•Dijk ISCH eken 3RINK Bier vliet gaat bij zichzelf te rade Werk aan nieuw kanaal Biervliet trekt bekijks Be Dsitaiie albums. Ze zijn m meer! Ra 70 jaar. tante, Zamer, Earjst en ISintar. Indeboefchande De Stem/De Vrije Zeeuw BOETE VOOR DREIGEN MET MES Verdachte klaagt over parkeer probleem Cadzand J. Risseeuw won wedvlucht vanuit Quievrain Al honderd schepen vast in Terneuzen en Sas van Gent - Lewestein na - Passap nachines nachines xVClaóiieke 'Poróeleinkcuien stad streek imammmmBsasaKamast •1-2^-Breda 3 (centrum) KLUNDERT 'fi 1975. Centrum E TAPIJTEN 01600-42764 Voorbeeld Drie in xeeland T MONSTERZEGE PEUGEOT St. Jansteen Axel Sterre-personee I verloor vreemd voetbalduel DE STEM VAN VRIJDAG 26 SEPTEMBER 1975 peciaal oor kasten Iele dag gesloten Jstrotrt 3 6re(ta 0v60o-36309 .'.stemmingsplan rrein Moerdijk". Iiders van Klundert ma- lgang van 30 september ter gemeentesecretarie ligt een ontwerp van een blge het bepaalde in ar- lop de Ruimtelijke Orde etrekking hebbende op hherroepelijk geworden Lstrieterrein Moerdijk", «legen ten noord-westen J-ordt begrensd door het Inden, waarop de bedrij- Itrapak" staan. Het ont- pn, voorschriften en een nde termijn kunnen be lt ontwerp-plan schrift'e- bij hun college, |ter en wethouders voor noemd, |ls, De burgemeester. I.b. hbouts A.C.M. Coppens apen er week ide iat 27 01600-33079 38. Paraplu's wandelstokken parasols lederwaren - Breda - Tel. 01600-39460 «f* XIRNITUREN alle merken T 25 TEL. 01600-41973 ein passap minerva elna Laagste prijzen IJTHUIS OUDE VEST 31 BREDA (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET In novem ber start in Biervliet een procedure, die het best beti teld kan worden als eer „dorpszelfonderzoek". Onde> het motto „wat gaat er on in Biervliet" gaat het dor) de hand in eigen boezem ste ken. Het ligt in de bedoelin; dat de bewoners van Bier vliet zelf het onderzoek gaa- uitvoeren. Het uiteindelijk doel is om aan de weet t< komen wat de Biervlietena ren van welzijnswerk ver wachten. Verder kan de be volking aangezet worden om actef te werken aan het ver beteren van eigen woon- en leefsituatie. Plannenmaker en Initiatiefnemer is Jan van Me;en, de centrale man in hel buurthuis „De Pereplu" ie Biervliet. De basis van het onderzoek vvordt een zogenaamde socia ls) kaart. Dat is een overzicht van de meest uiteenlopende gegevens over de bevolking van Biervliet. Om maar wat te doemen, de kerkelijke gezind ten, de beroepen-indelingen en l« getalsverhouding tussen ge- toren Biervlietnaren en „im- irt". Uit zo'n ontleding van et dorp kan al het een en ander afgeleid worden. Met die cociale kaart op tafel gaan een aantal gespreksgroepen en een overkoepelende werkgroep aai de gang. Via allerlei on derzoekmethodes zoals enqu êtes, steekproeven en inter- vieuws kan de mening van heel Biervliet over zaken van uteenlopende aard gepeild ■orden. Met het daaropvol gende eindrapport kan buurt- inisleider Jan van Megen aan de gang wat betreft welzijns werk. Hij kan er zijn aanbod vui aktiviteiten op af stern aren. Bovendien krijgen de in woners van Biervliet een dui- dalijk en helder inzicht in de mogelijke problemen die er in het dorp leven. (lm tel Van Megen geeft zelf een 'oorbeeld van praktische oordelen van zo'n onderzoek: ,Neem nou het verbeteren van voon- en leefstituatie. De be- 'olking is hier over het alge neen vrij oud. Stel dat de nensen ergens een bankje in le zon willen. Dan is het niet :o belangrijk voor mij als zoon rankje er komt, maar dat je le mensen kan stimuleren om :elf over zoiets te beginnen". Het grootste pluspunt voor hem is dat hij aan de hand van het onderzoek weet wat in Biervliet de mogelijkheden van het welzijnswerk zijn. Hij noemt wat voorbeelden en legt die nader uit: individuele hulpverlening: „Het kan ge beuren dat hier in het buurt huis iemand z'n hart komt luchten. Ik vind dat daarvoor de ruimte moet zijn". Creati- viteitsontwikkeling: „Het in zien van het belang van de creativiteit en via het waarde ren ervan nuchterder Ieren denken". Het vormingsaspect: .Het werken aan een mentali teitsverbetering". Hij vindt niet dat hij met deze ideeën in het achterhoofd bijvoorbeeld de maatschappe lijke dienstverlening in de wielen gaat rijden. Van Me gen: „Ik vind dat alle aspecten van het welzijnswerk door el- tear lopen". Het dorpszelfonderzoek valt u-teen in drie delen: het op bellen van een sociale kaai t ai de hele voorbereiding van iet onderzoek van november bt januari. Van februari tot :uni het onderzoek zelf via (espreksgroepen, enquêtes en andere methodes en vervol lens een maand later het op- itellen van het eindrapport. Het seizoen daarop kan dan met het vanryvt in de hand aan de slag gegaan worden. (Van een onzer verslaggevers) Biervliet De werkzaam- zaamheden aan het nieuwe wateringskanaal van Bier heden aan het nieuwe at dert snel. Men is nu al ge vorderd tot in de kom van Biervliet en deze week is een begin gemaakt met de sloop van enkele gebouwen aan de Tuinstraat en het rooien van een aantal bo men. De werkzaamheden trek ken de gehele dag door veel bekijks. De betonnen dui ker in de weg naar Elisa- bethpolder is blootgelegd en het verkeer zal daardoor moeten omrijden. Voor voetgangers en fietsers komt er een noodbruggeije. Bedoeling is ter plaatse een nieuwe bredere dui ker aan te leggen. Gewerkt zal worden met een bouw put met stalen damwand, unidat bronhemalen te ge vaarlijk werd geacht voor de nabij het werk gelegen huizen. BERGEN OP ZOOM Luxor Theater, 20.OU uur: op herhaling in het meisjesinter- naa(k)t. 18 j. Roxy Theater, 20.00 uur: Het jaar van de kreeft. 18 j. Het Markiezenhof, expositie ter gelegenheid opening Schel de-Rijnverbinding. Geopend: ma. t.m. vrijd. 10.00-12.00 en 14.00-17.00 uur; za. en zon. 14.00-17.0.0 uur (t.m. 25 okt.). Tweede Ilal Stadhuis, kunst werk van de maand, van A. Neijendorf uil Bergen op Zoom. Geopend maandag t.m. vrijdag van 8.30-12.30 en van 13.30-17.30 uur (t.m. 30 sept.). goes Grand, 19.30 uur De Peet vader ii. 14 j. 23.00 uur: Wacht op je beurt schatje. 16 j. Museum voor N.- en Z.-Be- veland, World Press Photo. Geopend dins. t.m. zat. van 10.00-12.00 en 13.30-17.00 u. (t.m. 27 sept.). HULST Galerie Van Geyt, Steen straat 20, Beatrijs Jouret ex poseert grafiek. Geopend werkdagen 9.00-12.00 en 14.00- 18.00 uur (t.m. 30 sept.). middelburg Kuiperspoorttheater, 20.30 uur: fiim „Sneeuwklokjes in september" City Theater, 20.00 uur: Chinatown. Vleeshal, expositie beelden de kunst van de laatste jaren, met nadruk op conceptkunst, fotokunst, video, mailart. bo dy-art en publicaties (t.m. 20 okt.Zeeuws Kunstenaars Centrum, Lange Noordstraat 50, expositie J. van Schagen Beeld of teken?". Geopend dinsd. t.m. zat. t.m. 12 decem ber. oostburg Ledeltheater, 20.00 uur: Wolkenkrabber in vlammen. 14 j. ROTTERDAM Luxor Theater, 20.00 uurj „Een kannibaal ate jij en ik", musical. Piccolo Theater, 20.15 uur: „Antigone", van Sofocles. Schouwburg, 20.15 uur: Stad- stoneel Rotterdam met „Ro meo en Julia" van Shakespea re. Hofplein Theater, 20.15 Uur: Toneelraad Rotterdam met ,.De Broek", blijspel van Car] Sternheim.De Doelen. (Grote Zaal), 20.15 uur: Phil- harmonisch Orkest van Mos kou, o.l.v. Kiril Kondrasjin, SAS VAN GENT Galerie „Uilenspiegel", Westkade 71, Henk Baartman uit Middelburg exposeert gra fiek. Geopend dagelijks van 9.00-12.00 en 13.30-18.00 uur; vrijdag tot 21.00 uur; zondag 14.00-16.00 uur. woensdagmid dag gesloten (tm. 27 sept.). TERNEUZEN Luxor, 20.00 u.: Flossie, Ve nus uit Zweden. 18 j. Zuidland Theater, 20.30 uur: Special Echo's van Theater Tardieu. VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: Ber- trand in on(t)roerend goed. a.l. 23.00 uur: Bloedbroeders in karate. 18 j. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera, 20.00 uur; Het kasteel van hertog Blauwbaard (Balletten). Meir- theater, 20.30 uur: „Wittezwar- t.epietepoppen" van J. Orton. Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: „Richard III" van Sha kespeare. Middelheimpark, Middel- heimiaan. expositie beeld houwwerken en tekeningen van negen leden van hel werkcomité Middelheim als mede de 13e Biënnale voor beeldhouwkunst met speciale aandacht voor Turkije, Indo nesië en Japan. Geopend van 10.00-19.00 uur (t.m. 4 okt.). (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De 65-jarige J.C. uit Groede kwam op 4 november vorig jaar in een café te Groede plotseling ach ter de tapkast staan. De be trokken exploitant sommeerde hem die plek te verlaten, wat C. weigerde waarop de exploi tant hem bij de schouder pak te en elders in het etablisse ment plaatste. „Ik ben nog nooit voor een mens wegge gaan, ook nu niet. Dat is me nog nooit gebeurd", zo riep C., wiens toestand door de later arriverende politie werd om schreven als „in verregaande staat van dronkenschap". Hij trok een mes, hield dit naast de heup en kwam op de ex ploitant af. Deze pakte een barkruk om zich te verdedi gen. Er gebeurde overigens niets, zoals bleek uit de getui genverklaring gistermorgen voor het Oostburgse kantonge recht. Er werd zelfs geen steek- beweging met het mes gemaakt. Twee dagen later was C. zijn excuses komen aanbieden. Hoewel het alllemaal dius wel meeviel vond de officier van justitie dat toch vermanend moest worden opgetreden. Hij eiste tegen C„ die niet op de zitting aanwezig was, een boe te van f 50Kantonrechter mr. C. van Hees vonniste con form. Beter kwam de 80-jarige P. de B. uit Schoondijke eraf. Hij was geverbaliseerd op lil fe bruari omdat hij twee stuks vee vervoerde in een aanhang wagen zonder daarvoor een vergunning te hebben. De zeer krasse bejaarde weigerde gis teren een aangeboden stoel en stond de kantonrechter staan de te woord. In het proces verbaal was melding gemaakt van „twee vaarzen" die zich in het wagentje bevonden. „Het waren helemaal geen vaarzen, het waren stiertjes", aldus De B. tot de kantonrech ter. „En moet ik ook vergun ning hebben als het mijn ei gen beesten zijn"? zo vroeg hij de kantonrechter. Dat moest inderdaad. Niettemin vorderde mr. Mijnssen vrij spraak omdat de overtreding was aangetoond met dieren die er niet waren, want vaar zen zijn geen stiertjes. Mr. Van Hees vonniste conform en adviseerde dringend de be jaarde verdachte goede papie ren voor het vervoer van die ren aan te schaffen. Snelheidsovertredingen kwanten, zoals gebruikelijk ook ter behandeling. Twee verbalisanten traden op als getuige in de zaak tegen W. de K. uit Middelburg die vol gens hun waarnemingen - zij reden in een auto achter ver dachte aan - op 22 december vorig jaar ongeveer 120 kilo me tig' reed. Mr. Mijnssen vor derde het gebruikelijke tarief van f 3,- per kilometer. Mr. Van Hees haakte er f 100,- van. De zaak tegen de Oostbur ger J.O., die wegens hetzelfde feit terechtstond, werd aange houden. Ook hij was gecon troleerd door achter hem rij dende politiemensen. O. ont kende pertinent te hard gere den te hebben. Bovendien be streed hij de mogelijkheid van constatering van het te harde rijden. Mevrouw G.G.-O. kreeg f 50,- boete omdat zij op 20 maart was aangehouden als bestuurster van een auto, ter wijl zij geen rijbewijs bezat. Een maand later had zij het bewuste document wel. Mr. Mijnssen honoreerde dit door zijn aanvankelijke eis van f 100,- te halveren. De kanton rechter vonniste conform. (Vau een onzer verslaggevers) CADZAND Tijdens de behandeling van een parkecro- vertreding voor het kantonge recht in Oostburg heeft een inwoner van Cadzand een pleidooi gehouden voor het verbeteren van de park eermo gelijkheden langs de Boule vard de Wielingen. Verdachte P. de L. had zich opzettelijk wegens foutief par keren laten verbaliseren om bij de openbare terechtzitting de situatie uiteen te kunnen zetten. Volgens hem zou op het betrokken parkeerterreint- je parkeermeters moeten ko men, omdat nu niemand zich houdt aan het voorschrift dat maar 2 uur geparkeerd mag worden. „De toeristen zetten 's morgens hun auto's neer en mensen die in de bedrijven bij het parkeerterrein moeten zijn. kunnen hun auto niet kwijt", zo betoogde De L. Hij uitte ook zijn ongenoegen over de houding van de politite die wel de gelegenheid nam een uur verbaliserend op te tre den, maar het op een bepaald moment niet nodig vond een file-vorming op te lossen. „Waarom verwijst de politie 's morgens niet de badgasten naar het grote parkeerterrein, maar komt men wel 's mid dags verbaliseren", zo vroeg hij zich af. Verbalen die Cad zand als badplaats geen goed doen, zo bleek uit zijn woor den. Officier van justitie mr. W. Mijnssen vond dat De L. op een verkeerde plaats zijn be toog hield. Bovendien had hij niet aangetoond dat er onrede lijk was gehandeld en vond dat klachten over de politie bij de politiechef gedeponeerd moeten worden en niet voor het kantongerecht. Gezien de omstandigheden wilde mr. Mijnssen het bij een boete van (15,- in plaats van het schik kingsvoorstel van ƒ25 Mr. C. van Hees, de kantonrechter, zei dat een rechter pas verma nend kan optreden als er on behoorlijk bestuur door de overheid is gepleegd. „Ik kan niet ingaan op uw verzoek de gemeente te vermanen", aldus de kantonrechter die De L. adviseerde via politieke kana len de zaak aan de orde te stellen. Hij vonniste conform de eis. (Van onze correspondent) OOSTBURG In de sport hal ,,De Veerhoeck" boekte het IJzendijkse Peugeot in poule-a van de zaalvoetbalcompetitie een monsteroverwinning op plaatsgenoot Hofzicht Varkens die niet tot scoren kwamen en met 10-0 werden overklast. Het Oostburgse treffen tus sen M C Fuihuiqua en Veloci- tas werd door eerstgenoemde met 4-2 gwonmen. De overige uitdagen waren: De Rode Leeuw-In den Koning 4-0, W Sasput-Chez Ren 8-1, Vetera- nen-Aers 1-4, Laportedor-Al heo 14-3, Vier Emmers-OBV 0-0, Dieipvries-Trimclub 3-0, Hof Termude-Rabofcrng 2-1, Administratief Personeel-Rie- mens 3-1. Programma 29 september: De Landbouw-In den Koning, Amro-Leraren KWL, De Pot te kijker-E toy, Dulet-Jansen Sport. Oktopus-Trioonoble, La- portedor-Karibar 1. Hof Ter- mude-Veteranen, Administra tief Personeel-Vier Emmers. 3 oktober: NMB-De Rode Leeuw, Karibar 2-W Sasput. De Plakkers De carna valsvereniging De Plakkers doet op zaterdag 11 oktober mee aan de optocht in Ant werpen bij dc ontvangst van sinterklaas en zijn zwarte pie ten. Dat gebeurt op uitnodi ging van het Antwerps stads bestuur. De Plakkers nemen hun carna valswagen mee. Kaartwedstrijd Aan de prijs kaarting in de kantine op het gemeentelijk sportterrein te St. Jansteen deden 33 leden van de w. Steen mee. De eerste prijs ging naar A. Thijs, 2. A. de Bot, 3. E. Pieavet, 4. A. Sturm, 5. T. de Poorter, 6. W. v.d. Brande, 7. J. v.d. Veeken, 8. R. de Kind, 9. W. Francken, 10. F. Sturm, Op 31 oktober, 12 december, 23 janu ari en 5 maart worden de volgende prijskaartingen van de w. Steen gehouden. (Van onze duivensportmede- werker) ZAAMSLAG De postdui venvereniging De Eendracht te Terneuzen hield met een deel name van 208 duiven een wedvluc"t vanuit Ouievrain- De duiven van de liefhebber J. Risseeuw klasseerden zich vooraan en wonnen 1,3 en 4. De snelheid van de winnende duif bedroeg 1160.- meter per minuut 2. J. den Exter, 5 en 6. M. de Ron, 7. J. de Smidl. 8. C. Oppeneer, 10. A. de Meij er. De Snelle Duif t e Terhole met 47 duiven, hoogste snel heid 1203.- mpm. 1 en 5. L. Heijmans, 2,4 en 6. A. Beau- rain, 3 en 7. A. Vermeulen, 8 en 9. Hon. Colsen, 10. A. He- melaar. Met Moed Vooruit te Bosch- kapelle met 58 cude duiven, 1. J. van Stevendaal, 2. D. Dob belaar, 3. Jan de Klerk, 4,6 en 7. E. Strooband 5. J. Cappen- dijk, 8. A. Verbareken, 9. J. Koster uit Zaamslag. 10. E. Pieters. Met 92 jonge duiven, 1. J. van Stevendas, 2. J. Wouters, 3 en 5. D. Dobbelaar, 4,6 en 8. E. Pieters. 7. Jan de Klerk, 9- en 10. E. Stroo band De Snelle Duif le Clinge met 106 jonge duiven, hoogste snelheid 1235.78 mpm. 1. A. Bracke, 2. G. Werbroeck. 3 en 7. Ed. Pauwels- 4 en 8. R. van Gaever, 5 en 9. P. Bracke, 6. B. Pdlaet, 10. A. Seghers. Met 29 oude duiven, hoogste snel heid 1276.06 mpm. 1. G. Wer broeck, 2 en 5. R. van Gaever, 3 R. van Gaever, 4. P. Bols- sens, 6. E. de Burger. 7. A. Bracke. P V Verwachting te Axe) in samenwerking met Eerlijk Vreest Niemand te Stoppeldijk met 118 duiven, hoogste snel heid 1192.8 mpm. 1. D. Diele- man uit Axel, 2 en 4. A. Verheijden uit Stoppeldijk. 3. M. van Arentbals, 5 en 8 K. Verbunt. 6. E. van Ecke. 7. en 14. E. de Waal, 9 en 15. J. Giele, 10. P. de Poorter, 11. P. de Bakker, 12. M. Dieleman, 13. F. Michiels. alleen uit Axel. Volharding te Westclorpe met 75 duiven, hoogste snel heid 1162.33 mpm. 1, Ral. Gij- sel, 2 en 10. A. van de Vijver, 3 en 5. Joh. de Mul, 4. P. Goossen, 6. en 8. R. Goethals- 7. H. Koers, 9. Ed. de Smet. De Vrede te Sas van Gent met 35 duiven, snelheid eerste prijswinnende duif 1155.41 mpm. 1 en 4. H. Marquinie, 2 en 5. R. de Vos, 3 en 8. F. van Hoyc, 61,9 en 16. M. van Lent, 7. P. Goethals. Nieuw Leven te Koewacht met 237 duiven, hoogste snel heid 1213.46 mpm. 1. G. Schal- kens, 2. G. de Caluwé, 3. A. de Booij, 4 en 6 R. van Hijfte. 5. Gebroeders Elegeert. 7. G. Piisé, 8. A. de Koster, 9. F. de Maier, 10. J. de Bruin. De Postduif tc Heikant met 51 duiven. 1. Gebroeders Sturm, 2. F. Pierssens, 3. Ge broeders Van Houten, 4 en 8. J. Strooband, 5. Job. van Hou ten, 8,9 en 10. A. Pieters, 9. R. Rottier. Wedvluchten vanuit Door nik: Eerste de Beste te Schoondijke met 166 duiven hoogste snelheid 1209.- mpm. 1 en 10. R. Postma, 2..H. van Kouweniberg, 3. C. Pijcke, 4. C. Jansen, 5. P. Cornells, 6. P. Ras, 7 en 8. Klaassen-Tail'He. 9. H. Veriheribrugge. Recht voor Allen te Sluis met 80 duiven, hoogste snel heid 1178,- mpm. 1. J. van de Lijke. 2. J. Wage, 3. J. Moens, 4 de 6. G. de Meijer, 5. J- Coppens, 7. J van Nijhof, 8. J van de Wege. 9. G. Cocquit, 10. M van de Bossche. Nog Sneller te Breskens met 377 duiven, snelheid eerste prijswinnende duif 1249,- mpm. 1. D. Mookhoek, 2. J. Jacobs, 3. C. var. Opdiurp. 4. J. Zee ge is, 5 W. Daansen, 6. A. Cornells, 7 A. Boekhout, 8. I. de Jonge. 9. P. Blaakman, 10. J. Notcbaert. Vrijde Vlucht te Sasput met 114 diuiven, hoogste snelheid 1257.- mpm. 1 en 4. J. Dhont, 2. P. de Hullu. 3. H. Colon, 5. R. Blaakman, 6. C. Boogaard, 7. B. de Poorter, 8. Iz. Leen- houts, 9. M. van Weijnsbergen, 10. E. de Wever (Van onze correspondent) MIDDELBURG Het aan tal binnenvaartuigen dat ligt aigemeerd in het Nederlandse gedeelte van het kanaal Gent- Terneuzen en de daarbij beho rende havens is donderdag tol honderd opgelopen. De meeste schepen liggen in Terneuzen en in de Neder landse grensplaats Sas van Geut De schepen die alle ge laden zijn, zijn bestemd voor België of Frankrijk, doch de schippers durven de grens niet over uit angst voor acties van Belgische schippers, aldus de rijkshavenmeester te Terneu zen. Ook in het Belgische ge deeite vain het kanaal alsmede in de omgeving van Gent ligt een groot aantal schepen, waaronder veel Nederlandse werkloos te wachten totdat hun Belgische collega's einde lijk overeenstemmdntg met hun regering hebben bereikt op het gebied van vrachtprijzen en betere bevrachtingsvoor-1 waarden. l'lr zijn heel wat schippers waarvan maandag aanstaande de vijfde week ingaat dat ze in België voor anker liggen. Collecte De In Axel ge houden collecte ten behoeve van Poolse invalide oud-strij ders heeft een bruto-bedrag opgebracht van 1576,20 gulden. De collecte was gehouden door de vereniging Axel-Polen. (Van onze correspondent) CLINGE Het voetbalelf tal van personeel uil De Ster- re heeft op hel gemeentelijk sportterrein in Clinge een fik se nederlaag geleden. Van et*, team beslaande uit volleybal lers en judoërs werd met 62 verloren. Er bestond grote belangstel ling voor het dueL Nadat dr. Van Engelen, directeur van De Sterre, de aftrap bad verricht speelden zich tijdens de wed strijd enke-le vreemde tafere len af. Voor de rust werd scheidsrechter R. van Crae- nenbroek door een viertal ge maskerde mannen in een over valwagen gestopt en „ont voerd". Hij werd onmiddellijk vervangen door de heer A. van der Hooft. Na rust moest de speler R. Claessens met een brancard van het veld gedra gen worden. Tijdens de sa menkomst in De Troubadour na afloop van het duel was hij echter weer kerngezond aan wezig. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie />eelaud RAVONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat .9, tel. 01150 - 7920 (4 lijnen; HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 4, teL 01100 - 23030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag tm. vrijdag 3.16-12.30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00-20.00 uur, tel 01600 - 2234L zondag van 20.00 - 22.00 uur. tel. 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen 01100- 14944 tel. 01140-3751; Midden-Zeeland: tel. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen. tel. 01150 7920; privé Lorentzlaan 50, Terneuzen. lel 01150 5745; algemeen redacteur Zeeland dra. J. Bouwmans, kantoor Klokstraat 1 Goes. tel. 01100-28030, privé Zuidvlietstraat 53, Goes, tel. 01100-28138: redacteur Midden-Zeeland: G. v. Ber- keL kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 01100 - 28030, privé Voor burcht 37. Kapelle. tel. 01102-2320; redacteur voor Terneuzen en KanaalzoneP. de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel, 01150-7920, privé Noordstraal 45, Hoek, tel. 01154-1550: redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen H Postma, kantoor Steenstraat 14. Hulst te). 01140-3751: privé Walmolenstraat 12. Hulst. tel. 01140 - 4159 Redacteur voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen R. van der Hela. Melkweg 40. O astburg, tel. 01170-3370; foto-journalist voor Zee land C.de Boer, kontoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150- 7920: privé Langs de Kreek 56, Terneuzen, tel. 01150-3137; sport redactie ZeelandA. Koomeri, Troelstralaan 8. Axel. teL 01155 - 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: W Hendriks, tel. 01140 - 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, teL 01130-5839

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5