s n n li n cm Cees Bal: SPONSORS RUKKEN OP IN SCHAAKWERELD Twee duels voor Graaumans Toch bewondering voor Oranje Johnny Cecotto voorlopig uitgeschakeld n FLEVOHOF JENSEN MOET STOPPEN FLEVOHOF CHILLEN Boksers naar buitenland 'zuidplein rotterdam LOTTO EN TOTO I DE STEM VAN VRIJDAG 12 SEPTEMBER 4 schoenmakersgerei, 45 ogenblik, 7 kerkelijk ge- week en sappig, 9 jong 10 elk, 11 beest, 12 is, 13 werkelijk, 14 stel- ipstandje, 16 communi- Idel, 17 advies, 18 gra- Holland. ijaassedaj :si daojaq jajj epv 1 31 '13J 'jaip n '-«pa! i, 'uaui g 'uauiB 'uauisa 'jaiJ33(UlAt JBBq 'IfUBq 'auiBp sneu 'squq puoq ojqaSoA 'uaAoqsjpnt pa 00 (S) Klaar wakker. SEL (Nederl.) 0 Nieuws en SOS berich- .00 Nieuws. 13.10 Aktua- n. 13.25 Buitenlands per- icht. 13.30 Cultureel ma- (14.00 Nieuws.) 15.00 's. 15.03 Gevarieerd, in- tief programma. (16.00 'S.) 16.30 Amusements- k en verkeersinformatie, en 18.00 Nieuws. 18.15 19.00 Nieuws. 10.10 Ak- iiten. 19.30 Taalwenken. Muzikale groeten en in- tie. 20.30 Nieuws. 20.33 :ine voor het gezongen to- 2.00 Nieuws. 22.05 Lichte k. (23.00 Nieuws.) 23.40- Nieuws. MERCKX GEEFT TALENT KANS (Van onze sportredactie) BREDA - Na een verloren seizoen hoopt hij het volgend jaar bij zijn nieuwe werkgever Molteni weer tot sprekende resultaten te kunnen komen. Dat Bal bij zijn nieuwe werkge ver als „knecht van Eddy Merckx" zal worden bestempeld deert hem in het geheel niet. Cees Bal Bij Gan-Mercier was ik de knecht van Poulidor en Zoetemelk. Ik kreeg helemaal de kans niet om mijn eigen wedstrijd te rijden. Bovendien werd er bij Gan voortdurend op gehamerd dat alleen de Tour de France belangrijk was, de klassiekers telden niet." ÏTALIANEI GEVEN ZICH WEER KANS Cees Bal op deze foto winnend voor Gan-Mercier. Volgend sei zoen ook voor Molteni? „Toen ik tot overmaat van ,amp ook nog ten koste van Barry Hoban uit de Tour-ploeg gewipt werd was voor mij de maat vol en heb ik de contacten met Merckx weer opgenomen. Ik ben er namelijk van overtuigd dat ik bij Molteni meer kans krijg. Eddy heeft me zelfs ge zegd dat hij inziet dat hij niet elke wedstrijd meer kan winnen nu hij een dagje ouder wordt. Hij wil echter wel dat zijn ploeg blijft domineren, daarom zoekt hij jonge talenten om zich heen. Aan het einde van carrière van deze superwielrenner kan een jongeman veel van de meester leren.Zeker nu Merckx zijn knechten toezegt dat zij de kans krijgen in de ploeg indien zij zich op een bepaalde dag sterk voelen. Voor mij is dat erg be- langrijk.Ik gok namelijk vooral op de klassiekers en met een sterke ploeg om mij heen die ie' voor mij wil doen moet ik het volgend jaar wei tot een goed re sultaat kunnen komen. Het deert me niet dat daar tegenover staat dat ik ook vaak als knecht moet opereren, met dat klusje ben ik bij Gan-Mercier intussen wel vertrouwd geraakt", aldus Cees Bal. Wereldkampioen bij de amateurs AndreOevers heeft een uitnodiging ontvangen om op 21 september deel te nemen aan een internationale tijdrit in het Franse Dax. Hoewel deze tijdrit na de Grand Prix de Na tions welhaast de belangrijkste van het jaar is en Gevers als tijdrit-specialist geboekstaafd is, weet de wereldkampioen nog niet of hij de uitnodiging aan vaardt. Op dezelfde dag wordt nl. de Ronde van Eindhoven ver reden. „En ik vind het ook leuk om weer eens voor eigen publiek te kunnen rijden", zegt Gevers. „Bovendien vind ik dat ik me niet steeds weer opnieuw hoef waar te maken in grote wed- strijden.Het hele jaar door heb ik klinkende uitslagen gereden, dus wie nu nog aan mij twijfelt zal nooit mijn capaciteiten er kennen". (ADVERTENTIES) rekreatie voor 't hele gezin aan het Veluwemeer tel (03211)1614. 40 ha. park, agrarische bedrijven, tentoonstellingen, kinderdorp, met diverse attrakties, indianendorp, kinderboerderij, speeltuin )van onze sportredactie) NIJMEGEN - In de clubcom petitie van de Koninklijke Ne derlandse Schaakbond staat het seizoen 1975-1976 morgen, dus zaterdag de eerste ronde op het programma. Het zal een eerste ronde worden van een competitie, die meer dan ooit in het teken staat van het professionalismem Tenminste drie volledig gesponsorde clubs zullen namelijk in de hoofd klasse gaan draaien, te weten: landskampioen desisco- Watergraafsmeer, Philidorp- Leeuwarden en •Volmac- Rotterdam. Zeker is dat hier door verschillende topspelers zich in het competitiegeweid zullen mengen. Het betalen van spelers in de landelijke schaakcompetitie is dit seizoen bijna een gewoonten geworden. Vooral door het pas gepromoveerde Rotterdam, dat zich nogal op de markt geroerd heeft, nu het gesponseerd wordt door Volmac. Het trok onder andere prof. dr. Max Euwe aan. Euwe krijgt volgens betaalbare bronnen 5000,- betaald voor 2 partijen. Het is meer bedoeld om Jan Timman, die men al in de gelederen had, te vervangen, als hij in het buitenland is. Euwe doet dit overigens niet om zijn eigen kas te spekken, maar zal een gedeelte van het honorarium schenken aan zijn eigen VAS- ASC uit Amsterdam en aan de wereldschaakbond, waarvan hij resident is. Naast Euwe eh 'imman heeft men in het Rot terdamse team Hans Böhm we ten te behouden en bovendien de Belgische meester Boey aange trokken. Ook van Fred van der Vliet zou voor Volmac Rotter dam gaan uitkomen. Hij komt van het Haagse Moerwijk. Landskampioen Desisco- Watergraafsmeer heeft het rus tig gedaan met het kopen van 6pelers. Ton Timman keerde op .i eigen verzoek terug op het oude"' nest, terwijl men verder Paul van der Steggen en Frans Borm, twee talentvolle jeugdige spe lers, naar Amsterdam heeft ge haald. Rob Hartoch, internatio nale meester, bleef bij Desisco-Wgm, evenals Roy Dieks en Piet van der Weide. Jaap Vogel vertrok van de landskampioen naar concurrent Philidorp-Leeuwarden, die bo vendien Philip de Chattel naar het Noorden haalde. Duidelijk is het zo langza merhand, dat in hoofdklasse een zogenaamde prof titel en een amateurtitel op het spel staat. Er zijn namelijk enkele clubs, zoals Charlois uit Rotterdam, die niet over betalen denken. Ook Utrecht doet dat niet, met als gevolg dat bondscoach Hans Bouwmeester het komende sei zoen voor BSG uit Bussum gaat spelen. De proftitel zal zeker een strijd worden tussen de volledig gesponseerde teams, want het valt niet mee, aldus de voorzitter van Charlois in het clubblad, om gelijke tred te houden met deze gesponsorde teams. Op dat punt heeft deze voorzitter het gelijk helemaal aan zijn kant, al is het wel zo, dat vorig seizoen ook Philidor Leeuwarden ondanks de geweldige versterking (o.a. Genna Sosonko) er niet aan te pas kwam. Desisco-WGM naaide zonder slag of stoot de titel binnen. Het zal dan wellicht ook tijd gaan worden, dat gezien de ont wikkelingen de Koninklijke Nederlandse Schaakbond gaat denken aan een soort profliga met daarnaast een amateur hoofdklasse. Zo langzamerhand gaat de lol er voor de overige teams toch wel een beetje af. Na tuurlijk is het wel een feit dat je als amateur niet met angst en beven hoeft af te wachten of de sponsor de club op een kwaad ogenblik in de steek laat. Op dat moment verlaten de spelers, die van buiten zijn aangetrokken, ij lings de in de steek gelaten club, en daarom moet worden afge wacht of de aan de kant gezette eigen leden weer voor het kar retje te spannen zijn. (Van onze correspondent) ROME - De complete Ita liaanse Voetbalwereld is ver rukt over de wedstrijd Polen-Nederland. Een over winning van Nederland zou de Italianen in groep vijf van het Europees landenkampi- oenschap hebben uitgescha keld. De Azzurri blijven nu in de strijd, al geven ze zich zelf na de wedstrijd van woensdag nauwelijks kan sen. „Polen wordt voor ons een niet te nemen hindernis, tenzij we voorkomen dat we dezelfde verdedigingsfouten maken ais de Hollanders en als de Polen spelen zoals tijdens de eerste ontmoeting in Rome", aldus het unanieme commentaar van trainers en spelers. Italië heeft Polen in de thuis wedstrijd op 0-0 gehouden, maar dat was een heel ander Po len, veel minder indrukwek kend, dan de ploeg van afgelo pen woensdag. De Italiaanse commentaren zijn eerlijk en mild. Alle vier Poolse doelpun ten worden „cadeautjes" ge noemd. Resultaten van verdedi gingsfouten. Maar dat neemt niet weg dat Italië bewondering heeft voor Oranje dat met ere en in een goede, spectaculaire wed strijd verloren heeft van de Po len volgens de prognoses van Italië de Europese beker gaan winnen. Trainer Bernardini, die de wedstrijd zag, meent dat Neder land aan het eind van een legen darische cyclus is gekomen. Cruijff en Neeskens zijn niet meer de ongenaakbaren en de huidige defensie van Holland is van een bijna bedenkelijke mid delmaat geworden. In de pers worden Van Kraay en Overweg als de zwaksten genoemd. Krol wordt als de beste geprezen, evenals Van Hanegem, hoewel over hem de meningen uiteenlo pen. Volgens de Italiaanse natio nale elftaltrainer hield van Ha negem in de eerste helft het spel teveel op; „hij speelde noncha lant, ongeïnspireerd, zonder fantasie". Bearzot, die samen met Bernardini belast is met de formatie en de training van het nationale team, miste Van der Kuylen, die hij na de wedstrijd tegen Finland „de nieuwe Cruijff" had genoemd. De Italianen onderkennen het Nederlandse probleem.' wel of niet langer met het duo Cruijff-Neeskens in zee blijven gaan. Cruijff viel volgens de Ita lianen niet op. Hij gleed teveel uit, had - volgens Bernardini - kennelijk het verkeerde schoei sel aan. Men is het er unaniem over eens, dat de Polen de wed strijd tactisch gewonnen heb ben. „Technisch en als ploeg, blijft Oranje een formidabel team". „Het was qua spel een spekta kel, helemaal een finale om de wereldbeker", zei de Romeinse krant „II Tempo". De zege van. Polen wordt verdiend genoemd, al is het verschil van drie goals misschien wat fortuinlijk groot. De Italiaanse pers schrijft dat Nederland een enorme klap ge ïncasseerd heeft, en beroofd is van de glorie van München en overklast werd op snelheid. De Italiaanse nationale elftal selectie heeft de wedstrijd op de televisie gevolgd. Kort daarvoor had het nationale team in een oefenwedstrijd met 6-0 van Ba sel gewonnen. Het hoopgevend resultaat van een vlot draaiend team, hoewel een stuk van alle voldoening en alle optimisme verdween bij het zien van de match in Polen, die in Italië rechtstreeks op de televisie werd uitgezonden. De Italianen heb ben een zwaar programma voor de boeg: de 27ste van deze maand krijgen ze de onbereken bare Finnen op bezoek; 26 okto ber moeten ze naar Polen om tenslotte op 22 november tegen Oranje (zonder Cruijff en Nees kens) aan te treden. (ADVERTENTIE) JONGE DUBBELE 9L# GRAAN JENEVER die moet u proeven, die isgeweldig- GRONINGEN (ANP) - Bjarne Jensen, de gisteren 31 jaar ge worden ausputzer van FC Gro ningen, moet op medisch advies zijn voetballoopbaan beëindi gen. De Deen, die vijf seizoenen voor de Groningse club heeft ge speeld, heeft een chronische heupblessure. Zijn contract liep op 1 december a.s. af. Jensen keert terug naar Denemarken, waar hij per 1 januarie 1976 trainer wordt van de derde divi sieclub Aaiborg. DEN HAAG (ANP) - In het kader van de voorbereiding op de Olympische spelen vaardigt de Nederlandse Boks Bond de komende weken zeven boksers af naar twee internationale toernooien in Athene en Ostra- va. Aan het toernooi in Athene, dat van 23 t/m 26 september duurt, nemen twee Limburgse boksers deel. Het weltergewicht Nico Jeurissen en middenge wicht Peter Remmers, beiden uit Maastricht. Vijf boksers komen uit in het internationale van Ostrava (Tsj), dat van 23 tot en met 29 september wordt gehouden. In Tsjechoslowakije starten: Be- rtus Brouwer (Jutphaas) en Dolf Krijsman (Schiedam) beiden in het lichtgewicht, lichtwelter Tonny van Eek (Amsterdam) en de zwaarwelters Ron Wijngaard (Amsterdam en Adrie Magielse (Dordrecht). (Van onze sportredactie) ZEIST - Aty Graaumans, die afgelopen zondag in de wedstrijd van NAC tegen Sparta een gele kaart kreeg voorgeschoteld is door de strafcommissie van de KNVB voor twee wedstrij den onvoorwaardelijk ge schorst. De kleine NAC- verdediger moet daarnaast honderdvijftig gulden boete betalen. De vérdere straffen in het be taald voetbal zijn: A. Bouma (Ajax): twee wedstrijden on voorwaardelijk, S. Tu Pan (AZ'67): twee wedstrijden on voorwaardelijk, J. C. Zwarthoed en J. C. Schokker (Volendam): twee wedstrijden onvoorwaar delijk, J. Derksen (Haarlem): twee wedstrijden onvoorwaar delijk en f 150,- boete, J. Akers loot (Haarlem): een wedstrijd onvoorwaardelijk, f 100,- boete en de mogelijkheid tot verweer tegen de omzetting van een lo pende voorwaardelijke wed strijd in een onvoorwaardelijke, Y. Hamming (PEC/Zwolle): een wedstrijd onvoorwaardelijk en f 125,- boete, D. Stooker (FC Dordrecht): twee wedstrijden onvoorwaardelijk en f 7 5- boete, M. Breuer (FC Dordrecht): twee wedstrijden onvoorwaardelijk en f 125,- boete, C. Rijkens (FC Dordrecht): drie wedstrijden onvoorwaardelijk en f 150, boe te, T. de Leeuw (Sparta): een wedstrijd onvoorwaardelijk, M. v.d. Korput (Feyenoord): een wedstrijd onvoorwaardelijk en f 150, boete, A. Marijt (De Graaf schap): een wedstrijd onvoor waardelijk en een wedstrijd voorwaardelijk met een proef tijd van een jaar en een boete van f 150,-, J. Havermans (Wil lem II): een wedstrijd onvoor waardelijk, een wedstrijd voor waardelijk en een boete van f 75,-, J. Beusenberg (NAC): een wedstrijd onvoorwaardelijk en f 100,- boete en de mogelijkheid tot verweer tegen de omzetting van een voorwaardelijke straf van een wedstrijd, E. Beckers (FC VW): drie wedstrijden on voorwaardelijk en f 100, boete, F. Palmen (Roda JC): twee wed strijden onvoorwaardelijk, J. van Diggele (Excelsior): een wedstrijd onvoorwaardelijk en f 75, boete. Van de volgende spe lers werd een lopende straf van een voorwaardelijke wedstrijd omgezet in een onvoorwaarde lijke: L. J. van Veen (FC Utrecht), J. Seegers (Ajax), A. Mansveld (FC Den Haag), B. Sleeman (FC Amsterdam). Van J. Lacroix (MVV) werd de proef tijd voor een lopende voorwaar delijke straf van een wedstrijd verlengd tot 1 januari 1976. Voorts waren er vijf boekingen (drie in de eredivisie en twee in de eerste divisie. BOLOGNA (AFP) - De ver wondingen van de Venezolaanse motorcoureur Johnny Cecotto, die afgelopen zondag op het cir cuit van Assen ten val kwam, blijken toch ernstiger dan aan vankelijk werd vermoed. Cecotto, die bij zijn val ver wondingen opliep aan de voet en de linker pols zal vier vijf we ken rust moeten houden en daardoor niet kunnen starten in Mugello op 28 september. Als al les goed gaat zal de wereldkam pioen in de 350 cc klasse op 15 oktober in Brazilië weer aan de start verschijnen. Sorry, op dit punt moeten de honderdveertig winkels, warenhuizen en boetieks, die in het winkelcentrum Zuidplein onder één dak zijn samengebracht, verstek laten gaan. (Overigens heeft u er elders in Rotterdam gelegenheid jenoeg voor, lijkt ons.) Voor de rest bent u in winkelcentrum Zuidplein ruimschoots 'onder de pannen'. Fijne meubeltjes? Leuke kleertjes? Muziek-voor-in-huis? Gezellige gordijnstoffen? U vindt 't allemaal te kust en te keur. En 't leuke, 't comfortabele is: u kunt uw boodschappenlijst nog 's rustig checkenop één der knusse terrasjes her en der tussen de winkels verspreid. Parkeerproblemen? Niét in de parkeergarage pal ónder het winkelcentrum. Dat dankzij knappe tram-, bus- en metroverbindingen voor iedereen naast de deur ligt. voorlaan dróóg wilt winkelcentrum houden tijdens het L-r„ winkelen, wélkom in: X I 2 DEN HAAG (ANP) - De cij fers van de lotto en toto van het afgelopen weekeinde zijn: LOTTO NO. 36 Aantal deelnemers: 860.318. Bruto inleg: f 3.307.143. Prij- zenbedrag: f 1.702.493. Ie prijs: feen winnaar, van het beschik- are bedrag gaat l/5e deel naar de jackpot van a.s. zondag. Het overige 4/5 deel wordt in gelijke delen verdeeld over de overige prijsklassen. 2e prijs: 1 winnaar, die bruto f 293.371 ontvangt. 3e prijs: 73 winnaars, die elk bruto per kolom f 5.094,—ontvangen. 4e prijs: 3954 winnaars, die elk per kolom f 113,— ontvangen. 5e prijs: 9053 winnaars, die elk per kolom f 49,— ontvangen. Jackpot voor de lotto van a.s. zondag (nr.37) f 136.282, TOTO NO. 36 Aantal deelnemers: 212.923. Bruto inleg: f 562.005,—. Prij- zenbedrag: f 266.952,—. Ie prijs: geen winnaars, van het be schikbare bedrag gaat 1/3 deel naar de jackpot van a.s. zondag. Het overige 2/3 deel wordt in ge lijke delen verdeeld over de overige prijsklassen. 2e prijs: geen winnaars, van het beschik bare bedrag (incl. 1/3 deel van de le prijs) gaat de ene helft naar de jackpot van a.s. zondag. De andere helft naar de 3e prijs. 3e prijs: 13 winnaars, die elk bruto per kolom f 13.860,— ontvan gen Jackpot voor de toto van a.s. zondag (nr.37) f 86.759,-. WARSCHAU (PAP) - De grote (4-1) overwinning van Polen op het Nederlandse elftal in de voorronden van het Europees kampioen schap, heeft in Polen heel wat losgemaakt. De „Try- buna Ludu", het grootste Poolse ochtendhlad (oplage van 800.000) meldt op de voorpagina onder de kop: „Groot succes van het Poolse voetbal: „De overwinning op de vice-wereldkampioen, die in zijn sterkste opstelling in Chorzov aantrad, is een re gelrechte wereldsensatie". Het blad haalt de woorden aan van de voorzitter van de Poolse voetbalbond Jozef Maj: „Het was een geweldige wed strijd. Ik heb altijd geloofd dat we konden winnen en had alle vertrouwen in Gorski (de coach). Maar ik moet toegeven dat ik niet had verwacht dat de zege zo groot zou uitvallen. Het moet gezegd: onze spelers buit ten elke fout in de Nederlandse verdediging uit. Ik maak me geen zorgen over het resultaat in Amsterdam". Onder de kop: „Fantastisch succes voor onze voetballers" schrijft „Zycie Warszawy": „Het Nederlands voetbalelftal is over de hele wereld bekend als de uitvinders van het totale voetbal, dat wel als de belang rijkste ontwikkeling in deze sport van de laatste honderd jaar mag worden beschouwd. Nu - plotseling - hebben deze grootmeesters een ongelooflijke nederlaag geleden. Een neder laag, die heel wat misverstand heeft teweeg gebracht bij de in ternationale persagentschap pen, want iedereen dacht dat Nederland had gewonnen van Polen. Maar laten we eerlijk zijn. Voordat de wedstrijd tus sen het derde en tweede team ter wereld begon, waren er velen onder ons, die niet genoeg ver trouwen hadden in de mogelijk heden van het Poolse elftal. Maar plotseling speelde de ploeg totaal en leed het totale voetbal een totale nederlaag". Stefan Sieniarski, de schrijver van het artikel, voegt eraan toe';„Eens te meer is gebleken dat ons elf tal, dat wel eens de „favorieten-moordenaar" wordt genoemd, het onmoge lijke waar maakt". „De Neder landse ploeg speelde een goede wedstrijd. De techniek was er een van een team van wereld klasse. Alles wat over de Neder landse spelers in het verleden is geschreven, bleek waar. Zij vormen een topklasse-team. Maar zelfs in „totaal" voetbal kunnen gaten vallen. Vier fou ten in de verdediging veroor zaakten vier doelpunten. In feite werden er meer fouten gemaakt. Maar aan de andere kant, wat zou er zijn gebeurd als onze gas ten gebruik hadden gemaakt van al onze fouten.... Woens dag gaven de Polen zoveel, dat hoewel individueel minder dan tijdens het wereldkampioen schap, zij erin slaagden de heer sende vice-wereldkampioenen neer te slaan". De Gyos Pracy, het dagblad van het Poolse vakverbond, schrijft: „De Nederlandse tul pen konden niet tot bloei komen in het klimaat van Chorzov. De verdediging maakte ernstige fouten, die erg duur bleken te zijn. Hoewel de Nederlanders individueel beter waren dan de Polen, was er desalniettemin een gebrek aan samenwerking in de verdediging. Ons elftal heeft de kunst om gebruik te maken van de fouten van de tegenstander geperfectioneerd". „Sztandar Mlodych" meldt onder de kop „Nederlandse tul pen geknakt in Chorzov", dat zelfs de grootste optimisten een dergelijke uitslag niet hadden verwacht. Het dagblad geeft het Nederlands team een pluim voor het sportief gedrag en voor het feit aat de wedstrijd niet ont sierd werd door incidenten. „Zij vochten tot het laatste fluitsig naal en zelfs toen het er naar uit zag, dat ze met 4-0 zouden ver liezen, verloren ze geen moment hun zelfbeheersing en bleven zij doorvechten en kregen uiteinde lijk het doelpunt dat zij zeker verdienden", merkt het blad lo vend op ten aanzien van de Ne derlandse spelers. „De wereld opgeschrikt 4-1" meldt het sportblad „Przelad Sportowy" in de grootste letters, die er voor de titelpagina te vinden waren. „De Polen buitten al hun be kwaamheden ten volle uit. Zij vielen aan, zetten tegenaanval len op en verdedigden - als het nodig was - uitstekend. Maar het Nederlandse team legde zich er niet bij neer alleen maar de achtergrond te vormen voor dit staaltje van Poolse voetbalkun- de. De Nederlanders bewezen over een team van werkelijke wereldklasse te beschikken, al scheen het dat zij werkelijk ge schokt waren door de manier waarop de Polen de wedstrijd aanpakten. De verdediging was in hoge mate verantwoordelijk voor de hoge score. Naar het schijnt heeft de „emigratie" van Cruyff en Neeskens het Neder lands voetbal geen goed gedaan. Maar de Nederlanders verstaan nog altijd de kunst tot het aller laatste moment door te vech ten". In hetzelfde sportblad wordt melding gemaakt van het feit dat het Nederlands elftal arri veerde in de stellige overtuiging te zullen winnen". De Neder landse coach maakte er geen ge heim van dat hij met een gelijk spel niet tevreden zou zijn. Geen wonder, hij had de beschikking over de beste voetballers. Polen had de laatste wedstrijden niets spectaculairs gedaan. Maar er was een ding, dat woensdag een doorslaggevende rol speelde: de grote ambitie en wil om te win nen van het elftal dat algemeen als een van de sterkste ter we reld wordt beschouwd. (ADVERTENTIES) rekreatie voor 't hele gez;n aan het Veluwemeer tel. (03211)1514. agrarische bedrijven, kinder- en indianendorp, tentoonstellingen. 40 ha. park, o.a. heide- .coniforen- en volkstuin..rosarium. patio's, vis- en zwemvijvers. PAALDEROPJES wo&yr ve-dvoLGtc* t v

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 15