Verrassingen in de 0ZO-competitie RUITERKAMPIOENSCHAPPEN GROOT SUCCES Eerste plaats voor De Zwinruiters" Scheele op dreef Teams MHC Gemert winnen Reynaert-hockeytoernooi TENNISTITELSTRIJD Fraaie triomf Miriam Overdulve VIJFDE PLAATS VAN HOUTEN Winst Koewacht I Wielerwedstrijd voor veteranen sport DINSDAG 26 AUGUSTUS 1975 (Van onze voetbalmedewer ker) HULST/GRAAUW - Vrij veel toeschouwers zagen op de OZO-terreinen in Hulst de zesde OZO- bedrijfsvoetbalcompetitie van start gaan. Op de eerste com petitiedag vielen er al verschil lende verrassingen te noteren. Zo werd het voor het eerste team van FC Monkey uit Kloosterzande tegen FC de Parochie-Bar uit De Kllnge (B) een 3-2-nederlaag. Met de rust had de Parochie-bar door doelpunten van W. Verschue- ren (2x), voor Monkey scoorde F. Wouwman, al een 2- 1-voorsprong genomen. K. Saman bracht FC Monkey op gelijke hoogte, maar W. de Bakker zorgde ervoor dat de volle winst bij FC de Parochie-bar terechtkwam. Het eerste elftal van de Trimvereniging Hulst - de kampioen van vorig jaar - maakte er tegen Monkey III een waar schuttersfestein van. Na een 5-0-voorsprong met de rust, werd het uiteindelijk een 15-0-overwinning. Voor de „trimmers" scoorden; L. van de Lavoir (7x), W. van de Wiele (3x), J. de Rechter (3x) en H. Pluym (2x). Ook FC Niks I uit Hulst vierde in zijn eerste wedstrijd weinig problemen tegen FC Het Centrum II uit Hulst. Met de rust had FC Niks door doelpunten van F. Huv- gens, H. Dujardin, E. Matthijs en B. van Ruymbeke al een riante 4-0-voorsprong geno men. Na de rust kwam Het Centrum nog wel even terug, maar alleen N. Zaman en E. Taalman kwamen tot scoren. FC Lampo uit Hulst pakte in zijn eerste duel tegen de Trim vereniging II beide punten. Met de rust had Lampo al een 3-0-voorsprong genomen, wat uiteindelijk ook de eindstand werd. Voor Lampo scoorden: H. Willems, J. Begijn en P. van de Walle. Petit Paris uit Hulst kon pas na de rust de overwin ning veilig stellen. Tegenstan der WS Terneuzen bood in die eerste helft bijzonder felle tegenstand, ondanks dat Theo de Wit voor rust Petit Paris al op een 1-0 voorsprong ge bracht had. Na de rust ver waarloosde VVS Terneuzen zijn verdediging. J. Saman, F. Rukven, B. Passemier en D. V erbraeken bepaalden voor Petit Paris de eindstand op 5-0. FC Monkey II won met 2-1 van FC Niks II uit Hulst. Na een 1-1 ruststand, voor Niks scoorden M. Geensen terwijl W. Schouwenaar raak schoot voor Monkey, bepaalde E. de Poorter de eindstand voor Monkey op 2-12. Stand: 1. Trimvereniging Hulst 1 1 0 0 2 pnt (15-0), 2. Petit Paris uit Hulst 110 0 2 pnt (5-0), 3. FC Lampo uit Hulst 1 1 0 0 2 pnt (3-0), 4. FC Niks I uit Hulst 1 1 0 0 2 pnt (4-2), 5. FC Monkey II uit Kloosterzande 1 1 0 0 2 pnt (2-1), 6. FC. de Parochie-bar De Klinge (B) 1 1 0 0 2 pnt (3- 2), 7. FC Niks II uit Hulst 1 0 0 1 0 pnt (1-2, 8. FC Mon key I uit Kloosterzande I 0 1 0 pnt (2-3), 9. FC Het Centrum II uit Hulst 1 0 0 10 pnt (2-4), 10. Trimverenigino II Hulst 1 0 0 1 0 pnt (0-3), 11 VVS Terneuzen 10 0 10 pnt (0-5), 12. FC Monkey III uit Kloosterzande 10 0 10 pnt (0-15) Programma voor zondag, moregen 31 augustus: 9.00 uur VV Stoffels-FC Monkey m, 9.15 uur FC Het Centruni II-Petit Paris, 9.30 uur FC Lampo-FC Niks I, 10.30 uur FC Monkey I-Trimvereniging I, 10.45 uur FC Monkey II—FC de Parochie-bar, 11.00 uur FC Het Centrum I-FC Niks II, Trimvereniging II is vrij. (Van onze paardesportmedewerker) BIERVLIET - De rultervereniging de Zwinruiters heeft het door haar in combinatie met de rultervereniging De Haringruiters gehouden kampioenschap van Zeeland voor vereni gingen gewonnen. De spanning bleef er tot het laatste moment in tijdens het onderdeel provinciale kampioenschappen voor verenigingen dat gehouden werd in het recreatiegebied De Braakman. Um negen uur 's morgens werd er gestart en het eindigde rond halfvijf met de gebruikelijke pa rade. Behoudens het kampioenschap voor verenigingen kwamen ook de individuele nummers zoals de dressuurklasse zwaar, en sprin gen klasse zwaar aan de orde. In de dressuurklasse zwaar toonde, en dat was ook volgens de ver wachtingen, Suzanne Malcorps met Coforite met 127'/2 punt zich overduidelijk de sterkste. Voor A. Geluk met Athleta, 112 punten. Bij het springen, klasse zwaar (het spectaculairste nummer van deze dag) was het mevrouw Phernambucq met Romanus, die zich via een bar- (Van onze motorsportmedewer ker) K LI 'ISBERG EN TERNE!'ZEN - Johan Scheele uit Zaamslag, Europese kampi oen in de 250 cc klasse, heeft tij dens Internationale motor crosswedstrijden in het Belgi sche Kluisbergen opnieuw suc cessen geboekt. Met veel machtsvertoon greep Scheele de eindzege. De eerste anche werd gewon nen door de Belg René v.d. Vorst voor zijn landgenoot Johan de Cuyper en Scheele. Bij de start van de tweede manche was Scheele als eerste weg, en stond die plaats ook niet meer af. ook in de derde reeks was hij als eer ste vertrokken en won opnieuw onbedreigd. Bij de senioren werd het voor de Axelaar C. Buyze een prachtige derde plaats. De Bt'ELG Roberts schreef beide manches op zijn naam. Bij de junioren was op nieuw W'im van Bruggen de be ste rijder ian de motorcrossclub MC Axel. Hij deed dat met een tweede plaats in de eerste man che, om vervolgens als vijfde te eindigen. J. Schelleman uit Axel werd achtste en zesde, terwijl C. Walhout uit Terneuzen als twaalfde en achtste door de fi nish ging. K.Hamelinck moest zowel in de eerste- als in de tweede manche met motorpech de strijd staken. Bij de nieuwe lingen 250 cc won de Belg Ge- Itmeyer de eerste manche, naar moest na een valpartij in de tweede manche in een zieken huis worden opgenomen. R. Rot tier uit Sas van Gent werd et een achtste en zevende ilaats de be ste Zeeuwsch-Vlaming. R. Die- leman uit Axel ring als twaalfde en dertiende door de finish, en R. Vinck werd dertiende en vijfde. J. Verhaegen tenslotte plaatste zich tweemaal als vijftiendei Eij de nieuwelingen in de 125 cc klasse aere et voor Vaal uit Sas ian Gent een 19e en een 16e plaats. rage kampioene van Zeeland mocht noemen op dit nummer, en die eveneens als de kampioe nen van de verenigingen en de kampioen dressuur klasse zwaar, zullen uitkomen op het nationale kampioenschap op 13 september te Apeldoorn. De uitslagen waren van de 140 combinaties die deelnamen: Afdelingsdressuur achttallen: 1. de Zwinruiters, Nieuwvliet; 2. Uranjeruiters, Willemstad; 3. Reimerswaal uit Reimerswaal. Afdelingsdressuur viertallen: 1. De Schouwse Ruiters, Drei- schor; 2. Westelijk Schouwen, Haamstede. Individuele dressuur ring 3; geen rangschikking daar dit een onderdeel van het verenigings kampioenschap is. Ring 3, individuele dressuur klasse L-2: 1. A. van Turen- hout, Zwinruiters; 2. S. Mal corps, Zwinruiters; 3, B. Cam- bier, Zwinruiters; 4. J. Poley, Reimerswaal; 5. A. Zoetewy, De Paardebloem; 6. L. Blom, Uranjeruiters; 7. R. Boidin, Zwinruiters. Ring vier: individuele klasse L dressuur: 1. C. Seydlitz, Oran- jeruiters; 2. M. Jongert, Wester- schouwen; 3. J. Blokke, De Honteruiters; 4. C. Vlnke, Hon- teruiters; 5. A. Steketee, Rei merswaal; 6. L. Keim, Gouwe Revers; 7. B. Goudswaard,1 Schouwse Ruiters. Ring vijf, individuele klasse, L dressuur: 1. P. Munters, Oran jezon; 2. L. Missiaen, Zwinrui ters; 3. J. Verwijs, Reimers waal; 4. C. van Hoven, Oranje- ruiters; 5. mevr. Goense, De Paardebloem; 6. C. Stouten, Schouwse Ruiters; 7. M. de Fey- ter, uranjeruiters. Ring zes, individuele klasse L dressuur: 1. H. Kooman, West-Schouwen; 2. H. Baart, Zwinruiters; 3. A. Verstraeten, i Tanjeruiters; 4. A. Schrier, Reimerswaal; 3. A. v. Gelder, Zwinruiters; 6. J. v. Walen, Eendrachtruiters; 7. J. van Wil ligen, De Paardebloem. Ring zeven, individuele dres suur klasse L: 1. J. Sleutel, rie Gouwe Reyers; 2. J. v. Walen, De Eendrachtruiters; 3. J. Scheele, Oranjeruiters; 4. A. Bakker, West-Schouwen; 5. A. Breure, Oranjeruiters; 6. T. Morel, Zwinruiters; 7. C. Gabrielse, Zwinruiters. Ring acht, individuele dres suur klasse L: 1. A. de Feyter, Oranjezon; 2. P. Klink, Honte ruiters; 3. P. Breure, Oranjerui ters; 4. J Kienjet, Zwinruiters; 5. J. Bolleman, uranjeruiters; 6. I Mevr. Reinierse, De Gouwe Re- yer; 7. A. Schilleman, Zwinrui ters. Ring negen, individuele dres suur klasse M: 1. J. Munters; 2. 'A. de Feyter. Springen, klasse L: 1. J. Kien jet, Zwinruiters; 2. N. v.d. Bijl, Schouwse Ruiters; 3. A. v. Tu- renhout, Zwinruiters; 4. M. Ge- ense, Hulst; 5. C. Stouten, Schouwse Ruiters; 6. J. Ver wijs, Reimerswaal; 7. B. Goudswaard, Schouwse Rui ters. Springen, klasse M: 1. S. Malcorps, Zwinruiters; 2. P. Munters, uranjeruiters, Wil lemstad. Best gaande paard: 1. S. Mal corps, Zwinruiters; 2. A. van Kroonwijk, Hulst; 3. A. v. Tu- renhoüt, Zwinrijders; 4. A. de Feyter, Oranjeruiters; 5. A. Verume, Weelruiters; 6. M. Schilleman, Zwinruiters; 7. W. de Hoof, Oranjezon. Klaas van Exel in actie tijdens het concours-hippique in Biervliet. (Van onze zwemmedewerker) GOES - Miriam Overdulve, de sterke lange-afstands-zwemster van De Schelde uit Terneuzen, heeft deze zomer heel wat tele urstellingen moeten incasseren. Zij won geen enkel Zeeuws kampioenschap. Raakte een aantal Zeeuwse records kwijt, en is nu reeds kansloos voor de Zeeland-beker. In de twee kilo meter lange zwemwedstrijd van 't Goese Sas naar de brug van Wilhelminadorp bracht zij ech ter haar rivalen en de leidster in het klassement om de Zeeland beker het Braakmanmeisje Els van Tatenhove een nederlaag toe. Aanvankelijk zag het er niet naar uit daar Els van Tatenhove bijzonder snel van start ging. Maar de conditie van Miriam Overdulve was beter, en zij wist geleidelijk aan de achterstand weg te werken. Miriam won met negen seconden voorsprong op van Tatenhove. Bijzonder jam mer was het voor de Vlissingse Carla Willems, die bij het uit stappen zich verstapte, hetgeen (Van onze hockeymedewerker) HI'LST Het „17e Internationale Reynaert- hockeytoernooi" - gehouden door de Hulsterse vereniging „Mixed Hockeyclub Rapide" - heeft een overwinning opge leverd voor de Brabantse vereniging M.H.C. Gemert Zowel bij de heren als bij de dames was HMC Gemert de betere ploeg. Voor de dames van HMC Gemert werd het de derde overwinning in successie. Bij de heren waren de Fransen HC Abbeville - de bekerhouder van vorig jaar - het afgelopen weekend niet zo succesvol. Dat MHC Gemert de beker won was overigens een verras sing. Het eindigde na de gebrui kelijke poulewedstrijden in de A-poule op de tweede plaats. Eerste werd Rapide. Het won zijn eerste wedstrijd met 2-0 van het Franse Ombrage, maar kwam tegen Olympia uit Ter neuzen niet verder dan een 1-1 gelijkspel. MHC Gemert speelde zijn eerste wedstrijd 0-0 gelijk tegen umbrage, om vervolgens van het Franse Abbeville met 1-0 te winnen. Duidelijk was dat Gemert en Rapide de groot ste kanshebbers waren in de A-poule. Het duel Gemert - Ra pide eindigde 0-0 gelijk, maar zaterdagavond, telde Rapide twee punten voorsprong, omdat het ook nog Terriers met 1-0 versloeg en Gemert tegen het Duitse Ba.ver een 2-0 nederlaag kreeg te incasseren. Gemert won daarna met 1-0 van ulympia. Rapide verspeelde een punt tegen Abbeville, maar won met 1-0 van Bayer. MHC Gemert verspeelde zijn eerste plaats door 1-1 gelijk te spelen tegen Abbeville. In de B-poule werd MHC HAK uit Delft winnaar. Het versloeg achtereenvolgens MHC Push uit Breda met 1-0, het Duitse AKEN met 1-0, maar speelde 1-1 gelijk tegen Beau- vais. Van Rapide II werd met 1-0 gewonnen, en ook VCL moest met 1-0 in H.A.K. zijn meerdere erkennen. T^en MHC Zutphen werd het eert-0-0 gelijkspel. In de plaatsingswedstrijden kwam Rapide I (winnaar in de A-poule) uit tegen Beauvais, dat tweede werd" in de B-poule. Na een felle strijd werd het een 1-1 eindstand, zodat strafpushes de beslissing moesten brengen. Hierin toonde HC Beauvais zich heel wat beter. MHC HAK, win- (Van onze atletiekmedewerker) BREDA-Hl'LST - De atleten van de Hulsterse atletiekvereni ging hebben tijdens de Bouvig- neloop in Breda over tien En gelse mijlen goede prestaties ge- Ificerd. Vijfde werd hie- Wies van Houte in een tijd van 52.19 min. Jan van Laarhoven ging als 12e door de finish, terwijl Willy Verbiest zich van de ruim 200 deelne era als 23e plaatste. -e debuterende Pladett uit Hoek werd in dit gezelschap 4 3e. Roe- LoF Veld werd hier prachtig tweede, terwijl de Belg Kelen en onze landgenoot Kijne resp. derde en vierde werden. Bij de veteranen die tien kilometer moesten afleggen gigg de overwi ing naar L. Vinck uitj amster- dam. Hij klopte in de eindspurt de bijzonder sterk lopende Piet van Alphen vanj aac,u dit in een tijd van 32.24.6 min. De Hul sterse atleet Ed Steyns uit Kloosterzande werd prachtig derde in een tijd van 33.42.4 min. naar in de B-poule moest aan treden tegen MHC Gemert. Een duel waarin beide teams niet tot scoren kwamen, met ook hier dus strafpushes. MHC Gemert won. De finale werd uiteindelijk met 1-0 door MHC Gemert ge wonnen. Voor derde en vierde plaats won H.A.K. met 2-1 van Rapide I. Voor het Hulsterse team scoorde J. Verbunt het enige doelpunt. Rüdell THC Ba yer werd vijfde. Ze speelden 0—0 gelijk tegen Tienen maar benut ten de strafpushes beter. HC Abbeville werd zevende, door voor de zevende en achtste ilaats Aken met 1-0 te verslaan. HC Ulympia speelde 0-0 ge lijk tegen Rapide II. Beide teams namen na afloop genoegen met een gedeelde negende plaats. V.C.L. werd elfde door Terriers met 1—0 te verslaan, en Ombra- ges klopte MHC Zutphen met dezelfde cijfers. Bij de dames werd MHC Gemert onbedreigd winnaar. Het won alle poule wedstrijden, met een doelsaldo van tien tegen nul. De dames van het organiserende Rapide wer den vierde met een totaal van vijf punten. Tegen Rapide II wera het een 2-0 overwinning, terwijl met dezelfde cijfers ook van Tienen werd gewonnen. Tegen Zutphen werd het voor Rapide I tenslotte een 0-0 ge lijkspel. Een toernooi dat een vlekkeloos verloop kende dank zij een voortreffelijke organisa tie. Rapide-voorzitter Jaap Stolte reikte na afloop de prij zen uit. Voor de laatst geëindig- den had hij een extra surprise, een rode lantaarn. Eindstand heren: 1. MHC Gemert (Gemert), 2. HC Beau vais (Beauvais) (F), 3. MHC HAK (Delft), 4. MHC Rapide (Hulst), 5. Rüdel THC Bayer (Leverkusen) (D), 6. RMHC Tir- lemont (Tienen) (B), 7. HC Ab beville (Abbeville) (F), 8. Aach- ner Hockeyclub (Aken) (P), 9. olympia (Terneuzen) en Rapide II (Hulst), 11. MHC V.C.L. (Den Haag), 12. MHC Terriers (Hei- loo), 13. MHC >mbrages (Brus sel) (B), 14. MHC Zutphen (Zutpnen), 15. MHC Push Bre da). Dames: 1. Gemert 10 pnt. (10-0), 2. VCL 7 pnt. (5-21, 3. haar een erg opgezwollen en pijnlijke enkel opleverde. De. sondanks zwom carla met een van pijn verbeten gezicht de wedstrijd uit, en legde zelfs be. slag op een fraaie derde plaats Nog een Zeeuwsch-Vlamlng lie| een uitstekende indruk acnter Het was de 13-jarige Pleter Pok derman uit Uostburg, die kans zag de sterke doch te lang uit vorm zijnde Vlissinger Jaap Keymel, op een flinke achter, stand te zetten. John de Lange won de prestigestrijd van de Luctor-heren door als derde te eindigen. Bij de heren blekende Stormvogel-heren Walter Fal. haber en Paul Meerman veel te sterk voor alle tegenstanders, Gezamenlijk liepen zij geleide, lijk van hun tegenstanders weg en het was wederom Falhaber die in de eindsprint "de snelste was. De uitslagen waren 2000 meter vrije slag heren: 1. P. Polderman, Scheldestroora 30.13; 2. Jan Keymel, Stormvo. gel, 31.07; 3. J. de Lange Luctor, 31.26; 4. P. de Lange, Luctor. 31.44; 5. R. Geervliet, Luctor 32.23; 6L F. Lucasse, t >e 'ran- zen, 32.29; 7. R. de Nooyer, Stormvogel, 32.42; 8. P. Schop, De Ganzen, 32.45; 9. H. de Roer, Luctor, 33.29; 10. E. de Cause, maeker, Bruinvis 34.49. 2000 meter vrije slag dames: 1. M. Uverdulve, 'e Schelde, 31.48; 2. E. van Tatenhove. de Braakman, 31.57; 3. C. Willems, Stormvogel, 23.26; 4. K. Clem- minck, De Schelde, 33.40; 5. C, de Vos, De Schelde, 33.47; 6. M, v.d. Neste. De Schelde, 31.34; 7. M. Boekhorst, -e Braakman, 36.18; 8. A. 'ek, Zeelandia, 36.20; 9. I. Hoeksema, Luctor, 36.47; 10. E. Parma, De Ganzen, 36.48. 2000 meter schoolslag herein 1. W. Falhaber, Stormvogel, 35.54; 2. P. Meerman, Stormvo- gel, 35.58; 3. J. de Hulsters, Bruinvis, 37.19; 4. D. de Braai, Bruinvis, 38.03; 5. K. Ingelse, Luctor, 39.56; 6. A. Ploegaert, Braakman, 40.09; 7. H. Weeda, Braakman, 40.35; 8. L Herwe- yer, Braakman, 40.57; 9. A. Weeda, Braakman, 41.02; 10. ff, Mooyer, Braakman, 41.09. 2000 meter schoolslag dames: 1. M. Vercruysse, Braakman, 39.20; 2. M. Versluvs, Braak man, 39.21; 3. C. Haak, Braak man, 39.23; 4. N. Pladdet, Braakman, 39.24; 5. W. Ver. sluys, Braakman, 40.04 6. L van Bodegom, Stormvogel, 40.14; 7. I. Clasen, Bruinvis, 40.15; 8. M. Verdonck, Bruinvis, 41.15; 9. I. van Assche, D« Schelde, 41.18; 10. T. Hamelink, De Schelde, 41.21. Beeld uit de halve finale tussen Rapide en het Franse Beauvais. pnt. (5 - -1), 4. Raj (Van onze voetbalmedewerker) BRESKENS -AXEL KOE WACHT - Met de komende voetbalcompetitie in het voor uitzicht speelden verschillende Zeeuwsch-Vlaamse clubs weer oefenwedstrijden. Koewacht blijft het bijzonder goed doen. In het kader van een nederlaagtoernooi van VV Koe- wacht werd thuis met 3-2 ge wonnen van het eerste team van HW'24. De Hulstenaren namen door twee doelpunten van A. de Schrijver wel een 2-0- voorsprong, maar na de rust werd het door E. Rietjens en I. Buyse 3-2. HW'24 III won net 7-0 van Koewacht II. Clinge ver loor in Breskens wel met 2-1, maar speelde een goede wed strijd. J. Hoefnagel en Mook- hoek brachten Breskens op voorsprong, terwijl Drumont voor de Clinge-treffer zorgde. Axel speelde 1-1 gelijk tegen Biervliet, terwijl Axel II weinig moeite had net HVV'24 II. Eind stand: 5-2. (Van onze sportrecatle) DEN HAAG - Op initiatief van de Haagse oud-wielrenner Jan Hollander (62) wordt van H t.m. 16 september de wielerwed strijd Den Haag vice versa voor veteranen gehouden. Op de eerste dag wordt naar Brussel gekoerst, waarbij tot Rijsbergen geneutraliseerd ge reden zal worden. De tweede dag wordt in Brussel een wed strijd over tien kilometer ge houden en de derde dag keert men terug naar Den Haag. Be langstellenden voor deeinaW aan de wedstrijd kunnen tere® bij Jan Hollander, Tubber- genstr. 58, Den Haag, 070-391200 (overdag) ol" ('savonds). (Van onze tennismedewerker) TERNE!'ZEN - Voor de open Zeeuwse B-, C- en D- districts tenniskanpioenschappen die op de banen van de Terneuzense tennisvereniging worden ver speeld, bestaat van de zijde van de deelnemers bijzonder veel be langstelling. In het herenenkel bereikte de kampioen van vorig jaar Tonny van lersel uit Domburg de acht ste finales. In de eerste ronde Zutphen 6 pnt. (6-1), 4. Rapide I [versloeg hij F. Salawane met 6-2 5 pnt. (4-3), 5 Tienen 2 pnt. len 6-3. om daarna De Rave met pnt. i (1- 8), 6. Rapide II 0 pnt. (0—12). jde cijfers 1-6, 6-1 en 6-3 te klop- ën 6-3, om daarna De Rave met pen. Jean-Loup Deltour uit Hulst won van P. de Jong met 7-6 en 6-1. In de tweede ronde versloeg hij M. Tilihera uit Mid delburg met 6-3 en 6-2. M. Taze- laar uit Terneuzen klopte H. Stevense en Van Bode uit Vlis- singen met resp. 6-1 en 6-0 en 6-1 en 6-0. R. van Remortel uit Hulst overleefde slechts de eer ste ronde waarin hij H.v.d. Lin den met 6-3 en 6-2 versloeg, tegen B.v.d. Veen werd het voor hem een 6-1 en 6-2 nederlaag. J. W. Visser uit Terneuzen scha kelde H. van Vliet met 6-0 en 6-1 uit. S. Verstraeten uit Hulst, hij versloeg M. van lersel in drie sets, 6-4, 4-6 en 6-4. In het da mesenkel verloor J. Bral uit St. Jansteen met 6-4 en 6-3 van A. van Dijk, die D. Wol terbeek met 6-3 en 6-3 achter zich had gela ten. I. Bral kon het in de tweede ronde niet bolwerken tegen Els Vogel uit Oostburg. Het dames- dubbel gaat wellicht naar S. de Vries en A. Krediet Ze speelden in de eerste twee ronden Dijzon- der sterk. In het gemengd dub bel verdedigen J. neltour en S. Verstraeten uit Hulst hun titel van vorig jaar eveneens erg sterk. H. Felius met J. v. Won- dergem, B. van de Veen-G. Rave, T. en M. van lersel en Visser met M. Taselaar moge als de grootste concur!*"' worden gezien. Zowel komen zaterdag als zondag beginne» wedstrijden om 9.00 uur. strijdleider Jury:,, Verderf" we proberen om deze week M> een aantal partijen te laten spelen, om zondagavond een etje op tijd klaar te zijn. VB" zijn we natuurlijk ook ster* hankelijk van het weer, j een normaal verloop zondagavond de nieuwe kffr oenen 197 5 bekend zijn-

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 12