FC Den Haag laat winst liggen PSY NIET IN VORM Krappe zege Feyenoord Wageni Willem II op rolt MIOIELS: EP LM i DAGBLAD VOOR ZUIDWEST-NEDERLAND FC Twente kaalt foris uit c Poolse landdag bij Ajax X r X X voetbal buitenland s en motoren eel gevraagd geldleningen] Puylaert- Dierick de gehele dag gesloten. Johannisse vanaf heden F1 engeland belgïë wesUduitstand DED GELEZEN per mm. hoogte Nieuwstraat 9, n voor plaatsing Antwoordnum- ildt als contante ilier gebruik ARIEF Ie betaling: 1 orden of afkor- f 2,60 of afkorting f 0,26 |ig: f 1,25 portokosten). jrbeeld: met vriesvak, inh. epfietsje; witte helm e staat. Eiklaan 54, el. 5455. f 0,26 f 4,94 30ED GELEZEN ONEN TE LITH huizen, living 39 m2 met en- lim, blijvend uitzicht. Vanaf Papendrecht. Tel. 078-50633, 01846-4020. .AND eland nu hui- ijtjes, bunga- 120 verschil- en, prachtige tuintje in aanderen, ook tie en goed vanaf ong. fl. r Rodelho B. V. 555. Na 19.00 315 of 1187- 1971 en 1974 (GAS) 4 stuks; VW Pick-Up (enkel VW, dubb. cab., 3 stuks 1973, 173 en 1972: VW bestel (geslo- >rd Transit busje, 1971; Ford 72; Ford Transit (open), 1.750 >73 (diesel); Mercedes bestel, esloten) bestel, 1973; Bedford Iford (gesloten) bestel 1972; gesloten bestel; Opel Blitz diverse inruilwagens. Auto- seweg 2, Terheijden. (N. Br.). 966. ZEN's HELBEDRIJF OS blauw groot 0 C coupé klein 0 klein model 0-6 0-4 0 Benz 0 D 0 D 1»0 D 0 5-ciL n in voorraad er schuifdak te Academiesin- bij het station, e Breda. barinZelzate vier uur voor per week. racht worden. Assenede- Tel. 091- huisartsen praktijk is dinsdag 16 september DE PRAK"! IJK VAN tandarts is gevestigd in de Heilaarstraat 96 Alle spreekuren komen vervallen Alle behandelingen 9aa' volgens afspraak Tel. 47242. ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft bepaald niet alle registers open moeten trekken om De Graafschap naar een daverende 8-0-nederlaag te spelen. De Enschedese equipe speelde zelf in de eerste helft nogal matig en aangezien de Doetinchemmers ook niet al te veel kwaliteit en agressiviteit ten toon spreidde, ontspon zich aanvankelijk een nogal gezapig duel. De eerste sco ringskansen waren voor de be zoekers, na een foutieve pass van Drost, maar Storm richtte zijn kopbal te hoog. In de 13e minuut liet Müh- ren zien hoe er wel gescoord moet worden toen hij een lange solo van Van Ierssel bekroonde met een zuiver schot, dat V an Zoghei te machtig was. De formatie van trainer Evert Teunissen probeerde wel wat terug te doen, maar erg over- tuigènd was het allemaal niet. Schoenmaker en Hiddink trof fen de vuisten van Gross en Nanlohy zag hij zijn inzet uit "Pen door Hiddink genomen vrije trap de bal door Drost van de doellijn gehaald. Thijs- sen zorgde ervoor dat Twente wat oud was, werd het defen sief rammelende De Graaf schap helemaal in een verloren positie gemanoevreerd. Een gave pass van Pahlplatz be reikte Bos, die ongehinderd op kon rukken, omdat de Doetin- chemse defensie ten onrechte bleef staan voor buitenspel. Dat betekende 3-0, maar drie minuten later leek de Ensche dese defensie te moeten kapi- tuleren. Hazelhekke verlengde een voorzet van Hiddink, en die actie verraste de Twentse doelman Gross volkomen. Overweg stond echter op de lijn, om alsnog voor opluch ting te zorgen. Die tegenslag kraakte het moreel van De Graafschap helemaal en twee treffers van Thijssen binnen drie minuten, een vleugelschot van Oranen, een door Zaaijer van richting veranderde inzet van Bos en nogmaals een doel treffende actie van Thijssen maakten de malaise voor de achterhoekers compleet: 8-0. Dat arbiter Corver de thuis club nog een strafschop ont hield, vond eigenlijk niemand nog bezwaarlijk. (Van onze sportredactie) BREDA - FC Den Haag heeft de kans voorbij laten gaan voor het eerst sinds lange tijd een uitwedstrijd te winnen Niet alleen moesten de pupillen van trainer Boskov tot tweemaal toe een voorsprong uit handen geven, maar daar naast bleven vele kansen ongebruikt. Het duel eindigde in een 2-2-gelijkspel. Ook de kersverse eredivisionist NEC moest genoegen nemen met één winstpunt, want tegen FC Amsterdam werd het 1—1. In Eindhoven kon de gelijknamige club het niet bolwerken tegen de suptopper AZ'67. De thuis club leed een verdiende 1-3-nederlaag. MW heeft de eerste zege van dit seizoen behaald op FC Utrecht (3-1), dat even eens nog op de eerste overwinning wachtte. SPARTA - FC DEN HAAG 2-2 (0-1) - IDe eerste helft van het overwegend matige duel was slaapverwekkend. De Hage naars (zonder de geschorste Mansveld) pakten een 0-1 voor sprong, maar kort voor rust ver zuimde Perazic de marge te ver groten. Na rust pakte Sparta de zaken energieker aan. Het zorgde na rust voor de gelijkma ker. Weliswaar namen de Hage naars via Schoenmaker weer de leiding (1-2), maar Meulstege had onmiddellijk het antwoord klflur* 2-2 Score: 20. Van Vliet 0-1, 47. Salfischberger 1-1, 60. Schoenmaker 1—2, 61. Meut- stege 2-2. Scheidsrechter: Beek. Toeschouwers: 7.500. EINDHOVEN - AZ'67 1-3 (0-0) - De cijfers zijn mild voor de ploeg van trainer Gosens, want behalve een aantal kansen werd ook nog een strafschop gemi6t door de Alkmaarders. In de eerste helft werd aan beide zijden zwak gespeeld. Na de wisseling liet AZ-trainer Joop Brand zijn ploeg niet langer met een versterkt middenveldopere- ren en de gevolgen bleven niet uit. Score: 55. Kist 0—1, 61. Bleijenberg 1—1, 69. De Vries (strafschop) 1-2, 90. Vosmaer 1-3. Scheidsrechter: De Bruin. Toeschouwers: 5.000. NEC - FC AMSTERDAM 1-1 (0-1) - Bij NEC wilden de com binaties niet vlotten. FC Am sterdam hanteerde de counter tactiek en dat leverde nog al eens gevaarlijke situaties op in het strafschopgebied van NEC. De thuisclub wist pas ver in de tweede helft de voor rust opge lopen 1-0 achterstand weg te werken. Geïnspireerd door deze gelijkmaker trok de thuisclub fanatiek ten aanval, maar de Nijmegenaren waren te gehaast, waardoor de 1-1 op het score bord min of meer gehandhaafd bleef. Score: 24. Boszhardt 0-1, 73. Hoogendoorn 1-1. Scheidsrech ter: Wellinga. Toeschouwers 13.000. MW - FC UTRECHT 3-1 (2-1) - MW-trainer André Maas ver zuchtte na afloop: „Eindelijk zijn we van die hatelijke één af en hebben we onze eerste winst. Hopenlijk gaat het nu iets soepe ler lopen in de komende weken". MW begon onstuimig en had reeds na twaalf minuten succes. Uit een hoekschop van Bonfrére belandde de bal op het hoofd van de lange spits Huub Smeet, die keihard langs Hendrikse kopte. De Utrechters maakte ge lijk, want Wery knalde de bal van twintig meter onhoudbaar langs Matthijssen: 1-1. Lang plezier hebben de Utrechters hier niet van gehad, Smeets zorgde voor 2-1 en na rust ver raste Jan Streuer van zeker 35 meter de te ver voor zijn doel staande Hendriksen met een knappe lob: 3-1. Score: 12. Smeets 1-0, 35. Wery 1-1, 39. Smeets 2-1, 51. Streuer 3-1. Scheidsrechter: Beukman. Toeschouwers: 6.5000. NAC - Excelsior 0-0 - NAC heeft aan een ontstellend zwak Excelsior toch een punt moeten afstaan. Totaal onnodig, want de Bredanaars hebben kansen genoeg gehad om de formatie van Bob Jansen en Thijs Li- bregts naar een nederlaag te spe len. De afwerking was bij de thuisclub echter slechts ver zorgd. Vooral Groeneweg (ex- SVV) kon geen moment impone ren. Het weg-is-weg-systeem van het bedroevend slecht spe lende Excelsior bleek toch nog goed genoeg te zijn voor één punt. Scheidsrechter: Mulder. Toeschouwers: 6.000. (Van onze sportredactie) VELSEN - Uiteindelijk kon Kees Bijvers, die dit seizoen niet kritiekloos aan het spel van zijn pupillen wil voorbij gaan en dit al meerdere malen heeft bewezen, toch een iA zijn ogen nog een positief punt aanwijzen na het matte, oninte ressante duel tegen Telstar dat in een al even min opwin dende 0-0-stand eindigde. „Ik moet toch constateren", zei Rijvers, „dat we weer een stap zijn vooruitgegaan, want een ploeg als Telstar durfde ons vroeger ongecompliceerd tege moet te treden maar ditmaal hebben ze puur verdedigend en angstig lopen te voetballen. Om dan echter snel te vervolgen: „Dat wil niet zeggen dat ik hiermee die 0-0-stand wil goed praten. PSV wil altijd voetbal en maar als de tegenstander dat niet doet zoals in dit geval Tel star, dan moet een ploeg als PSV de vindingrijkheid kunnen op brengen om de tegenstander op de knieën te krijgen. Dat is van middag bepaald niet gebeurd". PSV had weer voor de opstel ling van de wedstrijd tegen FC Twente gekozen, mede omdat Dahlquist wegens griep niet be- le schikbaar was. Poortvliet speelde een zekere partij als rechtervleugelverdediger, Kees Krijgh was naar de voorstopper- splaats opgeschoven en Strik stond op het middenveld. Bij Telstar speelde André weer voor het eerst na een knie operatie ten koste van de jeug dige Groey die mede debet was aan de debacle bij De Graaf schap. Opvallend was ook dat doelman Bloem zijn plaats weer eens had moeten afstaan aan Paul van der Meeren die over igens het grootste aandeel had in het gelijke spel van zijn ploeg. Het eerste kwartier paste PSV de overrompelingstactiek toe waartegen dit seizoen het niet één tegenstander heeft kunnen redden. Echter wel Telstar Rinus Michels zat zaterdag weer op zijn vertrouwde „stekkie" in het Ajax-stadion. MM»— aSSmnCk* •-> v V»' -v, t V*' ANTWERPEN - In de Belgi sche voetbalcompetitie is tij dens de zesde speeldag leider voetbalclub Antwerp in eigen stadion door Lierse onttroond. Dit ten voordele van Sporting Lokeren dat - door een 4-1 overwinning op La Louvière en de gedeeltelijke misstap van RWD Molenbeek bij KV Meche- len (1-1) - opnieuw leider in de Belgische competitie is gewor den. In Antwerpen moest men met lede ogen toezien hoe Lierse - dank zij een Zeer produktieve Hans Posthumus - de bewoners van de Bosuil een smadelijke 0-4 nederlaag toediende. Een gelijkopgaande eerste helft waarbij de bezoekers evenwel de beste kansen kregen werd af gesloten met een 0-1 voorsprong via Posthumus. In de tweede helft kregen de bezoekers echter pas goed de smaak te pakken. Posthumus en Jan Ceulemans zorgden er tenslotte voor dat drie dagen voordat Antwerpen met Aston Villa uit Engeland voor de Europese beker gaat duelleren, de Antwerpenaars met blozende kaken de kleed kamers moesten opzoeken. Lokeren haalde thuis tegen La Louvière opnieuw flink uit. Na dat de Waaslanders een 0-1 ach terstand hadden opgelopen - toen Everaert in eigen doel schoot - toonden zij daarna ge makkelijk de weg naar de netten van de tegenstanders te kunnen vinden. Dank zij Verheyen en Devrindt konden de Waaslan ders toch met voorsprong gaan theedrinken. In de tweede helft zorgde de Nederlander Jan de Koning er voor dat de overwinning uitein delijk nog gestalte kreeg. (4—1). Na het derde doelpunt ontstond enig tumult dat tot uitsluiting van de voor La Louvière uitko mende Duitser Graf leidde. Anderlecht behaalde ten koste van Berchem Sport de eer ste overwinning in deze compe titie. Het werd 3-0. Door een overwinning van 3-1 op Fortuna Düsseldorf heeft Eintracht Braunschweig de lei ding genomen in de Duitse Bun- desliga. Dit ging ten koste van Borussia Mönchengladbach, dat naar de derde plaats zakte na het gelijkspel van 1—1 tegen Ein tracht Frankfurt. Naast Braunschweig profi teerde ook Bayern München van deze misstap van de Duitse kampioen. Op eigen veld ver sloegen de Münehenaren het op een na op de laatste plaats staande Kickers Offenbach met 3-1. Zij nestelden zich hiermee op de tweede plaats. Eintracht Braunschweig, dat in 1967 voor het laatst de Bundesliga aan voerde, heeft met 11 punten uit 7 wedstrijden een punt voor sprong op zijn twee naaste bela gers. Directe achtervolger met acht punten is Rotweiss Essen dat 1. FC Kaiserslau ea uidelijk terugwees. ENGELAND Ondanks een nederlaag van 1-0 in de uitwed strijd tegen Queens Park Ran gers heeft Manchester United zaterdag de leiding in de eerste divisie van de Engelse league behouden. De Mancunians voe ren de ranglijst echter niet meer alleen aan, want West Ham Uni ted, dat overigens in de uitwed strijd tegen Leicester City niet verder kwam dan een gelijkspel (3—3) bereikte eveneens een to taal van elf punten uit zeven wedstrijden. De doelcijfers van Manchester United zijn echter beter. De treffer die Dave Webb in de tweede minuut reeds op zijn naam bracht, bleek voor Queens Park Rangers voldoende voor de winst op koploper Manchester United. Het was echter geen af spiegeling van het grote over wicht, dat de thuisclub gedu rende de gehele wedstrijd had. Manchester, dat enkele gerouti neerde spelers miste wegens blessures, verkeerde vooral in de defensie vaak in grote paniek. De supporters van Manchester United, die bepaald geen beste reputatie hebben, hielden zich onder streng politietoezicht rus tig. DEVENTER (ANP) - Door een krappe zegje van 1-0 op Go Ahead Eagles voldeed Feye noord aan de verwachting en is aan de vooravond van de UEFA-cupwedstrijd tegen Ips wich Town het zelfvertrouwen nog wat opgevijzeld. De over winning van 1-0 heeft echter aan een zijden draadje gehan gen, want pas 23 minuten voor het einde profiteerde aanvoer der Kristensen handig van een misverstand in de Deventer- defensie. Go Ahead Eagles kwam voor 21.000 toeschouwers sterk voor de dag. Met enthousiast spel bleef de Deventer-ploeg de Rot terdamse aanvallen de baas. In dividueel waren de Feyenoord- ers heer en meester, maar als ploeg vormden de Rotterdam mers geen eenheid. Kristensen, Vreijsen en Rijsbergen staken boven de middelmaat uit maar kregen onvoldoende steun van Wim van Hanegem en Willy Kreuz. Go Ahead Eagles bood fel tegenstand en wist Feye noord zelfs de eerste 25 minuten in bedwang te houden. Het tempo dat de Rotterdamse ploeg Go Ahead oplegde bleek echter uiteindelijk te hoog. Tot aan de rust kon Go Ahead overeind blijven. Na de rust, bij Go Ahead werden Gluic en Fühler na twin tig minuten vervangen door Bakker en Korte, probeerde Fe yenoord met technisch gaaf voetbal een overwinning te for ceren. Go Ahead Eagles- middenvelders Jan van Deinsen en Peter Arntz konden het tempo niet meer volgen, waar door Feyenoord meer kans kreeg om in de aanval te gaan. Go Ahead Eagles - Feyenoord 0-1 (0-0). 67. Kristensen 0-1, toeschouwers: 21.000. Scheids rechter: Derks. Go Ahead Eagles: Spijker man, Geestman, Warnas, Oude Wesselink en Strijdveen, Rett- kowski, Arntz en Van Deinsen, Haar, Gluic (Bakker) en Fühler (Korte). Feyenoord: Treytel, Schnei der, Ramljak, Vos en Rijsbergen, Van Hanegem, Jansen en De Jong, Vreijsen, Kreuz en Kris tensen. -- f T BREDA ->In de eerste divi sie gaat Fortuna SC aan de leiding. De ploeg van trainer Brom versloeg gisteren in ei gen huis PEC Zwolle met 2-0. Opmerkelijk was verder in de eerste divisie de meer dan forse overwinning van Wageningen op Willem 2 (7-1), terwijl Haarlem in Groningen geen enkele kans kreeg. De formatie van trainer Hughes verloor van de plaatselijke FC met niet minder dan 4-0. De karakteristieken zijn: Wageningen - Willem 2 7-1 (0-0: 51. Hamberg 1-0, 62. Ooms 2-0, 65. Groenendijk 3-0, 66. Groenendijk 4-0, 75. Van Vij feiken 5-0, 81. Hamberg 6-0, 82. Hoskens 6-1, 87. Wellerdieck 7-1. Scheidsrechter Vermeij. Toeschouwers 3500. Helmond Sport - FC Vlaar- dingen 2—4 (0-2): 35. Van den Heuvel 0-1 (eigen doel), 44. Be rkenkamp 0-2,47. Stans 0-3,61. Burhenn° 1—3, 75. Stans 1^4. 80. Van Melis 2—4. Scheidsrechter Van Dijken. Toeschouwers 2500. FC Den Bosch - FC VW 2-1 (1-1): 14. Peltz.r 1-0, 35. Van Rosmalen 1-1, 70. Leushuis 2-1. Scheidsrechter Draaisma. Toe schouwers 3500. Waarschuwing voor Van den Bosch (FC Den Bosch) wegens het onderuit ha len van een tegenstander. FC Groningen - Haarlem 4-0 (2-0): 21. Veneboer 1-0, 44. Hoekstra 2-0, .47. Dijkstra 3-0, 89. Dijkstra 4-0. Scheidsrechter Pijper. Toeschouwers 6000. Volendam - Veendam 0-0: scheidsrechter Gans. Toe schouwers 2300. Gele kaart voor Ab Sier wegens het aan het shirt trekken van een tegenstander. SC Amersfoort - Heracles 2—1 (1-0): 24. Ponsen 1-0, 66. Navest 2-0, 69. Kerlin 2-1. Scheids rechter Van Ettekoven. Toe schouwers 1500. Fortuna SC - PEC Zwolle 2-0 (0—0): 55. Hoogmoed 1-0, 86. Ti- taleij 2-0. Scheidsrechter Be- rrevoets. Toeschouwers 5000. FC Dordrecht - SC Cambuur 1-4 (0-3): 31. Brinks 0-1, 35. Brinks 0-2, 44. De Blauw 0-3, 64. Andre Rozenburg 0-4, 76. Van Til (penalty) 1-4. Scheids rechter Jonker. Toeschouwers 3000. SVV - Vitesse 0-2 (0-1): 30. Veenendaal 0-1, 89. Veenendaal 0-2. Scheidsrechter Keizer. Toeschouwers 2000. Maiwald (Vitesse) kreeg een gele kaart omdat hij de bal moedwillig tegen een van de grensrechters aan schoot. AMSTERDAM (ANP) - Rinus Michels was zaterdagavond te vreden over wat zijn Ajax een uur lang heeft laten zien in de wedstrijd tegen Roda JC. „Tot 2-0", vertelde Michels, „ging het heel goed. Daarna werden wij getroffen door een persoon lijke fout, zoals bijvoorbeeld ook gebeurde tijdens de wed strijd Polen - Nederland. Dat zijn dingen die je eigenlijk niet kunt incalculeren. H si?,., yj li'B" j j 11 SUr In het Ajaxstadion is zaterda gavond geapplaudiseerd toen Rinus Michels voor zo'n 14.000 toeschouwers „echt" terug was in De Meer. Het gebeurde voor de wedstrijd. Na anderhalf uur voetbal was er geen enkele reden tot bewondering, zeker niet voor Ajax, en ook niet voor Michels, die vooral in zijn verdediging Poolse toestanden heeft aange troffen. Het was chaotisch zoals in de vroegere Poolse landda gen, er waren fouten die zo ge kopieerd konden zijn uit de veel recentere Polen - Nederland woensdagavond. Ajax heeft met name het laat ste half uur slecht gespeeld, en daardoor kon Roda JC dat een uur lang, min of meer vrijwillig met de rug tegen de muur had gestaan, bijzonder gevaarlijk te rugkomen. De vinnige Advocaat legde de basis voor de wederge boorte van het elftal dat te lang in de greep van de angst had ge staan. Roda ontdekte toen ein delijk dat Notten waarschijnlijk nimmer een slechtere competi- tievorm heeft bezeten, dat Müh- ren de mensen mist die uitvoe ring kunnen geven aan zijn ge dachten en dat Van Dord niet de man is die lijn kan brengen in een elftal dat duidelijk op zoek is naar zichzelf. Ajax - Roda JC 2-1 (1-0), 35. Meijer 1-0. 54. Meijer 2-0, 61. Nanninga 2—1, toeschouwers: 14.000, scheidsrechter Vervoort. AJAX: Schrijvers, Suurbier, Hulshoff, Dusbaba (Van San ten) en Krol, Van Dord, Notten en Mühren, Steffenhagen (Wic- kel), Geels en Meijer. RODA JC: Geilman, De Wit, Pfeiffer, Ehlen en Meuser, Ad vocaat, Ziegler (Broeks) en Toonstra, Van der Lem (Korver), Nanninga en Vermeulen. Wij hebben, organisatorisch gezien, iets beter gespeeld. Niet spectaculair, maar dat is nog een lange weg. De mensen verwach ten dit nog wel st cis van Ajax, maar de oude tijd is voorlopig voorbij. Gebleken is zaterdaga vond wel dat er op het moment maar weinig voor nodig is om de zaak uit balans te halen. Wat op dit moment bij Ajax loos is, is een uitvloeisel van iets dat al een paar jaar aan de gang is". TOTO 37 GA Egl. - Feyen. INEC-FC A'dam. MW - FC Utrecht Eindh. - AZ'67 FC Tw. - De Graaf. Telstar - PSV |Ajax - Roda JC fX" Spar. - FC D. Haag NAC - Excelsior Wagening - Will. II D. Bosch - FC VW FC Gron. - Haarl. Fort. SC-PEC Zw. EREDIVISIE Go Ahead Eagles - Feyenoord 0-1, NEC - FC Amsterdam 1-1, MW - FC Utrecht 3-1, Eindho- ven - AZ'67 1-3, FC Twente - De Graafschap 8-0, Telstar - PSV 0-0, Ajax - Roda JC 2-1, Sparta - FC Den Haag 2-2, NAC - Excelsior 0-0. STAND EERSTE DIVISIE Wageningen - Willem H 7-1, Helmond Sport - Vlaardingen 2—4, FC Den Bosch - VVV 2-1, FC Groningen - Haarlem 4-0, Volendam - Veendam 0-0, FC Amersfoort - Heracles 2-1, FSC - PEC Zwolle 2-0, FC Dordrecht - Cambuur 1-4, SVV - Vitesse 0-2. STAND Feyenoord 4 4 0 0 8 11- 1 PSV 4 3 1 0 7 13- 2 Ajax 4 3 1 0 7 8-3 FC Twente 4 3 0 1 6 12- 5 De Graafschap 5 2 2 1 6 10-15 NEC 4 2 1 1 5 6-3 AZ'67 4 2 1 1 5 5-2 Sparta 4 1 3 0 5 6-4 FC Amsterdam 4 2 1 1 5 9-8 Telstar 5 1 3 1 5 12- 10 MW 4 112 3 6-10 Eindhoven 4 1 1 2 3 5- 10 G.A. Eagles 4 0 2 2 2 5-8 FC Den Haag 4 0 2 2 2 5-8 NAC 4 0 2 2 2 2-7 Roda JC 4 0 13 1 6-9 FC Utrecht 4 0 13 1 4-10 Excelsior 4 0 13 1 1-9 Fortuna SC Haarlem FC Vlaardingen FC Groningen FC Cambuur FC VW Vitesse Wageningen Heerenveen FC Den Bosch SC Amersfoort Veendam V olendam Helmond Sport FC Dordrecht PEC Zwolle Heracles Willem II SVV S 5 1 0 11 6 4 119 5 3 2 0 8 6 3 2 1 8 6 3 2 1 1 1 1 1 2 6 1 1 6 114 3 5 10 4 2 5 0 0 5 0 15- 5 6- 5 13- 5 11- 4 11-5 4- 2 14- 5 11- 4 8- 3 4- 7 8-13 4- - 5 4-8 14- 8 10-15 4- 7 5- 10 3-15 2-12 PROGRAMMA Go Ahead Eagles - NAC (zat.), Feyenoord - NEC, FC Amsterdam - MW, FC Utrecht - Eind hoven, AZ'67 - FC Twente, De Graafschap - Tel star, PSV - Ajax, Roda JC - Sparta, FC Den Haag Excelsior. DEN HAAG, (ANP) - De win nende getallen van lotto no. 37 zijn: 25-29-30-32-34-35 res. getal 31 Het aantal deelnemers aan lotto no. 37 bedroeg 872.304, die voor een inleg zorgden van 3.360.296 gulden. Het prijzen- bedrag is 1.732.422,- De prijzen zijn: le prijs (Incl. jackpot) 694.931,- 2e prijs 159.614,- 3e prijs 239.421,- 4e prijs 319.228,- 5e prijs 319.228,- Het aantal deelnemers aan toto no. 37 bedroeg 233.017, die voor een inleg zorgden van 674.085 gulden. Het prijzenbed- ragis/ 406.949,-waarvan voor de le prijs (incl. jackpot) 214.835,- 2e prijs 80.047,- 3e prijs 112.066,- Er hebben zich op dit moment 9 deelnemers gemeld voor de le prijs. De supertrio (de grote au- toprijs, ren op duindigt:) 1. n.r. 9 (Beemster) 2. n.r. 10 (Not So Bad) 3. n.r. 12 (Laureada). Toto omzet 25.958,- de uitbe taling 4867.10,- PROGRAMMA Wageningen - SW, Willem II - Heerenveen, FC Vlaardingen - FC Den Bosch, FC VW - FC Gro ningen, Haarlem - Volendam, Veendam - SC Amersfoort, Heracles - Fortuna SC. HAMBURG - De winnende getallen in de Duitse lotto van zaterdag 13 september 1975 zijn: 2, 5, 18, 19, 35 en 42 (reser vegetal 13). De cijfers van „Spiel 77": 5, 8, 6, 8, 6, 9 en 1.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 7