TYPEN Vandaag ADVISEUR h.v.honssen Detail- handel betere politie bescher ming Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen S.P.D. M.B.A MAANDAG 15 SEPTEMBER 1975 EEN GROEPS LEIDSTER UVB vraagt: Mode en pasvorm zijn norm. Bij tëeüoform. Kier: v.d. Pangaard Ervaren VERK0PER/STEI GEORGE MEERSSCHAERTB.V Gesprek gevraagd met kabinet DE STEM VAN WOENSDAG 10 SEPTEMBER Goed nieuws voor mensen met aambeien Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. De wetenschap kent tegenwoordig een middel dat de bijzondere eigen schap heeft aambeien te doen „wegdrogen". De pijn stopt. De zwelling verdwijnt. Dit middel heet Sperti Pre paration H.' 'Met Sperti Preparation H. verschrompelen ook hard nekkige aambeien. Sperti Preparation H. Is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behande ling van aambeien is er maar één middel; Sperti Preparation H. zalf en zet pillen. Handelsmerk Onze NIEUWE OPLEIDINGEN voor het examen S.P.D.-1 (najaar 1977) en voor het M.B.A.- examen (december 1976) beginnen in ROOSENDAAL op Prospecti en nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de S.P.D. - M.O. CURSUS van 1957 Telefoon 01650-32459 - Roosen- Poolselaan 3 daal Stichting Gezinsvervangende Tehuizen vraagt voor een van haar tehuizen te Breda met Z-opleiding of ervaring in de B-sec tor Inlichtingen 08876-1585 voor de verkoop van haar opvallend gewijzigd investeringsplan-IPSR Onze gedachten gaan uit naar een ambitieus persoon die zijn verkoop capaciteiten beter beloond wil zien. Naast een goede begeleiding bieden wij uitstekende sociale voorzieningen en een goede honorering. Sollicitaties te richten: UVB, Postbus 13044, Utrecht. Kosteloos Bij vonnis d.d. 29 augustus 1975 is door de Arron- rlissements-Rechtbank te Breda in staat van faillis sement verklaard de be sloten vennootschap met beperkte aansprakelijk heid Kees van oen Broek Aannemingsbedrijf en Machineverhuur B.V., ge vestigd te Prinsenbeek aan de Steenakkerstraat no. 16, met benoeming van mr. A. Nouwen. rechter in voormelde rechtbank, tot rechter-commissaris en van ondergetekende tot curator. Door de rechter commissaris is bepaald, dat 1. de indiening der schuldvorderingen uiter lijk op 15 oktober 1975 moet plaatshebben ten kantore van de curator. 2. de verificatievergadering zal worden gehouden op vrijdag 31 oktober 1975 om 15.00 uur in het Ge rechtsgebouw aan de Kloosterlaan no. 46 te Breda. mr. R.P.M.J. Rijppaert Baronielaan 133, Breda, curator. U bepaalt zelf uw lestijden U kunt dage lijks beginnen VERMEEREN Koninginnestraat 32 BREDA - lei. 3 58 47 Artikel nr.: 48.005^ Prijs: f59,95 Karrestraat 11 BREDA Tel. 01600-30565. Op 5 september 1975 is door ondergetekende uit gebracht exploit ten ver zoeke van: 1. De C.V. onder firma F. van Lanschot, Bankiers te 's-Hertogenbosch, 2. De rechtspersoon naar het recht van de plaats van vestiging Deutsche Versi- cherung - Gesellschaft te Bremen (Duitse Bonds republiek) c.s.. 3. Jhr. Mr. H.Ph.J. Quarles van Ufford, te Breda, in zijn hoedanigheid van cu rator in het faillissement van deB.V. Zandtransport Maatschappij te Breda, allen woonplaats kiezende te Rotterdam, aan de Lijn baan nr. 123, ten kantore van de advocatenmaat- schap Dutilh, van der Hoeven en Slager, bij welk exploit onder aanzegging als daarin vermeld, Hen drik Pieter Broeken, thans zonder bekende woon- en verblijfplaats binnen en buiten het Koninkrijk, is gesommeerd tot onmiddel lijke betaling van f 42.849,50, met de wette lijke rente sedert 15 april 1974 tot de dag der vol doening, zijnde genoemde Broeken wegens niet beta ling in gebreke gesteld, ge- sommatie en ingebreke stelling ingevolge de bepa- telling ingevolge de bepa lingen van de Wet en tot stuiting der verjaring. M.H. Pieters, Gerechtsdeurwaarder. Kosteloos. Op 5 september 1975 is door ondergetekende uit gebracht een exploit ten verzoeke van Sabina Anna Maria Delemarre, wo nende te Etten-Leur, woonplaats kiezende te Etten-Leur, aan de Oude Bredaseweg 64, ten kan tore van de advocaat en procureur Mr. J.L.G. Ger- rits. bij welk exploit aan Adrianus Gerardus Maria van Schijndel, zonder be kende woon- en verblijf plaats in het Rijk in Eu ropa en zonder bekende woonplaats elders, is be tekend een vonnis der Ar rondissementsrechtbank te Breda d.d. 19 augustus 1975 tussen partijen ge wezen, waarbij de echt scheiding tussen hen werd uitgesproken, met opzeg ging van genoemde van Schijndel om op donder dag 9 oktober 1975, nam. 3 uur, te verschijnen ter te rechtzitting - met gesloten deuren - van de genoemde rechtbank, in het Ge rechtsgebouw, Klooster laan 46 te Breda, ten einde te worden gehoord om trent de voorziening in de voogdij en toeziende voogdij over der partijen minderjar ige kinderen. M H. Pieters, Gerechtsdeurwaai-acr. Tevens geschikt als winterstalling voor cara vans. Te bevragen 01608-16254-16255. Te huur: Centrum winkel/magazijnruimte pim. 65 m2 650,- p.m. Princenhage/Centrum winkel pim. 40 m2 magazijn 500,- p.m. i makelaardij ginnekenweg 366 breda tel. 01600-56089 b.g.g. 01600-51717. gevraagd voor weekends mm. leeftijd 21 i- Herenmode Gentsestraat 13 - Hulst. Tel. 01140-30^ DirecteurDr. W A.J M. Hark Hoofdredacteur: L. Leyendekkei Redactie- en administratie-adres Nieuwstraat 9,.Terneuzen, tel Gironummer 1114111 1.a.v. Uitgeversmaatschappij De Reigerstraat 16, Breda. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het hoofd bedrijfschap voor de detail handel wil op korte termijn een gesprek met het kabinet Den Uyl over de bescher ming van middenstandsza ken door de politie. Binnen de detailhandel zjjn de on lustgevoelens over de hou ding van de politie zo sterk geworden, dat alleen een dergelijk gesprek nog oplos sing kan bieden. Men wil praten met de mi nisters van justitie en binnen landse zaken als verantwoor delijke bewindslieden voor rijks- cn gemeentepolitie, ter tsr.ck tic staatssecretaris van economische zaken die speciaal is belast met het mid- de-nstandsbeleid, er bij moet ïijn. De grenzen tussen wat de overheid bij de handhaving van de „openbare orde" ver plicht zou zijn en de eigen verantwoordelijkheid van de burger (in dit verband de de taillist) zijn aan het vervagen, waardoor in de praktijk steeds meer moeilijkheden ontstaan. Verwijten over onvoldoende politiebescherming worden te ruggespeeld door te verwijzen naar de plichten van de onder nemer zelf, aldus het hoofdbe drijfschap voor de detailhan del. wisselvallig Wisselend bewolkt. Mo gelijk regen of onweer. Hooguit 18 graden. stad en streek Veel geld nodig voor zui vering afvalwater Wesf- Zeeuwsch-Vlaanderen. Pagina 5 binnen- en buitenland Gijzelingsactie Syriërs was gericht op Warschau- expres. Pagina 13 Drees sr. schreef boek over het parlement. Pagina 17 radio en televisie Belgische t.v. biedt nog "teer amusement. Pagina 11 mereintje ^ederaratie, hoe kan dat?

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 16