Einde schoolstrijd is nu in zicht Turks gezin nu ook zonder PROGRESSIEVEN VALLEN OVER CEHAVE WETHOUDERS AAN HULSTER INSPRAAK PROCES WORDT WEER OPCESTART VOORZITTER SCHOOLBESTUUR AFGETREDEN Theophiel Goossens haalt geen contributie meer op Klaassen-Danlëls Perzische tapijten b.v. Jeugdwerkiozen springen in bij dorpsraden en werkgroepen INSPRAAK KOST HULST TOT I TOE NOG GEEN 5000 GULDEN DE GROOTSTE SORTERING PERZISCHE TAPIJTEN TEGEN DE LAAGSTE PRIJZEN Heikant Ponyclub uit Axel Zeeuws kampioen Sas van Gent Uitslagen schietingen Breskens Philippine wsêêêêus' ipy AUTOR4LLY St. Jansteen (Van een onzer verslaggevers) AXEL Het overleg van burgemeester en wethouders van Axel heeft deze week geen oplossing opgeleverd voor het Turkse gezin van Ra- mazan Esgiköy, dat naar vori ge week bekend werd, al zo'n anderhalf jaar in een gammele en aan alle kanten lekkende woning huist aan de Juliana- straat 31 in Axel. Inmiddels heeft de PZEM gisteren de elektriciteit in de woning afgesloten. Oorzaak daarvan is volgens mevrouw Van Hoorn, die zich het lot van de familie Esgiköy heeft aangetrokken, een communica tiestoornis over een rekening, bestemd voor een sociëteit, die de heer Esgiköy mede be stuurd heeft. De heer Esgiköy heeft. gisteren verder een ambtenaar van bouw- en wo- gewezen. De heer Esgiköy had ningtoezicht woedend de deur zich geërgerd aan het gedrag van de ambtenaar die de scha de kwam opnemen. Het gemeentebestuur van Axel, door de situatie in ver legenheid gebracht, heeft in middels wel geantwoord op vragen, die de PvdA-gemeen- teraadsfractie over de kwestie heeft gesteld. „Dat de bewuste woning gebreken vertoont is ons bekend. De kwalificatie „ruïne" achtten wij te dezer za ke niet van toepassing, evenmin als de aan deze kwalificatie gekoppelde gevolgen voor de betrokkene", zo delen B. en W. de raadsleden mee. Het gemeentebestuur heeft laten achterhalen, dat de sloop van de twee aangrenzende huizen, waardoor de gebreken zijn ontstaan, in de eerste helft van 1974 heeft plaatsge had. In januari van dit jaar zijn volgens het gemeentebe stuur reparaties verricht aan de buitenkant van het huis. Een bezoekje aan de betref fende woning leert echter, dat het huis bij die reparaties weinig baat heeft gehad. De verantwoordelijke wet houder P. Apers verklaarde gisteren nog eens, tot voor de perspublikaties van vorige week niet op de hoogte te zijn geweest van de abominabele staat, waarin de gemeentewo ning zich bevindt. Van repara ties aan het voor sloop be stemde huis kan volgens de heer Apers geen sprake zijn. Volgens B. en W. is de Turkse familie al in 1972 onder het vorige college verzocht naar andere huisvesting om te zien en de woning te ontruimen. De heer Esgiköy houdt vol, dat hij vele malen om vervan gende huisvesting heeft ver zocht. De gemeente Axel ziet zich bij het verstrekken van een andere woonruimte vol gens wethouder Apers voor de extra moeilijkheid geplaatst, dat er hn Axel een wat hij noemt „voorzichtig beleid ten aanzien van de huisvesting van gastarbeiders" wordt ge voerd. „Dat heeft veel weg van discriminatie", zo reageer de gisteren mevrouw Van Hoorn. Voor het kantongerecht loopt inmiddels nog steedis een gerechtelijke procedure, die de gemeente tegen de heer Esgi köy heeft aangespannen, om dat deze weigert zijn huur te betalen, zolang er niets gere pareerd wordt. Hengel wedstrijd In totaal 29 deelnemers kende de club- wedstrijd die zeehengelvereni- ging De Knorhanen uit Hei-' kant hield op de Westerschel- de. Gevist werd nabij Ossenis- se. De vangst was, in tegen stelling tot vorige wedstrijden, zeer goed. De uitslag van de wedstrijd was als volgt: 1. F. de Neve, Stekene (B) 1460 p, 2. E. Strobbe, Heikant. 1080 p., 3 F. Eijsaekers, Vogelwaarde, 1055 p.. 4. Fr. Braem- Heikant, 950 p., 5. Em. de Smit, Hei kant, 750 p, 6. G. Bertram, Olinge, 620 p., 7. W. van Swaal. Hulst, 595 p., 8. J. van Gunst, St. Jansteen, 470 p., 9. N. Thuye. Heikant, 435 p., 10 P. van Hijfte, Koewacht, 335 P- (Van een onzer verslaggevers) SINT JANSTEEN Aan het conflict tussen het schoolbestuur en de oudervereniging van Sint Jansteen lijkt spoedig een einde te komen. Secretaris P. Schauwaert van het schoolbestuur ver klaarde gisteren desgevraagd, dat zijn bestuur zich heeft opge steld achter het compromis-voorstel van de bemiddelings- commissie. Tijdens de eergisteren ge houden vergadering van de oudervereniging werd al dui delijk, dat ook de ouders met fret compromis wilden mee gaan. Het schoolbestuur zou maandagavond al tot haar be sluit zijn gekomen. Ondertus sen is, naar uit betrouwbare bron is vernomen, de heer C. van Hecke afgetreden als voorzitter van het schoolbe stuur. Ook dat zou maandaga vond al zijn gebeurd. Zijn af treden, voornamelijk om pri- vé-redenen, zou overigens slechts zijdelings met het con flict tussen schoolbestuur en oudervereniging te maken hebben. Het schoolbestuur zal maandag volledig opening van zaken geven, zo werd gisteren verklaard door het bestuurslid, de heer B. Holla, die zich in tegenstelling tot de heer P. Shauwert nog in raadsels wen ste te hullen omtrent de hou ding die het schoolbestuur te genover het compromis-voor stel heeft aangenomen. Het voorstel van de bemid delingscommissie houdt, zoals gisteren al gemeld in, dat zich een interim-bestuur zal vor men, dat zowel ouders als schoolbestuurders zal verte genwoordigen. Twee vertegen woordigers, uit de kring van het schoolbestuur en een onaf hankelijk iemand van buiten St. Jansteen zouden het tus- (Van een «nzer verslaggevers) AXEL Evenals vorige ja ren is het de Axelse ponyclub ..De Kleppertjes" gelukt pro vinciaal kampioen te worden. Dat lukte dit maal met een ruime voorsprong. De jonge Axelse ruitertjes behaalden 900 punten. Op de tweede plaats eindigde de Gouwe Reyers uit Serooskerke met 808 punten met als derde de Paardebloem uit Goes met 635 punten- Het achttal van de Klep pertjes dat hun dressuurproef in de stromende regen moest rijden, bestond uit: Tresemiek, Annemiek en Mon Pica- vet .Nicole tan Remortele, Er ich de Bruyn, Roland Murre, Leon de Haas en Ingrid de Feyter. Reserve: Resie Kosters. Op 13 september zul len de drie Picavets en Nicole van Remortele gaan strijden om het nationale kampioen schap, dat op de Levade in „Berg en Bos" te Apeldoorn verreden wordt. sen-bestuur moeten vormen, dat drie jaar moet gaan functi oneren. Tijdens de vergade ring van de ouders werd eer gisteravond laat ook nog be kend, dat burgemeester P. Molthoff van Hulst er bij het schoolbestuur op heeft aange drongen toelating van de vier geweigerde kinderen voor de St. Aloysiusschool toch nog mogelijk te maken. Van ver schillende zijden werd giste ren vanuit het schoolbestuur verklaard, dat niet ongevoelig zal zijn voor een hernieuwd verzoek aan de ouders, mits dat verzoek met „goede rede nen" wordt omkleed. De be treffende ouders hadden giste ren nog niet besloten of men op dit plotselinge gebaar zal ingaan. Zoals bekend hebben de kinderen Inmiddels onder - dak gevonden op de lagere school van Heikant. Hoewel de ouders tijdens hun vergade ring duidelijk lieten merken recht op inspraak te willen hebben bij de plaatsing van eigen kinderen op school, werd bijna unaniem naar vo ren gebracht, dat men niet twijfelde aan de kwaliteit van het onderwijs aan de - de laatste weken zo omstreden Mariasehool. Biljart De eindstand van de biljartcompetitie bandstoten I van de biljartvereniging Het I Groene Laken uit Sas van' Gent is als volgt: 1. P. Snel- ders, 2. A. de Lesiene, 3, W. Scheffer, 4. J. Martens, 5. C. Verhoeven, 6. P. Dieleman, 7. J. van Rossum, 8. J. de Blaay, 9. P. v.d. Bergen. Er namen vijftien spelers deel aan deze competitie, die in het leven geroepen werd, om de leegte die na het winterseizoen ont staat, op te vangen. Begin ok tober start het Groene Laken met zijn wintercompetitie in de spelsoort libre. Tevens or ganiseert het Groene Laken twee districtskampioenschap pen onder auspiciën van de K.N.B.B. Dat zijn: 2e klas klein van 8 november tot 15 november en het begerkader van 3 januari tot 10 januari. I Schieting De maandelijk se karabijnschieting van de schuttersvereniging St. Albert uit Sas van Gent is succesvol verlopen. Zo'n achtenvijftig schutters streden onderling voor de eer om de hoofdvogel (top) te sahieten. Het was de Belgische schutter C. Martens die de top er afschoot, de lin kerzijvogel was voor F. Ae- rens van de Beverschutters uit België en de rechterzijvogel voor de in eigen huis schieten de R. Gerritsen van St. Albert uit Sas van Gent. De meeste vogels kwamen op naam van F. Aerens. (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT De schut- terssociëteit Willem Teil hield maandag een schieting op de liggende wip lr» café P. van de Steen. 54 schutters kwa men er naartoe. De hoogvogel viel door een pijl van F. van Goethem uit Hellestraat. Eer ste zij vogel C. Onghenae, tweede J. de Waal (loeiden Koewacht), meeste vogels (vier) P. Breijaart Koe wacht. KOEWACHT Aan de dinsdag gehouden schieting voor bejaarden bij J. de Guch- teniere te Koewacht namen 35 schutters deel. De hoogvogel was voor J. de Waele uit Axel, eerste zijvogel C. On ghenae Koewacht, tweede H. Sulj Koewacht, meeste vogels (vier) R. van Gremberghe Koewacht. De volgende be- jaardenschieting bij J. de Guehteniere wordt dinsdag 2 september gehouden vanaf 13.30 um. Hengelwedstrijd Zondag 24 augustus houdt de hengel sportvereniging de Zeekrab te Breskens de 18e Internationale Hengelwedstrijd. De wedstrijd begint om 2 uur en duurt tot 5 uur langs de kust van Bres kens tot Nummer Een. Schieting Op zondag 17 augustus hield de schutters club „Herleving" een schieting waairdoor 38 schutters aan deel werd genomen. De uitslag: hoogvogel: A. de Ridder uit Assenede: eerste zijvogel: C Dhont uit Zandstraat: tweede zijvogel: A. Ivens uit IJzendij- ke. Meeste vogels werden ge schoten door A. de Ridder uit Assenede, vijf stuiks. (Van onze correspondent) CLINGE Theophiel Goos sens (in de volksmond Fiele- ken genaamd) haalt geen geld meer op. Zevenentwintig jaar lang is het bestuurslid geweest van de voetbalvereniging Clin- ge, twintig jaar lang heeft hij de contributie bij de leden op gehaald. „Het moet nu toch genoeg zijn", zegt hij. „het is beter dat een jongere kracht zich voor deze functie inzet. Mijn ouderdom gaat een woordje meespreken". Vorige week tijdens de jaar vergadering van zijn club lareeg Theophiel Goossens de kroop, op zijn werk. Onder een daverend applaus werd hij tot erelid benoemd. Volgens Theophiel Goossens (72) valt het niet altijd mee om steeds weer op tijd de contributies te innen. „Bijna iedere dag was ik ervoor met mijn fiets op stap. Je moet nu eenmaal iedere maand bij alle leden aan de deur geweest zijn. Anders raak je achter en dat is zeer vervelend", zo legt hij uit. Meer dan tweehonderd vijf tig leden raceten er iedere maand worden bezocht. „Som migen zijn dan niet thuis en dan moet je terug. Achteraf gezien heb ik liet toch altijd graag gedaan- Ik heb er een bijdrage aan de vereniging mee geleverd. Voor mij was dat dc hoofdzaak". Niet alleen voor de voetbal-1 vereniging gaat Theophiel langs de deuren. Voor de in dustriebond NKV haalt hij al vanaf 1930 de centen op. „In 1968 kreeg hij er nog een wijk van de bejaarden bij. Twee blinkende speldjes herinneren aan de waardering, die men in de voetbal- en vakbondswereld voor de acti viteiten van Theophiel Goos sens aan de dag heeft gelegd. „Toen ik 25 jaar bestuurslid was, heb ik van de KNVB een speldje gekregen. Het prijkt nog op mijn revers. Toen ik veertig jaar lid van de bond was. kreeg ik een zilveren speld". Zo herinnert hij zich. Het is Theophiel bij het opha len van de centjes niet altijd van een leien dakje gegaan. Theophiel Goossens. „Op een keer reed ik met mijn fiets door het dorp en toen brak hij opeens in twee- en. Op zo'n moment heb je veel bekijks. Maar ik heb het er gelukkig goed afge bracht"- Het kan nauwelijks anders, voor Clinge is Theophiel Goos sens lang geen onbekende. „Ze kennen me in heel het dorp geloof ik wel", zegt hij, „en het is toch merkwaardig. De mensen zien me graag komen, hoewel ik om hun centen kom. Als ik aanbel, dan roepen de meeste meteen: „Kom maar achterom", je vermijdt op die mamef1 de eenzaamheid. Je blijft ermee onderr de men sen. Maar het kan nu eenmaal niet blijven duren en daarom hou ik er mee op". (ADVERTENTIE) ruime parkeergelegenheid 1 BREDA: Ginnekenstraat 134. Tel.01600-34666 J (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De gang van zaken rond de Cehave in een pand aan de Langestraat heeft het vertrouwen van de pro gressieve fractie in de wet houders J. Barendregt en G. Claeys geschokt. Dit verklaar de gisteravond fractievoorzit ter F. Baarends tijdens de raadsvergadering. Zoals bekend heeft de Ceha ve het voornemen een vesti ging te stichten in de gebou wen van de firma Christiaan- sen met het doel daar onder meer detailhandel in bepaalde artikelen te drijven. De moge lijkheid op dit industrieterrein een dergelijke vestiging te stichten ligt open omdat de oude bestemming van dit ge bied nog niet is aangepast. De heer Baarends zei dat reeds van 1971 jaarlijks een stroom brieven het college be reikt waarin wordt gewezen op de wenselijkheid van aan passing van industrieterreinen dit om perifere vestigingen te weren. De heer Baarends er kende dat tegenhouden van de Cehia-vevestiging een moeilijke zaak wordt omdat aan de oude bestemming niets is veran derd. „Dat is voor ons een onbegrijpelijke zaak, temeer daar de politieke verantwoor delijkheid ligt bij wethouder Barendregt die bij het lezen van bedoelde brieven alle re denen had om juist te denken aan het terrein waar het nu over gaat (de heer Barendregt was directeur van de firma Christiaansen, red.). Het is triest te constateren hoe hier met enorme belangen is omge sprongen", aldus de heer Baarends. Zoals gemeld heeft het col lege een besluit om een bouw vergunning aan Cehave te ver lenen ingetrokken omdat pas na de totstandkoming van het besluit duidelijk begon te worden bij het college dat het ging om een soort detailham- delszaak. „In het college is echter een bij uitstek deskun dige aanwezig die volledig op de hoogte is met het reilen en zeilen van de Cehave. Triest is het. misschien is belachelijk beter, te lezen hoe men in een gesprek met de heer Stevens va-n de Cehave achter de wer kelijke aard van de vestiging wil komen terwijl wethouder Claeys lid van de Adviescom missie van d« Cehave reeds volledig op de hoogte moest zijn. Dat bij niet. in zijn func tie als wethouder maar als particulier op de hoogte was doet alleen maar voor doorge winterde formalisten ter zia- ke". De verkiezing van de heer Baarends kwam na een schor sing ingelegd om twee schrif telijke verklaringen van beide wethouders te bestuderen. Wethouder J. Barendregt wees erop dat na de herinde ling tachtig bestemmingsplan nen aangepast moesten wor den, Hoewel het college reeds in mei 1973 had besloten dat daarvoor in aanmerking ko mende industrieterreinen qua bestemming moesten worden aangepast was men aan het onderhavige plan nog niet toe gekomen. „Ik erken op dit ge- oied niet genoeg diligent te zijn geweest vooral omdat vanuit de rmddenstandsoom- missde aandacht op deze mate rie werd gevestigd. Ik ontken echter pertinent dat hieraan persoonlijke belangen ten grondslag zouden liggen", zo zei hij. De heer Barendregt schetste de gang van zaken rond de aankoop door Cehave van het pand en de betrokken grond en informeerde hierover bur gemeester Schipper. Volgens hem verstrekte gegevens ging het om de vestiging van een kantoor, magazijn en slhow- ruimte, iets dat volgens het opfbouwplan is toegestaan. De heer Barendregt herhaalde de inhoud van de brief van het college waarin werd gesteld dait pas na het genomen be sluit tot afgifte van een bouw vergunning nieuwe feiten naa-- voren kwamen die een nader onderzoek omtrent de vesti ging rechtvaardigden. Wethou der G. Claeys zei dat zijn verantwoordelijkheid voor de ze zaak niet verder ging diam het beleid van het college in totaal. „Hoewel ik van de bouwplannen van de Cehave vila wethouder Barendregt op de hoogte was, wtas mij nie» meer bekend dat er kantoor ruimte magazijnen en show room zou komen. Ik ontker ten stelligste kennis te hebber- gedragen van de geaardheid van de Cehvevestiging in Oostburg zoals die zou blijken uit de publikatie in de uitgave van de Cehave. (Hierin wer den allerlei detailartikelen op gesomd die Cehave verkoopt, red.). De fractie Dorpsbelan gen en Toerisme kantte zich tegen verlening van de bouw vergunning op dezelfde gron den als men zich kantte tegen de vestiging van een super markt in het bedrijf Kemper- man, een paar maanden gele den De fracties WD, Pro gressieven en CH-AR willen in een extra raadsvergadering, Wethouder Clarijs. lie volgende week wordt ge- ïouden, terugkomen op de mtwoorden van de wethou- iers. Voor de hear Van Sehaik >vas dit misschien niet nodig: Er ligt een bestaande bestem- ning op deze grond. Er wordt •en bouwvergunning gevraagd -n voldoet die aan de gestelde eisen dan moet die worden toegewezen. Hij hoopte dat dit zo snel mogelijk kon. GROOT-HULST Met fikse vertragingen is het Hulster in-spraakgebeuien deze week uit de hete va kantierust tevoorschijn geko men. Pas op tien oktober wordt dc slotbijeenkomst ge houden, zo is besloten. Daar aan voorafgaand wordt de komende drie weken nog vol op de gelegenheid gegeven om de voor de vakantie op gerakelde gespreksstof op haar waarde te beoordelen. Drie openbare hoorzittingen zijn daarvoor gepland. Inspraakleider C. van Leu ven bleek gistermorgen tij dens een persconferentie met nieuw elan uit de vakantie periode opgedoken. „Er lig gen enorme pakketten aan bevelingen klaar", zo deelde hij op enthousiaste wijze mee. „Er is zoveel op tafel gekomen, dat het aanzienlijk meer tijd gevergd heeft, dan we aanvankelijk veronder stelden, om tot hanteerbare aanbevelingen voor de ge meenteraad te komen", aldus verklaarde hij de opgelopen vertraging. „Een gigantisch werkstuk", zo noemde de in spraakleider de inspanningen van medewerker A. Huls hout, die de enorme veelheid van opmerkingen, wensen en suggesties tijdens de vakan tie heeft omgewerkt tot dui delijke en leesbare aanbeve lingen. De stichting Gemeen- schapswerk verantwoorde lijk voor het verloop van de inspraak gaat met die aanbevelingen nu de boer op. „We willen weten of we erin geslaagd zijn de wensen bin nen de inspraakgroepen goed weer te geven", aldus de heer C. van Leuven. Om dat na te gaan worden de ver schillende inspraakgroepen allemaal nog een keer bij elkaar geroepen. Enkele da gen na zo'n controlebijeen komst wordt dan de hoorzit ting over de betrokken on- HULST Bij de stichting Gemeenschapswerk komen twee jeugdwerklozen in dienst o mde uit de inspraak ontstane dorpsraden en werkgroepen bij te staan. Van CRM en Sociale Zaken mogen de jongeren voorlopig voor 45 weken worden aan genomen. Aan loon kosten de helpers de stichting niets, want dat wordt betaald uit werkloosheidsgelden. Volgens inspraakleider C. van Leuven zullen verschil lende inspraakgroepen blij ven voortbestaan. De werk groep „Geen Baalhoekka- naal" heeft de stichting Ge meenschapswerk inmiddels om begeleiding verzocht. Of de werkgroep die ook krijgt wordt binnenkort beslist. Inspraakleider Van Leuven (tevens directeur van het ge meenschapswerk) vindt het voortbestaan van de verschil lende inspraakgroepen van liet grootste belang. „Als straks de nota over de toe komst van Hulst helemaal klaar is en binnen enkele maanden het streekplan voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen op tafel ligt, krijgt de bevol king maar erg weinig tijd om daarop zinvol te reage ren. Daarom is er een inge speelde organisatie nodig, die de problemen in de vingers begint te krijgen en er al een flinke kennis over heeft vergaard", aldus de heer C. van Leuven. derwerpen gehouden, Tijd, deze hoorzittingen komt het reizend forum - be^ van de .slotbijeenkomsten - de verschillende kerncn 11 weer opdagen. Bargemeesb P. Molthoff, een verte?' woordiger van Stad e„ jj, schap en inspraaklciile! van Leuven maken sta van dat forum deel uit. De hoorzittingen, Ka!t(. gedachtemvi&eijjjJ niet uit de weg wi| tan, worden verluchtigd door k.» te video-film- en dia-inter. mezzo's. Er wordt mjj] beerd om zoveel mogeliji deskundigen aanweiig j, hebben, waarop men ecn loep kan doen om infona. tie De hoorzittingen vindtn a de volgende data plnj Landinrichting-Milieuke- lieor en Werkgelegen},,ij. Streekeconomie op 27 ailw tus ((22 pagina's aanbevef gen vanuit deze groepen fc gen er klaar), Ver keet-Vb. voer-Communicatie en J nen-WoonoMgevmg op 1 g tember, Maatschappen1' dienstverlening-Onderwijs. Vrijetijdsbesteding op u september. Alle bijeenkomsten begin, nen om acht uur en worden in Den Dullaert gehouden, GROOT-HULST - zitten nu voor een dubbeltje op d« eerste rang", zo ra- geerde inspraakleider C. van Leuven gisteren op het In sluit van CRM om het Hul ster inspraakproject te ac cepteren als een bijdrage tol de samenlevingsopbouw. Hel besluit houdt in, dat de ge meente Hulst van liet te- schikbaar gestelde geld vort de inspraakprocedure maai tien procent (4800 gi uit eigen zak hoeft te beu len. Of het bij die 4800 blijft noemde de inspraaklei- der gisteren echter een Ir vensgroot vraagteken. „Oe bodem van onze pot is i> zicht", zo deelde hij „We weten niet of we eratt uit zullen komen". Het dreigend geldtekort wordt door de inspraak' overigens alleen maar P®1' tief becommentarieerd, fi is veel intensiever aan Inspraak deelgenomen we hadden verwacht", concludeert hij er uit. „If» het zijn vooral de kosten n> de vergaderingen, de pos®' gels en het typewerk, 4' hoger uitgevallen zijn". Volgens de heer Van I* ven bestaat de mogelijk» dat bij de gemeente nog extra-geld zal moeten den gevraagd, om de verde afwikkeling van het snraakgebeuren »y- doen verlopen. Extrwjrt zou order meer nodig W voor de uitgave van «i vierde inspraakkrant. 3'ir.° men een globaal eindo zicht wil geven. (Van een onzer verslaggevers) HENGSTDIJK Vanuit het recreatie-oord de Vogel te Hengstdijk wordt zondag 24 augustus een autorally gehou den. De rit had veertien dagen eerder eigenlijk al plaats moe ten vinden, maar werd toen uitgesteld vanwege het warme weer. De deelnemers mogen hun route zelf loepalen. Ze moeten vijf controleposten aandoen en de claar verkregen opdrachten uitvoeren. In welke volgorde de posten worden bezocht kan de deelnemer zelf bepalen. De start is voor iedereen mogelijk tussen één en drie uur. Uiter lijk om zes uur moet. iedereen weer terug zijn in de kantine van De Vogel. De af te leggen afstand (via de kortste weg) bedraagt 65 kilometer. Om halfadht worden de prijzen uitgereikt. ■oetbaW begon» Toto-lol to De vo niging Steen 1S *'eer 1 mei het verspreid611 e len van de toto- en 1 mulieren- Voor deelnam aan behoeft men ge® zijn van de verenig» formulieren kunnen afgehaald en terugbef Tn. de Bot. Polen kan Sturm Vlasstraat Remoortere van Hot® P. v.d. Boogert Gentse en K. Ivens Pastoor straat Po. Voetbal Het in de r^, eerste klas van he zondagafdelingsvoe f 1 mende tweede e' al voetbalvereniging vanavond, donde1 om 19.00 uur op een vriendschap!* (r- strijd spelen tegen Ujverd elftal van de v°e ging HW '24 Ki llet komende A'°1 Vn< zal uitkomen 'n e jgïJ- derde klasse van m zondagvoetbal.

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2