Bejaarden kampen met ruimtelijke problemen MATTHIJSSEN WINT LAATSTE WEDVLUCHT OM STEM-TROFEE De Stem/De Vrije Zeeuw T ussenoplossing voor Terneuzense bibliotheek Vogelwacht vond lamme vogels IN ZAAMSLAG EN SLUISKIL in Terneuzen geslaagd Bewoners Ter Schorre krijgen mosselmaaltijd stad streek Dameskoor van Westdorpe koos bestuur Graauw Uitslagen van zeilwedstrijden op Westersclielde Druk op kermis en popconcert Sas van Gent DINSDAG 9 SEPTEMBER 1975 Een blik in de bejaardensoos van Sluiskil. (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG/SLUISKU. In twee kernen van de ge meente Terneuzen kampt het Open Bejaardenwerk met ruimtelijke problemen. In Zaamslag is een deei van het onderkomen 't Hoekje door de brandweer tot ver boden terrein verklaard en in Sluiskil zochten de be jaarden hun onderkomen in de leegstaande barakken van „De Sterre". Hun behuizing was het Gildehuis. Het be jaardenwerk in dit gehouw bracht nogal wat moeilijk heden met zich mee, omdat steeds het hele boeltje aan kant moest vanwege de an dere activiteiten die dage lijks in dit buurthuis plaats vinden. De 65-plussers van Zaams lag zijn door de brandweerin spectie in twee kampen ver deeld, een dames en een her enkamp. Overigens met goede bedoelingen, omdat bij een controle van het gebouw t Hoekje op het Plein in Zaams lag bleek dat de zolder van dit bejaardencentrum ondeugde lijk en brandgevaarlijk was. Op die eerste verdieping hiel den de bejaarde dames uit Zaamslag hun clubs en bijeen komsten. Ze zijn nu voorlopig verhuisd naar het gebouw „De Rank". De heren-bejaarden kaarten met toestemming van de brandweer op de begane grond nog rustig verder. In Sluiskil ligt er een soort gelijk probleem. In het buur thuis 't Gildehuis, eigendom van de Centrale Stichting in Terneuzen, voelden de bejaar den zich niet zo thuis. De factoren die hierbij een rol speelden waren het gebrek aan bergruimte het steeds weer moeten opruimen van de benodigde spulletjes voor de activiteiten en de op de Sluis - kilse jeugd afgestemde wand decoraties. „De sfeer was er niet zo geschikt. Omdat er al lerlei activiteiten waren, moesten we elke keer de zaal ontruimen. Het was er alle maal een beetje onvrij", aldus (Van onze correspondent) WESTDORPE Na afloop van de wekelijkse zangrepeti tie hield het parochieel dames koor van Westdorpe een le denvergadering in het Wit-Ge- le-kruisgebouw. Hoewel de le der van dit koor al gedurende enkele jaren alle diensten van rouw en trouw in de kerk muzikaal opluisteren, is er ei genlijk nooit sprake geweest van een op zichzelf staande vereniging. De zangkoordames vonden het wenselijk om een eigen bestuur te hebben, dat nauw gaat samenwerken met de pastoor en het kerkbestuur. Tot voorzitster werd gekozen mevrouw Jo de Witte-De Clercq. Secretaresse is me vrouw M. Wille-Janssens, ter wijl mevrouw C. de Moor-De Smet het penningmeesterschap op zich gaat nemen. Kollektes Voor de kan kerbestrijdin.g werd een be drag van ƒ555.53 opgehaald, voor de medische miss'eactie „M'va" een bedrag van 330.-, Z126 (Van onze correspondent) TERNEUZEN De brand weerkorpsen van Terneuzen, Sluiskil, Zaamslag en Hoek hielden op het terrein van Schoenmakers' houthandel te Terneuzen een alarmoefening om de paraatheid te testen. „De oefening is bijzonder goed geslaagd", aldus de nieuwe brandweercommandant, de heer J. Bruggeman. „Twaalf minuten ma dat het alarm was gegeven waren Zaamslag en Sluiskil ter plaatse." gisteren mejuffrouw A.G. Did- sing zoekt. Wellicht dat ook dens, secretaresse van de af deling open bejaardenwerk in Sluiskil. De bejaarden van Sluiskil verpozen zich nu in paviljoen vier van de Sterre, een van de barakken van het naar Clinge vertrokken verzorgingstehuis. Het was oorspronkelijk de be doeling van de gemeente Ter neuzen om de barakken van de Sterre tegen de vlakte te gooien. De huurovereenkomst tussen de Sterre en het open bejaardenwerk viel de ge meente Terneuzen een beetje rauw op de maag. De overeen komst loopt overigens 31 de cember af. „Dat paviljoen vier willen we houden", zo vertel de gisteren de heer E, Mast, voorzitter van het Open Be jaardenwerk in Sluiskil. Hij voegt er wel aan toe dat er een verbouwing nodig is. Over alternatieve mogelijkheden voor een onderkomen zegt hij: „Als dit niet door gaat weten we niet waar we naar toe moeten. De situatie in het Gil dehuis is onhoudbaar". Het zit er niet in, was gisteren desge vraagd de reactie van de Ter- neuzense wethouder van socia le zaken mevrouw L. van der plas -Tanis. Het idee om pa viljoen vijf naar Zaamslag over te brengen als nieuw on derkomen kan haar evenmin bekoren: „Dat is enorm duur. Dat loopt wel tegen een ton". Ze vertelde er bij dat de ge meente naar een andere oplos een verbouwing van het huidi ge pand 't Hoekje tot de mo gelijkheden behoort. Overi gens vindt de gemeente Ter neuzen de behuizingsproble men van de bejaarden in Zaamslag belangrijker dan in Sluiskil. Vandaag bespreken b. en w van Terneuzen de moge lijkheden voor andere onder komens in beide kernen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN „De huidi ge bibliotheek aan de Leeu wenlaan te Terneuzen wordt voorlopig aangehouden, maar de hoofdvoorziening wordt tij delijk ondergebracht in een gedeelte van garage Mannaert aan de Rooseveltlaan", zo deelde wethouder R.C.E. Bar- bé gistermiddag mee aan de leden van de wijkraad binnen stad Terneuzen. De heer Barbé zei hier ver der bij dat in het kader van de regionale welzijnsregeling de gemeente Terneuzen mag rekenen op een subsidie van 80.000 gulden voor een centra le bibliotheek. Deze subsidie blijft, volgens de heer Barbé gedurende twee jaar beschik baar, vandaar deze tussentijd se regeling. De heer Barbé zei dit bovendien naar aanleiding van de vraag wat er met het Hava gaat gebeuren, waarop de wethouder zei dat daar be halve de bibliotheek, niets ge beurt voor het structuurplan voor de gehele binnenstad is afgerond. Hoofddoel van de bijeen komst van de stuurgroep en de wijkraad was van gedach ten wisselen over de 'opzet van het voorbeeldgebied Elleboog en om te weten hoe de wijk raad de gang van zaken daar ziet. Besloten werd dat een kleine delegatie van de wijk raad rehabilitatie binnenstad aanwezig zal zijn als er met de Elleboogbewoners gesprek ken worden gevoerd over de verbetering van hun woonge bied. Voorts werd afgesproken dat de wijkraadleden de men sen die hun woning willen verbeteren, zullen door sturen naar de gemeente. De leden van de wijkraad maakten van de gelegenheid gebruik om de aandacht te vragen voor deplorabele toestanden waarin het „Pastersbos" zich bevindt. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op zater dag 20 september gaan alle bewoners van het verpleegte huis Ter Schorre in Terneuzen mosselen eten. Deze groot scheepse mosselmaaltijd vindt plaats in de kantine van NV Philips in Terneuzen. De fi nanciering van het evenement is mogelijk dankzij de op brengst van een bazar, die mei van dit jaar werd gehouden. Onder begeleiding van het personeel gaan ongeveer twee honderd bewoners met twee touringcars en een speciale rolstoelbus in etappes naar de Philips kantine. De bereiding en het serveren van de maal tijd wordt door eigen perso neel van Ter Schorre ver zorgd. Om 15.30 uur worden de eerste mosselen-eters ontvan gen met muziek van de boe- renkapel „De Vliegende Hol lander" uit Terneuzen. Om 16.30 uur opent wethouder L. van der Plas-Tanis van Ter neuzen officieel het mosseleet festijn. Tijdens de mossel maaltijd is er ook een alterna tief menu voor diegenen die geen mosselen lusten. Tijdens de maaltijd vertelt de Terneu- zense schrijver Johan de Vries enige anekdotes over Zeeuwsch-Vlaanderen. ■3 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De water sportvereniging „De Honte" in Terneuzen en de Royal Belgi an Sailing Club hielden af gelopen week de jaarlijkse Schelde-zeilwedstrijden..Aan de zaterdag gevaren wedstrijd namen 94 schepen deel. De uitslagen luidden als volgt: IOR 1-2: 1. Polka Mara, Kestelo-.v.d Snepper, 2. Arend, v.d. Plasse, 3. Siling Queen, Leten. IOR 3: 1. Lady Swan, Muller, 2. Zeehaas, Vroon, 3. Schutteveer, Van Dam IOR 4: 1. Bailly, De Simpe 2. Donar 2, v.e. Berghe, 3. Schorpioen, Binkhorst. IOR 5: 1. Jeannel, V.d. Werö, 2. Vier Gebroeders, Van Melle, 3. Donae, Min- tiens. IOR 6: 1. Oona, Maerschlsck, 2. Yanek, Mayer, 3. Damayan- ti, Schot9mans. IOR 7: 1. Introduction, Le ten, 2. Esperito, Van Tonerloo, 3. Loper, Maas. Handicap-klasse :1. De Geep, A. Verschelling, 2. San- cy, V.d. Heuvel, 3. Macquarrie, Davis. Zondag 7 september: IOR 1- 2: 1. Nhymphea, Vinke, 2. Standfast, Vroon, 3. Arend, V.d. Plasse. IOR 3: 1. Schuttevaer, Van Dam, 2. Lay Swan, Muller, 3. Zeebaas, Vroon. IOR 4: 1. Elshina. Pauwels, sluijs, 2. Donar 2, V.d. Berghe, 3. Bailly, Simpelaere. IOR 1. Melfinn, Kats, 2. Vier Gebroeders, Van Melle, 3. Jeannel, V.D, Werff. IOR 6: 1. Oona, Maerschlsck, 2. Midnight Sun, Van Malde- gem, 3. Damayanti, Schots- man. IOR 7: 1. Introduction, Le ten, 2. Koekebakker, Koeke- bafcker, 3. Loper, Maas. Handicap klasse: 1. Mac quarrie, Davis, 2. Chanterelle, V.d. Straeten, 3. Coquette, Wolters. Aan de vorige week gehou- «en Delta race namen 141 schepen deel. De uitslagen zijn ais volgt: IRO 1-2: 1. Bona- ventura, Lejeune, 2. Arend, V.d. Plasse, 3. Polka Mara, Kestelo-V.d. Snep. IRO 3: 1. Schuttevaer, Van Dam, 2. Hestia. Van Beunin- gen, 3. Zeehaas, Vroon. IOR 4: 1. Bailly, De Simpe laere. 2. Elshina, Pauwels, 3. Typhoon, Versluys. Handicap klasse: 1. Anemo ne, Maes, 2. Verrekijker, Schiltman, 3. Macquarrie, Da- vis. (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG De laatste provinciale wedvlucht meetel lend voor de Stern-trofee, een wedvlucht vanuit Orleans voor jonge duiven, is gewonnen door E. Matthijssen uit Graauw, wiens winnende duif een snelheid noteerde van 1198.51 meter per minuut. Na deze laatste wedvlucht is het aantal iefhebbers dat nog een kans maakt om deze Stem- trofee te winnen opnieuw uit gedund. Liefhebers die in deze vier wedvluchten die hiervoor in aanmerking kwamen, te weten voor oude duiven de vlucht vanuit Orelans op 24 mei en Tours op 14 juni en verder de beide Orleans vluchten voor jonge duiven vanuit Orleans op 9 en 23 augustus, hun eerste afgeven duif van de poulebrief hebben geklokt, worden aangeraden te ziiner tijd od een nader be kend te maken adres deze prestaties aan te geven. Uitslag provinciale wed vlucht vanuit Orleans op 23 augustus, in concours 3448 jonge duiven: 1. E. Matthijssen uit Graauw, 2. J. de Block uit Koewacht, 3. E. van de Walle uit Hulst, 4. Ch. Voet uit Hulst, 5. F. van Gaevere uit Sint Jansteen, 6. Ed. van Goe- them uit Sint Jansteen, 7. A. Cornelis uit Breskens, 8. R. de Schenper uit Koewacht, 9. A. Sturm uit Sint Jansteen, 10. J. Lambregts uit Sint Jansteen, 11. Th. Peters uit Huist, 12. H. Vermeulen uit Schore, 13. W. Rademakers uit Sas van Gent, 14. E. Baecke uit Westdorpe, 15. F. Blommaert uit Sint Jan steen, 16,18, en 2W. G. Serra- rens uit Stoppeldijg, 17. F. Piersens uit Heikant, 19. C. Aerts uit Kruiningen, 20. L. SeShers uit Koewacht, 21. J. Blom uit Noordgouwe, 23. C. Martens en zoon uit Sas van Gent, 24. E. Maes uit Heikant, 25. L. Breepoel uit Hoek. De hoofdprijs werd gewonnen door A. Cornelis uit Breskens, de eerste koningspoule was voor Ch..Voet uit Hulst. De eerste ploegenprijs alsmede de eerste serie aangedu'd gingen naar G. Srrrarens, de eerste onaangednide serie werd ge wonnen door E. Matthijssen venals de Heeft-Wie-Heeft,. Ook de afdeling Zeeland van de Nederlandse Fond van Zuterda-vl'.egers hield een wedvlucht voor jonge duiven vanuit Orleans met een deel name van Ï786 duiven, win naar hiervan werd een duif van J. Kosten «U Vc-ccke met een snelhe-d van 1130 78 mom De verdce uitslag was als vnM* ;2, ,T. Verw«i uit K—li kanSïfltft, y.ifl en 35 M. M°1 u't Yersi-e, 4 en 11 C. van de fJrsnf vit ArnemnMeo. 5 C. van Ocsten i,lt KYaUUendiike, fi en 23. fSiutilnstle Visser- Lenseu nit A vel, 7. C Snonse lee uit Vlissingen, 8. P. Laban uit Tholen, 9. C. van de Berge uit Tholen, 12. A. Faasse uit Sint Philipsiand, 13. L. van de Hoek uit Zierlkzee, 14. J. Wel- leman uit Borsele, IT. P. van Dalen uit Arnemuiden, 16. W. Versluijs uit Kortgene, 17. J. Siereveld uit Arnemuiden, 18. Gebroeders Sturm uit Middel burg, 19. H. van Doorn uit Krabbendijke, 20. P. van Stee uit Yerseke, 21. J. van der Jagt uit Yerseke, 22. M. Murre uit Yerseke, 24. A. Abee uit Middelburg. De afdeling Zeeland van de NBvZ hield eveneens een pro vinciale wedvlucht vanuit Strombeek met in concours 2334 duiven, hoogste snelheid 1192.66 meter per minuut., ge maakt dor een duif van J. de Jonge uit Krabbend'jke, 2. D. vde Vrede uit Krabbendijke, 3,15 en 18. F. Hillebrand uit Krabbendijke, 4,6 en 12. P. de Wilde uit Oud Vossemeer. 5. M. Moerland uit Rilland Bath. 7. E. Minnaard Mz uit Yerse ke, 8. J. van de Vrede Dz uit Krahbendiike. 9. M. MoeiHker uit Tholen, 10. A. van Dalen uit Oud Vossemeer, 11,17, en 24. J. Vaders uit Oud Vosse meer, 13 en 19. L. van de Hooft uit iholeg, 14. M. Taze- laar uit Tholen. 16. O. Alme- kinders uit P»lla„d B**tli. 20. D. PoMermon „it Oud Vosse meer. 21. W. Flinse uit West- kanelle. 22. J. Potamml uit Oud Vossemeer, 23. J. Dekker uit Krabbendijke, 25. D. Deur waarder uit Terneuzen. Wedvluchten vanuit Quie- vrain. Concours Combinatie Hulst met 118 jonge duiven, 1. H. Everaert, 2. A. Nijs, 3. F. de Windt, 4 en 5. Th. Casteels, 6,7 en 10. Gebroeders Van der Vlies, 8. Ed. Roelands, 9. W. Blommaert. Met 44 oude dui ven, snelheid eerste prijswin nende duif 1175.- mpm. 1. L. Blommaert, 2. R. Blommaert, 3. H. Berkelmans, 4. F. Riské, 5. A. Nijs, 6. L. Blommaert, 7. E. Adriaansen, 8. H..Everaert, 9. A. Nijs, 10. F. Riské. Herleving te Kloosterzande met 105 duiven, hoogste snel heid 1145.- mpm. 1..J. Voet, 2. A. Colpaert, 3. R. van Goe- them, 4. Th. de Bruin, 5. R. Mahu, 6. W. Bogaert, 7 en 9. Th. Voet, 8. J. van de Borgt, 10. A. Vervaet. De Reisduif te Graauw in samenwerking met De Post duif te Lamswaarde met 86 duiven, hoogste snelheid 1184.- mpm. 1. G. van Dalen, 2 en 10. J. Pardon, 3 en 4. L. van Vlienberghen, 5. O. Kouijzer, 6. G. van Dalen, 7. P. van Dalen, 8. B. Leenput, 9. Ge broeders De Koster. Wedvluchten vanuit Door nik. De Bonte Duif te Aarden burg in samenwerking met De Grensvliegers te Eede met 133 jonge duiven, snelheid van de eerstaankomende duif 1159.9 mpm. 1,8 en 9. W. de Clerck, 2. H. Lampo, 3. I. Duininck, 4. A. de Baardemaker, 5. J. de Vreeze, 6. R. de Clerck, 7. R. Bract, 10. C. Marclé. Met 59 oude duiven, hoogste snelheid 1233.- mpm. 1 en 7. W. Stan- daert en zoon, 2. A. Reiniers, 3. A. de Zutter, 4 en 6. A. Breijaert, 5. H. Cocquit, 8. J. de Vreeze, 1 R. Braet, 10. L Duininck. Nog Sneller te IJzendijke met 265 duiven, hoogste snel' heid 1233.- mpm. 1 en 2. G. Claeijs, 3 en 4. A. Noteboom, 3 en 9. Combinatie Putter De Boevere, 6M J. Deprèz, 7. F. Dieleman, 8. putter en zoon, 10. A. Boerjan. Eerste de Beste te Schoon- dijke met 185 duiven, hoogste sielheid 1197.- mpm. 1 en 2. P. Cornelis, 3 en 6. R. Postma, 4 en 8. P. Ras, 5,7 en 10. J. Toernoois en zoon, 9. D. van Houte. recht voor Allen te Sluis met 113 duiven, hoogste snel heid 1184.- mpm. 1. J. Wage, 2..P. Goossen, 3 en 10. O. de Meijer, 4. E. Coppens, 5 en 9. J. Coppens, 6. M. van de Bus- sche, 7. J. Lauret, 8. J. van de Wege. Eerste de Beste te SChoon- diike wedvlucht vanut Parkes- tone met 40 duiven, hoogste snelheid 1197.- mpm. 1,5 en 6. J. Toernoois en zoon, 2 en 4. C. Jansen, 3 en 10. R. Postma, 7 gebroeders Huijgh, 8. Com binatie Beijer-Dobbelaere, 9. J. Temmerman. BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 uur: De twee missionarissen, 14 j. Luxor Caesar et Rosalie, 14 j. Tweede hal Stadhuis Kunstwerk van de maand van A. Neijndorff uit Bergen op Zoom. Geopend maandag t.m. vrijdag van 8.30-12.30 en van 13.30-17.30 uur. (t.m. 30 Sept.). GOES Museum voor N.- en Z.-Be- veland „World Press Pho to". Geopend dinsdag t.m. za terdag van 10.00-12.00 en 13.30-17.00 uur. (t.m. 27 sep tember). HULST Koning van Engeland 20.00 uur: Flossie. Venus uit Zweden, 18 j. Galerie Van Geyt, Steen straat 20 Beatrijs Jouret exposeert grafiek. Geopend werkdagen 9.00-12.00 en 14.00- 18.00 uur. (t.m. 30 septem ber). Den Dullaert H. Koster exposeert schilderijen en pla stieken. Tijden openingsuren van Den Dullaert (t.m. 19 september) KLOOSTERZANDE Ko de Waal 13.30 uur: Schieting voor bejaarden. MIDDELBURG Citytheater 20.00 uur: Airport 1975. Zeeuws Kunstenaars Cen trum, Lange Noordstraat 59 Expositie J. van Schagen, „Beeld of teken?". Geopend dinsdag t.m. zaterdag t.m. 12 december. Rijksarchief, St.- Pieterstraat 75 Expositie Van Kust tot Kust over de Stoomvaartmaatschappij Zee land van 1875-1975. Geo pend maandag t.m. vrijdag 9.00-12.30 uur en 15.00-17.00 uur; zaterdag 8.30-12.30 uur; zon- en feestdagen gesloten, (t.m. 13 september). OOSTBURG Ledeltheater 20.00 u. Vu rige vrouwtjes vol verlangen, j- ROTTERDAM Ahoy' Complex 10.00- 17.00 uur: „Isolatie" vakten toonstelling. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De ker mis in Sas van Gent mag na twee dagen als goed (ten op zichte van vorig jaar) be schouwd worden. De kermis exploitanten waren voorname lijk zondag goed te spreken over de klandizie, die hun ten ten te verwerken kregen. Ook de disco Oemagoema, die af gelopen zaterdag met de pop formatie Link een pop-concert had in het buurtcentrum St. Albert was uitermate te spre ken over' het resultaat. Ruim 160 jeugdigen uitten hun be langstelling voor dit gebeuren, waarvan de organisators met ongeveer 100 betalende bezoe kers financieel rond zou ko men. Nu het aantal betalende bezoekers overduidelijk de verwachtingen overtrof, be-' staat de mogelijkheid dat een dergelijk gebeuren herhaald gaat worden, aldus de leiding. Luxor Theater 20.00 uur; „Een kannibaal als jij en ik" musical. Hofplein Theater 20.15 uur: „Ik slaap wel op de bank". Blijspel. Theater De Lantaren 20.30 uur: Theatergebeuren rond het thema: „Vrouw". SAS VAN GENT Galerij „Uilenspiegel", Westkade 71 Henk Baart- man uit Middelburg exposeert grafiek. Geopend dagelijks van 9.00-12.00 en 13.30-18.00 uur; vrijdag tot 21.00 uur; zondag 14.00-18.00 uur; woens dagmiddag gesloten, (t.m. 27 sept.). TERNEUZEN Luxortheater 20.00 uur; Moord op bestelling, 14 j. VEERE Grote Kerk Expositie Deltacultuurgebied in histo risch perspectief. Geopend maandag t.m. zaterdag 10.00- 18.00 en zondag 13.00-17.00 uur. (t.m. 14 september). VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur; Kind van de zon, 18 j. Open Hof 20.30 uur: filmhuis: „Ook dwergen zijn klein be gonnen'. IJZENDIJKE Streekmuseum, Markt 23 17.00 uur: Zaterdag, zon- en feestdagen van 14.00-17.00 uur. (t.m. 14 september). ANTWERPEN Middelheimpark, Middel- heimlaan Expositie beeld houwwerken en tekeningen van negen leden van het werkcomité Middelheim als mede de 13de Biënnale voor beeldhouwkunst met speciale aandacht voor Turkije, Indo nesië en Japan. Geopend van 10.00-19.00 uur. (t.m. 4 okto ber). (Van een onzer verslargevers) OOSBURG De West- Zeeuwsvlaamse Vogelwacht 'r Duumptje heeft tijdens een zaterdag gehouden excursie op de Hoge jiklaat in de Wester- schelde een aantal verlamde en dode vogels gevonden. On der de vogels een aantal berg eenden en strandlopers. Vol gens een woordvoerder van de vogelwacht kan de oorzaak zo wel botulisme als vergiftiging zijn. Met zevenentwintig man voer de vogelwacht dit week end per beurtschip naar de Hoge Plaat. Het gezelschap maakte hier een wandeling van enkele uren. Door het goede uitzicht was het moge lijk om een flinke vogeltelling te verrichten. Zo nam de vo gelwacht 6730 scholeksters, 100 sterns, 700 bergeenden, 3000 strandlopers waar. Ook telden de vogelwaehters een dertigtal vrij zeldzame drie- teenstrandlopers. Verder hield men zich bezig met het volgen van de hoogwatertrek van de vogels. Dat wil zeggen dat de deelnemers van de excursie het hele trekproces van de vo gels tijdens de getijde-bewo ging volgden. Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen; HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 Innen); GOES: Klokstraat 4, tel 01100 - 28030 (3 Ujnen). KANTOORUREN Maandag t m. vrijdag 8.15 - 12.30 en 13.30 - 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00-20 OU uur, teL 0 1600 - 22341; zondag van 20 00 - 22.00 uur, tel. 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch Vlaanderentel. 01140 3751 Midden-Zeelandte1 01100- 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzea tel. 01150 7920: privé Lorentzlaan 50. Terneuzen. tel 01150 5745; algemeen redacteur Zeeland drs. J Bouwmans. kantoor Klokstraat 1 Goes, tel 01100-28030. privé Zuidvlietstraa' 53, Goe3. tel. 01100 - 28138 redacteur Midden-Zeeland G. v. Bef kei, kantoor Klokstraat 1, Goes tel. 01100 - 28030, privé Voor burcht 37. Kapelle. tel. 01102-2320; redacteur voor Terneuzen en Kanaalzone P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9 TerneuM tel. 01150 - 7920. privé Noordstraat 45, Hoek, tel 01154 -155I< redacteur voor Oost-Zpeuwsch-Vlaanderen H Postma, bantoe' Steenstraat 14. Hulst. tel. 01140- 3751; privé Walmolenstraat Hulst, tel 01140 4159 Redacteur voot West-Zeeuwsch-Vlaanderen R. van der H®n' Melkweg 40 Oostburg, tel 01170-3370; foto-journalist voor cee land C. J de Boer, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 0115 7920: privé Langs de Kreek 56. Terneuzen, tel. 01150-3137: sp''"' redactie Zeeland A. Koomen, Troelstralaan 8, Axel. tel 01«!' 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland W Hendriks, tel. 01140 - 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, tel 01150 - 5839.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 6