MISVERSTANDEN OVER PLAN BEJAARDEN WONINGEN IN HULST Plattelands vrouwen organiseren cursussen J aarpr ogramma KVO Hulst Defensie geeft inlichtingen over Onderwijs, vrije tijd en dienstverlening sluiten de rij weer uitgebreid Uitslag Axelse Stem - Raderie EXPOSITIE IN DEN DULLAERT Nu weer 58 woningen mogelijk Kloosterzandse kaartclub start kampioenschap VRIJDAG LAATSTE HOORZITTING „Meer samenwerking nodig binnen gezondheidszorg" voor jeugd en recreatie gevraagd" Vanavond gaat Zonnebloem van start in Hontenisse Activiteiten tijdens kermis in Nieuw-Namen Verschraegen komt Hulster orgel bespelen Veiligheid BOERSMA BELOOFT ZEER STRENGE EISEN VOOR IIOECHST Ax©l Hulst Gelegenheids- enveloppen voor Hulster orgelcyclus Werkplaats Walcheren Oostburgse muzikanten hadden succes op Frans festival IJzendijke DONDERDAG I 1 SEPTEMBER 19/., j] stree 2 1 iIIIIHIIIIIIll HULST Bij de Hulster- sehe Woningbouwvereniging bleek deze week nogal wat misverstand te bestaan over de mogelijkheid tot bouw van bejaardenwoningen. Voorzitter F. de Meurichy bleek, gevraagd naar de bouwplannen, er vanuit te gaan, dat in het plan Moer- schans „geen kriemeltje ruimte meer is voor de bouw van bejaardenwoningen". In formatie bij de gemeente Huist leerde, dat nog steeds, zoals onlangs door het ge meentebestuur meegedeeld, plaats is voor zo'n 32 bejaar denwoningen in Moerschans. De heer F. de Meurichy bleek deze week verkeerd over de situatie voorgelicht te zijn door gemeentesecreta ris J. van Denderen (even eens secretaris van de wo ningbouwvereniging) De heer Van Denderen, om commentaar gevraagd, had zo zei hij, „in de veronderstel ling verkeerd, dat een bouw- firma belangstelling had voor de bewuste grond". Bij de gemeente bevestigde men gisteren, dat die belangstel ling er geweest was, maar dat lange tijd niets meer van de betreffende firma was vernomen. De firma zou een bepaald soort koopwoningen hebben willen bouwen. Men denkt er bij de wo ningbouwvereniging over, om naast de 18 bejaardenwonin- gen, die zijn gepland langs Godsplein-Bonteh'ondstraat nog een veertigtal bejaarden- woningen elders te bouwen. Zoals gisteren gemeld, denkt men daarbij in de eerste plaats aan de hoek Glaos- weg-Zoutestraat, waar hel gemeentebestuur een bussta tion zou willen zien. Volgen de week zal het bestuur van de woningbouwvereniging zich hierover beraden. De woningbouwvereniging kan, na het ophelderen van het desbetreffende misverstand, nu ook Moerschans weer in aanmerking laten komen. Volgens burgemeester P. Molthoff zou secretaris J. van Denderen van de wo ningbouwvereniging echter tijdens een ..vrij recent" ge sprek al hebben laten blij ken. dat bejaardenwoningen in Moerschans naar zijn me ning te ver uit het centrun' zouden komen te liggen. Inmiddels heeft het er alle schijn van, dat de woning bouwvereniging de plannen om 18 bejaardenwoningen te bouwen bij het Godsplein- Bontehondstraat wat zal moeten terugschroeven. „We hadden die helemaal in de stijl van de omgeving willen bouwen, maar dat gaat zo veel kosten, dat dat weleeus geen haalbare kaart zou kun nen zijn. We zullen het een voudiger moeten aanpakken, maar bejaardenwoningen moeten er in ieder geval ko men". aldus voorzitter F. de Meurichy van de woning bouwvereniging. (Vain een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE In hotel Van Leuven te Klooster- zande wordt vanavond (don derdag) een afdeling Hontenis se van de Zonnebloem opge richt. De voor iedereen toe gankelijke bijeenkomst, waar op ook een ledenwerfactie van start zal gaan, begint om half acht. Er zullen films worden vertoond over het Zonne- bloemwerk. Hiermee hoopt men de aanwezigen warm te maken voor een lidmaatschap. (Van onze correspondent) OOSTBURG —De afdeling West-Zeeuwsch-Vlaanderen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, begint donderdag 18 september om 19.30 uur in „Chez René" te Oostburg het winterpro- gramma met een lezing over zelf schilderen en behangen, door een schildersbedrijf uit Cadzand. Op 21 oktober is er te Oostbuïg een lezing over „Antiek, vals, namaak en echt". Op 20 november is er een gezamenlijke avond voor alle West-Zeeuws-Vlaamse af delingen en op 18 december organiseert de afdeling een kerstavond. De wijkverpleegster, zuster Burger uit Schoondijke begint op 22 september in het Groe ne Kruisgebouw ter plaatse om 20 u. een cursus ziekenverzor ging. Deze cursus bestaat uit 3 lessen. Voor deelname kan men zich opgeven bij mevrouw M. Haartsen-Glijnis te Schoondij» ke (tel. 01173-1376). Op maan dag 13 oktober begint er een bloems'-hikcursus, die uit zes (essen bestaat en te Oostburg wordt gegeven. Hiervoor kan men zich melden bij mevrouw J. M. Risseeuw-Basting te Groe- de (tel. 01172-16190). In samenwerking met de afde ling Zuidzande wordt er voor gevorderden een vervolg naai cursus bestaande uit zes lessen gegeven. Opgave bij mevrouw G. van Hoeve-Riemens te Oostburg. (tel. 01170-2282). Tevens wordt er een cursus weven georganiseerd, die even eens uit zes lessen bestaat. Mevrouw Digna Blaauw uit Terneuzen heeft hierbij de lei ding. Onder leiding van me vrouw J. Luteijn-Luteijn (tel. 01172-1619) wordt er ook een cursus macramé georganiseerd. In samenwerking met de Z.L.M. organiseert de agrari sche commissie een gezinscur sus .Het Boerenbedrijf in de ze tijd". Deze cursus duurt zeven avonden en men kan zich hiervoor opgeven bj me vrouw P.E. Dieleman-Van Hoeven (tel. 01154-1243). On derwerpen van deze cursus zijn onder meer het gezin- de samenleving- school en be roepskeuze, betekenis en posi tie van de landbouw, financie ring- samenwerking, milieu wetgeving en sociale wetge ving en ruimtelijke orden in*. Op vrijdag 31 oktober wordt er te Middelburg een studie middag, met als onderwerp het monumentenjaar gehouden. (Van onze correspondent) HULST —De KVO-kring Hulst heeft voor het komende winterseizoen weer een uitge breid jaarprogramma op stapel staan. Het nieuwe jaarpro gramma werd samengesteld tijdens de kringjaarvergade ring in het gemeenschapscen trum Den Dullaert in Hulst. Kringvoorzitter mevrouw De Winter-Cornelissens kon een vijfenveertigtal bestuursleden van de veertien afdelingen van de KVO verwelkomen. De komende kringactivitei ten werden uitvoerig bespro ken. Het jaarprogramma ver meldt onder andere de viering van het zilveren KVO-feest op 27 september a.s. Voor de pen- ningmeesteressen en secreta ressen van de veertien afde- ingen is er op 3 oktober een boekhoudles. Voorts werden er twee eursussen gesprekvor- ming, discussieren en vergade ren gepland, waarvan een cur sus in Sas van Gent en een in Hulst. Deze cursus omvat zes lessen waarvan de eerste drie op 8. 15 en 22 oktober gehou den worden en de laatste drie lessen in het voorjaar. Het jaarprogramma vermeldt ook een ontspanningsleddster-cur- sus, die wordt gegeven door mevr. A. Snoeyers uit Terneu zen. Op 5 januari gaan de dames naar een musical van Annie M.G Schmidt in De Dullaert te Hulst. In februari is de bezinningsdag. De jaarlijkse kringreis vindt plaats in mei of juni, maar waar die naar toe gaat is nog niet bekend. Tijdens de jaarvergadering was er' een bestuursverkiezing, waarbij de periodiek aftreden de bestuursleden mevr. Ver- schueren-Michielsen van het rayon Kloosterzande-Vogel- waarde en mevr. H. Mangnus- Staal van het rayon Graauw, Terhole en Lamswaarde wer den herkozen Nadat 's middags in Den Dullaert aan een koffietafel was aangezeten, was het me juffrouw Van Meer, consulente van de KVO in Tilburg, die door middel van een quiz het .•besturenblad" besprak en daarbij uitleg gaf. In dit blad, in boekvorm, dat tweemaal per jaar wordt toegezonden door het centraal bestuur van de KVO in Tilburg, staan pro gramma's waaruit de KVO-af- delingen hun jaarprogramma's kunnen opmaken. (Van onze correspondente) NIEUW NAMEN Het feestcomité heeft samen met het sportcomité in Nieuw Na men voor een aantal activitei ten gezorgd tijdens de kermis van komend weekeinde. Za terdag wordt de kermis geo pend met een pupillenvoetbal- toernooi. De schuttersvereni ging Willem Teil houdt dan schietingen op de liggende wip in café Picavet. 's Avonds wordt een prijskaarting ge houden in café Serie. Voor zondag staat een muzikale rondgang op het programma van de volgende gezelschap pen: fanfare Heikant, St. Jan (Sint Jansteen), Weldoen Door Vermaak (Clinge), Vrijheid Eendracht (Lamswaarde) en de Kon. Harm. Cecilia (Kiel- drecht). (Van een onzer verslaggevers) HULST Het laatste con cert in de orgelcyclus, die de ze zomer plaatsvond in de Hulster basiliek, wordt vrijdag avond verzorgd door de Vlaamse organist Gabriel Ver schraegen. Gabriel Verschraegen sticht te het internationaal befaamde Gents Orgelcentrum, dat dit jaar 25 jaar bestaat. Dit jaar houdt het Gents Orgelcentrum het 150ste orgelconcert. Gabriel Verschraegen werd in 1944 benoemd tot organist titularis van de St. Baafska- thedraal te Gent. In 1950 volg de zijn aanstelling tot profes sor voor orgel aan het Konink lijk Conservatorium te Gent. In 1962 werd hij tevens direc teur van de stedelijke muziek school te Lokeren. Verschrae gen, die ln 1919 te Eksaarde werd geboren, wordt in Duits land vooral gewaardeerd als een gezaghebbend kenner en vertolker van de muziek van Reger en Bruckner. In Frank rijk bewondert men hem om zijn Franck-vertolkingen. Op de grammofoonplaat legde hij in het bijzonder muziek vast van Oudnederlandse meesters op historische orgels in Vlaan deren. In de komst van Gabriet Verschraegen naar Hulst ziet de Commissie Zomer-orgelcon certen Hulst een mooie gele- sche banden tussen Gent en Hulst althans in het kader van de orgelcultuur te herstellen. AXEL Uitslag van De Stem-Raderie tijdens de Braderie- Feestweek op 3, 4 en 5 september te Axel. Er waren 4382 deelnemers. Het aantal ping-pongballetjes in De Stemtrommel bedroeg 230. De prijzen zullen thuisbezorgd worden. Ie prijs: A. Beeldens, Pironstraat 15, Axel. 2e prijs: E. den Beer, Sweelinckplein 5, Axel. 3e prijs: E. van Gimst, Bachstraat 61, Axel. 4e prijs: H. Verbraeken, Kinderdijk 8, AxeL 5e prijs: J. Harte, Vondelstraat 22. Terneuzen. 6e prijs: E. Kantrowitz, Rozenstraat 104, Terneuzen. 7e prijs: M. Tieleman, Nieuwendijk 33, Axel. 8e prijs: C. Doek, Wilhelminastraat 22. Axel. 9e prijs: Ch. Meijer, Robertstraat 11, Axel 10e prijs: E. Verstraeten, Ferdinanöstraat 9, Axel. 11e prijs: G. Huijs, Rooseveltlaan, Axel, 12e prijs: J. Buijsse, Van Gistellelaan 61, Axel. 13e prijs: J. Deurwaarder, Boeplein 7, Axel. 14e prijs: E, M. de Vos, Rozemarijnstraat 19. Zaamslag. 15e prijs: B. Mechelink, De Ruijterstraat 15, Axel. 16e prijs: E. Wullems, Polenstraat 10, Axel. 17e prijs: J. D. Geuze, B. Zweerslaan 15. Terneuzen. 18e prijs: E. F. Munne, Van de Baanstraat 16, Zaamslag. 19e prijs: A. van Dun, Van Kinsbergenlaan 27, Terneuzen. 20e prijs: M. den Beer, Sweelinckplein 5. Axel. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Minister Boersma (Sociale Zaken) lieeft de Tweede Kamer belooft dat streng zal worden toegezien op de veiligheidsaspecten bij de voorgenomen uitbreiding van liet chemische bedrijf van Hoechst in Viissingen. De be windsman doet die toezegging naar aanleiding van vragen van tiet PSP-kamerlid Van der Lek, die er zijn grote ongerustheid over had uitge sproken, dat het te maken produkt in die uitbreiding schadelijk zou kunnen zijn voor omgeving en werkne mers. Zoals gemeld, heeft mi nister Vorrink over dit onder werp dinsdag reeds medede lingen gedaan. Vertegenwoordigers van de betrokken instanties voeren op ambtelijke niveau uitvoerig overleg met Hoechst omtrent haar uitbreidingsplannen Daarbii komen de volgende punten ter sprake. Met betrekking tot de ver onderstelde gevaarlijke wer king van de PVC-eindproduk- ten en de normen waaraan die moeten voldoen, bestaat inten sief beraad tussen alle betrok ken industrieën tesamen en de inspectie belast met het toe zicht op levensmiddelen en de keuring van waren. Zo heeft dit beraad geleid tot het vaststellen van een norm voor de afgifte van vi- nychloride met betrekking tot verpakkingsmateriaal dat in aanraking komt met levens middelen. Van de zijde van het minis terie van Sociale Zaken is reeds in een vroeg stadium frequent met Hoechst contact geweest over de voorwaarden die gesteld worden aan het productieproces, om zo te be werkstelligen dat de veilig heid binnen het bedrijf zo op timaal mogelijk is en dat in het bijzonder de concentraties van vinylchloridedamnen zo laag mogelijk zal zijn. In het algemeen zal ter be scherming van de werknemers de voorwaarde worden gesteld dat de concentratie van vi- nylchlorid-e binnen het bedrijf in de in te ademen lucht zo laag mogelijk moet zijn. In dien het onvermijdelijk is dat kortdurende werkzaamheden moeten worden verricht op een plaats waar hoge concen traties te verwachten zijn, moet een adembescherming in de vorm van verse luchtkap- pen werden gedragen. Ten aanzien van de medi sche bewaking van de werkne mers wordt nog overleg ge voerd. Zwemdiploma's Woens dagmorgen hebben 97 school kinderen uit de vierde, vijfde en zesde klassen van de lagere school uit de gemeente Axel in het nieuwe Axelse zwem bad 't Pl-aatie hun proeven voor verschillende zwemexa- menr. afgelegd. De badmees ters Hendriks. Mattele en La fort hebben de kinderen vour de examens klaargestoomd. Er hebben 45 kinderen examen gedaan voor hun A-diploma, 32 voor B en 20 voor C. Alle kinderen zijn geslaagd. Topbiljart De Hulster topbiljartolub Marionette zal komende zaterdagavond om 19.30 uur in het café van Wil ly van Swaal aan de grote Bagijnestraat te Hulst een vriendschappelijke topbiljart- wedstrijd spelen tegen topbil- jartclub De Steense Toepers uit St.-Jansteen. (Van onze correspondent) KLOOSERZANDE Vrij dag 12 september a.s. start de kaartclub „de Stoere Spelers" het nieuwe seizoen voor het kaartkampioenschap in het ca fé „de Reizende man". Degene die hieraan wensen deel te nemen, kunnen zich alsnog als lid opgeven aan het clublokaal bij Jac. de Waal in café de Reizende man te Kloosterzan- de. (Van een onzer verslaggevers) HULST De commissie zo- mer-orgelconcerten Hulst heeft ter gelegenheid van elk der zes concerten in dit seizoen een honderdtal gelegenheids- enveloppen laten vervaardi gen. Op elk der onderscheiden enveloppen staat de datum van het concert en de naam van de desbetreffende solist vermeld. Bovendien komt er een tekst op voor, betrekking hebbend op de orgelconcerten cyclus in dit jaar. De envelop pen werden afgestempeld te Hulst op de dag van de con certen. Voor de frankering werden de bevrijdingszegel, de serie zomerzegels en de Dr. A. Schweitzer-zegel gebruikt. De enveloppen worden voor een tientje per serie van zes ver kocht. De opbrengst is be stemd voor het bestrijden van de onkosten, die het organise ren van de orgelconcertency clus hebben veroorzaakt. De enveloppen zijn owjer meer verkrijgbaar na het concert van komende vrijdag in de Hulster basiliek en bij de postzegelvereniging het Land van Hulst. Ook op het adres Kreupelstraat 1 te Hulst zijn de enveloppen verkrij gbaar. In het Hulster gemeenschapscentrum Den Dullaert kunnen de bezoekers weer naar kunst kijken. Deze week is een tentoonstelling gaan lopen met schilderijen en beeldjes van H. Koster uit Ouwerkerk. Op 19 september verdwijnen zijn kunstwerken uit Den Dullaert om plaats te maken voor werk van de jonge Hulstenaar William Verstraeten. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Het is niet juist dat het ministerie van defensie desgevraagd inlich tingen verschaft over de con duitestaat van sollicitanten naar funkties bij het werk- voorzieningsschap „Werkplaat sen Walcheren". Dat deelt mi nister Boersma (sociale zaken) het socialistische kamerlid Vellenga mee, die daarover vorige maand vragen had ge steld. Sollicitanten bij de werk plaats moeten op hun sollicita tieformulier hun legernummer invullen. Voor het PvdA-ka- merlid aanleiding de minister daarover eens aan de tand te voelen, omdat hij het niet uit gesloten acht, dat nog meer informaties bij defensie over sollicitanten zou worden ge vraagd Maar minister Boersma ver zekert hem, dat het hier alleen gaat om zaken als afkoop pen sioenen en dergelijke, als de betrokken sollicitant in het le ger een funktie heeft bekleed. Er is geen sprake van dat over het gedrag van de sollicitant in het leger inlichtingen wor den gevraagd. De werkplaats Walcheren hanteert een sollicitatieformu lier. dat ook in het bedrijfsle ven wordt gebruikt. Overigens is de sollicitant niet verplicht zijn legernummer in te vullen, aldus de bewindsman. Zijn de partement, zo stelt hij, heeft ir. ieder geval geen enkele richtlijn in deze zaak ver strekt. HULST In het gemeen schapscentrum Den Dullaert wordt vrijdagavond (acht uur) de derde en laatste the ma-hoorzitting gehouden, als afronding van de inspraak procedure. De onderwerpen, die aan de orde komen lig gen op het vlak van de vrije tijd, het onderwijs en de maatschappelijke dienstver lening. Ook nu weer zal een - dit maal nogal uitgebreid - forum van deskundigen aan wezig zijn om eventuele vra gen te beantwoorden. Voor de bezoekers (iedereen heeft toegang) bestaat voor de laatste maal gelegenheid om in te haken op de aanbeve lingen, die door de inspraak- groepen „maatschappelijke dienstverlening", „vrijetijds besteding" en „onderwijs" naar voren zijn gebracht. In HULST De inspraak- groep maatschappelijke dienstverlening vindt het ge wenst, dat er een nauwere en veelvuldiger samenwer king ontstaat tussen huisart sen, wijkverpleging, maat schappelijk werkers en pas tores. Men wijst erop, dat volgens een vorig jaar ge houden enquête 80 procent van de Nederlandse huisart sen voor een nauwere sa menwerking op dit gebied zou zijn. Er moeten volgens de inspraakgroep instellingen komen, waarbinnen de ver schillende huisartsen samen kunnen werken. Over de ma nier waarop dat zou moeten gebeuren is men het echter niet zo erg eens. Verschillen de mogelijkheden worden aangedragen. De inspraakgroep wenst verder, dat Zeeuwseh-Vla- mingen zonder problemen kunnen worden doorverwe zen naar medische specialis ten in België, wanneer die in eigen streek ontbreken. De ziekenhuizen van Hulst en Oostburg moeten volgens de groep blijven bestaan en zo mogelijk uitgebreid worden. Uitbreiding van het aantal wijkverpleegsters en hun tgak en een grotere dienst verlening door een gesubsi dieerde EHBO vindt men ook nodig. Men wijst op het streven van de regering om zieken zoveel mogelijk thuis te verplegen. Meer voorlich ting over en een betere toe gankelijkheid van diensten als het maatschappelijk werk. de gemeentelijke soci ale dienst en de geestelijke gezondheidszorg vindt men ook nodig, evenals meer voorzieningen voor bejaarden en invaliden deze rubriek een feleie greep uit de talrijke wensen en suggesties van de inspraak- groepen maatschappelijk dienstverlening en vriietiids- besteding. In De Stem van 19 juni is al aandacht t». steed aan de aanbevelingen van de groep „onderwijs" HULST De inspraak groep vrijetijdsbesteding heeft zich vooral met het open jeugdwerk, verschillen de sport- en recreatie-voor ziening bezig gehouden. Er moet volgens de groep een beroepskracht voor jeugd werk en recreatie worden aangesteld in dienst van de Stichting Gemeenschaps- werk. Men vindt dat de hui dige gemeente-ambtenaar sport, recreatie en jeugd te weinig tijd heeft om zich voldoende met al deze zaken bezig te houden. Men vindt het verder noodzakelijk, er een opvangmogelijkheid komt voor jeugd en jongeren. Men denkt daarbij vooral aan een ruimte voor open jeugdwerk en aan een betere hulpverlening aan jongeren met problemen. De groep staat bedenkelijk tegen de stichtingsvorm, die veelal gebruikt wordt om ge meenschapscentra te behe ren. Een dergelijke beheers vorm vindt men ondemocra tisch, omdat te weinig in breng mogelijk is van de ge bruikers en bezoekers. Men pleit voor uitbreiding van verschillende sportac commodaties. De sportvelden, die nu in handen van vereni gingen zijn, zouden volgens de groep door de gemeent» op uurbasis moeten worden verhuurd, zodat ze ook toe gankelijk worden voor men sen, die niet bij een bepaalde club zijn aangsloten. De groep vindt het voortbestaan van de jachthaven te Paal noodzakelijk en vindt dat over de oprichting van een kinderboerderij moet worden gedacht. (Van onze correspondent» OOSTBURG Kon. Mu ziekvereniging Veronica uit Zuidzande en de drumband ..Harmonie" uit Oostburg keerden begin deze week te rug van een vrijdagsbezoek aan het Franse Evron. Zij wa ren daar ter opluistering van het tiende „Festival de la Vi- ande". - Er was een druk programma met driemaal optreden per dag, dat vrijdag begon met een samenkomst van alle uit genodigde groepen t.w. uit da Elzas. Bourgogne. Auvergne, de Provence, de Ivoorkust en natuurlijk Oostburg. Hierna volgde een rondwandeling door de stad. Na ontvangst op het gemeentehuis en kransleg- ging bij het herdenkingsmo nument, was er een officiële receptie door de senator-bur gemeester Vadepied, aangebo den aan de minister van Land bouw en andere officiële per sonen. Hierna werd de vee tentoonstelling officieel geo pend. 's Avonds om 8 uur begon het optreden van de groepen in de feestzaal, ais slot een spectaculair optreden van de balletgroep Moneba van de Ivoorkust Zaterdag waren er een ten toonstelling en braderie door de winkeliers van Evron Morgens werd wederom een rondgang door de stad ge maakt en 'smiddags en 's avonds was er een ontreden tijdens een diner in de feest zaal, bijgewoond door duizend enthousiaste personen. Zondal bracht muziekvereniging V® onica met de drumband treintje een bezoek aan "ft zieken- en bejaardenteto' Dit werd gevolgd door «j> mars door de stad en 's dags was er weer een succw- vol optreden in de feesthal.™ zondagavond bracht men in de pleeggezinnen, 'as' men zeer gastvrij werd wj' haald. Maandag zijn de 0®* burgse gezelschappen teruöj' keerd. zodat zij nog een row" rit hadden gemaakt in P®? en daar hadden gegeten. „Ons Belang". In café i Lands Welvaren hielden*', den van de winkeliersv® ging „Ons Belang" hun ver» dering. Voorzitter C. Marteijn wash heugd dat hij zovelen law groeten. Hij bracht dan't-M de deelnemers aan de bra1a voor de prettige king en hoopte dat dit voor de toekomst zo kan ven. Hij toonde zich blij de vijf nieuwe leden, die wezig waren. Op een vP van de muziekvereniginS oprichting voor een een!"aJ. subsidie in verband nw, schaf van kostuums we£Ljj,. bestuur gemachtigd een J sing te nemen. Besloten n de winkelweek te houd® j 3 tot 18 oktober. Op van het bestuur wordt ae tributie verhoogd. Sint - I laas zal dit jaar zijn 1 U, doen op zaterdag 29 noiectl1

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2