Hontenisse krijgt eigen afdeling De Zonnebloem Vlucht uit Corbell had onregelmatig verloop Ouders achter oudercomité RAAD AXEL BESPREEKT 30 PUNTEN IN MEMORIAM W. II. A. van Alphen Axel krijgt gemeenteblad Verontrusting in Hontenisse over botulisme stad GEEN VR4GEN- HALFÜURTJE MEER ONTSPANNING VOOR GEHANDICAPTEN EN ZIEKEN Bestuur Pijpfitter maakt vaJ van 5 meter Boottochten Hand bekneld Axel Bej aardenwerkers werken goed samen B. en W. Axel zwijgen over bouwgrond Oostburg Sluiskil Zuiddorpe DONDERDAG 21 AUGUSTUS 1975. OP de kruising Langeweg - -Nieuwesluis kwamen P. J. G. uit Sluis en H. J. D. uit Düsseldorf met hun perso nenauto's met elkaar in botsing. G. verleende op dit kruispunt geen voor rang. Bij dit ongeval wer den G. en diens echtgenote gewond naar het zieken huis te Oostburg overge bracht. Mevrouw G. kon na behandeling huiswaarts ke ren. G. moest met een ge broken been en verwondin gen aan de pols in het ziekenhuis worden opgeno men. De auto van G. werd geheel vernield en de auto van D. liep zware schade op. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Bij de gemeente Axel wil men zich nu ook met de journalistiek gaan bezighou den. Met de voorbereidingen voor de uitgave van een ge meenteblad is men al bijna klaar. Eind oktober wil de ge meente het eerste nummer van de persen laten rollen. „Het gemeenteblad zal in een aantrekkelijke vorm wor den samengesteld, zodat het gemakkelijk bewaard kan worden. Naast artikelen van blijvende waarde zullen voor zover mogelijk foto's en actue le berichten worden opgeno men",'1 zo beloven burgemees ter en wethouders. Het ge meentelijk orgaan zal, als alles doorgaat, viermaal per jaar verschijnen. Behalve in okto ber wil men dit jaar ook in december een nummer van de persen laten rollen. Bij de gemeente verwacht men, dat de uitgave van het blad er meer toe bijdraagt, dat de interesse vóór de publieke zaak zal worden verlevendigd, dan het instellen van een vra- genhalfuurtje na de raadsver gaderingen, iets waarom het raadslid J. van Schaiok had gevraagd. Burgemeester en wet houders vinden zo'n vragen- halfuurtje onjuist omdat de burgers door het uitbrengen van hun stem het vertrouwen aan de betrokken raadsleden hebben geschonken. De minieme belangstelling voor de vragenbus tijdens de expo vorig jaar (slechts twee mensen maakten ervan ge bruik om zich tot het gemeen tebestuur te richten) grijpen burgemeester en wethouders verder dankbaar aan om te illustreren, dat zo'n vragenhalf- uu-rtje toch maar weinig zou worden gewaardeerd. Het openen van de moge lijkheid voor de raadsfracties op vrijdagavond voor de raadsvergadering met een be perkt aantal niet-raadsleden de stukken te bespreken zien burgemeester en wethouders ook niet zitten. (Van onze correspondent) VOGELWAARDE In Hontenisse wordt binnen kort een afdeling van de stichting „De Zonnebloem" opgericht. Doel van de af deling is het brengen van zoveel mogelijk ontspanning voor gehandicapten en zie ken. Allerlei mensen in de ge meente zijn momenteel hard aan het werk om de afdeling op poten te zetten. Op 11 sep tember moeten alle voorberei dingen klaar zijn, want dan wordt de oprichtingsbijeen komst gehouden in hotel Van Leuven te Kloosterzande. De initiatiefnemers hopen er zo veel mogelijk belangstellenden te begroeten. „Het slagen van onze op- '•iehtinigsactiviteiten is zeer belangrijk" zegt Frans de Waal uit Vogelwaarde, een van de belangrijkste initiatief nemers. „Het moet gewoon van de grond komen in Honte nisse. Als ik zie. wait bestaan de afdelingen in andere plaat sen organiseren, dan verheug ik me al op onze toekomstige activiteiten", zo zegt hij. Frans de Waal heeft zelf al zo'n dertig leden opgetrom meld. Hij hoopt dat de afde ling uiteindelijk minstens 300 leden gaat tellen. „Dat is hard nodig, zegt hij, want alle acti viteiten moeten door de leden worden betaald. Hoe meer le den we hebben, hoe meer we '•-.unnen organiseren. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De 31- jarige T. Joosten uit Zelzate maakte dinsdagmiddag een val vxn vijf meter tijdens werk zaamheden op het CPC-terrein in Sas van Gent. De Zelzaatse pijpfitter was bezig op een in aanbouw zijnde steiger. Na zijn val is hij met rug letsel overgebracht naar het Elisabethziekenhuis in Sluis kil. De Arbeidsinspectie heeft de zaak in onderzoek. Z12" Ondertussen is er al een voorlopig bestuur gevormd voor de afdeling. Max Hoefeij- zers. Henk Andries, George Steijns, Leon Maas, Jaap Doorenfoos en Frans de Waal zelf hebben er onder meer zit ting in. Tijdens de vergade ring op 11 september zal ech ter een nieuw en definitiever bestuur gekozen worden, waarna de activiteiten kunnen starten. „Het is de bedoeling dat we op zaterdagmiddagen ontspannings activiteiten gaan ontplooien voor zieken en ge handicapten. zo verklaart Frans de Waal. „We willen bingo film. cabaret en zo voort". Voorlopige droomwens is het KRO-voetbalteam naar Zeeu v/och-Vlaanderen te ha len. Het team speelt een ne- derl-aagtoernooi ten bate van De Zonnebloem. Voorlopig ligt de nadruk echter nog op de oprichtings bijeenkomst. De belangstellen den kunnen dan via films met het werk van De Zonnebloem in aanraking komen. Voorzit ter Martens van de landelijke stichting en mevrouw Van Ac ker (districtsvoorzitster in Zeeuwsch-Vlaanderenzullen er dan ook bij zijn. Leden, die 6 gulden per jaar willen bij dragen en vrijwilligers kun nen zich dan opgeven. Vlak na de oprichting wil men via speciale geluidswa gens van De Zonnebloem een ledenwerfactie ontketenen in Hontenisse. Voor de Zonnebloem-activi teiten zijn de gehandicapten en zieken in Hontenisse nog veelal op de activiteiten van de Hulster afdeling aangewe zen. Veertien vrijwilligers zijn in Hulst actief. Op geregelde tijden bezoeken ze zieken en gehandicapten, er worden ont spanningsmiddagen georgani seerd en bij speciale gelegen heden is er altijd wel een attentie voor de zieken en ge- Frans de Waal, oprichter van de Zonnebloem in Kloos terzande. handicapten. De jaarlijkse boottochten, die De Zonne bloem organiseert zijn verder zeer bekend. Op één van die bootreizen werd het besluit geboren om een afdeling in Hontenisse op te richten. Dat gebeurde vooral op verzoek van mevr. Van Acker, Frans de Waal en zijn vriend Leon Maas (met het orkest van Jaap Dooren-bos meegekomen) hapten onmiddellijk toe. (Van onze correspondent) SLUISKIL Een werkne mer van de Nederlandse Stik stof mij n.v. te Sluiskil, de S. "it Bosclikapelle raakte met zijn hand bekneld tussen een vorkheftruck. Hij moest in het Rluiskilse Elisabethziekenhuis v/orden opgenomen. Verlichting B Axel hebben aan opdracht gegeven structie van de openbare ver lichting in de doorgaande rou te Oranjestraat - Kerkdreef. en w. van de PZEM tot recon- (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE „Tussen de verschillende bejaarden bonden en de vormen van be jaarden Werk in Hontenisse be staai een goede samenwerking. Ook de verstandhouding is goed", zo reageert mevrouw De Rijk van het open bejaar den, werk op een bericht in de krhnt over uitlatingen in het jaarverslag van het centrum voor maatschappelijke dienst verlening. Uit het bericht trokken velen de conclusie dat het met de samenwerking bin nen het bejaardenwerk in Hontenisse niet zo goed ge steld is. „Niets is echter' min der waar", zo wordt in Honte nisse vanuit verschillende in stanties gezegd. Wel is het zo, dat het centrum voor maat schappelijke dienstverlening graag wat meer contact zou willen hebben met de vrijwil ligers. die zich met het beiaar- denwerk bezighouden iin Hon tenisse (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE En kele leden van de gemeente raad van Hontenisse spraken gisteravond hun verontrusting uit over het botulisme dat in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen is geconstateerd. Het raadslid B.J.M. Pauwels bracht het bo tulisme tijdens de rondvraag ter sprake. De heer J.E.N. Joosse bleek zijn verontrus ting te delen. „Levert de vogelsterfte ten gevolge van dat botulisme geen gevaar op voor de bad gasten die in de Westerschelde zwemmen", zo vroeg de heer Pauwels zich af. Hij pleitte in dit verband voor het controle ren van de waterkwaliteit via bemonstering. Burgemeester mr. M. Sorners wees hem erop dat de Westerschelde rijkswa ter is en als zodanig onder beheer van Rijkswaterstaat valt. „Bovendien is zwemmen daar altijd riskant. Dat staat ook op de borden langs de wal. Ik dacht dat de stroming gevaarlijker was dan het botu lisme", aldus de heer Somers in zijn verdere antwoord. Hij vond dat de ongerustheid over de vogelsterfte en het botulis me door bepaalde groepen wat overdreven werd. „Het gaat om een ongevaarlijke vorm van botulisme", zo voegde hij er tenslotte nog aan toe. Naar aanleiding van een ex- (Van een onzer verslaggevers) AXEL Burgemeester en wethouders vinden, dat verder gezwegen moet worden over de onwettige verpachting van een stuk bouwgrond bij Over slag. De verpachting zou zijn geschied onder verantwoorde lijkheid van de ruilverkave ling Koewacht, nu alweer vele jaren geleden. Ook voor burgemeester en wethouders heeft de betref fende ruilverkavelingscommis sie geen bevredigend ant woord gegeven op vragen over de gang van zaken destijds. Desondanks heeft het gemeen tebestuur meegedeeld dat het geen zin heeft de kwestie nog verder uit te zoeken. De kwestie kwam enkele maanden geleden aan het licht toen het raadslid Impens ge wag maakte van de aanwezig heid van een stuk grond voor woningbouw te Overslag. De bewuste grond bleek toen al jaren voor agrarisch gebruik verpacht. In Overslag zegt men, dat het dringend nodig is de aandacht te vestigen op de aanwezigheid van bouwgrond bij het dorp' Huizenlxouw bij Overslag zou de redding van de lagere school in Overslag kunnen betekenen. (Van een onzer verslaggevers) ZAAMSLAG De afdeling Zeeland van de Nederlandse Bond van Zaterdagvliegers hield met een deelname van 2654 jonge duiven een wed vlucht vanuit Corbeil. De dui ven werden gelost om acht uur met een zuid-oostelijke wind. Alle kans dus op een vlucht met een normaal ver loop, maar al spoedig veran derden de weersomstandighe den en kwam het convooi dui ven in enorm slecht weer, het geen tot gevolg had dat de wedvlucht bijna in een rano- vlucht ontaardde. De te ver dienen prijzen stonden uren open. De snelheid van de eerste jonge duif bedroeg 1203.83 meter per minuut en was er i een van J Gillesse uit Vlis-I singen, de tweede prijswinnen Wemeldinge maakte 1011.94 de duif van Jac. Wilderom uit mpm. De snelheid van de laat ste prijswinnende duif was 242.20 mpm. 3 en 13. W. van Boven uit Rilland Bath, 4. K. de Fvel uit Sint Philipsland. 5. F. Mays uit Zierikzee. 6. A. Meeusen uit Terneuzen- 7. J. Bakker uit Zaamslag, tevens winnaar van de hoofdprijs. 8. C. Hoek en zoon uit Middel burg, 9. M. Scheele uit Zaam slag. 10 W. Schot uit Zierikzee 11. B. Veerhoek uit Middel burg, 12. L. Yzelenberg uit Bruinisse. 14. H. van Doo>- uit Krabbendijke, 15. W. df Vries uit Middelburg. 16. Ge broeders Sturm uit Middel burg, 17. M. Onderdij'k uit Vlissingen. 18. X. Filius uit Kortgenc. 10. A Lindhout uit Oud Vossemeer, 20.P. Schou- wenaar uit Wemeldinge, 21. J. Blom uit Borsele, 22. P. Ale- bregtse uit Vlissingen, 23. A. van Dalen uit Oud Vossemeer. 24. Jos Poley uit Yerseke, 25. E. Minnaard Ez uit Yerseke. De afdeling Zeeland vloog eveneens uit Corbeil met een deelname van 107 oude dui ven. Hierin werden de eerste 'Ier prijzen gewonnen door de gebroeders Zegers uit Terneu ien met een snelheid van de •vinnendé duif van 1502.18 nonri. Hoe onwaarschijnlijk iet verloop van deze vlucht dijkt uit liet volgende staatie. 'orste duif geklokt om 11.29 ur, tweede duif 12.05 uur. ïelheid 1314.71 mpm. derde rif geklokt om 13.47 uur, ïelheid 814.92 mpm. Dat de "broeders Zegers hiermee de irrste vier provinciale prijzen winnen, zullen ze in het begin zeker niet gedacht hebben. De verdere uilslag was 5. A. Rot tier uit Vlissingen, 6 en 15. P. Scheele uit Terneuzen, 7. M. Walraven uit Middelburg, 8 en 10. S. Branderhorst uit Kort- gene, 9. en 18. G. Geelhoed uit Kortgene, 11. L. Schipper uit Wemeldinge, 12. A. Wagenma ker uit Tholen, 13. W. Filius uit Kortgene, 14. J. Minneboo uit Kortgene. 16. A. Blanken berg uit Kortgene, 17. P. van Belzen uit Kortgene. 19. J. Bakker uit Zaamslag. 20. J. "van Wel uit Wolfaartsdijk. Wedvluchten vanuit Com- oiègne. van de afdeling Zee land van de Nederlandse Bond van Postrluivenhouders. Vrije Vlucht te Sasput met 33 jonge duiven, hoogste snelheid 1116.- mpm. 1 en 4. B. de Poorter, 2 en 8. C. Boogaard. 3, 6 en 10. Pilaet en zoon. 5. A. de Wever en zoon. 7. P. Boogaard. 9 J. Boone. VZV te Hoofdplaat met 153 jonge duiven, snelheid van de eerste prijswinnende duit 1155.- mpm. 1. C. Ghijs, 2. A. van de Broeeke, 3 en 12. B. df Poorter, 4. C. de Waele, 5. M Vermeere, 6. J. Boone. 7. Sei nesael-O. 8. Gebroeders Tem merman, 9 en 10. E. Pijckc 11. J. Cornells van W. 12. B. de Poorter, 13. A. van de Ameele, 14. P. van Waes. 15. W. Temmerman. Gevleugelde Vrienden te Zierikzee met 92 jonge dui ven, hoogste snelheid 977.92. mpm. 1. Combinatie Feleus Westenbrugge, 2. A. Romeijn, 3, 5 en 10. H. van de Lindt» 4, 6, 7 en 9. H. Merle en zoon. 2 J. van IJseldijk. Met 30 oude duiven, hoogste snelheid 1083.95 mpm. 1, 2, 3 en 7. Com binatie Feleus-Westenbrugge- 4 en 6. W. Blom, 5. L. Fonteij- ne. 8. H. van de Linde. tra fooitje vun de staatssecre t-aris van Binnenlandse Zaken aan de gemeente Hontenisse: 44.628 gulden bestemd voor de bevordering van de werkgele genheid kwam riet raadslid Jo Osse nog met een suggestie. Hij wees op de gevaarlijke verkeerssituatie ontstaan door geparkeerde auto's in de Frederik Hendrikstraat in Lamswaarde. Hij wilde voor het verkregen geld extra par keerruimte aanleggen op een nabijgelegen terrein. „Het hoeft niet veel te kosten", zo trachtte het raadslid wethou der W. Lambert voor zich te winnen. De wethouder zei toe het idee „in overweging" te willen nemen. Het raadslid P. Manignus toonde zich bezorgd over de tekorten bij de stich ting cultuurspreiding Zeeland, De gemeente Hontenisse be taalde aan het SCZ in 1974 via een garantie-subsidie van vijf tienhonderd gulden. De heer Mangnus sprak de vrees uit de gemeenten, ook Hontenisse moeten opdraaien voor de ga ten in de begroting van het SCZ, voorlopig geraamd op 23.000 gulden. Burgemeester Somers trachtte hem wat dat betreft gerust te stellen: „Het gaat om een garantie-subsidie, ieder Jaar een vast bedrag, bovendien", zo voegde hij er aan toe „zijn de berichten over het SCZ tegenstrijdig". „Nu nog wel" concludeerde het sceptisch gestemde raads lid. SINT-JANSTEEN Tij dens een bijeenkomst in het verenigingsgebouw te Sint- Jansteen Hebben ongeveer honderd ouders zich bijna unaniem opgesteld achter hun oudervereniging, die zo als bekend, niet erkend wordt door liet schoolbestuur te Sint-Jansteen. De ouders bielsen ook bij na eensgezind achter de twee kandidaten te staan, die de oudervereniging heeft voor gedragen als vertegenwoordi gers in het schoolbestuur. Dat zijn de heren P. van Dorsselaer uit Kapellebrug en G. van Eek uit Sint-Jan steen. Beide heren werden vorig jaar al als vertegen woordigers van de ouderver eniging aangewezen, maar niet door het schoolbestuur geaccepteerd. De ouders spraken zich tijdens de over igens vrij rustig verlopen vergadering uit door middel van handopsteking. Tijdens de bijeenkomst, waarop de ouders verder openheid van zaken werd geven in het conflict, ij( duidelijk, dat de bemid' linigscommissie vorige w< een nieuw compromisvoorstel heeft gelanceerd. De bemid' delaars deken Blommerde. de heer Backx van het dio cesaan onderwijscentrum en de burgemeester van Wouw) stellen nu voor om een inte- rimbestuur samen te stellen, dat drie jaar lang zowel de belangen van de school als van de ouders moet beharti- -der •steil niH-* gen. In djt bestuur twee vertegenwoordig^, liet huidige ^chcolhe moeten zitten, twee gemwoordiigers namens ouders en een onafha- iemand van buiten meenschap. De verg?' steunde gisteren dit misvoorstel. Tot gisteri.: laat werd echter nog ken over de manier, 3 de vertegenwoordigen de ouders zouden worden aangewezen, ouders en hun waren op de vergadering de drie onderwijst van die St.-Aloysu- aanwezig, die zich wensen op te stellen conflict. Naimens het bestuur kwam het be:; lid Holla gisteravond binnenvallen. Ook de De Groene, hoofd van ocesane oudervereniging deling Zeeuwsch was aanwezig. Hij zich achter de Steense; vereniging op. Vat schoolbestuur was nog mevrouw Bakx-n mans aanwezig, die zidi neutraal houdt en haai debestuursleden heeS ■eten personen yin jllen scheiden, jt de uiteenzetting dtter Adriaanssen d„ oudervereniging gaf bleek, dat de manier van handelen in schoolbestuur dateert ver voor het moment.: begin dit jaar officied vertrouwen in het mité werd opgezegd. Excursie Dezer dagen hielden vijftien leden en be langstellenden van de natuur- bescherminigsvereniginig ,,'t Duumpje" West-.Zeeuwsch- Vlaanderen een excursie naar het reservaat „De Reep" te Oostburg. Tijdens de wande ling naar het natuurgebied werd bijzonder aandacht be steed aan bloemen en planten, die momenteel aan dijken en slootkanten te vinden zijn. In het reservaat werden de ge bruikelijke gasten als kievi ten, scholekster en tureluurs aangetroffen. <-f- 5* (Van een onzer verslaggevers) AXEL De gemeenteraad van Axel staat dinsdagavond een hele kluif te wachten. De agenda voor de raadsvergade ring, die dan gehouden wordt, vermeldt 30 punten. Over veel van die punten is, zoals gebruikelijk al volop door de raadsleden gediscus sieerd tijdens de vergaderin gen van werkgroepjes uit de gemeenteraad. Behandeld wor den onder meer voorstellen ten aanzien van recreatieve voor zieningen, grondaan- en ver kopen, de bouw van bejaar denwoningen in Koewadht, fi nanciële hulp aan scholen, een adviescommissie voor de bij stand, het vaststellen en wijzi gen van verschillende verorde ningen, het verbeteren van het dorpsplein in Zuiddorpe. Bij de ingezonden medelingen bevinden zioh ondermeer af wijzende beschikkingen van burgemeester en wethouders ten aanzien van subsidie-aanvra gen van de peuterspeelzaal in Zuiddorpe en het comité Om loop van Zeeuwsch-Vlaanderen, ren. De vergadering, die om ze ven uur 's avonds begint en in het gemeentehuis wordt ge houden. mag door iedereen vanaf de publieke tribune worden gadegeslagen. Volleybalclub De balclub „Dourleyn heeft op haar jaarver;., in café Atlanta te Slv! bestuursleden die aftredend waren, herk; gekozenen zijn: J. Ver voorzitter, G. van den secret aris-penningmeests P. van de Calseyde. De nigin-g telt 40 leden r met twee heren- en c mesteam aan de deelnemen. Op 26 wordt de zaaltraining Terwijl vooraf nog eer. conditietrainingen p! den. Op 27 September men de eerste com strijden in de gymzaal Sint-Antoniusschool te Voor het komend staan een bowlingavoni bingoavond en een 1 reeis naar Limburg programma. Karabljnschieting - 1 karabijnschieting bij c linga te Sluiskil schutters deel. Uitslag:- Oer na-art van St. fc Sleidinge; linker zijv.' Gerritsen uit Sas rechterzij vogel: W. Ja; Westdorpe. De volgen® zinig is 21 september Dorpsraad Sinds 1971 heeft de Dorp Zuiddorpe geen meer gevoerd met b- van Axel. Het gei stuur heeft de Dorp verzocht om haar i activiteiten nader te ren. B. en w. antwo» op een vraag van het De Mul over het van de raadsagenda adviezen aan de Dorps: Verslagenheid en ontstelte nis zijn te zwakke woorden voor het aanduiden van de ge voelens, die zich van mij meester maken bij het verne men van het bericht van het zo plotselinge overlijden van onze vriend W. H. A. van Alplien. De vraag naar het waarom van het verscheiden van een mens in de volle tracht van zijn leven laat mij iet los, maar het antwoord ermag ik niet en niemand te geven. Nog zo vers onder de in- Iruk van dit naar menselij Se >egrippen onverklaarbare ge- >euren kan ik niet anders loen dan mijn diepe deelne- ning betuigen aan het nog zo onge gezin, waaruit hij is weggerukt, aan zijn vrouw en ■anderen, die zo onverwacht uin man en vader moesten ifst.aan. Mijn vurige wens is- lat zij van de heer. die gebie- ier is van het leven en van de lood, kracht en steun mogen ontvangen om de weg te vin den in dit grote verdriet. Dat is in een situatie als deze ver reweg het belangrijkste. Toch wil ik hiermee niet volstaan. AI kan geen enkel „in memoriam" het leed onge daan maken of wegnemen, ik zou tekort schieten, indien ik niet zou trachten in een enke le trek de persoon van onze vriend Van Alphen te schet sen. Dat is op zichzelf niet zo'n moeilijke opgave. Ik maak mij zeker niet aan overdrijving schuldig, als ik hem typeer als een edel mens- als een man, die ook op het politieke terrein er steeds op uit was het beste te zoeken voor zijn medemens. Zijn sociale bewo genheid, die hij vaak op zo treffende wijze in zijn politie ke activiteiten dc laatste zeven jaar als voorzitter van de Zeeuwse KVP. maar ook in zijn functies van lid van het CDA-bestuur en lid van het pai'tijbestuur van de KVP tot uitdrukking wist te bren gen had niets krampachtigs. Zij was een i'-'-arerènd on derdeel van zijn manier van leven en denken, die zich in zeker niet geringere mate kenmerkte door ziin innemen de wijze van optreden en han delen. Deze maakte hem. ook huiten ziin -eigen kring voor ieder aanvam-dbaar Een inte ger mens ook, die tegenstellin gen wist te overbruggen- ze ker ook omdat bij ren. omdat hij 2icn leven in de gedachte», degeen, met wie eens kon zijn ca beschikte over 11f takt, eigenschappen ze pluriforme sam®J ook in politiek ff laas zo vaak worden Bij het wegval^11 vriend Van Alph™ de Zeeuwse KVP verlies. Hij ,iee deze partij ingezet W' ze. die slechts on* dankbaarheid kan Vanuit zijn opvawK christelijke politie® daarbij vurig stimulator van het groeperingen fj' hem verder rnoete" zal geen gemakken)1 Maar ver daar liet verlies voor Dat dit de oniW'J mag vinden c'aar'l..ir sen geen troost Ap iq rni in ino'gf V 1 A. L. van G«jjr lid c.edepat'"" van Zeeland

de Vrije Zeeuw | 1975 | | pagina 2