Het jaar2000is begonnen. lijdelijk. otsdenfi waaidepunten op grote voorraadpot. Cadeau voor nieuwe abonnees: van Wouter Lap. EN VERDER DEZE WEEK Bon. Hier met dat boek. Bang&Olufsen Waar? In Panorama, dat u naast z'n gewone (nou ja, gewone) inhoud óók al het nieuws en de achtergronden, het lief en het leed van 2000 voorschotelt. Deze week (nr. 38) spectaculaire artikelen over de TV-, film-en showwereld in het jaar 2000. In woord èn beeld. Om u een idee te geven: Willeke van Ammelrooy gesignaleerd. Alles over de Vader Abraham Gaat Met Pensioen Show. Come -back voor Mies. De jacht op Eichmann onthuld. Massamoord op de Noordzee. Van pijn kun je sterven. Moccona-lekker pittige korrelkoffie van Douwe Egberts. Radiobeurs Rhee, Van Leest, Technka Nova, Embregts h/o van Leest, Fa. A.J.van Pelt, geautoriseerde Bang&OlufSGII dealers zijn de enigen die u muziek kunnen laten horen zonder fase-vervorming. DE STEM VAN VRIJDAC 12 SEPTEMBER ¥oor Echt Boinggg». Deze week (nr. 38) Panorama kwam op het spoor van de voormalige film-vedette, die eenzaam en anoniem in Lorny-sur-Plage woont. Ook binnenshuis zet ze haar donkere bril nimmer af. De wereld van klatergoud werd haar geestelijke ondergang. Deze week (nr. 38) Vader is nu 65 en sluit zijn veel bewogen loopbaan definitief af. Hij onthulde Panorama dat hij spijt heeft „dat ik andermans leed weieens tot commerciële successen heb gemaakt". Deze weck (nr. 38) Na een jarenlange rustperiode komt de nog immer charmante Mies Bouwman weer terug voor de tv-camera's en wel met de internationale Quiz zonder Grenzen. Panorama mag er zijn, Ook in 1975. Elke week opnieuw. Want Panorama blijft intussen op de bekende, niets verhullende manier ook de gebeurtenissen en't nieuws van 1975 brengen. Dezer dagen verschijnt in Nederland een opmerkelijk boek over de jacht op Nazi Adolf Eichmann, de grootste joden moordenaar. Het werd geschreven door de leider van Israels Geheime Dienst die Eichmann opspooj-de. Exclusief in Panorama het ie deel (van de 3) van dit opzienbarende feitenrelaas. Daar lijkt het vissen tegenwoordig veel op. Panorama voer een nachtje mee op een vissersboot en hoorde hoe de visstand wordt bedreigd door onverantwoorde slachtingen onder veel te jonge vis. Moeten ongeneeslijk zieken gewoon maar op een soms vreselijk pijnlijke dood wachten of zijn ze echt te begeleiden, op een menselijke manier? Panorama sprak met professor Smalhout, die Nederland schokte met zijn mededelingen over fouten in ziekenhuizen. Tachtig van de allerbeste karikaturen van Wouter Lap, de meester portrettist van Panorama's achter kant, gebundeld in een schitterend fcoek. Razendknappe kijk op bekende Nederlanders, van Willy Alberti tot Jelle Zijlstra. U krijgt dat unieke boek voor niks en niemendal. Als u zich nü opgeeft als abonnee. Doen! Ik wil een kwartaalabonnement op Panorama (f 16,25 per kwartaal, 13 nummers) en krijg als welkomst geschenk het karikaturcnboek van Wouter Lap (winkelwaarde f 12,90). Naam: Straat: Plaats: Ik wil het blad ontvangen 38-101 via de bladenman per post U kunt deze bon opsturen in een envelop, zonder postzegel, aan Panorama, Antwoordnummer 7147,Amsterdam. De grote 200 grams voorraadpot Moccona is nu voordeliger dan ooit. v En dat niet alleen: er zitten tijdelijk nog 100 waardepunten op óók! Zodat u nog sneller kunt sparen voor al die prachtige D.E. geschenken. 200 gram Fijne Dessert 200 gram Coffeïnevrij ƒ8,98 ƒ8,18 200 gram Roodmerk 6,98 1 Karnemelkstraat 10, Breda. Tel. 01600 - 3 37 72. Eindstraat 6, Breda. Tel. 01600-4 83 89. Wilhelminastraat 32-36, Breda. Tel. 01600 - 2 45 00. Schoolstraat 5, Made. Tel. 01626-2412. Hoge Ham 170, Dongen. Tel. 01623 - 20 21 Misschien hebt u nooit van fase- vervorming gehoord. Maar u hoort 't helaas wel. elke keer wanneer u 'naar muziek luistert Het is een onvolkomenheid in elke luidsprekerbox die tot nu toe te koop was, van de goedkoopste tot de allerduurste. Het geluid van de verschillende speakers in uw luidspreker boxen is. speciaal in de overgangsgebieden, niet helemaal in fase niet synchroon Tot nu toe! Want van Bang&Olufsen in Denemarken komt alweer een belang rijke ontwikkeling op geluidsgebied De Uni Phase luidsprekerboxen, die een eind maken aan dit euvel Die u een geluld geven dat weer dichter bl| de werkelijk heid van de concertzaal ligt Die bovendien kompakter zijn en beter in te passen in uw interieur Wij hebben voor u een klein boekje, dat 't allemaal duidelijk maakt 3 jaar garantie Kom de nieuwe Uni Phase luidsprekerboxen eens rustig bekijken Maar kom vooral luisteren.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 16