De herder en het voortrazend verkeer Grafiek var Baartman ten toon bij Uilenspiegel Plannen voor peuterzaal in IJzendijke De Stec/De Vrije Zeeuw Nieuwe cursus sociale school Discussie over vissterfte WETHOUDER STRIJBOS: RUST OP OTHEENSE KREEK BEWAREN ACHT MILJOEN KILO APPELS NAAR DDR Vleeskeuringsdienst bespreekt begroting stad streek VSSIEVE EIKEN i/AI\l HET MES Aanrijding met inhalen ZAALVOETBAL OOSTBURG RECREATIEVE CURSUSSEN Heikant IJzendijke Koewacht Terneuzen Westdorpe Belangstelling voor beter wonen groeit Hansweert Onzekerheid over riolering Rooseveltlaan VRIJDAG 12 SEPTEMBER 1975 n ook de prijzen Op- n. it, HuweUjk&cuniaclcentrum RAIT-d'UNION ïïen jaar persoonlijke huwelijks"'' op eerlijke voorlichting en discretu mdeerdc klacht! R DE RAAD VAN TOEZICHT 11. Hoofdkantoor: Postbus 122, Ede ■n 53. Tel. 01600-52721. Schieting liggende wip vrijdagavond 12 septenibvt CAFÉ BENELUX Axel. Begin 19.00 uur. Gra tis f 25.- prima verhch- ting Het plaatsen van een ELE'N vormt een wezenlijke bijar^g het realiseren van uw doel DUIZENDEN lezen uw! .maaKc EXTRA reclame met een KLEINTJE ttah MVCtmnUke meubel s het adres voor Edeiti» lags de gehele dag gesloten „Langs de grote vierbaanssnelweg doolt de herder eenzaam rond". Het zou een alternatief kunnen zijn op een aloude Drentse schaapherders hymne.. In de Belgische gemeente Ertvelde is het een werkelijkheid- Een veertien jaar jonge herder Gillain van Hecke hoedt er langs de asfalt- banen zijn schaapskudde. Gillain komt uit een familie van schaapherders. Zijn broer hoedt een kudde v?n honderd schapen bij het landelijke Sint Margriete onder Aar denburg. De familie Van Hecke leeft van de wolverkoop. De slechte si tuatie in de textiel heeft de prijzen doen kelderen en het is voor de schaap herders geen vetpot. Voor vijftig franks per jaar aan pachtgeld mag Gillain zijn honderd schapen laten grazen in de bermen van de snelweg Terwijl de blikken welvaart met een noodgang voorbij suist, staan Gillains schapen vredig te grazen. Zijn zwarte herdershond zorgt ervoor dat de dieren bij elkaar blijven. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De autobe- stuurster, mevrouw M.L. uit Hoek, verleende gistermiddag op het kruispunt van de mid- densluis met de verbindings weg naar de westsluit te Ter- neuzen, geen voorrang aan de uit Assenede afkomstige be stuurster van een auto, me vrouw M.D. Bij de botsing ontstond vrij veel schade aan beide voertuigen. (Van ouze correspondent) TERNEUZEN De afdeling Assenede van het Davidsfonds organiseert op dinsdag 16 sep tember om 20 uur in de zaal St. Sebastiaan op de Markt te Assenede een discussie-avond rond de problemen van de vis sterfte in de grote Geul te Assenede, de waterbeheersing in de Meetjeslandse polders en over landbouw en natuurbe houd. Het debat wordt geopend met de vertoning van een bij drage van de Vlaamse televisie over de vissterfte, waarna een vijftal gastsprekers, die direct met de drie problemen te ma ken hebben, aan het wóórd komen. (Van onze oorrespondent) OOSTBURG In de sport hal „De Veerhoek" werd deze week een begin gemaakt met de zaalvoetbalcompetitie 1975- 1916. De belangstelling in IVest-Zeeuwsch-Vlaanderen daarvoor is groot en dit sei- aoen nemen niet minder dan veertig teams aan dit evene ment deel. Uitslagen 8 september: Al- heo-Internationaal Transport 2-6, Vier Emmers-Amro 3-2, Velocitas-Hofzicht Varkens 7- 2, M C Fiehuiqua-Peugeot 5-4, Durlet-Oktopus 2-3. 9 Septem ber: Raboling-Riemens 4-3, Hof Termude- Administratief Personeel 6-1, Laportedor-Ek- sakt 0-7. .Programma 15 september: OBV-Leraren KWL. NMB-De Lanbouw, Trimclub-Eloy, Uan- fo Sport-Triconoble, Batse- laere-Van Hal en Kareis. 16 September: DiepvTies-De Pot kijker, Karibar 1-Temboijs 1, Eksakt-Internatioaal Töan- 19 september: De Rode ieeuw-In de Koning, W Sas- Put-Chez René. 'Pan een onzer verslaggevers) OOSTBURG Op 15 sep tember starten in West- 'eeiuvsch-Vlaanderen een «antal cursussen variërend van «temen» handvaardigheid tot jazzballet. De eerste periode an deze cursussen duurt tot december. Het tweede deel ™Pt tot 31 mei. Het geheel at onder supervisie van het «fuws Instituut voor Kunst- n'ge Vorming. Jjktalve jazzballet en hand- ®?™'gheid omvat het cursus- ™tket ook schilderen, yoga, TOt-nbakken en werken met ttiel. Inlichtingen over het Pwgramma kunnen verkregen "Wden op teL 0H70-2197. Na enkele meer en minder geslaagde uitstapjes naar Overijssel als kweek- en broedplaats van beeldende kunst is Galerie Uilenspiegel met haar eerste expositite in het nieuwe seizoen terngge keerd naar de eigen provin cie Zeeland. Niet dat de ex posant Henk Baartman een geboren Zeeuw zou zijn, in tegendeel, hij is afkomstig uit Zuid-Holland maar woont al weer enkele jaren in Mid delburg en dat is in zijn geval gelijk in de meeste andere gevallen voldoende om hem tot de Zeeuwse kun stenaars te rekenen. Henk Baartman is graficus en wel bij uitstek en pur sang; zijn enige expressie middel is de grafiek. Zoals de meeste bezeten grafici blijkt ook Baartman een zoe ker naar nieuwe vormen, mogelijkheden en technie ken. De meeste van zijn hier geëxposeerde wenken noemt l)ij Grafimathematica, over welke naam hij ter verkla ring zelf zegt: ..Deze naam is door mij gekozen voor een kunstvorm die de synthese vormt tussen de gebruikelij ke grafische technieken en de mathematica. Bij deze techniek speelt de mathematica een grote rol, vooral in de opbouw van de basisvormen, het vierkant en de cirkel. Door het compone ren met deze basisvormen als uitgangspunt, ontstaat een beeld waarin een ..visueel andere wereld" zichtbaar wordt". Vermoedelijk komt bij het ontstaan van Baartmans werk ook de computer te pas, maar het doet in wezen weinig ter zake of men wel oi niet achter de geheimen van een bepaalde techniek komt. Waar het de beschou wer in de eerste plaats om gaat is het artistiek resultaat. Bij Baartman maakt dit re sultaat als geheel een indruk van cleanheid en knapheid, er gaat een koele schoonheid van zijn beste stukken uit. En zijn beste stukken zijn die waarin hij zijn mathema tische vormen onder spaning weet te zetten, dat gebeurt soms met cirkels, soms met vierkanten. Minder geslaagd is Baartmans grafiek wan neer de voortdurende herha ling van bepaalde vormen leidt tot het ontstaan van laden die meer ontwerpen blijken voor bepaalde patro nen in tapijt of stof; daar werkt zijn procédé eentonig en vervelend. Om zijn meest geslaagde bladen waarin Baartman erin slaagt zijn ar tistiek koud vuur aan te bla zen is een bezoek aan deze expositie de moeite waard. Te bezichtigen tot 28 sep tember aanstaande. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De O- theense Kreek is een gebied waar de rust angstvallig be waard dient te blijven. Dit is het argument van b. en w. van Terneuzen om een geplande 24 uurs zeilrace van de water sportvereniging De Otheense Kreek niet door de laten gaan, zo bleek gisteren tijdens de vergadering van de Commissie Onderwijs en Sport, op het stadhuis van Terneuzen Wethouder J.H. Strijbos ver dedigde het standpunt van het college. Hij zei de kreek niet geschikt te achten voor een zeil-evenement van een et maal. „Maak er een dag-wed strijd van", zo diende hij de leden van de watersportvere niging op de publieke tribune van advies. Mevrouw T. Kos ter-de Krijger toonde zich weinig ingenomen met het summiere antwoord van de gemeente Terneuzen op de breedvoerige aanvraag van de watersportvereniging. „Het is met een paar regels wel erg gemakkelijk afgedaan" zo vond zij. „Het is geen stijl om die vereniging op deze manier de wind uit de zeilen te ne men", zo stelde de heer W. de Zeeuw zich achter mevrouw Koster. Het argument dat het evenement hinder voor de om wonenden zal veroorzaken wilde er bij hem niet in. Hij kreeg steun uit een onver wachte hoek. Ook mevrouw A. Bijl-Donk zag de bezwaren van het college niet zitten. Het commissielid Hameling noem- re het besluit wat „voorba rig-'. De conclusie van het VVD-raadslid J. de Putter: „Ik zit niet zo in die sport, maar ik dacht dat zeilen geen lawaai maake". De wethou der wenste echter niet over stag te gaan. Hij deed alleen de toezegging dat hij de zaak best nog eens een keer wilde bespreken met de watersport* vereniging. De gang van zaken rondom de benoeming van een nieuw schoolhoofd van de openbare lagere school van Sluiskil is bij het VVD-raadslid De Zeeuw niet zo lekker gevallen. Hij maakte gisteren naar aan leiding van een brief van de oudercommissie van deze school nogal wat bezwaren. Mede omdat de school nu met een vervanger werkt die bin nenkort rn militaire dienst moet. „Dan móet er weer een vervanger komen", aldus de heer De Zeeuw. Hij voegde eraan toe: „Dat bevordert de stabiliteit van het onderwijs niet en doet de naam van de school geen goed". Hij zei de brief van de ouders nogal „zwaarwegend" te vinden, om dat er sprake was dat bij voortduring van de huidige si tuatie ouders hun kinderen van school zouden nemen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op donder dag 18 september start de so ciale school van het N.K.V. voor het vierde achtereenvol gende jaar met een breed op gezette cursls voor ieder die geïnteresseerd is in allerlei fa cetten van het maatschappelijk gebeuren. Inschrijving is mogelijk voor de cursus „wegwijs in het recht", die inzicht geeft in onderwerpen als sociaal recht- arbeidsrecht- belastingrecht- actuele rechtskwesties, Boven dien wordt ruime aandacht ge schonken aan de vaardigheden in het mondeling taalgebruik onder andere via discussie techniek en het bevorderen van vrijmoedigheid in het spre ken. Hoewel -de cursus door het N.K.V, is opgezet en georgani seerd, is deelname door niet- vakbondsleden ook mogelijk. De cursusduur is van half sep temiber tot eind april, elke donderdagavond van half acht tot tien uur in het gebouw van de Levensschool, Leeuwen laan, Terneuzen. Nadere infor matie kan verkregen worden op de eerste cursusavond. De ze begint om half acht Tij dens deze avond vindt ook de Inschrijving plaats. Verkoping Tijdens een druk bezochte openbare ver koping in café den Ouden Arend te St.Jansteen heeft de heer H. A. Braem uit St. Jan steen voor 81.000 gulden een bungalow gekocht met toebe horen gelegen aan de Vlas straat 20. te Heikant. Hoewel er veel belangstelling voor de verkoping bestond waren er drie bieders. Collectes De collecte wel ke in de r.k. kerk te IJzendij ke werd gehouden voor de Mi' va bracht 1112,- op. De collecte voor het Koningin Wilhelminafonds voor de 'kan kerbestrijding bradht te IJzen dijke 1215,- op. Jeugd Vanaf zondag 14 september kan de jeugd vanaf 12 jaar iedere week in het patronaat terecht. Elke zonda gavond tussen 19.00 en 22.00 uur kunnen ze zich er op al lerlei manieren bezighouden onder leiding van enkele jeugdleiders. Zaalvoetbal In de sport hal 't' Zwaantje werd een aanvang genomen met de wedstrijden in poule-b van het Terneuzense zaalvoetbal. CHD en Mistrappers kwamen als eerste op de sporthalvloer. Na een spannend duel werden de punten via een 3-3 gelijkspel gedeeld. Minder doelpunten maar zeker niet minder span ning bij de wedstrijd Philips- PZEM, door PZEM met 2-1 gewonnen. NSM had weinig moeite met Van Hecke en won met 5-0. De meeste treffers vielen in de wedstrijd Elopak- Centraal Laboratorium, met als eindresultaat een forse 7-2 overwinning voor Elopak. Pro gramma voor maandag 15 sep tember: Elopak-Van Hcke, Centraal Laboratorium-NSM, CHD-Philips, Mistrappers- PZEM. Bazaar De afdeling Terneuzen van het Leger des Heils houdt dit jaar een bazaar, waarvan de opbrengst ten goe de komt aan het zendingswerk van majoor Eva den Hartog in Banigla Desj en de verbouwing van de zaal van het Leger des Heils aan de Donze Visser straat te Terneuzen. Op vrij dag 26 september opent de korpsofficier om 14 uur de bazar in het gebouw Pro Rege aan de Dejongestraat. Ook za terdag is de bazar toeganke lijk van 10.30 tot 21 uur. Vergaderingen NKV Op zaterdag 20 september houdt het NKV in de Kanaalzone in hotel „Rotterdam" te Terneu zen een districtsvergadering. Tijdens deze vergadering 'somt aan de orde de mogelij ke fusie tussen NVV en NKV. In de loop van deze vergade ring zal ook de informatie ge geven worden over de stand van- zaken op dit moment tus sen de bonden op dit moment. De bijeenkomst begint om liO uur. Veteranen voetbal Het ve- teranenelftal van „R.I.A.-W." heeft zich een goede vriend gemaakt van veel veteranen- ploegen uit de omgeving. De ex-R.I.A.-spelers namen al aan verscheidene toernooien deel. Geregeld ontvangt de club verzoeken om als tegenstander te willen optreden voor vriendschappelijke wedstrij den. Zondagmorgen om half elf spelen de R.I.A.-veteranen een thuiswedstrijd, op het ter rein in de Kapittelstraat. De tegenstander voor zondag is de ploeg van „Atoom Boys" uit Sluiskil. lOVan onze correspondent) TERNEUZEN De bewo ners van het gedeelte van de oude binnenstad dat voor re habilitatie in aanmerking komt, Donze Visserstraat en omgeving, blijken steeds meer belangstelling te krijgen voor de financiële tegemoetkomin gen, die er van overheidswege beschikbaar voor worden ge steld. Op het woensdagmiddag in het informatiecentrum van het stadhuis gehouden spreekuur, meldden zich 15 gegadigden. Op het eerste spreekuur was er slecht één belangstellende, vorige week waren het er twee. Ook gedeelten van de buitenkernen worden door het Terneuzense gemeentebestuur zo snel mogelijk aangepakt. Voor de wijk Oud-Vlissingen te Hoek, waar ongeveer 50 a 60 woningen voor verbetering in aanmerking komen, worden door het gemeentebestuur van Terneuzen zo spoedig mogelijk huis-aan-huis per brochure hierover mededelingen aan de betrokkenen gedaan. Binnenschip viotgetrokken Woensdagavond is het bin nenschip Willem B, 745 ton, dat met een lading klein op weg was naar Terneuzen, op de Molenplaat bij Hansweert vastgeraakt. Het schip is don derdagmorgen omstreeks vijf uur viotgetrokken door de sleepboot Nieuwland van sleepdienst Willem Muller bv te Terneuzen. (Van onze correspondent) GOES Het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen heeft via haar afzetbevorde- rend orgaan C.B. 2 bekendge maakt dat een contract is af gesloten voor de levering van 8 miljoen kilo appelen aan de DDR. De levering zal plaats vinden in de periode half ok tober tot half de cember a.s. De rassen Golden Delicious, Jona than, Goudrenelte en Cox's Orange Pippin klasse II kwa liteit komen er- voor in aan merking. De leden van de fruitveilingen moeten binnen een week opgeven welk kwantum zij voor dit doel in de komende maanden willen le veren. AXEL Café Benelux 19.00 u.: Sohieting op liggende wip. BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 u.: „Straat vechter", 14 jr. Luxor 20.00 u.: De twee missionarissen", 14 jr. Tweede hal Stadhuis Kunstwerk van de maand van A. Neijndorff uit Bergen op Zoom. Geopend maandag Lm. vrijdag van 8.30-12.30 en van 13.30-17.30 u.Ct.m. 30 sept.) GOES Grand 19.30 u.: „Towe ring inferno", 14 jr. 23.00 u--. „The battle of El Allamain". 16 jr. Museum voor N. en Z.-Be- veland, „World Press Photo". Geopend dinsdag t.m. zaterdag van 10.00-12.00 en 13.30-17.00 uur (t.m. 27 september) HULST Galerie Van Geyt, Steen straat 20 Beatrijs Jouret exposeert grafiek. Geopend werkdagen 9.00-12.00 en 14.00- 18.00 uur (t.m. 30 septem ber).Den Dullaert H. Kos ter exposeert schilderijen en plastieken. Tijdens openingsu ren van Den Dullaert (t.m. 19 september). MIDDELBURG Citytheater 20.00 u.: „De 5 van de 4-daagse", 23.30 u.: .Okin awa"Kuiperspoortthe- ater 20.30 u. Filmhuis: „Ook dwergen zijn klein be gonnen". Zeeuws Kunstenaars Cen trum, Lange Noordstraat 59 Expositie J. van Sclfagen „Beeld of teken"? Geopend dinsdag t.m. zaterdag t.m. 12 december. Rijksarchief. St. Pie terstraat 75 Expositie Van Kust tot Kust over de Stoom vaartmaatschappij Zeeland van 1875-1975. Geopend maandag t.m. vrijdag 9.00-12.30 uur en 15.00-17.00 u„ zaterdag 8.30- 12.30 u.; zon- en feestdagen gesloten, (t.m. 13 sept.) (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG Op donder dag 18 september vergadert in het voormalige gemeentehuis van Zaamslag de kringraad van de Vleeskeuringsdienst Zeeuwsch-Vlaanderen. Op de agenda staat onder meer het behandelen van de begroting voor 1976. Andere punten zijn de vaststelling van salarissen voor het lopende jaar en een tweetal begrotingswijzigingen. De aanvang van de vergade ring is 9.30 uur. (Van een onzer verslaggevers) IJZENDIJKE In IJzendij ke is een voorlopige werk groep, onder tijdelijk voorzit terschap van mevrouw W. Hendriks opgericht, om ook in IJzendijke te komen tot op richting van een peuterspeel zaal. Het zou dan de derde in de streek worden, na Oostburg en IJzendijke. Tijdens een informatieve avond bleken al een 25-tal moeders positief tegenover de oprichting van de peuterspeel zaal te staan. Informatie over het vele werk dat aan de op richting van een dergelijke ac commodatie voorafgaat werd verstrekt door twee bestuurs leden van de Stichting Peuter speelzalen West-Zeeuwsch- Vlaanderen, de dames De Vries en Capon. Erop gewezen werd door hen dat een peuter speelzaal er in de eerste plaats is voor de kinderen en dat het niet als een „opvangcentrum" voor de kinderen moet worden opgezet. De voorlopige werkgroep, waarin ook mevrouw Buijsse - een der initiatiefneemsters zitting heeft, zal alle moeders in IJzendijke gaan benaderen die kinderen hebben in de voor een peuterspeelzaal ge schikte leeftijd. De behoefte zal worden geinventariseerd. Een nieuwe informatie-avond is uitgeschreven voor 8 okto ber en wordt waarschijnlijk gehouden in het sociëteitsge bouw. Daar kan dan wellicht door de werkgroep al medede ling worden gedaan over de lokaliteit die men op het oog heeft. „Er zal veel werk aan vastzitten", aldus mevrouw Buijsse. „Zo heeft men er in Breskens 7 maanden over ge daan eer de peuterspeelzaal er was. Wij kunnen nu profiteren van de ervaring van de be staande stichting en hopen in een kortere tijd tot een peu terspeelzaal te komen". OOSTBURG Ledeltheater 20.00 u.: Li ve and let die", ai. ROTTERDAM Ahoy'complex 10.00-17.00 en 19.00-22.00 u.: „Isolatie", vaktentoonstelling. Luxor theater „Een kan nibaal als jij en ik", 20.00 u. Musical. Hofplein Theater 20.15 u.: „Ik slaap wel op de bank", blijspel. De Doelen (Kleine Zaal) 20.15 u.: In ternationale Gaudeamus Mu ziekdagen. Theater de Lanta ren 20.30 u.: Theaterge- beuren rond het thema „Vrouw". Eksit 21.00 u.: Dr. Ross. Amerikaanse blues. SAS VAN GENT Galerie „Uilenspiegel", Westkade 71 Henk Baart man uit Middelburg exposeert grafiek. Geopend dag. van 9.00-1.2.00 en 13.30-18.00 u. vrijd. tot 21.00 u., zond. 14.00- 18.00 u. woensdagmiddag ge sloten. (t.m. 27 sept.) TERNEUZEN Luxor 20.00u.: „The lo wering inferno", 14 jr. VEERE Grote Kerk Expositie Deltacultuurgebied in histo risch perspectief. Geopend maandag t.m. zaterdag 10.00- 18.00 en zond. 13.00-17.00 u. (t.m. 14 sept.) VLISSINGEN Alhambra 20.00 u.: „Moord in de Oriënt Express", 14 jr. 23.00 u.: „Engelen van de straat", 18 jr. IJZENDIJKE Streekmuseum, Markt 23 17.00 u. zaterdag, zon- en feestdagen van 14.00-17.00 u. (t.m. 14 sept.) ANTWRPEN Meirtheater 20.30 u.: Wit- tezwartepietenpoppen door J. Orton. Middelheimpark, Mididel- heimlaan Expositie, beeld houwwerken en tekeningen van negen leden van het werkcomité Middeliheim als mede de 13e Biënnale voor beeldhouwkunst met speciale aandacht voor Turkije, Indo nesië en Japan. Geopend van 10.00-19.00 u. (t.m. 4 okt.) (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het is nog steeds niet helemaal zeker wanneer begonnen kan worden aan het herstel van de riolering van de Rooseveltlaan te Axel. De directeur Roelands van de centrale dienst verwacht dat binnen een maand met de werkzaamheden kan worden begonnen. Het wachten is echter nog steeds op toestemming van de minister. Die moet namelijk nog zijn goedkeuring hechten aan de subsidie uit de werkge- legenheidspot, die voor het werk vanuit de provincie be schikbaar gesteld is. De Rooseveltlaan is al sinds maart van dit jaar afgesloten toen ontdekt werd, dat de rio lering ter plaatse op enkele punten was ingestort. In een periode met veel stortbuien zou de huidige situatie tot nog meer verzakkingen en watero verlast voor de omliggende straten kunnen leiden Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen; HULST- Steenstraat 14, tel. 01140 3751 (3 lijnen); GOES; Klokstraat 4, tel. 01100 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t m. vrijdag 8.15 - 12.30 en 13.30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00 20 00 uur, teL 01600-22341; zondag van 20 00 - 22.00 uur. tel. 01600 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140 3751 Midden-Zeeland: teL 01100 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel. 0U5G 7920; privé Lorentzlaan 50. Terneuzen. tel 01150 5745; algemeen redacteur Zeeland drs. J Bouwmans, kantoor Klokstraat 1 Goes, tel 01100-28030, privé Zuidvlietstrast 53, Goes. tel. 01100 28138 redacteur Midden-Zeeland G v. Ber- kel, kantooi Klokstraat 1, Goes, tel. 01100 - 28030, privé Voor burcht 37. Kapelle tel. 01102-2320; redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel. 01150 7920. privé Noordstraat 45, Hoek, tel 01154- 1556; redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen H Postma. kantoor Steenstraat 14. Hulst tel 01140 3751; privé Walmoilenstraat 12 Hulst, tel 01140 4159 Redacteur voor West Zeeuwsch-Vlaanderen R. van der Hein Melkweg 40 Oost burg tel 01170-3370: foto-journalist voor Zee land C. de Boer kartoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, tel. 01150- 7920: privé Langs de Kreek 56. Terneuzen. tel 01150-3137; sport redactie Zeeland: A. Koomen. Troelstralaan 8. Axel tel 01155- 2594 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE inspecteur Zeeland: W Hendriks tel 01140-3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, tel 01150 5839. MH] (centrum

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 5