, maar hij heeft de toezegging dat hij binnenkort wordt opgesteld in het eerste team. zodat dat aantrekkelijker voor hem was dan Morres/Hulst. Robbie Gremmen tenslotte stu deert in Tilburg, komt niet we kelijks naar Hulst en is om die redenen gestopt met de volley- balsport. Uitdaging Dat betekent dat wc alleen nog met Ronald van Goethem en Vincent Colsen overgebleven zijn van het oude herenteam dat vorig jaar met succes in de eerste klas van het district Zeeland speelde. Maar we trekken ons niet terug. Van Goethem en Colsen dur ven de uitdaging aan en probe ren met de aanvulling uit de jeugd zich volgend seizoen te handhaven in de eerste klas. De zaak is goed doorgesproken en de jongens zijn optimistisch ge stemd". De zaak ligt bij Morre s/Hulst dan ook duidelijk an ders dan bij Voorwaarts. De Hulsterse vereniging beschikt over een enorme jeugdafdeling. Everaert: „In de toekomst acht (Van onze sportmedewerker) WAALRE - Theo Platjouw heeft zich bijna zeker ge plaatst voor de finale band stoten eerste klas groot bil jart voor het kampioenschap van Nederland. Via de voor wedstrijden in biljartpaleis De Bus te Waalre. Met een moyenne van 3,27 en 10 matchpunten toonde Theo Platjouw zich de sterkste in zijn poule. „Het behaalde moyenne en de tien match- punten garanderen zonder meer een finaleplaats voor mij" aldus Theo Platjouw". „Als ik terugblik op deze voorwedstrijden kan ik niet an ders zeggen dan dat ik zeer te vreden ben over het door mij be haalde resultaat, want alvorens ik aan deze wedstrijden begon had ik er maar een zwaar hoofd in. Per slot van rekening had ik in zo'n drie maanden praktisch geen stok in mijn handen gehad. Daar kwam nog bij dat ik op twee avonden al mijn partijen moest spelen wat inhield dat ik zowat van 19.00 uur tot 01.00 uur non-stop aan de tafel stond. En dan nog eens zo'n kleine 150 km terug naar huis. Je kan na tuurlijk we) begrijpen dat dat mij wel even tegen viel. Maar mijn slechte voorbereiding in acht genomen ben ik zeer tevre den" De kortste partij van Theo Platjouw was 150 punten in 31 beurten, en de hoogste serie 31 Zonder meer is het ook voor Platjouw wel een nadeel ge weest dat hij steeds tegen zwak kere aan moest treden in deze voorwedstrijden, zodat een hoog moyenne moeilijk haalbaar was door de moeilijke aanvangssto- ten die hij steeds opnieuw voor geschoteld kreeg. De finale van het kampioenschap bandstoten vindt plaats 13, 14, 15 en 16 no vember Tot nog toe heeft zich nog geen enkele vereniging kan didaat gesteld om de organisatie van het kampioenschap op zich te nemen. (Van onze volleybalmedcwer- ker) AXEL - In de volleyhalcom- petitie van het district Zeeland van de NeVoBo wordt vandaag voor het eerst in dit nieuwe sei zoen een volledig programma afgewerkt. In de eerste klas da mes staat de topper Blok'73- Morres/Hulst 3 op het pro- tramma. De Goese club kan aarin meteen zijn krachten me ten met de kampioene van vorig jaar. Ook nu is Morres/Hulst 3 zwaar favoriet voor de titel. In de eerste klas heren hebben de beide nieuwkomers in hun eerste wedstrijd een goede kans op de overwinning. Even Kijken ontvangt thuis IJVC en De Lan ge/Dynamo krijgt Ovisa op be zoek Roelofs/Scheldesport zal weinig moeite hebben met Her- staco/EVVC 2, maar Blok'73 kan meer tegenstand verwach ten van het jonge Morres/Hulst. Uit de heren tweede klasse B valt nog te melden dat Roelofs/- Scheldesport 3 zich heeft terug getrokken. Prestatie Everaert: „Het eerste team is sterk verjongd. Dit jaar zullen we prestaties moeten leveren. Nu zal moeten worden aange toond dat elders studeren ge combineerd kan worden met voldoende training, anders be tekent het het laatste jaar in die tweede divisie. Verjongd is ook het tweede team. Daar zit veel talent in. In verband met de goede trainingsopkomst heb ik hoge verwachtingen van de prestaties van het tweede da mesteam. Het derde damesteam, dat in de eerste klas van het district speelt is een mixture van oud- eerste team-speelsters en nieu welingen. Het derde is een van de favorieten voor de titel in de eerste klas". Everaert is bijzon der gelukkig met de steun van sponsor Morres, dat de finan ciële bijstand aan de Hulsterse volleybalclub met vijfig proceht heeft opgevoerd voor het ko mende seizoen. Everaert: „Zo'n sponsor is onmisbaar. Op deze manier is het te doen dat we lan delijk spelen. Dat brengt hoge kosten met zich mee. Zonder sponsor zouden de contributies abominabel hoog worden". Be halve in de officiële competitie van de NeVoBo, is Morres/Hulst ook bijzonder goed vertegen woordigd in de Bdrijfsvolley- balcompetitie in Hulst en omge ving. Everaert: „Die bedrijfsvol- leybalcompetitie is enorm nut tig. Spelers en speelsters die net niet het NeVoBo-niveau halen kunnen zich uitleven in de be- drijfsvolleybalcompetitie. Jeugdteams Alleen al in de Hulsterse be- drijfsvolleybalcompetitie ko men zo'n vijftig teams uit. Mor res/Hulst is hier vertegenwoor digd met twee meisjesteams (be iden eerste klas) en twee jongen steams (één in de eerste en één in de tweede klas). Voorts brengt Morres/Hulst in de adspiran- tencompetitie in Zeeland vier meisjes- en vier jongensteams op de been. Everaert: „De junioren vallen tussen de wal en het schip. Die kunnen nu mooi in de BeVoBo terecht. In de BeVoBo spelen zeer veel jonge volleyballers. We hebben zelfs nog even gespeeld met de gedachte een aparte jeugdcompetitie te beginnen. Voor de adspirantencompetitie hebben we gezamenlijke teams gevormd met CVC uit Clinge onder leiding van Vincent Col sen en de St.-Jozeph-Mavo on der leiding van Jacques de Booy. De adspirantencompetitie moet noodzakelijk in toernooivorm worden afgewerkt. Op de eerste plaats omdat de adspiranten en senioren allebei op zaterdag spe len en er anders gebrek aan ka der zou zijn. En we moeten veel jeugd opleiden, om later een sterke kern over te houden. Bo vendien is het vervoer in grotere groepen praktischer. Zoals je ziet wordt er dus bij Morres/- Hulst duidelijk op een breed front gewerkt aan de kwaliteits verbetering. Binnen enkele ja ren zal dat ongetwijfeld effect sorteren", besluit Jo Everaert, de man die vrijwel al zijn vrije tijd in „zijn" Morres/Hulst steekt. TON KOOMEN (Van onze sportredactie) KLOOSTERZANDE - De jeugdafdeling van de wielerver eniging Zeeuwsch-Vlaanderen houdt zondagmiddag in samen werking met het wielercomité Kloosterzande een koers voor de jeugdlicentiehouders van de KNWU. Voordat die licentiehquder- tjes van start gaan, komt eerst de plaatselijke jeugd uit in een koers. Dit ter gelegenheid van de Bamisfeesten in Kloosterzande. De plaatselijke jeugd kan zich opgeven in de openbare school aan de Pastoor Smuldersstraat. De wedstrijden van deze catego rie beginnen om 13.30 uur. Om 15.00 uur komen de licentiehou ders van de wielerverenigingen Zeeuwsch-Vlaanderen en Theo Middelkamp aan bod. Er wordt gereden in de volgende cajegori- ëen: 8- en 9-jarigen (5 km); 10- 11 jarigen (10 km); 12-13 jarigen (15 km); 14-jarigen (20 km). Het parkoers ziet er als volgt uit: Pastoor Smuldersstraat (start) Marijkeplein, Ma. grietstraat, Kennedysingel, Past. Smulder sstraat. (finish). SPORTDAG - Zaterdag 27 september wordt in de sporthal De Bevelanden te Goes een grote .sportdag gehouden voor de per soneelsleden van de Neder landse middenstandsbanken in 'iZeeland. De verschillende kan doren van die bank v n elkaar bestrijden in drie 1 porten. (Er zal achtereenvoi volley bal, handbal en zaalvoetbal worden afgewerkt. De dag wordt georganiseerd door de personeelsvereniging de „Dam rakkers" van de NMB in Goes. Een soortgelijke sportontmoe- ting werd vorig jaar met succes in Terneuzen gehouden. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN - De talent volle Terneuzense jeugdatlete Karin de.Nijs.van Scheldesport bereidt zich vopr op de nat ionale titelstrijd die vanmiddag op het sportcentrum Papendal zal worden gehouden. Een natio nale titelstrijd die eigenlijk al lang tot het verleden had moeten behoren, vooral omdat die ook al een maand geleden werd gehou den. Na de wedstrijden voor B-meisjes kwamen de officials van de KNAU tot de ontdekking dat alleen het meisje in de bin nenbaan werkelijk 800 m. had gelopen maar dat de deelneem sters in de tweede tot en met de zesde baan heel wat meters meer gelopen hadden. Dat had tot ge volg dat niet alleen de B-meisjes, maar ook de A- en B-jongens op dat nummer meer hadden gelopen. Nummers die vandaag opnieuw aan de orde komen hetgeen zonder meer een blamage voor de organisatie van toen en de KNAU in zijn totali teit genoemd mag worden. Voor het Terneuzense B-meisje Karin de Nijs kwam het „nameten" van de baan na de vorige wed strijden toch nog goed van pas. Want het werd voor haar de af gelopen keer een tweede plaats. Lopend in baan vier - die na af loop een lengte bleek te hebben van 814 meter - werd het na een adembenemende strijd met Anja Matakena van TEC uit Tiel voor Karin de Nijs een tweede plaats. Een tweede plaats, die echter met het blote oog nauwelijks waarneembaar was, het verschil bedroeg luttele tienden van se conden. Vandaag gaat zij het duel met Anja Matakena op- j nieuw aan. (ADVERTENTIE) Vakantie voorbij, camera de kast in? Zonde van al die andere mooie, fijne, kleurrijke rrjomenten. Een Kodak filmpje hoort erbij. De kleuren uit het gele doosje. Om nooit te vergeten. TOPSCORERSCOMPETITIE AMATEURVOETBAL (Van onze sportredactie) BREDA/TERNEUZEN - In de strijd om de Zilveren Stem-schoen - de competitie voor de topscorers uit het ama teurvoetbal in Zuidwest- Nederland - gaat op dit mo ment Verkaart van de voetbal vereniging Zierikzee aan de leiding. Verkaart scoorde tot nu toe zes maal. Netten (Be rkdijk), Van Dongen (Virtus) en Van Ruiten (RSC) volgen Verkaart op de voet met vijf doelpunten. EERSTE KLAS E 1. Meijers UNA; met 4 doelp., 2. Van Berlo Geldrop; Kuipers Sparta'25; met 3 doelp., 3. H. Bouwmeester Ba ronie; S. Harinck Middelburg; H. Wijs Middelburg; Van Em- pel NOAD; Van Dijk RKTVV; Buster UNA; Aspers Wilhel- mina'08; met 2 doelp. CLUBSCORE 1. UNA met 8 doelpunten, 2. Middelburg met 6 doelpunten, 3. Baronie - Sparta'25 met 5 doelpunten. TWEEDE KLAS B 1. W. Roks Rood-Wit; K. Havermans SC. Gastel; A. Sierveld Vlissingen met 3 doelp. 2. J. d. Bruijn Rood-Wit; E. Fagg Vlissingen; V.d. Vel den VOAB met 2 doelp. CLUBSCORE 1. SC. Gastel - Vlissingen met 7 doelpunten, 2. Rood-Wit met 5 doelpunten, 3. RAC - Sprundel met 4 doelpunten. DERDE KLAS C 1. Th. Netten Berkdijk met 5 doelp., 2. Th. Luijbregts Sarto met 4 doelp., 3. Hollemans Beek-Vooruit; B. v. Iersel Sar to; Milliano SVSSS; C. Oon- incxUW'40; met 3 doelp., 4. J. Schets Beek-Vooruit; J. Coolen Sarto; J. Ooms TAC; B. Vromans UNO Animo; J. v.d. Ven VCW; C. Smits Waspik; A. Broeders WVO; A. v.d. Ouwe land WVO; met 2 doelp. CLUBSCORE 1. Sarto met 10 doelpunten, 2. UW'40 met 7 doelpunten, 3. Beek-Vooruit - Berkdijk met 6 doelpunten. DERDE KLAS D 1. K, Verkaart Zierikzee met 6 doelpunten. 2. P. Tealman H WH. V aders V osmeer met 3 doelpunten, 3. H. Herman Axel; G. Moesker Dosko; J. de Roo Goes; P. Telussa Jong Ambon; J. Giljam Vosmeer; J. Berrevoets Zierikzee; met 2 doelpunten. CLUBSCORE 1. Zierikzee met 10 doelpun ten, 2. HVV met 8 doelpunten, 3. Dosko - Jong Ambon - Vos meer met 5 doelpunten VIERDE KLAS F 1. A. v. Dongen Virtus met 5 doelp., 2. F. Dils Zundert met 4 doelp., 3. J. Broeren Boeimeer; H. Backx RKDVC; V. Wezel Roosendaal; met 3 doelp., 4. J. Schellen Be Ready; K. Muij- zenberg Boeimeer; J. Buiks Raamsdonk; A. v.d. Hooven RKDVC; B. Ramstein SCO; P. Kuypers Virtus; met 2 doelp. CLUBSCORE 1. Virtus met 9 doelpunten, 2. Zundert met 8 doelpunten, 3. RKDVC met 7 doelpunten VIERDE KLAS G 1. Levolger Alliance met 4 doelp.. 2. Gelens Oudemolen met 3 doelp., 3. J. Rommens Al liance; C. Gelten Divo; Geers Divo; A. v. Nispen Hoeven; N. Prins Hoeven; W. Stroop Kruisland; H. Raats RSV; Jas pers RSV; de Ron Steenb.; N. Prins Hoeven; W. Stroop Kruisland; H. Raats RSV; Jas pers RSV; de Ron Steenb.; CLUBSCORE 1. Alliance met 8 doelpun ten, 2. Steenbergen met 6 doelpunten, 3. Divo - Hoeven - Kruisland - Oudemolen - RSV met 5 doelpunten. VIERDE KLAS H 1. A. v. Ruiten RCS met 5 doelp., 2. R. Ingels Biervliet; R. v. Goethem Clinge; J. Jonk man Hoofdplaat; R. Slakovic Zeeland Sport; met 3 doelp., 3. T. v. Ierssel Domburg; H. Be gijn Fhilippine; P. v. Water schoot Hontenisse; T. Buijs Koewacht; De Maaijer Vogel waarde; J. Krips Zeel. Sport met 2 doelp. CLUBSCORE 1. RCS met 9 doelpunten, 2. Zeeland Sport met 8 doelpun ten, 3. Koewacht met 6 doel punten ZATERDAGVOETBAL 2e en 3e KLAS 1J. Lesage Wit-Z wart met 4 doelp., 2. D. Francke De Meeuwen; Th. Hanny AZW; J. v. Nierop AZW; R. Oostdijk Krabbendijke, N. Hage WHS; met 3 doelp. CLUBSCORE 1. AZW met 10 doelpunten, 2. Krabbendijke - Wit-Zwart met 8 doelpunten, 3. Dinte- loord - WHS met 6 doelpunten. VIERDE KLAS A-B 1P. de Waard Kapelle met 4 doelp., 2. P. van Baal BVC'54; A. Verheyen The Gunners; J. K Zegers Kapelle; J. Blok Wolphaarstd.; met 3 doelp., 3. J. Ruskens FCHR. Maas FCH R. Ripzaad The Gunners; Mo lenaar The Gunners; R. Hoe- beke Nieuwland; J. Ras Sluis; J Spee Sluis; K. v.d, Kreeke Wolphaartsd.; P. v. Anrooy Yerseke; L. v. Ast Yerseke; A. Nieuwenhuizen Yerseke; J. Poley Yerseke en Christiaan- sen Yerseke met 2 doelp. CLUBSCORE 1. Yerseke met 11 doelpun ten, 2. Kapelle met 9 doelpun ten, 3. The Gunners met 8 doelpunten.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 26