schot Selecties Oranje Vreijsen in jeugdselectie Tak: bang voor gedrang in eerste ronden GRAP KOST JONGBLOED WEDSTRIJD 1 Bescherming voor Joop Zoetemelk Jan Janssen giet zijn bad vol champagne als Karstens wint Toto en Lotto BARCELONA KLOPT FEYENOORD ;oek 33 strafzaken betaald voetbal: veel jeugdspelers VERLIES BAYERN Green Spot zonder prik Green Spot zonder prik n METZLER sport ize tlgende week Gratis mr a NECKERMANN POSTORDERS de/s week in voefflat international: VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1975 Brabantse Dag in Heeze er al meer over hebben ge. n) behoeft het steken van de ■ompet niet meer. Het hoog. int van deze Brabantse Dag dag a.s.) is weer de internu- ale, gekostumeerde optocht n het teken zal staan van het svermaak uit het Brabantse eden. 'oor het eerst zal deze optocht nonden in een landjuweel irin schutters, vendeliers, ekampers trachten elkaar de 'af testeken. In het kader van Brabantse Dag zijn er tal van iende activiteiten, zoals een eelfestival, het edelambach- dorp, een literaire tuin en een toonstelling, gewijd aan het- 'de thema als de optocht, ln- tingen: 04907—1244. 'oor volgende week kunt u t noteren:- zaterdag 6 sep. 'iber te Oosterhout:- Taptoe bando, een grote niet- litaire taptoe waaraan de be. showkorpsen van Nederland, aantal harmonieën, het ■p s commandotroepen en abantse schuttersgilden deel men. Aanvang 's avonds ne- -i uur precies. Zondag 7 sep. iber te Zundert:- het he mde jaarlijkse bloemencorso, de optocht en 's maandags an de praalwagens opgesteld het veilingterrein Wernhout- veg. e was. De volgende dag namelijklas ?an Mirrain in de krant dat er ?n hoeveelheid diamanten ermist was ter waarde van 20.000 guldent hij zocht zijn Oef op, maar die had enkele da- en verlof genomen en daarom ing hij zonder de hiërarchische ■egen toch maar zelf naar het olitiebureau. Hij kreeg vijfdui- end franks (3000 gulden belo- ling van de Zwitserse juwelier) [re de diamanten verloren had. )e Zwitser was het kostbare jakje kwijtgeraakt toen hij een lliënte wilde bezoeken daartoe ijn bromfiets genomen had en let pakje op de bagagedrager [ebonden had. Nogal slordig aar later bleek. Ook het gedeelte van de dia manten die meer dan 24 uren in Ie goot gelegen hadden en dat ndré Lefèvre gehouden had is imiddels terecht. Iters is er een van woeste coi- ruptie en geweld. Toen Rober Kennedy minister van justitie was maakte hij er speciaal wer tan om Jimmy Hof fa te vervo - ten. De manier waarop dat ge* fteurde was volgens wijlen op- lerrechter Earl Warren nieta - 1 lijd even keurig, maar na tie I laar proberen had Robert Ken- j Tiedy Hof fa te pakken. ^heorieën Hoffa's plaatsvervaiiïj'. frank Fitzsimmons, bewoog 6 lhard Nixon, toen Hoffa v> Jaar in de cel gezeten had, ei ie ongelukkige vakbondsleider Iratie te verlenen. In ruil as3 foor beval Fitzsimmons r»lX l an harte aan bij de leden yae bond. Hoffa zou zich tot 1 wan vakbondsactiviteiten n |en onthouden, maar al sp° pleek dat Hoffa zich van o opdracht niets wenste aa trekken. Er bestaan diverse theo fond het verdwijnen van J rloffa. Volgens de FBI «J vaarschijnlijk dat de 62 1 t IHoffa door zijn vijanden om (leven is gebracht. Hij ha1Jjen ■den in de vakbond, die vi ■dat Hoffa binnen de km™" [ren weer aan de macht z |men en in de kring van de g [ganiseerde mis4aa<jLvreesd [maffia-figuren zouden be [kunnen zijn geweest voo (f fa's lust om een boekje op [doen over de infiltratie 1 maffia in de vakbond. (Van onze sportredactie) DEN HAAG - Nu de misver standen tussen bondscoach George Knobel en verschil lende PSV'ers uit de wereld zijn heeft Knobel meteen van de gelegenheid gebruik ge maakt om voor de interland Nederland - Finland (geldend voor het Europese kampioen schap), een fiks aantal PSV'ers te selecteren. Niet minder dan vijf spelers van Rijvers zitten in zijn selectie. Opvallend is ook dat, ondanks het feit dat Cruyff en Neeskens niet mees pelen toch een aantal jonge spelers (Kist, Vosmaer) het veld heeft moeten ruimen. Ook veteraan Jan Jongbloed komt niet meer in aanmerking. De geselecteerde spelers zijm Adrie van Kraaij, Harry Lubse, Willy van der Kuijlen, René van de Kerkhof, Jan van Beveren (allen PSV), Piet Schrijvers, Willem Suurbier, Ruud Krol, Ruud Geels (Ajax), drie van Feyenoord (Wim Rijsbergen, Willem van Hane- gem, Wim Jansen), twee van FC Twente (Frans Thijssen en Niels Overweg) en Jan Peters van NEC. Het opvallende optreden van Vreijsen bij Feyenoord is ook Knobel niet onopgemerkt gebleven. De 19-jarige Fcye- noorder is voor Jong Oranje geselecteerd dat 3 september in Kokkola speelt tegen het jeugdelftal van Finland. De zestien geselecteerden zijn: Harry Scheliekens (NEC), Frans Hoek (Volen- dam). Jan Everse en Martin Vreijsen (Feyenoord), Henk van Rijnsoever, Cees Kist en Hugo Hovenkamp (AZ'67), Cees Krijgh en Willy van de Kerkhof (PSV), Peter Arntz en Jan van Deinsen (Go Ahead Eagles), Jaap Bos (FC Twente), Nico Jansen en Heini Otto (FC Amsterdam), Leo Balkenstein en Wim Meutstege (Sparta). (Van onze speciale verslag gever) BOUGE - Ad Tak, de na tionale amateurkampioen, vreest maar een ding in het wereldkampioenschap, dat zaterdag in Mettet wordt ge houden op een parkoers, dat voor een groot gedeelte gelijk is aan dat van de ploegentijd rit. In Bouge, 'n voorstadje van Namen, waar de Neder landse ploeg bivakkeert in een rustiek gelegen hotel- (Van onze sportredactie) ZEIST - De scheidsrechters die na de eerste competitiezondag sombere geluiden lieten horen over de toename van de spelverruwing in het Nederlandse voetbal en bij die gelegen heid door velen voor pessimisten werden uitgemaakt, hebben op de tweede competitiedag ruimschoots gelijk gekregen. Niet minder dan 33 strafzaken moest de tuchtcommissie van de KNVB gisteren afwerken, betrekking hebbende op de wandaden van opvallend veel jeug dige betaalde voetballers. De meest opvallende zaak was uiteraard die van FC Amsterdam doelman Jan Jongbloed die zijn „grap" in De Kuip met een wedstrijd schorsing moest hekopen. Feyenoord heeft het hoger be roep tegen de straf, die aanvoer der Wim Jansen vorige week door de tuchtcommissie van de KNVB kreeg opgelegd naar aan leiding van het incident in de wedstrijd tegen FC Utrecht, in getrokken. Gerard Kerkum deelde dat gistermiddag in Zeist aan de heer Van Zon, secretaris van de tuchtcommissie, mee, vlak voor de zitting waarin de waarschuwing, die Jan Jong bloed van scheidsrechter Ver voort afgelopen zondag in de Rotterdamse Kuip kreeg, na een soortgelijk incident, werd be handeld. Kerkum, die daar als getuige was opgeroepen, gaf als commentaar „Ik heb Van Zon al voor de zitting van ons besluit op de hoogte gesteld, om elke in vloed t.a.v. de zaak tegen Jong bloed uit te sluiten. Onze juri dische adviseurs hebben ons aangeraden van het beroep af te hen Redenen daarvoor kan ik nog niet geven, maar we kennen de tuchtrechtspraak binnen de KNVB zo langzamerhand wel en dat moet toch genoeg zeggen". Het is duidelijk, dat Feyenoord bang was in hoger beroep een nog zwaardere straf opgelegd te krijgen, en ook in overweging heeft genomen dat Jansen zijn schorsing ondertussen allang heeft uitgezeten. De tuchtcom missie heeft inderdaad ook in het geval Jongbloed duidelijk laten blijken incidenten als in Utrecht en Rotterdam niet te to lereren. De doelman van FC I Amsterdam kreeg van de straf kamer, voorgezeten door mr. I Pompe, en verder bestaande uit I de oud-scheidsrechters Piet Roomer en Jaap Bijleveld, een schorsing van één wedstrijd on voorwaardelijk opgelegd. Te vens werd hem, evenals Wim Jansen, tot januari het aanvoer derschap ontnomen, terwijl FC Amsterdam de kosten van het geding moet betalen Jongbloed: ilkhadzoiets wel verwacht, m'n visspullen voor zondag heb ik gisteren al klaargelegd, het valt die met eens tegen". Desondanks verweerde Jong bloed zich tijdens de zitting, bij gestaan door D. Stoop hevig i tegen de tenlaste-legging, die aanzienlijk zwaarder was dan hetgeen door Vervoort zondag op het wedstrijdformulier was vermeld. „De tuchtcommissie heeft ten alle tijde het recht de ten-lastelegging aan te vullen, ze hoeft niet alleen op het rap port van de scheidsrechter af te gaan, maar kan zich ook oriën teren op andere gegevens", ver klaarde mr. Pompe een ver baasde Jongbloed en Stoop. Jongbloed werd niet alleen ver weten in woord en gebaar tegen de leiding te hebben geprotes teerd, maar ook verzuimd te hebben zijn medespelers af te houden van het molesteren van de scheidsrechter, het zich mét de bal verwijderen van het veld, waarbij hij ook zijn medespelers aanzette hetzelfde te doen, en het beledigen van de arbiter. Een lange rij getuigen moest de juiste feiten aan het licht brengen. Als getuige kreeg Ver voort trouwens min of meer van Piet Roomer het verwijt te slik ken, ontactisch te hebben ge handeld door niet onmiddellijk de gele kaart te trekken toen er van alle kanten aan hem werd de bon te zetten nadat de doel man hem de bal op de midden stip had overhandigd, inplaats te wachten tot de Amsterdamse goaiy weer in zijn doe) was te ruggekeerd. Gerard Kerkum bleek als getuige voor de tucht commissie een harde noot om te kraken: „Ik had hier vorige week graag gezeten, toen de zaak Jansen diende", was zijn bitse openingszin, en ook later stelde hij zich uiterst kritisch op. De verklaring van waarne mer Kerkdijk ontlastte Jong bloed grotendeels van een aan tal beschuldigingen: .Jong bloed heeft geprobeerd zijn me despelers bij Vervoort weg te krijgen en de zaak te kalmeren", zo stelde Kerdijk. Daarom bleek ook bij de uit spraak dat een groot deel van de tenlastelegging was geschrapt, maar desalniettemin werd Jongbloed toch schuldig bevon den aan het onreglementaire wijze protesteren tegen de lei ding en het als aanvoerder schade toebrengen aan de be langen van de voetbalsport. Stoop: „Ik vind de straf nogal pittig voor Jan, maar we zullen tóch niet in hoger beroep gaan. Dit soort zaken zouden niet meer voorkomen, als scheids rechters onmiddellijk een gele of rode kaart zouden trekken, als er spelers aan een shirt gingen hangen of gingen lopen te pro testeren. Wat dat betreft kan men niet streng genoeg zijn, en dat moet je helemaal los van deze zaak zien". Eerste divisieclub FC Dord recht werd door de uitspraken het zwaarst getroffen. In de uit-wedstrijd tegen Vitesse mo gen vier spelers niet worden op gesteld: Ruts (omzetting van een voorwaardelijke straf), Warner (die twee wedstrijden kreeg en eenboetevanf 100,-), Van Oor schot (1 onvoorwaardelijk en één voorwaardelijk met een proeftijd van een jaar en een boete van f 125,-) en Breuer (I onvoorwaardelijk en een boete van f 125,-) SVV kan in de uit wedstrijd tegen Willem II niet beschikken over Steenbergen (lwedstrijd en f 150,-), Koren gevel (2 onvoorwaardelijk en f 100,-) en Van der Hoek (2 on voorwaardelijk en 1 voorwaar delijk met een proeftijd van een jaar). „Ik een waarschuwing?"vraagt Jongbloed verbaasd aan de benard kijkende scheidsrechter Ver voort. De affaire kostte Jongbloed toch een wedstrijd. (ADVERTENTIES) •ptiiitoNNMiMM featato»H« is er weer. f 2f pafMs's Met Méér ém WJM ImmM AA \AÉf Kaai) I •,«nM. Vet. PNéé-MT) In het eredivisieduel FC Utrecht - NEC moet Utrecht het doen zonder Coté en Hilde- brand, die hun onbesuisd optre den In de ontmoeting Go Ahead Eagles - FC Utrecht beloond za gen met een schorsing van één wedstrijd onvoorwaardelijke en een boete van resp. f 200,- en f 100,-. Marijnissen van NEC behoort tot de spelers, die een boeking kregen. De anderen zijn Dubbeld (FC Dordrecht), Abe van der Ban (FC Amsterdam), Zoetmulder (SW) en Aad Mansveld (FC Den Haag). Deze laatste kreeg dat voor opmer kingen tegen de scheidsrechter bij de wedstrijd Telstar - Den Haag. Een andere nasleep van deze ontmoeting is dat Simon van Vliet aan de kant moet blij ven. Hij kreeg voor het opzette lijk ten val brengen van een tegenstander twee wedstrijden onvoorwaardelijk en een boete van f 200,-. Telstar moet als ge volg van deze wedstrijd zater dag tegen Roda JC ook een spe ler missen, Kerkhof, die één wedstrijd voorwaardelijk kreeg en een boete van f 100,-. sport In 't Kort BASKETBAL - Acht spelers van de vroegere basketbal ere- - divisievereniging Typsoos- /Lions uit Zandvoort hebben alsnog overschrijving gekregen. Aanvankelijk was deze niet ver leend, omdat Typsoos, dat het komende seizoen niet in de ere divisie zal uitkomen, weigerde een door de Nederlandse Bas ketbal Bond opgelegde boete te betalen. Het betreft de spelers Kees Amama, Gary Freeman, Paul Hoeksema, Vic Bartholome (naar Buitoni), Nico Boots, Roy Leysner, Frans Stiphout (naar Gerard de Lange) en Lex Kroder (naar Delta Lloyd). SCHAKEN - Wereldkampioen schaken Anatoly Karpov uit de Sovjet-Unie heeft in de zevende ronde van het internationale schaaktoernooi in Milaan re mise gespeeld tegen zijn landge noot Mikhail Tal. Hiermee be hield Karpov de leiding in het algemeen klassement met een halve punt voorsprong op Lju- bomir Ljubojevic (Joe) en Wal ter Browne (V.S.) SCHAKEN - Paul van der Ster ren is donderdag in zijn afge broken partij uit de negende ronde van het toernooi om het wereldkampioenschap schaken voor jeugdspelers in Tjentiste remise overeengekomen met Be rnstein (Isr.). De Rijkswacht en de bijzon dere opsporingsbrigade (BOB) van Namen hebben extra maat regelen genomen om Joop Zoe temelk zondag tijdens de strijd om het. wereldkampioenschap wielrennen in Mettet te be schermen. Volgens de rijks wacht en de BOB zou Zoetemelk dreigbrieven hebben ontvangen. Joop Zoetemelk, die donder dagmiddag met de gehele Ne derlandse wegploeg van de profs op de fiets vanuit Putte in Na men arriveerde, nam het nogal luchting op. „Ik krijg regelmatig boze brieven uit België. Ik zie ze vrijwel nooit want mijn vrouw maakt ze altijd open. Laatst heb ik er zelf een open gemaakt om dat er iets hards in zat Het was weer een briet uit België. Toen ik hem openmaakte viel er een iolly uit met een briefje eraan, waarop stond; beter hieraan te zuigen dan aan het achterwiel van Merckx." (Van onze speciale verslaggever) BOURGES - De Nederlandse profploeg, die gisteren in Bour- ges arriveerde - voor het eerst sinds jaren in het dichtbij gele gen land kwamen de nationale beroepsrenners tegelijk aan - verkeert in een opperbeste stemming. Een opvallend ver schijnsel bij een wereldtitel strijd. De renners, die op de fiets van het verzamelpunt - het huis van Jan Janssen in Putten - naar Bourges waren gereden, boom den onophoudelijk. Het plezier was er in Putten al ingekomen, waar Jan Janssen en Bert Pronk te water gingen in het zwembad ADVERTENTIE bril: ieders oogmerk! HOCKEY - Het dameselftal van de Wassenaarse hockeyvereni- ging HGC heeft woensdagavond een vriendschappelijke wed strijd tegen het nationale team van de Verenigde Staten met 0-5 verloren. Bij de rust hadden de Amerikaanse dames een voor sprong van 0-2. ATLETIEK - Joke van Gerwen, de Nederlandse kampioene op de 1500 en 3000 m„ zal vrijdag tijdens internationale atletie kwedstriiden in Londen starten op de mijl. In Londen komen ook vier Nederlandse heren aan de start. Het zijn Jos Hermens en Gerard Tebroke (beiden 10.000 m.), Frank Nusse (400 m. hor den) en Toine v.d. Goolberg (400 m.). van Janssen bij het poseren voor de fotografen. Tijdens de rit naar Bourges probeerden de renners elkaar te „flikken". Zij lieten gaten vallen en toen Fedor den Hertog een ander wiel moest hebben, werd het tempo zodanig opgevoerd dat Den Hertog een half uur moest jagen om weer aan te haken. Bij aankomst aan het eind punt werd de pret voortgezet, waarbij Gerben Kartens de grote gangmaker was. Karstens' zorgde ook voor een aardig rijmpje: „Er is niets meer aan te doen, Karstens wordt wereld kampioen". Ploegleider Jan Janssen zei daarop meteen: „Als Karstens wereldkampioen wordt - en hij gaat sterk rijden, dat heb ik vandaag al gezien - dan giet ik mijn bad vol cham pagne". Janssen wil vandaag met de renners tot een akkoord probe ren te komen. Of dat echter zal lukken, is ondanks het feit dat er een klein groepje is gevormd door een paar sponsors uiterst twijfelachtig, want de Neder landse kanshebbers lijken uit sluitend hun eigen kansen te willen verdedigen. je net achter een valpartij zit, verkocht. Je komt alleen letje, vertelde de Caballero- renner gisteren: „Het be langrijkste is goed door de eerste ronden heen te komen. In het begin kan het een ge weldig gewring zijn. Dat is in Barcelona en Mon treal ook gebeurd en doordat er veel buitenlanders tussen zitten, die niet kunnen sturen, krijg je onherroepelijk valpartijen. Ik denk dat dat al in de eerste bocht na de start zal gebeuren. Er heeft een mestkar gestaan en nu ligt de weg daar vol met mest en zand. Dan kan er gelijk een scheuring komen, want daarna komt meteen een klimmetje. Als je net ben je nooit meer terug". Tak, die het meest in zijn ele ment is op sterk geaccidenteerd terrein, vindt het parkoers in Mettet, waarop hij een maand geleden al heeft getraind onder leiding van coach Joop Midde- link, niet gemakkelijk, maar had zelf liever nog een zwaarder ge had. Tak: „Yvoir, waar de profs rijden, beschouw ik als het mooiste parkoers wat er te be denken is. Daar zou ik liever hebben gereden. Maar het par koers in Mettet is ook knap las tig. Er zitten een paar venijnige kïimmetjes in en er is veel vals plat. Bovendien is er veel vlakke weg, waar je zijwind hebt. Als het flink waait, wed ik dat het zo uiteen is gevallen in stukken". De Caballero-renner had overigens bijna niet in de we reldkampioenschappen kunnen uitkomen, want in de grote prijs van Wilhelm Teil, kwam hij zwaar ten val. Tak: „In de vierde etappe, toen ik nog goed in het algemeen klassement stond, viel ik in een afdaling. Terwijl we een vaart hadden van zo'n 70 km Cer uur reed een renner, die de ocht afsneed, tegen me aan. Toen ik weer bij mijn positieven was gekomen, dacht ik dat mijn seizoen erop zat. Ik kon mijn been niet meer bewegen. Ik dacht dat het gebroken was. In het ziekenhuis bleek het echter nogal mee te vallen. De spieren hadden alleen maar een klap ge had en ik had een lichte hersen schudding". De coureur uit Oud-Gastel, die gisteren en eergisteren even als de meeste andere renners van de ploeg zo'n 180 km trainde, heeft nu echter weinig last meer van de kwetsuren. „Ik heb na die val een paar dagen goed gerust en ben daarna hierheen geko men. De schaafwonden die ik heb opgelopen, trekken nog wel een beetje en ik heb nog wel een dikke knie, maar die worden goed verzorgd. Ik neem dan ook niet aan dat ik er nog hinder van zal ondervinden in het kampi oenschap". Over zijn kansen spreekt Tak zich niet uit. Hij stelt: „De Polen hebben dacht ik zonder meer de sterkste ploeg en die hebben na tuurlijk ook veel moreel gekre gen door hun overwinning in de ploegentijdrit. De Tjechen, Rus sen en de Deen Marcussen rijden ook goed, maar er valt weinig van te zeggen, het is gewoon een loterij. Voor mezelf zie ik het wel zitten als ik de eerste ronden goed doorkom. Dat klimmetje net voor de aankomst ligt mij wel. Als je daar een gaatje slaat, rijden ze het niet zo gemakkelijk dicht. Daarvan zal ik het moeten hebben als ik erbij ben, want mijn spurt is nu eenmaal niet zo denderend. Maar over wat het worden zal, valt niets zinnigs te zeggen. Ik kan alleen maar mijn best doen". DEN HAAG (ANP) - De cij fers van de iotto en toto van het afgelopen weekeinde zijn: lotto no. 34. Aantal deelnemers: 799.188. Bruto inleg: f 3.087.158,-. Prijzenbedrag: f 1.580.851,-. Ie prijs: geen winnaar, het be drag van de le prijs gaat voor BARCELONA (EFE) - Barce lona is woensdagavond laat voor 100.000 toeschouwers in het ei gen stadion winnaar geworden van het tiende toernooi om de trofee „Juan Gamper" door een overwinning met 3-1 in de finale op Feyenoord. Bij de rust had Barcelona onder leiding van een zeer actieve Johan Cruyff al een voorsprong genomen van 3-0. In de tweede minuut reeds kopte Marcial raak. Sotil zette in de 15e minuut de rechtervoet doeltreffend achter de bal, ter wijl Cruyff zelf zes minuten la ter zelf het derde Catalaanse doelpunt voor zijn rekening nam. Pas ver in de tweede helft toen Geoff Wegerle was vervan gen door Kreuz, kon de Jong met een krachtig afstandschot de eer van de Rotterdammers redden. Hoewel Cruyff een zeer goede wedstrijd speelde, werd hij in de ogen van het Spaanse publiek overtroffen door Peruaan Sotil. Ook Neeskens maakte een goede indruk. In de ploeg van het tegenvallende Feyenoord on derscheidden zich Rijsbergen en De Jong. In de wedstrijd om de derde plaats won Spartak via strafschoppen van Ujpest Dos- za. Normale speeltijd en verlen ging waren gelijk geëindigd: l&5e deel naar de le prijs van de volgende week het overige 4/5e deel wordt in gelijke delen ver deeld over de overige prijsklas sen. 2e prijs: 2 winnaars, die elk bruto f 136.089,'- ontvangen. 3e Erijs: 139 winnaars, die elk ruto f 2.485,- ontvangen. 4e prijs: 7.335 winnaars, die elk per kolom f 57,- ontvangen. 5e prijs: 8.636 winnaars, die elk per kolom f 48,- ontvangen. Jack pot voor de lotto van a.s. zondag (no. 35) f 125.538,-. Toto no. 34. Aantal deelne mers: 195.842. Bruto inleg: f 550.492,-. Prijzenbedrag; f 261.483,-. le prijs: 181 win naars, die elk per kolom f 577,- ontvangen. 2e prijs: 2.605 win naars, diq elk per kolom f 25,- ontvangen. 3e prijs: 16.265 win naars, die elk per kolom f 5,- ontvangen. BONN - Europa-cup-houder Bayern München heeft slechts vier dagen de Bundesliga aan gevoerd. De formatie van Dett- mar Cramer, die zaterdag na vijftien maanden weer op de hoogste trede stond, moest woensdag weer een stap terug doen, omdat het duel tegen de butant Bayer Ürdingen werd verloren met 1-2. Het was tevens de grootste surprise van de vierde speeldag, die een nieuw recórd aantal toe schouwers naar de velden trok: 280.000. Borussia Möncheng- ladbach, Eintracht Braunsch weig en Fortuna Düsseldorf hebben met zes punten de lei ding. DE OVERIGE UITSLAGEN; Hannover - HSV Hamburg 1-0, Rot Weiss Essen - Kickers Of fenbach 4-0, Eintracht Brauns- weig - Karlsruhe 2-0, Hertha BSC - Werder Bremen 2-3, Schalke '04 - VFL Bochum 1-1. (ADVERTENTIES) I Jan Mulder en de Ajax oeianyen bij «ijn Knieblessure Ook Dick Manning* wil in I Oranje Prohei van Marry Scheliekens Jan tv et se knjyi een kick van voetbal Toine Aftathijssen vecht met £»jn faalangst Om- Kopiny -n Griekenland jan de Bouter 25 jaar voetbalgek Wageningen-FC Waardin- gen LubansKi in Lokeren Elftalfoto FC Twente Heacties op de nieuwe sanering 1 alstar-FC Den Haag Betaalt Oaventria? g

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 15