riihssAsIlimi dongemond sttheresia Bij Van Maaren word je als brildrager tenminste nog menselijk behandeld? MVan Maaren. Opticiens van professie, Gemeente Rotterdam ALLE HEIWERKEN verpleegkundig hoofd verpleegkundig hoofd verpleegkundigen A doktersassistenten VAN OVERVELD BEVOEGDE DOCENTE van der straaten aannemingmij b.v. Kennis v.h. Geestelijk Leven a) een part-time nachthoofd verpleegkundige (m. of vr.) b) full-time verpleegkundigen gemeente breda hoofd van de afdeling eksploitatie streekziekenhuis HOORI VAN DE OPERATIEKAMER Gemeenteziekenhuizen DE STEM VAN ZATERDAG 20 SEPTEMBER 18 is een gerenommeerde fabrikant van grote kantel- en schuifdeuren. De bekende Vliezo-trap komt er vandaan. Voorts werden kunststoframen gefabriceerd. Het bedrijf telt ca. 90 medewerkers. De oprichter-eigenaar wil zich terugtrekken. Zijn stoel komt vrij voor de nieuwe Het is noodzakelijk dat de gevraagde functionaris (hoog uit 45 jaar) kan bogen op ruime, cq. allround ervaring in een middelgroot produktiebedrijf. En wel vanuit de in valshoek die hier de doorslag geeft, te weten het com mercieel, resp. het financieel-economisch gebeuren. Aan de thans nog bescheiden exportactiviteiten zal hij een krachtige impuls moeten geven. Ervaring op dit gebied betekent dus een extra pluspunt. PERSONEELSKEUZEBUREAU Wie de bouwregionen, de sfeer en termen kent, archi tecten en aannemers als hem vertrouwde overlegpart ners heeft Ieren kennen, is extra welkom. Strikte eis is dit echter niet. Van wezenlijk belang is dat de gevraagde directeur doorkneed is op de terreinen commercie en marketing. Zijn taak heeft ook financiële raakvlakken en daarenboven is hij de eerstverantwoordelijke voor per- scneelsaangelegenheden. Hij wordt bijgestaan door een technisch manager. Uitvoerige sollicitaties in handschrift (op brief en enve lop aangeven BODE) met alle bijzonderheden over ar beidsverleden en sollicitatiemotief, worden vewv even snel als vertrouwelijk behandeld door liet POSTBUS 40 EINDHOVEN VACATUR! Stichting voor R.-K. Huishoud- en Nijver heidsonderwijs gevestigd te Breda vraagt voor de KATH. SCHOLENGEMEENSCHAP „DE NIEUWSTRAAT Nieuwstraat 22 - Breda voor zorg v.d. voeding, woning en kleding voor 3 lestijden op donderdagmiddag vanaf 12.50 u Sollicitaties aan het bestuur van bovengenoemde school, Nieuwstraat 22 te Breda, hansweert telefoon 01130-18 20* Tijdelijke stalen damwand met of 7r- Remmingwerken en steigers Beton- en staalkonstrukties Sonderingen RIJKSSCHOLENGEMEENSCHAP BERGEN OP ZOOM Per 1 januari 1976 of eerder: 3 lesuren 1e graad 6 lesuren 2e graad 5 lesuren 3e graad Inlichtingen rector drs. A. Petermeijer tel. 01640-42150 Brieven inspecteur drs. H.N. Pelten burg Postbus 1010 - Roosendaal Stichting Zorg voor Bejaarden verpleeghuis Vita Nova Oss In ons verpleeghuis voor somatisch zieken met een capaciteit van 100 bedden hebben wij vacatures voor; Voor deze functies zouden wij gaarne in con tact komen met kandidaten die in het bezit zijn van het diploma A of A en B. Ervaring in een verpleeghuis strekt tot aanbeveling, evenals belangstelling voor geriatrische patiënten, wil len meedenken in de verwezenlijking van een optimale verpleging en de begeleiding van leerling ziekenverzorgenden. Rang is afhankelijk van opleiding en ervaring. Salaris overeenkomstig de landelijke regeling. Pensioenvoorwaarden volgens het P.G.G.M. Indien u belangstelling heeft nodigen wij u uit voor een informatief gesprek, telefonisch of na ontvangst van uw schriftelijke sollicitatie aan de Stichting Zorg voor Bejaarden, Arends vlucht 13, Oss, tel.: 04120-33969. Bij de gemeentelijke dienst voor jeugd en sport kan geplaatst worden een Funktie-lnformalie: Tot de objekten. waarover de beherende zorg van deze afdeling zich uitstrekt, behoren gemeenteli|ke zwembaden (openlucht en overdekt), tennisparken, sportterreinen, een sporthal, gymnastiekzalen, speeltuinen, jeugdgebouwen en gemeenschaps huizen. Binnen de afdeling zijn drie beheerders werkzaam voor respektievelijk de zwembaden, de sporthal met gymnastiekzalen en de sportvelden. Het hoold van de afdeling zal rechtstreeks onder de direkteur staan. Hij zal op onderdelen van zijn tunktie nauw moeten samenwerken met de chels van de beleidsafdelingen. Taak: Ontwikkelen en bijsturen van een gekoördmeerd eksploitatie- beleid. Leveren van inbreng bij de planning van nieuwe akkommodaties. Via analyse van de bedrijfsresultaten adviseren ter zake van rendementverhogende maatregelen. Adviseren over en opstellen van richtlijnen betrettende het groot en klein onderhoud van de akkommodaties. Begeleiding van en leiding geven aan bet personeel van de afdeling. Vereist: Een H.E.A.O.- ot H.T.S.-opleiding (richting bedrijfskunde) of een daarmede vergelijkbare opleiding, alsmede ervaring. Bereidheid tot medewerking aan ean psychologies onderzoek. Salaris: Athankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan benoeming geschieden in de rang van maksimaal hoofdcommies 1 s klas, waarvan het salaris ten hoogste t 3.655,- per maand is. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direkteur van de dienst. Pasbaan 17, Breda, telefoon 01600 - 48557. Uw sollicitatie aan genoemde direkteur wordt gaarne tegemoet gezien binnen 14 dagen. .J' In genoemd ziekenhuis komt binnenkort de functie vakant van Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van: - diploma ziekenverpleging A: - voltooide opleiding tot operatieverpleegkundige; - ervaring in het leiding geven; - goede contactuele eigenschappen. Een voltooide kaderopleiding strekt tot aanbeveling. Het ziekenhuis heeft een streekfunktie voor de Oongemond-gemeenten en voor het Land van Altena en telt 157 bedden. Raamsdonksveer is een aantrekkelijke plaats en heeft goede verbindingen met Breda, Utrecht en Rotterdam en ligt dicht bij een groot watersportcentrum en natuurgebied. Bij het vinden van huisvesting zal door het ziekenhuis alle medewerking worden verleend. Sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring kunnen worden gericht aan de direk- tie van het ziekenhuis, Qrote Kerkstraat 17 te Raamsdonksveer, terwijl de direkteur-genees- heer, C. G. J. Sterrenburg gaarne bereid is de nodige informaties te geven (telefoon 01621- 2955 of 3555). Mijnheer bedoelt dit. Voor een vlot montuurtje tegen een populaire prijs, hoeft u niet per sé naar Van Maaren. Maar als u behalve op een baanbrekende kollektie prijs stelt op een goeie oogbegeleiding, dan wordt het hoog tijd dat u eens kennis met ons maakt. Van Maaren zit nu zo'n 40 jaar in het vak. En we geven onze klanten nog dezelfde persoonlijke aandacht als in 1935. Afraffelwerk staat bij ons op de lijst van verboden artikelen. Maar daarmee houdt dan elke vergelijking met vroeger op. Want onze kollektie is modern en veelzijdig genoeg om zowel de bontste vogel als een bankdirekteur in krijtstreep op maat te bedienen. Ook wat de prijs betreft. Als u dus met plannen voor een nieuwe bril rondloopt, wandel dan niet zomaar een winkel binnen. Maar ga naar een zaak met stijl. Van Maaren heeft niet voor niets een reputatie tot in de binnenlanden van Afrika. 's-Hertogenbosch' Schapenmarkt 5, telefoon 132555. Breda: Ginnekenstraat 16, telefoon 38370. Ede: Grotestraat 2a, telefoon 15040. Eindhoven: Demer 41, telefoon 431807. Helmond: Veestraat- promenade 19, telefoon 22637. Tilburg: Oude Markt 6, telefoon 425253. Venlo: Vlei b'foon 14075. Roosendaal: De Rozelaar 35, telefoon 34444. Oss: Burgwal 82, telefoon 25262. Rotterdam vraagt voor het Bergwegziekenhuis, chirurgische afdeling voor de gynaecologisch-obstetrische afdeling voor dc afdelingen intensive care, coronary care en operatie kamer voor diverse afdelingen Inlichtingen kunt u inwinnen bij de adjunkt-direktrice Mej. S.E.J. Kersten, Bergselaan 62, Rotterdam, tel. 010-657777, aan wie ook de sollicitaties kunnen worden gericht.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 18