«BKnSBUN»l«,5ri te Pijpfitters technisch medewerker bac S color Uw man kan best een potje bij u brekc Maar voor de afwas is een Miele wèl zo handig. iCCBJ er is geen betere! dit is nblik om u als zakenvrouw waar te maken! europese investeringsbank UITVOERDER WEGENROUW Koop nü en win f.lOOOr Bac-Color zoekt een veelzijdige technisch medewerker w* mi NAAIMACHINEMONTEUR met a maandent soepele verlofregeling, regelmate af Korte reizen (2 uitstekend salans. Bij voorkeur tussen de 25 en 45. In het bezit van een rijbewijs CONFECTIE ATELIERS VAN SCHUPPEN N.V. JAARTSVELD'S WEGENBOUWBEDRIJF B.V. STREEKZIEKENHUIS SINT ELISABETH HOOFDVERPLEEGKUNDIGE VERPLEEGKUNDIGEN DE STEM VAN ZATERDAG 20 Stt itl.lbbR V *-:}W Ts fcSjjt a v- t -- r J 'r aV"'.'1 V 'Al V Wlezi|nwij? Een wereldomvattend concern, met jarenlange ervaring en mei moderne opvattingen. Wie zoeken wij? C Dames met konfaktuele kwaliteiten, voor een volledige dagtaak. Mei veel energie (zowel geestelijk als lichamelijk). In staat om anderen enthousiast te maken en te stimuleren. Diploma's en ervaring zijn uiteraard welkom, maar minder belang rijk dan de bereidheid om u volkomen in te zetten voor een verant woordelijke funktie, er iedere dag steevast op uit te trekken, en door te werken als het nodig is. Wat stellen wij daar tegenover? Een goed. aan de index gekoppeld maandsalaris Een heel hoge provisie. Een - anonieme - firmawagen. Een vaste vergoeding voor telefoon- en korrespondentiekosten Een werk terrein in uw eigen omgeving. Een komplete opleiding en steun bij uw werk. zoals alleen een grote wereldorganisatie u kan bieden. Geïnteresseerd' Stuur dan meteen uw naam. adres en telefoon nummer aan postbus n' 6515 BREDA. Wij nemen snel kontakt met u op. GEVRAAGD voor direct en later voor onze werken in Z.VI. en België Bellen na 19 uur 09-3231641785. vraagt voor hun vestiging in België een Aanmelden dagelijks op ons bedrijf van 9 tot 16.00 uur. Helhoekweg 9, Rijkevorsel. De Brabantse Afwerk Centrale in Steenbergen, kortweg Bac-Color, is een foto laboratorium met bijna 400 medewerkers, dat voor honderden fotohandelaren in heel Nederland negatief materiaal ontwikkelt en hiervan foto's in kleur en zwart-wit afdrukt. De technische dienst is een zeer belangrijke afdeling, die door hun werk in onderhoud en modificatie van onze geavanceerde apparatuur en systemen de best mogelijke kwaliteit mede handhaaft. Speciaal voor deze afdeling zoeken wij een: die behalve een analytische instelling tevens improvisatie-talent heeft. De man die wij zoeken kan: 1. een ervaren electrotechnisch instru mentenmaker zijn, die een applicatie cursus in de electronica heeft gevolgd, ofwel: 2. een ervaren electronica monteur die tevens beschikt over kennis van (of ervaring heeft in) fijnmechanische en optische technieken. Een opleiding op M.T.S.-niveau is voor deze funktie gewenst. Degenen die hun kennis uit de practische ervaring hebben verworven kunnen tevens solliciteren. Wij bieden een uitstekend salaris en moderne secundaire arbeidsvoorwaar den waaronder 8 procent vakantiegeld, een aantal extra uitkeringen en een premievrij pensioen. Indien u belangstelling hebt voor deze funktie, richt uw sollicitatie dan aan de afdeling personeelszaken t a.v de heer L. C. C. M. de Beer. Brabantse Afwerk Centrale B.V. Franseweg 65, Steenbergen .tel. 01670-3980 (met voorlopige zetel te Luxemburg) Uitgifte van 9 pCt. obligaties 1975 per 1976/1990 in stukken groot nominaal f 1.000,- aan toonder Leningsbedrag nominaal f75.000.000,- Koers van uitgifte zal uiterlijk op donderdag 25 september 1975 vóór beurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereniging voor de Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. Inschrijving van heden tot 29 september 1975, 15.00 uur op de voorwaarden van het prospectus d.d. vrijdag 19 september 1975, bij de kantoren van ondergetekenden te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage, waar prospectussen en inschrijvingsbiljetten, alsmede - tot een beperkt aantal - exemplaren van de statuten van de Europese Investeringsbank en van haar jaarverslag 1974, verkrijgbaar zijn. amsterdam-rotterdam bank n.v. algemene bank nederland n.v. bank mees hope nv pierson, heldring pierson n.v. Amsterdam, 19 september 1975 Silvolde (Gld) Brunssum (L) vraagt voor haar afdeling Brunssum, voor werken voornamelijk geleden in WEST-BRABANT, een ervaren Onze gedachten gaan uit naar een persoon met een middelbare technische opleiding en die beschikt over een behoorlijke ervaring in de uitvoering van wegenbouwwerken, met de daarbij behorende grond- en rioleringswerken. Geboden wordt een vaste positie met reële toekomstmogelijkheden en een goede salariëring en pensioenregeling. Sollicitaties, welke strikt vertrouwelijk zullen worden behandeld, te richten aan de direktie: Laan van Schuylenburch 3 te Silvolde (Gld) Telefoon: 08350-5151. Weat-Vwrdake 11 te Oudenbosch vraagt voor haar KINDER-PAVILJOEN een met aantekening kinderverpleging Tevei, i-iaatsingsmogelijkheid voor met diploma A op diverse afdelingen Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richten aan de heer L. Loozen, Hoofd Verpleging, tel. (01652) 30 55. en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krai Best leuk als een man eens in de huishouding helpt. Maar de afwas kunt u beter overlaten aan een Miele afwasautomaat. Die doet de afwas van een hele dag in één keer. Dat bespaart u heel wat tijd en moeite. En wat ook fijn is: het gebruikte serviesgoed kan meteen in de machine, dus u hebt altijd een opge ruimde keuken. Een Miele afwasautomaat is technisch gezien zijn tijd vooruit. Drie sproeiarmen spoelen het hardnek kigste vlekje weg en de warme-luchtdroging wint het met glans van de handigste man met een thee doek. De perfekte isolatie houdt de warmte vast en zorgt dat u de machine praktisch niet hoort. Het interieur is van roestvrij edelstaal en de omman- teling van geëmailleerd staalplaat - stootvast en krasbestendig - kan niet bladderen en vergelen. Zoals elke Miele heeft de afwasautomaat het KEMA- keur voor optimale veiligheid. De machine is bovendien geschikt voor inbouw. Als u dit jaar nog een Miele afwas automaat koopt öt een Miele droger, hebt u een goede kans om 1000 gulden te winnen. Stap even bij uw handelaar binnen, hij kan er u alles over vertellen.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 14